Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Варна - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Актуални мачове:

4 май 2019 г., събота, 10:00 ч / XIX кръг:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)            - 
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Черноморец (Балчик) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово)       - 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                 - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Балчик)                16   12   2   2   56:15   38
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Велики Преслав (Велики Преслав)    16   11   4   1   43:13   37
 3. Суворово 1 (Суворово)              16   12   0   4   58:20   36
 4. Септември 98 (Тервел)              17   11   0   6   63:39   33
 5. Ботев (Нови пазар)                 16    8   2   6   41:24   26
 6. Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       17    6   4   7   33:37   22
 7. Белослав 1918 (Белослав)           16    5   3   8   27:35   18
 8. Атлетик (Провадия)                 16    4   5   7   27:37   17
 9. Устрем Д (Дончево)                 17    4   1  12   27:63   13 [1 0 0  6:0  3]
10. Тополи 2010 (Тополи)               16    4   1  11   27:68   13 [0 0 1  0:6  0]
11. Аврен (Аврен)                      17    1   2  14   17:68    5

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Аврен (Аврен) - в Аврен;
    - Атлетик (Провадия) - в Провадия;
    - Белослав 1918 (Белослав) - в Белослав;
    - Ботев (Нови пазар) - в Нови пазар;
    - Велики Преслав (Велики Преслав) - във Велики Преслав;
    - Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - в Старо Оряхово;
    - Септември 98 (Тервел) - в Тервел;
    - Суворово 1 (Суворово) - в Суворово;
    - Тополи 2010 (Тополи) - в Тополи;
    - Устрем Д (Дончево) - в Дончево;
    - Черноморец (Балчик) - в Оброчище.

                           I кръг

15 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Аврен (Аврен)                      8:2 
Суворово 1 (Суворово) - Устрем Д (Дончево)                8:0 
Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:0 
Септември 98 (Тервел) - Атлетик (Провадия)                5:2 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Черноморец (Балчик)        0:8 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           II кръг

19 септември 2018 г., сряда, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Суворово 1 (Суворово)                     0:3 сл. 
22 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         1:2 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   3:0 
Устрем Д (Дончево) - Ботев (Нови пазар)                   0:7 
Белослав 1918 (Белослав) - Тополи 2010 (Тополи)           1:4 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           III кръг

29 септември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Белослав 1918 (Белослав)          6:0 
Ботев (Нови пазар) - Аврен (Аврен)                        5:1 
Септември 98 (Тервел) - Устрем Д (Дончево)                8:1 
Камчиец 2015 (С.Оряхово) - Велики Преслав (В.Преслав)     2:2 
Черноморец (Балчик) - Атлетик (Провадия)                  6:0 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           IV кръг

6 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     1:0 
Устрем Д (Дончево) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)         0:3 
Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел)                     2:6 
Белослав 1918 (Белослав) - Ботев (Нови пазар)             2:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Суворово 1 (Суворово)              1:4 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           V кръг

13 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Тополи 2010 (Тополи)                 7:0 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Аврен (Аврен)              5:0 
Черноморец (Балчик) - Устрем Д (Дончево)                  6:1 
Атлетик (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:3 
13 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Белослав 1918 (Белослав)          3:0 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           VI кръг

20 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Атлетик (Провадия)                   1:2 
Аврен (Аврен) - Черноморец (Балчик)                       2:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)   5:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Септември 98 (Тервел)              3:9 
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                0:2 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           VII кръг

27 октомври 2018 г., събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Тополи 2010 (Тополи)       6:2 
Атлетик (Провадия) - Аврен (Аврен)                        1:1 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Устрем Д (Дончево)      5:0 
28 октомври 2018 г., неделя, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             4:1 
Черноморец (Балчик) - Белослав 1918 (Белослав)            3:0 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           VIII кръг

3 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Велики Преслав (Велики Преслав)           1:2 
Белослав 1918 (Белослав) - Атлетик (Провадия)             1:2 
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец (Балчик)                1:0 
Суворово 1 (Суворово) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      4:2 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                2:3 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           IX кръг

10 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Ботев (Нови пазар)         3:0 
Атлетик (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                 7:1 
Велики Преслав (В.Преслав) - Белослав 1918 (Белослав)     3:0 
Устрем Д (Дончево) - Аврен (Аврен)                        3:0 
11 ноември 2018 г., неделя, 09:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               3:1 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

17 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Устрем Д (Дончево)             2:1 
Тополи 2010 (Тополи) - Велики Преслав (Велики Преслав)    0:6 
Суворово 1 (Суворово) - Атлетик (Провадия)                4:0 
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  0:5 
Септември 98 (Тервел) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)      3:0 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XI кръг

24 ноември 2018 г., събота, 09:30 ч:
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               5:0 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   3:0 
24 ноември 2018 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Ботев (Нови пазар)                   1:1 
Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)                 6:0 
Аврен (Аврен) - Белослав 1918 (Белослав)                  3:3 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

                           XII кръг

9 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Аврен (Аврен) - Тополи 2010 (Тополи)                      0:3 
Устрем Д (Дончево) - Суворово 1 (Суворово)                2:6 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)      3:0 
Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                1:4 
Черноморец (Балчик) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)        2:1 
Белослав 1918 (Белослав)                                  почива

                           XIII кръг

16 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Атлетик (Провадия)         1:3 
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   2:5 
Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                   5:0 
Суворово 1 (Суворово) - Аврен (Аврен)                     8:0 
Тополи 2010 (Тополи) - Белослав 1918 (Белослав)           1:6 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XIV кръг

23 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Белослав 1918 (Белослав) - Суворово 1 (Суворово)          0:1 
Устрем Д (Дончево) - Септември 98 (Тервел)                5:2 
Велики Преслав (В.Преслав) - Камчиец 2015 (С.Оряхово)     1:1 
Атлетик (Провадия) - Черноморец (Балчик)                  2:2 
23 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Ботев (Нови пазар)                        2:6 
Тополи 2010 (Тополи)                                      почива

                           XV кръг

30 март 2019 г., събота, 10:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     3:3 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Устрем Д (Дончево)         2:3 
Ботев (Нови пазар) - Белослав 1918 (Белослав)             1:1 
Суворово 1 (Суворово) - Тополи 2010 (Тополи)              4:1 
30 март 2019 г., събота, 11:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен)                     6:1 
Атлетик (Провадия)                                        почива

                           XVI кръг

6 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Тополи 2010 (Тополи) - Ботев (Нови пазар)                 1:3 
Белослав 1918 (Белослав) - Септември 98 (Тервел)          2:0 
Устрем Д (Дончево) - Черноморец (Балчик)                  1:3 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Атлетик (Провадия)      1:1 
6 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)              0:2 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XVII кръг

13 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Атлетик (Провадия) - Устрем Д (Дончево)                   2:2 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Белослав 1918 (Белослав)   2:2 
Септември 98 (Тервел) - Тополи 2010 (Тополи)              6:0 
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                0:2 
13 април 2019 г., събота, 12:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Аврен (Аврен)                       3:0 
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XVIII кръг

20 април 2019 г., събота, 10:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             6:2 
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)       1:1 
Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец (Балчик)            2:4 
Устрем Д (Дончево) - Велики Преслав (Велики Преслав)      1:2 
20 април 2019 г., събота, 11:00 ч:
Аврен (Аврен) - Атлетик (Провадия)                        2:1 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XIX кръг

4 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)            - 
Атлетик (Провадия) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Черноморец (Балчик) - Тополи 2010 (Тополи)                 - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Суворово 1 (Суворово)       - 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                 - 
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XX кръг

11 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Камчиец 2015 (Старо Оряхово)          - 
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)                - 
Тополи 2010 (Тополи) - Атлетик (Провадия)                  - 
Белослав 1918 (Белослав) - Велики Преслав (В.Преслав)      - 
Аврен (Аврен) - Устрем Д (Дончево)                         - 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXI кръг

18 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Устрем Д (Дончево) - Белослав 1918 (Белослав)              - 
Велики Преслав (Велики Преслав) - Тополи 2010 (Тополи)     - 
Атлетик (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)                 - 
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                   - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово) - Септември 98 (Тервел)       - 
Аврен (Аврен)                                             почива

                           XXII кръг

25 май 2019 г., събота, 10:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)                - 
Ботев (Нови пазар) - Атлетик (Провадия)                    - 
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)    - 
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем Д (Дончево)                  - 
Белослав 1918 (Белослав) - Аврен (Аврен)                   - 
Камчиец 2015 (Старо Оряхово)                              почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец (Балчик) XXX 3:3 3:1 5:0 -:- 2:1 3:0 6:0 6:1 -:- 3:0 2. Велики Преслав (Велики Преслав) 1:0 XXX 3:0 3:0 3:0 1:1 3:0 1:1 5:0 -:- -:- 3. Суворово 1 (Суворово) -:- -:- XXX 6:2 0:2 4:2 6:0 4:0 8:0 4:1 8:0 4. Септември 98 (Тервел) -:- 2:5 4:1 XXX -:- 3:0 3:0 5:2 8:1 6:0 6:1 5. Ботев (Нови пазар) 0:5 1:0 0:2 2:3 XXX -:- 1:1 -:- 5:0 7:0 5:1 6. Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:8 2:2 -:- -:- 3:0 XXX 2:2 1:3 2:3 6:2 5:0 7. Белослав 1918 (Белослав) 2:4 -:- 0:1 2:0 2:1 5:0 XXX 1:2 2:1 1:4 -:- 8. Атлетик (Провадия) 2:2 1:3 -:- 1:4 1:1 1:2 -:- XXX 2:2 7:1 1:1 9. Устрем Д (Дончево) 1:3 1:2 2:6 5:2 0:7 0:3 -:- 1:2 XXX 6:0 3:0 10. Тополи 2010 (Тополи) 1:0 0:6 1:4 3:9 1:3 1:1 1:6 -:- -:- XXX 8:2 11. Аврен (Аврен) 2:3 1:2 0:3* 2:6 2:6 0:2 3:3 2:1 -:- 0:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре