bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Велико Търново - Юноши младша възраст (род.1992-93) областна група 2008/09

                           I кръг

14 септември 2008, неделя, 9:45 ч
Павликени (Павликени) - Левски 1986 (Стражица)            3:0
Етър 1924 II (Велико Търново) - Чумерна (Елена)           0:1
Етър (Велико Търново) - Локомотив (Дряново)               0:2
Аркус (Лясковец) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 неигран (Аркус се отказва)
Раковски (Велико Търново) - Бали 2002 (Дебелец)           неигран (Раковски се отказва)
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       2:1

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Етър 1924 II (Велико Търново)       0    0   0   0    0:0     0
 2. Павликени (Павликени)               0    0   0   0    0:0     0
 3. Чумерна (Елена)                     0    0   0   0    0:0     0
 4. Локомотив (Дряново)                 0    0   0   0    0:0     0
 5. Бали 2002 (Дебелец)                 0    0   0   0    0:0     0
 6. Трявна (Трявна)                     0    0   0   0    0:0     0
 7. Академик (Свищов)                   0    0   0   0    0:0     0
 8. Левски 1986 (Стражица)              0    0   0   0    0:0     0
 9. Янтра (Полски Тръмбеш)              0    0   0   0    0:0     0
10. Етър (Велико Търново)               0    0   0   0    0:0     0
11. Раковски (Велико Търново)           0    0   0   0    0:0     0
12. Аркус (Лясковец)                    0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Етър 1924 II (Велико Търново) е съставен от юноши младша възраст "Б"
(родени 1993 г.).

                           II кръг

21 септември 2008, неделя, 9:45 ч
Левски 1986 (Стражица) - Академик (Свищов)                 -
Бали 2002 (Дебелец) - Трявна (Трявна)                      -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Раковски (Велико Търново)         -
Локомотив (Дряново) - Аркус (Лясковец)                     -
Чумерна (Елена) - Етър (Велико Търново)                    -
Павликени (Павликени) - Етър 1924 II (Велико Търново)      -

                           III кръг

28 септември 2008, неделя, 9:45 ч
Етър 1924 II (Велико Търново) - Левски 1986 (Стражица)
Етър (Велико Търново) - Павликени (Павликени)
Аркус (Лясковец) - Чумерна (Елена)
Раковски (Велико Търново) - Локомотив (Дряново)
Трявна (Трявна) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Академик (Свищов) - Бали 2002 (Дебелец)

                           IV кръг

5 октомври 2008, неделя, 9:45 ч
Левски 1986 (Стражица) - Бали 2002 (Дебелец)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Академик (Свищов)
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)
Чумерна (Елена) - Раковски (Велико Търново)
Павликени (Павликени) - Аркус (Лясковец)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Етър (Велико Търново)

                           V кръг

12 октомври 2008, неделя, 9:45 ч
Етър (Велико Търново) - Левски 1986 (Стражица)
Аркус (Лясковец) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Раковски (Велико Търново) - Павликени (Павликени)
Трявна (Трявна) - Чумерна (Елена)
Академик (Свищов) - Локомотив (Дряново)
Бали 2002 (Дебелец) - Янтра (Полски Тръмбеш)

                           VI кръг

19 октомври 2008, неделя, 9:45 ч
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Локомотив (Дряново) - Бали 2002 (Дебелец)
Чумерна (Елена) - Академик (Свищов)
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Раковски (Велико Търново)
Етър (Велико Търново) - Аркус (Лясковец)

                           VII кръг

26 октомври 2008, неделя, 9:45 ч
Аркус (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)
Раковски (Велико Търново) - Етър (Велико Търново)
Трявна (Трявна) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)
Бали 2002 (Дебелец) - Чумерна (Елена)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Локомотив (Дряново)

                           VIII кръг

2 ноември 2008, неделя, 9:45 ч
Левски 1986 (Стражица) - Локомотив (Дряново)
Чумерна (Елена) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Павликени (Павликени) - Бали 2002 (Дебелец)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Академик (Свищов)
Етър (Велико Търново) - Трявна (Трявна)
Аркус (Лясковец) - Раковски (Велико Търново)

                           IX кръг

9 ноември 2008, неделя, 9:45 ч
Раковски (Велико Търново) - Левски 1986 (Стражица)
Трявна (Трявна) - Аркус (Лясковец)
Академик (Свищов) - Етър (Велико Търново)
Бали 2002 (Дебелец) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Павликени (Павликени)
Локомотив (Дряново) - Чумерна (Елена)

                           X кръг

16 ноември 2008, неделя, 9:45 ч
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)
Павликени (Павликени) - Локомотив (Дряново)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Етър (Велико Търново) - Бали 2002 (Дебелец)
Аркус (Лясковец) - Академик (Свищов)
Раковски (Велико Търново) - Трявна (Трявна)

                           XI кръг

23 ноември 2008, неделя, 9:45 ч
Трявна (Трявна) - Левски 1986 (Стражица)
Академик (Свищов) - Раковски (Велико Търново)
Бали 2002 (Дебелец) - Аркус (Лясковец)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър (Велико Търново)
Локомотив (Дряново) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Чумерна (Елена) - Павликени (Павликени)

XII кръг

Левски 1986 (Стражица) - Павликени (Павликени)
Чумерна (Елена) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Локомотив (Дряново) - Етър (Велико Търново)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аркус (Лясковец)
Бали 2002 (Дебелец) - Раковски (Велико Търново)
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)

XIII кръг

Академик (Свищов) - Левски 1986 (Стражица)
Трявна (Трявна) - Бали 2002 (Дебелец)
Раковски (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Аркус (Лясковец) - Локомотив (Дряново)
Етър (Велико Търново) - Чумерна (Елена)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Павликени (Павликени)

XIV кръг

Левски 1986 (Стражица) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Павликени (Павликени) - Етър (Велико Търново)
Чумерна (Елена) - Аркус (Лясковец)
Локомотив (Дряново) - Раковски (Велико Търново)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Трявна (Трявна)
Бали 2002 (Дебелец) - Академик (Свищов)

XV кръг

Бали 2002 (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)
Академик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)
Раковски (Велико Търново) - Чумерна (Елена)
Аркус (Лясковец) - Павликени (Павликени)
Етър (Велико Търново) - Етър 1924 II (Велико Търново)

XVI кръг

Левски 1986 (Стражица) - Етър (Велико Търново)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Аркус (Лясковец)
Павликени (Павликени) - Раковски (Велико Търново)
Чумерна (Елена) - Трявна (Трявна)
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бали 2002 (Дебелец)

XVII кръг

Янтра (Полски Тръмбеш) - Левски 1986 (Стражица)
Бали 2002 (Дебелец) - Локомотив (Дряново)
Академик (Свищов) - Чумерна (Елена)
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)
Раковски (Велико Търново) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Аркус (Лясковец) - Етър (Велико Търново)

XVIII кръг

Левски 1986 (Стражица) - Аркус (Лясковец)
Етър (Велико Търново) - Раковски (Велико Търново)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Трявна (Трявна)
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)
Чумерна (Елена) - Бали 2002 (Дебелец)
Локомотив (Дряново) - Янтра (Полски Тръмбеш)

XIX кръг

Локомотив (Дряново) - Левски 1986 (Стражица)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Чумерна (Елена)
Бали 2002 (Дебелец) - Павликени (Павликени)
Академик (Свищов) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Трявна (Трявна) - Етър (Велико Търново)
Раковски (Велико Търново) - Аркус (Лясковец)

XX кръг

Левски 1986 (Стражица) - Раковски (Велико Търново)
Аркус (Лясковец) - Трявна (Трявна)
Етър (Велико Търново) - Академик (Свищов)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Бали 2002 (Дебелец)
Павликени (Павликени) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Чумерна (Елена) - Локомотив (Дряново)

XXI кръг

Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)
Локомотив (Дряново) - Павликени (Павликени)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Етър 1924 II (Велико Търново)
Бали 2002 (Дебелец) - Етър (Велико Търново)
Академик (Свищов) - Аркус (Лясковец)
Трявна (Трявна) - Раковски (Велико Търново)

XXII кръг

Левски 1986 (Стражица) - Трявна (Трявна)
Раковски (Велико Търново) - Академик (Свищов)
Аркус (Лясковец) - Бали 2002 (Дебелец)
Етър (Велико Търново) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Етър 1924 II (Велико Търново) - Локомотив (Дряново)
Павликени (Павликени) - Чумерна (Елена)

нагоре


Creative Commons License 1992-2008 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com