bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст "А" (род.1992): Пловдив 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак Даппер (Пловдив)           22   18   2   2   67:13   56
 2. Ботев 1912 (Пловдив)               22   17   1   4   82:22   52  [1 0 1  5:4  3]
-------------------------------------------------------------------
 3. УФК "Васил Левски" (Пловдив)       22   17   1   4   61:19   52  [1 0 1  4:5  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Локомотив 1936 (Пловдив)           22   15   6   1   56:12   51
 5. Марица 1921 (Пловдив)              22   15   1   6   55:30   46
 6. Димар (Пловдив)                    22    8   2  12   34:43   26
 7. Родопа (Смолян)                    22    7   3  12   27:35   24
 8. Асеновец 2005 (Асеновград)         22    6   1  15   32:83   19
 9. Мадан (Мадан)                      22    5   3  14   26:70   18  [1 1 0  4:3  4]
10. Брестник 1948 (Пловдив)            22    5   3  14   21:43   18  [0 1 1  3:4  1]
11. Смолян 2000 (Смолян)               22    3   4  15   15:61   13
12. Марица 2003 (Маноле)               22    2   1  19    9:54    7

Бележки
  - Първите 2 отбора се класират за финалите на Републиканското първенство,
а заелият трето място играе баражи.
  - Спартак Даппер (Пловдив) е отбор на Спартак-С 94 (Пловдив), който се състезава
под това име в областното първенство на Пловдив заради спонсорство от страна на
Dapper Jeans.
  - Отборите домакинстват както следва:
    - Ботев 1912 (Пловдив) - в Граф Игнатиево;
    - Марица 1921 (Пловдив) - във Войводиново;
    - Спартак Даппер (Пловдив) - ст."Пловдив";
    - Брестник 1948 (Пловдив) - в Марково;
    - Димар (Пловдив) - игрище на комбинат "Юрий Гагарин - БТ";
    - УФК "Васил Левски" (Пловдив) - игрище на ССУ "Васил Левски";
    - останалите отбори играят на стадионите, където играят и мъжките им формации.

                           I кръг

5-6 септември 2008, петък-събота
Мадан (Мадан) - Спартак Даппер (Пловдив)                  0:7
Локомотив 1936 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)           4:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        11:0
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)    3:0
Родопа (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:5
Димар (Пловдив) - Смолян 2000 (Смолян)                    3:1

                           II кръг

12-13 септември 2008, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Смолян 2000 (Смолян)           9:1
Марица 1921 (Пловдив) - Димар (Пловдив)                   5:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                 1:1
Асеновец 2005 (Асеновград) - УФК "Васил Левски" (Пловдив) 2:5
Марица 2003 (Маноле) - Ботев 1912 (Пловдив)               0:6
Мадан (Мадан) - Локомотив 1936 (Пловдив)                  1:7

                           III кръг

19-20 септември 2008, петък-събота
Локомотив 1936 (Пловдив) - Спартак Даппер (Пловдив)       0:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Мадан (Мадан)                      5:1
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)       4:1
Родопа (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)              5:0
Димар (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:2
Смолян 2000 (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)              1:3

                           IV кръг

26-27 септември 2008, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          1:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Смолян 2000 (Смолян)            3:0 сл.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димар (Пловдив)              4:2
Марица 2003 (Маноле) - Родопа (Смолян)                    1:1
Мадан (Мадан) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)              0:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)           1:0

                           V кръг

3-4 октомври 2008, петък-събота
Ботев 1912 (Пловдив) - Спартак Даппер (Пловдив)           1:4
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)   1:2
Родопа (Смолян) - Мадан (Мадан)                           3:0
Димар (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                    3:0
Смолян 2000 (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)         3:0
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           4:1

                           VI кръг

10-11 октомври 2008, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        2:5
Марица 2003 (Маноле) - Смолян 2000 (Смолян)               0:1
Мадан (Мадан) - Димар (Пловдив)                           1:3
Локомотив 1936 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                3:1
Ботев 1912 (Пловдив) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)       4:2

                           VII кръг

17-18 октомври 2008, петък-събота
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Спартак Даппер (Пловдив)   2:1
Родопа (Смолян) - Ботев 1912 (Пловдив)                    0:3
Димар (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)                0:0
Смолян 2000 (Смолян) - Мадан (Мадан)                      0:0
Марица 1921 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)              3:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      2:3

                           VIII кръг

24-25 октомври 2008, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     4:0
Марица 2003 (Маноле) - Брестник 1948 (Пловдив)            0:3 сл.
Мадан (Мадан) - Марица 1921 (Пловдив)                     1:4
Локомотив 1936 (Пловдив) - Смолян 2000 (Смолян)           3:0 сл.
Ботев 1912 (Пловдив) - Димар (Пловдив)                    4:1
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Родопа (Смолян)            1:0

                           IX кръг

31 октомври-1 ноември 2008, петък-събота
Родопа (Смолян) - Спартак Даппер (Пловдив)                1:2
Димар (Пловдив) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)            0:3
Смолян 2000 (Смолян) - Ботев 1912 (Пловдив)               0:4
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)          1:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Мадан (Мадан)                   1:2
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 2003 (Маноле)         2:1

                           X кръг

7-8 ноември 2008, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)           3:0 сл.
Мадан (Мадан) - Асеновец 2005 (Асеновград)                3:0 сл.
Локомотив 1936 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              3:1
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Смолян 2000 (Смолян)       3:0 сл.
Родопа (Смолян) - Димар (Пловдив)                         3:0 сл.

                           XI кръг

14-15 ноември 2008, петък-събота
Димар (Пловдив) - Спартак Даппер (Пловдив)                1:2
Смолян 2000 (Смолян) - Родопа (Смолян)                    1:3
Марица 1921 (Пловдив) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)      0:5
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)            0:3
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1936 (Пловдив)     0:0
Марица 2003 (Маноле) - Мадан (Мадан)                      0:1

                           XII кръг

6-7 март 2009, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Мадан (Мадан)                  5:0
Марица 2003 (Маноле) - Локомотив 1936 (Пловдив)           1:3
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 1912 (Пловдив)         1:6
Брестник 1948 (Пловдив) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)    0:2
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                   2:0
Смолян 2000 (Смолян) - Димар (Пловдив)                    2:1

                           XIII кръг

13-14 март 2009, петък-събота
Смолян 2000 (Смолян) - Спартак Даппер (Пловдив)           2:2
Димар (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:2
Родопа (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)                 2:1
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград) 7:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)               5:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - Мадан (Мадан)                  1:0

                           XIV кръг

20-21 март 2009, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)       1:1
Мадан (Мадан) - Ботев 1912 (Пловдив)                      2:11
Марица 2003 (Маноле) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)       0:1
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа (Смолян)              3:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Димар (Пловдив)                 0:2
Марица 1921 (Пловдив) - Смолян 2000 (Смолян)              3:0 сл.

                           XV кръг

27-28 март 2009, петък-събота
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак Даппер (Пловдив)          2:1
Смолян 2000 (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)            1:1
Димар (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              4:0
Родопа (Смолян) - Марица 2003 (Маноле)                    3:0
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Мадан (Мадан)              6:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           2:2

                           XVI кръг

3-4 април 2009, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)           3:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)   2:0
Мадан (Мадан) - Родопа (Смолян)                           0:1
Марица 2003 (Маноле) - Димар (Пловдив)                    0:3
Асеновец 2005 (Асеновград) - Смолян 2000 (Смолян)         3:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           0:3

                           XVII кръг

10-11 април 2009, петък-събота
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак Даппер (Пловдив)        0:4
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        4:2
Смолян 2000 (Смолян) - Марица 2003 (Маноле)               0:1
Димар (Пловдив) - Мадан (Мадан)                           2:0
Родопа (Смолян) - Локомотив 1936 (Пловдив)                0:3
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)       2:1

                           XVIII кръг

17-18 април 2009, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)   3:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                    3:1
Локомотив 1936 (Пловдив) - Димар (Пловдив)                1:1
Мадан (Мадан) - Смолян 2000 (Смолян)                      3:0
Марица 2003 (Маноле) - Марица 1921 (Пловдив)              1:2
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      1:2

                           XIX кръг

24-25 април 2009, петък-събота
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак Даппер (Пловдив)     0:5
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)            1:0
Марица 1921 (Пловдив) - Мадан (Мадан)                     5:2
Смолян 2000 (Смолян) - Локомотив 1936 (Пловдив)           0:8
Димар (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)                    1:3
Родопа (Смолян) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)            0:1

                           XX кръг

1-2 май 2009, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Родопа (Смолян)                1:0
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Димар (Пловдив)            5:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Смолян 2000 (Смолян)               3:0 сл.
Локомотив 1936 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          3:0
Мадан (Мадан) - Брестник 1948 (Пловдив)                   2:2
Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград)         3:0

                           XXI кръг

8-9 май 2009, петък-събота
Марица 2003 (Маноле) - Спартак Даппер (Пловдив)           0:2
Асеновец 2005 (Асеновград) - Мадан (Мадан)                7:4
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)        1:4
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)              0:1
Смолян 2000 (Смолян) - УФК "Васил Левски" (Пловдив)       1:4
Димар (Пловдив) - Родопа (Смолян)                         3:0 сл.

                           XXII кръг

16-17 май 2009, петък-събота
Спартак Даппер (Пловдив) - Димар (Пловдив)                5:2
Родопа (Смолян) - Смолян 2000 (Смолян)                    1:1
УФК "Васил Левски" (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)      4:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)            3:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     6:1
Мадан (Мадан) - Марица 2003 (Маноле)                      3:0 сл.

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com