bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): Сливен - Зонална група 2008/09

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Нафтекс (Бургас)                   16   15   1   0  101:12   46
 2. Нафтекс II (Бургас)                17   14   0   3   48:22   42
 3. Сливен 2000 (Сливен)               17   11   3   3   56:23   36
-------------------------------------------------------------------
 4. Берое (Стара Загора)               17   10   3   4   37:13   33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Черноморец Бургас (Бургас)         18    9   4   5   42:17   31
 6. Траяна (Стара Загора)              18    8   1   9   38:45   25
 7. Сливен 2000 II (Сливен)            17    6   0  11   39:49   18
 8. Черноморец Бургас II (Бургас)      17    4   2  11   25:55   14
 9. Тунджа 1915 (Ямбол)                17    2   0  15   12:84    6
10. Несебър (Несебър)                  18    0   0  18   10:88    0

Бележки
  - Първите 2 отбора се класират за финалите на Републиканското първенство,
а заелият трето място играе баражи.
  - Групата е с една програма със сливенската зонална група за деца, поради
което мачовете са разпределени в 22 кръга и има почиващи отбори.
  - Сливен 2000 II (Сливен), Черноморец Бургас II (Бургас) и Нафтекс II
(Бургас) са съставени от юноши младша възраст "Б" (род.1993 г.).
  - Траяна (Стара Загора) играе домакинските си мачове в Коларово.

                           I кръг

13-14 септември 2008, събота-неделя
Нафтекс (Бургас) - Черноморец Бургас II (Бургас)          7:1
Нафтекс II (Бургас) - Несебър (Несебър)                   5:0
Траяна (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)               8:1
Сливен 2000 (Сливен) - Сливен 2000 II (Сливен)            5:2
Берое (Стара Загора)                                      почива
Черноморец Бургас (Бургас)                                почива

                           II кръг

20-21 септември 2008, събота-неделя
Черноморец Бургас II (Бургас) - Сливен 2000 II (Сливен)   1:4
Тунджа 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                0:5
Черноморец Бургас (Бургас) - Траяна (Стара Загора)        1:0
Несебър (Несебър) - Берое (Стара Загора)                  0:4
Нафтекс (Бургас) - Нафтекс II (Бургас)                    6:1

                           III кръг

27-28 септември 2008, събота-неделя
Нафтекс II (Бургас) - Черноморец Бургас II (Бургас)       4:1
Берое (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)                   2:4
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)         4:2
Сливен 2000 II (Сливен) - Тунджа 1915 (Ямбол)             4:1
Несебър (Несебър)                                         почива
Траяна (Стара Загора)                                     почива

                           IV кръг

4-5 октомври 2008, събота-неделя
Черноморец Бургас II (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)       6:4
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 II (Сливен)      3:1
Несебър (Несебър) - Траяна (Стара Загора)                 1:5
Нафтекс II (Бургас) - Берое (Стара Загора)                2:0
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива
Нафтекс (Бургас)                                          почива

                           V кръг

11-12 октомври 2008, събота-неделя
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас II (Бургас)      2:0
Траяна (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)                  1:8
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                  8:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец Бургас (Бургас)          0:7
Нафтекс II (Бургас)                                       почива
Сливен 2000 II (Сливен)                                   почива

                           VI кръг

18-19 октомври 2008, събота-неделя
Черноморец Бургас II (Бургас) - Черноморец Бургас (Бс)    1:4
Несебър (Несебър) - Сливен 2000 II (Сливен)               1:3
Нафтекс (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)                   4:0
Нафтекс II (Бургас) - Траяна (Стара Загора)               3:2
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           VII кръг

почива - Черноморец Бургас II (Бургас)
Траяна (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)
Сливен 2000 (Сливен) - Нафтекс II (Бургас)
Сливен 2000 II (Сливен) - Нафтекс (Бургас)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)
Черноморец Бургас (Бургас) - почива

                           VIII кръг

Черноморец Бургас II (Бургас) - почива
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)
Нафтекс (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Нафтекс II (Бургас) - Сливен 2000 II (Сливен)
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)
почива - Траяна (Стара Загора)

                           IX кръг

Траяна (Стара Загора) - Черноморец Бургас II (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) - почива
Сливен 2000 II (Сливен) - Берое (Стара Загора)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нафтекс II (Бургас)
Черноморец Бургас (Бургас) - Нафтекс (Бургас)
почива - Несебър (Несебър)

                           X кръг

Черноморец Бургас II (Бургас) - Несебър (Несебър)
Нафтекс (Бургас) - почива
Нафтекс II (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)
почива - Сливен 2000 II (Сливен)
Траяна (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)

                           XI кръг

Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас II (Бургас)
Сливен 2000 II (Сливен) - Траяна (Стара Загора)
Тунджа 1915 (Ямбол) - почива
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)
почива - Нафтекс II (Бургас)
Несебър (Несебър) - Нафтекс (Бургас)

                           XII кръг

Черноморец Бургас II (Бургас) - Нафтекс (Бургас)
Несебър (Несебър) - Нафтекс II (Бургас)
почива - Берое (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) - почива
Тунджа 1915 (Ямбол) - Траяна (Стара Загора)
Сливен 2000 II (Сливен) - Сливен 2000 (Сливен)

                           XIII кръг

Сливен 2000 II (Сливен) - Черноморец Бургас II (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Траяна (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
почива - почива
Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
Нафтекс II (Бургас) - Нафтекс (Бургас)

                           XIV кръг

Черноморец Бургас II (Бургас) - Нафтекс II (Бургас)
Нафтекс (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - почива
почива - Траяна (Стара Загора)
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 II (Сливен)

                           XV кръг

Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец Бургас II (Бургас)
Сливен 2000 II (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) - почива
Траяна (Стара Загора) - Несебър (Несебър)
почива - Нафтекс (Бургас)
Берое (Стара Загора) - Нафтекс II (Бургас)

                           XVI кръг

Черноморец Бургас II (Бургас) - Берое (Стара Загора)
Нафтекс II (Бургас) - почива
Нафтекс (Бургас) - Траяна (Стара Загора)
Несебър (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен)
почива - Сливен 2000 II (Сливен)
Черноморец Бургас (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)

                           XVII кръг

Черноморец Бургас (Бургас) - Черноморец Бургас II (Бургас)
Тунджа 1915 (Ямбол) - почива
Сливен 2000 II (Сливен) - Несебър (Несебър)
Сливен 2000 (Сливен) - Нафтекс (Бургас)
Траяна (Стара Загора) - Нафтекс II (Бургас)
почива - Берое (Стара Загора)

                           XVIII кръг

Черноморец Бургас II (Бургас) - почива
Берое (Стара Загора) - Траяна (Стара Загора)
Нафтекс II (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)
Нафтекс (Бургас) - Сливен 2000 II (Сливен)
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)
почива - Черноморец Бургас (Бургас)

                           XIX кръг

почива - Черноморец Бургас II (Бургас)
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нафтекс (Бургас)
Сливен 2000 II (Сливен) - Нафтекс II (Бургас)
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)
Траяна (Стара Загора) - почива

                           XX кръг

Черноморец Бургас II (Бургас) - Траяна (Стара Загора)
почива - Сливен 2000 (Сливен)
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 II (Сливен)
Нафтекс II (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Нафтекс (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)
Несебър (Несебър) - почива

                           XXI кръг

Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас II (Бургас)
почива - Нафтекс (Бургас)
Черноморец Бургас (Бургас) - Нафтекс II (Бургас)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Берое (Стара Загора)
Сливен 2000 II (Сливен) - почива
Сливен 2000 (Сливен) - Траяна (Стара Загора)

                           XXII кръг

Черноморец Бургас II (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)
Траяна (Стара Загора) - Сливен 2000 II (Сливен)
почива - Тунджа 1915 (Ямбол)
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)
Нафтекс II (Бургас) - почива
Нафтекс (Бургас) - Несебър (Несебър)

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com