bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Варна - Елитна група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно море (Варна)                 20   16   3   1   57:10   51  Републиканско първенство
 2. Спартак (Варна)                    20   16   1   3   57:14   49  Републиканско първенство
-------------------------------------------------------------------
 3. Светкавица 1922 (Търговище)        20   15   0   5   59:17   45  Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Калиакра (Каварна)                 20   14   1   5   55:25   43
 5. Панайот Волов (Шумен)              20   11   3   6   36:18   36
 6. Дунав (Русе)                       20    9   4   7   35:21   31
 7. Орловец (Победа)                   20    6   3  11   35:49   21
 8. Черноморец 2003 (Бяла)             20    5   3  12   23:36   18
 9. Черноморец (Балчик)                20    3   0  17   18:108   9
10. Доростол 2003 (Силистра)           20    2   0  18   17:62    6
11. Варна Сити (Варна)                 20    3   2  15   13:45   11 [*]

Бележки
  - Първите 2 отбора се класират директно за финалите на Републиканското
първенство, а третият отбор играе баражи.
  - Варна Сити (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се
зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

11 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Панайот Волов (Шумен)            0:1
Орловец (Победа) - Светкавица 1922 (Търговище)            2:3
Калиакра (Каварна) - Варна Сити (Варна)                   3:0
Дунав (Русе) - Спартак (Варна)                            2:1
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                 16:0
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива

                           II кръг

18 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Спартак (Варна) - Черно море (Варна)                      2:0
Варна Сити (Варна) - Дунав (Русе)                         0:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Калиакра (Каварна)          3:0
Панайот Волов (Шумен) - Орловец (Победа)                  0:0
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец 2003 (Бяла)         0:1
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           III кръг

25 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Орловец (Победа) - Доростол 2003 (Силистра)               3:1
Калиакра (Каварна) - Панайот Волов (Шумен)                1:0
Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)                0:2
Черно море (Варна) - Варна Сити (Варна)                   1:0
Черноморец (Балчик) - Спартак (Варна)                     1:11
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           IV кръг

2 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Варна Сити (Варна) - Черноморец (Балчик)                  5:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Черно море (Варна)          0:1
Панайот Волов (Шумен) - Дунав (Русе)                      2:2
Доростол 2003 (Силистра) - Калиакра (Каварна)             0:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Орловец (Победа)                 5:2
Спартак (Варна)                                           почива

                           V кръг

9 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Калиакра (Каварна) - Черноморец 2003 (Бяла)               3:1
Дунав (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)                   1:0
Черно море (Варна) - Панайот Волов (Шумен)                3:2
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)         2:9
Спартак (Варна) - Варна Сити (Варна)                      2:0
Орловец (Победа)                                          почива

                           VI кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак (Варна)             0:1
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)               7:0
Доростол 2003 (Силистра) - Черно море (Варна)             0:4
Черноморец 2003 (Бяла) - Дунав (Русе)                     1:1
Орловец (Победа) - Калиакра (Каварна)                     3:2
Варна Сити (Варна)                                        почива

                           VII кръг

23 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Дунав (Русе) - Орловец (Победа)                           3:0
Черно море (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:0
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра)            3:2
Спартак (Варна) - Панайот Волов (Шумен)                   1:0
Варна Сити (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)          1:4
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           VIII кръг

30 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Панайот Волов (Шумен) - Варна Сити (Варна)                2:1
Доростол 2003 (Силистра) - Спартак (Варна)                0:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец (Балчик)              3:0
Орловец (Победа) - Черно море (Варна)                     1:3
Калиакра (Каварна) - Дунав (Русе)                         3:2
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           IX кръг

6 ноември 2008, четвъртък
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                   4:1
Черноморец (Балчик) - Орловец (Победа)                    2:8
Спартак (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)                  2:1
Варна Сити (Варна) - Доростол 2003 (Силистра)             3:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Панайот Волов (Шумен)       3:0
Дунав (Русе)                                              почива

                           X кръг

13 ноември 2008, четвъртък
Доростол 2003 (Силистра) - Светкавица 1922 (Търговище)    1:5
Черноморец 2003 (Бяла) - Варна Сити (Варна)               1:2
Орловец (Победа) - Спартак (Варна)                        0:5
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                 14:0
Дунав (Русе) - Черно море (Варна)                         1:2
Панайот Волов (Шумен)                                     почива

                           XI кръг

20 ноември 2008, четвъртък
Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)                        1:6
Спартак (Варна) - Калиакра (Каварна)                      0:1
Варна Сити (Варна) - Орловец (Победа)                     1:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец 2003 (Бяла)      4:0
Панайот Волов (Шумен) - Доростол 2003 (Силистра)          6:1
Черно море (Варна)                                        почива

* - Варна Сити (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се
зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

5 март 2009, четвъртък
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)            2:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Орловец (Победа)            5:1
Варна Сити (Варна) - Калиакра (Каварна)                   0:3 сл.
Спартак (Варна) - Дунав (Русе)                            1:0
Черноморец (Балчик) - Черно море (Варна)                  1:5
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива

                           XIII кръг

12 март 2009, четвъртък
Черно море (Варна) - Спартак (Варна)                      0:0
Дунав (Русе) - Варна Сити (Варна)                         3:0 сл.
Калиакра (Каварна) - Светкавица 1922 (Търговище)          2:1
Орловец (Победа) - Панайот Волов (Шумен)                  1:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Доростол 2003 (Силистра)         3:0
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XIV кръг

19 март 2009, четвъртък
Доростол 2003 (Силистра) - Орловец (Победа)               1:2
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                1:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)                3:0
Варна Сити (Варна) - Черно море (Варна)                   0:3 сл.
Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                     4:0
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XV кръг

26 март 2009, четвъртък
Черноморец (Балчик) - Варна Сити (Варна)                  3:0 сл.
Черно море (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)          3:0
Дунав (Русе) - Панайот Волов (Шумен)                      0:1
Калиакра (Каварна) - Доростол 2003 (Силистра)             6:0
Орловец (Победа) - Черноморец 2003 (Бяла)                 2:2
Спартак (Варна)                                           почива

                           XVI кръг

2 април 2009, четвъртък
Черноморец 2003 (Бяла) - Калиакра (Каварна)               1:3
Доростол 2003 (Силистра) - Дунав (Русе)                   1:4
Панайот Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                1:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Балчик)         4:0
Варна Сити (Варна) - Спартак (Варна)                      0:3 сл.
Орловец (Победа)                                          почива

                           XVII кръг

9 април 2009, четвъртък
Спартак (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)             3:2
Черноморец (Балчик) - Панайот Волов (Шумен)               0:1
Черно море (Варна) - Доростол 2003 (Силистра)             2:0
Дунав (Русе) - Черноморец 2003 (Бяла)                     3:0
Калиакра (Каварна) - Орловец (Победа)                     2:1
Варна Сити (Варна)                                        почива

                           XVIII кръг

16 април 2009, четвъртък
Черноморец 2003 (Бяла) - Черно море (Варна)               0:3
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец (Балчик)            5:1
Панайот Волов (Шумен) - Спартак (Варна)                   0:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Варна Сити (Варна)          3:0 сл.
по-късно (между XIX и XX кръг)
Орловец (Победа) - Дунав (Русе)                           1:3
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XIX кръг

23 април 2009, четвъртък
Варна Сити (Варна) - Панайот Волов (Шумен)                0:3 сл.
Спартак (Варна) - Доростол 2003 (Силистра)                6:0
Черноморец (Балчик) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:0
Черно море (Варна) - Орловец (Победа)                     2:0
Дунав (Русе) - Калиакра (Каварна)                         1:1
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           XX кръг

30 април 2009, четвъртък
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                   1:3
Орловец (Победа) - Черноморец (Балчик)                    2:1
Черноморец 2003 (Бяла) - Спартак (Варна)                  1:4
Доростол 2003 (Силистра) - Варна Сити (Варна)             3:0 сл.
Панайот Волов (Шумен) - Светкавица 1922 (Търговище)       0:2
Дунав (Русе)                                              почива

                           XXI кръг

6 май 2009, сряда
Светкавица 1922 (Търговище) - Доростол 2003 (Силистра)    3:0
Варна Сити (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:3 сл.
Спартак (Варна) - Орловец (Победа)                        6:2
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  2:3
Черно море (Варна) - Дунав (Русе)                         1:0
Панайот Волов (Шумен)                                     почива

                           XXII кръг

14 май 2009, четвъртък
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)                        3:0
Калиакра (Каварна) - Спартак (Варна)                      4:2
Орловец (Победа) - Варна Сити (Варна)                     3:0 сл.
Черноморец 2003 (Бяла) - Светкавица 1922 (Търговище)      0:3
Доростол 2003 (Силистра) - Панайот Волов (Шумен)          1:5
Черно море (Варна)                                        почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com