Юноши младша възраст (род.2005-06):
« София (столица) - Областна група 2021/22


Юноши младша "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември (София) 14 13 1 0 69:8 40 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив София 1929 (София) 14 8 3 3 40:25 27 3. Левски Раковски (София) 14 7 2 5 26:23 23 [1 0 1 5:3 3] 4. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 14 7 2 5 33:18 23 [1 0 1 3:5 3] 5. Чавдар (Етрополе) 14 6 2 6 23:20 20 6. Спортист 13 (София) 14 5 2 7 20:30 17 7. Ботев 57 СУ (София) 14 4 4 6 23:27 16 8. Левски (Чепинци) 14 4 1 9 20:40 13 [2 0 0 9:3 6] 9. Надежда (Доброславци) 14 4 1 9 13:43 13 [0 0 2 3:9 0] 10. Ферион (София) 14 3 0 11 11:44 9
Бележки - Ботев 57 СУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ДИТ (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове в кв.Драгалевци, София. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София. - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове в Мировяне. - Ферион (София) играе домакинските си мачове в Кубратово. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 29 август 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:3 Надежда (Доброславци) - Ферион (София) 3:0 сл. ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) 0:4 1 септември 2021 г., сряда, 11:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) 0:2 2 септември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 1:7 II кръг 5 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Септември (София) 0:6 Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 Ферион (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:3 сл. Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) 5:0 Ботев 57 СУ (София) - Спортист 13 (София) 1:1 III кръг 12 септември 2021 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Ферион (София) 6:1 12 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Левски (Чепинци) 2:1 Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) 0:2 ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 Септември (София) - Левски Раковски (София) 8:1 IV кръг 19 септември 2021 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 2:2 19 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) 0:3 Ферион (София) - Септември (София) 0:1 Ботев 57 СУ (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1 Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) 3:4 V кръг 26 септември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) 2:5 Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) 5:1 Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 4:0 26 септември 2021 г., неделя, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Ферион (София) 5:2 26 септември 2021 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) 3:1 VI кръг 3 октомври 2021 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) 2:0 3 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Ферион (София) 1:2 Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) 0:6 Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:1 3 октомври 2021 г., неделя, 12:00 ч: Надежда (Доброславци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:0 VII кръг 10 октомври 2021 г., неделя, 10:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) 4:0 10 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Спортист 13 (София) 6:0 Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 10 октомври 2021 г., неделя, 12:30 ч: Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) 4:0 10 октомври 2021 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (Чепинци) 7:0 VIII кръг 17 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе) 3:1 Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) 1:1 Надежда (Доброславци) - Септември (София) 1:6 18 октомври 2021 г., понеделник, 15:30 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 2:3 21 октомври 2021 г., четвъртък, 13:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) 5:0 IX кръг 24 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:0 Ферион (София) - Спортист 13 (София) 1:3 Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) отложен 24 октомври 2021 г., неделя, 11:30 ч: Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) 2:0 25 октомври 2021 г., понеделник, 18:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) 5:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) 3:0 X кръг 31 октомври 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Ботев 57 СУ (София) 1:1 Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) отложен Ферион (София) - Надежда (Доброславци) 0:1 Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 7:3 1 ноември 2021 г., понеделник, 15:00 ч: Левски Раковски (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3 18 ноември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 4:0 XI кръг 7 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Септември (София) - Левски (Чепинци) 5:0 Надежда (Доброславци) - Чавдар (Етрополе) 0:0 Спортист 13 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:2 7 ноември 2021 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 1:1 7 ноември 2021 г., неделя, 18:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ферион (София) 7:1 XII кръг 11 ноември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1 Ферион (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 11 ноември 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Септември (София) 1:3 11 ноември 2021 г., четвъртък, 15:00 ч: Левски (Чепинци) - Спортист 13 (София) 2:4 12 ноември 2021 г., петък, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Надежда (Доброславци) 9:0 IX кръг - отложен мач 15 ноември 2021 г., понеделник, 11:30 ч: Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) 3:0 X кръг - отложен мач 18 ноември 2021 г., четвъртък, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 4:0 XIII кръг 19 ноември 2021 г., петък, 10:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Ботев 57 СУ (София) 4:1 19 ноември 2021 г., петък, 11:00 ч: Септември (София) - Ферион (София) 7:1 19 ноември 2021 г., петък, 14:30 ч: Левски Раковски (София) - Левски (Чепинци) 1:0 20 ноември 2021 г., събота, 10:00 ч: Надежда (Доброславци) - Спортист 13 (София) 0:3 22 ноември 2021 г., понеделник, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 5:0 XIV кръг 26 ноември 2021 г., петък, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:0 27 ноември 2021 г., събота, 11:00 ч: Ферион (София) - Левски Раковски (София) 0:1 28 ноември 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) 4:1 Спортист 13 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1 Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 0:3 XV кръг пролет 2022 г.: Ферион (София) - Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) - Септември (София) - Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Надежда (Доброславци) - XVI кръг Левски (Чепинци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) - Септември (София) - Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) - Чавдар (Етрополе) - Ферион (София) - XVII кръг Чавдар (Етрополе) - Левски (Чепинци) - Ферион (София) - Ботев 57 СУ (София) - Левски Раковски (София) - Спортист 13 (София) - Септември (София) - Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) - XVIII кръг Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Септември (София) - Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) - Спортист 13 (София) - Ферион (София) - Ботев 57 СУ (София) - Чавдар (Етрополе) - XIX кръг Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) - Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) - Ферион (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - XX кръг Левски (Чепинци) - Септември (София) - Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) - Ферион (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) - Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) - Спортист 13 (София) - XXI кръг Спортист 13 (София) - Левски (Чепинци) - Надежда (Доброславци) - Ботев 57 СУ (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) - Ферион (София) - Септември (София) - Левски Раковски (София) - XXII кръг Левски (Чепинци) - Левски Раковски (София) - Ферион (София) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) - Надежда (Доброславци) - XXIII кръг Надежда (Доброславци) - Левски (Чепинци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - Ферион (София) - XXIV кръг Левски (Чепинци) - Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Септември (София) - Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - XXV кръг ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) - Септември (София) - Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) - Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) - Чавдар (Етрополе) - XXVI кръг Левски (Чепинци) - Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) - Ферион (София) - Спортист 13 (София) - Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) - Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) - XXVII кръг Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) - Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) - Ферион (София) - Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) - Ботев 57 СУ (София) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX 7:3 8:1 0:0 4:0 6:0 -:- 5:0 -:- 7:1 XXX --- -:- -:- -:- -:- --- --- --- --- 2. Локомотив София 1929 (София) 1:7 XXX 1:1 -:- 5:0 -:- 5:1 5:1 4:0 6:1 -:- XXX --- --- --- --- -:- -:- -:- -:- 3. Левски Раковски (София) 1:3 1:3 XXX 1:3 -:- -:- 4:0 1:0 2:0 5:2 --- -:- XXX --- --- --- -:- --- -:- -:- 4. ДИТ (кв.Драгалевци, София) -:- 2:3 0:4 XXX 1:0 3:1 4:1 7:0 -:- 7:1 --- -:- -:- XXX -:- -:- --- -:- --- --- 5. Чавдар (Етрополе) 0:3 2:2 2:0 3:1 XXX 4:0 3:0 -:- 5:0 -:- --- -:- -:- --- XXX --- -:- --- -:- --- 6. Спортист 13 (София) -:- 0:1 1:1 2:1 0:3 XXX 0:2 2:1 3:4 -:- --- -:- -:- --- -:- XXX --- -:- -:- --- 7. Ботев 57 СУ (София) 0:6 0:0 -:- 1:1 -:- 1:1 XXX 0:2 9:0 5:0 -:- --- --- -:- --- -:- XXX -:- --- -:- 8. Левски (Чепинци) 0:6 -:- 0:3 -:- 3:1 2:4 1:1 XXX 4:1 1:2 -:- --- -:- --- -:- --- --- XXX --- -:- 9. Надежда (Доброславци) 1:6 -:- -:- 1:0 0:0 0:3 0:2 2:5 XXX 3:0* -:- --- --- -:- --- --- -:- -:- XXX -:- 10. Ферион (София) 0:1 2:1 0:1 0:3* 1:0 1:3 -:- -:- 0:1 XXX -:- --- --- -:- -:- -:- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Юноши младша "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Витоша 13 (София) 11 10 0 1 61:10 30 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Гранит (Владая) 11 9 1 1 50:15 28 3. ОФК София (София) 11 6 1 4 26:20 19 4. РД Спорт (София) 11 5 3 3 40:23 18 5. Олимпиец (София) 11 5 2 4 21:27 17 6. София спорт (София) 11 4 0 7 18:34 12 7. Развитие МФ (София) 11 1 0 10 13:47 3 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 11 0 1 10 12:65 1
Бележки - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София. - Олимпиец (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - ОФК София (София) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър. - Развитие на млади футболисти (София) играе домакинските си мачове на Национална фуболна база в кв.Бояна, София. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална фуболна база в кв.Бояна, София. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. I кръг 28 август 2021 г., събота, 13:00 ч: Развитие МФ (София) - ОФК София (София) 1:2 Гранит (Владая) - РД Спорт (София) 3:3 31 август 2021 г., вторник, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 13:2 1 септември 2021 г., сряда, 13:00 ч: София спорт (София) - Олимпиец (София) 3:1 II кръг 3 септември 2021 г., петък, 11:00 ч: Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1 3 септември 2021 г., петък, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:3 4 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Гранит (Владая) 4:2 София спорт (София) - Развитие МФ (София) 4:1 III кръг 11 септември 2021 г., събота, 11:00 ч: Гранит (Владая) - София спорт (София) 3:2 11 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Олимпиец (София) 0:4 Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) 2:8 12 септември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Витоша 13 (София) - ОФК София (София) 3:0 IV кръг 18 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 София спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:4 18 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: Развитие на млади футболисти (София) - Гранит (Владая) 1:5 18 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Олимпиец (София) - РД Спорт (София) 2:2 V кръг 25 септември 2021 г., събота, 10:00 ч: Гранит (Владая) - Олимпиец (София) 7:0 25 септември 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) 1:3 25 септември 2021 г., събота, 15:00 ч: РД Спорт (София) - ОФК София (София) 1:1 25 септември 2021 г., събота, 17:00 ч: Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София) 7:0 VI кръг 2 октомври 2021 г., събота, 11:30 ч: Гранит (Владая) - Витоша 13 (София) 3:2 2 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Олимпиец (София) - ОФК София (София) 3:2 София спорт (София) - РД Спорт (София) 1:4 Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 7:3 VII кръг 9 октомври 2021 г., събота, 09:00 ч: РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) 5:1 9 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) отложен ОФК София (София) - София спорт (София) 5:1 9 октомври 2021 г., събота, 17:30 ч: Витоша 13 (София) - Олимпиец (София) 5:0 15 ноември 2021 г., понеделник, 14:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 1:6 VIII кръг 16 октомври 2021 г., събота, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Витоша 13 (София) 0:7 16 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: ОФК София (София) - Развитие МФ (София) 5:0 16 октомври 2021 г., събота, 16:00 ч: РД Спорт (София) - Гранит (Владая) 1:5 16 октомври 2021 г., събота, 17:00 ч: Олимпиец (София) - София спорт (София) 2:1 IX кръг 23 октомври 2021 г., събота, 11:30 ч: Гранит (Владая) - ОФК София (София) 3:0 23 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Олимпиец (София) 1:5 Развитие МФ (София) - София спорт (София) 0:2 23 октомври 2021 г., събота, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - РД Спорт (София) 5:4 X кръг 30 октомври 2021 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) отложен ОФК София (София) - Витоша 13 (София) отложен РД Спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:0 31 октомври 2021 г., неделя, 13:00 ч: Олимпиец (София) - Развитие на млади футболисти (София) 3:1 15 ноември 2021 г., понеделник, 13:00 ч: ОФК София (София) - Витоша 13 (София) 0:5 17 ноември 2021 г., сряда, 15:00 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) 0:6 XI кръг 6 ноември 2021 г., събота, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Олимпиец (София) 4:0 Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София (София) 1:3 6 ноември 2021 г., събота, 15:00 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 7:1 7 ноември 2021 г., неделя, 13:00 ч: Гранит (Владая) - Развитие на млади футболисти (София) 7:1 VII кръг - отложен мач 15 ноември 2021 г., понеделник, 14:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) 1:6 X кръг - отложени мачове 15 ноември 2021 г., понеделник, 13:00 ч: ОФК София (София) - Витоша 13 (София) 0:5 17 ноември 2021 г., сряда, 15:00 ч: София спорт (София) - Гранит (Владая) 0:6 XII кръг пролет 2022 г.: Олимпиец (София) - Гранит (Владая) - Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) - София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София (София) - РД Спорт (София) - XIII кръг ОФК София (София) - Олимпиец (София) - РД Спорт (София) - София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие МФ (София) - Витоша 13 (София) - Гранит (Владая) - XIV кръг Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) - Гранит (Владая) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Развитие на млади футболисти (София) - РД Спорт (София) - София спорт (София) - ОФК София (София) - XV кръг София спорт (София) - Олимпиец (София) - Развитие МФ (София) - ОФК София (София) - Гранит (Владая) - РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - XVI кръг Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) - Витоша 13 (София) - ОФК София (София) - Гранит (Владая) - София спорт (София) - Развитие МФ (София) - XVII кръг Развитие на млади футболисти (София) - Олимпиец (София) - Гранит (Владая) - София спорт (София) - Витоша 13 (София) - ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - РД Спорт (София) - XVIII кръг Олимпиец (София) - РД Спорт (София) - ОФК София (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) - Витоша 13 (София) - Развитие на млади футболисти (София) - Гранит (Владая) - XIX кръг Гранит (Владая) - Олимпиец (София) - Витоша 13 (София) - Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) - РД Спорт (София) - ОФК София (София) - XX кръг Олимпиец (София) - ОФК София (София) - София спорт (София) - РД Спорт (София) - Развитие МФ (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) - Витоша 13 (София) - XXI кръг Витоша 13 (София) - Олимпиец (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Гранит (Владая) - РД Спорт (София) - Развитие на млади футболисти (София) - ОФК София (София) - София спорт (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Витоша 13 (София) XXX -:- 3:0 5:4 5:0 7:1 7:0 13:2 XXX --- -:- --- -:- --- -:- -:- 2. Гранит (Владая) 3:2 XXX 3:0 3:3 7:0 3:2 7:1 -:- -:- XXX --- -:- -:- -:- --- --- 3. ОФК София (София) 0:5 4:2 XXX -:- -:- 5:1 5:0 4:0 --- -:- XXX --- --- -:- --- -:- 4. РД Спорт (София) 0:3 1:5 1:1 XXX 4:0 -:- 5:1 8:0 -:- --- -:- XXX --- --- -:- --- 5. Олимпиец (София) -:- -:- 3:2 2:2 XXX 2:1 3:1 1:1 --- --- -:- -:- XXX --- --- -:- 6. София спорт (София) 0:4 0:6 -:- 1:4 3:1 XXX 4:1 -:- -:- --- --- -:- -:- XXX -:- --- 7. Развитие МФ (София) -:- 1:5 1:2 -:- 0:4 0:2 XXX 7:3 --- -:- -:- --- -:- --- XXX -:- 8. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:7 1:6 1:3 2:8 1:5 1:3 -:- XXX --- -:- --- -:- --- -:- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре