Юноши старша възраст (род.2005-06):
« Пловдив - Зонална група 2023/24

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

28 февруари 2024 г., сряда, 13:00 ч / XV кръг:
в Бояджик:
ФК Свиленград (Свиленград) - Априлец 2017 (Бояджик)       4:2 
28 февруари 2024 г., сряда, 14:00 ч / XV кръг:
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:2 
28 февруари 2024 г., сряда, 14:30 ч / XV кръг:
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)           1:2 
29 февруари 2024 г., четвъртък, 14:00 ч / XV кръг:
Крумовград (Крумовград) - Ботев (Пловдив)                 0:8 
Арда 1924 (Кърджали) - Самуил 2006 (Самуилово)            4:2 
Спартак 1947 (Пловдив) - Арсенал 2000 (Казанлък)          0:3 сл. 
ФК Хасково 2022 (Хасково) - Чирпан 1929 (Чирпан)          5:1 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Ботев (Пловдив) 14 13 0 1 88:9 39 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Арда 1924 (Кърджали) 14 12 0 2 54:13 36 [1 0 0 2:1 3] 3. Димитровград 1947 (Димитровград) 15 11 3 1 41:11 36 [0 0 1 1:2 0] 4. Марица 1921 (Пловдив) 15 11 0 4 50:19 33 5. Локомотив (Стара Загора) 15 7 3 5 37:23 24 6. Арсенал 2000 (Казанлък) 15 7 1 7 28:27 22 7. Самуил 2006 (Самуилово) 15 6 3 6 42:37 21 8. Верея (Стара Загора) 15 5 3 7 35:34 18 9. ФК Свиленград (Свиленград) 15 5 1 9 34:46 16 [1 0 0 2:0 3] 10. ФК Хасково 2022 (Хасково) 15 5 1 9 37:37 16 [0 0 1 0:2 0] 11. Чирпан 1929 (Чирпан) 15 3 2 10 15:49 11 12. Априлец 2017 (Бояджик) 15 3 1 11 15:60 10 13. Крумовград (Крумовград) 15 1 0 14 6:117 3 14. Спартак 1947 (Пловдив) 15 5 2 8 27:27 17 [*] Изваден
Бележки - Победителят в групата се класира за бараж за участие в Републиканското първенство. - На полусезона Спартак 1947 (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени, освен ако не е посочено друго: - Априлец 2017 (Бояджик) - в Бояджик; - Арда 1924 (Кърджали) - в Черноочене; - Арсенал 2000 (Казанлък) - на ст."Арсенал" в Казанлък; - Ботев (Пловдив) - на комплекс "Никола Щерев - Старика" в кв.Коматево, Пловдив; - Верея (Стара Загора) - на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора; - Димитровград 1947 (Димитровград) - на ст."Раковски" в Димитровград; - Крумовград (Крумовград) - в Крумовград; - Локомотив (Стара Загора) - на ст."Колодрума" в Стара Загора; - Марица 1921 (Пловдив) - в Маноле; - Самуил 2006 (Самуилово) - в Самуилово; - Спартак 1947 (Пловдив) - на ст."Тодор Диев", в Пловдив; - ФК Свиленград (Свиленград) - на ст."Колодрума" в Свиленград; - ФК Хасково 2022 (Хасково) - на ст."Младост" в Хасково; - Чирпан 1929 (Чирпан) - в Чирпан. I кръг 30 август 2023 г., сряда, 10:00 ч: Верея (Стара Загора) - Арсенал 2000 (Казанлък) 1:0 30 август 2023 г., сряда, 18:00 ч: във Войсил: Марица 1921 (Пловдив) - Самуил 2006 (Самуилово) 3:1 31 август 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Крумовград (Крумовград) - ФК Свиленград (Свиленград) 2:4 31 август 2023 г., четвъртък, 18:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Локомотив (Стара Загора) 2:3 Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) отложен Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) 2:3 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Чирпан 1929 (Чирпан) - Априлец 2017 (Бояджик) 2:1 11 септември 2023 г., понеделник, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:2 II кръг 6 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - ФК Свиленград (Свиленград) 2:1 7 септември 2023 г., четвъртък, 09:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Верея (Стара Загора) 2:1 7 септември 2023 г., четвъртък, 10:00 ч: Чирпан 1929 (Чирпан) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:7 7 септември 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Арсенал 2000 (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) отложен 7 септември 2023 г., четвъртък, 17:00 ч: Ботев (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) отложен Самуил 2006 (Самуилово) - Арда 1924 (Кърджали) 0:1 Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 6 ноември 2023 г., понеделник, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив) 2:0 28 ноември 2023 г., вторник: Арсенал 2000 (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) 17:0 I кръг - отложен мач 11 септември 2023 г., понеделник, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:2 III кръг 13 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Ботев (Пловдив) 2:5 14 септември 2023 г., четвъртък, 10:30 ч: във Войсил: Марица 1921 (Пловдив) - Арсенал 2000 (Казанлък) 6:2 14 септември 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:0 14 септември 2023 г., четвъртък, 17:00 ч: Верея (Стара Загора) - Чирпан 1929 (Чирпан) 2:2 Спартак 1947 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) 2:2 Арда 1924 (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград) 2:1 Крумовград (Крумовград) - Самуил 2006 (Самуилово) 0:8 IV кръг 20 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Ботев (Пловдив) 1:11 21 септември 2023 г., четвъртък, 13:00 ч: Арсенал 2000 (Казанлък) - Арда 1924 (Кърджали) 1:2 21 септември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 21 септември 2023 г., четвъртък, 17:00 ч: Самуил 2006 (Самуилово) - ФК Свиленград (Свиленград) 7:5 Димитровград 1947 (Дмгр) - Крумовград (Крумовград) 9:0 Чирпан 1929 (Чирпан) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:4 ФК Хасково 2022 (Хасково) - Верея (Стара Загора) 4:4 V кръг 26 септември 2023 г., вторник, 15:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр) 2:8 27 септември 2023 г., сряда, 17:00 ч: Верея (Стара Загора) - Априлец 2017 (Бояджик) 5:0 във Войсил: Марица 1921 (Пловдив) - Чирпан 1929 (Чирпан) 3:0 28 септември 2023 г., четвъртък, 11:30 ч: Крумовград (Крумовград) - Арсенал 2000 (Казанлък) 0:6 Ботев (Пловдив) - Самуил 2006 (Самуилово) 8:1 28 септември 2023 г., четвъртък, 17:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 1:2 Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив (Стара Загора) отложен 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив (Стара Загора) 4:1 VI кръг 3 октомври 2023 г., вторник, 15:00 ч: Арсенал 2000 (Казанлък) - ФК Свиленград (Свиленград) 1:1 4 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Самуил 2006 (Самуилово) 3:3 5 октомври 2023 г., четвъртък, 12:30 ч: Локомотив (Стара Загора) - Крумовград (Крумовград) 9:1 5 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив) отложен Чирпан 1929 (Чирпан) - Арда 1924 (Кърджали) 1:5 ФК Хасково 2022 (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 Верея (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 29 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив) 2:0 VII кръг 11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 4:0 ФК Свиленград (Свиленград) - Локомотив (Стара Загора) 1:0 12 октомври 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Арсенал 2000 (Казанлък) 8:0 12 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик) 7:0 Арда 1924 (Кърджали) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:0 Крумовград (Крумовград) - Чирпан 1929 (Чирпан) 0:2 13 октомври 2023 г., петък, 16:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Самуил 2006 (Самуилово) 2:1 * * - по първоначална програма с домакинство за Самуил 2006, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. VIII кръг 18 октомври 2023 г., сряда, 14:00 ч: Арсенал 2000 (Казанлък) - Самуил 2006 (Самуилово) 2:4 18 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:3 Верея (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) 0:3 19 октомври 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) отложен 19 октомври 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: Чирпан 1929 (Чирпан) - ФК Свиленград (Свиленград) 3:0 19 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Крумовград (Крумовград) 10:0 Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) отложен 30 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 0:4 V кръг - отложен мач 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив (Стара Загора) 4:1 IX кръг 25 октомври 2023 г., сряда, 13:30 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Арсенал 2000 (Казанлък) отложен 25 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик) 9:0 Крумовград (Крумовград) - Верея (Стара Загора) 1:11 ФК Свиленград (Свиленград) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:0 26 октомври 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: в Момчилград: Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1947 (Пловдив) 1:3 26 октомври 2023 г., четвъртък, 19:00 ч: Ботев (Пловдив) - Чирпан 1929 (Чирпан) 8:0 28 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Самуил 2006 (Самуилово) - Локомотив (Стара Загора) 2:2 15 февруари 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Арсенал 2000 (Казанлък) 1:0 X кръг 31 октомври 2023 г., вторник, 14:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) 1:4 1 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Арсенал 2000 (Казанлък) 2:1 Спартак 1947 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. 1 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:0 1 ноември 2023 г., сряда, 15:00 ч: Верея (Стара Загора) - ФК Свиленград (Свиленград) 3:2 2 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Чирпан 1929 (Чирпан) - Самуил 2006 (Самуилово) 0:2 ФК Хасково 2022 (Хасково) - Ботев (Пловдив) 0:4 II кръг - отложен мач 6 ноември 2023 г., понеделник, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив) 2:0 XI кръг 8 ноември 2023 г., сряда, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора) 6:0 8 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Спартак 1947 (Пловдив) 0:3 9 ноември 2023 г., четвъртък, 13:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Чирпан 1929 (Чирпан) 2:2 9 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:0 в Маноле: Крумовград (Крумовград) - Марица 1921 (Пловдив) 1:8 Самуил 2006 (Самуилово) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 5:1 Арсенал 2000 (Казанлък) - Локомотив (Стара Загора) 1:0 XII кръг 15 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Верея (Стара Загора) - Самуил 2006 (Самуилово) 2:2 15 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Локомотив (Стара Загора) 2:4 Марица 1921 (Пловдив) - ФК Свиленград (Свиленград) 5:0 15 ноември 2023 г., сряда, 15:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Димитровград 1947 (Дмгр) 0:1 16 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Чирпан 1929 (Чирпан) - Арсенал 2000 (Казанлък) 0:3 Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 0:3 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. Арда 1924 (Кърджали) - Крумовград (Крумовград) 12:0 XIII кръг 21 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора) 3:1 22 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Арда 1924 (Кърджали) 0:5 Локомотив (Стара Загора) - Чирпан 1929 (Чирпан) 5:0 23 ноември 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 3:1 23 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Крумовград (Крумовград) - Априлец 2017 (Бояджик) 1:0 Самуил 2006 (Самуилово) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:1 Арсенал 2000 (Казанлък) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 2:1 II кръг - отложен мач 28 ноември 2023 г., вторник: Арсенал 2000 (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:0 сл. * * - първоначално отложен, в последствие присъден служебно. VI кръг - отложен мач 29 ноември 2023 г., сряда, 13:00 ч: Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев (Пловдив) 2:0 VIII кръг - отложени мачове 30 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив) 1:2 1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) 0:4 II кръг - отложен мач 10 декември 2023 г., неделя, 13:00 ч: Ботев (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) 17:0 IX кръг - отложен мач 15 февруари 2024 г., четвъртък, 11:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Арсенал 2000 (Казанлък) 1:0 XIV кръг 21 февруари 2024 г., сряда, 12:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - ФК Хасково 2022 (Хасково) 6:0 21 февруари 2024 г., сряда, 13:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Чирпан 1929 (Чирпан) 2:1 ФК Свиленград (Свиленград) - Крумовград (Крумовград) 10:0 22 февруари 2024 г., четвъртък, 13:00 ч: Самуил 2006 (Самуилово) - Марица 1921 (Пловдив) 1:3 22 февруари 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Арсенал 2000 (Казанлък) - Верея (Стара Загора) 3:1 Димитровград 1947 (Дмгр) - Спартак 1947 (Пловдив) 3:0 сл. Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) отложен XV кръг 28 февруари 2024 г., сряда, 13:00 ч: в Бояджик: ФК Свиленград (Свиленград) - Априлец 2017 (Бояджик) 4:2 28 февруари 2024 г., сряда, 14:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) 1:2 28 февруари 2024 г., сряда, 14:30 ч: Верея (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора) 1:2 29 февруари 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Крумовград (Крумовград) - Ботев (Пловдив) 0:8 Арда 1924 (Кърджали) - Самуил 2006 (Самуилово) 4:2 Спартак 1947 (Пловдив) - Арсенал 2000 (Казанлък) 0:3 сл. ФК Хасково 2022 (Хасково) - Чирпан 1929 (Чирпан) 5:1 XVI кръг 6 март 2024 г., сряда, 14:30 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - ФК Хасково 2022 (Хасково) - 7 март 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Спартак 1947 (Пловдив) - сл. Арсенал 2000 (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда 1924 (Кърджали) - Самуил 2006 (Самуилово) - Крумовград (Крумовград) - Ботев (Пловдив) - ФК Свиленград (Свиленград) - 7 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Чирпан 1929 (Чирпан) - Верея (Стара Загора) - XVII кръг 13 март 2024 г., сряда, 14:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Самуил 2006 (Самуилово) - Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - Верея (Стара Загора) - ФК Хасково 2022 (Хасково) - 14 март 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Ботев (Пловдив) - Априлец 2017 (Бояджик) - Крумовград (Крумовград) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Арда 1924 (Кърджали) - Арсенал 2000 (Казанлък) - Спартак 1947 (Пловдив) - Чирпан 1929 (Чирпан) - сл. XVIII кръг 20 март 2024 г., сряда, 15:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Верея (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - 21 март 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Спартак 1947 (Пловдив) - сл. Арсенал 2000 (Казанлък) - Крумовград (Крумовград) - Самуил 2006 (Самуилово) - Ботев (Пловдив) - 21 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Чирпан 1929 (Чирпан) - Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Свиленград (Свиленград) - XIX кръг 27 март 2024 г., сряда, 15:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Арсенал 2000 (Казанлък) - Марица 1921 (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) - 28 март 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Самуил 2006 (Самуилово) - Априлец 2017 (Бояджик) - Ботев (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) - Крумовград (Крумовград) - Локомотив (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - Чирпан 1929 (Чирпан) - Спартак 1947 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) - сл. XX кръг 3 април 2024 г., сряда, 16:00 ч: Верея (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - ФК Свиленград (Свиленград) - 4 април 2024 г., четвъртък, 16:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Спартак 1947 (Пловдив) - сл. ФК Хасково 2022 (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали) - Чирпан 1929 (Чирпан) - Крумовград (Крумовград) - Арсенал 2000 (Казанлък) - Ботев (Пловдив) - Самуил 2006 (Самуилово) - Димитровград 1947 (Дмгр) - * * - по първоначална програма с домакинство за Димитровград 1947, по взаимна договорка домакинствата в мачовете между двата отбора са разменени. XXI кръг 10 април 2024 г., сряда, 16:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Чирпан 1929 (Чирпан) - 11 април 2024 г., четвъртък, 16:00 ч: Димитровград 1947 (Дмгр) - Априлец 2017 (Бояджик) - Самуил 2006 (Самуилово) - Арсенал 2000 (Казанлък) - Ботев (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора) - Крумовград (Крумовград) - ФК Хасково 2022 (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали) - Верея (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - сл. XXII кръг 17 април 2024 г., сряда, 16:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора) - Крумовград (Крумовград) - Локомотив (Стара Загора) - Самуил 2006 (Самуилово) - 18 април 2024 г., четвъртък, 16:00 ч: Спартак 1947 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - сл. Чирпан 1929 (Чирпан) - Ботев (Пловдив) - Арсенал 2000 (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр) - 18 април 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - ФК Свиленград (Свиленград) - XXIII кръг 24 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: ФК Свиленград (Свиленград) - Верея (Стара Загора) - 25 април 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: Арсенал 2000 (Казанлък) - Априлец 2017 (Бояджик) - Димитровград 1947 (Дмгр) - Локомотив (Стара Загора) - Самуил 2006 (Самуилово) - Чирпан 1929 (Чирпан) - Ботев (Пловдив) - ФК Хасково 2022 (Хасково) - Крумовград (Крумовград) - Спартак 1947 (Пловдив) - сл. Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) - XXIV кръг 1 май 2024 г., сряда, 17:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив) - Крумовград (Крумовград) - Спартак 1947 (Пловдив) - ФК Свиленград (Свиленград) - сл. Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) - 1 май 2024 г., сряда, 18:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Арсенал 2000 (Казанлък) - 2 май 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Самуил 2006 (Самуилово) - 2 май 2024 г., четвъртък, 18:00 ч: Чирпан 1929 (Чирпан) - Димитровград 1947 (Димитровград) - XXV кръг 8 май 2024 г., сряда, 17:00 ч: Локомотив (Стара Загора) - Априлец 2017 (Бояджик) - ФК Свиленград (Свиленград) - Марица 1921 (Пловдив) - 9 май 2024 г., четвъртък, 18:00 ч: Арсенал 2000 (Казанлък) - Чирпан 1929 (Чирпан) - Димитровград 1947 (Дмгр) - ФК Хасково 2022 (Хасково) - Самуил 2006 (Самуилово) - Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив) - сл. Крумовград (Крумовград) - Арда 1924 (Кърджали) - XXVI кръг 15 май 2024 г., сряда, 17:00 ч: Априлец 2017 (Бояджик) - Крумовград (Крумовград) - 15 май 2024 г., сряда, 18:00 ч: Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград) - 16 май 2024 г., четвъртък, 10:00 ч: ФК Хасково 2022 (Хасково) - Арсенал 2000 (Казанлък) - 16 май 2024 г., четвъртък, 18:00 ч: Арда 1924 (Кърджали) - ФК Свиленград (Свиленград) - Спартак 1947 (Пловдив) - Самуил 2006 (Самуилово) - сл. Чирпан 1929 (Чирпан) - Локомотив (Стара Загора) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Ботев (Пловдив) XXX -:- -:- 3:1 -:- 8:0 8:1 6:0 -:- -:- 8:0 -:- 17:0 -:- 2. Арда 1924 (Кърджали) 2:3 XXX 2:1 -:- 4:1 -:- 4:2 -:- -:- 5:0 -:- 4:0 12:0 1:3 3. Димитровград 1947 (Димитровград) 2:0 -:- XXX 2:0 -:- 1:0 2:1 3:1 -:- -:- 2:2 -:- 9:0 3:0* 4. Марица 1921 (Пловдив) -:- 1:4 1:2 XXX -:- 6:2 3:1 4:0 5:0 -:- 3:0 9:0 -:- -:- 5. Локомотив (Стара Загора) 0:4 -:- 0:0 1:2 XXX -:- -:- 2:1 -:- 6:0 5:0 -:- 9:1 -:- 6. Арсенал 2000 (Казанлък) -:- 1:2 -:- -:- 1:0 XXX 2:4 3:1 1:1 2:1 -:- -:- -:- 3:0* 7. Самуил 2006 (Самуилово) -:- 0:1 -:- 1:3 2:2 -:- XXX -:- 7:5 5:1 -:- -:- -:- 3:1 8. Верея (Стара Загора) -:- 0:3 -:- -:- 1:2 1:0 2:2 XXX 3:2 -:- 2:2 5:0 -:- 3:0* 9. ФК Свиленград (Свиленград) 2:5 0:5 2:8 -:- 1:0 -:- -:- -:- XXX 2:0 -:- 4:2 10:0 0:3 10. ФК Хасково 2022 (Хасково) 0:4 -:- 0:1 1:2 2:3 -:- -:- 4:4 -:- XXX 5:1 4:0 10:0 -:- 11. Чирпан 1929 (Чирпан) -:- 1:5 -:- -:- -:- 0:3 0:2 -:- 3:0 1:7 XXX 2:1 -:- 0:4 12. Априлец 2017 (Бояджик) 1:11 -:- 0:3 -:- 2:4 2:1 3:3 -:- 2:1 -:- 2:1 XXX -:- -:- 13. Крумовград (Крумовград) 0:8 -:- -:- 1:8 -:- 0:6 0:8 1:11 2:4 -:- 0:2 1:0 XXX -:- 14. Спартак 1947 (Пловдив) 0:3* -:- 2:2 1:2 2:2 0:3* -:- -:- -:- 1:2 -:- 7:0 3:0* XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре