Юноши старша възраст (род.1999-00):
Велико Търново - Зонална група 2017/18

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Янтра 1919 (Габрово)                8    7   1   0   19:4    22
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Локомотив (Горна Оряховица)         8    6   1   1   28:12   19
 3. Спартак (Плевен)                    8    5   0   3   19:12   15
 4. Изгрев 93 (Царевец)                 8    4   1   3   26:16   13
 5. Етър ВТ (Велико Търново)            7    3   1   3   11:8    10
 6. Янтра (Полски Тръмбеш)              8    2   3   3    7:11    9
 7. Бдин 1923 (Видин)                   8    2   1   5   12:16    7
 8. Първа атомна (Козлодуй)             8    1   0   7    8:33    3
 9. Чардафон 1919 (Габрово)             7    0   2   5    6:24    2

                           I кръг

13 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)            4:1 
Спартак (Плевен) - Чардафон 1919 (Габрово)                5:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           7:1 
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              4:1 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           II кръг

20 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Изгрев 93 (Царевец)                   2:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)     3:4 
Първа атомна (Козлодуй) - Спартак (Плевен)                2:6 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)           1:3 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           III кръг

27 септември 2017, сряда, 16:00 ч:
Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Първа атомна (Козлодуй)     7:0 
Изгрев 93 (Царевец) - Чардафон 1919 (Габрово)             8:0 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)                2:1 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           IV кръг

4 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)          1:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Изгрев 93 (Царевец)             0:6 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)    1:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   2:0 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           V кръг

11 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)        0:4 
Изгрев 93 (Царевец) - Етър ВТ (Велико Търново)            0:4 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Първа атомна (Козлодуй)          2:1 
Бдин 1923 (Видин) - Чардафон 1919 (Габрово)               3:0 
Спартак (Плевен)                                          почива

                           VI кръг

18 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)               1:4 
Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)         0:0 
Янтра 1919 (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)                2:1 
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            1:2 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           VII кръг

25 октомври 2017, сряда, 15:00 ч:
Изгрев 93 (Царевец) - Спартак (Плевен)                    3:1 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Янтра 1919 (Габрово)             0:2 
Бдин 1923 (Видин) - Етър ВТ (Велико Търново)              0:1 
Чардафон 1919 (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)         1:2 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           VIII кръг

1 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Чардафон 1919 (Габрово)        отложен 
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                  1:0 
Спартак (Плевен) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 2:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Изгрев 93 (Царевец)         6:2 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           IX кръг

8 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак (Плевен)                      1:2 
Чардафон 1919 (Габрово) - Янтра 1919 (Габрово)            1:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ (Велико Търново)        отложен 
15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ (Велико Търново)        1:3 
Изгрев 93 (Царевец)                                       почива

                           IX кръг - отложен мач

15 ноември 2017, сряда, 14:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Етър ВТ (Велико Търново)        1:3 

                           X кръг

пролет 2018:
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра 1919 (Габрово)             - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Спартак (Плевен)                 - 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 93 (Царевец)               - 
Етър ВТ (Велико Търново)                                  почива

                           XI кръг

Изгрев 93 (Царевец) - Бдин 1923 (Видин)                    - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Чардафон 1919 (Габрово)      - 
Спартак (Плевен) - Първа атомна (Козлодуй)                 - 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XII кръг

Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак (Плевен)                - 
Първа атомна (Козлодуй) - Локомотив (Горна Оряховица)      - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Изгрев 93 (Царевец)              - 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 - 
Янтра 1919 (Габрово)                                      почива

                           XIII кръг

Янтра (Полски Тръмбеш) - Чардафон 1919 (Габрово)           - 
Изгрев 93 (Царевец) - Първа атомна (Козлодуй)              - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)     - 
Спартак (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)                    - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XIV кръг

Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Изгрев 93 (Царевец)             - 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра (Полски Тръмбеш)           - 
Чардафон 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                - 
Спартак (Плевен)                                          почива

                           XV кръг

Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 
Изгрев 93 (Царевец) - Янтра 1919 (Габрово)                 - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)             - 
Чардафон 1919 (Габрово)                                   почива

                           XVI кръг

Спартак (Плевен) - Изгрев 93 (Царевец)                     - 
Янтра 1919 (Габрово) - Янтра (Полски Тръмбеш)              - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)               - 
Първа атомна (Козлодуй) - Чардафон 1919 (Габрово)          - 
Локомотив (Горна Оряховица)                               почива

                           XVII кръг

Чардафон 1919 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                   - 
Янтра (Полски Тръмбеш) - Спартак (Плевен)                  - 
Изгрев 93 (Царевец) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XVIII кръг

Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Полски Тръмбеш)       - 
Спартак (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)                       - 
Янтра 1919 (Габрово) - Чардафон 1919 (Габрово)             - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Първа атомна (Козлодуй)         - 
Изгрев 93 (Царевец)                                       почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. ----------------------------------------------------------------------------------- 1. Янтра 1919 (Габрово) XXX -:- 2:0 2:1 -:- -:- 1:0 4:1 -:- 2. Локомотив (Горна Оряховица) 0:4 XXX -:- 6:2 -:- -:- 7:1 7:0 -:- 3. Спартак (Плевен) -:- 1:2 XXX -:- 2:1 2:1 -:- -:- 5:0 4. Изгрев 93 (Царевец) -:- -:- 3:1 XXX 0:4 4:1 -:- -:- 8:0 5. Етър ВТ (Велико Търново) 1:3 1:2 -:- -:- XXX 0:0 -:- -:- -:- 6. Янтра (Полски Тръмбеш) 0:2 0:0 -:- -:- -:- XXX 2:1 2:1 -:- 7. Бдин 1923 (Видин) -:- -:- 1:2 2:2 0:1 -:- XXX -:- 3:0 8. Първа атомна (Козлодуй) -:- -:- 2:6 0:6 1:3 -:- 1:4 XXX -:- 9. Чардафон 1919 (Габрово) 1:1 3:4 -:- -:- -:- 1:1 -:- 1:2 XXX ----------------------------------------------------------------------------------- нагоре