Юноши младша възраст (род.2007-08):
« Пловдив - Зонална група 2023/24

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

17 май 2024 г., петък, 13:00 ч / XXIX кръг:
в Ягодово:
Чавдар (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)                0:6 
17 май 2024 г., петък, 15:00 ч / XXIX кръг:
Марица 2009 (Градина) - Арда 1924 (Кърджали)              2:4 
18 май 2024 г., събота, 10:00 ч / XXIX кръг:
в Пловдив, комплекс "Работнически център":
Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 
18 май 2024 г., събота, 11:00 ч / XXIX кръг:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Сините камъни 2022 II (Сл)  3:0 сл. 
18 май 2024 г., събота, 12:00 ч / XXIX кръг:
Верея (Стара Загора) - Вихър (Войсил)                     3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
18 май 2024 г., събота, 14:30 ч / XXIX кръг:
Локомотив (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        - 
18 май 2024 г., събота, 15:00 ч / XXIX кръг:
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
20 май 2024 г., понеделник / XIV кръг:
Розова долина (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора)        - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Спартак 1947 (Пловдив) 25 23 1 1 123:13 70 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Арда 1924 (Кърджали) 26 17 5 4 64:27 56 3. Черноморец 1919 (Бургас) 26 14 5 7 53:43 47 4. Вихър (Войсил) 28 13 5 10 57:43 44 [1 1 0 3:2 4] 5. Пловдив 2015 (Пловдив) 27 13 5 9 63:50 44 [0 1 1 2:3 1] 6. Розова долина (Казанлък) 24 12 7 5 46:36 43 7. Марица 2009 (Градина) 27 11 6 10 53:48 39 [1 1 0 3:2 4] 8. Марица 1921 (Пловдив) 26 11 6 9 74:47 39 [0 1 1 2:3 1] 9. Асеновец 2005 (Асеновград) 24 10 7 7 58:39 37 10. Сините камъни 2022 (Сливен) 27 10 6 11 52:56 36 11. Лидер Пловдив (Ягодово) 26 11 2 13 57:54 35 12. Чавдар (Пловдив) 27 7 7 13 37:48 28 13. Локомотив (Стара Загора) 25 6 6 13 30:46 24 14. Верея (Стара Загора) 27 2 0 25 23:155 6 15. Сините камъни 2022 II (Сливен) 27 2 0 25 8:93 6 [*] Изваден
Бележки - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене освен ако не е посочено друго. - Асеновец 2005 (Асеновград) играе домакинските си мачове на ст."Шипка" в Асеновград освен ако не е посочено друго. - Верея (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Вихър (Войсил) играе домакинските си мачове във Войсил освен ако не е посочено друго. - Лидер Пловдив (Ягодово) играе домакинските си мачове в Ягодово освен ако не е посочено друго. - Локомотив (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума" в Стара Загора освен ако не е посочено друго. - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Костиево освен ако не е посочено друго. - Марица 2009 (Градина) играе домакинските си мачове в Градина освен ако не е посочено друго. - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго. - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък освен ако не е посочено друго. - Двата отбора на Сините камъни 2022 (Сливен) играят домакинските си мачове в Самуилово освен ако не е посочено друго. - Спартак 1947 (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Работнически център" в Пловдив (I-XV кръг) и на ст."Тодор Диев" в Пловдив (XVI-XXX кръг) освен ако не е посочено друго. - Чавдар (Пловдив) играе домакинските си мачове в Оризари освен ако не е посочено друго. - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Иван Притъргов" /"Червено знаме"/ в кв.Долно Езерово, Бургас освен ако не е посочено друго. - На полусезона Сините камъни 2022 II (Сливен) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 25 август 2023 г., петък, 09:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 1:1 26 август 2023 г., събота, 10:00 ч: Вихър (Войсил) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 27 август 2023 г., неделя, 10:00 ч: в Маноле: Марица 1921 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен) 2:4 27 август 2023 г., неделя, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора) 7:1 28 август 2023 г., понеделник, 09:30 ч: Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 II (Сл) 2:1 28 август 2023 г., понеделник, 18:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:5 29 август 2023 г., вторник, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) отложен 5 септември 2023 г., вторник, 10:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) 2:1 Лидер Пловдив (Ягодово) почива II кръг 31 август 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:3 31 август 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Вихър (Войсил) 1:4 2 септември 2023 г., събота, 09:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Марица 2009 (Градина) 1:3 2 септември 2023 г., събота, 13:30 ч: Верея (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) 0:5 3 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив) 3:2 3 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Сините камъни 2022 II (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:7 3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:0 Асеновец 2005 (Асеновград) почива I кръг - отложен мач 5 септември 2023 г., вторник, 10:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Чавдар (Пловдив) 2:1 III кръг 7 септември 2023 г., четвъртък, 15:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3 * * - по първоначална програма с домакинство за Лидер Пловдив, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 8 септември 2023 г., петък, 12:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 1:1 8 септември 2023 г., петък, 13:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:1 8 септември 2023 г., петък, 15:30 ч: Вихър (Войсил) - Сините камъни 2022 (Сливен) 0:1 8 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Верея (Стара Загора) 9:1 9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 7:0 Спартак 1947 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 3:1 Арда 1924 (Кърджали) почива IV кръг 14 септември 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2 15 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Верея (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:9 16 септември 2023 г., събота, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:1 16 септември 2023 г., събота, 12:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сливен) - Чавдар (Пловдив) 0:3 Локомотив (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1 17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Вихър (Войсил) 4:3 17 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали) 2:3 Марица 2009 (Градина) почива V кръг 19 септември 2023 г., вторник, 12:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Сините камъни 2022 (Сливен) 1:4 22 септември 2023 г., петък, 10:00 ч: Вихър (Войсил) - Марица 1921 (Пловдив) 4:2 22 септември 2023 г., петък, 11:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 5:1 22 септември 2023 г., петък, 14:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Лидер Пловдив, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 22 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Черноморец 1919 (Бургас) 7:1 23 септември 2023 г., събота, 13:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 8:1 26 септември 2023 г., вторник, 17:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив (Стара Загора) 2:0 Спартак 1947 (Пловдив) почива VI кръг 29 септември 2023 г., петък, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Вихър (Войсил) 1:1 29 септември 2023 г., петък, 15:30 ч: Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сливен) - Верея (Стара Загора) 2:0 Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:7 30 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Марица 2009 (Градина) 0:0 в Маноле: Марица 1921 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 6:1 4 октомври 2023 г., сряда, 13:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Арда 1924 (Кърджали) 2:2 Чавдар (Пловдив) почива VII кръг 6 октомври 2023 г., петък, 15:00 ч: Вихър (Войсил) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 4:0 6 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3 сл. * * - първоначално 1:0, в последствие на Марица е присъдена служебна загуба заради нередовен играч. 7 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:3 7 октомври 2023 г., събота, 12:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 8 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив) 1:1 8 октомври 2023 г., неделя, 11:30 ч: в Пловдив, ст."Тодор Диев": Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 6:0 10 октомври 2023 г., вторник, 16:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Розова долина (Казанлък) 1:3 Верея (Стара Загора) почива VIII кръг 12 октомври 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:6 12 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: Вихър (Войсил) - Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0 13 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 6:0 14 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 1:0 14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив) 2:2 15 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора) 5:1 15 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Марица 2009 (Градина) 2:1 Сините камъни 2022 II (Сливен) почива IX кръг 19 октомври 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен) 0:4 19 октомври 2023 г., четвъртък, 13:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Вихър (Войсил) 1:3 20 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Марица 1921 (Пловдив) 3:2 21 октомври 2023 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 1:1 21 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Верея (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора) 0:3 21 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Сините камъни 2022 II (Сл) 6:0 24 октомври 2023 г., вторник, 16:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив) 6:0 Черноморец 1919 (Бургас) почива X кръг 26 октомври 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: в Мечкарево: Сините камъни 2022 (Сливен) - Верея (Стара Загора) 5:0 27 октомври 2023 г., петък, 11:00 ч: Вихър (Войсил) - Арда 1924 (Кърджали) 1:2 27 октомври 2023 г., петък, 14:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 2009 (Градина) 2:0 Асеновец 2005 (Асеновград) - Лидер Пловдив (Ягодово) 3:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Лидер Пловдив, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 27 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:6 28 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сл) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:2 30 октомври 2023 г., понеделник, 11:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Чавдар (Пловдив) 1:1 Локомотив (Стара Загора) почива XI кръг 3 ноември 2023 г., петък, 14:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Вихър (Войсил) 1:0 4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив (Стара Загора) 2:1 4 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 6:1 Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) 3:5 6 ноември 2023 г., понеделник, 13:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 0:0 6 ноември 2023 г., понеделник, 14:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Сините камъни 2022 II (Сл) 6:0 7 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово) 2:2 Сините камъни 2022 (Сливен) почива XII кръг 9 ноември 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:3 10 ноември 2023 г., петък, 14:00 ч: Вихър (Войсил) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:3 сл. * * - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят. 10 ноември 2023 г., петък, 17:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 5:0 11 ноември 2023 г., събота, 10:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 12:1 11 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сл) - Локомотив (Стара Загора) 2:1 11 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 2009 (Градина) 6:4 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда 1924 (Кърджали) 1:1 Розова долина (Казанлък) почива XIII кръг 17 ноември 2023 г., петък, 11:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Асеновец 2005 (Асеновград) 4:2 17 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Вихър (Войсил) отложен 18 ноември 2023 г., събота, 09:30 ч: Верея (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:3 18 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 2:0 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък) 1:2 18 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен) отложен 21 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен) 1:1 3 февруари 2024 г., събота, 10:00 ч: във Войсил: Чавдар (Пловдив) - Вихър (Войсил) 0:1 Марица 1921 (Пловдив) почива XIV кръг 23 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сл) - Сините камъни 2022 (Сливен) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 24 ноември 2023 г., петък, 14:00 ч: Вихър (Войсил) - Верея (Стара Загора) 8:0 25 ноември 2023 г., събота, 10:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Чавдар (Пловдив) 1:2 25 ноември 2023 г., събота, 11:30 ч: в Маноле: Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:3 26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора) отложен Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 28 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Марица 2009 (Градина) 4:1 20 май 2024 г., понеделник: Розова долина (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) почива XV кръг 30 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Розова долина (Казанлък) 0:2 1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 5:1 2 декември 2023 г., събота, 10:00 ч: Верея (Стара Загора) - Лидер Пловдив (Ягодово) 2:3 2 декември 2023 г., събота, 12:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) 1:1 3 декември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 3:0 3 декември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:2 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Чавдар (Пловдив) 0:0 * * - по първоначална програма с домакинство за Чавдар, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Вихър (Войсил) почива XIII кръг - отложен мач 9 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен) 1:1 XIII кръг - отложен мач 3 февруари 2024 г., събота, 10:00 ч: във Войсил: Чавдар (Пловдив) - Вихър (Войсил) 0:1 XVI кръг 15 февруари 2024 г., четвъртък, 13:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Марица 1921 (Пловдив) 1:4 във Войсил: Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Войсил) отложен 17 февруари 2024 г., събота, 10:30 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 2009 (Градина) 3:0 сл. 17 февруари 2024 г., събота, 11:30 ч: Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:9 17 февруари 2024 г., събота, 13:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сл) - Розова долина (Казанлък) 0:3 сл. Чавдар (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) отложен 17 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив) 1:0 4 март 2024 г., понеделник, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 0:1 17 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Войсил) 0:0 Лидер Пловдив (Ягодово) почива XVII кръг 21 февруари 2024 г., сряда, 14:00 ч: Вихър (Войсил) - Локомотив (Стара Загора) 3:1 23 февруари 2024 г., петък, 14:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Верея (Стара Загора) 5:1 23 февруари 2024 г., петък, 18:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Чавдар (Пловдив) 2:1 24 февруари 2024 г., събота, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 2:0 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0 сл. Лидер Пловдив (Ягодово) - Черноморец 1919 (Бургас) 2:0 26 февруари 2024 г., понеделник, 14:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен) 5:3 Асеновец 2005 (Асеновград) почива XVIII кръг 29 февруари 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Вихър (Войсил) 2:2 2 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сливен) - Марица 1921 (Пловдив) 0:3 сл. Верея (Стара Загора) - Марица 2009 (Градина) 1:5 Чавдар (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:4 3 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1 4 март 2024 г., понеделник, 12:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:1 4 март 2024 г., понеделник, 15:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Локомотив (Стара Загора) 2:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Локомотив, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Арда 1924 (Кърджали) почива XVI кръг - отложен мач 4 март 2024 г., понеделник, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 0:1 XIX кръг 7 март 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Вихър (Войсил) - Розова долина (Казанлък) 2:2 8 март 2024 г., петък, 15:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 3:4 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0 сл. Лидер Пловдив (Ягодово) - Сините камъни 2022 (Сливен) 4:1 9 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 13:0 10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив (Стара Загора) 1:0 10 март 2024 г., неделя, 13:30 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:0 Марица 2009 (Градина) почива XX кръг 14 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен 16 март 2024 г., събота, 10:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Вихър (Войсил) 6:2 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сливен) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:3 сл. 16 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Верея (Стара Загора) - Чавдар (Пловдив) 0:7 16 март 2024 г., събота, 14:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 2009 (Градина) 1:1 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък) отложен * * - по първоначална програма с домакинство за Розова долина, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. Локомотив (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) 2:2 1 април 2024 г., понеделник, 13:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък) отложен 6 май 2024 г., понеделник, 11:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък) отложен 15 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3 27 май 2024 г., понеделник, 18:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) почива XXI кръг 21 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Вихър (Войсил) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:1 22 март 2024 г., петък, 15:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 1921 (Пловдив) 2:1 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Верея (Стара Загора) - Сините камъни 2022 II (Сливен) 3:0 сл. 23 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) отложен 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Локомотив (Стара Загора) 1:0 25 март 2024 г., понеделник, 14:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък) 1:0 26 март 2024 г., вторник, 15:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Сините камъни 2022 (Сливен) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 9 май 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 5:0 Чавдар (Пловдив) почива XXII кръг 28 март 2024 г., четвъртък, 14:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 5:2 28 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: в кв.Речица, Сливен: Сините камъни 2022 (Сливен) - Марица 2009 (Градина) 0:0 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сливен) - Вихър (Войсил) 0:3 сл. 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 5:3 Черноморец 1919 (Бургас) - Чавдар (Пловдив) 3:0 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Арда 1924 (Кърджали) 2:2 1 април 2024 г., понеделник, 13:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:6 Верея (Стара Загора) почива XX кръг - отложен мач 1 април 2024 г., понеделник, 13:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък) отложен XXIII кръг 3 април 2024 г., сряда, 10:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Вихър (Войсил) 2:3 3 април 2024 г., сряда, 12:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 2:1 4 април 2024 г., четвъртък, 09:30 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив) 4:0 5 април 2024 г., петък, 15:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 6 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Верея (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 0:4 8 април 2024 г., понеделник, 17:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Розова долина (Казанлък) 1:0 9 април 2024 г., вторник, 13:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) 2:0 Сините камъни 2022 II (Сливен) почива XXIV кръг 10 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Вихър (Войсил) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:0 11 април 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Чавдар (Пловдив) 0:0 12 април 2024 г., петък, 14:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 2:0 12 април 2024 г., петък, 17:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сл) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:3 сл. 13 април 2024 г., събота, 12:30 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Марица 2009 (Градина) 0:0 13 април 2024 г., събота, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Верея (Стара Загора) 4:1 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:6 Черноморец 1919 (Бургас) почива XVI кръг - отложен мач 17 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Вихър (Войсил) 0:0 XXV кръг 19 април 2024 г., петък, 16:00 ч: Верея (Стара Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен) 1:2 Лидер Пловдив (Ягодово) - Асеновец 2005 (Асеновград) 1:2 * * - по първоначална програма с домакинство за Асеновец 2005, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 19 април 2024 г., петък, 17:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Пловдив 2015 (Пловдив) 0:1 20 април 2024 г., събота, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 5:0 20 април 2024 г., събота, 10:30 ч: Чавдар (Пловдив) - Розова долина (Казанлък) 1:1 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Сините камъни 2022 II (Сл) 3:0 сл. Арда 1924 (Кърджали) - Вихър (Войсил) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Локомотив (Стара Загора) почива XXVI кръг 25 април 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: Вихър (Войсил) - Марица 2009 (Градина) 1:1 26 април 2024 г., петък, 15:30 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:6 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сл) - Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 сл. 27 април 2024 г., събота, 12:00 ч: в Маноле: Марица 1921 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив) 1:1 27 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:2 28 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора) 5:0 28 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Арда 1924 (Кърджали) 1:5 Сините камъни 2022 (Сливен) почива XXVII кръг 1 май 2024 г., сряда, 10:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Вихър (Войсил) 4:2 1 май 2024 г., сряда, 15:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) 2:0 3 май 2024 г., петък, 10:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:0 3 май 2024 г., петък, 11:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Сините камъни 2022 II (Сл) 3:0 сл. 3 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Верея (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) 0:9 3 май 2024 г., петък, 14:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Сините камъни 2022 (Сливен) 7:2 7 май 2024 г., вторник, 17:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград) отложен Розова долина (Казанлък) почива XX кръг - отложен мач 6 май 2024 г., понеделник, 11:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък) отложен XXI кръг - отложен мач 9 май 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) 5:0 XXVIII кръг 8 май 2024 г., сряда, 15:00 ч: Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2009 (Градина) 6:1 9 май 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: в Мечкарево: Сините камъни 2022 (Сливен) - Локомотив (Стара Загора) 1:2 9 май 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: Вихър (Войсил) - Чавдар (Пловдив) 4:0 10 май 2024 г., петък, 16:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 8:0 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сливен) - Арда 1924 (Кърджали) 0:3 сл. 12 май 2024 г., неделя, 12:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас) 1:3 14 май 2024 г., вторник, 18:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:1 Марица 1921 (Пловдив) почива XXIII кръг - отложен мач 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) 2:0 XX кръг - отложен мач 15 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград) 3:3 XXIX кръг 17 май 2024 г., петък, 13:00 ч: в Ягодово: Чавдар (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово) 0:6 17 май 2024 г., петък, 15:00 ч: Марица 2009 (Градина) - Арда 1924 (Кърджали) 2:4 18 май 2024 г., събота, 10:00 ч: в Пловдив, комплекс "Работнически център": Спартак 1947 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - 18 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2022 (Сливен) - Сините камъни 2022 II (Сл) 3:0 сл. 18 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Верея (Стара Загора) - Вихър (Войсил) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. 18 май 2024 г., събота, 14:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък) - 18 май 2024 г., събота, 15:00 ч: Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив) почива XIV кръг - отложен мач 20 май 2024 г., понеделник: Розова долина (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора) - XXX кръг 24 май 2024 г., петък, 18:00 ч: Пловдив 2015 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас) - 25 май 2024 г., събота, 10:00 ч: Чавдар (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) - * * - по първоначална програма с домакинство за Асеновец 2005, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. 25 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Сините камъни 2022 II (Сливен) - Марица 2009 (Градина) - сл. Лидер Пловдив (Ягодово) - Верея (Стара Загора) - 25 май 2024 г., събота, 12:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - 26 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен) - 27 май 2024 г., понеделник, 15:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) - Вихър (Войсил) почива XX кръг - отложен мач 27 май 2024 г., понеделник, 18:00 ч: Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък) -
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Спартак 1947 (Пловдив) XXX 3:0 5:0 4:2 6:1 1:1 3:0* 5:0 -:- 3:0* 2:0 3:1 6:0 13:0 3:0* 2. Арда 1924 (Кърджали) -:- XXX 1:0 3:0* 6:0 1:3 4:1 2:0 -:- 3:0* 2:2 2:1 2:0 5:1 3:0 3. Черноморец 1919 (Бургас) 0:7 2:3 XXX 0:0 2:2 1:2 1:1 -:- 1:1 7:2 3:0 3:0 2:1 5:1 3:0* 4. Вихър (Войсил) 0:3* 1:2 1:2 XXX 2:1 2:2 1:1 4:2 1:0 0:1 2:0 4:0 3:1 8:0 4:0 5. Пловдив 2015 (Пловдив) 0:6 2:0 -:- 1:1 XXX 1:1 2:0 3:4 6:0 5:3 5:2 5:0 1:1 8:0 5:1 6. Розова долина (Казанлък) 0:6 2:2 1:3 4:3 2:1 XXX 2:1 3:2 1:1 -:- 3:1 1:1 -:- 5:0 2:1 7. Марица 2009 (Градина) 1:5 2:4 7:1 1:0 0:1 1:0 XXX 3:2 4:2 0:3* 0:0 2:1 1:0 9:1 5:1 8. Марица 1921 (Пловдив) 0:6 1:0 2:3 6:2 1:1 2:0 0:0 XXX 5:3 2:4 6:1 1:1 -:- 12:1 7:0 9. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- 1:1 1:1 1:3 4:0 1:0 6:1 1:1 XXX 1:4 3:2 0:0 1:0 7:1 6:0 10. Сините камъни 2022 (Сливен) 1:6 2:2 1:3 2:2 2:3 0:2 0:0 1:4 3:3 XXX 3:2 0:0 1:2 5:0 3:0* 11. Лидер Пловдив (Ягодово) 3:1 1:5 2:0 2:3 2:3 -:- 6:4 2:1 1:2 4:1 XXX 1:2 2:1 -:- 6:0 12. Чавдар (Пловдив) 0:4 0:1 1:2 0:1 2:0 1:1 1:3 0:0 -:- 0:4 0:6 XXX 2:1 8:1 3:0* 13. Локомотив (Стара Загора) 1:6 2:2 1:2 1:4 1:0 -:- 0:0 1:1 2:1 1:1 0:3 2:2 XXX 4:1 3:0* 14. Верея (Стара Загора) 1:9 0:5 0:4 3:0* 1:3 3:5 1:5 0:9 1:9 1:2 2:3 0:7 0:3 XXX 3:0* 15. Сините камъни 2022 II (Сливен) 1:7 0:3* 0:2 0:3* 0:3* 0:3* -:- 0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:3 2:1 2:0 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре