Юноши младша възраст (род.2006-07):
« Пловдив - Зонална група 2022/23

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

30 септември 2022 г., петък, 12:00 ч / VI кръг:
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
1 октомври 2022 г., събота, 10:00 ч / VI кръг:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив)         - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев (Пловдив)                  - 
1 октомври 2022 г., събота, 11:00 ч / VI кръг:
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)            - 
1 октомври 2022 г., събота, 12:00 ч / VI кръг:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив)          - 
1 октомври 2022 г., събота, 13:00 ч / VI кръг:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Арда 1924 (Кърджали)         - 
3 октомври 2022 г., понеделник, 15:00 ч / VI кръг:
Берое (Стара Загора) - ФК Сливен (Сливен)                  - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т


Бележки
  - Арда 1924 (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене освен ако не е посочено друго.
  - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое" - изкуствен терен в Стара Загора освен ако не е посочено друго.
  - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив освен ако не е посочено друго.
  - Звезденбург (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово освен ако не е посочено друго.
  - Лидер Пловдив (Ягодово) играе домакинските си мачове на в Ягодово освен ако не е посочено друго.
  - Локомотив 1926 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Пловдив освен ако не е посочено друго.
  - Марица 1921 (Пловдив) играе домакинските си мачове в Маноле освен ако не е посочено друго.
  - Нефтохимик 1962 (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Изгрев" в кв.Изгрев, Бургас освен ако не е посочено друго.
  - Пловдив 2015 (Пловдив) играе домакинските си мачове на игрище СУ "Свети Седмочисленици" /"Айсберг Арена"/ в ЖК Тракия А2, Пловдив освен ако не е посочено друго.
  - Пловдив сити (Пловдив) играе домакинските си мачове във Войсил освен ако не е посочено друго.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък освен ако не е посочено друго.
  - Сините камъни 2022 (Сливен) играе домакинските си мачове в кв.Речица, Сливен освен ако не е посочено друго.
  - Спартак 1947 (Пловдив) и Спартак 1947 II (Пловдив) играе домакинските си мачове на комплекс "Работнически център" в Пловдив освен ако не е посочено друго.
  - ФК Сливен (Сливен) играе домакинските си мачове на ст."Хаджи Димитър" в Сливен освен ако не е посочено друго.
  - Черноморец 1919 (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Черноморец" в Бургас освен ако не е посочено друго.

                           I кръг

25 август 2022 г., четвъртък, 18:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив)           0:1 
26 август 2022 г., петък, 11:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)             2:2 
26 август 2022 г., петък, 18:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Розова долина (Казанлък)             2:1 
27 август 2022 г., събота, 09:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:0 
27 август 2022 г., събота, 10:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Сините камъни 2022 (Сливен)      0:3 
27 август 2022 г., събота, 11:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)       2:0 
27 август 2022 г., събота, 12:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           1:2 
Звезденбург (Бургас) - Лидер Пловдив (Ягодово)            9:0 
Спартак 1947 II (Пловдив)                                 почива

                           II кръг

1 септември 2022 г., четвъртък, 11:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив)             0:2 
1 септември 2022 г., четвъртък, 12:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Марица 1921 (Пловдив)       0:1 
3 септември 2022 г., събота, 10:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)           0:4 
3 септември 2022 г., събота, 12:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Берое (Стара Загора)             0:6 
3 септември 2022 г., събота, 17:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)       3:3 
4 септември 2022 г., неделя, 10:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив)        1:1 
5 септември 2022 г., понеделник, 11:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - ФК Сливен (Сливен)              2:1 
5 септември 2022 г., понеделник, 17:00 ч:
Пловдив сити (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  отложен 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           III кръг

9 септември 2022 г., петък, 10:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас)             2:1 
Спартак 1947 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)        0:1 
10 септември 2022 г., събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Сините камъни 2022 (Сливен)        2:0 
Звезденбург (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           3:3 
Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив)            4:1 
10 септември 2022 г., събота, 11:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)         4:1 
11 септември 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик)         5:1 
11 септември 2022 г., неделя, 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                    1:2 
Лидер Пловдив (Ягодово)                                   почива

                           IV кръг

14 септември 2022 г., сряда, 17:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Пловдив сити (Пловдив)      2:1 
15 септември 2022 г., четвъртък, 16:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив)         0:2 
16 септември 2022 г., петък, 16:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              1:3 
17 септември 2022 г., събота, 09:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:2 
17 септември 2022 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Ботев (Пловдив)               0:2 
17 септември 2022 г., събота, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - ФК Сливен (Сливен)             4:1 
17 септември 2022 г., събота, 11:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Звезденбург (Бургас)             0:4 
17 септември 2022 г., събота, 11:30 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Пловдив 2015 (Пловдив)          0:6 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           V кръг

23 септември 2022 г., петък, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен)    4:2 
23 септември 2022 г., петък, 17:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Априлец 2017 (Бояджик)               1:0 
Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)          3:2 
24 септември 2022 г., събота, 10:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)         2:1 
24 септември 2022 г., събота, 11:00 ч:
Звезденбург (Бургас) - Берое (Стара Загора)               1:2 
24 септември 2022 г., събота, 12:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)         5:0 
Ботев (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                7:0 
25 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч:
Пловдив сити (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)             1:3 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           VI кръг

30 септември 2022 г., петък, 12:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
1 октомври 2022 г., събота, 10:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив)         - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Ботев (Пловдив)                  - 
1 октомври 2022 г., събота, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)            - 
1 октомври 2022 г., събота, 12:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив)          - 
1 октомври 2022 г., събота, 13:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Арда 1924 (Кърджали)         - 
3 октомври 2022 г., понеделник, 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - ФК Сливен (Сливен)                  - 
Априлец 2017 (Бояджик)                                    почива

                           VII кръг

7 октомври 2022 г., петък, 15:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 II (Пловдив)           - 
8 октомври 2022 г., събота, 10:30 ч:
Звезденбург (Бургас) - Сините камъни 2022 (Сливен)         - 
Марица 1921 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)            - 
8 октомври 2022 г., събота, 11:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик)            - 
Ботев (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)                 - 
9 октомври 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Пловдив сити (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)          - 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           VIII кръг

13 октомври 2022 г., четвъртък, 16:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Спартак 1947 II (Пловдив)    - 
15 октомври 2022 г., събота, 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив)              - 
15 октомври 2022 г., събота, 10:30 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Пловдив сити (Пловдив)           - 
Звезденбург (Бургас) - ФК Сливен (Сливен)                  - 
15 октомври 2022 г., събота, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
15 октомври 2022 г., събота, 12:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Спартак 1947 (Пловдив)            - 
16 октомври 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           IX кръг

19 октомври 2022 г., сряда, 13:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)           - 
Пловдив сити (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
19 октомври 2022 г., сряда, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик)                   - 
Арда 1924 (Кърджали) - Лидер Пловдив (Ягодово)             - 
19 октомври 2022 г., сряда, 15:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Сините камъни 2022 (Сливен)           - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)       - 
Звезденбург (Бургас)                                      почива

                           X кръг

20 октомври 2022 г., четвъртък, 15:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)     - 
22 октомври 2022 г., събота, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
22 октомври 2022 г., събота, 12:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Пловдив сити (Пловдив)          - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
Звезденбург (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив)              - 
23 октомври 2022 г., неделя, 10:00 ч:
Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 II (Пловдив)        - 
ФК Сливен (Сливен)                                        почива

                           XI кръг

27 октомври 2022 г., четвъртък, 15:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Нефтохимик 1962 (Бургас)            - 
28 октомври 2022 г., петък, 16:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)              - 
29 октомври 2022 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
29 октомври 2022 г., събота, 11:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)               - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)       - 
29 октомври 2022 г., събота, 11:30 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен)                - 
30 октомври 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Лидер Пловдив (Ягодово)         - 
30 октомври 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Пловдив сити (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик)            - 
Сините камъни 2022 (Сливен)                               почива

                           XII кръг

3 ноември 2022 г., четвъртък, 13:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Лидер Пловдив (Ягодово)      - 
4 ноември 2022 г., петък, 14:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив)                - 
5 ноември 2022 г., събота, 11:00 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)        - 
Берое (Стара Загора) - Пловдив сити (Пловдив)              - 
5 ноември 2022 г., събота, 12:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1947 II (Пловдив)       - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Арда 1924 (Кърджали)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Звезденбург (Бургас) - Ботев (Пловдив)                     - 
Пловдив 2015 (Пловдив)                                    почива

                           XIII кръг

9 ноември 2022 г., сряда, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен)                       - 
Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)                - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Черноморец 1919 (Бургас)         - 
9 ноември 2022 г., сряда, 14:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)               - 
Пловдив сити (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик)         - 
Розова долина (Казанлък) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
9 ноември 2022 г., сряда, 15:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен)       - 
Спартак 1947 (Пловдив)                                    почива

                           XIV кръг

10 ноември 2022 г., четвъртък, 13:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Черноморец 1919 (Бургас)     - 
11 ноември 2022 г., петък, 14:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Марица 1921 (Пловдив)                 - 
12 ноември 2022 г., събота, 11:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 II (Пловдив)           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
12 ноември 2022 г., събота, 12:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Лидер Пловдив (Ягодово)         - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)          - 
Звезденбург (Бургас) - Пловдив сити (Пловдив)              - 
12 ноември 2022 г., събота, 16:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            - 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XV кръг

17 ноември 2022 г., четвъртък, 14:00 ч:
Арда 1924 (Кърджали) - Звезденбург (Бургас)                - 
18 ноември 2022 г., петък, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен)       - 
19 ноември 2022 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив)                   - 
19 ноември 2022 г., събота, 10:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
19 ноември 2022 г., събота, 12:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)       - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Априлец 2017 (Бояджик)           - 
20 ноември 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)            - 
20 ноември 2022 г., неделя, 12:00 ч:
Пловдив сити (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен)                - 
Марица 1921 (Пловдив)                                     почива

                           XVI кръг

24 ноември 2022 г., четвъртък, 13:00 ч:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)     - 
24 ноември 2022 г., четвъртък, 14:00 ч:
ФК Сливен (Сливен) - Арда 1924 (Кърджали)                  - 
25 ноември 2022 г., петък, 14:00 ч:
Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   - 
26 ноември 2022 г., събота, 11:00 ч:
Априлец 2017 (Бояджик) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
Берое (Стара Загора) - Лидер Пловдив (Ягодово)             - 
26 ноември 2022 г., събота, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)        - 
Звезденбург (Бургас) - Спартак 1947 II (Пловдив)           - 
26 ноември 2022 г., събота, 14:00 ч:
Пловдив 2015 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Пловдив сити (Пловдив)                                    почива

                           XVII кръг

3 декември 2022 г., събота, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)             - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Локомотив 1926 (Пловдив)         - 
3 декември 2022 г., събота, 11:00 ч:
Спартак 1947 II (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен)             - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Априлец 2017 (Бояджик)          - 
3 декември 2022 г., събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен)              - 
4 декември 2022 г., неделя, 10:30 ч:
Пловдив сити (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив)            - 
4 декември 2022 г., неделя, 11:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Звезденбург (Бургас)            - 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

                           XVIII кръг

пролет 2023 г.:
Сините камъни 2022 (Сливен) - Априлец 2017 (Бояджик)       - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)            - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Звезденбург (Бургас)             - 
Розова долина (Казанлък) - ФК Сливен (Сливен)              - 
Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив 2015 (Пловдив)              - 
Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)            - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    - 
Спартак 1947 II (Пловдив)                                 почива

                           XIX кръг

Марица 1921 (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен)        - 
Ботев (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив)                   - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)              - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)         - 
ФК Сливен (Сливен) - Лидер Пловдив (Ягодово)               - 
Звезденбург (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 
Берое (Стара Загора) - Априлец 2017 (Бояджик)              - 
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XX кръг

Сините камъни 2022 (Сливен) - Берое (Стара Загора)         - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)            - 
Черноморец 1919 (Бургас) - ФК Сливен (Сливен)              - 
Розова долина (Казанлък) - Пловдив 2015 (Пловдив)          - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)         - 
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив)                     - 
Пловдив сити (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Лидер Пловдив (Ягодово)                                   почива

                           XXI кръг

Пловдив сити (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)               - 
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)                - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)          - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)           - 
ФК Сливен (Сливен) - Нефтохимик 1962 (Бургас)              - 
Звезденбург (Бургас) - Априлец 2017 (Бояджик)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Черноморец 1919 (Бургас)                                  почива

                           XXII кръг

Сините камъни 2022 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)     - 
Берое (Стара Загора) - Звезденбург (Бургас)                - 
Априлец 2017 (Бояджик) - ФК Сливен (Сливен)                - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Пловдив 2015 (Пловдив)          - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Спартак 1947 (Пловдив)           - 
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Пловдив)                 - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          - 
Арда 1924 (Кърджали) - Пловдив сити (Пловдив)              - 
Нефтохимик 1962 (Бургас)                                  почива

                           XXIII кръг

Арда 1924 (Кърджали) - Сините камъни 2022 (Сливен)         - 
Пловдив сити (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)         - 
Марица 1921 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)           - 
Ботев (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)                  - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)          - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
ФК Сливен (Сливен) - Берое (Стара Загора)                  - 
Звезденбург (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Априлец 2017 (Бояджик)                                    почива

                           XXIV кръг

Сините камъни 2022 (Сливен) - Звезденбург (Бургас)         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен)              - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Пловдив 2015 (Пловдив)            - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив)          - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Ботев (Пловдив)                 - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 1921 (Пловдив)            - 
Розова долина (Казанлък) - Пловдив сити (Пловдив)          - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)           - 
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XXV кръг

Спартак 1947 II (Пловдив) - Сините камъни 2022 (Сливен)    - 
Арда 1924 (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)            - 
Пловдив сити (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)           - 
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)           - 
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                 - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик)            - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              - 
ФК Сливен (Сливен) - Звезденбург (Бургас)                  - 
Локомотив 1926 (Пловдив)                                  почива

                           XXVI кръг

Сините камъни 2022 (Сливен) - ФК Сливен (Сливен)           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив)          - 
Берое (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив)              - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Ботев (Пловдив)                   - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Пловдив сити (Пловдив)          - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Арда 1924 (Кърджали)             - 
Розова долина (Казанлък) - Спартак 1947 II (Пловдив)       - 
Звезденбург (Бургас)                                      почива

                           XXVII кръг

Розова долина (Казанлък) - Сините камъни 2022 (Сливен)     - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
Пловдив сити (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Марица 1921 (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик)             - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)          - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)              - 
ФК Сливен (Сливен)                                        почива

                           XXVIII кръг

ФК Сливен (Сливен) - Пловдив 2015 (Пловдив)                - 
Звезденбург (Бургас) - Спартак 1947 (Пловдив)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Берое (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Пловдив сити (Пловдив)            - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Спартак 1947 II (Пловдив)       - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Розова долина (Казанлък)         - 
Сините камъни 2022 (Сливен)                               почива

                           XXIX кръг

Лидер Пловдив (Ягодово) - Сините камъни 2022 (Сливен)      - 
Розова долина (Казанлък) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)       - 
Арда 1924 (Кърджали) - Априлец 2017 (Бояджик)              - 
Пловдив сити (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           - 
Ботев (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)                     - 
Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен)                - 
Пловдив 2015 (Пловдив)                                    почива

                           XXX кръг

Сините камъни 2022 (Сливен) - Пловдив 2015 (Пловдив)       - 
ФК Сливен (Сливен) - Ботев (Пловдив)                       - 
Звезденбург (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив)          - 
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)                - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Спартак 1947 II (Пловдив)         - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Розова долина (Казанлък)        - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Лидер Пловдив (Ягодово)         - 
Спартак 1947 (Пловдив)                                    почива

                           XXXI кръг

Черноморец 1919 (Бургас) - Сините камъни 2022 (Сливен)     - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)         - 
Розова долина (Казанлък) - Априлец 2017 (Бояджик)          - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           - 
Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Пловдив сити (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - ФК Сливен (Сливен)                 - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив)            - 
Ботев (Пловдив)                                           почива

                           XXXII кръг

Сините камъни 2022 (Сливен) - Спартак 1947 (Пловдив)       - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                   - 
ФК Сливен (Сливен) - Пловдив сити (Пловдив)                - 
Звезденбург (Бургас) - Арда 1924 (Кърджали)                - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)       - 
Берое (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)            - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Лидер Пловдив (Ягодово)           - 
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)        - 
Марица 1921 (Пловдив)                                     почива

                           XXXIII кръг

Нефтохимик 1962 (Бургас) - Сините камъни 2022 (Сливен)     - 
Черноморец 1919 (Бургас) - Априлец 2017 (Бояджик)          - 
Лидер Пловдив (Ягодово) - Берое (Стара Загора)             - 
Розова долина (Казанлък) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Спартак 1947 II (Пловдив) - Звезденбург (Бургас)           - 
Арда 1924 (Кърджали) - ФК Сливен (Сливен)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив)             - 
Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                   - 
Пловдив сити (Пловдив)                                    почива

                           XXXIV кръг

Сините камъни 2022 (Сливен) - Ботев (Пловдив)              - 
Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Пловдив 2015 (Пловдив) - Пловдив сити (Пловдив)            - 
ФК Сливен (Сливен) - Спартак 1947 II (Пловдив)             - 
Звезденбург (Бургас) - Розова долина (Казанлък)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)         - 
Берое (Стара Загора) - Черноморец 1919 (Бургас)            - 
Априлец 2017 (Бояджик) - Нефтохимик 1962 (Бургас)          - 
Арда 1924 (Кърджали)                                      почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив 1926 (Пловдив) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:2 -:- -:- -:- 2:0 -:- 5:1 2. Марица 1921 (Пловдив) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 4:1 -:- -:- -:- -:- 3. Пловдив 2015 (Пловдив) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- 5:0 4:1 -:- 4. Звезденбург (Бургас) -:- -:- -:- XXX -:- 1:2 -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- -:- 9:0 -:- -:- -:- 5. Ботев (Пловдив) -:- 1:0 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- 6. Берое (Стара Загора) 1:2 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 1:2 -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Спартак 1947 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 0:1 0:1 3:2 -:- -:- -:- 8. ФК Сливен (Сливен) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 2:1 1:0 9. Нефтохимик 1962 (Бургас) 3:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Арда 1924 (Кърджали) -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Сините камъни 2022 (Сливен) -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 12. Спартак 1947 II (Пловдив) -:- -:- 1:1 -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 13. Пловдив сити (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 14. Лидер Пловдив (Ягодово) -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 15. Черноморец 1919 (Бургас) -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 16. Розова долина (Казанлък) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 17. Априлец 2017 (Бояджик) -:- -:- -:- 0:4 -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре