Юноши младша възраст (род.2002-03):
« София - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |

                           Актуални мачове:

18 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч / XI кръг:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Рилец (Говедарци)         - 
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Бенковски (гр.Костенец) - ФК Рилски спортист (Самоков)     - сл. 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч / XI кръг:
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2006 (Драговищица)     - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан 1929 (Ботевград)            10    5   5   0   25:8    20             [1 0 0  2:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Рилски спортист 2011 (Самоков)     10    6   2   2   41:9    20             [0 0 1  1:2  0]
 3. Спортист 2009 (Своге)              10    5   3   2   32:11   18            
 4. Германея (Сапарева баня)           10    5   0   5   17:22   15            
 5. Бенковски (гр.Костенец)            10    3   4   3   21:18   13            
 6. Рилец (Говедарци)                  10    2   1   7   10:26    7            
 7. Спортист 2006 (Драговищица)        10    0   1   9    6:75    1            
 8. ФК Рилски спортист (Самоков)       10    5   2   3   33:16   17 [*] Изваден

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Балкан 1929 (Ботевград) - ст."Христо Ботев", Ботевград;
    - Бенковски (гр.Костенец) - в гр.Костенец;
    - Германея (Сапарева баня) - в Сапарева баня;
    - Рилец (Говедарци) - в Говедарци;
    - Рилски спортист 2011 (Самоков) - ст."Искър", Самоков;
    - Спортист 2006 (Драговищица) - в Драговищица;
    - Спортист 2009 (Своге) - Градски стадион, Своге;
    - ФК Рилски спортист (Самоков) - ст."Искър", Самоков.
  - На 16 април 2019 г. ФК Рилски спортист (Самоков) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

13 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилец (Говедарци)               4:0 
ФК Рилски спортист (Сам) - Спортист 2006 (Драговищица)   13:0 
Бенковски (гр.Костенец) - Рилски спортист 2011 (Сам)      2:1 
Спортист 2009 (Своге) - Германея (Сапарева баня)          4:1 

                           II кръг

20 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Германея (Сапарева баня)              0:3 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)    1:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - Бенковски (гр.Костенец)     1:8 
Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Рилски спортист (Самоков)    1:1 

                           III кръг

27 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Рилец (Говедарци)          5:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Балкан 1929 (Ботевград)         2:2 
Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)       отложен 
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)     1:4 
14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)      11:0 

                           IV кръг

4 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        0:4 
Спортист 2006 (Драговищица) - Германея (Сапарева баня)    0:6 
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге)           2:2 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Бенковски (гр.Костенец)    3:1 

                           V кръг

11 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Бенковски (гр.Костенец) - Рилец (Говедарци)               3:0 
Спортист 2009 (Своге) - ФК Рилски спортист (Самоков)      4:0 
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        отложен 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Спортист 2006 (Драговищица) 19:1 
1 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        0:5 

                           III кръг - отложен мач

14 октомври 2018 г., неделя, 10:30 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Спортист 2006 (Драговищица)      11:0 

                           VI кръг

18 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист 2006 (Драговищица)           5:1 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      2:1 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист 2009 (Своге)           2:2 
18 октомври 2018 г., четвъртък, 18:00 ч:
ФК Рилски спортист (Самоков) - Германея (Сапарева баня)   4:0 

                           VII кръг

25 октомври 2018 г., четвъртък, 16:00 ч:
Спортист 2009 (Своге) - Рилец (Говедарци)                 4:1 
Германея (Сапарева баня) - Бенковски (гр.Костенец)        2:1 
Рилски спортист 2011 (Сам) - ФК Рилски спортист (Сам)     0:0 
Спортист 2006 (Драговищица) - Балкан 1929 (Ботевград)     0:3 

                           V кръг - отложен мач

1 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        0:5 

                           VIII кръг

28 март 2019 г., четвъртък, 15:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Балкан 1929 (Ботевград)               0:0 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Бенковски (гр.Костенец)      5:0 
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2009 (Своге)          1:0 
31 март 2019 г., неделя, 15:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - ФК Рилски спортист (Сам)    1:6 

                           IX кръг

4 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Рилец (Говедарци)              2:0 
Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    2:2 
Бенковски (гр.Костенец) - Спортист 2006 (Драговищица)     1:1 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Балкан 1929 (Ботевград)    1:5 

                           X кръг

11 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Рилец (Говедарци) - ФК Рилски спортист (Самоков)          3:0 сл. 
Балкан 1929 (Ботевград) - Бенковски (гр.Костенец)         1:1 
Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист 2009 (Своге)       1:3 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)     4:1 

                           XI кръг

18 април 2019 г., четвъртък, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Рилец (Говедарци)         - 
Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Бенковски (гр.Костенец) - ФК Рилски спортист (Самоков)     - сл. 
21 април 2019 г., неделя, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2006 (Драговищица)     - 

                           XII кръг

2 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Бенковски (гр.Костенец)                - 
ФК Рилски спортист (Самоков) - Спортист 2009 (Своге)       - сл. 
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)         - 
Спортист 2006 (Драговищица) - Рилски спортист 2011 (Сам)   - 

                           XIII кръг

9 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Спортист 2006 (Драговищица) - Рилец (Говедарци)            - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 
Германея (Сапарева баня) - ФК Рилски спортист (Самоков)    - сл. 
Спортист 2009 (Своге) - Бенковски (гр.Костенец)            - 

                           XIV кръг

16 май 2019 г., четвъртък, 17:00 ч:
Рилец (Говедарци) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Бенковски (гр.Костенец) - Германея (Сапарева баня)         - 
ФК Рилски спортист (Сам) - Рилски спортист 2011 (Сам)      - сл. 
Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2006 (Драговищица)      - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Балкан 1929 (Ботевград) XXX 2:1 2:2 -:- 1:1 4:0 -:- 1:1 2. Рилски спортист 2011 (Самоков) -:- XXX 1:0 4:1 5:0 -:- 19:1 0:0 3. Спортист 2009 (Своге) -:- 2:2 XXX 4:1 -:- 4:1 11:0 4:0 4. Германея (Сапарева баня) 0:5 1:4 1:0 XXX 2:1 2:0 -:- -:- 5. Бенковски (гр.Костенец) 2:2 2:1 2:2 -:- XXX 3:0 1:1 -:- 6. Рилец (Говедарци) 0:0 0:4 -:- 0:3 -:- XXX 5:1 3:0* 7. Спортист 2006 (Драговищица) 0:3 -:- 1:3 0:6 1:8 -:- XXX 1:6 8. ФК Рилски спортист (Самоков) 1:5 -:- -:- 4:0 3:1 5:1 13:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре