Юноши младша възраст (род.2001-02):
Велико Търново - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

28 април 2018, събота, 09:45 ч / XXVIII кръг:
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                 - 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 
28 април 2018, събота, 10:30 ч / XXVIII кръг:
Академик (Свищов) - Чардафон 1919 (Габрово)                - 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Гигант (Белене) - Литекс (Ловеч)                           - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра Габрово (Габрово)            17   14   2   1   63:13   44
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Етър ВТ (Велико Търново)           17   13   2   2   46:7    41
 3. Локомотив (Горна Оряховица)        16   11   4   1   61:8    37
 4. Спартак (Плевен)                   15    9   3   3   53:25   30
 5. Академик (Свищов)                  15    7   5   3   38:18   26 [1 2 0  3:2  5]
 6. Янтра (Полски Тръмбеш)             19    7   5   7   27:22   26 [1 2 1  3:4  5]
 7. Литекс (Ловеч)                     16    8   2   6   42:21   26 [1 0 2  2:2  3]
 8. Янтра 1919 (Габрово)               15    5   4   6   22:24   19
 9. Павликени (Павликени)              18    4   3  11   21:53   15
10. Трявна (Трявна)                    16    3   4   9   20:40   13
11. Севлиево (Севлиево)                17    4   0  13   17:51   12
12. Гигант (Белене)                    17    3   0  14   12:105   9
13. Чардафон 1919 (Габрово)            18    2   2  14   13:48    8

                           I кръг

9 септември 2017, събота, 09:45 ч:
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   0:2 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)          0:3 
9 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                  4:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              2:0 
Спартак (Плевен)                                          почива
Гигант (Белене)                                           почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           II кръг

13 септември 2017, сряда, 15:30 ч:
в Полски Тръмбеш: *
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         3:0 
* - в Полски Тръмбеш по взаимна договорка.
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)       0:5 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     3:2 
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)                      4:3 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Гигант (Белене)                                           почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           III кръг

16 септември 2017, събота, 09:45 ч:
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         4:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево)         7:0 
16 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Литекс (Ловеч)                   1:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)         1:1 
Академик (Свищов)                                         почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           IV кръг

23 септември 2017, събота, 09:45 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            1:2 
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)             1:7 
23 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)        2:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    1:1 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           V кръг

30 септември 2017, събота, 09:45 ч:
Трявна (Трявна) - Спартак (Плевен)                        1:2 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Севлиево (Севлиево)              2:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        2:1 
30 септември 2017, събота, 10:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)        2:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  1:3 
Академик (Свищов)                                         почива
Гигант (Белене)                                           почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           VI кръг

7 октомври 2017, събота, 09:45 ч:
Гигант (Белене) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  1:7 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            2:2 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       4:0 
7 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                  1:1 
Павликени (Павликени) - Чардафон 1919 (Габрово)           2:0 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           VII кръг

14 октомври 2017, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           0:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           8:1 
14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 1919 (Габрово)             2:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             3:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 6:0 
Трявна (Трявна)                                           почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Гигант (Белене)                                           почива

                           VIII кръг

18 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Гигант (Белене) - Чардафон 1919 (Габрово)                 2:0 
18 октомври 2017, сряда, 15:30 ч:
Павликени (Павликени) - Етър ВТ (Велико Търново)          0:2 
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             1:2 
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 1:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Академик (Свищов)                                         почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           IX кръг

21 октомври 2017, събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                1:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Гигант (Белене)                12:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево)            2:0 
21 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            1:1 
Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени)                    3:1 
Трявна (Трявна)                                           почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           X кръг

28 октомври 2017, събота, 09:45 ч:
Гигант (Белене) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:8 
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             1:3 
28 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                      0:3 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)            0:3 
Спартак (Плевен) - Чардафон 1919 (Габрово)                4:0 
Павликени (Павликени)                                     почива
Академик (Свищов)                                         почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XI кръг

1 ноември 2017, сряда, 09:45 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)               1:6 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)           1:0 
Литекс (Ловеч) - Гигант (Белене)                         17:0 
1 ноември 2017, сряда, 10:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                отложен 
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)               3:4 
30 ноември 2017, четвъртък, 15:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                5:3 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Трявна (Трявна)                                           почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XII кръг

4 ноември 2017, събота, 09:45 ч:
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   4:2 
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               1:0 
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               1:0 
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  2:2 
4 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     1:3 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XIII кръг

11 ноември 2017, събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов)              4:1 
Севлиево (Севлиево) - Гигант (Белене)                     4:0 
11 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         4:2 
Павликени (Павликени) - Янтра 1919 (Габрово)              1:5 
Трявна (Трявна)                                           почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XIV кръг

18 ноември 2017, събота, 09:45 ч:
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)                  9:0 
18 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Севлиево (Севлиево)                4:1 
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                        1:0 
Трявна (Трявна) - Чардафон 1919 (Габрово)                 3:1 
Гигант (Белене)                                           почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XV кръг

25 ноември 2017, събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                 7:1 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 2:2 
Севлиево (Севлиево) - Спартак (Плевен)                    1:3 
25 ноември 2017, събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     0:7 
Гигант (Белене) - Янтра 1919 (Габрово)                    0:3 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XI кръг - отложен мач

30 ноември 2017, четвъртък, 15:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                5:3 

                           XVI кръг

2 декември 2017, събота, 09:45 ч:
Спартак (Плевен) - Гигант (Белене)                       12:0 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                   7:0 
Трявна (Трявна) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:6 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     1:2 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XVII кръг

9 декември 2017, събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    2:2 
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                       0:5 
9 декември 2017, събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          0:2 
Литекс (Ловеч) - Трявна (Трявна)                          5:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   3:3 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XVIII кръг

3 март 2018, събота, 09:45 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   отложен 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          отложен 
3 март 2018, събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)                  отложен 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              отложен 
Спартак (Плевен)                                          почива
Гигант (Белене)                                           почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XIX кръг

10 март 2018, събота, 09:45 ч:
в Самоводене: *
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:1 
* - в Самоводене по взаимна договорка от II кръг.
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)       3:0 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                     2:0 
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      отложен 
14 март 2018, сряда, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      1:4 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Гигант (Белене)                                           почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XX кръг

17 март 2018, събота, 09:45 ч:
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         1:0 
Севлиево (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)         0:3 
17 март 2018, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   2:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)         5:0 
Академик (Свищов)                                         почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XXI кръг

21 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        отложен 
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)                    отложен 
21 март 2018, сряда, 15:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            отложен 
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             отложен 
28 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        0:2 
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)                    1:1 
28 март 2018, сряда, 15:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            0:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             отложен 
7 април 2018, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)            15:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           XXII кръг

24 март 2018, събота, 09:45 ч:
Спартак (Плевен) - Трявна (Трявна)                        отложен 
Севлиево (Севлиево) - Янтра (Полски Тръмбеш)              отложен 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        отложен 
24 март 2018, събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        отложен 
Литекс (Ловеч) - Чардафон 1919 (Габрово)                  отложен 
Академик (Свищов)                                         почива
Гигант (Белене)                                           почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XXI кръг - отложени мачове

28 март 2018, сряда, 15:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        0:2 
Трявна (Трявна) - Янтра 1919 (Габрово)                    1:1 
28 март 2018, сряда, 15:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            0:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             отложен 

                           XXIII кръг

31 март 2018, събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Гигант (Белене)                  3:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            2:0 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       1:1 
31 март 2018, събота, 10:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  1:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)           2:3 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XXI кръг - отложен мач

7 април 2018, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)            15:0 

                           XXIV кръг

7 април 2018, събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           отложен 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)           1:3 
7 април 2018, събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)             2:1 
Севлиево (Севлиево) - Чардафон 1919 (Габрово)             3:0 
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 0:2 
Трявна (Трявна)                                           почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Гигант (Белене)                                           почива

                           XXV кръг

14 април 2018, събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Павликени (Павликени)          0:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)             4:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 2:3 
14 април 2018, събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Гигант (Белене)                 2:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Академик (Свищов)                                         почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XXVI кръг

17 април 2018, вторник, 15:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            1:0 
Павликени (Павликени) - Литекс (Ловеч)                    1:1 
17 април 2018, вторник, 16:00 ч:
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                1:1 
Гигант (Белене) - Янтра Габрово (Габрово)                 1:4 
Севлиево (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)            0:4 
Трявна (Трявна)                                           почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XXVII кръг

21 април 2018, събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Гигант (Белене)                 - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)              - 
21 април 2018, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                       - 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)             - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                 - 
Павликени (Павликени)                                     почива
Академик (Свищов)                                         почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XXVIII кръг

28 април 2018, събота, 09:45 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                 - 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 
28 април 2018, събота, 10:30 ч:
Академик (Свищов) - Чардафон 1919 (Габрово)                - 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Гигант (Белене) - Литекс (Ловеч)                           - 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Трявна (Трявна)                                           почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XXIX кръг

5 май 2018, събота, 09:45 ч:
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                    - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)                - 
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)                   - 
5 май 2018, събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                      - 
Севлиево (Севлиево)                                       почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XXX кръг

12 май 2018, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Гигант (Белене) - Севлиево (Севлиево)                      - 
12 май 2018, събота, 10:30 ч:
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                          - 
Янтра 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)               - 
Трявна (Трявна)                                           почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XXXI кръг

15 май 2018, вторник, 15:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)                 - 
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                         - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Трявна (Трявна)                  - 
15 май 2018, вторник, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)                   - 
Гигант (Белене)                                           почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XXXII кръг

19 май 2018, събота, 09:45 ч:
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                  - 
Спартак (Плевен) - Севлиево (Севлиево)                     - 
19 май 2018, събота, 10:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Чардафон 1919 (Габрово)      - 
Янтра 1919 (Габрово) - Гигант (Белене)                     - 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XXXIII кръг

26 май 2018, събота, 09:45 ч:
Гигант (Белене) - Спартак (Плевен)                         - 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                    - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Трявна (Трявна)                 - 
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)      - 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XXXIV кръг

2 юни 2018, събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)     - 
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                        - 
2 юни 2018, събота, 10:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чардафон 1919 (Габрово)           - 
Трявна (Трявна) - Литекс (Ловеч)                           - 
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                    - 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Севлиево (Севлиево)                                       почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Янтра Габрово (Габрово) XXX 2:1 -:- 5:3 -:- -:- 1:0 -:- 8:1 7:1 4:0 12:0 5:0 2. Етър ВТ (Велико Търново) -:- XXX 2:2 -:- 4:1 3:0 6:0 1:0 0:0 -:- 2:0 -:- 2:1 3. Локомотив (Горна Оряховица) 1:2 -:- XXX 2:0 0:0 -:- 2:0 2:0 3:0 -:- 7:0 15:0 -:- 4. Спартак (Плевен) -:- 1:0 2:2 XXX 4:3 1:1 -:- -:- 9:0 -:- -:- 12:0 4:0 5. Академик (Свищов) 1:0 -:- -:- 1:4 XXX 1:1 1:0 4:0 -:- 4:0 7:0 -:- -:- 6. Янтра (Полски Тръмбеш) 0:3 0:1 0:0 2:3 1:1 XXX 1:0 2:0 0:1 -:- 2:0 3:0 -:- 7. Литекс (Ловеч) 1:1 0:2 -:- 4:2 -:- 2:0 XXX -:- 3:1 5:1 -:- 17:0 -:- 8. Янтра 1919 (Габрово) 0:3 -:- -:- 3:3 -:- 2:1 1:3 XXX -:- 1:1 4:1 -:- 1:0 9. Павликени (Павликени) 1:3 0:2 0:5 -:- 2:2 1:2 1:1 1:5 XXX -:- 3:4 -:- 2:0 10. Трявна (Трявна) -:- 0:6 1:3 1:2 1:1 2:2 -:- 1:1 0:2 XXX 2:0 4:1 3:1 11. Севлиево (Севлиево) 1:2 0:4 0:3 1:3 -:- -:- 0:3 -:- -:- 3:2 XXX 4:0 3:0 12. Гигант (Белене) 1:4 0:8 1:7 -:- 0:5 1:7 -:- 0:3 4:2 1:0 -:- XXX 2:0 13. Чардафон 1919 (Габрово) 1:1 0:2 0:7 -:- 1:6 0:2 1:3 1:1 2:3 -:- 3:0 2:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре