bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): Варна - II група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белослав (Белослав)                24   21   1   2  152:17   64
 2. Ендже (Царев брод)                 24   20   3   1  104:10   63
 3. Ботев 2008 (Нови пазар)            24   17   3   4   75:27   54
 4. Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        24   15   2   7   46:18   47
 5. Девня 2005 (Девня)                 24   12   3   9   63:48   39
 6. Суворово (Суворово)                24   11   2  11   44:30   35
 7. Преслав (Велики Преслав)           24   10   1  13   32:39   31
 8. Септември 98 (Тервел)              24    9   3  12   51:51   30
 9. Добруджа (Добрич)                  24    9   2  13   42:36   29
10. Локомотив (Каспичан)               24    7   4  13   26:63   25
11. Шабла (Шабла)                      24    5   0  19   28:95   15
12. Аксаково (Аксаково)                24    4   0  20   16:137  12  [1 0 1  4:3  3]
13. Спортист (Генерал Тошево)          24    4   0  20   15:123  12  [1 0 1  3:4  3]

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 10:00 ч
Ботев 2008 (Нови пазар) - Девня 2005 (Девня)              3:1
Аксаково (Аксаково) - Добруджа (Добрич)                   0:3
Локомотив (Каспичан) - Ендже (Царев брод)                 1:5
Суворово (Суворово) - Спортист (Генерал Тошево)           7:0
Преслав (Велики Преслав) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)    1:0
Шабла (Шабла) - Септември 98 (Тервел)                     4:1
Белослав (Белослав)                                       почива

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 10:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Шабла (Шабла)               1:0
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (Велики Преслав)      0:6
Ендже (Царев брод) - Суворово (Суворово)                  1:0
Добруджа (Добрич) - Локомотив (Каспичан)                  1:0
Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково)                  8:0
Белослав (Белослав) - Ботев 2008 (Нови пазар)             7:3
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 10:00 ч
Аксаково (Аксаково) - Белослав (Белослав)                 1:14
Локомотив (Каспичан) - Девня 2005 (Девня)                 0:2
Суворово (Суворово) - Добруджа (Добрич)                   4:1
Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод)             0:1
Шабла (Шабла) - Спортист (Генерал Тошево)                 3:0
Септември 98 (Тервел) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       0:2
Ботев 2008 (Нови пазар)                                   почива

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 10:00 ч
Спортист (Генерал Тошево) - Септември 98 (Тервел)         0:10
Ендже (Царев брод) - Шабла (Шабла)                        4:0
Добруджа (Добрич) - Преслав (Велики Преслав)              3:0
Девня 2005 (Девня) - Суворово (Суворово)                  2:1
Белослав (Белослав) - Локомотив (Каспичан)               11:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Аксаково (Аксаково)            10:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)                               почива

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 10:00 ч
Локомотив (Каспичан) - Ботев 2008 (Нови пазар)            1:1
Суворово (Суворово) - Белослав (Белослав)                 1:2
Преслав (Велики Преслав) - Девня 2005 (Девня)             1:3
Шабла (Шабла) - Добруджа (Добрич)                         0:6
Септември 98 (Тервел) - Ендже (Царев брод)                0:4
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Спортист (Генерал Тошево)   8:0
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 10:00 ч
Ендже (Царев брод) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          1:1
Добруджа (Добрич) - Септември 98 (Тервел)                 2:0
Девня 2005 (Девня) - Шабла (Шабла)                        5:0
Белослав (Белослав) - Преслав (Велики Преслав)            6:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Суворово (Суворово)             3:0
Аксаково (Аксаково) - Локомотив (Каспичан)                1:2
Спортист (Генерал Тошево)                                 почива

                           VII кръг

25 октомври 2008, събота, 10:00 ч
Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково)                 8:0
Преслав (Велики Преслав) - Ботев 2008 (Нови пазар)        1:2
Шабла (Шабла) - Белослав (Белослав)                       1:12
Септември 98 (Тервел) - Девня 2005 (Девня)                3:3
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Добруджа (Добрич)           0:0
Спортист (Генерал Тошево) - Ендже (Царев брод)            0:11
Локомотив (Каспичан)                                      почива

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 10:00 ч
Добруджа (Добрич) - Спортист (Генерал Тошево)            10:2
Девня 2005 (Девня) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          2:3
Белослав (Белослав) - Септември 98 (Тервел)              11:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Шабла (Шабла)                  10:0
Аксаково (Аксаково) - Преслав (Велики Преслав)            1:4
Локомотив (Каспичан) - Суворово (Суворово)                0:1
Ендже (Царев брод)                                        почива

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 10:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Локомотив (Каспичан)           1:0
Шабла (Шабла) - Аксаково (Аксаково)                       7:2
Септември 98 (Тервел) - Ботев 2008 (Нови пазар)           1:3
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Белослав (Белослав)         0:2
Спортист (Генерал Тошево) - Девня 2005 (Девня)            2:4
Ендже (Царев брод) - Добруджа (Добрич)                    3:0
Суворово (Суворово)                                       почива

                           X кръг

15 ноември 2008, събота, 10:00 ч
Девня 2005 (Девня) - Ендже (Царев брод)                   0:3
Белослав (Белослав) - Спортист (Генерал Тошево)           8:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)     2:0
Аксаково (Аксаково) - Септември 98 (Тервел)               0:8
Локомотив (Каспичан) - Шабла (Шабла)                      2:1
Суворово (Суворово) - Преслав (Велики Преслав)            0:1
Добруджа (Добрич)                                         почива

                           XI кръг

22 ноември 2008, събота, 10:00 ч
Шабла (Шабла) - Суворово (Суворово)                       0:2
Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Каспичан)              6:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Аксаково (Аксаково)         3:0
Спортист (Генерал Тошево) - Ботев 2008 (Нови пазар)       1:5
Ендже (Царев брод) - Белослав (Белослав)                  1:1
Добруджа (Добрич) - Девня 2005 (Девня)                    0:1
Преслав (Велики Преслав)                                  почива

                           XII кръг

29 ноември 2008, събота, 10:00 ч
Белослав (Белослав) - Добруджа (Добрич)                   2:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Ендже (Царев брод)              2:2
Аксаково (Аксаково) - Спортист (Генерал Тошево)           4:0
Локомотив (Каспичан) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        0:2
Суворово (Суворово) - Септември 98 (Тервел)               0:2
Преслав (Велики Преслав) - Шабла (Шабла)                  3:0
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XIII кръг

6 декември 2008, събота, 10:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Преслав (Велики Преслав)          2:2
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Суворово (Суворово)         1:0
Спортист (Генерал Тошево) - Локомотив (Каспичан)          3:0
Ендже (Царев брод) - Аксаково (Аксаково)                 11:0
Добруджа (Добрич) - Ботев 2008 (Нови пазар)               0:0
Девня 2005 (Девня) - Белослав (Белослав)                  0:6
Шабла (Шабла)                                             почива

                           XIV кръг

7 март 2009, събота, 10:00 ч
Девня 2005 (Девня) - Ботев 2008 (Нови пазар)              1:3
Добруджа (Добрич) - Аксаково (Аксаково)                   7:0
Ендже (Царев брод) - Локомотив (Каспичан)                 9:0
Спортист (Генерал Тошево) - Суворово (Суворово)           1:6
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Преслав (Велики Преслав)    1:0
Септември 98 (Тервел) - Шабла (Шабла)                     5:2
Белослав (Белослав)                                       почива

                           XV кръг

11 март 2009, сряда, 10:00 ч
Шабла (Шабла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)               0:2
Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)      4:0
Суворово (Суворово) - Ендже (Царев брод)                  1:6
Локомотив (Каспичан) - Добруджа (Добрич)                  1:0
Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)                  0:7
Ботев 2008 (Нови пазар) - Белослав (Белослав)             2:1
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XVI кръг

14 март 2009, събота, 10:00 ч
Белослав (Белослав) - Аксаково (Аксаково)                17:0
Девня 2005 (Девня) - Локомотив (Каспичан)                 2:2
Добруджа (Добрич) - Суворово (Суворово)                   0:2
Ендже (Царев брод) - Преслав (Велики Преслав)             4:0
Спортист (Генерал Тошево) - Шабла (Шабла)                 1:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Септември 98 (Тервел)       4:0
Ботев 2008 (Нови пазар)                                   почива

                           XVII кръг

21 март 2009, събота, 10:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Спортист (Генерал Тошево)         6:0
Шабла (Шабла) - Ендже (Царев брод)                        1:4
Преслав (Велики Преслав) - Добруджа (Добрич)              0:1
Суворово (Суворово) - Девня 2005 (Девня)                  0:0
Локомотив (Каспичан) - Белослав (Белослав)                0:7
Аксаково (Аксаково) - Ботев 2008 (Нови пазар)             1:4
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)                               почива

                           XVIII кръг

28 март 2009, събота, 10:00 ч
Ботев 2008 (Нови пазар) - Локомотив (Каспичан)            3:0
Белослав (Белослав) - Суворово (Суворово)                 3:0
Девня 2005 (Девня) - Преслав (Велики Преслав)             5:0
Добруджа (Добрич) - Шабла (Шабла)                         2:3
Ендже (Царев брод) - Септември 98 (Тервел)                5:1
Спортист (Генерал Тошево) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   1:5
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           XIX кръг

1 април 2009, сряда, 10:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Ендже (Царев брод)          0:1
Септември 98 (Тервел) - Добруджа (Добрич)                 2:1
Шабла (Шабла) - Девня 2005 (Девня)                        1:0
Преслав (Велики Преслав) - Белослав (Белослав)            0:3
Суворово (Суворово) - Ботев 2008 (Нови пазар)             2:1
Локомотив (Каспичан) - Аксаково (Аксаково)                4:1
Спортист (Генерал Тошево)                                 почива

                           XX кръг

4 април 2009, събота, 10:00 ч
Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово)                 0:3
Ботев 2008 (Нови пазар) - Преслав (Велики Преслав)        3:0
Белослав (Белослав) - Шабла (Шабла)                      14:1
Девня 2005 (Девня) - Септември 98 (Тервел)                2:0
Добруджа (Добрич) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)           2:0
Ендже (Царев брод) - Спортист (Генерал Тошево)            5:0
Локомотив (Каспичан)                                      почива

                           XXI кръг

Спортист (Генерал Тошево) - Добруджа (Добрич)             1:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Девня 2005 (Девня)          4:0
Септември 98 (Тервел) - Белослав (Белослав)               2:1
Шабла (Шабла) - Ботев 2008 (Нови пазар)                   1:4
Преслав (Велики Преслав) - Аксаково (Аксаково)            0:1
Суворово (Суворово) - Локомотив (Каспичан)                1:1
Ендже (Царев брод)                                        почива

                           XXII кръг

18 април 2009, събота, 10:00 ч
Локомотив (Каспичан) - Преслав (Велики Преслав)           3:0
Аксаково (Аксаково) - Шабла (Шабла)                       3:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)           2:0
Белослав (Белослав) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         3:1
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)            9:0
Добруджа (Добрич) - Ендже (Царев брод)                    0:3
Суворово (Суворово)                                       почива

                           XXIII кръг

25 април 2009, събота, 10:00 ч
Ендже (Царев брод) - Девня 2005 (Девня)                   6:1
Спортист (Генерал Тошево) - Белослав (Белослав)           0:6
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Ботев 2008 (Нови пазар)     2:1
Септември 98 (Тервел) - Аксаково (Аксаково)               0:1
Шабла (Шабла) - Локомотив (Каспичан)                      2:5
Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово)            3:0
Добруджа (Добрич)                                         почива

                           XXIV кръг

2 май 2009, събота, 10:00 ч
Суворово (Суворово) - Шабла (Шабла)                       3:0
Локомотив (Каспичан) - Септември 98 (Тервел)              1:1
Аксаково (Аксаково) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         0:3
Ботев 2008 (Нови пазар) - Спортист (Генерал Тошево)       4:0
Белослав (Белослав) - Ендже (Царев брод)                  1:0
Девня 2005 (Девня) - Добруджа (Добрич)                    3:1
Преслав (Велики Преслав)                                  почива

                           XXV кръг

6 май 2009, сряда, 10:00 ч
Добруджа (Добрич) - Белослав (Белослав)                   1:5
Ендже (Царев брод) - Ботев 2008 (Нови пазар)              4:0
Спортист (Генерал Тошево) - Аксаково (Аксаково)           3:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Локомотив (Каспичан)        2:0
Септември 98 (Тервел) - Суворово (Суворово)               1:0
Шабла (Шабла) - Преслав (Велики Преслав)                  0:4
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XXVI кръг

9 май 2009, събота, 10:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)          1:0
Суворово (Суворово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         2:1
Локомотив (Каспичан) - Спортист (Генерал Тошево)          2:0
Аксаково (Аксаково) - Ендже (Царев брод)                  0:10
Ботев 2008 (Нови пазар) - Добруджа (Добрич)               4:1
Белослав (Белослав) - Девня 2005 (Девня)                  9:2
Шабла (Шабла)                                             почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com