Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Бургас - Областна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

23 март 2019, събота, 09:30 ч / XIII кръг:
Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                        - 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
23 март 2019, събота, 10:00 ч / XIII кръг:
Ропотамо (Приморско) - Поморие (Поморие)                   - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)           - 
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец 1919 (Бургас)           11   11   0   0   61:5    33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Нефтохимик 1962 (Бургас)           11   10   0   1   97:6    30
 3. Бургас спорт (Бургас)              11    8   1   2   47:11   25
 4. Поморие (Поморие)                  11    6   0   5   20:21   18 [1 0 0  2:1  3]
 5. Несебър (Несебър)                  10    6   0   4   34:24   18 [0 0 1  1:2  0]
 6. Карнобат (Карнобат)                11    5   1   5   22:30   16
 7. Вихър (Айтос)                      11    4   1   6   25:35   13
 8. Свети Никола (Бургас)              11    4   0   7   28:44   12
 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    11    2   1   8   20:51    7
10. Звезденбург (Бургас)               11    2   0   9   14:57    6
11. Ропотамо (Приморско)               11    0   0  11    6:90    0

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Поморие (Поморие)              3:0 
Вихър (Айтос) - Звезденбург (Бургас)                      1:3 
15 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          0:11 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Бургас спорт (Бургас)   1:5 
Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат)                0:3 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           II кръг

22 септември 2018, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)   18:0 
22 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ропотамо (Приморско)                  6:2 
Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          1:2 
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                 4:2 
24 септември 2018, понеделник, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Вихър (Айтос)                       2:0 
Звезденбург (Бургас)                                      почива

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 09:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Несебър (Несебър)       1:4 
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       1:0 
Вихър (Айтос) - Поморие (Поморие)                         1:2 
Звезденбург (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                2:3 
29 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Бургас спорт (Бургас)              0:6 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Звезденбург (Бургас)                  1:0 
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:3 
6 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос)                     1:1 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ропотамо (Приморско)          12:0 
Свети Никола (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   7:0 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                  1:12 
Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                   2:1 
13 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          8:0 
Ропотамо (Приморско) - Несебър (Несебър)                  1:9 
Звезденбург (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)              0:11 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)          15:0 
Несебър (Несебър) - Вихър (Айтос)                         3:2 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Черноморец 1919 (Бургас)    2:3 
20 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               3:2 
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)             13:1 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 09:30 ч:
Звезденбург (Бургас) - Несебър (Несебър)                  0:5 
Карнобат (Карнобат) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            1:5 
27 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    0:6 
Вихър (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                     1:0 
Поморие (Поморие) - Бургас спорт (Бургас)                 1:3 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)              7:1 
Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   7:2 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Вихър (Айтос)           1:2 
3 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Звезденбург (Бургас)              3:2 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско)          12:2 
Бургас спорт (Бургас)                                     почива

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Черноморец 1919 (Бургас)                  0:11 
Звезденбург (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)    1:6 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     2:1 
10 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               1:2 
Бургас спорт (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          1:4 
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           X кръг

17 ноември 2018, събота, 09:30 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Карнобат (Карнобат)     3:3 
Черноморец 1919 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)          10:0 
17 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Бургас спорт (Бургас)                 0:4 
Свети Никола (Бургас) - Поморие (Поморие)                 1:2 
Ропотамо (Приморско) - Вихър (Айтос)                      0:14 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XI кръг

24 ноември 2018, събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Черноморец 1919 (Бургас)            0:7 
Поморие (Поморие) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)       4:0 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)              7:1 
24 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Звезденбург (Бургас) - Ропотамо (Приморско)               6:0 
Бургас спорт (Бургас) - Свети Никола (Бургас)             8:0 
Вихър (Айтос)                                             почива

                           XII кръг

16 март 2019, събота, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморец 1919 (Бургас)              0:1 
Звезденбург (Бургас) - Вихър (Айтос)                      0:2 
16 март 2019, събота, 10:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          6:0 
Бургас спорт (Бургас) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)   4:0 
Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)                3:0 
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XIII кръг

23 март 2019, събота, 09:30 ч:
Вихър (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                        - 
Странджа Агр. 2014 (Средец) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
23 март 2019, събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Поморие (Поморие)                   - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)           - 
Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                  - 
Звезденбург (Бургас)                                      почива

                           XIV кръг

30 март 2019, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)        - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Поморие (Поморие) - Вихър (Айтос)                          - 
Карнобат (Карнобат) - Звезденбург (Бургас)                 - 
30 март 2019, събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Ропотамо (Приморско)               - 
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XV кръг

6 април 2019, събота, 09:30 ч:
Звезденбург (Бургас) - Поморие (Поморие)                   - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)               - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Свети Никола (Бургас)    - 
6 април 2019, събота, 10:00 ч:
Вихър (Айтос) - Бургас спорт (Бургас)                      - 
Ропотамо (Приморско) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XVI кръг

13 април 2019, събота, 09:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Вихър (Айтос)                   - 
Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                    - 
13 април 2019, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 
Несебър (Несебър) - Ропотамо (Приморско)                   - 
Бургас спорт (Бургас) - Звезденбург (Бургас)               - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец)                           почива

                           XVII кръг

20 април 2019, събота, 09:30 ч:
Звезденбург (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
Вихър (Айтос) - Несебър (Несебър)                          - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Странджа Агр. 2014 (Средец)     - 
20 април 2019, събота, 10:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Бургас спорт (Бургас)                - 
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)               - 
Поморие (Поморие)                                         почива

                           XVIII кръг

27 април 2019, събота, 09:30 ч:
Несебър (Несебър) - Звезденбург (Бургас)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)             - 
27 април 2019, събота, 10:00 ч:
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Ропотамо (Приморско)     - 
Свети Никола (Бургас) - Вихър (Айтос)                      - 
Бургас спорт (Бургас) - Поморие (Поморие)                  - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XIX кръг

1 май 2019, сряда, 09:30 ч:
Поморие (Поморие) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
Карнобат (Карнобат) - Несебър (Несебър)                    - 
Вихър (Айтос) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)            - 
1 май 2019, сряда, 10:00 ч:
Звезденбург (Бургас) - Свети Никола (Бургас)               - 
Ропотамо (Приморско) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
Бургас спорт (Бургас)                                     почива

                           XX кръг

4 май 2019, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Айтос)                   - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Звезденбург (Бургас)     - 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 
4 май 2019, събота, 10:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)           - 
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           XXI кръг

11 май 2019, събота, 09:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Странджа Агрокорн 2014 (Средец)      - 
Звезденбург (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
11 май 2019, събота, 10:00 ч:
Бургас спорт (Бургас) - Несебър (Несебър)                  - 
Поморие (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                  - 
Вихър (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XXII кръг

18 май 2019, събота, 09:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)             - 
Странджа Агрокорн 2014 (Средец) - Поморие (Поморие)        - 
Несебър (Несебър) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               - 
18 май 2019, събота, 10:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Звезденбург (Бургас)                - 
Свети Никола (Бургас) - Бургас спорт (Бургас)              - 
Вихър (Айтос)                                             почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец 1919 (Бургас) XXX 1:0 -:- 3:0 -:- -:- -:- 8:0 -:- 10:0 12:2 2. Нефтохимик 1962 (Бургас) -:- XXX -:- 7:1 7:1 -:- -:- 6:0 18:0 15:0 12:0 3. Бургас спорт (Бургас) 1:2 1:4 XXX -:- -:- 3:2 1:1 8:0 4:0 -:- -:- 4. Поморие (Поморие) 0:1 -:- 1:3 XXX 2:1 -:- -:- -:- 4:0 1:0 6:2 5. Несебър (Несебър) 0:3 -:- 0:4 -:- XXX 7:2 3:2 4:2 -:- -:- -:- 6. Карнобат (Карнобат) 0:7 1:5 -:- 2:1 -:- XXX 2:0 1:2 -:- -:- 3:0 7. Вихър (Айтос) 0:11 1:12 -:- 1:2 -:- -:- XXX 1:0 -:- 1:3 -:- 8. Свети Никола (Бургас) -:- 0:11 -:- 1:2 -:- -:- -:- XXX 7:0 3:2 13:1 9. Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 2:3 -:- 1:5 -:- 1:4 3:3 1:2 -:- XXX -:- -:- 10. Звезденбург (Бургас) -:- -:- 0:11 -:- 0:5 2:3 0:2 -:- 1:6 XXX 6:0 11. Ропотамо (Приморско) -:- -:- 0:6 -:- 1:9 0:3 0:14 -:- 0:6 -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре