Юноши старша възраст (род.1999-00):
Пловдив - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопа Смолян (Смолян)              7    5   1   1   16:10   16
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Марица 1921 (Пловдив)               7    4   2   1   11:4    14
 3. Арда (Кърджали)                     7    3   2   2   12:9    11
 4. Ботев 2002 (Пловдив)                7    3   1   3   17:10   10 [1 0 1  3:2  3]
 5. Евроколеж (Пловдив)                 7    3   1   3   13:7    10 [1 0 1  2:2  3]
 6. Хасково (Хасково)                   7    3   1   3   11:10   10 [1 0 1  2:3  3]
 7. Димитровград 1947 (Димитровград)    7    2   0   5    7:15    6
 8. Борислав 2009 (Първомай)            7    1   0   6    3:25    3

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Арда (Кърджали) - ст."Дружба", Кърджали;
    - Борислав 2009 (Първомай) - в Първомай
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница
    - Димитровград 1947 (Димитровград) - ст."Раковски", Димитровград;
    - Евроколеж (Пловдив) - комплекс на ЕКИУ, Оризари;
    - Марица 1921 (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив;
    - Родопа Смолян (Смолян) - ст."Септември", Смолян;
    - Хасково (Хасково) - ст."Младост", Хасково.

                           I кръг

21 септември 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)               0:0 
21 септември 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Дмгр)         5:0 
23 септември 2017, събота, 11:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                  отложен 
24 септември 2017, неделя, 12:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                0:3 
10 октомври 2017, вторник, 11:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                  1:2 

                           III кръг - изтеглен мач

29 септември 2017, петък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково)                2:2 

                           II кръг

29 септември 2017, петък, 17:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          3:0 
30 септември 2017, събота, 12:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             отложен 
2 октомври 2017, понеделник, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)                       3:1 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    0:3 
18 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             4:0 

                           III кръг

29 септември 2017, петък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково)                2:2 
5 октомври 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                0:2 
5 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Хасково (Хасково)                изтеглен 
Арда (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:2 
9 октомври 2017, понеделник, 15:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:0 

                           I кръг - отложен мач

10 октомври 2017, вторник, 11:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                  1:2 

                           IV кръг

14 октомври 2017, събота, 10:30 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)           7:0 
15 октомври 2017, неделя, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Евроколеж (Пловдив)              отложен 
16 октомври 2017, понеделник, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        0:1 
16 октомври 2017, понеделник, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 0:1 
10 ноември 2017, петък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Евроколеж (Пловдив)              3:1 

                           V кръг

19 октомври 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Хасково (Хасково)                   2:0 
19 октомври 2017, четвъртък, 16:00 ч:
Арда (Кърджали) - Ботев 2002 (Пловдив)                    2:2 
20 октомври 2017, петък, 16:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Родопа Смолян (Смолян)         1:2 
Марица 1921 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Дмгр)          2:0 

                           VI кръг

26 октомври 2017, четвъртък, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)            отложен 
26 октомври 2017, четвъртък, 15:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Арда (Кърджали)                  2:1 
28 октомври 2017, събота, 11:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              0:2 
30 октомври 2017, понеделник, 16:00 ч:
Хасково (Хасково) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:3 
5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)            7:0 

                           VII кръг

2 ноември 2017, четвъртък, 11:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Хасково (Хасково)              0:3 
2 ноември 2017, четвъртък, 14:00 ч:
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                     2:0 
3 ноември 2017, петък, 15:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)            1:2 
6 ноември 2017, понеделник, 15:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ботев 2002 (Пловдив)   4:1 

                           VI кръг - отложен мач

5 ноември 2017, неделя, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)            7:0 

                           II кръг - отложен мач

18 ноември 2017, събота, 13:00 ч:
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)             4:0 

                           IV кръг - отложен мач

10 ноември 2017, петък, 14:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Евроколеж (Пловдив)              3:1 

                           VIII кръг

пролет 2018:
Хасково (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив)                   - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Родопа Смолян (Смолян)          - 
Марица 1921 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                - 
Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 

                           IX кръг

Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                        - 
Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)           - 
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Родопа Смолян (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив)              - 

                           X кръг

Хасково (Хасково) - Родопа Смолян (Смолян)                 - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                 - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Марица 1921 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                    - 

                           XI кръг

Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                  - 
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Борислав 2009 (Първомай) - Ботев 2002 (Пловдив)            - 
Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)               - 

                           XII кръг

Хасково (Хасково) - Евроколеж (Пловдив)                    - 
Родопа Смолян (Смолян) - Борислав 2009 (Първомай)          - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                     - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Марица 1921 (Пловдив)           - 

                           XIII кръг

Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково (Хасково)       - 
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)               - 
Арда (Кърджали) - Родопа Смолян (Смолян)                   - 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)             - 

                           XIV кръг

Хасково (Хасково) - Борислав 2009 (Първомай)               - 
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                      - 
Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)             - 
Ботев 2002 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. ------------------------------------------------------------------------------ 1. Родопа Смолян (Смолян) XXX -:- 2:1 -:- 3:1 2:2 5:0 -:- 2. Марица 1921 (Пловдив) 1:2 XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 3:0 3. Арда (Кърджали) -:- 2:2 XXX 2:2 2:0 -:- -:- -:- 4. Ботев 2002 (Пловдив) 4:0 0:2 -:- XXX -:- 1:2 -:- 7:0 5. Евроколеж (Пловдив) -:- 0:0 -:- 0:2 XXX 2:0 -:- 7:0 6. Хасково (Хасково) -:- 0:1 3:1 -:- -:- XXX 1:3 -:- 7. Димитровград 1947 (Димитровград) -:- -:- 0:1 4:1 0:3 -:- XXX -:- 8. Борислав 2009 (Първомай) 1:2 -:- 0:3 -:- -:- 0:3 2:0 XXX ------------------------------------------------------------------------------ нагоре