Юноши старша възраст (род.2000-01):
Враца - Междуобластна група 2018/19

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |

                           Актуални мачове:

24 април 2019 г., сряда, 16:00 ч / XV кръг:
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                     - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                          - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ОФК Локомотив (Мездра)             14   13   0   1   35:7    39
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Кариана (Ерден)                    14   10   1   3   36:19   31
 3. Ботев (Враца)                      14    8   0   6   37:18   24
 4. Първа атомна (Козлодуй)            14    6   1   7   39:34   19
 5. Ком (Берковица)                    14    2   2  10   13:44    8
 6. Дунав 2016 (Селановци)             14    1   0  13    7:45    3

                           I кръг

19 септември 2018 г., сряда, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра)                  2:4 
Кариана (Ерден) - Дунав 2016 (Селановци)                  5:1 
21 септември 2018 г., петък, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   отложен 
15 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   отложен 
19 февруари 2019 г., вторник, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   4:2 

                           II кръг

27 септември 2018 г., четвъртък, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Ком (Берковица)                           5:0 
28 септември 2018 г., петък, 16:00 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Кариана (Ерден)                  0:1 
29 септември 2018 г., събота, 17:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          3:0 

                           III кръг

5 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                 1:1 
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           4:2 
6 октомври 2018 г., събота, 11:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - ОФК Локомотив (Мездра)           1:4 

                           IV кръг

12 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - ОФК Локомотив (Мездра)          1:2 
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                    отложен 
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                         2:3 
16 февруари 2019 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                    6:0 

                           V кръг

19 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 4:2 
Дунав 2016 (Селановци) - Ком (Берковица)                  отложен 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)                    1:0 
16 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Ком (Берковица)                  2:0 

                           VI кръг

26 октомври 2018 г., петък, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   1:5 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица)                  3:0 
Дунав 2016 (Селановци) - Кариана (Ерден)                  0:2 

                           VII кръг

2 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Първа атомна (Козлодуй)          1:4 
Кариана (Ерден) - ОФК Локомотив (Мездра)                  0:3 
Ком (Берковица) - Ботев (Враца)                           0:4 

                           VIII кръг

9 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 9:1 
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
ОФК Локомотив (Мездра) - Дунав 2016 (Селановци)           3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           I кръг - отложен мач

15 ноември 2018 г., четвъртък, 15:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   отложен 

                           V кръг - отложен мач

16 ноември 2018 г., петък, 15:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Ком (Берковица)                  2:0 

                           IV кръг - отложен мач

16 февруари 2019 г., събота, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                    6:0 

                           I кръг - отложен мач

19 февруари 2019 г., вторник, 10:00 ч:
Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   4:2 

                           IX кръг

4 март 2019 г., понеделник, 10:30 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Ботев (Враца)                    0:5 
15 март 2019 г., петък, 15:30 ч:
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)          6:0 
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                         1:1 

                           X кръг

20 март 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                 1:3 
Ботев (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра)                    0:1 
23 март 2019 г., събота, 15:30 ч:
Ком (Берковица) - Дунав 2016 (Селановци)                  1:0 

                           XI кръг

27 март 2019 г., сряда, 15:30 ч:
Кариана (Ерден) - Дунав 2016 (Селановци)                  3:0 сл. 
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 5:1 
Ботев (Враца) - ОФК Локомотив (Мездра)                    1:2 

                           XII кръг

3 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - ОФК Локомотив (Мездра)           0:1 
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 5:3 
6 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Ком (Берковица) - Ботев (Враца)                           1:2 

                           XIII кръг

10 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                           2:1 
ОФК Локомотив (Мездра) - Ком (Берковица)                  3:0 
13 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          5:0 

                           XIV кръг

17 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Кариана (Ерден) - ОФК Локомотив (Мездра)                  1:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Ботев (Враца)                   2:1 
20 април 2019 г., събота, 16:00 ч:
Дунав 2016 (Селановци) - Ком (Берковица)                  2:3 

                           XV кръг

24 април 2019 г., сряда, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Дунав 2016 (Селановци)                     - 
ОФК Локомотив (Мездра) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                          - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. ОФК Локомотив (Мездра) XXX 0:1 1:0 6:0 3:0 3:0* XXX --- --- -:- 3:0 --- 2. Кариана (Ерден) 0:3 XXX 4:2 4:2 1:1 5:1 1:2 XXX --- 5:3 --- 3:0* 3. Ботев (Враца) 0:1 0:3* XXX 4:2 5:0 6:0 1:2 2:1 XXX --- --- -:- 4. Първа атомна (Козлодуй) 1:2 1:3 1:5 XXX 9:1 3:0 --- --- 2:1 XXX 5:1 5:0 5. Ком (Берковица) 2:4 2:3 0:4 1:1 XXX 1:0 --- -:- 1:2 --- XXX --- 6. Дунав 2016 (Селановци) 1:4 0:2 0:5 1:4 2:0 XXX 0:1 --- --- --- 2:3 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре