bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст "Б" (род.1991): Пловдив 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Брестник 1948 (Пловдив)            18   13   1   4   57:22   40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Свиленград 1921 (Свиленград)       18   11   3   4   54:27   36
 3. Димитровград II (Димитровград)     18    9   4   5   37:31   31
 4. Стамболово 2007 (Стамболово)       18    9   3   6   56:35   30
 5. Металик (Сопот)                    18    9   3   6   28:23   30
 6. Кронос 2002 (Пловдив)              18    8   3   7   35:26   27
 7. Левски 2004 (Карлово)              18    8   2   8   44:29   26
 8. Горубсо (Рудозем)                  18    6   2  10   24:36   20
 9. Хеброс 1921 (Харманли)             18    3   1  14   20:79   10
10. Любимец 2007 (Любимец)             18    3   0  15   19:66    9

Бележки
  - Димитровград II (Димитровград) НЕ е втори отбор на някой друг отбор,
въпреки окончанието "II", което в случая е само част от официалната регистрация
на клуба.
  - Отборите домакинстват както следва:
    - Свиленград 1921 (Свиленград) - в кв.Гебран, Свиленград;
    - Брестник 1948 (Пловдив) - в Калояново, ст."Асен Гаргов";
    - Кронос 2002 (Пловдив) - игрище на ССУ "Васил Левски".
    - останалите отбори играят на стадионите, където играят и мъжките им формации.

                           I кръг

12-13 септември 2008, петък-събота
Горубсо (Рудозем) - Димитровград II (Димитровград)        4:0
Свиленград 1921 (Свиленград) - Кронос 2002 (Пловдив)      2:2
Любимец 2007 (Любимец) - Металик (Сопот)                  0:2
Левски 2004 (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)           0:3
Хеброс 1921 (Харманли) - Стамболово 2007 (Стамболово)     1:8

                           II кръг

19-20 септември 2008, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Стамболово 2007 (Стамб.) 0:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)          6:1
Металик (Сопот) - Левски 2004 (Карлово)                   2:0
Кронос 2002 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)            6:0
Горубсо (Рудозем) - Свиленград 1921 (Свиленград)          3:3

                           III кръг

26-27 септември 2008, петък-събота
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград II (Дмгр)     7:1
Любимец 2007 (Любимец) - Горубсо (Рудозем)                1:0
Левски 2004 (Карлово) - Кронос 2002 (Пловдив)             2:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Металик (Сопот)                  1:0
Стамболово 2007 (Стамболово) - Брестник 1948 (Пловдив)    2:1

                           IV кръг

3-4 октомври 2008, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Брестник 1948 (Пловдив)  1:1
Металик (Сопот) - Стамболово 2007 (Стамболово)            3:1
Кронос 2002 (Пловдив) - Хеброс 1921 (Харманли)            2:2
Горубсо (Рудозем) - Левски 2004 (Карлово)                 1:3
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2007 (Любимец)     5:0

                           V кръг

10-11 октомври 2008, петък-събота
Любимец 2007 (Любимец) - Димитровград II (Димитровград)   2:5
Левски 2004 (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)      5:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Горубсо (Рудозем)                2:0
Стамболово 2007 (Стамболово) - Кронос 2002 (Пловдив)      0:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Металик (Сопот)                 0:2

                           VI кръг

17-18 октомври 2008, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Металик (Сопот)          0:0
Кронос 2002 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           3:1
Горубсо (Рудозем) - Стамболово 2007 (Стамболово)          2:2
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)     3:1
Любимец 2007 (Любимец) - Левски 2004 (Карлово)            2:1

                           VII кръг

24-25 октомври 2008, петък-събота
Левски 2004 (Карлово) - Димитровград II (Димитровград)    2:3
Хеброс 1921 (Харманли) - Любимец 2007 (Любимец)           5:1
Стамболово 2007 (Стамболово) - Свиленград 1921 (Свил.)    4:4
Брестник 1948 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)               2:0
Металик (Сопот) - Кронос 2002 (Пловдив)                   2:0

                           VIII кръг

31 октомври-1 ноември 2008, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Кронос 2002 (Пловдив)    1:2
Горубсо (Рудозем) - Металик (Сопот)                       3:0 сл.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Брестник 1948 (Пловдив)    1:2
Любимец 2007 (Любимец) - Стамболово 2007 (Стамболово)     1:5
Левски 2004 (Карлово) - Хеброс 1921 (Харманли)            9:1

                           IX кръг

7-8 ноември 2008, петък-събота
Хеброс 1921 (Харманли) - Димитровград II (Димитровград)   0:6
Стамболово 2007 (Стамболово) - Левски 2004 (Карлово)      2:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)          5:1
Металик (Сопот) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:2
Кронос 2002 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)                 0:1

                           X кръг

20-21 март 2009, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Горубсо (Рудозем)        3:0 сл.
Кронос 2002 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)      0:1
Металик (Сопот) - Любимец 2007 (Любимец)                  2:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)           4:0
Стамболово 2007 (Стамболово) - Хеброс 1921 (Харманли)     8:2

                           XI кръг

27-28 март 2009, петък-събота
Стамболово 2007 (Стамболово) - Димитровград II (Дмгр)     4:4
Хеброс 1921 (Харманли) - Брестник 1948 (Пловдив)          1:5
Левски 2004 (Карлово) - Металик (Сопот)                   1:1
Любимец 2007 (Любимец) - Кронос 2002 (Пловдив)            1:5
Свиленград 1921 (Свиленград) - Горубсо (Рудозем)          6:0

                           XII кръг

3-4 април 2009, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свил.)  2:1
Горубсо (Рудозем) - Любимец 2007 (Любимец)                4:2
Кронос 2002 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)             1:1
Металик (Сопот) - Хеброс 1921 (Харманли)                  6:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Стамболово 2007 (Стамболово)    4:0

                           XIII кръг

10-11 април 2009, петък-събота
Брестник 1948 (Пловдив) - Димитровград II (Димитровград)  4:0
Стамболово 2007 (Стамболово) - Металик (Сопот)            7:0
Хеброс 1921 (Харманли) - Кронос 2002 (Пловдив)            0:5
Левски 2004 (Карлово) - Горубсо (Рудозем)                 5:0
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:1

                           XIV кръг

17-18 април 2009, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Любимец 2007 (Любимец)   4:0
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски 2004 (Карлово)      5:0
Горубсо (Рудозем) - Хеброс 1921 (Харманли)                3:0 сл.
Кронос 2002 (Пловдив) - Стамболово 2007 (Стамболово)      3:0
Металик (Сопот) - Брестник 1948 (Пловдив)                 3:1

                           XV кръг

24-25 април 2009, петък-събота
Металик (Сопот) - Димитровград II (Димитровград)          1:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Кронос 2002 (Пловдив)           7:2
Стамболово 2007 (Стамболово) - Горубсо (Рудозем)          3:0 сл.
Хеброс 1921 (Харманли) - Свиленград 1921 (Свиленград)     0:6
Левски 2004 (Карлово) - Любимец 2007 (Любимец)            5:0

                           XVI кръг

1-2 май 2009, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Левски 2004 (Карлово)    1:0
Любимец 2007 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           3:2
Свиленград 1921 (Свиленград) - Стамболово 2007 (Стамб.)   3:2
Горубсо (Рудозем) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:1
Кронос 2002 (Пловдив) - Металик (Сопот)                   3:0 сл.

                           XVII кръг

8-9 май 2009, петък-събота
Кронос 2002 (Пловдив) - Димитровград II (Димитровград)    0:2
Металик (Сопот) - Горубсо (Рудозем)                       3:0 сл.
Брестник 1948 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)    4:1
Стамболово 2007 (Стамболово) - Любимец 2007 (Любимец)     3:1
Хеброс 1921 (Харманли) - Левски 2004 (Карлово)            0:5

                           XVIII кръг

15-16 май 2009, петък-събота
Димитровград II (Димитровград) - Хеброс 1921 (Харманли)   3:1
Левски 2004 (Карлово) - Стамболово 2007 (Стамболово)      4:3
Любимец 2007 (Любимец) - Брестник 1948 (Пловдив)          4:6
Свиленград 1921 (Свиленград) - Металик (Сопот)            3:0 сл.
Горубсо (Рудозем) - Кронос 2002 (Пловдив)                 3:0 сл.

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com