bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Велико Търново - Юноши младша възраст (род.1992-93) "А" група 2008/09

                           III кръг

11 септември 2008, четвъртък, 15:00 ч
Бдин (Видин) - Ботев (Враца)                              4:6
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      0:2
Спартак (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)                  2:0
Ком-Миньор (Берковица) - Янтра 2000 (Габрово)             2:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Белите орли (Плевен)         6:0
Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново)             1:3
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Мездра)                       1:0

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (Горна Оряховица)         0    0   0   0    0:0     0
 2. Бдин (Видин)                        0    0   0   0    0:0     0
 3. Монтана 1921 (Монтана)              0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак (Плевен)                    0    0   0   0    0:0     0
 5. Ком-Миньор (Берковица)              0    0   0   0    0:0     0
 6. Видима-Раковски (Севлиево)          0    0   0   0    0:0     0
 7. Ботев (Криводол)                    0    0   0   0    0:0     0
 8. Литекс (Ловеч)                      0    0   0   0    0:0     0
 9. Локомотив (Мездра)                  0    0   0   0    0:0     0
10. Етър 1924 (Велико Търново)          0    0   0   0    0:0     0
11. Белите орли (Плевен)                0    0   0   0    0:0     0
12. Янтра 2000 (Габрово)                0    0   0   0    0:0     0
13. Чавдар (Бяла Слатина)               0    0   0   0    0:0     0
14. Ботев (Враца)                       0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Първите 3 отбора се класират за финалите на Републиканското първенство.

                           I кръг

28 август 2008, четвъртък, 16:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               1:5
Бдин (Видин) - Чавдар (Бяла Слатина)                      1:1
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2000 (Габрово)             2:0
Спартак (Плевен) - Белите орли (Плевен)                   3:3
Ком-Миньор (Берковица) - Етър 1924 (Велико Търново)       0:10
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (Мездра)           2:2
Ботев (Криводол) - Литекс (Ловеч)                         1:8

                           II кръг

4 септември 2008, четвъртък, 15:00 ч
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            1:7
Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                    10:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)   0:6
Белите орли (Плевен) - Ком-Миньор (Берковица)             6:1
Янтра 2000 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   0:3
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)                2:1
8 септември 2008, понеделник, 15:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Монтана 1921 (Монтана)            1:1

                           IV кръг

18 септември 2008, четвъртък, 15:00 ч
Ботев (Враца) - Локомотив (Мездра)                         -
Етър 1924 (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                -
Белите орли (Плевен) - Ботев (Криводол)                    -
Янтра 2000 (Габрово) - Видима-Раковски (Севлиево)          -
Чавдар (Бяла Слатина) - Ком-Миньор (Берковица)             -
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)             -
Бдин (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                      -

                           V кръг

25 септември 2008, четвъртък, 15:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)
Спартак (Плевен) - Бдин (Видин)
Ком-Миньор (Берковица) - Локомотив (Горна Оряховица)
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ботев (Криводол) - Янтра 2000 (Габрово)
Литекс (Ловеч) - Белите орли (Плевен)
Локомотив (Мездра) - Етър 1924 (Велико Търново)

                           VI кръг

2 октомври 2008, четвъртък, 14:00 ч
Ботев (Враца) - Етър 1924 (Велико Търново)
Белите орли (Плевен) - Локомотив (Мездра)
Янтра 2000 (Габрово) - Литекс (Ловеч)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)
Локомотив (Горна Оряховица) - Видима-Раковски (Севлиево)
Бдин (Видин) - Ком-Миньор (Берковица)
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)

                           VII кръг

9 октомври 2008, четвъртък, 14:00 ч
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)
Ком-Миньор (Берковица) - Монтана 1921 (Монтана)
Видима-Раковски (Севлиево) - Бдин (Видин)
Ботев (Криводол) - Локомотив (Горна Оряховица)
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Мездра) - Янтра 2000 (Габрово)
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)

                           VIII кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 14:00 ч
Ботев (Враца) - Белите орли (Плевен)
Янтра 2000 (Габрово) - Етър 1924 (Велико Търново)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Мездра)
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)
Бдин (Видин) - Ботев (Криводол)
Монтана 1921 (Монтана) - Видима-Раковски (Севлиево)
Спартак (Плевен) - Ком-Миньор (Берковица)

                           IX кръг

23 октомври 2008, четвъртък, 14:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца)
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак (Плевен)
Ботев (Криводол) - Монтана 1921 (Монтана)
Литекс (Ловеч) - Бдин (Видин)
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина)
Белите орли (Плевен) - Янтра 2000 (Габрово)

                           X кръг

30 октомври 2008, четвъртък, 12:30 ч
Ботев (Враца) - Янтра 2000 (Габрово)
Чавдар (Бяла Слатина) - Белите орли (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър 1924 (Велико Търново)
Бдин (Видин) - Локомотив (Мездра)
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)
Спартак (Плевен) - Ботев (Криводол)
Ком-Миньор (Берковица) - Видима-Раковски (Севлиево)

                           XI кръг

6 ноември 2008, четвъртък, 12:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Враца)
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)
Локомотив (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)
Етър 1924 (Велико Търново) - Бдин (Видин)
Белите орли (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)
Янтра 2000 (Габрово) - Чавдар (Бяла Слатина)

                           XII кръг

13 ноември 2008, четвъртък, 12:30 ч
Ботев (Враца) - Чавдар (Бяла Слатина)
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2000 (Габрово)
Бдин (Видин) - Белите орли (Плевен)
Монтана 1921 (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)
Спартак (Плевен) - Локомотив (Мездра)
Ком-Миньор (Берковица) - Литекс (Ловеч)
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Криводол)

                           XIII кръг

20 ноември 2008, четвъртък, 12:30 ч
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (Мездра) - Ком-Миньор (Берковица)
Етър 1924 (Велико Търново) - Спартак (Плевен)
Белите орли (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)
Янтра 2000 (Габрово) - Бдин (Видин)
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Горна Оряховица)

XIV кръг

Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)
Чавдар (Бяла Слатина) - Бдин (Видин)
Янтра 2000 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)
Белите орли (Плевен) - Спартак (Плевен)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ком-Миньор (Берковица)
Локомотив (Мездра) - Видима-Раковски (Севлиево)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Криводол)

XV кръг

Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)
Ботев (Криводол) - Локомотив (Мездра)
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ком-Миньор (Берковица) - Белите орли (Плевен)
Спартак (Плевен) - Янтра 2000 (Габрово)
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)
Бдин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)

XVI кръг

Ботев (Враца) - Бдин (Видин)
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)
Чавдар (Бяла Слатина) - Спартак (Плевен)
Янтра 2000 (Габрово) - Ком-Миньор (Берковица)
Белите орли (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Криводол)
Локомотив (Мездра) - Литекс (Ловеч)

XVII кръг

Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)
Литекс (Ловеч) - Етър 1924 (Велико Търново)
Ботев (Криводол) - Белите орли (Плевен)
Видима-Раковски (Севлиево) - Янтра 2000 (Габрово)
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Бяла Слатина)
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин (Видин)

XVIII кръг

Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)
Бдин (Видин) - Спартак (Плевен)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ком-Миньор (Берковица)
Чавдар (Бяла Слатина) - Видима-Раковски (Севлиево)
Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Криводол)
Белите орли (Плевен) - Литекс (Ловеч)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (Мездра)

XIX кръг

Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)
Локомотив (Мездра) - Белите орли (Плевен)
Литекс (Ловеч) - Янтра 2000 (Габрово)
Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина)
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ком-Миньор (Берковица) - Бдин (Видин)
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)

XX кръг

Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)
Монтана 1921 (Монтана) - Ком-Миньор (Берковица)
Бдин (Видин) - Видима-Раковски (Севлиево)
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Бяла Слатина) - Литекс (Ловеч)
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Мездра)
Белите орли (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)

XXI кръг

Белите орли (Плевен) - Ботев (Враца)
Етър 1924 (Велико Търново) - Янтра 2000 (Габрово)
Локомотив (Мездра) - Чавдар (Бяла Слатина)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)
Ботев (Криводол) - Бдин (Видин)
Видима-Раковски (Севлиево) - Монтана 1921 (Монтана)
Ком-Миньор (Берковица) - Спартак (Плевен)

XXII кръг

Ботев (Враца) - Ком-Миньор (Берковица)
Спартак (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Криводол)
Бдин (Видин) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Мездра)
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)
Янтра 2000 (Габрово) - Белите орли (Плевен)

XXIII кръг

Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Враца)
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)
Локомотив (Мездра) - Бдин (Видин)
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)
Ботев (Криводол) - Спартак (Плевен)
Видима-Раковски (Севлиево) - Ком-Миньор (Берковица)

XXIV кръг

Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Криводол)
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Мездра)
Бдин (Видин) - Етър 1924 (Велико Търново)
Локомотив (Горна Оряховица) - Белите орли (Плевен)
Чавдар (Бяла Слатина) - Янтра 2000 (Габрово)

XXV кръг

Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)
Белите орли (Плевен) - Бдин (Видин)
Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)
Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)
Литекс (Ловеч) - Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Криводол) - Видима-Раковски (Севлиево)

XXVI кръг

Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)
Ком-Миньор (Берковица) - Локомотив (Мездра)
Спартак (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)
Монтана 1921 (Монтана) - Белите орли (Плевен)
Бдин (Видин) - Янтра 2000 (Габрово)
Локомотив (Горна Оряховица) - Чавдар (Бяла Слатина)

нагоре


Creative Commons License 1992-2008 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com