Юноши старша възраст (род.2005-06):
« София (столица) - Зонална група 2023/24

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXVI кръг:
Академия за футболно развитие (Сф) - РД Спорт (София)     3:1 
21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч / XXVI кръг:
Локомотив София 1929 (София) - Миньор (Перник)             - 
21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч / XXVI кръг:
УФК Ботев (София) - Пирин (Благоевград)                    - 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                    - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 13 (София)        - 
22 април 2024 г., понеделник, 13:00 ч / XXVI кръг:
Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София)                   - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (София)                      - 
24 април 2024 г., сряда, 12:00 ч / XX кръг:
Беласица (Петрич) - Локомотив София 1929 (София)           - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември (София) 23 17 3 3 76:18 54 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Академия за футболно развитие (Сф) 24 16 4 4 77:25 52 [1 0 1 4:4 3, 2 гола на чужд терен] 3. Марек 1915 (Дупница) 24 16 4 4 57:26 52 [1 0 1 4:4 3, 1 гол на чужд терен] 4. Локомотив София 1929 (София) 22 14 5 3 46:19 47 5. Пирин (Благоевград) 22 14 3 5 70:15 45 6. РД Спорт (София) 24 11 3 10 42:53 36 7. Септември (Симитли) 23 9 6 8 24:36 33 8. Национал (София) 24 9 3 12 36:45 30 9. Беласица (Петрич) 21 9 2 10 30:43 29 10. УФК Ботев (София) 23 8 4 11 37:46 28 11. Чавдар (Етрополе) 24 6 5 13 30:58 23 [1 0 1 6:5 3] 12. Миньор (Перник) 24 7 2 15 41:59 23 [1 0 1 5:6 3] 13. Струмска слава 1927 (Радомир) 24 6 2 16 31:62 20 14. Кюстендил (Кюстендил) 23 4 4 15 24:43 16 15. Спортист 13 (София) 23 2 2 19 16:89 8
Бележки - Академия за футболно развитие (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове на игрище ПГ "Пейко К.Яворов" в Петрич освен ако не е посочено друго. - Кюстендил (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Марек 1915 (Дупница) играе домакинските си мачове на ст."Бончук" - изкуствен терен в Дупница освен ако не е посочено друго. - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго. - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове на ст."Мусала" в Рила освен ако не е посочено друго. - РД Спорт (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Септември (Симитли) играе домакинските си мачове в Крупник освен ако не е посочено друго. - Септември (София) играе домакинските си мачове в Герман освен ако не е посочено друго. - Спортист 13 (София) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Пенев" в Мировяне освен ако не е посочено друго. - Струмска слава 1927 (Радомир) играе домакинските си мачове на ст."Христо Радованов" в Радомир освен ако не е посочено друго. - УФК Ботев (София) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Чавдар (Етрополе) играе домакинските си мачове на ст."Чавдар" в Етрополе освен ако не е посочено друго. I кръг 27 август 2023 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) отложен 27 август 2023 г., неделя, 14:00 ч: УФК Ботев (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) отложен Кюстендил (Кюстендил) - Спортист 13 (София) 2:1 Миньор (Перник) - РД Спорт (София) отложен 27 август 2023 г., неделя, 15:00 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - Чавдар (Етрополе) 1:1 27 август 2023 г., неделя, 18:00 ч: Национал (София) - Пирин (Благоевград) 1:0 29 август 2023 г., вторник, 10:30 ч: Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли) 6:0 6 септември 2023 г., сряда, 10:30 ч: УФК Ботев (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0 6 септември 2023 г., сряда, 18:00 ч: Миньор (Перник) - РД Спорт (София) 1:4 14 септември 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 3:1 Беласица (Петрич) почива II кръг 3 септември 2023 г., неделя, 10:30 ч: Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:0 3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: РД Спорт (София) - Национал (София) 1:0 Септември (Симитли) - Миньор (Перник) 0:0 Спортист 13 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 в Кърналово: Беласица (Петрич) - Академия за футболно развитие (Сф) 1:5 3 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил) 2:7 Чавдар (Етрополе) - УФК Ботев (София) 3:2 Пирин (Благоевград) почива I кръг - отложени мачове 6 септември 2023 г., сряда, 10:30 ч: УФК Ботев (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0 6 септември 2023 г., сряда, 18:00 ч: Миньор (Перник) - РД Спорт (София) 1:4 III кръг 10 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Рад) 1:0 10 септември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Спортист 13 (София) 4:1 10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: УФК Ботев (София) - Беласица (Петрич) 4:1 Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) 1:3 Миньор (Перник) - Септември (София) 1:2 Национал (София) - Септември (Симитли) 1:1 Пирин (Благоевград) - РД Спорт (София) 5:2 Академия за футболно развитие (София) почива I кръг - отложен мач 14 септември 2023 г., четвъртък, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) 3:1 IV кръг 17 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград) 0:4 17 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Септември (София) - Национал (София) отложен Спортист 13 (София) - Миньор (Перник) 3:2 в Долна Диканя: Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) 2:5 Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил) 2:0 18 септември 2023 г., понеделник, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 18 септември 2023 г., понеделник, 14:30 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - УФК Ботев (София) 6:1 29 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 2:1 РД Спорт (София) почива V кръг 21 септември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - АФР (София) отложен Локомотив София 1929 (София) - Беласица (Петрич) 2:0 Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе) 5:1 Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2 Национал (София) - Спортист 13 (София) отложен Пирин (Благоевград) - Септември (София) 0:0 РД Спорт (София) - Септември (Симитли) 3:0 9 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - АФР (София) 2:2 Национал (София) - Спортист 13 (София) 5:1 УФК Ботев (София) почива VI кръг 24 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: АФР (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:2 24 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Септември (София) - РД Спорт (София) 5:1 Спортист 13 (София) - Пирин (Благоевград) 0:3 Струмска слава 1927 (Радомир) - Национал (София) 2:5 Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) 5:2 Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 24 септември 2023 г., неделя, 14:30 ч: УФК Ботев (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 Септември (Симитли) почива VII кръг 1 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) 2:2 Септември (Симитли) - Септември (София) 3:1 1 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) 0:1 Национал (София) - Чавдар (Етрополе) отложен Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) 4:0 1 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Спортист 13 (София) 5:2 3 октомври 2023 г., вторник, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - АФР (София) 3:2 19 октомври 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: Национал (София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 Кюстендил (Кюстендил) почива VIII кръг 8 октомври 2023 г., неделя, 13:30 ч: в Долна Диканя: Струмска слава 1927 (Радомир) - РД Спорт (София) 3:1 8 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спортист 13 (София) - Септември (Симитли) 1:1 Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград) 0:0 в Кърналово: Беласица (Петрич) - Национал (София) 4:1 УФК Ботев (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 8 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: Академия за футболно развитие (София) - Миньор (Перник) 3:0 9 октомври 2023 г., понеделник, 12:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив София 1929 (София) 0:0 Септември (София) почива IX кръг 13 октомври 2023 г., петък, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич) 0:1 14 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч: Национал (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 1:2 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1 15 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 Миньор (Перник) - УФК Ботев (София) 0:3 Септември (София) - Спортист 13 (София) 9:0 15 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Чавдар (Етрополе) 5:1 Локомотив София 1929 (София) почива VII кръг - отложен мач 19 октомври 2023 г., четвъртък, 15:00 ч: Национал (София) - Чавдар (Етрополе) 1:0 X кръг 22 октомври 2023 г., неделя, 14:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) 0:7 Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) 0:0 Беласица (Петрич) - РД Спорт (София) 3:0 УФК Ботев (София) - Национал (София) 5:2 Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) 1:1 22 октомври 2023 г., неделя, 15:00 ч: АФР (София) - Пирин (Благоевград) 3:1 23 октомври 2023 г., понеделник, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 Спортист 13 (София) почива XI кръг 26 октомври 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 27 октомври 2023 г., петък, 13:00 ч: Пирин (Благоевград) - УФК Ботев (София) 6:0 30 октомври 2023 г., понеделник, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 0:4 30 октомври 2023 г., понеделник, 14:00 ч: Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) 1:0 Септември (Симитли) - Беласица (Петрич) 2:0 Септември (София) - Чавдар (Етрополе) 2:0 Спортист 13 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2 Марек 1915 (Дупница) почива XII кръг 2 ноември 2023 г., четвъртък, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) 3:2 6 ноември 2023 г., понеделник, 14:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Спортист 13 (София) 5:1 в Марикостиново: * Беласица (Петрич) - Септември (София) 2:5 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Беласица от Купата на БФС. УФК Ботев (София) - РД Спорт (София) 2:0 Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград) 1:3 Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) 4:1 6 ноември 2023 г., понеделник, 15:00 ч: АФР (София) - Септември (Симитли) 5:0 Струмска слава 1927 (Радомир) почива V кръг - отложени мачове 9 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - АФР (София) 2:2 Национал (София) - Спортист 13 (София) 5:1 XIII кръг 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) 1:1 Септември (Симитли) - УФК Ботев (София) 0:0 12 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: Спортист 13 (София) - Беласица (Петрич) 0:4 12 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Септември (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 0:0 12 ноември 2023 г., неделя, 16:00 ч: РД Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 13 ноември 2023 г., понеделник, 14:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе) 1:0 (0:0) 14 ноември 2023 г., вторник, 16:30 ч: Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) 1:1 * * - насрочен за 16:00 ч, започва с 30' закъснение заради заетост на терена. Миньор (Перник) почива XIV кръг 17 ноември 2023 г., петък, 14:00 ч: в Марикостиново: * Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0 * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Беласица от Купата на БФС. 19 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София) 2:2 19 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: УФК Ботев (София) - Септември (София) 1:3 Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) 0:1 Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград) 1:3 Миньор (Перник) - Национал (София) 0:2 19 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: АФР (София) - Спортист 13 (София) 7:0 Чавдар (Етрополе) почива XV кръг 24 ноември 2023 г., петък, 14:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич) 1:1 24 ноември 2023 г., петък, 14:30 ч: Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 25 ноември 2023 г., събота, 16:00 ч: РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 12:00 ч: в София, ст."57-мо училище" - изкуствен терен: Спортист 13 (София) - УФК Ботев (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) отложен Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:0 сл. Струмска слава 1927 (Радомир) - АФР (София) отложен 1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч: РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:3 сл. Спортист 13 (София) - УФК Ботев (София) 0:1 2 декември 2023 г., събота, 12:00 ч: Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) 6:1 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - АФР (София) 0:1 Национал (София) почива IV кръг - отложен мач 29 ноември 2023 г., сряда, 14:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 2:1 XV кръг - отложени мачове 1 декември 2023 г., петък, 14:00 ч: РД Спорт (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:3 сл. Спортист 13 (София) - УФК Ботев (София) 0:1 2 декември 2023 г., събота, 12:00 ч: Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) 6:1 3 декември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - АФР (София) 0:1 XVI кръг 18 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 13 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 2:1 Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:1 в Симитли: Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница) 1:2 18 февруари 2024 г., неделя, 13:00 ч: РД Спорт (София) - Миньор (Перник) 1:0 18 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Академия за футболно развитие (Сф) 0:5 Струмска слава 1927 (Радомир) - УФК Ботев (София) 6:1 Пирин (Благоевград) - Национал (София) 6:0 Беласица (Петрич) почива XVII кръг 23 февруари 2024 г., петък, 12:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) 1:1 23 февруари 2024 г., петък, 12:30 ч: УФК Ботев (София) - Чавдар (Етрополе) 1:2 24 февруари 2024 г., събота, 10:00 ч: Национал (София) - РД Спорт (София) 0:3 25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спортист 13 (София) 7:0 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: Миньор (Перник) - Септември (Симитли) 3:0 26 февруари 2024 г., понеделник, 15:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:0 28 февруари 2024 г., сряда, 13:00 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - Беласица (Петрич) 8:0 Пирин (Благоевград) почива XVIII кръг 1 март 2024 г., петък, 12:00 ч: Септември (Симитли) - Национал (София) 3:0 3 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив Сф 1929 (София) 2:0 3 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: на неутрален терен: Беласица (Петрич) - УФК Ботев (София) отложен Спортист 13 (София) - Марек 1915 (Дупница) 0:3 3 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Пирин (Благоевград) 1:5 3 март 2024 г., неделя, 16:00 ч: Септември (София) - Миньор (Перник) 6:0 6 март 2024 г., сряда, 15:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) 1:0 13 март 2024 г., сряда, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - УФК Ботев (София) 2:0 Академия за футболно развитие (София) почива XIX кръг 9 март 2024 г., събота, 18:00 ч: Национал (София) - Септември (София) 1:3 10 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) 5:0 10 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли) 0:1 Миньор (Перник) - Спортист 13 (София) 6:0 Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1 Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич) 3:1 УФК Ботев (София) - Академия за футболно развитие (Сф) 0:1 РД Спорт (София) почива XVIII кръг - отложен мач 13 март 2024 г., сряда, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - УФК Ботев (София) 2:0 XX кръг 17 март 2024 г., неделя, 10:30 ч: Септември (София) - Пирин (Благоевград) 1:0 17 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Септември (Симитли) - РД Спорт (София) 0:1 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: на неутрален терен: * Беласица (Петрич) - Локомотив София 1929 (София) отложен * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Беласица от Купата на БФС. 17 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) 0:2 Спортист 13 (София) - Национал (София) 1:3 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: АФР (София) - Кюстендил (Кюстендил) 4:1 20 март 2024 г., сряда, 14:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница) 1:3 24 април 2024 г., сряда, 12:00 ч: Беласица (Петрич) - Локомотив София 1929 (София) - УФК Ботев (София) почива XXI кръг 24 март 2024 г., неделя, 10:30 ч: Национал (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) 4:0 Локомотив София 1929 (София) - АФР (София) 1:0 24 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Пирин (Благоевград) - Спортист 13 (София) 7:0 Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) 3:1 Кюстендил (Кюстендил) - УФК Ботев (София) 0:0 24 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Септември (София) 0:6 Септември (Симитли) почива XXII кръг 30 март 2024 г., събота, 12:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Национал (София) 1:1 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: УФК Ботев (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:3 31 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) 4:3 Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград) 0:3 Спортист 13 (София) - РД Спорт (София) 2:2 Септември (София) - Септември (Симитли) 5:0 31 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: АФР (София) - Марек 1915 (Дупница) 2:1 Кюстендил (Кюстендил) почива XXIII кръг 4 април 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Септември (Симитли) - Спортист 13 (София) 4:0 РД Спорт (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 3:2 Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе) 10:0 Национал (София) - Беласица (Петрич) отложен Миньор (Перник) - Академия за футболно развитие (София) 2:7 Марек 1915 (Дупница) - УФК Ботев (София) 3:1 Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) отложен 11 април 2024 г., четвъртък, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:0 18 април 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Национал (София) - Беласица (Петрич) 3:0 Септември (София) почива XXIV кръг 7 април 2024 г., неделя, 10:00 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - Национал (София) 3:4 7 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) 0:1 УФК Ботев (София) - Миньор (Перник) 2:4 на неутрален терен: * Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) отложен * - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Беласица от Купата на БФС. Чавдар (Етрополе) - РД Спорт (София) 2:3 Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли) 1:2 Спортист 13 (София) - Септември (София) 0:4 8 май 2024 г., сряда, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) почива XXIII кръг - отложен мач 11 април 2024 г., четвъртък, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) 3:0 XXV кръг 12 април 2024 г., петък, 13:30 ч: Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе) 2:1 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - АФР (София) 3:1 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 6:3 Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) 6:0 14 април 2024 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - Беласица (Петрич) 1:1 15 април 2024 г., понеделник, 17:00 ч: Национал (София) - УФК Ботев (София) 0:2 (0:1) Спортист 13 (София) почива XXIII кръг - отложен мач 18 април 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Национал (София) - Беласица (Петрич) 3:0 XXVI кръг 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - РД Спорт (София) 3:1 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Миньор (Перник) - 21 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: УФК Ботев (София) - Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич) - Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 13 (София) - 22 април 2024 г., понеделник, 13:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София) - Чавдар (Етрополе) - Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) почива XX кръг - отложен мач 24 април 2024 г., сряда, 12:00 ч: Беласица (Петрич) - Локомотив София 1929 (София) - XXVII кръг 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Септември (Симитли) - АФР (София) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - 28 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) - Септември (София) - Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница) - 28 април 2024 г., неделя, 15:00 ч: РД Спорт (София) - УФК Ботев (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) почива XXVIII кръг 2 май 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) - РД Спорт (София) - УФК Ботев (София) - Септември (Симитли) - Беласица (Петрич) - Спортист 13 (София) - Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир) - 2 май 2024 г., четвъртък, 15:00 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - Септември (София) - Миньор (Перник) почива XXIV кръг - отложен мач 8 май 2024 г., сряда, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) - XXIX кръг 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) - РД Спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) - 12 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич) - Спортист 13 (София) - АФР (София) - Септември (София) - УФК Ботев (София) - Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - Национал (София) - Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) почива XXX кръг 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (Симитли) - 19 май 2024 г., неделя, 14:00 ч: Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - РД Спорт (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София) - УФК Ботев (София) - Спортист 13 (София) - Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе) - 19 май 2024 г., неделя, 15:00 ч: АФР (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Национал (София) почива
Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX 0:0 4:0 0:1 1:0 5:1 5:0 2:1 -:- -:- 2:0 6:0 6:3 3:0* 9:0 2. Академия за футболно развитие (Сф) -:- XXX 2:1 2:2 3:1 3:1 5:0 3:4 8:0 6:1 1:1 3:0 -:- 4:1 7:0 3. Марек 1915 (Дупница) 1:1 3:2 XXX 1:2 1:3 -:- 6:0 -:- 4:0 3:1 5:1 4:1 1:1 2:1 4:1 4. Локомотив София 1929 (София) 3:1 1:0 0:1 XXX -:- 2:2 -:- 3:2 2:0 2:2 5:0 -:- 1:0 3:0 7:0 5. Пирин (Благоевград) 0:0 3:1 -:- 1:1 XXX 5:2 0:1 6:0 0:1 6:0 10:0 6:1 4:0 -:- 7:0 6. РД Спорт (София) 0:6 0:4 0:3* -:- 1:5 XXX 3:0 1:0 1:1 -:- 5:1 1:0 3:2 2:1 5:2 7. Септември (Симитли) 3:1 -:- 1:2 2:1 0:4 0:1 XXX 3:0 2:0 0:0 2:1 0:0 1:1 -:- 4:0 8. Национал (София) 1:3 1:2 1:1 -:- 1:0 0:3 1:1 XXX 3:0 0:2 1:0 -:- 0:1 1:0 5:1 9. Беласица (Петрич) 2:5 1:5 0:1 -:- -:- 3:0 -:- 4:1 XXX 2:0 -:- 4:3 2:0 2:0 -:- 10. УФК Ботев (София) 1:3 0:1 1:1 2:3 -:- 2:0 -:- 5:2 4:1 XXX 1:2 2:4 4:0 2:1 -:- 11. Чавдар (Етрополе) -:- 0:5 1:3 1:3 0:0 2:3 0:0 1:1 1:1 3:2 XXX 5:2 -:- 1:0 5:1 12. Миньор (Перник) 1:2 2:7 -:- 0:2 -:- 1:4 3:0 0:2 0:1 0:3 3:1 XXX 3:2 6:0 6:0 13. Струмска слава 1927 (Радомир) 0:7 0:1 2:5 2:0 0:3 3:1 1:2 2:5 -:- 6:1 1:0 0:2 XXX 2:7 -:- 14. Кюстендил (Кюстендил) -:- 2:2 0:1 0:0 1:3 -:- 0:1 -:- 3:1 0:0 1:3 1:1 2:0 XXX 2:1 15. Спортист 13 (София) 0:4 -:- 0:3 0:2 0:3 2:2 1:1 1:3 0:4 0:1 -:- 3:2 1:2 2:1 XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре