Юноши старша възраст (род.2002-03):
« София (столица) - Междуобластна група 2020/21

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |
         | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |

                           Актуални мачове:

21 април 2021 г., сряда, 16:00 ч / XXIII кръг:
Спортист 2009 (Своге) - Ботев 57 СУ (София)               2:1 
21 април 2021 г., сряда, 17:00 ч / XXIII кръг:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ком 98 (Годеч)           3:2 
Царско село 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)        0:3 сл. 
Локомотив София 1929 (София) - Конкордия (София)          9:0 
22 април 2021 г., четвъртък, 14:00 ч / XXIII кръг:
Барокко (София) - Левски (Чепинци)                         - 
24 април 2021 г., събота, 17:00 ч / XXIV кръг:
Ком 98 (Годеч) - Ботев 57 СУ (София)                       - 
Конкордия (София) - Спортист 2009 (Своге)                  - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Барокко (София)           - 
25 април 2021 г., неделя, 11:30 ч / XXIV кръг:
Балкан 1929 (Ботевград) - Локомотив София 1929 (София)     - 
25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч / XXIV кръг:
Левски (Чепинци) - Царско село 2015 (София)                - сл. 

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Локомотив София 1929 (София) 23 23 0 0 126:19 69 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 2. Балкан 1929 (Ботевград) 22 16 1 5 108:44 49 3. Ботев 57 СУ (София) 22 13 1 8 70:42 40 [1 1 1 7:6 4] 4. Рилски спортист 2011 (Самоков) 22 12 4 6 80:45 40 [1 1 1 6:7 4] 5. Ком 98 (Годеч) 23 9 2 12 52:70 29 6. Барокко (София) 22 8 2 12 40:53 26 7. Спортист 2009 (Своге) 22 5 3 14 31:76 18 8. Конкордия (София) 23 5 1 17 45:143 16 9. Левски (Чепинци) 22 2 2 18 29:130 8 10. Царско село 2015 (София) 23 11 0 12 86:45 33 [*] Изваден
Бележки - Барокко (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Ботев 57 СОУ (София) играе домакинските си мачове на ст."57-мо училище" в София. - Конкордия (София) играе домакинските си мачове на ст."Бонсист" в София. - Останалите отбори играят домакинските си мачове на стадионите на клубовете си. - На полусезона Царско село 2015 (София) се отказва от по-нататъшно участие. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0. I кръг 29 август 2020 г., събота, 17:00 ч: Барокко (София) - Спортист 2009 (Своге) отложен Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:3 30 август 2020 г., неделя, 16:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч) 6:1 Левски (Чепинци) - Конкордия (София) 3:10 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 57 СУ (София) отложен 9 септември 2020 г., сряда, 16:00 ч: Барокко (София) - Спортист 2009 (Своге) 1:1 16 септември 2020 г., сряда, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 57 СУ (София) 3:1 II кръг 5 септември 2020 г., събота, 10:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Царско село 2015 (София) 1:4 5 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Локомотив София 1929 (София) 4:5 Ботев 57 СУ (София) - Барокко (София) отложен 7 септември 2020 г., понеделник, 16:00 ч: Конкордия (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:4 Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (Чепинци) 15:2 (9:0) Video 30 октомври 2020 г., петък, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Барокко (София) 0:2 I кръг - отложен мач 9 септември 2020 г., сряда, 16:00 ч: Барокко (София) - Спортист 2009 (Своге) 1:1 III кръг 12 септември 2020 г., събота, 14:00 ч: Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СУ (София) 1:2 12 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Барокко (София) - Конкордия (София) 2:1 Локомотив София 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге) 8:1 13 септември 2020 г., неделя, 14:30 ч: Левски (Чепинци) - Ком 98 (Годеч) 0:5 13 септември 2020 г., неделя, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:1 I кръг - отложен мач 16 септември 2020 г., сряда, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 57 СУ (София) 3:1 IV кръг 19 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге) 1:1 Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:5 Конкордия (София) - Царско село 2015 (София) 3:11 20 септември 2020 г., неделя, 16:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Барокко (София) 5:1 (1:0) Video Левски (Чепинци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:6 V кръг 26 септември 2020 г., събота, 17:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Конкордия (София) 10:0 Спортист 2009 (Своге) - Ботев 57 СУ (София) отложен 27 септември 2020 г., неделя, 11:00 ч: Барокко (София) - Левски (Чепинци) 7:1 27 септември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ком 98 (Годеч) 1:1 Царско село 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 1:0 14 октомври 2020 г., сряда, 14:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Ботев 57 СУ (София) 1:6 VI кръг 3 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Ботев 57 СУ (София) 0:1 Конкордия (София) - Спортист 2009 (Своге) 1:0 4 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Локомотив София 1929 (София) 1:5 (1:2) Video Левски (Чепинци) - Царско село 2015 (София) 0:10 Рилски спортист 2011 (Самоков) - Барокко (София) 2:2 VII кръг 10 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Рилски спортист 2011 (Сам) 7:2 10 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Барокко (София) - Ком 98 (Годеч) 0:1 10 октомври 2020 г., събота, 17:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Конкордия (София) 10:2 11 октомври 2020 г., неделя, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) 10:1 11 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:4 V кръг - отложен мач 14 октомври 2020 г., сряда, 14:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Ботев 57 СУ (София) 1:6 VIII кръг 17 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Конкордия (София) 7:2 Барокко (София) - Царско село 2015 (София) 1:6 18 октомври 2020 г., неделя, 15:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 57 СУ (София) 6:3 18 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Левски (Чепинци) - Спортист 2009 (Своге) 3:3 Рилски спортист 2011 (Сам) - Локомотив Сф 1929 (София) 1:2 IX кръг 23 октомври 2020 г., петък, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч) 12:1 24 октомври 2020 г., събота, 16:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) 6:0 Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:9 25 октомври 2020 г., неделя, 13:00 ч: Конкордия (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:4 25 октомври 2020 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) 7:3 II кръг - отложен мач 30 октомври 2020 г., петък, 15:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Барокко (София) 0:2 X кръг 31 октомври 2020 г., събота, 15:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Барокко (София) 0:2 Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София) отложен 1 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Балкан 1929 (Ботевград) 2:4 Конкордия (София) - Левски (Чепинци) 1:2 Ботев 57 СУ (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 5:2 игран по-късно: Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София) 4:0 X кръг - отложен мач игран по-късно: Локомотив София 1929 (София) - Царско село 2015 (София) 4:0 XI кръг 6 ноември 2020 г., петък, 15:00 ч: Царско село 2015 (София) - Спортист 2009 (Своге) 9:0 7 ноември 2020 г., събота, 15:00 ч: Локомотив София 1929 (София) - Ком 98 (Годеч) 8:0 Барокко (София) - Ботев 57 СУ (София) 1:4 8 ноември 2020 г., неделя, 15:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Конкордия (София) 14:1 Левски (Чепинци) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:4 XII кръг 14 ноември 2020 г., събота, 13:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Царско село 2015 (София) 0:2 14 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Конкордия (София) - Барокко (София) 4:3 Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 15 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Левски (Чепинци) 3:1 Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам) 2:1 XIII кръг 20 ноември 2020 г., петък, 14:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (Чепинци) 6:0 21 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Ком 98 (Годеч) 1:3 Локомотив София 1929 (София) - Ботев 57 СУ (София) 4:1 Царско село 2015 (София) - Конкордия (София) 17:0 22 ноември 2020 г., неделя, 14:00 ч: Барокко (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:6 XIV кръг 27 ноември 2020 г., петък, 14:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:5 Левски (Чепинци) - Барокко (София) 1:4 Балкан 1929 (Ботевград) - Царско село 2015 (София) 1:5 Конкордия (София) - Локомотив София 1929 (София) 1:8 28 ноември 2020 г., събота, 14:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Спортист 2009 (Своге) отложен 23 февруари 2021 г., вторник, 13:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Спортист 2009 (Своге) 7:1 XIV кръг - отложен мач 23 февруари 2021 г., вторник, 13:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Спортист 2009 (Своге) 7:1 XV кръг 27 февруари 2021 г., събота, 16:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Ком 98 (Годеч) 3:0 сл. * * - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят. Спортист 2009 (Своге) - Конкордия (София) 3:2 28 февруари 2021 г., неделя, 13:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 6:3 Барокко (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:3 28 февруари 2021 г., неделя, 16:00 ч: Царско село 2015 (София) - Левски (Чепинци) 0:3 сл. XVI кръг 6 март 2021 г., събота, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Барокко (София) 2:1 Конкордия (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:4 7 март 2021 г., неделя, 10:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Спортист 2009 (Своге) 5:0 7 март 2021 г., неделя, 13:30 ч: Левски (Чепинци) - Локомотив София 1929 (София) 0:12 7 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Царско село 2015 (София) 3:0 сл. XVII кръг 13 март 2021 г., събота, 16:00 ч: Конкордия (София) - Ком 98 (Годеч) 1:6 Царско село 2015 (София) - Барокко (София) 0:3 сл. 14 март 2021 г., неделя, 12:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Балкан 1929 (Ботевград) отложен 14 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Левски (Чепинци) 6:0 Локомотив Сф 1929 (София) - Рилски спортист 2011 (Сам) 3:0 XVIII кръг 20 март 2021 г., събота, 10:00 ч: Барокко (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:2 20 март 2021 г., събота, 16:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Царско село 2015 (София) 3:0 сл. 21 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2009 (Своге) отложен Левски (Чепинци) - Ботев 57 СУ (София) отложен Балкан 1929 (Ботевград) - Конкордия (София) 18:1 14 април 2021 г., сряда, 16:00 ч: Левски (Чепинци) - Ботев 57 СУ (София) 1:4 XIX кръг 27 март 2021 г., събота, 11:30 ч: Царско село 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 сл. 27 март 2021 г., събота, 16:00 ч: Барокко (София) - Спортист 2009 (Своге) 3:1 28 март 2021 г., неделя, 16:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Ком 98 (Годеч) 5:2 (4:0) Video Левски (Чепинци) - Конкордия (София) 1:1 29 март 2021 г., понеделник, 17:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 57 СУ (София) 1:1 (0:0) XX кръг 6 април 2021 г., вторник, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Локомотив София 1929 (София) 0:3 Спортист 2009 (Своге) - Царско село 2015 (София) 3:0 сл. Ботев 57 СУ (София) - Барокко (София) 3:0 Конкордия (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:4 Балкан 1929 (Ботевград) - Левски (Чепинци) 9:1 XXI кръг 10 април 2021 г., събота, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Спортист 2009 (Своге) 2:1 10 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Барокко (София) - Конкордия (София) 3:1 Царско село 2015 (София) - Ботев 57 СУ (София) 0:3 сл. 11 април 2021 г., неделя, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Ком 98 (Годеч) 2:3 11 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград) 3:3 XVIII кръг - отложен мач 14 април 2021 г., сряда, 16:00 ч: Левски (Чепинци) - Ботев 57 СУ (София) 1:4 XXII кръг 17 април 2021 г., събота, 11:00 ч: Левски (Чепинци) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:4 (0:0) 17 април 2021 г., събота, 13:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Локомотив София 1929 (София) 2:5 17 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Спортист 2009 (Своге) 2:5 Конкордия (София) - Царско село 2015 (София) 3:0 сл. 18 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Барокко (София) 3:2 XXIII кръг 21 април 2021 г., сряда, 16:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Ботев 57 СУ (София) 2:1 21 април 2021 г., сряда, 17:00 ч: Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ком 98 (Годеч) 3:2 Царско село 2015 (София) - Балкан 1929 (Ботевград) 0:3 сл. Локомотив София 1929 (София) - Конкордия (София) 9:0 22 април 2021 г., четвъртък, 14:00 ч: Барокко (София) - Левски (Чепинци) - XXIV кръг 24 април 2021 г., събота, 17:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Ботев 57 СУ (София) - Конкордия (София) - Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков) - Барокко (София) - 25 април 2021 г., неделя, 11:30 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Локомотив София 1929 (София) - 25 април 2021 г., неделя, 17:00 ч: Левски (Чепинци) - Царско село 2015 (София) - сл. XXV кръг 4 май 2021 г., вторник, 18:00 ч: Барокко (София) - Ком 98 (Годеч) - Царско село 2015 (София) - Рилски спортист 2011 (Сам) - сл. Локомотив София 1929 (София) - Левски (Чепинци) - Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 57 СУ (София) - Конкордия (София) - XXVI кръг 8 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Рилски спортист 2011 (Сам) - Локомотив Сф 1929 (София) - 8 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Ком 98 (Годеч) - Конкордия (София) - Барокко (София) - Царско село 2015 (София) - сл. 9 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) - Спортист 2009 (Своге) - XXVII кръг 15 май 2021 г., събота, 11:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Барокко (София) - 15 май 2021 г., събота, 18:00 ч: Царско село 2015 (София) - Ком 98 (Годеч) - сл. 16 май 2021 г., неделя, 15:30 ч: Конкордия (София) - Балкан 1929 (Ботевград) - 16 май 2021 г., неделя, 16:00 ч: Ботев 57 СУ (София) - Левски (Чепинци) - 16 май 2021 г., неделя, 18:00 ч: Спортист 2009 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Локомотив София 1929 (София) XXX 6:3 4:1 3:0 8:0 6:0 8:1 10:0 10:1 4:0 XXX --- --- --- --- -:- 2:1 9:0 -:- --- 2. Балкан 1929 (Ботевград) 1:5 XXX 6:3 2:1 6:1 5:1 5:0 18:1 15:2 1:5 -:- XXX -:- --- 5:2 3:2 --- --- 9:1 --- 3. Ботев 57 СУ (София) 2:5 -:- XXX 5:2 3:0* 0:2 7:1 10:2 7:3 0:2 2:5 --- XXX --- --- 3:0 --- -:- -:- --- 4. Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2 3:1 3:1 XXX 1:1 2:2 -:- 14:1 6:0 3:0* -:- 3:3 1:1 XXX 3:2 -:- --- --- --- --- 5. Ком 98 (Годеч) 4:5 2:4 0:1 3:5 XXX 2:1 1:1 7:2 3:1 3:0* 0:3 --- -:- --- XXX --- 2:5 -:- --- --- 6. Барокко (София) 0:2 0:6 1:4 2:3 0:1 XXX 1:1 2:1 7:1 1:6 --- --- --- --- -:- XXX 3:1 3:1 -:- -:- 7. Спортист 2009 (Своге) 0:3 0:4 1:6 0:9 1:3 0:2 XXX 3:2 6:0 1:4 --- -:- 2:1 -:- --- --- XXX --- --- 3:0* 8. Конкордия (София) 1:8 2:4 0:4 5:4 1:6 4:3 1:0 XXX 1:2 3:11 --- -:- --- 3:4 --- --- -:- XXX --- 3:0* 9. Левски (Чепинци) 0:12 3:4 1:4 1:6 0:5 1:4 3:3 3:10 XXX 0:10 --- --- --- 0:4 2:3 --- -:- 1:1 XXX -:- 10. Царско село 2015 (София) 1:3 1:0 1:2 7:2 12:1 0:3* 9:0 17:0 0:3* XXX 0:3* 0:3* 0:3* -:- -:- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре