Юноши старша възраст (род.2005-06):
« Велико Търново - Зонална група 2023/24
| Таблица с резултати |
Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
| 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
Актуални мачове:
27 март 2024 г., сряда, 15:00 ч / XIII кръг:
Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин) -
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов) -
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) -
Класиране:
М П Р З ГР Т
I кръг
20 септември 2023 г., сряда, 16:00 ч:
Академик (Свищов) - Монтана 1921 (Монтана) 1:0
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1927 (Дряново) 1:2
Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен) 0:2
Бдин 1923 (Видин) почива
II кръг
27 септември 2023 г., сряда, 16:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 2019 (Габрово) отложен
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч) отложен
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов) 3:1
25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 2019 (Габрово) 0:5 (0:1)
Спартак (Плевен) почива
III кръг
4 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин) 2:2
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) отложен
Спартак (Плевен) - Локомотив 1927 (Дряново) 1:0
21 ноември 2023 г., вторник, 14:30 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) 2:4
Академик (Свищов) почива
IV кръг
11 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) отложен
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 2019 (Габрово) отложен
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч) 4:2
29 февруари 2024 г., четвъртък, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 2019 (Габрово) 0:1
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) 4:1
Локомотив 1927 (Дряново) почива
V кръг
18 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Академик (Свищов) 9:1
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин) 5:2
Локомотив 1927 (Дряново) - Монтана 1921 (Монтана) 0:1
Литекс (Ловеч) почива
VI кръг
25 октомври 2023 г., сряда, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 1927 (Дряново) 5:1
Академик (Свищов) - Спартак (Плевен) 1:3
Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово) 0:3
Монтана 1921 (Монтана) почива
VII кръг
1 ноември 2023 г., сряда, 14:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Академик (Свищов) 1:4
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин) 12:1
2 ноември 2023 г., четвъртък, 14:30 ч:
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч) 2:1
Янтра 2019 (Габрово) почива
VIII кръг
8 ноември 2023 г., сряда, 14:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Академик (Свищов) 11:1
Локомотив 1927 (Дряново) - Литекс (Ловеч) 1:0
Спартак (Плевен) - Янтра 2019 (Габрово) 2:2
Бдин 1923 (Видин) почива
IX кръг
15 ноември 2023 г., сряда, 14:30 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив 1927 (Дряново) 5:0
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана) 0:5
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин) отложен
Спартак (Плевен) почива
III кръг - отложен мач
21 ноември 2023 г., вторник, 14:30 ч:
Янтра 2019 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана) 2:4
II кръг - отложен мач
25 ноември 2023 г., събота, 14:30 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Янтра 2019 (Габрово) 0:5 (0:1)
IV кръг - отложен мач
29 февруари 2024 г., четвъртък, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 2019 (Габрово) 0:1
X кръг
6 март 2024 г., сряда, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч) 1:2
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово) 2:1
Локомотив 1927 (Дряново) - Спартак (Плевен) 3:3
Академик (Свищов) почива
XI кръг
13 март 2024 г., сряда, 15:00 ч:
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана) 3:3
Янтра 2019 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин) 1:1
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов) 4:0
Локомотив 1927 (Дряново) почива
IV кръг - отложен мач
17 март 2024 г., неделя, 15:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен) 4:1
XII кръг
20 март 2024 г., сряда, 15:00 ч:
Академик (Свищов) - Янтра 2019 (Габрово) 1:3
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен) 2:0
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1927 (Дряново) 5:1
Литекс (Ловеч) почива
XIII кръг
27 март 2024 г., сряда, 15:00 ч:
Локомотив 1927 (Дряново) - Бдин 1923 (Видин) -
Спартак (Плевен) - Академик (Свищов) -
Янтра 2019 (Габрово) - Литекс (Ловеч) -
Монтана 1921 (Монтана) почива
XIV кръг
3 април 2024 г., сряда, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен) -
Академик (Свищов) - Локомотив 1927 (Дряново) -
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана) -
Янтра 2019 (Габрово) почива
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
-------------------------------------------------------------------------
1. Монтана 1921 (Монтана) XXX 2:1 4:1 12:1 11:1 5:1 -:-
2. Янтра 2019 (Габрово) 2:4 XXX 0:2 1:1 9:1 5:0 -:-
3. Спартак (Плевен) 3:3 2:2 XXX 5:2 -:- 1:0 2:1
4. Бдин 1923 (Видин) -:- 0:1 2:0 XXX 3:1 5:1 1:2
5. Академик (Свищов) 1:0 1:3 1:3 -:- XXX -:- 4:2
6. Локомотив 1927 (Дряново) 0:1 0:5 3:3 -:- 1:4 XXX 1:0
7. Литекс (Ловеч) 0:5 0:3 -:- 2:2 4:0 1:2 XXX
-------------------------------------------------------------------------
нагоре