bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Перник - Зонална група "Струма" 2008/09

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Струмска слава 1927 (Радомир)      23   18   4   1   61:15   58
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Банско 1951 (Банско)               23   16   2   5   53:28   50
 3. Велбъжд (Кюстендил)                22   16   1   5   69:30   49
 4. Септември (Симитли)                24   15   2   7   61:29   47
 5. Малеш (Микрево)                    24   13   2   9   57:40   41
 6. Неврокоп (Гоце Делчев)             24   12   4   8   44:35   40
 7. Кракра 1919 (Перник)               23   10   3  10   50:48   33
 8. Германея (Сапарева баня)           22    7   6   9   35:38   27
 9. Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)      23    6   3  14   41:65   21
10. Миньор (Бобов дол)                 23    5   2  16   40:78   17
11. Пирин 2002 (Разлог)                24    5   2  17   41:83   17
12. Места 2005 (Хаджидимово)           23    4   2  17   32:70   14
13. Пирин II (Благоевград)             24    6   3  15   33:58   21 [*]

Бележки
  - Пирин II (Благоевград) е съставен от юноши старша възраст "Б" (родени
1991 г.).
  - Пирин II (Благоевград) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат служебни
победи с 3:0.
  - В класирането липсват резултатите от 5 мача.

                           I кръг

4 септември 2008, четвъртък
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин 2002 (Разлог)       1:6
Неврокоп (Гоце Делчев) - Кракра 1919 (Перник)             4:3
Пирин II (Благоевград) - Малеш (Микрево)                  1:1
Германея (Сапарева баня) - Банско 1951 (Банско)           2:2
Септември (Симитли) - Миньор (Бобов дол)                  6:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       1:0
Места 2005 (Хаджидимово)                                  почива

                           II кръг

11 септември 2008, четвъртък
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)        1:2
Банско 1951 (Банско) - Септември (Симитли)                2:0
Малеш (Микрево) - Германея (Сапарева баня)                2:1 *
* - Малеш е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Кракра 1919 (Перник) - Пирин II (Благоевград)             2:3
Пирин 2002 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)              2:3
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)  9:3
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           III кръг

18 септември 2008, четвъртък
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места 2005 (Хаджидимово)         5:0
Пирин II (Благоевград) - Пирин 2002 (Разлог)              4:1
Германея (Сапарева баня) - Кракра 1919 (Перник)           2:2
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево)                     1:3
Струмска слава 1927 (Радомир) - Банско 1951 (Банско)      3:0
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)                  6:0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)                             почива

                           IV кръг

25 септември 2008, четвъртък
Банско 1951 (Банско) - Велбъжд (Кюстендил)                4:1
на неутрален терен: *
Малеш (Микрево) - Струмска слава 1927 (Радомир)           0:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Малеш.
Кракра 1919 (Перник) - Септември (Симитли)                1:4
Пирин 2002 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)            1:2
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин II (Благоевград)         2:3
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Неврокоп (Гоце Делчев)    3:4
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           V кръг

2 октомври 2008, четвъртък
Пирин II (Благоевград) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)    5:2
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       3:1
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                 3:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кракра 1919 (Перник)      0:2
Велбъжд (Кюстендил) - Малеш (Микрево)                     3:1
Миньор (Бобов дол) - Банско 1951 (Банско)                 3:5
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           VI кръг

9 октомври 2008, четвъртък
на неутрален терен: *
Малеш (Микрево) - Миньор (Бобов дол)                      5:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Малеш.
Кракра 1919 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                0:2
Пирин 2002 (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:6
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (Симитли)            1:1
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)  2:2
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин II (Благоевград)           1:1
Банско 1951 (Банско)                                      почива

                           VII кръг

16 октомври 2008, четвъртък
Германея (Сапарева баня) - Неврокоп (Гоце Делчев)         0:0
Септември (Симитли) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)       4:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)  5:2
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2002 (Разлог)                 8:0
Миньор (Бобов дол) - Кракра 1919 (Перник)                 1:4
Банско 1951 (Банско) - Малеш (Микрево)                    2:1
Пирин II (Благоевград)                                    почива

                           VIII кръг

23 октомври 2008, четвъртък
Кракра 1919 (Перник) - Банско 1951 (Банско)               1:2
Пирин 2002 (Разлог) - Миньор (Бобов дол)                  5:5
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)            0:6
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Рд)  0:4
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)              2:1
Пирин II (Благоевград) - Германея (Сапарева баня)         3:1
Малеш (Микрево)                                           почива

                           IX кръг

30 октомври 2008, четвъртък
Септември (Симитли) - Пирин II (Благоевград)              4:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Неврокоп (Гоце Делчев)    0:0
Велбъжд (Кюстендил) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)       2:1
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)             4:3
Банско 1951 (Банско) - Пирин 2002 (Разлог)                6:1
Малеш (Микрево) - Кракра 1919 (Перник)                    5:0
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           X кръг

6 ноември 2008, четвъртък
Пирин 2002 (Разлог) - Малеш (Микрево)                     2:6
Места 2005 (Хаджидимово) - Банско 1951 (Банско)           1:7
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)        0:0
Неврокоп (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)              3:0
Пирин II (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)    0:0
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)            3:1
Кракра 1919 (Перник)                                      почива

                           XI кръг

13 ноември 2008, четвъртък
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  3:1
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин II (Благоевград)              3:2
Миньор (Бобов дол) - Неврокоп (Гоце Делчев)               1:3
Банско 1951 (Банско) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)      1:0
Малеш (Микрево) - Места 2005 (Хаджидимово)                5:0
Кракра 1919 (Перник) - Пирин 2002 (Разлог)                2:0
Септември (Симитли)                                       почива

                           XII кръг

20 ноември 2008, четвъртък
Места 2005 (Хаджидимово) - Кракра 1919 (Перник)           0:0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Малеш (Микрево)           3:0
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско 1951 (Банско)             1:2
Пирин II (Благоевград) - Миньор (Бобов дол)               9:3
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            2:2
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:1
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XIII кръг

27 ноември 2008, четвъртък
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (Симитли)                 1:0
Миньор (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)             0:3
Банско 1951 (Банско) - Пирин II (Благоевград)             2:1
Малеш (Микрево) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  4:2
Кракра 1919 (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)      6:3
Пирин 2002 (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:0
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

* - Пирин II (Благоевград) се отказва от участие на полусезона.
Резултатите му се зачитат, а през пролетта на противниците му се
присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

5 март 2009, четвъртък
Пирин 2002 (Разлог) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)       3:7
Кракра 1919 (Перник) - Неврокоп (Гоце Делчев)             2:1
Малеш (Микрево) - Пирин II (Благоевград)                  3:0 сл.
Банско 1951 (Банско) - Германея (Сапарева баня)           1:0
Миньор (Бобов дол) - Септември (Симитли)                  0:3
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:4
Места 2005 (Хаджидимово)                                  почива

                           XV кръг

12 март 2009, четвъртък
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Бобов дол)        3:0
Септември (Симитли) - Банско 1951 (Банско)                3:1
Германея (Сапарева баня) - Малеш (Микрево)                0:2
Пирин II (Благоевград) - Кракра 1919 (Перник)             0:3 сл.
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)              2:0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)  2:1
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XVI кръг

19 март 2009, четвъртък
Места 2005 (Хаджидимово) - Неврокоп (Гоце Делчев)         0:1
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин II (Благоевград)              3:0 сл.
Кракра 1919 (Перник) - Германея (Сапарева баня)           3:1
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)                     0:2
Банско 1951 (Банско) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:1
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)                  1:3
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)                             почива

                           XVII кръг

26 март 2009, четвъртък
Велбъжд (Кюстендил) - Банско 1951 (Банско)                 -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Малеш (Микрево)           7:0
Септември (Симитли) - Кракра 1919 (Перник)                4:2
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)            3:2
Пирин II (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)         0:3 сл.
Неврокоп (Гоце Делчев) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)    1:3
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           XVIII кръг

2 април 2009, четвъртък
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Пирин II (Благоевград)    3:0 сл.
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)        -
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 4:1
Кракра 1919 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:4
Малеш (Микрево) - Велбъжд (Кюстендил)                     3:4
Банско 1951 (Банско) - Миньор (Бобов дол)                 2:0
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XIX кръг

9 април 2009, четвъртък
Миньор (Бобов дол) - Малеш (Микрево)                      5:1
Велбъжд (Кюстендил) - Кракра 1919 (Перник)                5:2
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2002 (Разлог)       3:0
Септември (Симитли) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:0
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)  0:0
Пирин II (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)           0:3 сл.
Банско 1951 (Банско)                                      почива

                           XX кръг

12 април 2009, неделя
Неврокоп (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)         3:1
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Септември (Симитли)       2:4
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)  0:2
Пирин 2002 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                 0:3
Кракра 1919 (Перник) - Миньор (Бобов дол)                  -
Малеш (Микрево) - Банско 1951 (Банско)                    3:1
Пирин II (Благоевград)                                    почива

                           XXI кръг

16 април 2009, четвъртък
Банско 1951 (Банско) - Кракра 1919 (Перник)               1:0
Миньор (Бобов дол) - Пирин 2002 (Разлог)                  8:3
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)            7:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд Кюстендил (Кн)    3:1
Септември (Симитли) - Неврокоп (Гоце Делчев)              3:0
Германея (Сапарева баня) - Пирин II (Благоевград)         3:0 сл.
Малеш (Микрево)                                           почива

                           XXII кръг

19 април 2009, неделя
Пирин II (Благоевград) - Септември (Симитли)              0:3 сл.
Неврокоп (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)    1:3
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)        -
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор (Бобов дол)             4:1
Пирин 2002 (Разлог) - Банско 1951 (Банско)                2:0
Кракра 1919 (Перник) - Малеш (Микрево)                    5:1
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XXIII кръг

23 април 2009, четвъртък
Малеш (Микрево) - Пирин 2002 (Разлог)                     5:0
Банско 1951 (Банско) - Места 2005 (Хаджидимово)           4:0
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)        3:0
Велбъжд (Кюстендил) - Неврокоп (Гоце Делчев)              3:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин II (Благоевград)    3:0 сл.
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)            4:0
Кракра 1919 (Перник)                                      почива

                           XXIV кръг

30 април 2009, четвъртък
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)   -
Пирин II (Благоевград) - Велбъжд (Кюстендил)              0:3 сл.
Неврокоп (Гоце Делчев) - Миньор (Бобов дол)               3:0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Банско 1951 (Банско)      3:1
Места 2005 (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)                0:3
Пирин 2002 (Разлог) - Кракра 1919 (Перник)                2:2
Септември (Симитли)                                       почива

                           XXV кръг

3 май 2009, неделя
Кракра 1919 (Перник) - Места 2005 (Хаджидимово)           4:1
Малеш (Микрево) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)           3:0
Банско 1951 (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)             3:1
Миньор (Бобов дол) - Пирин II (Благоевград)               3:0 сл.
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            4:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)       2:1
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XXVI кръг

7 май 2009, четвъртък
Септември (Симитли) - Велбъжд (Кюстендил)                 5:2
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Бобов дол)             5:0
Пирин II (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)             0:3 сл.
Неврокоп (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)                  0:0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Кракра 1919 (Перник)      2:3
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)            3:0
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com