Юноши старша възраст (род.1996-97): Велико Търново - "А" група 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Монтана 1921 (Монтана)             18   14   4   0   59:15   46     Републиканско
 2. Локомотив 2012 (Мездра)            18   14   2   2   34:9    44     Републиканско
 3. Литекс (Ловеч)                     18   11   3   4   71:27   36 [*]              
-------------------------------------------------------------------
 4. Спартак Плевен (Плевен)            18   11   2   5   37:20   35 [*] Републиканско
 5. Янтра 1919 (Габрово)               18    9   3   6   27:26   30                  
 6. Етър В.Търново (Велико Търново)    18    6   2  10   30:30   20                  
 7. Локомотив (Горна Оряховица)        18    5   1  12   16:40   16                  
 8. Бдин 1923 (Видин)                  18    4   3  11   15:33   15                  
 9. Ботев (Враца)                      18    2   2  14   12:77    8                  
10. Видима-Раковски (Севлиево)         18    3   0  15   16:40    9 [*]              

Бележки
  - На 12 декември 2015 г. Видима-Раковски (Севлиево) се отказва от по-нататъшно участие по финансови причини. Резултатите му до момента се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Литекс (Ловеч) се отказва от участие в Републиканското първенство, мястото му е заето от 4-тия в класирането Спартак Плевен (Плевен).

                           I кръг

10 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                           13:0 
Бдин 1923 (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                1:1 
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив 2012 (Мездра)         1:2 
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър В.Търново (В.Търново)   0:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 1919 (Габрово)        2:5 

                           II кръг

17 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Янтра 1919 (Габрово)                      0:2 
Етър В.Търново (В.Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)  0:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Видима-Раковски (Севлиево)      1:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак Плевен (Плевен)          3:2 
Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                        3:0 

                           III кръг

24 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         3:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Литекс (Ловеч)                  3:3 
Видима-Раковски (Севлиево) - Монтана 1921 (Монтана)       1:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 2012 (Мездра)     0:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Етър В.Търново (Велико Търново)    1:0 

                           IV кръг

1 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Етър В.Търново (Велико Търново)           0:7 
Локомотив 2012 (Мездра) - Янтра 1919 (Габрово)            1:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      6:0 
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)               5:1 
Бдин 1923 (Видин) - Спартак Плевен (Плевен)               1:3 

                           V кръг

8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Враца)                   4:0 
Видима-Раковски (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)            3:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              1:6 
Янтра 1919 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             0:1 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Локомотив 2012 (Мездра) 0:1 

                           VI кръг

15 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив 2012 (Мездра)                   0:3 
Монтана 1921 (Монтана) - Етър В.Търново (Велико Търново)  4:1 
Литекс (Ловеч) - Янтра 1919 (Габрово)                     6:0 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:2 
Спартак Плевен (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)      1:0 

                           VII кръг

22 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Враца)                9:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак Плевен (Плевен)     0:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                  1:1 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)          3:3 
Локомотив 2012 (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)          0:1 

                           VIII кръг

29 октомври 2014, сряда, 14:30 ч:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    0:6 
Литекс (Ловеч) - Локомотив 2012 (Мездра)                  2:1 
Бдин 1923 (Видин) - Етър В.Търново (Велико Търново)       1:0 
Спартак Плевен (Плевен) - Янтра 1919 (Габрово)            3:1 
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица)  2:0 

                           IX кръг

5 ноември 2014, сряда, 14:30 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               1:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Видима-Раковски (Севлиево)         2:0 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен) 1:4 
Локомотив 2012 (Мездра) - Бдин 1923 (Видин)               6:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   2:1 

* - На 12 декември 2015 г. Видима-Раковски (Севлиево) се отказва от
    по-нататъшно участие по финансови причини. Резултатите му до момента
    се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни
    победи с 3:0.

                           X кръг

18 март 2015, сряда, 14:30 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            отложен 
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин 1923 (Видин)                3:1 
Локомотив 2012 (Мездра) - Спартак Плевен (Плевен)         3:2 
Етър В.Търново (В.Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)   3:0 сл. 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)        1:0 
ненасрочен:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след като
    Литекс отказват да изиграят мача.

                           XI кръг

25 март 2015, сряда, 14:30 ч:
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      5:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър В.Търново (В.Търново)  0:3 
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив 2012 (Мездра)      0:3 сл. 
Спартак Плевен (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)          0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        1:2 

                           XII кръг

1 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         0:0 
Литекс (Ловеч) - Спартак Плевен (Плевен)                  4:1 
Монтана 1921 (Монтана) - Видима-Раковски (Севлиево)       3:0 сл. 
Локомотив 2012 (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица)     1:0 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Янтра 1919 (Габрово)    1:1 

                           XIII кръг

8 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев (Враца)           3:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Локомотив 2012 (Мездра)            1:1 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      1:2 
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)               0:3 сл. 
Спартак Плевен (Плевен) - Бдин 1923 (Видин)               3:0 

                           XIV кръг

15 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак Плевен (Плевен)                   0:2 
Бдин 1923 (Видин) - Видима-Раковски (Севлиево)            3:0 сл. 
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)              8:0 
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 1919 (Габрово)             7:0 
Локомотив 2012 (Мездра) - Етър В.Търново (Велико Търново) 1:0 

                           XV кръг

21 април 2015, вторник, 17:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Ботев (Враца)                   5:0 
22 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)  0:2 
Янтра 1919 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     3:2 
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин 1923 (Видин)           1:0 
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак Плевен (Плевен)      0:3 сл. 

                           XVI кръг

29 април 2015, сряда, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево)                3:0 сл. 
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)     1:0 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра 1919 (Габрово)                  1:0 
Литекс (Ловеч) - Етър В.Търново (Велико Търново)          5:2 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 2012 (Мездра)          1:1 

                           XVII кръг

5 май 2015, вторник, 18:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                   10:1 
в Самоводене:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)       3:1 
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак Плевен (Плевен)            1:0 
Локомотив (Горна Оряховица) - Видима-Раковски (Севлиево)  3:0 сл. 
8 май 2015, петък, 18:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Литекс (Ловеч)                  1:0 

                           X кръг - отложен мач

ненасрочен:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            3:0 сл. * 
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно след като
    Литекс отказват да изиграят мача.

                           XVIII кръг

13 май 2015, сряда, 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               2:4 
Видима-Раковски (Севлиево) - Янтра 1919 (Габрово)         0:3 сл. 
Спартак Плевен (Плевен) - Етър В.Търново (Велико Търново) 3:1 
Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 2012 (Мездра)               1:2 
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   5:5 

нагоре


Юноши старша възраст (род.1996-97): Велико Търново - "А" група 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10. 
----------------------------------------------------------------------------------------
 1. Монтана 1921 (Монтана)             XXX  1:1  2:1  3:2  7:0  4:1  6:0  3:1 10:1  3:0*
 2. Локомотив 2012 (Мездра)            0:1  XXX  1:0  3:2  1:0  1:0  1:0  6:0  5:0  1:0 
 3. Литекс (Ловеч)                     5:5  2:1  XXX  4:1  6:0  5:2  8:0  3:0 13:0  5:1 
 4. Спартак Плевен (Плевен)            0:0  1:2  3:3  XXX  3:1  3:1  1:0  3:0  4:0  1:0 
 5. Янтра 1919 (Габрово)               0:1  1:1  3:2  1:0  XXX  1:0  1:0  1:1  5:0  2:0 
 6. Етър В.Търново (Велико Търново)    0:2  0:1  3:3  1:4  1:1  XXX  0:1  3:1  3:2  3:0*
 7. Локомотив (Горна Оряховица)        1:2  0:1  1:6  0:1  2:5  0:3  XXX  1:0  1:1  3:0*
 8. Бдин 1923 (Видин)                  1:1  1:2  1:2  1:3  1:0  1:0  0:2  XXX  3:0  3:0*
 9. Ботев (Враца)                      0:6  0:3  3:0* 0:2  0:2  0:7  2:4  0:0  XXX  3:0*
10. Видима-Раковски (Севлиево)         1:2  0:3* 0:3* 0:3* 0:3* 0:2  2:0  3:0  9:0  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------

нагоре