Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Варна - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Велики Преслав (Велики Преслав)    10    8   1   1   28:5    25
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Черноморец (Балчик)                10    8   0   2   39:6    24 [1 0 0  5:0  3]
 3. Септември 98 (Тервел)              10    8   0   2   41:19   24 [0 0 1  0:5  0]
 4. Суворово 1 (Суворово)              10    6   0   4   31:15   18
 5. Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       10    5   1   4   23:25   16 [1 0 0  3:0  3]
 6. Ботев (Нови пазар)                 10    5   1   4   26:15   16 [0 0 1  0:3  0]
 7. Атлетик (Провадия)                 10    3   2   5   17:25   11
 8. Белослав 1918 (Белослав)           10    3   1   6   14:26   10
 9. Тополи 2010 (Тополи)               10    3   0   7   20:48    9
10. Устрем Д (Дончево)                 10    2   0   8   13:41    6
11. Аврен (Аврен)                      10    0   2   8   12:39    2

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аврен (Аврен) - в Аврен;
    - Атлетик (Провадия) - в Провадия;
    - Белослав 1918 (Белослав) - в Белослав;
    - Ботев (Нови пазар) - в Нови пазар;
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - в Старо Оряхово;
    - Септември 98 (Тервел) - в Тервел;
    - Суворово 1 (Суворово) - в Суворово;
    - Тополи 2010 (Тополи) - в Тополи;
    - Устрем Д (Дончево) - в Дончево;
    - Черноморец (Балчик) - в Оброчище.

                           I кръг

15 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Аврен (Аврен)                      8:2 
Суворово 1 (Суворово) - Устрем Д (Дончево)                8:0 
Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:0 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                5:2 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Черноморец (Балчик)        0:8 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           II кръг

19 септември 2018, сряда, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Суворово 1 (Суворово)                     0:3 сл. 
22 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         1:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   3:0 
Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар)                   0:7 
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           1:4 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           III кръг

29 септември 2018, събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)          6:0 
Ботев (Нови пазар) - Аврен (Аврен)                        5:1 
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                8:1 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Велики Преслав (В.Преслав)     2:2 
Черноморец (Балчик) - Атлетик (Провадия)                  6:0 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           IV кръг

6 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     1:0 
Устрем Д (Дончево) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         0:3 
Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел)                     2:6 
Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Нови пазар)             2:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Суворово 1 (Суворово)              1:4 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           V кръг

13 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Тополи 2010 (Тополи)                 7:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Аврен (Аврен)              5:0 
Черноморец (Балчик) - Устрем Д (Дончево)                  6:1 
Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:3 
13 октомври 2018, събота, 11:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Белослав 1918 (Белослав)          3:0 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           VI кръг

20 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Атлетик (Провадия)                   1:2 
Аврен (Аврен) - Черноморец (Балчик)                       2:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)   5:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Септември 98 (Тервел)              3:9 
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                0:2 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           VII кръг

27 октомври 2018, събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Тополи 2010 (Тополи)       6:2 
Атлетик (Провадия) - Аврен (Аврен)                        1:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Устрем Д (Дончево)      5:0 
28 октомври 2018, неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             4:1 
Черноморец (Балчик) - Белослав 1918 (Белослав)            3:0 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Велики Преслав (Велики Преслав)           1:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)             1:2 
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец (Балчик)                1:0 
Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      4:2 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                2:3 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           IX кръг

10 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Ботев (Нови пазар)         3:0 
Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                 7:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Белослав 1918 (Белослав)     3:0 
Устрем Д (Дончево) - Аврен (Аврен)                        3:0 
11 ноември 2018, неделя, 09:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               3:1 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

17 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Устрем Д (Дончево)             2:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Велики Преслав (Велики Преслав)    0:6 
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (Провадия)                4:0 
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  0:5 
Септември 98 (Тервел) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      3:0 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XI кръг

24 ноември 2018, събота, 09:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               5:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   3:0 
24 ноември 2018, събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                   1:1 
Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)                 6:0 
Аврен (Аврен) - Белослав 1918 (Белослав)                  3:3 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           XII кръг

пролет 2019:
Аврен (Аврен) - Тополи 2010 (Тополи)                       - 
Устрем Д (Дончево) - Суворово 1 (Суворово)                 - 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)       - 
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Черноморец (Балчик) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         - 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           XIII кръг

Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Атлетик (Провадия)          - 
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)    - 
Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                    - 
Суворово 1 (Суворово) - Аврен (Аврен)                      - 
Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)            - 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XIV кръг

Белослав 1918 (Белослав) - Суворово 1 (Суворово)           - 
Аврен (Аврен) - Ботев (Нови пазар)                         - 
Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Велики Преслав (В.Преслав) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)      - 
Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик)                   - 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           XV кръг

Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)      - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Устрем Д (Дончево)          - 
Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен)                      - 
Ботев (Нови пазар) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)               - 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XVI кръг

Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Нови пазар)                  - 
Белослав 1918 (Белослав) - Септември 98 (Тервел)           - 
Аврен (Аврен) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)               - 
Устрем Д (Дончево) - Черноморец (Балчик)                   - 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия)       - 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XVII кръг

Атлетик (Провадия) - Устрем Д (Дончево)                    - 
Черноморец (Балчик) - Аврен (Аврен)                        - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Белослав 1918 (Белослав)    - 
Септември 98 (Тервел) - Тополи 2010 (Тополи)               - 
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                 - 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XVIII кръг

Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)              - 
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        - 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец (Балчик)             - 
Аврен (Аврен) - Атлетик (Провадия)                         - 
Устрем Д (Дончево) - Велики Преслав (Велики Преслав)       - 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XIX кръг

Велики Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)            - 
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Черноморец (Балчик) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово)       - 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                 - 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XX кръг

Ботев (Нови пазар) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)          - 
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)                - 
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                  - 
Белослав 1918 (Белослав) - Велики Преслав (В.Преслав)      - 
Аврен (Аврен) - Устрем Д (Дончево)                         - 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXI кръг

Устрем Д (Дончево) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Тополи 2010 (Тополи)     - 
Атлетик (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)                 - 
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                   - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Септември 98 (Тервел)       - 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XXII кръг

Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)                - 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                    - 
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)    - 
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем Д (Дончево)                  - 
Белослав 1918 (Белослав) - Аврен (Аврен)                   - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Велики Преслав (Велики Преслав) XXX 1:0 3:0 3:0 -:- -:- -:- 3:0 -:- 5:0 -:- 2. Черноморец (Балчик) -:- XXX 5:0 3:1 -:- -:- 6:0 3:0 -:- 6:1 -:- 3. Септември 98 (Тервел) -:- -:- XXX 4:1 3:0 -:- 5:2 3:0 -:- 8:1 -:- 4. Суворово 1 (Суворово) -:- -:- -:- XXX 4:2 0:2 4:0 6:0 -:- 8:0 -:- 5. Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 2:2 0:8 -:- -:- XXX 3:0 -:- -:- 6:2 -:- 5:0 6. Ботев (Нови пазар) 1:0 0:5 2:3 -:- -:- XXX -:- -:- 7:0 -:- 5:1 7. Атлетик (Провадия) 1:3 -:- -:- -:- 1:2 1:1 XXX -:- 7:1 -:- 1:1 8. Белослав 1918 (Белослав) -:- -:- -:- -:- 5:0 2:1 1:2 XXX 1:4 2:1 -:- 9. Тополи 2010 (Тополи) 0:6 1:0 3:9 1:4 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 8:2 10. Устрем Д (Дончево) -:- -:- -:- -:- 0:3 0:7 1:2 -:- 6:0 XXX 3:0 11. Аврен (Аврен) 1:2 2:3 2:6 0:3* -:- -:- -:- 3:3 -:- -:- XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре