Юноши младша възраст (род.2001-02):
София - Междуобластна група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Актуални мачове:

22 март 2018, четвъртък, 15:00 ч / X кръг:
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Металург 1957 (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       - 
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                     - 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград)     - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Металург 1957 (Перник)              9    7   1   1   28:13   22 [1 0 0  3:0  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         9    7   1   1   32:9    22 [0 0 1  0:3  0]
 3. Ком 98 (Годеч)                      9    7   0   2   43:12   21
 4. Рилски спортист 2011 (Самоков)      9    5   2   2   25:16   17
 5. Балкан 1929 (Ботевград)             9    4   1   4   24:13   13
 6. ФК Рилски спортист (Самоков)        9    4   0   5   24:19   12 [1 0 0  4:3  3]
 7. Ботев 1937 (Ихтиман)                9    4   0   5   28:25   12 [0 0 1  3:4  0]
 8. Спортист 2009 (Своге)               9    2   1   6   14:26    7
 9. Германея (Сапарева баня)            9    1   1   7   10:44    4
10. Струмска слава 1927 (Радомир)       9    0   1   8   13:64    1

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Балкан 1929 (Ботевград) - ст."Христо Ботев", Ботевград;
    - Ботев 1937 (Ихтиман) - ст."Христо Ботев", Ихтиман;
    - Германея (Сапарева баня) - Градски стадион, Сапарева баня;
    - Ком 98 (Годеч) - в Годеч;
    - Металург 1957 (Перник) - ст."Металург", кв.Изток, Перник;
    - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ст."Левски", гр.Елин Пелин;
    - Рилски спортист 2011 (Самоков) - ст."Искър", Самоков;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге;
    - Струмска слава 1927 (Радомир) - Градски стадион, Радомир;
    - ФК Рилски спортист (Самоков) - ст."Спортно училище", Самоков.

                           I кръг

21 септември 2017, четвъртък, 16:30 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Рилски спортист (Самоков)    1:0 
21 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Германея (Сапарева баня)      4:4 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Металург 1957 (Перник)      0:3 
Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге)                    3:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     6:1 

                           II кръг

28 септември 2017, четвъртък, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)     0:4 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)       4:3 
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)           1:1 
Металург 1957 (Перник) - Ком 98 (Годеч)                   3:2 
Струмска слава 1927 (Рад) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)   3:8 

                           III кръг

4 октомври 2017, сряда, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Струмска слава 1927 (Радомир)           15:1 
5 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)    8:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист 2009 (Своге)              4:2 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ФК Рилски спортист (Сам)     3:1 
7 октомври 2017, събота, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Металург 1957 (Перник)          1:3 

                           IV кръг

12 октомври 2017, четвъртък, 10:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан 1929 (Ботевград)   0:8 
12 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - ФК Рилски спортист (Самоков)   2:7 
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    1:5 
Металург 1957 (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)             4:3 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ком 98 (Годеч)              3:0 

                           V кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Германея (Сапарева баня)                 6:0 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      8:0 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Металург 1957 (Перник)   1:1 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)      6:2 
22 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     0:1 

                           VI кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2009 (Своге)          2:0 
Металург 1957 (Перник) - ФК Рилски спортист (Самоков)     2:1 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    1:7 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        5:0 
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  отложен 
23 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  5:2 

                           VII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)        7:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Ком 98 (Годеч)                     1:6 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)  2:2 
ФК Рилски спортист (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)      4:2 
Спортист 2009 (Своге) - Металург 1957 (Перник)            2:1 

                           VIII кръг

9 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Металург 1957 (Перник)         1:5 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - ФК Рилски спортист (Сам)    1:0 
Ком 98 (Годеч) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           3:0 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            3:0 
10 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)     0:4 

                           IX кръг

16 ноември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           3:0 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      2:1 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Ком 98 (Годеч)             1:3 
Спортист 2009 (Своге) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       1:4 
Металург 1957 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)    6:2 

                           VI кръг - отложен мач

23 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград)                  5:2 

                           X кръг

22 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Металург 1957 (Перник) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       - 
Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч)                     - 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград)     - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 

                           XI кръг

29 март 2018, четвъртък, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)      - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Рилски спортист (Самоков)        - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)            - 
Ком 98 (Годеч) - Металург 1957 (Перник)                    - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Рад)    - 

                           XII кръг

5 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ком 98 (Годеч)             - 
Металург 1957 (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)           - 
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)               - 
ФК Рилски спортист (Сам) - Рилски спортист 2011 (Сам)      - 

                           XIII кръг

11 април 2018, сряда, 16:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Металург 1957 (Перник)              - 
12 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Германея (Сапарева баня)    - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)     - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)    - 
Ком 98 (Годеч) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)               - 

                           XIV кръг

19 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Ком 98 (Годеч)                  - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)       - 
Металург 1957 (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    - 
Спортист 2009 (Своге) - ФК Рилски спортист (Самоков)       - 

                           XV кръг

26 април 2018, четвъртък, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Германея (Сапарева баня)           - 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Металург 1957 (Перник)      - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч)                   - 

                           XVI кръг

2 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Спортист 2009 (Своге)             - 
3 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)         - 
Ком 98 (Годеч) - Ботев 1937 (Ихтиман)                      - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)   - 
Струмска слава 1927 (Рад) - ФК Рилски спортист (Сам)       - 

                           XVII кръг

10 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Металург 1957 (Перник) - Германея (Сапарева баня)          - 
Спортист 2009 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 
ФК Рилски спортист (Сам) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ком 98 (Годеч)            - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 

                           XVIII кръг

16 май 2018, сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Металург 1957 (Перник)     - 
17 май 2018, четвъртък, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)            - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Ком 98 (Годеч) - ФК Рилски спортист (Самоков)              - 
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Спортист 2009 (Своге)        - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Металург 1957 (Перник) XXX -:- 3:2 -:- -:- 2:1 4:3 -:- -:- 6:2 2. ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) 0:3 XXX 3:0 -:- -:- 1:0 5:0 -:- 8:0 -:- 3. Ком 98 (Годеч) -:- -:- XXX 3:0 5:2 -:- -:- 3:1 6:0 15:1 4. Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:1 2:2 -:- XXX 2:1 3:1 -:- -:- -:- -:- 5. Балкан 1929 (Ботевград) 1:3 0:1 -:- -:- XXX 1:0 3:0 -:- 7:1 -:- 6. ФК Рилски спортист (Самоков) -:- -:- 1:3 -:- -:- XXX 4:3 6:2 -:- 4:2 7. Ботев 1937 (Ихтиман) -:- -:- 1:6 6:1 -:- -:- XXX 4:2 3:0 8:0 8. Спортист 2009 (Своге) 2:1 1:4 -:- 1:5 1:1 -:- -:- XXX -:- -:- 9. Германея (Сапарева баня) 1:5 -:- -:- 0:4 -:- 2:7 -:- 2:0 XXX -:- 10. Струмска слава 1927 (Радомир) -:- 3:8 -:- 1:7 0:8 -:- -:- 0:4 4:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре