Юноши старша възраст (род.2005-06):
« София (столица) - Междуобластна група 2023/24

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

17 април 2024 г., сряда, 13:00 ч / XXII кръг:
ОФК Костенец (гр.Костенец) - Сливнишки герой (Сливница)    - сл. 
17 април 2024 г., сряда, 14:00 ч / XXII кръг:
Локомотив София 1929 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)     - 
АФР (София) - Спортист 2009 (Своге)                        - 
17 април 2024 г., сряда, 17:00 ч / XXII кръг:
Орловец 2015 (Кокаляне) - Сокол (кв.Бенковски, София)      - 
София спорт (София) - Победа 1945 (София)                  - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ОФК София 1992 (София)    - 
20 април 2024 г., събота, 11:00 ч / XXIII кръг:
Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София)         - 
20 април 2024 г., събота, 17:00 ч / XXIII кръг:
ОФК София 1992 (София) - АФР (София)                       - 
Спортист 2009 (Своге) - София спорт (София)                - 
Сокол (кв.Бенковски, София) - ОФК Костенец (гр.Костенец)   - сл. 
21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч / XXIII кръг:
Балкан 1929 (Ботевград) - Орловец 2015 (Кокаляне)          - 
Сливнишки герой (Сливница) - Ферион (Кубратово)            - 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив София 1929 (София) 19 18 1 0 82:7 55 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Победа 1945 (София) 17 16 1 0 92:9 49 3. Рилски спортист 2011 (Самоков) 18 12 1 5 52:27 37 4. Сливнишки герой (Сливница) 19 11 2 6 45:23 35 5. Балкан 1929 (Ботевград) 17 11 0 6 60:30 33 6. Спортист 2009 (Своге) 18 10 0 8 46:28 30 7. Академия за футболно развитие (Сф) 18 9 1 8 55:34 28 8. София спорт (София) 18 6 5 7 35:58 23 9. ОФК София 1992 (София) 19 7 1 11 41:43 22 10. Ферион (Кубратово) 20 6 1 13 33:53 19 11. Орловец 2015 (Кокаляне) 18 2 1 15 14:81 7 12. Сокол (кв.Бенковски, София) 20 1 3 16 7:101 6 13. ОФК Костенец (гр.Костенец) 19 2 1 16 20:88 7 [*] Изваден
Бележки - Академия за футболно развитие (София) играе домакинските си мачове на Национална футболна база в кв.Бояна, София освен ако не е посочено друго. - Балкан 1929 (Ботевград) играе домакинските си мачове на игрище "Герена" в Ботевград освен ако не е посочено друго. - Локомотив София 1929 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Орловец 2015 (Кокаляне) играе домакинските си мачове в Кокаляне освен ако не е посочено друго. - ОФК Костенец (гр.Костенец) играе домакинските си мачове на ст."Бенковски" в Костенец освен ако не е посочено друго. - ОФК София 1992 (София) играе домакинските си мачове на в кв.Требич, София освен ако не е посочено друго. - Победа 1945 (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София освен ако не е посочено друго. - Рилски спортист 2011 (Самоков) играе домакинските си мачове на ст."Искър" в Самоков освен ако не е посочено друго. - Сливнишки герой (Сливница) играе домакинските си мачове на ст."57-о училище" в София освен ако не е посочено друго. - Сокол (кв.Бенковски, София) играе домакинските си мачове в кв.Бенковски, София освен ако не е посочено друго. - София спорт (София) играе домакинските си мачове на ст."Уинбет арена" /ВСУ "Любен Каравелов"/ в кв.Суходол, София освен ако не е посочено друго. - Спортист 2009 (Своге) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Своге освен ако не е посочено друго. - Ферион (Кубратово) играе домакинските си мачове в Кубратово освен ако не е посочено друго. - На полусезона ОФК Костенец (гр.Костенец) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 26 август 2023 г., събота, 11:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - АФР (София) 4:0 26 август 2023 г., събота, 17:00 ч: Ферион (Кубратово) - Спортист 2009 (Своге) 2:3 27 август 2023 г., неделя, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:6 ОФК Костенец (гр.Костенец) - ОФК София 1992 (София) 4:1 Сливнишки герой (Сливница) - Победа 1945 (София) отложен Сокол (кв.Бенковски, София) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:2 7 септември 2023 г., четвъртък, 13:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Победа 1945 (София) 0:1 София спорт (София) почива II кръг 2 септември 2023 г., събота, 12:30 ч: Победа 1945 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 16:0 2 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:6 2 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Ферион (Кубратово) 3:0 сл. АФР (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 8:1 3 септември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница) 1:2 3 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 11:1 Балкан 1929 (Ботевград) почива I кръг - отложен мач 7 септември 2023 г., четвъртък, 13:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Победа 1945 (София) 0:1 III кръг 8 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Ферион (Кубратово) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2 9 септември 2023 г., събота, 14:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София) 2:3 9 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Спортист 2009 (Своге) 0:5 10 септември 2023 г., неделя, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - ОФК София 1992 (София) 3:0 10 септември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Победа 1945 (София) 1:2 10 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - АФР (София) 2:5 Локомотив София 1929 (София) почива IV кръг 15 септември 2023 г., петък, 17:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:4 16 септември 2023 г., събота, 13:00 ч: София спорт (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 5:5 16 септември 2023 г., събота, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 7:0 16 септември 2023 г., събота, 19:30 ч: Академия за футболно развитие (Сф) - Ферион (Кубратово) 2:1 17 септември 2023 г., неделя, 10:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 4:0 17 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница) отложен 11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 Победа 1945 (София) почива V кръг 23 септември 2023 г., събота, 11:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:8 Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК София 1992 (София) отложен 23 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:4 24 септември 2023 г., неделя, 17:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - АФР (София) 1:0 Победа 1945 (София) - Спортист 2009 (Своге) 2:0 26 септември 2023 г., вторник, 18:00 ч: Ферион (Кубратово) - София спорт (София) 1:1 11 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК София 1992 (София) 5:4 Орловец 2015 (Кокаляне) почива VI кръг 29 септември 2023 г., петък, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Ферион (Кубратово) 4:1 30 септември 2023 г., събота, 16:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Победа 1945 (София) 0:3 Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:1 30 септември 2023 г., събота, 17:00 ч: АФР (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 10:0 1 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:6 2 октомври 2023 г., понеделник, 16:00 ч: София спорт (София) - Сливнишки герой (Сливница) 1:2 Спортист 2009 (Своге) почива V кръг - отложен мач 11 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК София 1992 (София) 5:4 VII кръг 7 октомври 2023 г., събота, 11:30 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - София спорт (София) 1:1 7 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Ферион (Кубратово) - Орловец 2015 (Кокаляне) 3:0 Спортист 2009 (Своге) - ОФК София 1992 (София) 3:1 8 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - АФР (София) 3:1 8 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:1 Победа 1945 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 4:1 ОФК Костенец (гр.Костенец) почива IV кръг - отложен мач 11 октомври 2023 г., сряда, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 VIII кръг 14 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ферион (Кубратово) 2:7 14 октомври 2023 г., събота, 15:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 12:0 14 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Сливнишки герой (Сливница) отложен 15 октомври 2023 г., неделя, 11:00 ч: София спорт (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:2 15 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге) 2:0 15 октомври 2023 г., неделя, 17:00 ч: АФР (София) - Победа 1945 (София) 1:5 1 ноември 2023 г., сряда, 15:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Сливнишки герой (Сливница) 0:8 ОФК София 1992 (София) почива IX кръг 21 октомври 2023 г., събота, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Локомотив София 1929 (София) 3:5 21 октомври 2023 г., събота, 13:00 ч: Победа 1945 (София) - София спорт (София) 10:0 21 октомври 2023 г., събота, 16:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен Сокол (кв.Бенковски, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:0 ОФК София 1992 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2 22 октомври 2023 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - АФР (София) 3:2 8 ноември 2023 г., сряда, 15:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 6:0 Ферион (Кубратово) почива XI кръг - изтеглен мач 31 октомври 2023 г., вторник, 15:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Ферион (Кубратово) 1:0 VIII кръг - отложен мач 1 ноември 2023 г., сряда, 15:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Сливнишки герой (Сливница) 0:8 X кръг 3 ноември 2023 г., петък, 13:00 ч: АФР (София) - ОФК София 1992 (София) 4:0 4 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:7 4 ноември 2023 г., събота, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Победа 1945 (София) 0:0 Ферион (Кубратово) - Сливнишки герой (Сливница) отложен 5 ноември 2023 г., неделя, 10:30 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Сокол (кв.Бенковски, София) 4:1 7 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: София спорт (София) - Спортист 2009 (Своге) 1:6 14 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: Ферион (Кубратово) - Сливнишки герой (Сливница) 1:2 Рилски спортист 2011 (Самоков) почива IX кръг - отложен мач 8 ноември 2023 г., сряда, 15:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 6:0 XI кръг 31 октомври 2023 г., вторник, 15:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Ферион (Кубратово) 1:0 11 ноември 2023 г., събота, 15:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Ферион (Кубратово) изтеглен Победа 1945 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 13:0 ОФК София 1992 (София) - София спорт (София) 2:2 12 ноември 2023 г., неделя, 10:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 9:0 12 ноември 2023 г., неделя, 11:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 12 ноември 2023 г., неделя, 15:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - АФР (София) 4:3 Сливнишки герой (Сливница) почива X кръг - отложен мач 14 ноември 2023 г., вторник, 14:00 ч: Ферион (Кубратово) - Сливнишки герой (Сливница) 1:2 XII кръг 16 ноември 2023 г., четвъртък, 16:00 ч: Ферион (Кубратово) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:4 17 ноември 2023 г., петък, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - ОФК София 1992 (София) 6:0 18 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: София спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) отложен Орловец 2015 (Кокаляне) - Спортист 2009 (Своге) 0:1 ОФК Костенец (гр.Костенец) - Победа 1945 (София) 1:8 Сливнишки герой (Сливница) - Сокол (кв.Бенковски, София) 6:1 29 ноември 2023 г., сряда, 13:30 ч: София спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) отложен 6 декември 2023 г., сряда, 14:00 ч: София спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3 сл. Академия за футболно развитие (София) почива XIII кръг 23 ноември 2023 г., четвъртък, 14:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:2 25 ноември 2023 г., събота, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) отложен 25 ноември 2023 г., събота, 14:00 ч: Победа 1945 (София) - Ферион (Кубратово) 11:1 АФР (София) - София спорт (София) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костенец (гр.Костенец) отложен 26 ноември 2023 г., неделя, 14:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) отложен 2 декември 2023 г., събота, 11:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) 2:0 в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: ОФК София 1992 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: АФР (София) - София спорт (София) 7:1 2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч: Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0 сл. Сокол (кв.Бенковски, София) почива XII кръг - отложен мач 29 ноември 2023 г., сряда, 13:30 ч: София спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) отложен XIII кръг - отложени мачове 2 декември 2023 г., събота, 11:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница) 2:0 в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен: ОФК София 1992 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0 2 декември 2023 г., събота, 14:00 ч: АФР (София) - София спорт (София) 7:1 2 декември 2023 г., събота, 14:30 ч: Спортист 2009 (Своге) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0 сл. XII кръг - отложен мач 6 декември 2023 г., сряда, 14:00 ч: София спорт (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:3 сл. XIV кръг 24 февруари 2024 г., събота, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Сокол (кв.Бенковски, София) отложен 24 февруари 2024 г., събота, 14:00 ч: ОФК София 1992 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0 сл. 25 февруари 2024 г., неделя, 11:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Орловец 2015 (Кокаляне) 4:0 25 февруари 2024 г., неделя, 14:00 ч: АФР (София) - Локомотив София 1929 (София) 3:4 Победа 1945 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 3:1 27 февруари 2024 г., вторник, 14:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Ферион (Кубратово) 2:3 6 март 2024 г., сряда, 15:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Сокол (кв.Бенковски, София) 5:0 София спорт (София) почива XV кръг 2 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - АФР (София) 2:3 Локомотив София 1929 (София) - София спорт (София) 5:0 2 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Победа 1945 (София) 0:6 Ферион (Кубратово) - ОФК София 1992 (София) 0:5 сл. * * - прекратен при 0:2 по вина на домакините. 3 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Рилски спортист 2011 (Сам) 0:3 сл. 3 март 2024 г., неделя, 14:00 ч: в Сливница, ст."Сливнишки герой": Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2009 (Своге) 2:0 Балкан 1929 (Ботевград) почива XIV кръг - отложен мач 6 март 2024 г., сряда, 15:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Сокол (кв.Бенковски, София) 5:0 XVI кръг 9 март 2024 г., събота, 11:00 ч: в Кокаляне: София спорт (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1 Спортист 2009 (Своге) - Сокол (кв.Бенковски, София) 10:0 9 март 2024 г., събота, 15:00 ч: АФР (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0 сл. 10 март 2024 г., неделя, 10:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 4:5 10 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Победа 1945 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:1 14 март 2024 г., четвъртък, 14:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ферион (Кубратово) 3:0 сл. Локомотив София 1929 (София) почива XVII кръг 16 март 2024 г., събота, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 16 март 2024 г., събота, 15:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - ОФК София 1992 (София) 0:4 Ферион (Кубратово) - Академия за футболно развитие (Сф) отложен ОФК Костенец (гр.Костенец) - София спорт (София) 0:3 сл. 17 март 2024 г., неделя, 12:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге) 1:2 17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) отложен 21 март 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: Ферион (Кубратово) - Академия за футболно развитие (Сф) 2:1 3 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) 4:2 Победа 1945 (София) почива XVII кръг - отложен мач 21 март 2024 г., четвъртък, 17:00 ч: Ферион (Кубратово) - Академия за футболно развитие (Сф) 2:1 XVIII кръг 23 март 2024 г., събота, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:0 23 март 2024 г., събота, 13:00 ч: АФР (София) - Сливнишки герой (Сливница) 1:1 23 март 2024 г., събота, 16:00 ч: в Кубратово: София спорт (София) - Ферион (Кубратово) 4:1 Спортист 2009 (Своге) - Победа 1945 (София) 1:2 23 март 2024 г., събота, 17:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0 сл. 24 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Сокол (кв.Бенковски, София) 3:0 Орловец 2015 (Кокаляне) почива XIX кръг 29 март 2024 г., петък, 11:00 ч: Ферион (Кубратово) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 30 март 2024 г., събота, 11:00 ч: в кв.Требич, София: Победа 1945 (София) - ОФК София 1992 (София) 3:1 30 март 2024 г., събота, 16:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - АФР (София) 0:1 ОФК Костенец (гр.Костенец) - Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3 сл. 31 март 2024 г., неделя, 09:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - София спорт (София) 1:2 31 март 2024 г., неделя, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам) 5:1 Спортист 2009 (Своге) почива XVII кръг - отложен мач 3 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам) 4:2 XX кръг 6 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (Кубратово) 0:4 6 април 2024 г., събота, 16:00 ч: в кв.Бенковски, София: София спорт (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) 3:3 ОФК София 1992 (София) - Спортист 2009 (Своге) 2:3 7 април 2024 г., неделя, 13:00 ч: АФР (София) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен 7 април 2024 г., неделя, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Победа 1945 (София) отложен 10 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница) 2:0 24 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: АФР (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - 24 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Победа 1945 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) почива XXI кръг 13 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Сокол (кв.Бенковски, София) - Локомотив Сф 1929 (София) 0:5 13 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Победа 1945 (София) - АФР (София) - Ферион (Кубратово) - ОФК Костенец (гр.Костенец) 3:0 сл. 14 април 2024 г., неделя, 09:30 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Орловец 2015 (Кокаляне) - 14 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - София спорт (София) - 14 април 2024 г., неделя, 14:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - ОФК София 1992 (София) почива XXII кръг 17 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Сливнишки герой (Сливница) - сл. 17 април 2024 г., сряда, 14:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - АФР (София) - Спортист 2009 (Своге) - 17 април 2024 г., сряда, 17:00 ч: Орловец 2015 (Кокаляне) - Сокол (кв.Бенковски, София) - София спорт (София) - Победа 1945 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - ОФК София 1992 (София) - Ферион (Кубратово) почива XXIII кръг 20 април 2024 г., събота, 11:00 ч: Победа 1945 (София) - Локомотив София 1929 (София) - 20 април 2024 г., събота, 17:00 ч: ОФК София 1992 (София) - АФР (София) - Спортист 2009 (Своге) - София спорт (София) - Сокол (кв.Бенковски, София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) - сл. 21 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Сливнишки герой (Сливница) - Ферион (Кубратово) - Рилски спортист 2011 (Самоков) почива XX кръг - отложени мачове 24 април 2024 г., сряда, 13:00 ч: АФР (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - 24 април 2024 г., сряда, 15:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Победа 1945 (София) - XXIV кръг 27 април 2024 г., събота, 13:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге) - 27 април 2024 г., събота, 17:00 ч: Ферион (Кубратово) - Сокол (кв.Бенковски, София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - Победа 1945 (София) - София спорт (София) - ОФК София 1992 (София) - 28 април 2024 г., неделя, 11:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Балкан 1929 (Ботевград) - сл. АФР (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница) почива XXV кръг 11 май 2024 г., събота, 11:00 ч: ОФК София 1992 (София) - Локомотив София 1929 (София) - 11 май 2024 г., събота, 17:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Орловец 2015 (Кокаляне) - 11 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Победа 1945 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец) - сл. 12 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - София спорт (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - Ферион (Кубратово) - Сокол (кв.Бенковски, София) - Сливнишки герой (Сливница) - Академия за футболно развитие (София) почива XXVI кръг 18 май 2024 г., събота, 14:00 ч: ОФК Костенец (гр.Костенец) - Спортист 2009 (Своге) - сл. 18 май 2024 г., събота, 18:00 ч: Ферион (Кубратово) - Победа 1945 (София) - Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София 1992 (София) - София спорт (София) - АФР (София) - 19 май 2024 г., неделя, 11:00 ч: Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград) - 19 май 2024 г., неделя, 13:00 ч: Локомотив Сф 1929 (София) - Рилски спортист 2011 (Сам) - Сокол (кв.Бенковски, София) почива
Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив София 1929 (София) XXX 0:0 -:- 2:0 -:- -:- 4:0 5:0 6:0 4:1 7:0 12:0 3:0* 2. Победа 1945 (София) -:- XXX 4:1 3:1 3:1 2:0 -:- 10:0 3:1 11:1 13:0 16:0 -:- 3. Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:2 -:- XXX 1:1 0:6 2:0 4:3 -:- -:- 3:0* 4:0 3:0 11:1 4. Сливнишки герой (Сливница) 0:1 0:1 4:2 XXX -:- 2:0 1:0 1:2 3:0 -:- -:- 6:1 6:0 5. Балкан 1929 (Ботевград) 3:5 1:2 5:1 2:0 XXX 1:2 3:1 -:- 5:4 -:- -:- 5:0 9:0 6. Спортист 2009 (Своге) 0:2 1:2 -:- 1:2 3:4 XXX 3:2 -:- 3:1 2:3 -:- 10:0 3:0* 7. Академия за футболно развитие (Сф) 3:4 1:5 -:- 1:1 -:- -:- XXX 7:1 4:0 2:1 8:1 10:0 3:0* 8. София спорт (София) 0:6 -:- 0:3* 1:2 3:2 1:6 -:- XXX -:- 4:1 5:1 3:3 5:5 9. ОФК София 1992 (София) -:- 0:3 1:2 4:5 1:0 2:3 -:- 2:2 XXX 3:0* 5:0 4:0 3:0* 10. Ферион (Кубратово) 0:3 -:- 0:2 1:2 3:4 2:3 2:1 1:1 0:5* XXX 3:0 -:- 3:0* 11. Орловец 2015 (Кокаляне) 0:3 -:- 0:6 0:8 2:7 0:1 2:3 2:3 -:- 0:4 XXX -:- 3:1 12. Сокол (кв.Бенковски, София) 0:5 0:6 0:4 -:- 0:2 0:5 0:1 1:1 0:4 1:0 0:0 XXX -:- 13. ОФК Костенец (гр.Костенец) 0:8 1:8 0:3* -:- -:- -:- 2:5 0:3* 4:1 2:7 0:3* 4:1 XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре