Юноши младша възраст (род.2005-06):
« София (столица) - Областна група 2021/22


Юноши младша "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Актуални мачове:

26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч / V кръг:
Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци)                   - 
ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София)           - 
Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София)         - 
Септември (София) - Чавдар (Етрополе)                      - 
Левски Раковски (София) - Ферион (София)                   - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември (София) 4 4 0 0 22:2 12 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 4 2 1 1 5:5 7 [1 0 0 1:0 3] 3. Локомотив София 1929 (София) 4 2 1 1 12:11 7 [0 1 0 2:2 1] 4. Чавдар (Етрополе) 4 2 1 1 10:3 7 [0 1 1 2:3 1] 5. Левски Раковски (София) 4 2 0 2 9:11 6 6. Надежда (Доброславци) 4 2 0 2 7:10 6 7. Ботев 57 СУ (София) 4 1 2 1 4:4 5 8. Спортист 13 (София) 4 1 1 2 6:9 4 9. Левски (Чепинци) 4 1 0 3 3:11 3 10. Ферион (София) 4 0 0 4 1:13 0
Бележки - Ботев 57 СУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ДИТ (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Ферион (София) играе домакинските си мачове в Кубратово. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:3 Надежда (Доброславци) - Ферион (София) 3:0 сл. ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) 0:4 1 септември 2021 г., сряда, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) 0:2 2 септември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 1:7 II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Септември (София) 0:6 Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 Ферион (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 сл. Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) 5:0 Ботев 57 СУ (София) - Спортист 13 (София) 1:1 III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Ферион (София) 6:1 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Левски (Чепинци) 2:1 Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) 0:2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 Септември (София) - Левски Раковски (София) 8:1 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 2:2 19 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) 0:3 Ферион (София) - Септември (София) 0:1 Ботев 57 СУ (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1 Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) 3:4 V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - Ферион (София) - VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) - Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) - Септември (София) - Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) - VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) - Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) - Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) - IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) - Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) - Ферион (София) - Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) - X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Ботев 57 СУ (София) - Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) - Ферион (София) - Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) - XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ферион (София) - Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) - XII кръг 14 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Спортист 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) - Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ферион (София) - Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) - Септември (София) - XIII кръг 21 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Левски (Чепинци) - Септември (София) - Ферион (София) - Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ботев 57 СУ (София) - Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) - XIV кръг 28 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) - Септември (София) - Ферион (София) - Левски Раковски (София) - XV кръг пролет 2022 г.: Ферион (София) - Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) - Септември (София) - Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Надежда (Доброславци) - XVI кръг Левски (Чепинци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) - Септември (София) - Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) - Ферион (София) - XVII кръг Чавдар (Етрополе) - Левски (Чепинци) - Ферион (София) - Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) - Спортист 13 (София) - Септември (София) - Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) - XVIII кръг Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) - Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) - Спортист 13 (София) - Ферион (София) - Ботев 57 СУ (София) - Чавдар (Етрополе) - XIX кръг Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) - Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) - Ферион (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - XX кръг Левски (Чепинци) - Септември (София) - Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) - Ферион (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) - Спортист 13 (София) - XXI кръг Спортист 13 (София) - Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) - Ферион (София) - Септември (София) - Левски Раковски (София) - XXII кръг Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) - Ферион (София) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) - XXIII кръг Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - Ферион (София) - XXIV кръг Левски (Чепинци) - Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) - Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - XXV кръг ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) - Септември (София) - Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) - XXVI кръг Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) - Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) - Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) - XXVII кръг Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) - Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) - Ферион (София) - Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX -:- -:- -:- 8:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- --- -:- -:- --- --- -:- --- --- 2. ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:- XXX -:- 1:0 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- --- XXX -:- -:- -:- --- --- -:- -:- --- 3. Локомотив София 1929 (София) 1:7 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6:1 -:- --- XXX --- --- -:- -:- --- -:- -:- 4. Чавдар (Етрополе) -:- -:- 2:2 XXX -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- --- --- -:- XXX -:- -:- -:- --- --- --- 5. Левски Раковски (София) -:- -:- 1:3 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- --- --- -:- --- XXX -:- -:- --- --- -:- 6. Надежда (Доброславци) -:- -:- -:- -:- -:- XXX 0:2 -:- -:- 3:0* -:- -:- --- --- --- XXX -:- --- -:- -:- 7. Ботев 57 СУ (София) -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- XXX 1:1 0:2 -:- -:- -:- --- --- --- --- XXX -:- -:- -:- 8. Спортист 13 (София) -:- -:- -:- 0:3 -:- 3:4 -:- XXX 2:1 -:- --- --- -:- -:- -:- -:- --- XXX -:- --- 9. Левски (Чепинци) 0:6 -:- -:- -:- 0:3 -:- -:- -:- XXX -:- -:- --- --- -:- -:- --- --- --- XXX -:- 10. Ферион (София) 0:1 0:3* -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- --- -:- --- --- --- -:- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Юноши младша "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч / V кръг:
Гранит (Владая) - Олимпиец (София)                         - 
Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София)                    - 
Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София)              - 
РД Спорт (София) - ОФК София (София)                       - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Витоша 13 (София) 3 3 0 0 19:2 9 [1 0 0 3:0 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. ОФК София (София) 4 3 0 1 10:6 9 [0 0 1 0:3 0] 3. Гранит (Владая) 4 2 1 1 13:10 7 4. София спорт (София) 3 2 0 1 9:5 6 5. РД Спорт (София) 4 1 2 1 13:10 5 [0 1 0 2:2 1, 2 гола на чужд терен] 6. Олимпиец (София) 4 1 2 1 8:6 5 [0 1 0 2:2 1, 0 гола на чужд терен] 7. Орловец 2015 (Кокаляне) 4 0 1 3 5:26 1 8. Развитие МФ (София) 4 0 0 4 3:15 0
Бележки - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Олимпиец (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ОФК София (София) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Развитие на млади футболисти (София) играе домакинските си мачове на Национална фуболна база в кв.Бояна, София. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална фуболна база в кв.Бояна, София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 28 август 2021 г., събота, 13:00 ч: Развитие МФ (София) - ОФК София (София) 1:2 Гранит (Владая) - РД Спорт (София) 3:3 31 август 2021 г., вторник, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 13:2 1 септември 2021 г., сряда, 13:00 ч: София спорт (София) - Олимпиец (София) 3:1 II кръг 3 септември 2021 г., петък, 11:00 ч: Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 3 септември 2021 г., петък, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:3 4 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Гранит (Владая) 4:2 София спорт (София) - Развитие МФ (София) 4:1 III кръг 11 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Гранит (Владая) - София спорт (София) 3:2 11 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Олимпиец (София) 0:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) 2:8 12 септември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - ОФК София (София) 3:0 IV кръг 18 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 София спорт (София) - Витоша 13 (София) отложен 18 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Гранит (Владая) 1:5 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Олимпиец (София) - РД Спорт (София) 2:2 V кръг 25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: Гранит (Владая) - Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) - РД Спорт (София) - ОФК София (София) - VI кръг 2 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Олимпиец (София) - ОФК София (София) - София спорт (София) - РД Спорт (София) - Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) - Витоша 13 (София) - VII кръг 9 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) - РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) - ОФК София (София) - София спорт (София) - VIII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Олимпиец (София) - София спорт (София) - ОФК София (София) - Развитие МФ (София) - РД Спорт (София) - Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша 13 (София) - IX кръг 23 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) - Гранит (Владая) - ОФК София (София) - Развитие МФ (София) - София спорт (София) - X кръг 30 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Олимпиец (София) - Развитие на млади футболисти (София) - София спорт (София) - Гранит (Владая) - ОФК София (София) - Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - XI кръг 6 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София (София) - Витоша 13 (София) - София спорт (София) - Гранит (Владая) - Развитие на млади футболисти (София) - XII кръг пролет 2022 г.: Олимпиец (София) - Гранит (Владая) - Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) - София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София (София) - РД Спорт (София) - XIII кръг ОФК София (София) - Олимпиец (София) - РД Спорт (София) - София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) - Гранит (Владая) - XIV кръг Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) - Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие на млади футболисти (София) - РД Спорт (София) - София спорт (София) - ОФК София (София) - XV кръг София спорт (София) - Олимпиец (София) - Развитие МФ (София) - ОФК София (София) - Гранит (Владая) - РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - XVI кръг Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) - ОФК София (София) - Гранит (Владая) - София спорт (София) - Развитие МФ (София) - XVII кръг Развитие на млади футболисти (София) - Олимпиец (София) - Гранит (Владая) - София спорт (София) - Витоша 13 (София) - ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) - XVIII кръг Олимпиец (София) - РД Спорт (София) - ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) - Витоша 13 (София) - Развитие на млади футболисти (София) - Гранит (Владая) - XIX кръг Гранит (Владая) - Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) - РД Спорт (София) - ОФК София (София) - XX кръг Олимпиец (София) - ОФК София (София) - София спорт (София) - РД Спорт (София) - Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) - Витоша 13 (София) - XXI кръг Витоша 13 (София) - Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) - РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) - ОФК София (София) - София спорт (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Витоша 13 (София) XXX 3:0 -:- -:- -:- -:- 13:2 -:- XXX -:- --- --- --- -:- -:- -:- 2. ОФК София (София) -:- XXX 4:2 -:- -:- -:- 4:0 -:- --- XXX -:- -:- --- --- -:- --- 3. Гранит (Владая) -:- -:- XXX 3:2 3:3 -:- -:- -:- -:- --- XXX -:- -:- -:- --- --- 4. София спорт (София) -:- -:- -:- XXX -:- 3:1 -:- 4:1 -:- --- --- XXX -:- -:- --- -:- 5. РД Спорт (София) 0:3 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- --- --- XXX --- --- -:- 6. Олимпиец (София) -:- -:- -:- -:- 2:2 XXX 1:1 -:- --- -:- --- --- -:- XXX -:- --- 7. Орловец 2015 (Кокаляне) -:- -:- -:- -:- 2:8 -:- XXX -:- --- --- -:- -:- -:- --- XXX --- 8. Развитие МФ (София) -:- 1:2 1:5 -:- -:- 0:4 -:- XXX --- -:- -:- --- --- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре