bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Други национални отбори 2009/10


Национален отбор - юноши (до 19 г.)

Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 19 г.) 2010

                           Квалификационен кръг, група 7

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. България (юн.)                      0    0   0   0    0:0     0
 2. Исландия (юн.)                      0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 3. Северна Ирландия (юн.)              0    0   0   0    0:0     0
 4. Босна и Херцеговина (юн.)           0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Всички мачове от групата се играят в турнир в Босна и Херцеговина на 7, 9 и 12 октомври 2009.
  - Първите два отбора от всички 13 квалификационни групи, заедно с двата трети отбора с най-добри
показатели, се класират за Елитния кръг.

Приятелски турнири и срещи 2009/10

                           Други приятелски срещи

6 септември 2009, неделя, 19:00 ч (местно EEST)
в Гюргево, ст."Марин Анастасовичи":
Румъния (юн.) - България (юн.)                             -

8 септември 2009, вторник, 19:00 ч
в Русе, Градски стадион:
България (юн.) - Румъния (юн.)                             -


                           Милк Къп 2009

                           Регламент

Шестте участващи отбора изиграват по два мача, след което според актива си
от тези мачове се разпределят в двойки за определяне на 1-2, 3-4 и 5-6 място.
България участва с отбора си родени 1991 г.

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Северна Ирландия (юн.)              2    2   0   0    6:2     6
 2. Дания (юн.)                         2    1   1   0    3:2     4
-------------------------------------------------------------------
 3. България (юн.)                      2    1   0   1    2:3     3
 4. Германия (юн.)                      2    0   1   1    3:4     1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. САЩ (юн.)                           2    0   1   1    2:3     1
 6. Израел (юн.)                        2    0   1   1    1:3     1

Бележки
  - Всички мачове от турнира се играят в Северна Ирландия.

                           1 кръг

27 юли 2009, понеделник, 19:00 ч (местно BST)
в Балимъни, "Риада Стейдиъм":
Северна Ирландия (юн.) - Германия (юн.)                   3:2
27 юли 2009, понеделник, 20:00 ч (местно BST)
в Балимина, ст."Шоуграундс":
Израел (юн.) - България (юн.)                             0:2 (0:1)
  [0:1 Ивелин Василев 15', 0:2 Костадин Аджов 70']
в Колрейн, ст."Шоуграундс":
САЩ (юн.) - Дания (юн.)                                   1:2

                           2 кръг

29 юли 2009, сряда, 20:00 ч (местно BST)
в Колрейн, ст."Шоуграундс":
България (юн.) - Северна Ирландия (юн.)                   0:3
  [0:1 Джеймс Лаури ??, 0:3 Били Кий ??,??]
в Балимъни, "Риада Стейдиъм":
Дания (юн.) - Израел (юн.)                                1:1
в Балимина, ст."Шоуграундс":
Германия (юн.) - САЩ (юн.)                                1:1

                           За 5-6 място

31 юли 2009, петък, 11:00 ч (местно BST)
в Балимина, ст."Шоуграундс":
Израел (юн.) - САЩ (юн.)                                  1:1; при дузпите: 4:5

                           За 3-4 място

31 юли 2009, петък, 13:00 ч (местно BST)
в Балимъни, "Риада Стейдиъм":
България (юн.) - Германия (юн.)                           0:5 (0:2)
  [0:1 Александър Рийман 1п, 0:2 Кевин Фоланд 1п, 0:3 Даниел Хофщетер 2п,
   0:4 Патрик Бауер 2п, 0:5 Йонас Хофман 2п]

                           Финал

31 юли 2009, петък, 18:00 ч (местно BST)
в Колрейн, ст."Шоуграундс":
Северна Ирландия (юн.) - Дания (юн.)                      2:0

нагоре


Национален отбор - юноши (до 17 г.)

Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 17 г.) 2010

                           Квалификационен кръг, група 6

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ирландия (юн.)                      0    0   0   0    0:0     0
 2. Швеция (юн.)                        0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 3. България (юн.)                      0    0   0   0    0:0     0
 4. Латвия (юн.)                        0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Всички мачове от групата се играят в турнир в България на 21, 23 и 26 септември 2009.
  - Първите два отбора от всички 13 квалификационни групи, заедно с двата трети отбора с най-добри
показатели срещу първия и втория отбор в групата си, се класират за Елитния кръг.

Приятелски турнири и срещи 2009/10

                           XXIV международен турнир по футбол "Сиренка"

                           Забележка

Турнирът се провежда в Полша.

                           1/4 финали

1 септември 2009, вторник, 16:30 ч (местно CEST)
в Лодз:
България (юн.) - Румъния (юн.)                            2:1 (1:1)
  [0:1 ??? 7', 1:1 Асен Георгиев 30', 2:1 Кристиян Тафраджийски 50']
в Шерац (Sieradz):
Украйна (юн.) - Дания (юн.)                               2:2 (0:1); при дузпите: 3:4
  [0:1 Иван Луконюк 22'-д, 1:1 Мадс Педерсен 41'-д, 2:1 Кенет Зохоре 49',
   2:2 Иван Луконюк 54']
в Кутно:
Полша (юн.) - Швеция (юн.)                                1:0 (1:0)
  [1:0 Лукаш Богуславски 30']
в Згеж (Zgierz):
Ирландия (юн.) - Русия (юн.)                              1:2 (1:1)
  [0:1 Варзиев 2', 1:1 Франки Съдърланд 13', 1:2 Александър Илин 42']

                           1/2 финали

2 септември 2009, сряда, 16:30 ч (местно CEST)
в Лодз:
България (юн.) - Украйна (юн.)                            1:1 (1:0); при дузпите: 2:4
  [1:0 Кристиян Тафраджийски 7', 1:1 ??? 43']
в Кутно:
Полша (юн.) - Русия (юн.)                                 0:3 (0:2)
  [0:1 Павел Соломатин 26', 0:2 Александър Илин 33', 0:3 Вячеслав Шишкин 80']

                           За 5-8 място

2 септември 2009, сряда, 16:30 ч (местно CEST)
в Згеж (Zgierz):
Румъния (юн.) - Дания (юн.)                               0:1 (0:0)
  [0:1 Кенет Зохоре 77']
в Лодз:
Швеция (юн.) - Ирландия (юн.)                             2:1 (2:1)
  [1:0 Робин Транберг 23', 2:0 Амин Назари 25', 2:1 Ейдън О'Брайън 40']

                           За 7-8 място

4 септември 2009, петък, 11:00 ч (местно CEST)
Румъния (юн.) - Ирландия (юн.)                            1:4 (0:2)
  [0:1 Шейн Байърн 1п, 0:2 Греъм Бърк 22', 1:2 Негрут 56',
   1:3 Дейниъл Пърди 62', 1:4 Антон Роджърс 79']

                           За 5-6 място

4 септември 2009, петък, 11:00 ч (местно CEST)
в Озорков (Ozorkow):
Дания (юн.) - Швеция (юн.)                                4:3 (3:1)
  [1:0 Марко Ларсен 12', 2:0 ??? 25'-аг, 3:0 Уфе Беш 30',
   3:1 Лука Счика 39', 4:1 Николай Кьохлерт 47', 4:2 Робин Транберг 59',
   4:3 Тобиас Левицки 80']

                           За 3-4 място

4 септември 2009, петък, 11:00 ч (местно CEST)
в Лодз:
България (юн.) - Полша (юн.)                              1:0 (1:0)
  [1:0 Кристиян Тафраджийски 25']

                           Финал

4 септември 2009, петък, 16:30 ч (местно CEST)
в Лодз, ст."Видзев":
Украйна (юн.) - Русия (юн.)                               2:2; при дузпите: 5:3

нагоре


Национален отбор - жени

Квалификации за Световно първенство за жени 2011

                           Зона Европа, Квалификационен кръг, група 3

23 септември 2009, сряда
Гърция - Дания                                             -

30 септември 2009, сряда
България - Гърция                                          -

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дания (жени)                        0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 2. Шотландия (жени)                    0    0   0   0    0:0     0
 3. Гърция (жени)                       0    0   0   0    0:0     0
 4. България (жени)                     0    0   0   0    0:0     0
 5. Грузия (жени)                       0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Победителите от всички 8 квалификационни групи в Зона Европа играят
плейофи за 4+1 квоти за финалния турнир на Световното първенство. Германия
се класира като домакин и не участва в квалификациите.

24 октомври 2009, събота
Гърция - Шотландия                                         -
Дания - Грузия                                             -

28 октомври 2009, сряда
Шотландия - Грузия                                         -
България - Дания                                           -

21 ноември 2009, събота
България - Грузия                                          -

26 ноември 2009, четвъртък
Гърция - Грузия                                            -

27 март 2010, събота
Грузия - Шотландия
Дания - България

1 април 2010, четвъртък
Шотландия - България
Грузия - Дания

19 юни 2010, събота
България - Шотландия
Дания - Гърция

24 юни 2010, четвъртък
Шотландия - Дания
Грузия - Гърция

21 август 2010, събота
Грузия - България
Шотландия - Гърция

25 август 2010, сряда
Дания - Шотландия
Гърция - България

нагоре


Национален отбор - девойки (до 19 г.)

Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 19 г.) 2010

                           Първи квалификационен кръг, група 4

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Шотландия (дев.)                    0    0   0   0    0:0     0
 2. Италия (дев.)                       0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 3. Северна Ирландия (дев.)             0    0   0   0    0:0     0
 4. България (дев.)                     0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Всички мачове от групата се играят в турнир в КК Албена и Добрич между 19 и 24
септември 2009.
  - Първите два отбора от всички 11 квалификационни групи, заедно с третия отбор с
най-добри показатели срещу първия и втория отбор в групата си, се класират за Втория
квалификационен кръг.

Приятелски срещи 2009/10

25 август 2009, вторник, 14:00 ч (местно BST)
в Кумбран, "Кумбран Стейдиъм":
Уелс (дев.) - България (дев.)                             2:2 (1:1)  stats
  [1:0 Ели Дейвис 4', 1:2 Десислава Грахльова 33',72'; 2:2 Лиза Бърд 87'], 200 зрители

27 август 2009, четвъртък, 18:00 ч (местно BST)
в Гойтър (Goytre), "Плау Роуд":
Уелс (дев.) - България (дев.)                             2:1 (1:1)  stats
  [1:0 Лиза Бърд 14', 1:1 Кремена Проданова 37', 2:1 Софи Ингъл 87'], 200 зрители

нагоре


Национален отбор - девойки (до 17 г.)

Квалификации за Европейско първенство за девойки (до 17 г.) 2010

                           Първи квалификационен кръг, група 5

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Полша (дев.)                        0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 2. Белгия (дев.)                       0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. България (дев.)                     0    0   0   0    0:0     0
 4. Румъния (дев.)                      0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Всички мачове от групата се играят в турнир в Полша между 22 и 27 октомври 2009.
  - Победителите от всички 10 квалификационни групи, заедно с 6-те втори отбори с
най-добри показатели срещу първия и третия отбор в групите си, се класират за Втория
квалификационен кръг.

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com