Юноши младша възраст (род.2002-03):
« Велико Търново - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (Горна Оряховица)        20   18   2   0  102:14   56
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Янтра 1919 (Габрово)               20   13   3   4   51:31   42
 3. Литекс (Ловеч)                     20   12   4   4   48:29   40
 4. Янтра Габрово (Габрово)            20   11   4   5   60:38   37
 5. Етър ВТ (Велико Търново)           20   10   5   5   57:24   35 [1 1 0  6:2  4]
 6. Спартак (Плевен)                   20   11   2   7   50:28   35 [0 1 1  2:6  1]
 7. Янтра (Полски Тръмбеш)             20    5   4  11   30:59   19
 8. Белица 2017 (Килифарево)           20    3   4  13   20:55   13 [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, -35 обща ГР]
 9. Академик (Свищов)                  20    2   7  11   33:69   13 [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, -36 обща ГР]
10. Павликени (Павликени)              20    3   3  14   33:90   12
11. Чардафон 1919 (Габрово)            20    2   2  16   18:65    8

                           I кръг

8 септември 2018 г., събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов)              7:0 
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                   0:2 
8 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          2:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Белица 2017 (Килифарево)        4:0 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           II кръг

11 септември 2018 г., вторник, 15:00 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Литекс (Ловеч)                 1:5 
Локомотив (Горна Оряховица) - Чардафон 1919 (Габрово)     3:0 
11 септември 2018 г., вторник, 17:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра Габрово (Габрово)          1:4 
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен)                      2:5 
Павликени (Павликени)                                     почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           III кръг

15 септември 2018 г., събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     4:7 
15 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            0:4 
Литекс (Ловеч) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   4:0 
Павликени (Павликени) - Белица 2017 (Килифарево)          2:1 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           IV кръг

22 септември 2018 г., събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)            6:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)            2:1 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               5:1 
22 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              6:1 
Академик (Свищов) - Чардафон 1919 (Габрово)               3:1 
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           V кръг

29 септември 2018 г., събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)               4:2 
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)       2:9 
29 септември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                     5:0 
Спартак (Плевен)                                          почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           VI кръг

6 октомври 2018 г., събота, 09:45 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)              7:1 
6 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                        2:4 
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)        5:1 
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           VII кръг

9 октомври 2018 г., вторник, 15:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                0:4 
Белица 2017 (Килифарево) - Янтра (Полски Тръмбеш)         2:0 
9 октомври 2018 г., вторник, 16:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        2:0 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 4:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           VIII кръг

13 октомври 2018 г., събота, 09:45 ч:
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                2:0 
13 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Белица 2017 (Килифарево)    7:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                 4:0 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Академик (Свищов)                                         почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           IX кръг

20 октомври 2018 г., събота, 09:45 ч:
Павликени (Павликени) - Етър ВТ (Велико Търново)          2:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:4 
20 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         4:1 
Белица 2017 (Килифарево) - Янтра 1919 (Габрово)           1:5 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           X кръг

27 октомври 2018 г., събота, 09:45 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)             5:2 
Спартак (Плевен) - Павликени (Павликени)                  6:0 
27 октомври 2018 г., събота, 10:30 ч:
Академик (Свищов) - Белица 2017 (Килифарево)              1:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра Габрово (Габрово)         2:5 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XI кръг

3 ноември 2018 г., събота, 09:45 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)                2:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)        2:1 
3 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Чардафон 1919 (Габрово)                  1:0 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           XII кръг

10 ноември 2018 г., събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:7 
10 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Белица 2017 (Килифарево)       1:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Павликени (Павликени)           4:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  4:1 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XIII кръг

13 ноември 2018 г., вторник, 15:00 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)           3:3 
Белица 2017 (Килифарево) - Спартак (Плевен)               0:2 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)         2:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)                  3:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XIV кръг

17 ноември 2018 г., събота, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    2:2 
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 8:1 
17 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени)                    2:1 
Академик (Свищов)                                         почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XV кръг

24 ноември 2018 г., събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            3:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:0 
24 ноември 2018 г., събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Чардафон 1919 (Габрово)        5:1 
Павликени (Павликени)                                     почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           XVI кръг

2 март 2019 г., събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Етър ВТ (Велико Търново)              4:5 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   2:1 
2 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чардафон 1919 (Габрово)          3:0 
Белица 2017 (Килифарево) - Янтра Габрово (Габрово)        1:5 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XVII кръг

9 март 2019 г., събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          3:1 
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов)                      6:1 
9 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Белица 2017 (Килифарево)                 2:0 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     0:1 
Павликени (Павликени)                                     почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XVIII кръг

16 март 2019 г., събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     4:0 
16 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)            2:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Литекс (Ловеч)                   0:2 
Белица 2017 (Килифарево) - Павликени (Павликени)          3:2 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           XIX кръг

23 март 2019 г., събота, 09:45 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)            0:3 
Янтра Габрово (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            1:1 
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               1:1 
23 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              1:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Академик (Свищов)               1:3 
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           XX кръг

30 март 2019 г., събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               2:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)      14:0 
30 март 2019 г., събота, 10:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     1:1 
Спартак (Плевен)                                          почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           XXI кръг

6 април 2019 г., събота, 09:45 ч:
Павликени (Павликени) - Янтра 1919 (Габрово)              3:4 
6 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                        4:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        0:7 
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XXII кръг

10 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Спартак (Плевен) - Чардафон 1919 (Габрово)                3:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Белица 2017 (Килифарево)         3:1 
10 април 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        отложен 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 3:3 
17 април 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        2:2 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XXIII кръг

13 април 2019 г., събота, 09:45 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                1:3 
13 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Локомотив (Горна Оряховица)    0:6 
Литекс (Ловеч) - Етър ВТ (Велико Търново)                 1:1 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Академик (Свищов)                                         почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XXII кръг - отложен мач

17 април 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        2:2 

                           XXIV кръг

20 април 2019 г., събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)     11:0 
20 април 2019 г., събота, 10:30 ч:
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                         0:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Белица 2017 (Килифарево)           5:1 
22 април 2019 г., понеделник, 09:45 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Павликени (Павликени)          9:1 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Академик (Свищов)                                         почива

                           XXV кръг

24 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Академик (Свищов)              1:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)         4:1 
24 април 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 1919 (Габрово)             1:4 
Павликени (Павликени) - Спартак (Плевен)                  0:4 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XXVI кръг

4 май 2019 г., събота, 09:45 ч:
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                2:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        1:2 
4 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  0:5 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Павликени (Павликени)                                     почива
Спартак (Плевен)                                          почива
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива

                           XXVII кръг

11 май 2019 г., събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           6:1 
11 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Белица 2017 (Килифарево) - Етър ВТ (Велико Търново)       0:0 
Павликени (Павликени) - Чардафон 1919 (Габрово)           1:2 
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                  1:4 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XXVIII кръг

15 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Спартак (Плевен) - Белица 2017 (Килифарево)               1:0 
15 май 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           7:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         2:0 
Академик (Свищов) - Янтра 1919 (Габрово)                  1:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XXIX кръг

18 май 2019 г., събота, 09:45 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    4:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                 1:1 
18 май 2019 г., събота, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Литекс (Ловеч)                    2:2 
Академик (Свищов)                                         почива
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива
Белица 2017 (Килифарево)                                  почива
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XXX кръг

22 май 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Белица 2017 (Килифарево)        2:2 
22 май 2019 г., сряда, 16:30 ч:
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            1:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)           6:0 
Павликени (Павликени)                                     почива
Литекс (Ловеч)                                            почива
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива
Академик (Свищов)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив (Горна Оряховица) XXX 2:1 6:1 4:0 4:0 3:0 11:0 7:0 6:1 14:0 3:0 2. Янтра 1919 (Габрово) 1:2 XXX 1:1 2:1 1:0 2:1 5:2 5:1 3:1 7:1 2:1 3. Литекс (Ловеч) 1:1 5:0 XXX 1:4 1:1 4:1 4:0 2:0 4:1 2:1 1:0 4. Янтра Габрово (Габрово) 4:7 1:1 4:1 XXX 2:0 1:3 3:1 4:0 4:2 7:2 4:1 5. Етър ВТ (Велико Търново) 2:2 6:0 4:0 2:2 XXX 5:1 2:0 1:0 7:0 9:1 5:1 6. Спартак (Плевен) 1:3 0:2 0:2 2:0 1:1 XXX 8:1 1:0 6:1 6:0 3:0 7. Янтра (Полски Тръмбеш) 0:4 1:4 0:2 1:4 2:0 1:1 XXX 3:1 2:2 6:2 3:0 8. Белица 2017 (Килифарево) 0:6 1:5 1:5 1:5 0:0 0:2 2:0 XXX 1:1 3:2 5:1 9. Академик (Свищов) 0:7 1:1 2:4 2:2 4:5 2:5 2:2 1:1 XXX 3:3 3:1 10. Павликени (Павликени) 2:9 3:4 2:2 3:3 2:0 0:4 0:3 2:1 4:1 XXX 1:2 11. Чардафон 1919 (Габрово) 0:1 0:4 0:5 2:5 0:7 0:4 2:2 2:2 1:3 4:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре