Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Силистра - Областна група 2018/19


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Червена звезда (Дулово)            20   15   2   3   74:21   47  Финал     [1 1 0  3:2  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Галактика (Черник)                 20   14   5   1   55:12   47  3-4 място [0 1 1  2:3  1]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Победа 2009 (Вокил)                20   12   2   6   40:19   38           
 4. Релакс (Овен)                      20   11   3   6   34:26   36           
 5. Йълдъръм (Яребица)                 20   10   3   7   48:29   33           
 6. Вихър (Боил)                       20    8   5   7   32:28   29           
 7. Чернолик (Чернолик)                20    7   2  11   33:51   23           
 8. Вихър (Любен)                      20    6   3  11   26:44   21           
 9. Лудогорец 2011 (Паисиево)          20    5   0  15   19:48   15           
10. Правда 1944 (Правда)               20    4   2  14   23:51   14           
11. Светкавица (Поройно)               20    4   1  15   13:68   13           

Бележки
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.

                           I кръг

1 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  3:1 
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       1:4 
Светкавица (Поройно) - Релакс (Овен)                      0:2 
2 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 2:4 
Чернолик (Чернолик) - Червена звезда (Дулово)             1:9 
Йълдъръм (Яребица)                                        почива

                           II кръг

8 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 0:2 
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  3:1 
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              2:1 
9 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Светкавица (Поройно)            7:0 
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:0 
Галактика (Черник)                                        почива

                           III кръг

15 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 отложен 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       0:3 
Светкавица (Поройно) - Йълдъръм (Яребица)                 0:4 
16 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  0:4 
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   0:5 
17 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 3:0 
Победа 2009 (Вокил)                                       почива

                           IV кръг

22 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       0:3 
Галактика (Черник) - Светкавица (Поройно)                 5:0 
23 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        0:3 
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                 4:2 
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      0:0 
Вихър (Боил)                                              почива

                           V кръг

29 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          4:0 
Светкавица (Поройно) - Победа 2009 (Вокил)                0:5 
30 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил)                        1:0 
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        1:1 
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              3:1 
Вихър (Любен)                                             почива

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            1:0 
Галактика (Черник) - Червена звезда (Дулово)              0:1 
Вихър (Боил) - Светкавица (Поройно)                       4:2 
7 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       1:0 
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       2:2 
Правда 1944 (Правда)                                      почива

                           VII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Вихър (Любен)                      0:4 
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                   0:3 
14 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                3:0 
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              1:0 
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             3:1 
Лудогорец 2011 (Паисиево)                                 почива

                           VIII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник)            1:2 
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  0:0 
Правда 1944 (Правда) - Светкавица (Поройно)               5:0 
21 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    3:3 
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             0:1 
Чернолик (Чернолик)                                       почива

                           IX кръг

27 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         4:1 
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)                  1:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           2:1 
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      3:0 
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                   6:0 
Светкавица (Поройно)                                      почива

                           X кръг

3 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           3:0 
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         0:0 
4 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:4 
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            1:3 
Чернолик (Чернолик) - Светкавица (Поройно)                2:0 
Релакс (Овен)                                             почива

                           XI кръг

10 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Светкавица (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          0:4 
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 3:0 
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        2:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)                       3:0 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                        2:1 
Червена звезда (Дулово)                                   почива

                           III кръг - отложен мач

17 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 3:0 

                           XII кръг

16 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  1:2 
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       4:0 
17 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 4:0 
Червена звезда (Дулово) - Чернолик (Чернолик)             1:4 
Релакс (Овен) - Светкавица (Поройно)                      4:0 
Йълдъръм (Яребица)                                        почива

                           XIII кръг

23 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  3:4 
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              1:0 
24 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 2:0 
Светкавица (Поройно) - Червена звезда (Дулово)            0:5 
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                1:3 
Галактика (Черник)                                        почива

                           XIV кръг

30 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 0:3 
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       4:0 
Йълдъръм (Яребица) - Светкавица (Поройно)                 7:0 
31 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  5:1 
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   3:0 
Победа 2009 (Вокил)                                       почива

                           XV кръг

6 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)       9:0 
Светкавица (Поройно) - Галактика (Черник)                 0:5 
7 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        2:2 
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)                 1:0 
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      2:2 
Вихър (Боил)                                              почива

                           XVI кръг

13 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          3:0 
Победа 2009 (Вокил) - Светкавица (Поройно)                3:0 
14 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик)                        2:2 
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        5:1 
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)              1:3 
Вихър (Любен)                                             почива

                           XVII кръг

20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            3:0 
Червена звезда (Дулово) - Галактика (Черник)              2:2 
Светкавица (Поройно) - Вихър (Боил)                       1:1 
21 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       1:3 
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       4:2 
Правда 1944 (Правда)                                      почива

                           XVIII кръг

27 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Вихър (Любен) - Светкавица (Поройно)                      0:2 
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   2:2 
28 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)                2:1 
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              0:0 
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)             2:0 
Лудогорец 2011 (Паисиево)                                 почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            3:0 
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  1:0 
Светкавица (Поройно) - Правда 1944 (Правда)               3:0 
5 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                    3:0 
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             0:1 
Чернолик (Чернолик)                                       почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         3:2 
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  0:1 
12 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик)           4:0 
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      3:5 
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   5:2 
Светкавица (Поройно)                                      почива

                           XXI кръг

19 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           4:0 
Галактика (Черник) - Вихър (Боил)                         3:0 
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        6:0 
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)            3:0 
Светкавица (Поройно) - Чернолик (Чернолик)                2:1 
Релакс (Овен)                                             почива

                           XXII кръг

23 май 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                        3:0 
24 май 2019 г., петък, 16:00 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица (Поройно)          0:3 
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       2:3 
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 3:1 
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                        0:3 
Червена звезда (Дулово)                                   почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Червена звезда (Дулово) XXX 2:2 3:1 3:0 3:1 3:0 1:4 6:0 9:0 3:0 7:0 2. Галактика (Черник) 0:1 XXX 1:1 5:1 2:2 3:0 5:1 2:0 3:0 4:0 5:0 3. Победа 2009 (Вокил) 2:0 0:1 XXX 1:0 0:0 2:1 4:2 4:0 4:0 3:0 3:0 4. Релакс (Овен) 0:5 1:1 1:3 XXX 2:2 1:0 3:0 0:1 2:0 3:0 4:0 5. Йълдъръм (Яребица) 1:3 0:3 1:0 0:3 XXX 4:1 3:1 6:0 3:0 3:0 7:0 6. Вихър (Боил) 3:3 0:0 3:0 0:0 3:2 XXX 2:2 2:1 3:1 4:0 4:2 7. Чернолик (Чернолик) 1:9 0:4 1:0 2:3 3:4 1:0 XXX 4:2 2:1 3:0 2:0 8. Вихър (Любен) 5:2 0:3 1:4 0:1 1:4 1:0 2:2 XXX 3:0 0:0 0:2 9. Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:3 1:2 3:0 0:2 1:0 1:2 4:0 0:3 XXX 3:0 0:3 10. Правда 1944 (Правда) 1:3 2:4 1:3 3:5 3:1 0:3 2:1 2:2 4:0 XXX 5:0 11. Светкавица (Поройно) 0:5 0:5 0:5 0:2 0:4 1:1 2:1 0:4 0:4 3:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 96 (Главиница)              16   14   2   0   62:9    44     Финал    
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджа (Ситово)                  16   12   2   2   65:14   38     3-4 място
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Кайнарджа)               16   11   1   4   46:22   34              
 4. Добруджа (Искра)                   16    9   3   4   44:23   30              
 5. Айдемир (Айдемир)                  16    8   2   6   41:28   26              
 6. Ботев 1936 (Професор Иширково)     16    4   2  10   18:43   14               [0 2 0  3:3  2, 2 гола на чужд терен]
 7. Добруджанец 2005 (Алфатар)         16    4   2  10   25:46   14               [0 2 0  3:3  2, 1 гол на чужд терен]
 8. Заря 2006 (Цар Самуил)             16    1   0  15    5:64    3              
 9. Раковски 2005 (Калипетрово)        16    2   0  14    6:63    6 [*] Изваден  
--. Трансмариска 2013 (Тутракан)        0    0   0   0    0:0     - [*] Изваден  

Бележки
  - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево.
  - Непосредствено преди началото на сезона или преди V кръг Трансмариска 2013 (Тутракан) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му се анулират.
  - На полусезона Раковски 2005 (Калипетрово) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           7:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил)   3:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр)     анулиран 
9 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              2:1 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      5:1 

                           II кръг

15 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       0:7 
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 3:1 
16 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       анулиран 
Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково)         3:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           0:5 

                           III кръг

22 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  4:0 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)  3:0 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             1:7 
23 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 1:1 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)     анулиран 

                           IV кръг

29 септември 2018 г., събота, 15:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  3:0 
Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково)    5:0 
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     5:2 
30 септември 2018 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             3:0 
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)           анулиран 

                           V кръг

6 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово)        1:8 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        1:4 
7 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  2:4 
Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово)    анулиран 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 0:5 

                           VI кръг

13 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      3:0 
Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан)      анулиран 
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            5:0 
14 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   2:0 
Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        3:0 

                           VII кръг

20 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            2:0 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            0:4 
21 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа)     0:3 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)          анулиран 
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            8:0 

                           VIII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 14:00 ч:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  6:0 
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                3:0 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар)   1:1 
28 октомври 2018 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        7:0 
Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан)          анулиран 

                           IX кръг

3 ноември 2018 г., събота, 13:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         2:3 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                0:3 
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      1:1 
4 ноември 2018 г., неделя, 13:00 ч:
Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)     анулиран 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       0:9 

                           X кръг

16 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           0:3 сл. 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   2:5 
17 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              3:3 
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      2:2 
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XI кръг

23 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:0 
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 0:3 сл. * 
* - първоначално 2:1, в последствие на Добруджа е присъдена служебна загуба
    заради нердовен играч.
24 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра)         0:1 
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           3:0 сл. 
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XII кръг

30 март 2019 г., събота, 14:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  1:3 
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             3:1 
31 март 2019 г., неделя, 14:00 ч:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 3:1 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)  0:3 сл. 
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XIII кръг

6 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  3:0 сл. 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница)    0:4 
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     0:6 
7 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             0:3 
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XIV кръг

13 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково)        3:0 
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        3:0 
14 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  3:2 
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:0 
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XV кръг

20 април 2019 г., събота, 15:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      3:0 сл. 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            0:4 
21 април 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   3:0 
Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир)        0:4 
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XVI кръг

4 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            5:1 
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            7:0 
5 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково)     4:0 
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            0:3 сл. 
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XVII кръг

11 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                0:9 
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково)   2:2 
12 май 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        0:3 сл. 
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  1:2 
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           XVIII кръг

18 май 2019 г., събота, 16:00 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         6:1 
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                3:0 
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      3:3 
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       3:0 сл. 
Ботев 1936 (Професор Иширково)                            почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски 96 (Главиница) XXX 3:1 2:1 6:0 3:1 5:0 3:0 7:0 3:0* --- 2. Добруджа (Ситово) 0:3* XXX 4:0 3:3 5:2 3:0 5:0 3:0 7:0 --- 3. Спортист (Кайнарджа) 3:3 1:3 XXX 2:0 3:2 4:0 6:1 3:0 7:0 --- 4. Добруджа (Искра) 1:2 1:1 3:0 XXX 2:2 3:0 3:1 3:0 8:0 --- 5. Айдемир (Айдемир) 1:1 0:6 2:4 5:1 XXX 3:0 5:1 3:0 3:0* --- 6. Ботев 1936 (Професор Иширково) 0:4 1:8 0:3 0:1 0:4 XXX 1:1 3:0 3:0 --- 7. Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:4 0:4 2:3 1:7 2:0 2:2 XXX 3:0 3:0* --- 8. Заря 2006 (Цар Самуил) 0:4 0:9 0:3 0:5 0:3 2:5 0:7 XXX 3:0* --- 9. Раковски 2005 (Калипетрово) 0:9 0:3* 0:3* 0:3* 0:5 0:3* 3:0 3:0 XXX --- 10. Трансмариска 2013 (Тутракан) --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал за 3-то място

31 май 2019 г., петък, 15:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Галактика (Черник) - Добруджа (Ситово)                    4:4 (2:4); при дузпите: 7:6 

                           Финал

1 юни 2019 г., събота, 15:30 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Червена звезда (Дулово) - Левски 96 (Главиница)           1:2 

нагоре