Юноши старша възраст (род.2000-01):
« Велико Търново - Зонална група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 |

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Плевен)                   10    7   2   1   27:12   23
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Янтра Габрово (Габрово)            10    6   1   3   22:14   19
 3. Локомотив (Горна Оряховица)        10    5   2   3   33:12   17
 4. Етър ВТ (Велико Търново)           10    5   1   4   27:25   16
 5. Бдин 1923 (Видин)                  10    2   3   5    9:17    9
 6. Изгрев 93 (Царевец)                10    0   1   9    7:45    1

                           I кръг

19 септември 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Изгрев 93 (Царевец)                   2:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)        1:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            1:1 

                           II кръг

26 септември 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Спартак (Плевен)                    1:3 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:4 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)               0:2 

                           III кръг

3 октомври 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)             6:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           1:1 
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               4:6 

                           IV кръг

10 октомври 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Етър ВТ (Велико Търново)            1:7 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                      1:1 
11 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     2:1 

                           V кръг

17 октомври 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец)         отложен 
Спартак (Плевен) - Янтра Габрово (Габрово)                3:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)              0:2 
12 ноември 2018 г., понеделник, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец)        10:0 

                           VI кръг

24 октомври 2018 г., сряда, 15:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Бдин 1923 (Видин)                   1:1 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            2:1 
25 октомври 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово)        4:0 

                           VII кръг

31 октомври 2018 г., сряда, 14:30 ч:
Спартак (Плевен) - Изгрев 93 (Царевец)                    4:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)    8:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               3:0 

                           VIII кръг

7 ноември 2018 г., сряда, 14:30 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра Габрово (Габрово)             1:6 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:4 
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)               1:4 

                           V кръг - отложен мач

12 ноември 2018 г., понеделник, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец)        10:0 

                           IX кръг

27 март 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец)            3:0 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                      3:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра Габрово (Габрово)     0:2 

                           X кръг

3 април 2019 г., сряда, 15:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:2 
3 април 2019 г., сряда, 17:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Локомотив (Горна Оряховица)         0:3 
Янтра Габрово (Габрово) - Спартак (Плевен)                0:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Спартак (Плевен) XXX 3:0 2:1 4:6 3:0 4:1 2. Янтра Габрово (Габрово) 0:2 XXX 2:1 1:1 3:0 6:2 3. Локомотив (Горна Оряховица) 1:1 0:2 XXX 8:2 1:1 10:0 4. Етър ВТ (Велико Търново) 1:4 4:0 1:4 XXX 0:2 3:0 5. Бдин 1923 (Видин) 1:1 0:2 1:4 1:2 XXX 2:0 6. Изгрев 93 (Царевец) 1:3 1:6 0:3 1:7 1:1 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре