Юноши младша възраст (род.2007-08):
« София (столица) - Зонална група 2023/24


Зона I

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Витоша 13 (София) 18 14 1 3 91:18 43 Финал - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. УФК Ботев (София) 18 13 3 2 80:29 42 3. РД Спорт (София) 18 12 3 3 59:21 39 4. Локомотив София 1929 (София) 18 12 1 5 87:34 37 5. Септември (София) 18 7 3 8 41:39 24 6. София спорт (София) 18 6 3 9 35:45 21 7. Национал (София) 18 6 2 10 33:70 20 8. Академия за футболно развитие (Сф) 18 5 3 10 38:51 18 9. Левски Раковски (София) 18 3 0 15 22:101 9 10. Барокко (София) 18 2 1 15 28:106 7
Бележки - Академия за футболно развитие (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София освен ако не е посочено друго. - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София освен ако не е посочено друго. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София освен ако не е посочено друго. - УФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: АФР (София) - София спорт (София) 1:3 Барокко (София) - Септември (София) 1:10 УФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 (София) 7:3 Левски Раковски (София) - РД Спорт (София) 0:6 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Национал (София) 5:0 II кръг 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - РД Спорт (София) 2:2 Национал (София) - Левски Раковски (София) 2:3 Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 1:2 Септември (София) - УФК Ботев (София) 2:5 Академия за футболно развитие (София) - Барокко (София) 7:0 III кръг 22 септември 2023 г., петък, 10:00 ч: Витоша 13 (София) - Септември (София) 3:0 23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - София спорт (София) 0:3 УФК Ботев (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 6:2 Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:8 РД Спорт (София) - Национал (София) 2:0 IV кръг 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - Национал (София) 2:0 Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София) 0:5 Академия за футболно развитие (Сф) - Витоша 13 (София) 0:5 Барокко (София) - УФК Ботев (София) 0:4 30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Левски Раковски (София) 1:2 V кръг 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - София спорт (София) 5:3 Левски Раковски (София) - АФР (София) 6:2 РД Спорт (София) - Септември (София) 3:1 7 октомври 2023 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Барокко (София) 10:1 Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:11 VI кръг 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:4 Барокко (София) - Левски Раковски (София) 7:1 УФК Ботев (София) - Витоша 13 (София) 3:0 14 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - РД Спорт (София) 2:1 14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 1:1 VII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Барокко (София) 5:0 Национал (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 4:1 21 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - УФК Ботев (София) 2:7 21 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 3:1 21 октомври 2023 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 6:0 VIII кръг 3 ноември 2023 г., петък, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 9:0 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - РД Спорт (София) 0:4 4 ноември 2023 г., събота, 12:00 ч: София спорт (София) - Септември (София) 2:3 Барокко (София) - Национал (София) 3:4 4 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: АФР (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:4 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - София спорт (София) 0:1 РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 3:3 Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) 15:2 11 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Национал (София) - УФК Ботев (София) 0:7 Септември (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 1:0 X кръг 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Септември (София) - Барокко (София) отложен Национал (София) - Витоша 13 (София) 0:8 РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) 8:2 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - АФР (София) 5:2 9 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) 1:3 20 март 2024 г., сряда, 13:00 ч: Септември (София) - Барокко (София) 4:0 XI кръг 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: РД Спорт (София) - София спорт (София) 4:2 Левски Раковски (София) - Национал (София) 1:4 Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 УФК Ботев (София) - Септември (София) 1:1 Барокко (София) - Академия за футболно развитие (София) 1:3 X кръг - отложен мач 20 март 2024 г., сряда, 13:00 ч: Септември (София) - Барокко (София) 4:0 XII кръг 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - УФК Ботев (София) 3:3 Септември (София) - Витоша 13 (София) отложен Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 3:0 сл. Национал (София) - РД Спорт (София) 3:2 23 март 2024 г., събота, 13:00 ч: в София, ст."Бонсист": София спорт (София) - Барокко (София) 1:1 30 април 2024 г., вторник, 15:00 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 1:5 XIII кръг 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Национал (София) - София спорт (София) отложен РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:1 Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:4 УФК Ботев (София) - Барокко (София) 8:1 30 март 2024 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 5:1 1 май 2024 г., сряда, 15:00 ч: Национал (София) - София спорт (София) 1:1 XIV кръг 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: АФР (София) - Левски Раковски (София) 6:2 Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 8:1 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: Септември (София) - РД Спорт (София) 2:1 6 април 2024 г., събота, 18:00 ч: в София, ст."57-мо училище": София спорт (София) - УФК Ботев (София) 1:2 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Барокко (София) - Витоша 13 (София) 0:10 XV кръг 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) 5:1 Национал (София) - Септември (София) 6:5 РД Спорт (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 2:1 Левски Раковски (София) - Барокко (София) 2:6 13 април 2024 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - УФК Ботев (София) 4:2 XVI кръг 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) отложен УФК Ботев (София) - Левски Раковски (София) 12:0 Барокко (София) - РД Спорт (София) 1:3 Академия за футболно развитие (Сф) - Национал (София) 2:0 23 април 2024 г., вторник, 09:00 ч: Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:4 15 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 1:6 XVII кръг 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - АФР (София) 3:1 Национал (София) - Барокко (София) отложен РД Спорт (София) - УФК Ботев (София) 1:1 Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 0:9 27 април 2024 г., събота, 15:30 ч: Септември (София) - София спорт (София) 3:1 15 май 2024 г., сряда, 15:00 ч: Национал (София) - Барокко (София) 5:4 XII кръг - отложен мач 30 април 2024 г., вторник, 15:00 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) 1:5 XIII кръг - отложен мач 1 май 2024 г., сряда, 15:00 ч: Национал (София) - София спорт (София) 1:1 XVIII кръг 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) 6:0 УФК Ботев (София) - Национал (София) 4:1 Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:11 11 май 2024 г., събота, 17:30 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - Септември (София) 0:0 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) 0:3 XVI кръг - отложен мач 15 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 1:6 XVII кръг - отложен мач 15 май 2024 г., сряда, 15:00 ч: Национал (София) - Барокко (София) 5:4
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Витоша 13 (София) XXX 4:2 0:3 1:2 3:0 6:0 5:0 5:1 9:0 10:1 2. УФК Ботев (София) 3:0 XXX 0:4 7:3 1:1 5:3 4:1 6:2 12:0 8:1 3. РД Спорт (София) 3:3 1:1 XXX 4:1 3:1 4:2 2:0 2:1 8:2 5:0 4. Локомотив София 1929 (София) 1:2 1:3 0:5 XXX 3:1 5:1 8:1 3:1 3:0*15:2 5. Септември (София) 1:5 2:5 2:1 1:4 XXX 3:1 1:1 1:0 1:2 4:0 6. София спорт (София) 1:6 1:2 2:2 0:4 2:3 XXX 2:0 5:2 6:0 1:1 7. Национал (София) 0:8 0:7 3:2 1:11 6:5 1:1 XXX 4:1 2:3 5:4 8. Академия за футболно развитие (Сф) 0:5 3:3 2:1 4:4 0:0 1:3 2:0 XXX 6:2 7:0 9. Левски Раковски (София) 0:9 2:7 0:6 0:8 1:4 0:1 1:4 6:2 XXX 2:6 10. Барокко (София) 0:10 0:4 1:3 0:11 1:10 0:3 3:4 1:3 7:1 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Зона II

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Миньор (Перник) 18 14 2 2 69:14 44 Финал [1 1 0 5:3 4] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Кюстендил (Кюстендил) 18 14 2 2 74:19 44 [0 1 1 3:5 1] 3. Марек 1915 (Дупница) 18 13 2 3 72:23 41 4. Беласица (Петрич) 18 8 4 6 48:35 28 5. Септември (Симитли) 18 8 1 9 37:45 25 [1 0 1 5:4 3] 6. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 18 8 1 9 28:38 25 [1 0 1 4:5 3] 7. Вихрен (Сандански) 18 7 3 8 23:29 24 8. ФК Спортист 1959 (Падеш) 18 3 3 12 18:58 12 [0 2 0 1:1 2, 1 гол на чужд терен] 9. Орлетата (Благоевград) 18 3 3 12 17:65 12 [0 2 0 1:1 2, 0 гола на чужд терен] 10. Малеш (Микрево) 18 1 1 16 18:78 4
Бележки - Септември (Симитли) играе домакинските си мачове в Крупник освен ако не е посочено друго. I кръг 9 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Малеш (Микрево) 8:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич) 1:1 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Орлетата (Благоевград) 0:0 Миньор (Перник) - Септември (Симитли) 6:0 Марек 1915 (Дупница) - Вихрен (Сандански) 2:0 II кръг 15 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Малеш (Микрево) - Вихрен (Сандански) 0:1 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница) 2:4 16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Орлетата (Благоевград) - Миньор (Перник) 0:4 Беласица (Петрич) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 4:1 16 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:1 III кръг 22 септември 2023 г., петък, 11:00 ч: Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево) 3:1 Вихрен (Сандански) - Септември (Симитли) 1:2 23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: ФК Спортист 1959 (Падеш) - Кюстендил (Кюстендил) 0:4 Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) 0:1 Марек 1915 (Дупница) - Орлетата (Благоевград) отложен 27 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Орлетата (Благоевград) 6:1 IV кръг 29 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Малеш (Микрево) - Септември (Симитли) 0:1 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) 2:4 30 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Орлетата (Благоевград) - Вихрен (Сандански) 1:3 Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) 0:6 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:0 V кръг 6 октомври 2023 г., петък, 11:00 ч: Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич) 3:3 6 октомври 2023 г., петък, 14:30 ч: ФК Спортист 1959 (Падеш) - Малеш (Микрево) 4:3 7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Миньор (Перник) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 6:0 Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) 1:4 7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Септември (Симитли) - Орлетата (Благоевград) 2:1 VI кръг 13 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Малеш (Микрево) - Орлетата (Благоевград) 2:3 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен (Сандански) 3:1 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Миньор (Перник) 0:4 14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Беласица (Петрич) - Септември (Симитли) 4:3 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница) 2:1 VII кръг 20 октомври 2023 г., петък, 15:00 ч: Миньор (Перник) - Малеш (Микрево) 3:0 21 октомври 2023 г., събота, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 8:0 Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) 1:4 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Вихрен (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:2 Орлетата (Благоевград) - Беласица (Петрич) 2:1 III кръг - отложен мач 27 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Орлетата (Благоевград) 6:1 VIII кръг 3 ноември 2023 г., петък, 14:00 ч: Малеш (Микрево) - Беласица (Петрич) 3:1 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Орлетата (Благоевград) 5:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли) отложен 4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: ФК Спортист 1959 (Падеш) - Вихрен (Сандански) 1:2 Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница) 4:1 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли) 3:0 IX кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Малеш (Микрево) 7:0 Септември (Симитли) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:1 11 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник) 0:2 Орлетата (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1 Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил) 1:2 VIII кръг - отложен мач 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли) 3:0 X кръг 8 март 2024 г., петък, 13:00 ч: Малеш (Микрево) - Кюстендил (Кюстендил) 2:10 8 март 2024 г., петък, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:0 9 март 2024 г., събота, 10:30 ч: Вихрен (Сандански) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Септември (Симитли) - Миньор (Перник) 1:3 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Орлетата (Благоевград) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 1:1 XI кръг 14 март 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Вихрен (Сандански) - Малеш (Микрево) 5:0 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли) 4:0 16 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Миньор (Перник) - Орлетата (Благоевград) 8:0 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Кюстендил (Кюстендил) 1:0 18 март 2024 г., понеделник, 12:00 ч: ФК Спортист 1959 (Падеш) - Беласица (Петрич) 0:5 XII кръг 22 март 2024 г., петък, 12:00 ч: Малеш (Микрево) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 1:3 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански) 0:1 23 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) 4:1 Орлетата (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) 0:6 26 март 2024 г., вторник, 13:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 3:0 XIII кръг 28 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Септември (Симитли) - Малеш (Микрево) 5:3 29 март 2024 г., петък, 16:00 ч: Вихрен (Сандански) - Орлетата (Благоевград) 3:0 Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) 3:0 30 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) 1:1 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1 XIV кръг 4 април 2024 г., четвъртък, 16:00 ч: Орлетата (Благоевград) - Септември (Симитли) 3:6 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) отложен 6 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Миньор (Перник) 0:1 Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански) отложен 9 април 2024 г., вторник, 13:00 ч: Малеш (Микрево) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 2:4 17 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 4:4 23 април 2024 г., вторник, 11:00 ч: Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански) 0:0 XV кръг 12 април 2024 г., петък, 16:00 ч: Септември (Симитли) - Беласица (Петрич) 1:1 13 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Орлетата (Благоевград) - Малеш (Микрево) отложен Вихрен (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) отложен Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:1 Миньор (Перник) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 6:2 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Орлетата (Благоевград) - Малеш (Микрево) 1:1 8 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Вихрен (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) 0:4 XIV кръг - отложен мач 17 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 4:4 XVI кръг 19 април 2024 г., петък, 13:00 ч: Малеш (Микрево) - Миньор (Перник) 0:9 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) 5:2 20 април 2024 г., събота, 13:00 ч: ФК Спортист 1959 (Падеш) - Марек 1915 (Дупница) 2:6 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански) 1:2 Беласица (Петрич) - Орлетата (Благоевград) 10:1 XIV кръг - отложен мач 23 април 2024 г., вторник, 11:00 ч: Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански) 0:0 XVII кръг 26 април 2024 г., петък, 13:00 ч: Беласица (Петрич) - Малеш (Микрево) 7:0 26 април 2024 г., петък, 15:00 ч: Вихрен (Сандански) - ФК Спортист 1959 (Падеш) 0:0 27 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Орлетата (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) 0:2 Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 5:1 Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) 2:2 XV кръг - отложени мачове 1 май 2024 г., сряда, 11:00 ч: Орлетата (Благоевград) - Малеш (Микрево) 1:1 8 май 2024 г., сряда, 13:00 ч: Вихрен (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) 0:4 XVIII кръг 10 май 2024 г., петък, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич) 8:0 11 май 2024 г., събота, 10:30 ч: Малеш (Микрево) - Марек 1915 (Дупница) 0:3 сл. 11 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански) 5:0 ФК Спортист 1959 (Падеш) - Септември (Симитли) 0:3 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Орлетата (Благоевград) 4:1
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Миньор (Перник) XXX 1:1 4:1 0:1 6:0 6:0 5:0 6:2 8:0 3:0 2. Кюстендил (Кюстендил) 2:4 XXX 4:4 8:0 5:2 5:1 3:1 3:0 5:0 8:0 3. Марек 1915 (Дупница) 2:2 1:4 XXX 3:0 4:0 5:1 2:0 8:0 6:1 7:0 4. Беласица (Петрич) 4:1 1:2 0:6 XXX 4:3 5:0 0:0 4:1 10:1 7:0 5. Септември (Симитли) 1:3 1:4 2:4 1:1 XXX 5:1 0:1 3:1 2:1 5:3 6. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:1 1:0 2:1 1:1 3:0 XXX 1:2 3:0 4:1 3:1 7. Вихрен (Сандански) 0:2 0:4 1:3 3:3 1:2 0:2 XXX 0:0 3:0 5:0 8. ФК Спортист 1959 (Падеш) 0:4 0:4 2:6 0:5 0:3 2:1 1:2 XXX 0:0 4:3 9. Орлетата (Благоевград) 0:4 0:2 0:6 2:1 3:6 2:1 1:3 1:1 XXX 1:1 10. Малеш (Микрево) 0:9 2:10 0:3* 3:1 0:1 1:3 0:1 2:4 2:3 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Финали

                           Финал

                           Първа среща

18 май 2024 г., събота, 17:00 ч:
Витоша 13 (София) - Миньор (Перник)                       0:0 

                           Реванш

22 май 2024 г., сряда, 17:00 ч:
Миньор (Перник) - Витоша 13 (София)                       1:1; при дузпите: 8:7; общ резултат: 1:1 

нагоре