Юноши младша възраст (род.2004-05):
« София (столица) - Зонална група 2020/21


Зона I

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

26 септември 2020 г., събота, 13:00 ч / V кръг:
Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София)         - 
Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София)               - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                  - 
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)                  - 
Елит София (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)              - 
Гранит (Владая) - Национал (София)                         - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. ЦСКА (София) 3 3 0 0 16:0 9 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Пирин (Благоевград) 3 3 0 0 14:3 9 3. Кюстендил (Кюстендил) 3 2 1 0 11:3 7 4. Славия 1913 (София) 2 2 0 0 13:0 6 5. Локомотив София 1929 (София) 3 1 2 0 7:3 5 6. Гранит (Владая) 3 1 0 2 6:10 3 [1 0 1 4:2 3, -4 обща ГР] 7. Национал (София) 3 1 0 2 4:9 3 [1 0 0 4:2 3, -5 обща ГР] 8. Елит София (София) 2 1 0 1 2:3 3 [1 0 0 1:0 3] 9. Вихрен 1925 (Сандански) 3 1 0 2 5:9 3 [0 0 2 3:8 0] 10. Пирин 1912 (Гоце Делчев) 3 0 2 1 3:4 2 11. Септември (Симитли) 3 0 1 2 4:18 1 12. Ботев 57 СОУ (София) 2 0 0 2 0:5 0 13. Банско (Банско) 3 0 0 3 0:18 0
I кръг 29 август 2020 г., събота, 13:00 ч: Славия 1913 (София) - Банско (Банско) 11:0 ЦСКА (София) - Септември (Симитли) 10:0 Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София) 4:0 Пирин (Благоевград) - Елит София (София) 3:1 30 август 2020 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:0 9 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Вихрен 1925 (Сандански) - Гранит (Владая) 1:4 Ботев 57 СОУ (София) почива II кръг 5 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Национал (София) - Вихрен 1925 (Сандански) 4:2 Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Кюстендил (Кюстендил) 2:2 Банско (Банско) - ЦСКА (София) 0:3 5 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Гранит (Владая) - Пирин (Благоевград) 2:8 6 септември 2020 г., неделя, 10:00 ч: Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София) 3:3 10 септември 2020 г., четвъртък, 17:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Славия 1913 (София) 0:2 Елит София (София) почива III кръг 12 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) 2:1 12 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Банско (Банско) 4:0 Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) 5:1 Пирин (Благоевград) - Национал (София) 3:0 Елит София (София) - Гранит (Владая) 1:0 12 септември 2020 г., събота, 16:30 ч: ЦСКА (София) - Ботев 57 СОУ (София) 3:0 Славия 1913 (София) почива IV кръг 19 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Национал (София) - Елит София (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - 19 септември 2020 г., събота, 15:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Локомотив София 1929 (София) - Гранит (Владая) почива V кръг 26 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско) - Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли) - Елит София (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Гранит (Владая) - Национал (София) - ЦСКА (София) почива VI кръг 3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Гранит (Владая) - Септември (Симитли) - Елит София (София) - Банско (Банско) - Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - Славия 1913 (София) - Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) почива VII кръг 10 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София) - Банско (Банско) - Гранит (Владая) - Септември (Симитли) - Национал (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Локомотив София 1929 (София) почива VIII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Септември (Симитли) - Национал (София) - Банско (Банско) - Гранит (Владая) - Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) - 17 октомври 2020 г., събота, 14:00 ч: ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) почива IX кръг 24 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) - Елит София (София) - Славия 1913 (София) - Гранит (Владая) - Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София) - Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) почива X кръг 31 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Банско (Банско) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Ботев 57 СОУ (София) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Гранит (Владая) - ЦСКА (София) - Елит София (София) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли) почива XI кръг 7 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) - Елит София (София) - Локомотив София 1929 (София) - Гранит (Владая) - ЦСКА (София) - Национал (София) - Славия 1913 (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Ботев 57 СОУ (София) - Септември (Симитли) - Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански) почива XII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Ботев 57 СОУ (София) - Септември (Симитли) - Славия 1913 (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - ЦСКА (София) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил) - Елит София (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Благоевград) - Банско (Банско) почива XIII кръг 21 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Елит София (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - Гранит (Владая) - Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - ЦСКА (София) - Септември (Симитли) - Славия 1913 (София) - Банско (Банско) - Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград) почива XIV кръг Банско (Банско) - Славия 1913 (София) - Септември (Симитли) - ЦСКА (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Гранит (Владая) - Вихрен 1925 (Сандански) - Елит София (София) - Пирин (Благоевград) - Ботев 57 СОУ (София) почива XV кръг Пирин (Благоевград) - Гранит (Владая) - Вихрен 1925 (Сандански) - Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (Симитли) - ЦСКА (София) - Банско (Банско) - Славия 1913 (София) - Ботев 57 СОУ (София) - Елит София (София) почива XVI кръг Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София) - Банско (Банско) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Гранит (Владая) - Елит София (София) - Славия 1913 (София) почива XVII кръг Елит София (София) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) - Банско (Банско) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Гранит (Владая) почива XVIII кръг Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СОУ (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Елит София (София) - Национал (София) - Гранит (Владая) - ЦСКА (София) почива XIX кръг Гранит (Владая) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Елит София (София) - Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград) - Банско (Банско) - Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - Национал (София) почива XX кръг ЦСКА (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград) - Банско (Банско) - Елит София (София) - Септември (Симитли) - Гранит (Владая) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) почива XXI кръг Национал (София) - Септември (Симитли) - Гранит (Владая) - Банско (Банско) - Елит София (София) - Ботев 57 СОУ (София) - Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) почива XXII кръг Локомотив София 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) - Елит София (София) - Ботев 57 СОУ (София) - Гранит (Владая) - Банско (Банско) - Национал (София) - Септември (Симитли) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Кюстендил (Кюстендил) почива XXIII кръг Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско (Банско) - Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София) - Гранит (Владая) - Славия 1913 (София) - Елит София (София) - ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - Вихрен 1925 (Сандански) - Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) почива XXIV кръг Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София) - ЦСКА (София) - Гранит (Владая) - Славия 1913 (София) - Национал (София) - Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Банско (Банско) - Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански) почива XXV кръг Септември (Симитли) - Ботев 57 СОУ (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Славия 1913 (София) - Национал (София) - ЦСКА (София) - Гранит (Владая) - Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград) - Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско) почива XXVI кръг Вихрен 1925 (Сандански) - Елит София (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Гранит (Владая) - Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) - ЦСКА (София) - Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Славия 1913 (София) - Септември (Симитли) - Ботев 57 СОУ (София) - Банско (Банско) - Пирин (Благоевград) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. ЦСКА (София) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10:0 3:0 -:- 2. Пирин (Благоевград) -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- 3. Кюстендил (Кюстендил) -:- -:- XXX -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- 4. Славия 1913 (София) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11:0 5. Локомотив София 1929 (София) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- 4:0 6. Гранит (Владая) -:- 2:8 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Национал (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 4:2 -:- -:- -:- -:- 8. Елит София (София) -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 9. Вихрен 1925 (Сандански) -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- XXX 2:1 -:- -:- -:- 10. Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 11. Септември (Симитли) -:- -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 12. Ботев 57 СОУ (София) -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 13. Банско (Банско) 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Зона II

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

26 септември 2020 г., събота, 13:00 ч / V кръг:
Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София)                     - 
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                  - 
Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София)                   - 
Царско село 2015 (София) - Малеш (Микрево)                 - 
Беласица (Петрич) - РД Спорт (София)                       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София)                 - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Левски (София) 4 4 0 0 23:3 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Миньор (Перник) 3 3 0 0 7:2 9 3. Царско село 2015 (София) 3 2 1 0 8:5 7 [0 1 0 4:4 1, 4 гола на чужд терен] 4. Хебър 1918 (Пазарджик) 3 2 1 0 11:6 7 [0 1 0 4:4 1, 0 гола на чужд терен] 5. Пирин 2001 (Благоевград) 2 2 0 0 7:4 6 [1 0 0 4:3 3] 6. Левски Раковски (София) 3 2 0 1 11:8 6 [0 0 1 3:4 0] 7. Септември (София) 3 1 0 2 5:6 3 [1 0 0 3:1 3] 8. Витоша 13 (София) 4 1 0 3 5:9 3 [0 0 0 0:0 0] 9. Марек 1915 (Дупница) 3 1 0 2 5:9 3 [0 0 1 1:3 0] 10. Беласица (Петрич) 2 0 0 2 1:4 0 . ФК ЦСКА 1948 (София) 2 0 0 2 1:4 0 12. РД Спорт (София) 3 0 0 3 1:8 0 13. Малеш (Микрево) 3 0 0 3 4:21 0
I кръг 29 август 2020 г., събота, 09:30 ч: Левски (София) - Септември (София) 3:1 29 август 2020 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Малеш (Микрево) 5:3 29 август 2020 г., събота, 13:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша 13 (София) 0:1 Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:5 Царско село 2015 (София) - Беласица (Петрич) 2:0 9 септември 2020 г., сряда, 17:00 ч: Миньор (Перник) - РД Спорт (София) 1:0 Пирин 2001 (Благоевград) почива II кръг 4 септември 2020 г., петък, 10:00 ч: в Герман: Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) 3:1 4 септември 2020 г., петък, 10:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Царско село 2015 (София) 4:4 5 септември 2020 г., събота, 10:30 ч: Малеш (Микрево) - Миньор (Перник) 1:4 5 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 1:3 Пирин 2001 (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София) 3:1 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: РД Спорт (София) - Левски (София) 0:4 Беласица (Петрич) почива III кръг 11 септември 2020 г., петък, 10:00 ч: Царско село 2015 (София) - Септември (София) 2:1 11 септември 2020 г., петък, 11:00 ч: Левски (София) - Малеш (Микрево) 12:0 11 септември 2020 г., петък, 17:00 ч: Левски Раковски (София) - Пирин 2001 (Благоевград) 3:4 12 септември 2020 г., събота, 11:00 ч: Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:2 12 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Миньор (Перник) - Витоша 13 (София) 2:1 в Крайници: Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София) 3:1 ФК ЦСКА 1948 (София) почива IV кръг 16 септември 2020 г., сряда, 09:30 ч: Витоша 13 (София) - Левски (София) 2:4 19 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Септември (София) - Беласица (Петрич) - РД Спорт (София) - Царско село 2015 (София) - Малеш (Микрево) - Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) почива V кръг 26 септември 2020 г., събота, 13:00 ч: Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) - Малеш (Микрево) - Беласица (Петрич) - РД Спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - Левски Раковски (София) почива VI кръг 3 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) - 3 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Малеш (Микрево) - Беласица (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) - Левски Раковски (София) - Миньор (Перник) - Септември (София) почива VII кръг 10 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Левски (София) - Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич) - Витоша 13 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Малеш (Микрево) - 10 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - РД Спорт (София) - Миньор (Перник) почива VIII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 11:00 ч: Витоша 13 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 17 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Малеш (Микрево) - Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София) - Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) - Левски (София) - РД Спорт (София) почива IX кръг 24 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) - Левски Раковски (София) - Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград) - РД Спорт (София) - Малеш (Микрево) - 24 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Витоша 13 (София) - Левски (София) почива X кръг 31 октомври 2020 г., събота, 10:30 ч: Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) - 31 октомври 2020 г., събота, 13:00 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София) - Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) - Левски (София) - Марек 1915 (Дупница) - Малеш (Микрево) почива XI кръг 7 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (София) - Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София) - РД Спорт (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Малеш (Микрево) - Витоша 13 (София) - 7 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница) почива XII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Пирин 2001 (Благоевград) - Малеш (Микрево) - ФК ЦСКА 1948 (София) - РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) - Септември (София) - Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) - Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) - Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) почива XIII кръг 21 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) - РД Спорт (София) - Левски Раковски (София) - Малеш (Микрево) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша 13 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - 21 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) - Царско село 2015 (София) почива XIV кръг Витоша 13 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Малеш (Микрево) - Левски Раковски (София) - РД Спорт (София) - Миньор (Перник) - Септември (София) - Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) - Царско село 2015 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) почива XV кръг Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) - Левски (София) - РД Спорт (София) - Миньор (Перник) - Малеш (Микрево) - Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич) почива XVI кръг Пирин 2001 (Благоевград) - Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) - Малеш (Микрево) - Левски (София) - РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) - Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 (София) почива XVII кръг Беласица (Петрич) - Септември (София) - Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) - Малеш (Микрево) - Левски (София) - Витоша 13 (София) - Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград) - Левски Раковски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) почива XVIII кръг ФК ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София) - Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Малеш (Микрево) - Царско село 2015 (София) - РД Спорт (София) - Беласица (Петрич) - Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски Раковски (София) почива XIX кръг Хебър 1918 (Пазарджик) - РД Спорт (София) - Беласица (Петрич) - Малеш (Микрево) - Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник) - Левски Раковски (София) - Септември (София) почива XX кръг Левски Раковски (София) - Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София) - Витоша 13 (София) - Беласица (Петрич) - Малеш (Микрево) - Хебър 1918 (Пазарджик) - РД Спорт (София) - Септември (София) - Миньор (Перник) почива XXI кръг Септември (София) - Малеш (Микрево) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша 13 (София) - Беласица (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград) - Царско село 2015 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София) - Левски (София) - Миньор (Перник) - РД Спорт (София) почива XXII кръг Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница) - Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша 13 (София) - Септември (София) - Малеш (Микрево) - РД Спорт (София) - Левски (София) почива XXIII кръг РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) - Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич) - Левски Раковски (София) - Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница) - Левски (София) - Малеш (Микрево) почива XXIV кръг Левски (София) - Царско село 2015 (София) - Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) - Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) - Пирин 2001 (Благоевград) - РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) - Малеш (Микрево) - Марек 1915 (Дупница) почива XXV кръг Малеш (Микрево) - Пирин 2001 (Благоевград) - РД Спорт (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) - Левски Раковски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) - Левски (София) - Царско село 2015 (София) - Марек 1915 (Дупница) - Витоша 13 (София) почива XXVI кръг Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) - Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник) - Септември (София) - Левски Раковски (София) - РД Спорт (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Малеш (Микрево) - Пирин 2001 (Благоевград) - Витоша 13 (София) - Царско село 2015 (София) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Левски (София) XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- 12:0 2. Миньор (Перник) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 1:0 -:- 3. Царско село 2015 (София) -:- -:- XXX -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- 4. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- 4:4 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Пирин 2001 (Благоевград) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- 6. Левски Раковски (София) -:- -:- -:- -:- 3:4 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:3 7. Септември (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- 8. Витоша 13 (София) 2:4 -:- -:- -:- -:- 1:3 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 9. Марек 1915 (Дупница) -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:1 -:- 10. Беласица (Петрич) -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 11. ФК ЦСКА 1948 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- XXX -:- -:- 12. РД Спорт (София) 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 13. Малеш (Микрево) -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре