Юноши младша възраст (род.2007-08):
« София (столица) - Областна група 2023/24


Юноши младша "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч / XXI кръг:
Чавдар (Етрополе) - Сердика (София)                        - 
Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София)         - 
19 май 2024 г., неделя, 16:00 ч / XXI кръг:
Барокко (София) - Спартак 2015 (София)                     - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Чавдар (Етрополе) 17 15 1 1 61:22 46 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Локомотив София 1929 (София) 17 12 2 3 64:25 38 3. Победа 1945 (София) 17 7 2 8 46:41 23 4. Барокко (София) 17 5 4 8 34:82 19 [2 0 1 7:12 6] 5. Сердика (София) 17 6 1 10 34:45 19 [1 0 2 12:7 3] 6. Спартак 2015 (София) 17 4 3 10 25:39 15 7. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 18 4 1 13 32:42 13 -. Елит София (София) 0 0 0 0 0:0 - [*] Изваден
Бележки - Елит София (София) се отказва непосредствено преди началото на сезона. Мачовете му се анулират. - Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София освен ако не е посочено друго. - ДИТ (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София освен ако не е посочено друго. - Елит София (София) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-и километър/ в София освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Победа 1945 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Сердика (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Спартак 2015 (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Чавдар (Етрополе) играе домакинските си мачове на ст."Чавдар" в Етрополе освен ако не е посочено друго. I кръг 3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Победа 1945 (София) - Елит София (София) анулиран 3 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Сердика (София) - Чавдар (Етрополе) 2:5 3 септември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Барокко (София) - Спартак 2015 (София) 2:2 3 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:2 II кръг 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спартак 2015 (София) 4:1 Елит София (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) анулиран 10 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) 12:1 11 септември 2023 г., понеделник, 09:00 ч: Сердика (София) - Победа 1945 (София) 4:2 III кръг 17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Победа 1945 (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2 Спартак 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:2 17 септември 2023 г., неделя, 16:00 ч: Барокко (София) - Елит София (София) анулиран 17 септември 2023 г., неделя, 18:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Сердика (София) 0:1 IV кръг 24 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Елит София (София) - Спартак 2015 (София) анулиран 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Победа 1945 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 6:5 24 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 2:0 24 септември 2023 г., неделя, 19:00 ч: Сердика (София) - Барокко (София) 9:1 V кръг 30 септември 2023 г., събота, 13:30 ч: Барокко (София) - Победа 1945 (София) 0:13 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Сердика (София) 3:1 1 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Елит София (София) анулиран 1 октомври 2023 г., неделя, 18:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) отложен 19 октомври 2023 г., четвъртък, 12:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 0:2 VI кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 Победа 1945 (София) - Спартак 2015 (София) 2:6 8 октомври 2023 г., неделя, 12:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Елит София (София) анулиран 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София) 4:2 VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 13:30 ч: Барокко (София) - Чавдар (Етрополе) 1:6 15 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Спартак 2015 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:3 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: Елит София (София) - Сердика (София) анулиран 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Победа 1945 (София) 3:0 V кръг - отложен мач 19 октомври 2023 г., четвъртък, 12:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Чавдар (Етрополе) 0:2 VIII кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Сердика (София) 5:3 22 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Елит София (София) - Победа 1945 (София) анулиран Спартак 2015 (София) - Барокко (София) 3:0 22 октомври 2023 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - ДИТ (София) 2:1 IX кръг 5 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Победа 1945 (София) - Сердика (София) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Елит София (София) анулиран 5 ноември 2023 г., неделя, 18:00 ч: Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) отложен 6 ноември 2023 г., понеделник, 13:00 ч: Спартак 2015 (София) - Чавдар (Етрополе) 0:4 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:3 26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Победа 1945 (София) - Сердика (София) отложен 2 декември 2023 г., събота, 13:30 ч: Победа 1945 (София) - Сердика (София) 4:2 X кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Елит София (София) - Барокко (София) анулиран 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Победа 1945 (София) 2:1 Локомотив София 1929 (София) - Спартак 2015 (София) 6:0 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:1 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Барокко (София) - Сердика (София) 1:0 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Елит София (София) анулиран 19 ноември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 6:2 19 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Победа 1945 (София) 2:3 IX кръг - отложени мачове 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:3 26 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Победа 1945 (София) - Сердика (София) отложен 2 декември 2023 г., събота, 13:30 ч: Победа 1945 (София) - Сердика (София) 4:2 XII кръг 10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1 Сердика (София) - Спартак 2015 (София) 2:0 11 март 2024 г., понеделник, 15:00 ч: в София, ст."Бонсист": Победа 1945 (София) - Барокко (София) 1:4 Локомотив София 1929 (София) почива XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 15:30 ч: Барокко (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 1:8 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Сердика (София) 4:0 Спартак 2015 (София) - Победа 1945 (София) 0:0 Чавдар (Етрополе) почива XIV кръг 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Барокко (София) 9:0 24 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 24 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Спартак 2015 (София) 0:2 Сердика (София) почива XV кръг 27 март 2024 г., сряда, 12:30 ч: Чавдар (Етрополе) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 3:1 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Победа 1945 (София) 1:2 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Сердика (София) 4:1 Барокко (София) почива XVI кръг 6 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Барокко (София) - Чавдар (Етрополе) 2:2 7 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спартак 2015 (София) 5:3 11 април 2024 г., четвъртък, 13:00 ч: Сердика (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:1 Победа 1945 (София) почива XVII кръг 14 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Победа 1945 (София) 5:1 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спартак 2015 (София) - Сердика (София) 0:1 14 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Барокко (София) 2:4 Локомотив София 1929 (София) почива XVIII кръг 21 април 2024 г., неделя, 09:00 ч: Победа 1945 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 2:0 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Сердика (София) - Барокко (София) 3:5 21 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2 Спартак 2015 (София) почива XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 13:30 ч: Барокко (София) - Победа 1945 (София) 1:1 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спартак 2015 (София) 3:1 28 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 1:5 Сердика (София) почива XX кръг 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци": Спартак 2015 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2 11 май 2024 г., събота, 19:30 ч: Сердика (София) - Победа 1945 (София) 1:7 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) 4:6 Чавдар (Етрополе) почива XXI кръг 19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Сердика (София) - Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София) - 19 май 2024 г., неделя, 16:00 ч: Барокко (София) - Спартак 2015 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Чавдар (Етрополе) XXX 2:0 2:1 9:0 5:3 4:1 3:1 --- XXX --- 5:1 --- -:- 3:1 3:1 --- 2. Локомотив София 1929 (София) 6:2 XXX 3:0 12:1 4:0 6:0 2:1 --- 1:2 XXX --- 4:6 4:1 5:3 --- --- 3. Победа 1945 (София) 1:2 0:3 XXX 1:4 4:2 2:6 6:5 --- --- -:- XXX --- --- --- 2:0 --- 4. Барокко (София) 1:6 3:3 0:13 XXX 1:0 2:2 1:8 --- 2:2 --- 1:1 XXX --- -:- --- --- 5. Сердика (София) 2:5 1:2 4:2 9:1 XXX 2:0 1:1 --- --- --- 1:7 3:5 XXX --- 2:1 --- 6. Спартак 2015 (София) 0:4 2:2 0:0 3:0 3:1 XXX 1:3 --- --- --- 1:2 --- 0:1 XXX 0:2 --- 7. ДИТ (кв.Драгалевци, София) 0:2 0:2 2:3 4:2 0:1 0:2 XXX --- --- 1:5 --- 2:4 --- --- XXX --- 8. Елит София (София) --- --- --- --- --- --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Юноши младша "Б"

Първа подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 11:00 ч / XXI кръг:
Левски Спартак 1962 (София) - Левски Раковски (София)     2:0 
Арес (София) - Надежда (Доброславци)                      5:3 
18 май 2024 г., събота, 19:00 ч / XXI кръг:
Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София)          4:4 
19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч / XXI кръг:
УФК Ботев (София) - София спорт (София)                    - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив София 1929 (София) 21 18 2 1 147:29 56 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Арес (София) 21 14 1 6 70:49 43 3. Витоша 13 (София) 21 11 5 5 66:41 38 4. Левски Спартак 1962 (София) 21 8 5 8 55:64 29 5. УФК Ботев (София) 20 8 3 9 50:44 27 [2 0 1 6:4 6] 6. Надежда (Доброславци) 21 9 0 12 41:52 27 [1 0 2 4:6 3] 7. София спорт (София) 20 4 5 11 37:74 17 8. Левски Раковски (София) 21 0 1 20 11:124 1
Бележки - Арес (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Витоша 13 (София) играе домакинските си мачове на ст.ВТУ "Тодор Каблешков" в София освен ако не е посочено друго. - Левски Раковски (София) играе домакинските си мачове на ст."Раковски" в София освен ако не е посочено друго. - Левски Спартак 1962 (София) играе домакинските си мачове на нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/ в София през есента и на ст."Бонсист" в София през пролетта освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Надежда (Доброславци) играе домакинските си мачове в Доброславци освен ако не е посочено друго. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София освен ако не е посочено друго. - УФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Арес (София) - Витоша 13 (София) 2:1 3 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Левски Раковски (София) - УФК Ботев (София) 0:6 5 септември 2023 г., вторник, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Надежда (Доброславци) 9:0 6 септември 2023 г., сряда, 09:00 ч: София спорт (София) - Левски Спартак 1962 (София) 0:0 II кръг 9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - София спорт (София) 4:2 9 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: УФК Ботев (София) - Левски Спартак 1962 (София) 5:7 9 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) 1:3 9 септември 2023 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:6 III кръг 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Надежда (Доброславци) 6:0 16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: Арес (София) - УФК Ботев (София) 2:1 16 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 2:2 17 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 11:0 IV кръг 23 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: УФК Ботев (София) - Надежда (Доброславци) 1:2 23 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - София спорт (София) 1:5 23 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 4:2 23 септември 2023 г., събота, 19:00 ч: Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:0 V кръг 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Левски Раковски (София) 2:1 Надежда (Доброславци) - Витоша 13 (София) 3:1 30 септември 2023 г., събота, 14:30 ч: София спорт (София) - Арес (София) 2:7 1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) 3:3 VI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) 6:2 7 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: УФК Ботев (София) - Витоша 13 (София) 3:3 7 октомври 2023 г., събота, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Надежда (Доброславци) 1:3 7 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч: Арес (София) - Левски Спартак 1962 (София) 2:1 VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Локомотив Сф 1929 (София) 2:11 Надежда (Доброславци) - Арес (София) 5:0 14 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - УФК Ботев (София) 1:4 14 октомври 2023 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Левски Раковски (София) 8:0 VIII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - Левски Раковски (София) 3:0 Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 в София, ст."Бонсист": Левски Спартак 1962 (София) - София спорт (София) 4:4 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Арес (София) 3:3 IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: София спорт (София) - Надежда (Доброславци) 2:5 4 ноември 2023 г., събота, 09:30 ч: в София, ст."Бонсист": Левски Спартак 1962 (София) - УФК Ботев (София) 3:3 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Витоша 13 (София) 6:2 5 ноември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Арес (София) - Левски Раковски (София) отложен 25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Левски Раковски (София) 4:0 X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Левски Спартак 1962 (София) 0:2 11 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: УФК Ботев (София) - Арес (София) 1:3 11 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Левски Раковски (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:6 11 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - София спорт (София) 3:0 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - УФК Ботев (София) 0:2 в София, ст."Бонсист": Левски Спартак 1962 (София) - Витоша 13 (София) 0:6 София спорт (София) - Левски Раковски (София) 3:3 Локомотив София 1929 (София) - Арес (София) 4:2 IX кръг - отложен мач 25 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Арес (София) - Левски Раковски (София) 4:0 XII кръг 9 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Левски Раковски (София) - Левски Спартак 1962 (София) 0:8 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 Витоша 13 (София) - Надежда (Доброславци) 1:0 9 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Арес (София) - София спорт (София) 3:1 XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Витоша 13 (София) - УФК Ботев (София) 1:2 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) 3:0 16 март 2024 г., събота, 13:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) 2:3 16 март 2024 г., събота, 17:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:10 XIV кръг 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - София спорт (София) 1:0 Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) отложен 23 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 14:1 23 март 2024 г., събота, 17:00 ч: Арес (София) - Надежда (Доброславци) 5:2 10 април 2024 г., сряда, 18:00 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 1:2 XV кръг 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски Раковски (София) 20:0 Надежда (Доброславци) - УФК Ботев (София) 2:3 Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) отложен 31 март 2024 г., неделя, 13:00 ч: София спорт (София) - Витоша 13 (София) 0:3 16 април 2024 г., вторник, 13:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) 3:0 XVI кръг 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - Арес (София) 0:12 УФК Ботев (София) - Левски Спартак 1962 (София) 1:3 6 април 2024 г., събота, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) 12:0 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Витоша 13 (София) - Надежда (Доброславци) 3:2 XIV кръг - отложен мач 10 април 2024 г., сряда, 18:00 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 1:2 XVII кръг 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Локомотив София 1929 (София) 1:4 13 април 2024 г., събота, 12:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Витоша 13 (София) 1:1 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Арес (София) - УФК Ботев (София) 3:2 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: София спорт (София) - Левски Раковски (София) 5:2 XV кръг - отложен мач 16 април 2024 г., вторник, 13:00 ч: в кв.Бояна, София, Национална футболна база: Левски Спартак 1962 (София) - Арес (София) 3:0 XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Левски Раковски (София) - УФК Ботев (София) 0:8 София спорт (София) - Надежда (Доброславци) 1:0 20 април 2024 г., събота, 15:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Левски Спартак 1962 (София) отложен 20 април 2024 г., събота, 18:00 ч: Витоша 13 (София) - Арес (София) 6:3 8 май 2024 г., сряда, 09:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 4:2 XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Надежда (Доброславци) - Левски Раковски (София) 3:0 сл. Левски Спартак 1962 (София) - София спорт (София) 3:3 УФК Ботев (София) - Витоша 13 (София) 0:4 27 април 2024 г., събота, 15:00 ч: Арес (София) - Локомотив София 1929 (София) 5:7 XVIII кръг - отложен мач 8 май 2024 г., сряда, 09:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Левски Спартак 1962 (София) 4:2 XX кръг 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) 4:1 Надежда (Доброславци) - Левски Спартак 1962 (София) 2:1 11 май 2024 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - Арес (София) 4:1 11 май 2024 г., събота, 16:00 ч: Левски Раковски (София) - Витоша 13 (София) 1:7 XXI кръг 18 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Левски Спартак 1962 (София) - Левски Раковски (София) 2:0 Арес (София) - Надежда (Доброславци) 5:3 18 май 2024 г., събота, 19:00 ч: Витоша 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 4:4 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: УФК Ботев (София) - София спорт (София) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Локомотив София 1929 (София) XXX 4:2 6:2 14:1 3:3 9:0 6:2 11:0 XXX --- --- 4:2 4:1 --- 12:0 20:0 2. Арес (София) 2:0 XXX 2:1 2:1 2:1 5:2 3:1 4:0 5:7 XXX --- --- 3:2 5:3 --- --- 3. Витоша 13 (София) 1:6 3:3 XXX 4:2 1:2 1:0 3:0 8:0 4:4 6:3 XXX --- --- 3:2 --- --- 4. Левски Спартак 1962 (София) 2:11 2:3 0:6 XXX 3:3 6:0 4:4 2:1 --- 3:0 1:1 XXX --- --- 3:3 2:0 5. УФК Ботев (София) 0:3 1:3 3:3 5:7 XXX 1:2 1:0 3:0 --- --- 0:4 1:3 XXX --- -:- --- 6. Надежда (Доброславци) 1:3 5:0 3:1 0:2 0:2 XXX 4:2 3:0 1:4 --- --- 2:1 2:3 XXX --- 3:0* 7. София спорт (София) 0:10 2:7 2:2 0:0 1:4 2:5 XXX 3:3 --- 4:1 0:3 --- --- 1:0 XXX 5:2 8. Левски Раковски (София) 0:6 1:3 1:2 0:8 0:6 1:3 1:5 XXX --- 0:12 1:7 --- 0:8 --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Юноши младша "Б"

Втора подгрупа

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
         | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |

                           Актуални мачове:

18 май 2024 г., събота, 11:00 ч / XXI кръг:
Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя)              0:11 
в кв.Бенковски, София:
Ферион (Кубратово) - Сердика (София)                      5:1 
ОФК София 1992 (София) - Конкордия (София)                7:0 
18 май 2024 г., събота, 13:00 ч / XXI кръг:
в София, ст."57-мо училище":
Мрамор (Мрамор) - ФК Ботев (София)                        6:1 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Банкя 2009 (Банкя) 21 19 1 1 161:16 58 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Мрамор (Мрамор) 21 15 1 5 100:28 46 3. ОФК София 1992 (София) 21 9 5 7 54:31 32 4. Сердика (София) 21 9 4 8 75:60 31 5. ФК Ботев (София) 21 7 4 10 73:73 25 6. Искър 1945 (Нови Искър) 21 7 2 12 64:93 23 7. Ферион (Кубратово) 21 7 1 13 56:83 22 8. Конкордия (София) 21 2 0 19 28:227 6
Бележки - Банкя 2009 (Банкя) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Искър 1945 (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Кумарица, Нови Искър освен ако не е посочено друго. - Конкордия (София) играе домакинските си мачове в Кубратово освен ако не е посочено друго. - Мрамор (Мрамор) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - ОФК София 1992 (София) играе домакинските си мачове на в кв.Требич, София освен ако не е посочено друго. - Сердика (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - ФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Ферион (Кубратово) играе домакинските си мачове в Кубратово освен ако не е посочено друго. I кръг 2 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: ФК Ботев (София) - Мрамор (Мрамор) 1:7 Искър 1945 (Нови Искър) - Конкордия (София) отложен Ферион (Кубратово) - Банкя 2009 (Банкя) отложен Сердика (София) - ОФК София 1992 (София) 0:1 12 септември 2023 г., вторник, 17:00 ч: Ферион (Кубратово) - Банкя 2009 (Банкя) 1:9 12 септември 2023 г., вторник, 17:30 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Конкордия (София) 17:0 II кръг 9 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Сердика (София) 9:0 Конкордия (София) - Ферион (Кубратово) 2:20 9 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: ФК Ботев (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:4 10 септември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Мрамор (Мрамор) - ОФК София 1992 (София) 4:0 I кръг - отложени мачове 12 септември 2023 г., вторник, 17:00 ч: Ферион (Кубратово) - Банкя 2009 (Банкя) 1:9 12 септември 2023 г., вторник, 17:30 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Конкордия (София) 17:0 III кръг 16 септември 2023 г., събота, 09:00 ч: Ферион (Кубратово) - ФК Ботев (София) 2:1 16 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) 2:2 ОФК София 1992 (София) - Банкя 2009 (Банкя) 0:5 16 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - Конкордия (София) 16:2 IV кръг 19 септември 2023 г., вторник, 09:00 ч: Конкордия (София) - ОФК София 1992 (София) 1:11 23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (Кубратово) 6:1 23 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: ФК Ботев (София) - Сердика (София) 3:8 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Банкя 2009 (Банкя) 1:5 V кръг 30 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - ФК Ботев (София) 1:1 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Ферион (Кубратово) - Мрамор (Мрамор) 0:5 1 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Конкордия (София) 20:0 1 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч: Сердика (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 2:2 VI кръг 7 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Ферион (Кубратово) - Сердика (София) 0:4 7 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: в Мрамор: Мрамор (Мрамор) - Конкордия (София) 8:0 Искър 1945 (Нови Искър) - ОФК София 1992 (София) 1:0 7 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч: ФК Ботев (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:3 VII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Конкордия (София) - ФК Ботев (София) 1:8 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Искър 1945 (Нови Искър) 11:0 14 октомври 2023 г., събота, 18:00 ч: Сердика (София) - Мрамор (Мрамор) 6:1 15 октомври 2023 г., неделя, 10:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Ферион (Кубратово) 3:1 VIII кръг 21 октомври 2023 г., събота, 09:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (Кубратово) 10:1 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Конкордия (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:12 ОФК София 1992 (София) - Сердика (София) 1:1 22 октомври 2023 г., неделя, 09:00 ч: Мрамор (Мрамор) - ФК Ботев (София) 3:1 IX кръг 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Ферион (Кубратово) - Конкордия (София) 8:1 4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Сердика (София) - Банкя 2009 (Банкя) 4:4 Искър 1945 (Нови Искър) - ФК Ботев (София) 9:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 12:30 ч: ОФК София 1992 (София) - Мрамор (Мрамор) 2:1 X кръг 11 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: ФК Ботев (София) - Ферион (Кубратово) 4:0 Конкордия (София) - Сердика (София) 2:9 11 ноември 2023 г., събота, 17:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Искър 1945 (Нови Искър) 3:2 12 ноември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - ОФК София 1992 (София) 3:0 XI кръг 18 ноември 2023 г., събота, 09:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) 3:1 18 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Конкордия (София) 5:0 в София, ст."57-мо училище": Сердика (София) - ФК Ботев (София) 2:2 Ферион (Кубратово) - Искър 1945 (Нови Искър) 0:3 XII кръг 9 март 2024 г., събота, 09:00 ч: ФК Ботев (София) - ОФК София 1992 (София) 2:2 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Сердика (София) отложен Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) отложен 9 март 2024 г., събота, 17:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Ферион (Кубратово) 5:1 27 март 2024 г., сряда, 13:00 ч: Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) 2:16 27 март 2024 г., сряда, 16:30 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Сердика (София) 0:8 XIII кръг 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Конкордия (София) - Мрамор (Мрамор) 0:10 Банкя 2009 (Банкя) - ФК Ботев (София) 10:0 ОФК София 1992 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 3:0 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - Ферион (Кубратово) 0:6 XIV кръг 23 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Ферион (Кубратово) - ОФК София 1992 (София) 1:1 ФК Ботев (София) - Конкордия (София) 14:1 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) 1:7 23 март 2024 г., събота, 19:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Сердика (София) 1:2 XII кръг - отложени мачове 27 март 2024 г., сряда, 13:00 ч: Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) 2:16 27 март 2024 г., сряда, 16:30 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Сердика (София) 0:8 XV кръг 30 март 2024 г., събота, 09:00 ч: Конкордия (София) - Мрамор (Мрамор) 0:14 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Ферион (Кубратово) 0:3 30 март 2024 г., събота, 14:00 ч: ФК Ботев (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:4 30 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - ОФК София 1992 (София) 0:6 XVI кръг 6 април 2024 г., събота, 09:00 ч: ФК Ботев (София) - Конкордия (София) 13:1 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 10:0 6 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Ферион (Кубратово) 11:0 7 април 2024 г., неделя, 19:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Сердика (София) 2:1 XVII кръг 13 април 2024 г., събота, 09:00 ч: Конкордия (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:12 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Мрамор (Мрамор) 1:15 Ферион (Кубратово) - ОФК София 1992 (София) 2:0 13 април 2024 г., събота, 15:00 ч: Сердика (София) - ФК Ботев (София) 3:7 XVIII кръг 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: в кв.Бенковски, София: Конкордия (София) - Сердика (София) 3:4 20 април 2024 г., събота, 13:00 ч: ФК Ботев (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 5:1 20 април 2024 г., събота, 15:00 ч: Мрамор (Мрамор) - Ферион (Кубратово) 8:0 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - ОФК София 1992 (София) 5:0 XIX кръг 27 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Конкордия (София) 3:8 в кв.Бенковски, София: Ферион (Кубратово) - ФК Ботев (София) 4:6 ОФК София 1992 (София) - Мрамор (Мрамор) 0:2 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Сердика (София) - Банкя 2009 (Банкя) 1:3 XX кръг 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: в кв.Бенковски, София: Конкордия (София) - Ферион (Кубратово) 3:0 сл. 11 май 2024 г., събота, 13:00 ч: Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор) 0:1 Сердика (София) - Искър 1945 (Нови Искър) 3:0 сл. 11 май 2024 г., събота, 13:30 ч: ФК Ботев (София) - ОФК София 1992 (София) 1:1 XXI кръг 18 май 2024 г., събота, 11:00 ч: Искър 1945 (Нови Искър) - Банкя 2009 (Банкя) 0:11 в кв.Бенковски, София: Ферион (Кубратово) - Сердика (София) 5:1 ОФК София 1992 (София) - Конкордия (София) 7:0 18 май 2024 г., събота, 13:00 ч: в София, ст."57-мо училище": Мрамор (Мрамор) - ФК Ботев (София) 6:1
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Банкя 2009 (Банкя) XXX 3:1 3:0 9:0 10:0 11:0 10:1 20:0 XXX 0:1 5:0 --- --- --- 11:0 --- 2. Мрамор (Мрамор) 1:5 XXX 4:0 1:2 3:1 3:2 5:1 8:0 --- XXX --- 2:1 6:1 --- 8:0 --- 3. ОФК София 1992 (София) 0:5 2:1 XXX 1:1 1:1 3:0 3:1 5:0 --- 0:2 XXX --- --- 10:0 --- 7:0 4. Сердика (София) 4:4 6:1 0:1 XXX 2:2 2:2 0:6 16:2 1:3 --- 0:6 XXX 3:7 3:0* --- --- 5. ФК Ботев (София) 1:3 1:7 2:2 3:8 XXX 0:4 4:0 14:1 1:4 --- 1:1 --- XXX 5:1 --- 13:1 6. Искър 1945 (Нови Искър) 1:7 2:2 1:0 0:8 9:1 XXX 6:1 17:0 0:11 1:15 --- --- --- XXX 0:3 3:8 7. Ферион (Кубратово) 1:9 0:5 1:1 0:4 2:1 0:3 XXX 8:1 --- --- 2:0 5:1 4:6 --- XXX --- 8. Конкордия (София) 2:16 0:10 1:11 2:9 1:8 0:12 2:20 XXX 1:12 0:14 --- 3:4 --- --- 3:0* XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре