Юноши старша възраст (род.2004-05):
« София (столица) - Зонална група 2022/23

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

25 септември 2022 г., неделя, 13:00 ч / V кръг:
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)             3:4 
25 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч / V кръг:
в Марикостиново:
Беласица (Петрич) - Септември (София)                     1:4 
Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                 7:0 
Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София)          1:2 
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     0:3 
в Долна Диканя:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)       4:1 
26 септември 2022 г., понеделник, 15:00 ч / V кръг:
Барокко (София) - Национал (София)                        0:1 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Септември (София) 5 5 0 0 22:3 15 2. Пирин (Благоевград) 5 5 0 0 20:2 15 3. Национал (София) 5 4 0 1 15:5 12 4. Хебър 1918 (Пазарджик) 5 3 0 2 15:11 9 [1 0 0 3:1 3] 5. Кюстендил (Кюстендил) 5 3 0 2 14:12 9 [1 0 1 3:4 3] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 6. Локомотив София 1929 (София) 5 3 0 2 11:6 9 [0 0 1 1:2 0] 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 5 2 1 2 12:6 7 [0 1 0 1:1 1, 1 гол на чужд терен] 8. Струмска слава 1927 (Радомир) 5 2 1 2 7:7 7 [0 1 0 1:1 1, 0 гола на чужд терен] 9. Барокко (София) 5 2 0 3 8:14 6 10. Миньор (Перник) 5 2 0 3 9:16 6 11. Беласица (Петрич) 5 1 1 3 4:10 4 12. Марек 1915 (Дупница) 5 0 1 4 6:15 1 [0 1 0 2:2 1, -9 обща ГР] 13. Септември (Симитли) 5 0 1 4 4:19 1 [0 1 0 2:2 1, -15 обща ГР] 14. Чавдар (Етрополе) 5 0 1 4 1:22 1 [0 0 0 0:0 0]
Бележки - Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" /"Барокко"/ в София освен ако не е посочено друго. - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове на игрище ПГ "Пейо К.Яворов" в Петрич освен ако не е посочено друго. - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на стар ст."Академик" /при IV-и километър/ в София освен ако не е посочено друго. - Кюстендил (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" - изкуствен терен в София освен ако не е посочено друго. - Марек 1915 (Дупница) играе домакинските си мачове в Джерман освен ако не е посочено друго. - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Звезда" в кв.Димова махала, Перник освен ако не е посочено друго. - Национал (София) играе домакинските си мачове на ст."НСА" в София освен ако не е посочено друго. - Пирин (Благоевград) играе домакинските си мачове на ст."Мусала" в Рила освен ако не е посочено друго. - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" - помощен терен в Пазарджк освен ако не е посочено друго. I кръг 27 август 2022 г., събота, 10:30 ч: в Петрич, ст."Цар Самуил": Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) 0:2 28 август 2022 г., неделя, 11:00 ч: Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:2 28 август 2022 г., неделя, 14:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Национал (София) 1:4 Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2 Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) 4:0 31 август 2022 г., сряда, 10:00 ч: в Дупница, ст."Бончук": Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0:1 31 август 2022 г., сряда, 14:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Миньор (Перник) 4:0 II кръг 2 септември 2022 г., петък, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Барокко (София) прекратен * * - прекратен заради буря. 4 септември 2022 г., неделя, 10:30 ч: Пирин (Благоевград) - Кюстендил (Кюстендил) 8:0 4 септември 2022 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Беласица (Петрич) 2:0 4 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Национал (София) - Миньор (Перник) 7:3 Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица) 1:1 Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница) 2:2 Чавдар (Етрополе) - Септември (София) 0:7 14 септември 2022 г., сряда, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Барокко (София) 4:1 III кръг 9 септември 2022 г., петък, 10:30 ч: Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:2 11 септември 2022 г., неделя, 11:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив София 1929 (София) 2:1 11 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Септември (София) - Национал (София) 1:0 Барокко (София) - Чавдар (Етрополе) 4:0 Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Благоевград) 1:4 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (Симитли) 5:0 Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир) 2:1 II кръг - преигран мач 14 септември 2022 г., сряда, 16:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Барокко (София) 4:1 IV кръг 16 септември 2022 г., петък, 14:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич) 0:0 18 септември 2022 г., неделя, 11:00 ч: Септември (Симитли) - Миньор (Перник) 1:4 Локомотив София 1929 (София) - Марек 1915 (Дупница) 4:0 18 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Национал (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) 3:0 Септември (София) - Барокко (София) 7:0 18 септември 2022 г., неделя, 16:00 ч: Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:1 19 септември 2022 г., понеделник, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Кюстендил (Кюстендил) 3:1 V кръг 25 септември 2022 г., неделя, 13:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик) 3:4 25 септември 2022 г., неделя, 14:00 ч: в Марикостиново: Беласица (Петрич) - Септември (София) 1:4 Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе) 7:0 Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София) 1:2 Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград) 0:3 в Долна Диканя: Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли) 4:1 26 септември 2022 г., понеделник, 15:00 ч: Барокко (София) - Национал (София) 0:1 VI кръг 9 октомври 2022 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Миньор (Перник) - 9 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: Национал (София) - Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Барокко (София) - Беласица (Петрич) - 9 октомври 2022 г., неделя, 16:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Витоша (Бистрица) - VII кръг 16 октомври 2022 г., неделя, 11:00 ч: Струмска слава 1927 (Рад) - Локомотив Сф 1929 (София) - 16 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: Беласица (Петрич) - Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница) - Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград) - VIII кръг 23 октомври 2022 г., неделя, 12:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (Симитли) - 23 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе) - Миньор (Перник) - Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София) - Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) - Кюстендил (Кюстендил) - IX кръг 30 октомври 2022 г., неделя, 11:00 ч: Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - 30 октомври 2022 г., неделя, 14:00 ч: Кюстендил (Кюстендил) - Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Барокко (София) - Миньор (Перник) - Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик) - X кръг 6 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч: Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - 6 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли) - Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София) - Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница) - 6 ноември 2022 г., неделя, 15:00 ч: Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - XI кръг 13 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - 13 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Национал (София) - Витоша (Бистрица) - Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) - Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Барокко (София) - Септември (Симитли) - Септември (София) - Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе) - XII кръг 20 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч: Чавдар (Етрополе) - Локомотив София 1929 (София) - 20 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - Пирин (Благоевград) - Барокко (София) - Септември (Симитли) - Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник) - 20 ноември 2022 г., неделя, 15:00 ч: Марек 1915 (Дупница) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - XIII кръг 27 ноември 2022 г., неделя, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - 27 ноември 2022 г., неделя, 14:00 ч: Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Национал (София) - Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли) - Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград) - Барокко (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе) - XIV кръг пролет 2023 г.: Национал (София) - Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) - Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич) - Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - XV кръг Миньор (Перник) - Национал (София) - Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич) - Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - XVI кръг Национал (София) - Септември (София) - Чавдар (Етрополе) - Барокко (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич) - Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник) - XVII кръг Струмска слава 1927 (Радомир) - Национал (София) - Миньор (Перник) - Септември (Симитли) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе) - Барокко (София) - Септември (София) - XVIII кръг Национал (София) - Барокко (София) - Септември (София) - Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница) - Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица) - Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) - Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир) - XIX кръг Септември (Симитли) - Национал (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник) - Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе) - Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София) - Беласица (Петрич) - Барокко (София) - XX кръг Национал (София) - Беласица (Петрич) - Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник) - Локомотив Сф 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Рад) - Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли) - XXI кръг Пирин (Благоевград) - Национал (София) - Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) - Марек 1915 (Дупница) - Барокко (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич) - XXII кръг Национал (София) - Кюстендил (Кюстендил) - Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) - Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София) - Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - XXIII кръг Локомотив София 1929 (София) - Национал (София) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) - Миньор (Перник) - Барокко (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) - XXIV кръг Национал (София) - Марек 1915 (Дупница) - Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица) - Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) - Барокко (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София) - Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София) - XXV кръг Хебър 1918 (Пазарджик) - Национал (София) - Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Септември (Симитли) - Барокко (София) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич) - Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница) - XXVI кръг Национал (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник) - Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич) - Септември (Симитли) - Барокко (София) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) - Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик) -
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Септември (София) XXX -:- 1:0 3:2 -:- -:- -:- -:- 7:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2. Пирин (Благоевград) -:- XXX -:- -:- 8:0 -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Национал (София) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- 7:3 -:- -:- -:- -:- 4. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- -:- XXX 3:1 -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- 5. Кюстендил (Кюстендил) -:- -:- -:- -:- XXX 2:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:0 7:0 6. Локомотив София 1929 (София) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 4:0 -:- -:- 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 XXX -:- -:- 4:0 -:- -:- 5:0 -:- 8. Струмска слава 1927 (Радомир) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- 9. Барокко (София) -:- -:- 0:1 -:- -:- 3:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 4:0 10. Миньор (Перник) -:- 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11. Беласица (Петрич) 1:4 0:2 -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 12. Марек 1915 (Дупница) -:- 1:4 -:- 3:4 -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. Септември (Симитли) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- 2:2 XXX -:- 14. Чавдар (Етрополе) 0:7 -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре