Юноши младша възраст (род.2001-02):
Варна - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

23 септември 2017, събота, 10:00 ч / III кръг:
Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна)                      3:4 
24 септември 2017, неделя, 10:00 ч / III кръг:
Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен)                        1:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 II (Добрич)     10:1 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноломец 2017 (Попово)         9:2 
Доростол Силистра (Силистра) - Ботев (Нови пазар)         7:2 
Олимпик II (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:0 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Олимпик (Варна)                     3    3   0   0   19:3     9
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Добруджа 1919 (Добрич)              3    3   0   0   18:3     9
 3. Доростол Силистра (Силистра)        3    3   0   0   15:4     9
 4. Лудогорец 1945 (Разград)            2    2   0   0   21:1     6 [1 0 0 10:1  3]
 5. Черно море (Варна)                  2    2   0   0    8:1     6 [1 0 0  2:0  3]
 6. Олимпик II (Варна)                  3    2   0   1    8:2     6 [0 0 0  0:0  0]
 7. Дунав 2010 (Русе)                   3    2   0   1   10:3     6 [0 0 1  0:2  0]
 8. Добруджа 1919 II (Добрич)           3    2   0   1   11:10    6 [0 0 1  1:10 0]
 9. Волов (Шумен)                       3    1   0   2    2:7     3
10. Шумен 2007 (Шумен)                  3    0   0   3    4:15    0
11. Ботев (Нови пазар)                  3    0   0   3    3:16    0
12. Спартак 1918 (Варна)                3    0   0   3    1:14    0
13. Атлетик (Провадия)                  3    0   0   3    1:19    0
14. Черноломец 2017 (Попово)            3    0   0   3    3:26    0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Атлетик (Провадия) - в Провадия;
    - Ботев (Нови пазар) - в Нови пазар;
    - Волов (Шумен) - Ученически стадион, Шумен
    - Добруджа 1919 (Добрич) и Добруджа 1919 II (Добрич) - ст."Дружба", Добрич;
    - Доростол Силистра (Силистра) - ст."Луи Айер", Силистра;
    - Дунав 2010 (Русе) - ст.на РУ "Ангел Кънчев", Русе;
    - Лудогорец 1945 (Разград) - комплекс "Гнездо на орли", Разград;
    - Олимпик (Варна) и Олимпик II (Варна) - НСБ "Спортпалас", кк Чайка;
    - Спартак 1918 (Варна) - ст."Локомотив", Варна;
    - Черно море (Варна) - ст."Корабостроител", кв.Аспарухово, Варна;
    - Черноломец 2017 (Попово) - в Попово;
    - Шумен 2007 (Шумен) - ст."Панайот Волов" в Шумен.

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Волов (Шумен)                           3:0 сл. * 
* - присъден служебно тъй като Волов късно картотекира футболистите си.
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   1:6 
10 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Добруджа 1919 II (Добрич)            0:5 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноломец 2017 (Попово)      11:0 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                    4:0 
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)             4:0 
Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик II (Варна)         2:1 

                           II кръг

16 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Олимпик (Варна) - Атлетик (Провадия)                     12:0 
17 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Волов (Шумен) - Олимпик II (Варна)                        0:3 сл. * 
* - присъден служебно тъй като Волов късно картотекира футболистите си.
Спартак 1918 (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)       1:6 
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:5 
Черноломец 2017 (Попово) - Дунав 2010 (Русе)              1:6 
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             отложен 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)            5:0 

                           III кръг

23 септември 2017, събота, 10:00 ч:
Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик (Варна)                      3:4 
24 септември 2017, неделя, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Волов (Шумен)                        1:2 
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 II (Добрич)     10:1 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                    0:2 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноломец 2017 (Попово)         9:2 
Доростол Силистра (Силистра) - Ботев (Нови пазар)         7:2 
Олимпик II (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                 4:0 

                           IV кръг

Волов (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                       - 
Ботев (Нови пазар) - Олимпик II (Варна)                    - 
Черноломец 2017 (Попово) - Доростол Силистра (Силистра)    - 
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)              - 
Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Атлетик (Провадия) - Шумен 2007 (Шумен)                    - 

                           V кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Волов (Шумен)                         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Атлетик (Провадия)              - 
Дунав 2010 (Русе) - Олимпик (Варна)                        - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич)         - 
Доростол Силистра (Силистра) - Черно море (Варна)          - 
Олимпик II (Варна) - Черноломец 2017 (Попово)              - 
Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Нови пазар)                  - 

                           VI кръг

Волов (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                         - 
Черноломец 2017 (Попово) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Черно море (Варна) - Олимпик II (Варна)                    - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Доростол Силистра (Сс)         - 
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                   - 
Атлетик (Провадия) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Шумен 2007 (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 

                           VII кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Волов (Шумен)                   - 
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2007 (Шумен)                     - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Атлетик (Провадия)                - 
Доростол Силистра (Силистра) - Олимпик (Варна)             - 
Олимпик II (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)             - 
Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна)                  - 
Ботев (Нови пазар) - Черноломец 2017 (Попово)              - 

                           VIII кръг

Волов (Шумен) - Черноломец 2017 (Попово)                   - 
Черно море (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Спартак 1918 (Варна)           - 
Олимпик (Варна) - Олимпик II (Варна)                       - 
Атлетик (Провадия) - Доростол Силистра (Силистра)          - 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 

                           IX кръг

Дунав 2010 (Русе) - Волов (Шумен)                          - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)          - 
Доростол Силистра (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен)          - 
Олимпик II (Варна) - Атлетик (Провадия)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Олимпик (Варна)                     - 
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 II (Добрич)             - 
Черноломец 2017 (Попово) - Черно море (Варна)              - 

                           X кръг

Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                         - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Черноломец 2017 (Попово)       - 
Олимпик (Варна) - Ботев (Нови пазар)                       - 
Атлетик (Провадия) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Шумен 2007 (Шумен) - Олимпик II (Варна)                    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Доростол Силистра (Силистра)    - 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 

                           XI кръг

Добруджа 1919 (Добрич) - Волов (Шумен)                     - 
Доростол Силистра (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)           - 
Олимпик II (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Спартак 1918 (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                  - 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                    - 
Черноломец 2017 (Попово) - Олимпик (Варна)                 - 
Черно море (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)             - 

                           XII кръг

Волов (Шумен) - Добруджа 1919 II (Добрич)                  - 
Олимпик (Варна) - Черно море (Варна)                       - 
Атлетик (Провадия) - Черноломец 2017 (Попово)              - 
Шумен 2007 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Олимпик II (Варна)                     - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол Силистра (Силистра)      - 

                           XIII кръг

Доростол Силистра (Силистра) - Волов (Шумен)               - 
Олимпик II (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Спартак 1918 (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Ботев (Нови пазар) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Черноломец 2017 (Попово) - Шумен 2007 (Шумен)              - 
Черно море (Варна) - Атлетик (Провадия)                    - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Олимпик (Варна)                - 

                           XIV кръг

Волов (Шумен) - Олимпик (Варна)                            - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Атлетик (Провадия)             - 
Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                    - 
Черноломец 2017 (Попово) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)              - 
Олимпик II (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)          - 

                           XV кръг

Олимпик II (Варна) - Волов (Шумен)                         - 
Доростол Силистра (Силистра) - Спартак 1918 (Варна)        - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Черноломец 2017 (Попово)               - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 II (Добрич)             - 
Атлетик (Провадия) - Олимпик (Варна)                       - 

                           XVI кръг

Волов (Шумен) - Атлетик (Провадия)                         - 
Олимпик (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                       - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Лудогорец 1945 (Разград)       - 
Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Черноломец 2017 (Попово) - Добруджа 1919 (Добрич)          - 
Ботев (Нови пазар) - Доростол Силистра (Силистра)          - 
Спартак 1918 (Варна) - Олимпик II (Варна)                  - 

                           XVII кръг

Спартак 1918 (Варна) - Волов (Шумен)                       - 
Олимпик II (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Доростол Силистра (Силистра) - Черноломец 2017 (Попово)    - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 II (Добрич)              - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик (Варна)                 - 
Шумен 2007 (Шумен) - Атлетик (Провадия)                    - 

                           XVIII кръг

Волов (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен)                         - 
Атлетик (Провадия) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Олимпик (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Добруджа 1919 (Добрич)         - 
Черно море (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)          - 
Черноломец 2017 (Попово) - Олимпик II (Варна)              - 
Ботев (Нови пазар) - Спартак 1918 (Варна)                  - 

                           XIX кръг

Ботев (Нови пазар) - Волов (Шумен)                         - 
Спартак 1918 (Варна) - Черноломец 2017 (Попово)            - 
Олимпик II (Варна) - Черно море (Варна)                    - 
Доростол Силистра (Сс) - Добруджа 1919 II (Добрич)         - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик (Варна)                   - 
Дунав 2010 (Русе) - Атлетик (Провадия)                     - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Шумен 2007 (Шумен)              - 

                           XX кръг

Волов (Шумен) - Лудогорец 1945 (Разград)                   - 
Шумен 2007 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Атлетик (Провадия) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Олимпик (Варна) - Доростол Силистра (Силистра)             - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Олимпик II (Варна)             - 
Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Черноломец 2017 (Попово) - Ботев (Нови пазар)              - 

                           XXI кръг

Черноломец 2017 (Попово) - Волов (Шумен)                   - 
Ботев (Нови пазар) - Черно море (Варна)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)           - 
Олимпик II (Варна) - Олимпик (Варна)                       - 
Доростол Силистра (Силистра) - Атлетик (Провадия)          - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 

                           XXII кръг

Волов (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)          - 
Шумен 2007 (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра)          - 
Атлетик (Провадия) - Олимпик II (Варна)                    - 
Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                     - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Ботев (Нови пазар)             - 
Черно море (Варна) - Черноломец 2017 (Попово)              - 

                           XXIII кръг

Черно море (Варна) - Волов (Шумен)                         - 
Черноломец 2017 (Попово) - Добруджа 1919 II (Добрич)       - 
Ботев (Нови пазар) - Олимпик (Варна)                       - 
Спартак 1918 (Варна) - Атлетик (Провадия)                  - 
Олимпик II (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                    - 
Доростол Силистра (Силистра) - Лудогорец 1945 (Разград)    - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                 - 

                           XXIV кръг

Волов (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)                     - 
Дунав 2010 (Русе) - Доростол Силистра (Силистра)           - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпик II (Варна)              - 
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак 1918 (Варна)                  - 
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Олимпик (Варна) - Черноломец 2017 (Попово)                 - 
Добруджа 1919 II (Добрич) - Черно море (Варна)             - 

                           XXV кръг

Добруджа 1919 II (Добрич) - Волов (Шумен)                  - 
Черно море (Варна) - Олимпик (Варна)                       - 
Черноломец 2017 (Попово) - Атлетик (Провадия)              - 
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2007 (Шумен)                    - 
Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Олимпик II (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Доростол Силистра (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)      - 

                           XXVI кръг

Волов (Шумен) - Доростол Силистра (Силистра)               - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Олимпик II (Варна)                - 
Дунав 2010 (Русе) - Спартак 1918 (Варна)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Нови пазар)              - 
Шумен 2007 (Шумен) - Черноломец 2017 (Попово)              - 
Атлетик (Провадия) - Черно море (Варна)                    - 
Олимпик (Варна) - Добруджа 1919 II (Добрич)                - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Олимпик (Варна) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0* -:- -:- -:- 12:0 -:- 2. Добруджа 1919 (Добрич) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 9:2 3. Доростол Силистра (Силистра) -:- -:- XXX -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- -:- 7:2 -:- -:- -:- 4. Лудогорец 1945 (Разград) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 10:1 -:- -:- -:- -:- -:- 11:0 5. Черно море (Варна) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Олимпик II (Варна) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- 7. Дунав 2010 (Русе) -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- XXX -:- -:- -:- 4:0 -:- -:- -:- 8. Добруджа 1919 II (Добрич) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- 9. Волов (Шумен) -:- -:- -:- -:- -:- 0:3* -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 10. Шумен 2007 (Шумен) 3:4 -:- -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11. Ботев (Нови пазар) -:- 1:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 12. Спартак 1918 (Варна) -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. Атлетик (Провадия) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:5 1:2 -:- -:- -:- XXX -:- 14. Черноломец 2017 (Попово) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре