Юноши младша възраст (род.2001-02):
София (столица) - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

26 ноември 2017, неделя, 10:30 ч / XIV кръг:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                        - 
26 ноември 2017, неделя, 11:30 ч / XIV кръг:
Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          - 
Септември (София) - Миньор (Перник)                        - 
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                     - 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)            - 
Локомотив 1929 (София) - Чепинец (Велинград)               - 
26 ноември 2017, неделя, 12:00 ч / XIV кръг:
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   13   11   0   2   56:18   33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. ЦСКА (София)                       13   10   2   1   43:5    32
 3. Левски (София)                     13   10   1   2   38:13   31
 4. Царско село 2015 (София)           13    9   2   2   39:21   29
 5. Септември (София)                  13    7   1   5   35:16   22 [1 1 0  6:5  4]
 6. Ботев 57 СОУ (София)               13    7   1   5   29:26   22 [1 0 1  4:4  3]
 7. Чавдар (Етрополе)                  13    7   1   5   24:15   22 [0 1 1  2:3  1]
 8. Локомотив 1929 (София)             13    6   1   6   28:24   19 [1 0 0  2:1  3]
 9. Велбъжд (Кюстендил)                13    6   1   6   27:23   19 [0 0 1  1:2  0]
10. Барокко (София)                    13    5   3   5   29:27   18
11. Левски Раковски (София)            13    4   2   7   21:26   14
12. Пирин 2001 (Благоевград)           13    2   6   5   17:18   12
13. Чепинец (Велинград)                13    3   1   9   18:51   10
14. Миньор (Перник)                    13    2   3   8   20:34    9
15. Хебър 1918 (Пазарджик)             13    2   1  10   17:34    7
16. Ферион (София)                     13    0   0  13    4:94    0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Барокко (София) - ст."Бонсист", София;
    - Ботев 57 СОУ (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Велбъжд (Кюстендил) - ст."Осогово", Кюстендил;
    - Витоша (Бистрица) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - Левски (София) - ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, София;
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски", София;
    - Локомотив 1929 (София) - ст."Локомотив", София;
    - Миньор (Перник) - ст."Звезда", кв.Димова махала, Перник;
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - Септември (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Ферион (София) - ст."57-мо училище" - терен 1, София;
    - Хебър 1918 (Пазарджхик) - в Главиница;
    - Царско село 2015 (София) - комплекс "Царско село", София;
    - ЦСКА (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Чавдар (Етрополе) - ст."Чавдар", Етрополе;
    - Чепинец (Велинград) - ст."Чепинец", Велинград.

                           I кръг

3 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               4:3 
Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник)                5:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)                3:0 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)              1:2 
6 септември 2017, сряда, 11:30 ч:
Ферион (София) - Барокко (София)                          0:9 
7 септември 2017, четвъртък, 11:30 ч:
в Герман:
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                     2:2 
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:2 

                           II кръг

10 септември 2017, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)             4:2 
10 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Барокко (София) - Чепинец (Велинград)                     7:3 
Левски (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      4:0 
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                1:1 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)              6:2 
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               1:0 
10 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
Ферион (София) - Септември (София)                        0:11 
11 септември 2017, понеделник, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1929 (София)                     5:0 

                           III кръг

17 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Септември (София) - Барокко (София)                       2:0 
Левски Раковски (София) - Ферион (София)                  3:0 
Царско село 2015 (София) - Чавдар (Етрополе)              2:0 
Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша (Бистрица)              0:4 
Локомотив 1929 (София) - Миньор (Перник)                  5:1 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        0:3 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София)                   0:0 
Чепинец (Велинград) - Ботев 57 СОУ (София)                0:4 

                           IV кръг

22 септември 2017, петък, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                     5:1 
24 септември 2017, неделя, 11:30 ч:
Барокко (София) - Ботев 57 СОУ (София)                    1:1 
Левски (София) - Чепинец (Велинград)                      6:1 
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     0:1 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                7:2 
в Герман:
Септември (София) - Левски Раковски (София)               2:0 
24 септември 2017, неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:0 
24 септември 2017, неделя, 15:00 ч:
Ферион (София) - Царско село 2015 (София)                 0:5 

                           V кръг

1 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              5:2 
Пирин 2001 (Благоевград) - Ферион (София)                 7:0 
Локомотив 1929 (София) - Чавдар (Етрополе)                1:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:4 
Чепинец (Велинград) - ЦСКА (София)                        0:3 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски (София)                     2:1 
1 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                  2:0 
1 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Левски Раковски (София) - Барокко (София)                 0:1 

                           VI кръг

6 октомври 2017, петък, 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София)                       4:0 
8 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Ферион (София) - Локомотив 1929 (София)                   0:10 
8 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Барокко (София) - Левски (София)                          0:1 
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                4:0 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:0 
Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София)        2:3 
8 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)                     5:2 
8 октомври 2017, неделя, 14:30 ч:
Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград)              3:0 

                           VII кръг

15 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Барокко (София)                1:3 
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски Раковски (София)        1:1 
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                2:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Ферион (София)                      8:0 
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:6 
Ботев 57 СОУ (София) - Миньор (Перник)                    3:2 
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:3 
15 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                1:4 

                           VIII кръг

22 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
в Герман:
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:1 
Левски Раковски (София) - Локомотив 1929 (София)          3:0 
22 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Барокко (София) - ЦСКА (София)                            0:4 
Миньор (Перник) - Левски (София)                          1:4 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)   4:0 
Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)       0:0 
22 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Чепинец (Велинград)                   7:0 
Ферион (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   0:6 

                           IX кръг

27 октомври 2017, петък, 11:30 ч:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            0:0 
29 октомври 2017, неделя, 10:30 ч:
Чепинец (Велинград) - Ферион (София)                      3:1 
29 октомври 2017, неделя, 11:00 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Чавдар (Етрополе)                  1:0 
29 октомври 2017, неделя, 11:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Барокко (София)                2:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски Раковски (София)             1:1 
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         5:4 
29 октомври 2017, неделя, 12:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)         2:2 
29 октомври 2017, неделя, 13:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                0:4 

                           X кръг

1 ноември 2017, сряда, 11:30 ч:
Барокко (София) - Миньор (Перник)                         2:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)           2:1 
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        1:2 
Септември (София) - Чепинец (Велинград)                   5:0 
Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)          4:2 
Царско село 2015 (София) - Велбъжд (Кюстендил)            5:3 
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1929 (София)         0:2 
1 ноември 2017, сряда, 13:30 ч:
Ферион (София) - Ботев 57 СОУ (София)                     1:8 

                           XI кръг

4 ноември 2017, събота, 14:00 ч:
в Етрополе:
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          3:1 
5 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Левски Раковски (София)             5:2 
Ботев 57 СОУ (София) - Септември (София)                  3:4 
5 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Локомотив 1929 (София) - Барокко (София)                  0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2001 (Благоевград)            2:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София)         2:3 
Левски (София) - Ферион (София)                           8:0 
Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:4 

                           XII кръг

12 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Септември (София) - Левски (София)                        0:1 
Левски Раковски (София) - Ботев 57 СОУ (София)            1:3 
12 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:5 
Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник)                       3:0 
Царско село 2015 (София) - Чепинец (Велинград)            3:1 
Локомотив 1929 (София) - Велбъжд (Кюстендил)              2:1 
12 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)         3:0 
12 ноември 2017, неделя, 12:30 ч:
Ферион (София) - ЦСКА (София)                             0:9 

                           XIII кръг

19 ноември 2017, неделя, 11:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:1 
19 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Барокко (София)                     6:2 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1929 (София)           0:1 
Левски (София) - Левски Раковски (София)                  4:0 
ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:0 
Миньор (Перник) - Ферион (София)                          7:2 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе)      3:1 
19 ноември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Царско село 2015 (София)           0:3 

                           XIV кръг

26 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Барокко (София) - Чавдар (Етрополе)                        - 
26 ноември 2017, неделя, 11:30 ч:
Ферион (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          - 
Септември (София) - Миньор (Перник)                        - 
Левски Раковски (София) - ЦСКА (София)                     - 
Царско село 2015 (София) - Левски (София)                  - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София)            - 
Локомотив 1929 (София) - Чепинец (Велинград)               - 
26 ноември 2017, неделя, 12:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 

                           XV кръг

3 декември 2017, неделя, 11:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Барокко (София)                   - 
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                  - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
Миньор (Перник) - Левски Раковски (София)                  - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 
Чавдар (Етрополе) - Ферион (София)                         - 
3 декември 2017, неделя, 12:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
3 декември 2017, неделя, 14:30 ч:
Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив 1929 (София)              - 

                           XVI кръг

пролет 2018:
Барокко (София) - Ферион (София)                           - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                      - 
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)                - 
Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София)                 - 
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                    - 
Левски (София) - Локомотив 1929 (София)                    - 
Ботев 57 СОУ (София) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 

                           XVII кръг

Чепинец (Велинград) - Барокко (София)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 57 СОУ (София)              - 
Велбъжд (Кюстендил) - Левски (София)                       - 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА (София)                      - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                 - 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)               - 
Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе)                - 
Септември (София) - Ферион (София)                         - 

                           XVIII кръг

Барокко (София) - Септември (София)                        - 
Ферион (София) - Левски Раковски (София)                   - 
Чавдар (Етрополе) - Царско село 2015 (София)               - 
Витоша (Бистрица) - Пирин 2001 (Благоевград)               - 
Миньор (Перник) - Локомотив 1929 (София)                   - 
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                         - 
Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    - 
Ботев 57 СОУ (София) - Чепинец (Велинград)                 - 

                           XIX кръг

Ботев 57 СОУ (София) - Барокко (София)                     - 
Чепинец (Велинград) - Левски (София)                       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София)                      - 
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                 - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)               - 
Царско село 2015 (София) - Ферион (София)                  - 
Левски Раковски (София) - Септември (София)                - 

                           XX кръг

Барокко (София) - Левски Раковски (София)                  - 
Септември (София) - Царско село 2015 (София)               - 
Ферион (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                  - 
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)     - 
Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 
ЦСКА (София) - Чепинец (Велинград)                         - 
Левски (София) - Ботев 57 СОУ (София)                      - 

                           XXI кръг

Левски (София) - Барокко (София)                           - 
Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София)                        - 
Чепинец (Велинград) - Миньор (Перник)                      - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                 - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Локомотив 1929 (София) - Ферион (София)                    - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София)               - 
Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София)         - 

                           XXII кръг

Барокко (София) - Царско село 2015 (София)                 - 
Левски Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)         - 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Ферион (София) - Велбъжд (Кюстендил)                       - 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чепинец (Велинград)     - 
Миньор (Перник) - Ботев 57 СОУ (София)                     - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 

                           XXIII кръг

ЦСКА (София) - Барокко (София)                             - 
Левски (София) - Миньор (Перник)                           - 
Ботев 57 СОУ (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
Чепинец (Велинград) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ферион (София)                    - 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                    - 
Локомотив 1929 (София) - Левски Раковски (София)           - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София)        - 

                           XXIV кръг

Барокко (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Левски Раковски (София) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Ферион (София) - Чепинец (Велинград)                       - 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СОУ (София)                   - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (София)          - 
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                             - 

                           XXV кръг

Миньор (Перник) - Барокко (София)                          - 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            - 
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                         - 
Ботев 57 СОУ (София) - Ферион (София)                      - 
Чепинец (Велинград) - Септември (София)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София)           - 
Велбъжд (Кюстендил) - Царско село 2015 (София)             - 
Локомотив 1929 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)          - 

                           XXVI кръг

Барокко (София) - Локомотив 1929 (София)                   - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
Левски Раковски (София) - Чепинец (Велинград)              - 
Септември (София) - Ботев 57 СОУ (София)                   - 
Ферион (София) - Левски (София)                            - 
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                           - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник)         - 

                           XXVII кръг

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София)         - 
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                        - 
ЦСКА (София) - Ферион (София)                              - 
Левски (София) - Септември (София)                         - 
Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)             - 
Чепинец (Велинград) - Царско село 2015 (София)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград)          - 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив 1929 (София)               - 

                           XXVIII кръг

Барокко (София) - Велбъжд (Кюстендил)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Чепинец (Велинград)             - 
Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СОУ (София)            - 
Левски Раковски (София) - Левски (София)                   - 
Септември (София) - ЦСКА (София)                           - 
Ферион (София) - Миньор (Перник)                           - 
Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 

                           XXIX кръг

Чавдар (Етрополе) - Барокко (София)                        - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ферион (София)          - 
Миньор (Перник) - Септември (София)                        - 
ЦСКА (София) - Левски Раковски (София)                     - 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                  - 
Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            - 
Чепинец (Велинград) - Локомотив 1929 (София)               - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)               - 

                           XXX кръг

Барокко (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                   - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                  - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София)              - 
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                  - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
Левски Раковски (София) - Миньор (Перник)                  - 
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Ферион (София) - Чавдар (Етрополе)                         - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) XXX 2:1 -:- 6:2 -:- 4:0 3:1 7:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 2. ЦСКА (София) -:- XXX -:- -:- 2:0 4:0 3:1 5:0 -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 5:1 -:- 3. Левски (София) 5:4 0:3 XXX -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 4:0 -:- 6:1 -:- -:- 8:0 4. Царско село 2015 (София) -:- -:- -:- XXX 5:2 -:- 2:0 -:- 5:3 1:3 -:- 0:0 3:1 5:0 -:- -:- 5. Септември (София) -:- -:- 0:1 -:- XXX -:- 2:2 -:- 0:1 2:0 2:0 3:0 5:0 -:- -:- -:- 6. Ботев 57 СОУ (София) -:- -:- 2:1 0:3 3:4 XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 4:2 -:- 7. Чавдар (Етрополе) -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- 1:0 1:0 7:0 3:0 -:- -:- 8. Локомотив 1929 (София) -:- -:- 1:2 2:2 2:0 -:- 1:2 XXX 2:1 0:1 -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- 9. Велбъжд (Кюстендил) 1:4 0:3 -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- XXX 6:2 1:1 2:1 -:- -:- -:- 8:0 10. Барокко (София) 1:5 0:4 0:1 -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 7:3 2:2 -:- -:- 11. Левски Раковски (София) 4:3 -:- -:- 2:3 -:- 1:3 -:- 3:0 -:- 0:1 XXX -:- -:- -:- 4:2 3:0 12. Пирин 2001 (Благоевград) 0:4 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- 2:2 1:1 XXX -:- -:- 3:0 7:0 13. Чепинец (Велинград) 0:6 0:3 -:- -:- -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- 5:2 1:1 XXX -:- -:- 3:1 14. Миньор (Перник) 1:4 -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- 1:1 5:2 XXX -:- 7:2 15. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- 0:0 2:3 0:4 -:- 1:4 0:1 -:- -:- -:- -:- 1:2 2:0 XXX -:- 16. Ферион (София) -:- 0:9 -:- 0:5 0:11 1:8 -:- 0:10 -:- 0:9 -:- -:- -:- -:- 0:6 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре