Лятна подготовка и приятелски срещи 2017/18


Приятелски срещи

16 юни 2017, петък

в Балчик, Градски стадион, 18:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Динамо (Москва, Русия, 1)           0:2 (0:0) 

в Смолян, ст."Септември", 18:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Лудогорец 1945 (Разград)         0:8 (0:2) 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 18:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  2:2 (0:1) 


17 юни 2017, събота

в Смолян, ст."Септември", 11:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:15 (0:8) 


18 юни 2017, неделя

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Пелистер (Битоля, Македония, 1)         0:1 (0:0) 
  [0:1 Матей Цветаноски 80']

във Фулпмес /Fulpmes/, Австрия, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
Вакер (Инсбрук, Австрия, 2) - ЦСКА (София)                1:3 *  /пряко по Диема спорт/ 
  [0:1 Кевин Кубемба 35', 1:1 Патрик Елер 38', 1:2 Фернандо Каранга 42',
   1:3 Кристиян Малинов 45']
* - Блиц-турнир Щубай Къп 2017, всеки от трите отбора играе срещу останалите
    по едно полувреме от 45'.

във Фулпмес /Fulpmes/, Австрия, 19:20 ч (18:20 ч местно CEST):
Вакер (Инсбрук, Австрия, 2) - Габала (Габала, Азерб., 1)  1:0 *  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Филип Рийглер 25']
* - Блиц-турнир Щубай Къп 2017, всеки от трите отбора играе срещу останалите
    по едно полувреме от 45'.

във Фулпмес /Fulpmes/, Австрия, 20:20 ч (19:20 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Габала (Габала, Азербайджан, 1)            2:0 *  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Антон Недялков 4', 2:0 Кевин Кубемба 44']
* - Блиц-турнир Щубай Къп 2017, всеки от трите отбора играе срещу останалите
    по едно полувреме от 45'.


20 юни 2017, вторник

в Правец, 17:00 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       0:1 (0:0) 


21 юни 2017, сряда

в София, комплекс "Царско село" - терен 5, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - АЕЛ (Лимасол, Кипър, 1)                 1:3 (0:1) 

в Самоков, ст."Искър", 18:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)              1:1 (1:0) 

в Гоинг /Going/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Зенит (Санкт Петербург, Русия, 1)          2:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт/ 


22 юни 2017, четвъртък

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 18:00 ч:
България /юн.ст./ - Славия 1913 (София)                   1:3 (0:2) 

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
Септември (София) - Пелистер (Битоля, Македония, 1)       3:2 (2:2) 

в Швац /Schwaz/, Австрия, 20:00 ч (19:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Габала (Габала, Азерб., 1)     2:0 (1:0)  /пряко по Нова спорт/ 


23 юни 2017, петък

в София, ст."Славия", 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - АЕЛ (Лимасол, Кипър, 1)        0:2 (0:1) 

в Разлог, ст."Септември", 18:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 2:2 (0:2) 

в Правец, 18:30 ч:
Левски (София) - Радник (Сурдулица, Сърбия, 1)            1:0 (1:0) 

в Йенбах /Jenbach/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Университатя (Крайова, Румъния, 1)         4:2 (2:2)  /пряко по Диема спорт/ 

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 20:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)              2:0 (0:0) 


24 юни 2017, събота

в Рилци, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:2 (0:1) 

в Пловдив, ст."Марица", 11:00 ч:
Марица 1921 (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)              1:0 (0:0) 

в Тетевен, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          - 

в Созопол, ст."Арена Созопол", 18:30 ч:
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                       - 

в Крупник, ст."Арена Крупник", 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                     - 

в Швац /Schwaz/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Зенит (С.Петербург, Рус, 1)     -  /пряко по Диема спорт 2/ 

в Кьосен /Kössen/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Карабах (Агдам, Азербайджан, 1)             -  /пряко по Диема спорт/ 


26 юни 2017, понеделник

в Банско:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 

в Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Олимпиакос (Пирея, Гърция, 1)   -  /пряко по Диема спорт/ 


27 юни 2017, вторник

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
Септември (София) - Черно море (Варна)                     - 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 

в Говедарци, 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            - 


28 юни 2017, сряда

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Разград) - Университатя (Крайова, Рум)     -  /пряко по Диема спорт/ 

Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 

в Дряново, 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Нефтохимик 1962 (Бургас)        - 

в кв.Бояна, София, Национална футболна база, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - България /юн.ст./                         - 


29 юни 2017, четвъртък

в Банско:
Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)                  - 


30 юни 2017, петък

в Банско:
Черно море (Варна) - Бней Йехуда (Тел Авив, Израел, 1)     - 


1 юли 2017, събота

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Разград) - Динамо (Москва, Русия, 1)       -  /пряко по Диема спорт/ 

Струмска слава 1927 (Рад) - Царско село 2015 (София)       - 

в Говедарци:
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 

Марица 1921 (Пловдив) - Поморие (Поморие)                  - 

Локомотив 1929 (София) - Ботев (Враца)                     - 

Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 

в Тетевен:
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)             - 


2 юли 2017, неделя

в Австрия:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ахмат (Грозни, Русия, 1)        -  /пряко по Диема спорт/ 

в Банско:
Славия 1913 (София) - Созопол (Созопол)                    - 


3 юли 2017, понеделник

в Банско:
Септември (София) - Бней Йехуда (Тел Авив, Израел, 1)      - 


4 юли 2017, вторник

Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Септември (София)                    - 

18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Черноморец (Балчик)             - 

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
Септември (София) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 


5 юли 2017, сряда

в Стара Загора:
Верея (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)               - 

в Тетевен:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Гълъбово)                          - 

Несебър (Несебър) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 

в Стара Загора, 19:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 


6 юли 2017, четвъртък

в Благоевград:
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 


7 юли 2017, петък

Черно море (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 

в Пазарджик:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Созопол (Созопол)                 - 

в Банско, 11:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца)                        - 


8 юли 2017, събота

Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)          - 

Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                   - 

в София:
Септември (София) - Царско село 2015 (София)               - 

Верея (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                  - 


12 юли 2017, сряда

в Радомир:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)     - 

Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 

в Созопол, ст."Арена Созопол", 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 


15 юли 2017, събота

Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 

в Пловдив, ст."Марица":
Марица 1921 (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)        - 

в Рилци:
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 

в Каблешково:
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)                       - 


19 юли 2017, сряда

в Симитли:
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 


22 юли 2017, събота

в Рилци:
Левски /юн.ст./ (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 


26 юли 2017, сряда

в София:
ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 


29 юли 2017, събота

в Пазарджик:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Раковски 2011 (Раковски)          - 


2 август 2017, сряда

Хебър 1918 (Пазарджик) - Гигант (Съединение)               - 


5 август 2017, събота

Хебър 1918 (Пазарджик) - Евроколеж (Пловдив)               - 


нагоре


Подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 8 юни 2017 г., София
                                     първи лагер - 11-17 юни 2017 г., Смолян
                                     втори лагер - 19 юни-3 юли 2017 г., Бад Херинг /Bad Häring/, Австрия

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 12 юни 2017 г., Панчарево
                                     първи лагер - 17-25 юни 2017 г., Фюген /Fügen/, Австрия

 3. Левски (София)                   сбор        - 13 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 13-25 юни 2017 г., Правец

 4. Дунав 2010 (Русе)                сбор        - 12 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 15-25 юни 2017 г., Трявна

 5. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 15 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 17-30 юни 2017 г., кк Боровец

 6. Черно море (Варна)               сбор        - 14 юни 2017 г., ст."Младост, Варна
                                     първи лагер - 17-30 юни 2017 г., Банско

 7. Верея (Стара Загора)             сбор        - 14 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 19-30 юни 2017 г., Говедарци

 8. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 5 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 17-25 юни 2017 г., Банско

 9. Берое (Стара Загора)             сбор        - 8 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 12-17 юни 2017 г., Старозагорски бани
                                     втори лагер - 19-27 юни 2017 г., Банско
                                     трети лагер - 30 юни-7 юли 2017 г., кв.Бояна, София

10. Пирин (Благоевград)              сбор        - 12 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 26 юни-7 юли 2017 г., Банско

11. Славия 1913 (София)              сбор        - 14 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 23 юни-6 юли 2017 г., Банско

12. Етър ВТ (Велико Търново)         сбор        - 14 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 19 юни-2 юли 2017 г., Дряново

13. Септември (София)                сбор        - 14 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 22 юни-5 юли 2017 г., Разлог

14. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) сбор        - 15 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 19-25 юни 2017 г., Тетевен


                           Втора лига

 1. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 26 юни 2017 г.

 2. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 19 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 25 юни-15 юли 2017 г., Банско

 3. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 21 юни 2017 г.

 4. Созопол (Созопол)                сбор        - 19 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 27 юни-7 юли 2017 г., Благоевград

 5. Царско село 2015 (София)         сбор        - 19 юни 2017 г.

 6. Локомотив 1929 (София)           сбор        - 19 юни 2017 г.
                                     първи лагер - Банско

 7. Поморие (Поморие)                сбор        - 19 юни 2017 г.

 8. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 16 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 30 юни-_ юли 2017 г., Смолян

 9. Несебър (Несебър)                сбор        - 20 юни 2017 г.

10. Ботев (Враца)                    сбор        - 19 юни 2017 г.

11. Оборище (Панагюрище)             сбор        - 18 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 26 юни-10 юли 2017 г., Банско

12. Ботев (Гълъбово)                 сбор        - 19 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 26 юни-5 юли 2017 г., Тетевен

13. Черноморец (Балчик)              сбор        - 14 юни 2017 г. (?)

14. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 14 юни 2017 г.

15. Струмска слава 1927 (Радомир)    сбор        - 19 юни 2017 г.
                                     първи лагер - 2-16 юли 2017 г., Банско

16. Марица 1921 (Пловдив)            сбор        - 12 юни 2017 г.

нагоре