bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): София - Втора група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски Раковски (София)            22   18   2   2  101:18   56     [1 0 1  5:4  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Септември (София)                  22   18   2   2   93:11   56     [1 0 1  4:5  3]
 3. Мировяне (Мировяне)                22   17   3   2   81:13   54
 4. Елит (София)                       22   13   2   7   53:40   41
 5. Витоша (Бистрица)                  21   12   3   6   62:21   39 [*] [1 1 0  7:4  4]
 6. Обеля (кв.Обеля, София)            22   12   3   7   70:46   39     [0 1 1  4:7  1]
 7. Локомотив 101 (София)              21    8   5   8   40:44   29 [*]
 8. Средец (София)                     22    7   1  14   45:66   22     [1 0 1  6:5  3]
 9. Конелиано (Герман)                 22    6   4  12   30:52   22     [1 0 1  5:6  3]
10. Люлин (кв.Люлин, София)            22    3   0  19   15:105   9
11. Локомотив 2005 (София)             21    2   2  17   19:76    8 [*]
12. Подуяне (София)                    21    0   1  20    5:122   1 [*]

Бележки
  - Левски Раковски е втори отбор на Левски (София).
  - Подуяне (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат служебни
победи с 3:0.
  - Локомотив 2005 (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат служебни
победи с 3:0.
  - Мачовете Локомотив 2005 - Подуяне от XV кръг и Локомотив 101 - Витоша
от XIV кръг не са играни.
  - Отборите домакинстват както следва:
    - Левски Раковски (София) - ст."Раковски";
    - Витоша (Бистрица) - в Бистрица;
    - Люлин (кв.Люлин, София) - ст."II-ри микрорайон";
    - Септември (София) - ст."57-мо училище";
    - Локомотив 101 (София) - в кв.Бенковски, ст."Сокол";
    - Конелиано (Герман) - в Герман;
    - Мировяне (Мировяне) - ст."Димитър Пенев";
    - Елит (София) - стар ст."Академик" /4-ти километър/;
    - Обеля (кв.Обеля, София) - ст."Обеля";
    - Средец (София) - ст."НСА";
    - Локомотив 2005 (София) - в кв.Требич;
    - Подуяне (София) - в Кубратово.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 14:00 ч
Конелиано (Герман) - Средец (София)                       2:4
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Обеля (кв.Обеля, София) - Мировяне (Мировяне)             1:6
Локомотив 2005 (София) - Елит (София)                     3:3
Витоша (Бистрица) - Люлин (кв.Люлин, София)               8:0
15 септември 2008, понеделник, 14:00 ч
Септември (София) - Подуяне (София)                      13:1
Левски Раковски (София) - Локомотив 101 (София)           4:0

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                  4:1
Елит (София) - Витоша (Бистрица)                          0:1
Мировяне (Мировяне) - Левски Раковски (София)             0:3
Подуяне (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                 0:8
22 септември 2008, понеделник, 14:00 ч
Локомотив 101 (София) - Локомотив 2005 (София)            3:1
Конелиано (Герман) - Септември (София)                    0:8

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 14:00 ч
в Герман:
Обеля (кв.Обеля, София) - Конелиано (Герман)              4:2
Левски Раковски (София) - Подуяне (София)                18:0
Локомотив 2005 (София) - Мировяне (Мировяне)              1:6
Люлин (кв.Люлин, София) - Елит (София)                    0:5
29 септември 2008, понеделник, 14:00 ч
Септември (София) - Средец (София)                        5:2
Витоша (Бистрица) - Локомотив 101 (София)                 2:1

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Елит (София)                             3:4
Мировяне (Мировяне) - Витоша (Бистрица)                   2:0
Подуяне (София) - Локомотив 2005 (София)                  0:6
Конелиано (Герман) - Левски Раковски (София)              0:6
6 октомври 2008, понеделник, 14:00 ч
Локомотив 101 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)           6:1
Септември (София) - Обеля (кв.Обеля, София)               4:2

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 14:00 ч
Обеля (кв.Обеля, София) - Средец (София)                  5:3
Локомотив 2005 (София) - Конелиано (Герман)               1:1
Витоша (Бистрица) - Подуяне (София)                      14:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Мировяне (Мировяне)             0:10
13 октомври 2008, понеделник, 14:00 ч
Левски Раковски (София) - Септември (София)               2:3
Елит (София) - Локомотив 101 (София)                      2:1

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 14:00 ч
Мировяне (Мировяне) - Елит (София)                        4:1
Подуяне (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                 1:3
Конелиано (Герман) - Витоша (Бистрица)                    0:1
в София, ст."Раковски":
Обеля (кв.Обеля, София) - Левски Раковски (София)         0:4
20 октомври 2008, понеделник, 14:00 ч
Средец (София) - Локомотив 101 (София)                    1:3
Септември (София) - Локомотив 2005 (София)               10:1

                           VII кръг

25 октомври 2008, събота, 14:00 ч
Левски Раковски (София) - Средец (София)                  1:0
Локомотив 2005 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)          1:2
Люлин (кв.Люлин, София) - Конелиано (Герман)              1:2
Елит (София) - Подуяне (София)                            7:1
27 октомври 2008, понеделник, 14:00 ч
Витоша (Бистрица) - Септември (София)                     1:3
Локомотив 101 (София) - Мировяне (Мировяне)               1:1

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Мировяне (Мировяне)                      0:4
Конелиано (Герман) - Елит (София)                         2:3
Обеля (кв.Обеля, София) - Витоша (Бистрица)               1:4
Левски Раковски (София) - Локомотив 2005 (София)         11:0
3 ноември 2008, понеделник, 14:00 ч
Подуяне (София) - Локомотив 101 (София)                   1:1
Септември (София) - Люлин (кв.Люлин, София)               9:0

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Локомотив 2005 (София) - Средец (София)                   1:4
Витоша (Бистрица) - Левски Раковски (София)               1:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Обеля (кв.Обеля, София)         0:2
Мировяне (Мировяне) - Подуяне (София)                    14:0
10 ноември 2008, понеделник, 14:00 ч
Елит (София) - Септември (София)                          3:2
Локомотив 101 (София) - Конелиано (Герман)                2:2

                           X кръг

15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Подуяне (София)                          5:0
Конелиано (Герман) - Мировяне (Мировяне)                  0:6
Обеля (кв.Обеля, София) - Елит (София)                    1:3
Левски Раковски (София) - Люлин (кв.Люлин, София)         6:0
Локомотив 2005 (София) - Витоша (Бистрица)                1:6
17 ноември 2008, понеделник, 14:00 ч
Септември (София) - Локомотив 101 (София)                 4:0

                           XI кръг

22 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Витоша (Бистрица) - Средец (София)                        6:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Локомотив 2005 (София)          0:3
Елит (София) - Левски Раковски (София)                    1:5
Подуяне (София) - Конелиано (Герман)                      0:3
24 ноември 2008, понеделник, 14:00 ч
Локомотив 101 (София) - Обеля (кв.Обеля, София)           2:5
Мировяне (Мировяне) - Септември (София)                   0:0

* - Подуяне (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат служебни
победи с 3:0.
* - Локомотив 2005 (София) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           XII кръг

7 март 2009, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Конелиано (Герман)                       2:3
Подуяне (София) - Септември (София)                       0:3 сл.
Локомотив 101 (София) - Левски Раковски (София)           0:0
Елит (София) - Локомотив 2005 (София)                     3:0 сл.
Люлин (кв.Люлин, София) - Витоша (Бистрица)               0:4
9 март 2009, понеделник, 14:00 ч
в София, ст."Обеля":
Мировяне (Мировяне) - Обеля (кв.Обеля, София)             2:0

                           XIII кръг

14 март 2009, събота, 14:00 ч
Люлин (кв.Люлин, София) - Средец (София)                  1:3
Витоша (Бистрица) - Елит (София)                          1:2
Локомотив 2005 (София) - Локомотив 101 (София)            0:3 сл.
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Левски Раковски (София) - Мировяне (Мировяне)             1:2
Обеля (кв.Обеля, София) - Подуяне (София)                 3:0 сл.
Септември (София) - Конелиано (Герман)                    4:1

                           XIV кръг

21 март 2009, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Септември (София)                        отложен
Подуяне (София) - Левски Раковски (София)                 0:3 сл.
Мировяне (Мировяне) - Локомотив 2005 (София)              3:0 сл.
Локомотив 101 (София) - Витоша (Бистрица)                 отложен
Елит (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    отложен
23 март 2009, понеделник, 14:00 ч
в София, ст."Обеля":
Конелиано (Герман) - Обеля (кв.Обеля, София)              отложен
2 май 2009, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Септември (София)                        0:6
в София, ст."Обеля":
Конелиано (Герман) - Обеля (кв.Обеля, София)              2:4
Локомотив 101 (София) - Витоша (Бистрица)                 неигран
Елит (София) - Люлин (кв.Люлин, София)                    3:0 сл.

                           XV кръг

25 март 2009, сряда, 14:00 ч
Елит (София) - Средец (София)                             4:2
Люлин (кв.Люлин, София) - Локомотив 101 (София)           0:2
Локомотив 2005 (София) - Подуяне (София)                  неигран
Левски Раковски (София) - Конелиано (Герман)              1:0
Обеля (кв.Обеля, София) - Септември (София)               1:1
1 април 2009, сряда, 14:00 ч
Витоша (Бистрица) - Мировяне (Мировяне)                   0:1

                           XVI кръг

28 март 2009, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                  1:1
Конелиано (Герман) - Локомотив 2005 (София)               3:0 сл.
Подуяне (София) - Витоша (Бистрица)                       0:3 сл.
Мировяне (Мировяне) - Люлин (кв.Люлин, София)             6:0
30 март 2009, понеделник, 14:00 ч
Септември (София) - Левски Раковски (София)               1:3
Локомотив 101 (София) - Елит (София)                      3:3

                           XVII кръг

4 април 2009, събота, 14:00 ч
Елит (София) - Мировяне (Мировяне)                        0:3
Люлин (кв.Люлин, София) - Подуяне (София)                 3:0 сл.
Локомотив 2005 (София) - Септември (София)                0:3 сл.
в София, ст."Обеля":
Левски Раковски (София) - Обеля (кв.Обеля, София)         7:1
6 април 2009, понеделник, 14:00 ч
Локомотив 101 (София) - Средец (София)                    7:2
Витоша (Бистрица) - Конелиано (Герман)                    0:0

                           XVIII кръг

11 април 2009, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Левски Раковски (София)                  0:5
Обеля (кв.Обеля, София) - Локомотив 2005 (София)          3:0 сл.
Конелиано (Герман) - Люлин (кв.Люлин, София)              2:1
Подуяне (София) - Елит (София)                            0:3 сл.
13 април 2009, понеделник, 14:00 ч
Септември (София) - Витоша (Бистрица)                     1:0
Мировяне (Мировяне) - Локомотив 101 (София)               3:0

                           XIX кръг

15 април 2009, сряда, 14:00 ч
Мировяне (Мировяне) - Средец (София)                      4:1
Локомотив 101 (София) - Подуяне (София)                   3:0 сл.
Елит (София) - Конелиано (Герман)                         2:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Септември (София)               0:9
Витоша (Бистрица) - Обеля (кв.Обеля, София)               3:3
Локомотив 2005 (София) - Левски Раковски (София)          0:3 сл.

                           XX кръг

18 април 2009, събота, 14:00 ч
Средец (София) - Локомотив 2005 (София)                   3:0 сл.
Левски Раковски (София) - Витоша (Бистрица)               2:1
Обеля (кв.Обеля, София) - Люлин (кв.Люлин, София)        16:0
Подуяне (София) - Мировяне (Мировяне)                     0:3 сл.
20 април 2009, понеделник, 14:00 ч
Септември (София) - Елит (София)                          3:1
Конелиано (Герман) - Локомотив 101 (София)                0:1

                           XXI кръг

25 април 2009, събота, 14:00 ч
Подуяне (София) - Средец (София)                          0:3 сл.
Мировяне (Мировяне) - Конелиано (Герман)                  1:1
Елит (София) - Обеля (кв.Обеля, София)                    0:1
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Раковски (София)         1:4
Витоша (Бистрица) - Локомотив 2005 (София)                3:0 сл.
27 април 2009, понеделник, 14:00 ч
Локомотив 101 (София) - Септември (София)                 0:6

                           XXII кръг

29 април 2009, сряда, 14:00 ч
Средец (София) - Витоша (Бистрица)                        1:3
Локомотив 2005 (София) - Люлин (кв.Люлин, София)          0:3 сл.
Левски Раковски (София) - Елит (София)                    3:0 сл. *
* - първоначално 1:2, Елит използва нередовен играч.
Обеля (кв.Обеля, София) - Локомотив 101 (София)           6:1
Септември (София) - Мировяне (Мировяне)                   3:0
Конелиано (Герман) - Подуяне (София)                      3:0 сл.

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com