Юноши младша възраст (род.2001-02):
Пловдив - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

16 ноември 2017, четвъртък, 14:30 ч / XII кръг:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    3:0 сл. 
17 ноември 2017, петък, 14:00 ч / XII кръг:
Асти АБ (Хасково) - Сокол (Марково)                       1:4 
18 ноември 2017, събота, 10:00 ч / XII кръг:
Раковски 2011 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)       3:0 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч / XII кръг:
Марица 1921 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                    - 
18 ноември 2017, събота, 12:30 ч / XII кръг:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  - 
19 ноември 2017, неделя, 10:30 ч / XII кръг:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)             - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Пловдив)                    10   10   0   0   68:3    30
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Локомотив 1926 (Пловдив)           10   10   0   0   41:5    30
 3. Марица 1921 (Пловдив)              11    8   1   2   32:16   25
 4. Левски (Карлово)                   11    7   0   4   29:15   21
 5. Брестник 1948 (Пловдив)            11    6   2   3   26:14   20
 6. Асеновец 2005 (Асеновград)         10    6   1   3   25:13   19
 7. Сокол (Марково)                    11    4   2   5   15:19   14 [1 0 0  4:1  3]
 8. Асти АБ (Хасково)                  11    4   2   5   19:22   14 [0 0 1  1:4  0]
 9. Брестник 1948 II (Пловдив)         11    4   1   6   11:32   13
10. Кричим (Кричим)                    11    3   3   5   11:22   12
11. Евроколеж (Пловдив)                 9    3   0   6   24:26    9
12. Раковски 2011 (Раковски)           12    2   1   9   15:41    7
13. Гигант (Съединение)                12    0   3   9    6:43    3
14. Тракия 06 (Стамболийски)           12    0   2  10    9:60    2

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Асеновец 2005 (Асеновград) - ст."Шипка", Асеновград;
    - Асти АБ (Хасково) - ст."Младост", Хасково;
    - Ботев (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Брестник 1948 (Пловдив) и Брестник 1948 II (Пловдив) - ст."Юрий Гагарин", Пловдив;
    - Гигант (Съединение) - в Съединение;
    - Евроколеж (Пловдив) - комплекс на ЕКИУ, Оризари;
    - Кричим (Кричим) - в Кричим;
    - Левски (Карлово) - ст."Васил Левски", Карлово;
    - Локомотив 1926 (Пловдив) - ст."Локомотив", Пловдив;
    - Марица 1921 (Пловдив) - във Войсил;
    - Раковски 2011 (Раковски) - ст."Петър Парчевич", кв.Секирово, Раковски;
    - Сокол (Марково) - в Марково;
    - Тракия 06 (Стамболийски) - в Стамболийски.

                           I кръг

7 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Тракия 06 (Стамболийски)              11:1 
8 септември 2017, петък, 16:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)        3:0 
8 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:1 
9 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Пловдив)                0:7 
в Марково:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сокол (Марково)                2:0 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 2:6 
9 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Кричим (Кричим)                       3:0 сл. 

                           IV кръг - изтеглен мач

11 септември 2017, понеделник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     1:2 

                           II кръг

13 септември 2017, сряда, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)          отложен 
Тракия 06 (Стамболийски) - Гигант (Съединение)            1:1 
Сокол (Марково) - Левски (Карлово)                        отложен 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                отложен 
Кричим (Кричим) - Раковски 2011 (Раковски)                3:0 
13 септември 2017, сряда, 11:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Асти АБ (Хасково)            отложен 
13 септември 2017, сряда, 17:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           5:1 
26 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Асти АБ (Хасково)            4:0 
30 октомври 2017, понеделник, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)          3:0 сл. 

                           III кръг

14 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                        отложен 
15 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)      3:0 
16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Гигант (Съединение) - Сокол (Марково)                     0:3 
16 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                2:0 
16 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:1 
17 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)            8:2 
4 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                        2:3 

                           IV кръг

11 септември 2017, понеделник, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     1:2 
22 септември 2017, петък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1926 (Пловдив)     изтеглен 
Брестник 1948 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)               4:2 
23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Гигант (Съединение)                     3:0 сл. 
Марица 1921 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)          4:1 
23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     4:3 
24 септември 2017, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)     2:1 
Кричим (Кричим) - Левски (Карлово)                        0:1 

                           V кръг

28 септември 2017, четвъртък, 16:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:3 
30 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Гигант (Съединение) - Кричим (Кричим)                     1:1 
Евроколеж (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                     0:6 
30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:1 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          отложен 
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)                отложен 
30 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Брестник 1948 II (Пловдив)            3:1 
4 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          5:0 
24 октомври 2017, вторник, 15:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)                1:1 

                           III кръг - отложен мач

4 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                        2:3 

                           VI кръг

6 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          6:0 
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)        отложен 
7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Левски (Карлово)                  3:0 сл. 
7 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Раковски 2011 (Раковски)              3:0 сл. 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Сокол (Марково)              отложен 
Кричим (Кричим) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 
8 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               13:0 
18 октомври 2017, сряда, 14:00 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Сокол (Марково)              1:0 
18 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)        1:2 

                           VII кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)                3:1 
15 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          отложен 
15 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)                1:2 
Сокол (Марково) - Ботев (Пловдив)                         0:3 
15 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Брестник 1948 II (Пловдив)     0:3 сл. * 
* - първоначално 2:0, в последствие на Раковски 2011 е присъдена служебна
    загуба заради нердовен играч.
15 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)              5:2 
17 октомври 2017, вторник, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)               1:6 

                           VI кръг - отложени мачове

18 октомври 2017, сряда, 14:00 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Сокол (Марково)              1:0 
18 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)        1:2 

                           VIII кръг

20 октомври 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тракия 06 (Стамболийски)     5:1 
Брестник 1948 (Пловдив) - Гигант (Съединение)             3:0 сл. 
21 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол (Марково)                         1:1 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)               1:0 
Раковски 2011 (Раковски) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:9 
21 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Левски (Карлово)                      1:2 
22 октомври 2017, неделя, 12:30 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Брестник 1948 II (Пловдив) - Ботев (Пловдив)              0:14 

                           V кръг - отложен мач

24 октомври 2017, вторник, 15:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)                1:1 

                           II кръг - отложен мач

26 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Асти АБ (Хасково)            4:0 

                           IX кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Раковски 2011 (Раковски)               3:1 
28 октомври 2017, събота, 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)     6:0 
28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асти АБ (Хасково)                   0:0 
29 октомври 2017, неделя, 10:00 ч:
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:0 
Ботев (Пловдив) - Кричим (Кричим)                         7:1 
1 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:2 
1 ноември 2017, сряда, 11:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 1921 (Пловдив)          0:5 

                           II кръг - отложен мач

30 октомври 2017, понеделник, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)          3:0 сл. 

                           X кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 12:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Карлово)               2:1 
3 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев (Пловдив)              0:5 
4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Сокол (Марково)                   4:0 сл. 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            5:1 
4 ноември 2017, събота, 11:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Евроколеж (Пловдив)                   отложен 
5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Кричим (Кричим)              1:1 
8 ноември 2017, сряда, 15:00 ч:
Брестник 1948 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)        6:0 сл. 

                           XI кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Брестник 1948 II (Пловдив)             1:0 
11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Локомотив 1926 (Пловдив)            0:6 
12 ноември 2017, неделя, 10:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            6:4 
Сокол (Марково) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:3 сл. * 
* - първоначално 1:0, в последствие на Сокол е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   7:0 
Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:4 
12 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Асти АБ (Хасково)              1:3 

                           XII кръг

16 ноември 2017, четвъртък, 14:30 ч:
във Ведраре:
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    3:0 сл. 
17 ноември 2017, петък, 14:00 ч:
Асти АБ (Хасково) - Сокол (Марково)                       1:4 
18 ноември 2017, събота, 10:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)       3:0 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                    - 
18 ноември 2017, събота, 12:30 ч:
в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912":
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                  - 
19 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)             - 

                           XIII кръг

24 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)         - 
25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 II (Пловдив)           - 
25 ноември 2017, събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                        - 
26 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                     - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Сокол (Марково) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Кричим (Кричим) - Брестник 1948 (Пловдив)                  - 

                           XIV кръг

пролет 2018:
Брестник 1948 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)         - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)       - 
Кричим (Кричим) - Асти АБ (Хасково)                        - 
Ботев (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Левски (Карлово)                - 
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                  - 

                           XV кръг

Евроколеж (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)           - 
Гигант (Съединение) - Тракия 06 (Стамболийски)             - 
Левски (Карлово) - Сокол (Марково)                         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Раковски 2011 (Раковски) - Кричим (Кричим)                 - 
Асти АБ (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)             - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            - 

                           XVI кръг

Брестник 1948 II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                  - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Кричим (Кричим) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                         - 
Сокол (Марково) - Гигант (Съединение)                      - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Евроколеж (Пловдив)             - 

                           XVII кръг

Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 II (Пловдив)      - 
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                      - 
Гигант (Съединение) - Ботев (Пловдив)                      - 
Левски (Карлово) - Кричим (Кричим)                         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Асти АБ (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)                - 

                           XVIII кръг

Брестник 1948 II (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)             - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)         - 
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)           - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)              - 
Кричим (Кричим) - Гигант (Съединение)                      - 
Ботев (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Сокол (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)                 - 

                           XIX кръг

Сокол (Марково) - Брестник 1948 II (Пловдив)               - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Ботев (Пловдив)                 - 
Евроколеж (Пловдив) - Кричим (Кричим)                      - 
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Левски (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)                   - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 
Раковски 2011 (Раковски) - Асти АБ (Хасково)               - 

                           XX кръг

Брестник 1948 II (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Асти АБ (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 - 
Марица 1921 (Пловдив) - Гигант (Съединение)                - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)           - 
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                 - 
Ботев (Пловдив) - Сокол (Марково)                          - 

                           XXI кръг

Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 II (Пловдив)               - 
Сокол (Марково) - Кричим (Кричим)                          - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Евроколеж (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                - 
Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)              - 
Левски (Карлово) - Асти АБ (Хасково)                       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)        - 

                           XXII кръг

Брестник 1948 II (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Левски (Карлово)                - 
Асти АБ (Хасково) - Гигант (Съединение)                    - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)              - 
Марица 1921 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)           - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)               - 
Кричим (Кричим) - Ботев (Пловдив)                          - 

                           XXIII кръг

Кричим (Кричим) - Брестник 1948 II (Пловдив)               - 
Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                    - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Брестник 1948 (Пловдив)         - 
Евроколеж (Пловдив) - Асти АБ (Хасково)                    - 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)                - 

                           XXIV кръг

Брестник 1948 II (Пловдив) - Левски (Карлово)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Гигант (Съединение)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Асти АБ (Хасково) - Тракия 06 (Стамболийски)               - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Сокол (Марково)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                    - 
Асеновец 2005 (Асеновград) - Кричим (Кричим)               - 

                           XXV кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 II (Пловдив)    - 
Кричим (Кричим) - Марица 1921 (Пловдив)                    - 
Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                  - 
Сокол (Марково) - Асти АБ (Хасково)                        - 
Тракия 06 (Стамболийски) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Евроколеж (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                     - 

                           XXVI кръг

Брестник 1948 II (Пловдив) - Гигант (Съединение)           - 
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)        - 
Раковски 2011 (Раковски) - Сокол (Марково)                 - 
Асти АБ (Хасково) - Ботев (Пловдив)                        - 
Брестник 1948 (Пловдив) - Кричим (Кричим)                  - 
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев (Пловдив) XXX -:- 7:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:1 -:- -:- 3:0*13:0 2. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- XXX 5:0 2:1 -:- -:- 2:0 5:2 6:0 2:0 -:- -:- -:- -:- 3. Марица 1921 (Пловдив) -:- -:- XXX 3:0* 5:1 -:- 4:0* -:- 3:0 -:- 1:0 4:1 -:- -:- 4. Левски (Карлово) 2:3 -:- -:- XXX 3:1 2:3 -:- -:- 1:0 -:- -:- 3:1 3:0*11:1 5. Брестник 1948 (Пловдив) -:- 1:2 -:- -:- XXX 1:1 -:- 4:2 3:0 -:- -:- -:- 3:0* 6:0* 6. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:5 1:2 -:- -:- -:- XXX -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- 6:0 5:1 7. Сокол (Марково) 0:3 -:- -:- -:- 0:3* 2:0 XXX -:- -:- -:- 4:3 -:- -:- -:- 8. Асти АБ (Хасково) -:- -:- 1:1 1:2 -:- -:- 1:4 XXX 3:1 3:0* -:- 3:0* -:- -:- 9. Брестник 1948 II (Пловдив) 0:14 -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX 1:1 3:0* -:- -:- 2:1 10. Кричим (Кричим) -:- -:- -:- 0:1 -:- 0:4 1:1 -:- -:- XXX 2:1 3:0 -:- -:- 11. Евроколеж (Пловдив) 0:6 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- XXX 6:4 -:- 8:2 12. Раковски 2011 (Раковски) 0:7 0:9 -:- -:- 1:1 0:1 -:- -:- 0:3* -:- -:- XXX 5:1 3:0 13. Гигант (Съединение) -:- 0:6 1:6 -:- -:- -:- 0:3 0:0 -:- 1:1 2:6 -:- XXX -:- 14. Тракия 06 (Стамболийски) -:- -:- 0:5 -:- -:- -:- 1:1 1:3 -:- 1:2 -:- -:- 1:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре