Юноши младша възраст (род.2004-05):
« Силистра - Областна група 2020/21


Източна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч / IV кръг:
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                        - 
Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           - 
Йълдъръм (Яребица) - Светкавица 2020 (Поройно)             - 
27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч / IV кръг:
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                 - 
Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник)                  - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чернолик (Чернолик) 3 3 0 0 8:1 9 ------------------------------------------------------------------- 2. Караджата (Брадвари) 3 2 1 0 10:3 7 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Йълдъръм (Яребица) 3 2 0 1 7:6 6 4. Лудогорец 2011 (Паисиево) 3 1 2 0 9:6 5 5. Вихър (Любен) 3 1 1 1 11:7 4 6. Дулово 2006 (Дулово) 3 1 1 1 7:5 4 7. Победа 2009 (Вокил) 3 1 0 2 1:6 3 [1 0 0 1:0 3] 8. Галактика (Черник) 3 1 0 2 3:4 3 [0 0 1 0:1 0] 9. Светкавица 2020 (Поройно) 3 0 1 2 3:12 1 10. Правда 1944 (Правда) 3 0 0 3 0:9 0
Бележки - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица. I кръг 5 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен) 4:2 Светкавица 2020 (Поройно) - Дулово 2006 (Дулово) 0:3 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) 3:0 6 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) отложен Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник) 3:0 22 септември 2020 г., вторник, 15:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 II кръг 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик) 0:3 Дулово 2006 (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:3 Вихър (Любен) - Светкавица 2020 (Поройно) 6:0 13 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник) 1:0 Караджата (Брадвари) - Йълдъръм (Яребица) 4:0 III кръг 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен) 3:3 20 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Светкавица 2020 (Поройно) - Караджата (Брадвари) 3:3 Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово) 2:1 Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда) 3:0 I кръг - отложен мач 22 септември 2020 г., вторник, 15:00 ч: Караджата (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил) 3:0 IV кръг 26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик) - Караджата (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица) - Светкавица 2020 (Поройно) - 27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник) - V кръг Светкавица 2020 (Поройно) - Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик) - Караджата (Брадвари) - Галактика (Черник) - Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово) - VI кръг Победа 2009 (Вокил) - Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда) - Караджата (Брадвари) - Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик) - Светкавица 2020 (Поройно) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - VII кръг Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик) - Светкавица 2020 (Поройно) - Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда) - Караджата (Брадвари) - Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен) - VIII кръг Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен) - Караджата (Брадвари) - Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда) - Светкавица 2020 (Поройно) - Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик) - IX кръг Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда) - Светкавица 2020 (Поройно) - Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен) - Караджата (Брадвари) - X кръг Победа 2009 (Вокил) - Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово) - Светкавица 2020 (Поройно) - Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик) - XI кръг Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Дулово 2006 (Дулово) - Светкавица 2020 (Поройно) - Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица) - Караджата (Брадвари) - XII кръг Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица) - Караджата (Брадвари) - Светкавица 2020 (Поройно) - Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник) - XIII кръг Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари) - Светкавица 2020 (Поройно) - Йълдъръм (Яребица) - XIV кръг Победа 2009 (Вокил) - Светкавица 2020 (Поройно) - Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари) - Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен) - Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда) - XV кръг Дулово 2006 (Дулово) - Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) - Галактика (Черник) - Караджата (Брадвари) - Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица 2020 (Поройно) - XVI кръг Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Светкавица 2020 (Поройно) - Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник) - Караджата (Брадвари) - Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово) - XVII кръг Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил) - Дулово 2006 (Дулово) - Караджата (Брадвари) - Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник) - Светкавица 2020 (Поройно) - Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - XVIII кръг Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник) - Светкавица 2020 (Поройно) - Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово) - Караджата (Брадвари) - Вихър (Любен) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чернолик (Чернолик) XXX -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- 3:0 -:- -:- 2. Караджата (Брадвари) -:- XXX 4:0 -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- 3. Йълдъръм (Яребица) -:- -:- XXX -:- 4:2 -:- 3:0 -:- -:- -:- 4. Лудогорец 2011 (Паисиево) -:- -:- -:- XXX 3:3 -:- -:- -:- -:- 3:0 5. Вихър (Любен) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 6:0 -:- 6. Дулово 2006 (Дулово) -:- -:- -:- 3:3 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 7. Победа 2009 (Вокил) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 1:0 -:- -:- 8. Галактика (Черник) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 9. Светкавица 2020 (Поройно) -:- 3:3 -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- XXX -:- 10. Правда 1944 (Правда) 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Западна подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч / III кръг:
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                       - 
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                 - 
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)        - 
27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч / III кръг:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         - 
Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово)   - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Добруджанец 2005 (Алфатар) 2 2 0 0 10:4 6 ------------------------------------------------------------------- 2. Ботев 1936 (Професор Иширково) 2 2 0 0 7:1 6 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 3. Левски 96 (Главиница) 2 2 0 0 3:0 6 4. Спортист (Кайнарджа) 2 1 0 1 3:2 3 [1 0 0 3:0 3] 5. Заря 2006 (Цар Самуил) 2 1 0 1 3:3 3 [1 0 1 3:3 3] 6. Добруджа (Ситово) 2 1 0 1 10:1 3 [0 0 0 0:0 0] 7. Раковски 2005 (Калипетрово) 2 1 0 1 3:3 3 [0 0 1 0:3 0] 8. Добруджа (Искра) 2 0 0 2 5:11 0 9. Трансмариска 2013 (Тутракан) 2 0 0 2 0:6 0 10. Айдемир (Айдемир) 2 0 0 2 0:13 0
Бележки - Левски 96 (Главиница) играе домакинските си мачове в Ножарево. I кръг 12 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) отложен Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) отложен 13 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра) 7:4 Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) 2:0 Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово) 3:0 22 септември 2020 г., вторник, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 0:10 Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 0:3 II кръг 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Раковски 2005 (Калипетрово) - Трансмариска 2013 (Тутр) 3:0 Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил) 3:0 Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница) 0:1 20 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) 1:4 Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир) 3:0 I кръг - отложени мачове 22 септември 2020 г., вторник, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) 0:10 Трансмариска 2013 (Тутр) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) 0:3 III кръг 26 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа) - 27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Раковски 2005 (Калипетрово) - IV кръг Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница) - V кръг Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутр) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа) - VI кръг Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Айдемир (Айдемир) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил) - VII кръг Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово) - VIII кръг Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - IX кръг Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - X кръг Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Трансмариска 2013 (Тутр) - XI кръг Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутр) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - XII кръг Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) - XIII кръг Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) - XIV кръг Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр) - Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово) - XV кръг Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово) - Ботев 1936 (Проф.Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница) - XVI кръг Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа) - XVII кръг Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил) - XVIII кръг Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково) - Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Добруджанец 2005 (Алфатар) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7:4 -:- 3:0 2. Ботев 1936 (Професор Иширково) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Левски 96 (Главиница) -:- -:- XXX 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Спортист (Кайнарджа) -:- -:- -:- XXX 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- 5. Заря 2006 (Цар Самуил) -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 -:- -:- -:- 6. Добруджа (Ситово) -:- -:- 0:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 7. Раковски 2005 (Калипетрово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:0 -:- 8. Добруджа (Искра) -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 9. Трансмариска 2013 (Тутракан) -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 10. Айдемир (Айдемир) -:- -:- -:- -:- -:- 0:10 -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре