Лятна подготовка и приятелски срещи 2016/17


Приятелски срещи - лято-есен

17 юни 2016, петък

в Смолян, ст."Септември", 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:9 (0:2) 
  [0:1 Преслав Ив.Петров 34', 0:2 Цветелин Чунчуков 35', 0:3 Светослав Ковачев 50',
   0:5 Вандерсон 57',67'; 0:6 Лукас Саша 70', 0:7 Жонатан Кафу 71',
   0:9 Марселиньо 75',87'], ~ 150 зрители


18 юни 2016, събота

в Смолян, ст."Септември", 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)            0:7 (0:4) 
  [0:1 Вандерсон 9', 0:3 Марселиньо 11',14'-д; 0:4 Лукас Саша 32',
   0:5 Жуниньо Кишада 65', 0:7 Анисе Андрианантенайна 72',85'], ~ 80 зрители


23 юни 2016, четвъртък

в Санкт Улрих ам Пилерзее, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Славия (Прага, Чехия, 1) - Лудогорец 1945 (Разград)       1:2 (0:2)  /пряко по Диема спорт/ 

в Стара Загора, ст."Локомотив" /сп.база "Берое"/, 19:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                  1:1 (0:1) * 
* - игран в 4 четвъртини по 30'.


24 юни 2016, петък

в Тетевен, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - ЦСКА (София)                    1:0 (0:0) 

в Трявна, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                     1:4 (0:1) 

в Правец, 19:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        3:1 (1:0) 


25 юни 2016, събота

в Българово, 18:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Гълъбово)        3:2 (1:1) 

в Смолян, ст."Септември", 18:30 ч:
Палас (Рудозем) - Лудогорец 1945 II (Разград)             2:7 (0:2) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 19:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)             0:1 (0:0) 


26 юни 2016, неделя

в София, ст."Славия", 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    6:0 (4:0) 

в Йенбах, Австрия, 18:30 (17:30 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Динамо (Тбилиси, Грузия, 1)    3:0 (2:0)  /пряко по Диема спорт 2/ 


28 юни 2016, вторник

в Банско, ст."Свети Петър", 17:00 ч:
Банско (Банско) - Созопол (Созопол)                       0:1 (0:0) 


29 юни 2016, сряда

в Българово, 18:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Черноморец (Балчик)     4:1 (2:1) 

в Правец, 18:30 ч:
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                        3:2 (0:1) 

в Трявна, 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)                    5:0 (3:0) 

в Равда, 18:30 ч:
Несебър (Несебър) - Свети Никола (Бургас)                 9:1 

в Кирхбихъл, Австрия, ст."СВК-Арена", 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Динамо (Москва, Русия, 2)      1:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт 2/ 


30 юни 2016, четвъртък

в Банско, ст."Свети Петър", 18:00 ч:
Банско (Банско) - Верея (Стара Загора)                    0:1 (0:1) 

в Смолян, ст."Септември", 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)           0:2 (0:2) 

във Враца, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Манастирище 2000 (Манастирище)            4:2 (0:2) 

в Рилци, 19:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Созопол (Созопол)               3:2 (2:1) 


1 юли 2016, петък

в Тетевен, ст."Георги Бенковски", 11:00 ч:
ЦСКА II (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                1:1 (0:1) 


2 юли 2016, събота

в Бистрица, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Созопол (Созопол)      0:1 (0:0) 

в Оризари, 17:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                   0:1 (0:0) 

в Несебър, Градски стадион, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черно море (Варна)                    1:1 (1:0) 

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Банско (Банско) - Монтана 1921 (Монтана)                  0:4 (0:2) 

в кв.Драгалевци, София, 18:30 ч:
Септември (София) - Дунав 2010 (Русе)                     1:1 (1:0) 

в Максглан, Залцбург, Австрия, "МайФоун Аустрия Щадион", 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Макаби (Хайфа, Израел, 1)      2:0 (2:0)  /пряко по Диема спорт/ 

в Йенбах, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Легия (Варшава, Полша, 1) - ЦСКА (София)                  0:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт 2/ 
  [0:1 Арсенио Нунеш 13']


3 юли 2016, неделя

в Швац, Австрия, ст."Зилберщат Арена", 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Динамо (Киев, Украйна, 1)      1:2 (1:1)  /пряко по Диема спорт 2/ 

в Сурдулица, 21:00 ч (20:00 ч местно CEST):
Радник (Сурдулица, Сърбия, 1) - Левски (София)            0:0 


6 юли 2016, сряда

в Банско, ст."Свети Петър", 17:00 ч:
Банско (Банско) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:0 (1:0) 

в Каратепе, Турция, терен на хотел "Грийн Парк", 17:30 ч:
Трейнинг Сентър (Истанбул, Тур, х) - Локомотив 1926 (Пд)  0:5 (0:1) 

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Пловдив)                2:0 (1:0) 

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Септември (София)               2:2 (0:1) 

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    1:4 (1:1) 

в Смолян, ст."Септември", 18:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Поморие (Поморие)                  2:2 (2:1) 

в Тетевен, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч:
Вихър (Славяново) - Дунав 2010 (Русе)                     0:4 (0:2) 

в Созопол, ст."Арена Созопол", 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     1:0 (1:0) 

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 20:15 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) 2:0 (1:0) 


7 юли 2016, четвъртък

в Банско, 18:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Ботев (Враца)              0:4 (0:0) 

в Правец, 19:00 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                       1:0 (0:0) 

в Митерзил, Австрия, 19:15 ч (18:15 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Краснодар (Краснодар, Русия, 1)            2:5 (2:1)  /пряко по Диема спорт 2/ 

в Разград, спортен център "Лудогорец", 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)       9:0 (3:0) 


8 юли 2016, петък

в Каратепе, Турция, терен на хотел "Грийн Парк", 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Машхад (Машхад, Иран, 1)       0:2 (0:0) 

в Разград, ст."Лудогорец арена", 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)    3:0 (1:0) 


9 юли 2016, събота

в Бистрица, 10:30 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)   0:1 (0:1) 

в Банско, ст."Свети Петър", 10:30 ч:
Банско (Банско) - Футбико (Мексико, х)                    4:2 (1:0) 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 11:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)              0:2 (0:2) 

в Балчик, Градски стадион, 12:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1945 II (Разград)         1:3 

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)          1:0 (0:0) 

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - ЦСКА II (София)                         4:2 (1:2) 

в Каблешково, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)                      2:0 (2:0) 

в София, ст."Локомотив" - помощен терен, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)       1:1 (0:0) 

в Ракитово, 18:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Кариана (Ерден)                  1:2 (0:1) 

в София, ст."Славия" - помощен терен, 19:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Борислав 2009 (Първомай)   0:2 * 
* - игран в 3 третини от по 30'.


10 юли 2016, неделя

в Разлог, ст."Септември", 10:30 ч:
Септември (София) - Черно море (Варна)                    1:3 (1:2) 

в Швац, Австрия, ст."Зилберщат Арена", 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
ЦСКА (София) - Динамо (Киев, Украйна, 1)                  0:3 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/ 

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 19:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)         2:0 (1:0) 


11 юли 2016, понеделник

в Каратепе, Турция, терен на хотел "Грийн Парк", 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пд) - Конкордия (Кяжна, Румъния, 1)       2:2 (0:0) 


12 юли 2016, вторник

в Каратепе, Турция, терен на хотел "Грийн Парк", 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пд) - Ашхабад (Ашхабад, Туркменистан, 1)  2:1 (1:1) 


13 юли 2016, сряда

в Банско, комплекс "Пири", 10:30 ч:
Банско (Банско) - Ботев (Враца)                           1:3 (0:1) 

в Разлог, ст."Септември", 10:45 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)             1:1 (0:1) 

в Елхово, 18:00 ч:
Елхово (Елхово) - Созопол (Созопол)                       0:2 (0:2) 

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Сабуртало (Тбилиси, Грузия, 1)   1:1 (1:1) 

в Каблешково, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     0:2 (0:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 18:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)       3:1 (2:1) 

в Панагюрище, ст."Орчо войвода", 18:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:3 (1:1) 

в Сапарева баня, Градски стадион, 18:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Футбико (Мексико, х)           3:2 (1:0) 

в Цариброд, Спортски център парк, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
Балкански (Цариброд, Сърбия, 4) - Раднички /юн.ст./ (Ниш) 0:2 * 
* - блиц турнир, мачовете се играят в 1 полувреме по 30', 1/2 финал

в Дряново, 18:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)    1:1 (1:1) 

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена", 18:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   4:0 (1:0) 

в Банско, ст."Свети Петър", 18:30 ч:
Банско (Банско) - Черно море (Варна)                      0:3 (0:1) 

в Цариброд, Спортски център парк, 18:45 ч (17:45 ч местно CEST):
Раднички (Пирот, Сърбия, 2) - Локомотив 1929 (София)      0:0 * 
* - блиц турнир, мачовете се играят в 1 полувреме по 30', 1/2 финал; при дузпите:
    5:4

в Ловеч, Градски стадион, 19:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - ЦСКА II (София)                 0:5 (0:3) 

в Цариброд, Спортски център парк, 19:30 ч (18:30 ч местно CEST):
Балкански (Цариброд, Сърбия, 4) - Локомотив 1929 (София)  0:2 * 
* - блиц турнир, мачовете се играят в 1 полувреме по 30', за 3-4 място

в Цариброд, Спортски център парк, 20:15 ч (19:15 ч местно CEST):
Раднички (Пирот, Сърбия, 2) - Раднички /юн.ст./ (Ниш)     0:0 * 
* - блиц турнир, мачовете се играят в 1 полувреме по 30', финал; при дузпите: 2:4


14 юли 2016, четвъртък

в София, комплекс "Царско село", 18:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              1:0 

в Разлог, ст."Септември", 18:45 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Пелистер (Битоля, Македония, 1)    0:3 (0:2) 

в Брунек, Италия, ст."Шпортпарк Райшах", 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Интернационале (Милано, Италия, 1) - ЦСКА (София)         1:2 (1:1)  /пряко по Диема спорт/ 

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 19:30 ч:
Трявна (Трявна) - Ботев (Пловдив)                         0:1 (0:1) 


15 юли 2016, петък

в Ловеч, Градски стадион, 10:00 ч:
Вихър (Славяново) - ЦСКА II (София)                       2:3 (1:3) 

във Враца, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               0:1 (0:0) 

в Сапарева баня, Градски стадион, 18:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     1:3 

в Бургас, ст."Лазур", 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Септември (София)                       1:1 (1:1) 


16 юли 2016, събота

Севлиево (Севлиево) - Левски (Карлово)                    1:2 

във Войсил, 10:00 ч:
Марица (Пловдив) - Ботев /юн.ст./ (Пловдив)               2:1 (1:0) 

във Враца, ст."Христо Ботев", 10:00 ч:
Ботев /юн.ст./ (Враца) - Ботев (Криводол)                 1:2 (1:0) 

в Куклен, 10:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               2:3 (1:2) 

в Банско, ст."Свети" Петър", 10:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Черно море (Варна)                 0:1 (0:1) 

в Банско, комплекс "Пири", 10:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Монтана 1921 (Монтана)                1:2 (0:1) 

в Самоков, ст."Искър", 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)     1:1 (1:1) 

в Разлог, ст."Септември", 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Пелистер (Битоля, Македония, 1)     1:2 (0:0) 

в Поморие, Градски стадион, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Розова долина (Казанлък)              4:2 (2:2) 

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)             4:1 (1:0) 

в Добрич, ст."Дружба", 18:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море /юн.ст./ (Варна)      3:1 (3:0) 

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 18:30 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)       3:0 (1:0) 

в Разлог, ст."Септември", 18:30 ч:
Славия 1913 (София) - Сабуртало (Тбилиси, Грузия, 1)      4:2 (3:1) 

в Русе, Градски стадион, 18:30 ч:
Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе) - Локомотив (Русе)             1:3 (1:1) 

в Оризари, 18:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    3:1 (1:0) 

в Созопол, ст."Арена Созопол", 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                      5:0 (2:0) 

във Волунтари, ст."Ангел Йорданеску", 19:00 ч (19:00 ч местно, EEST):
Волунтари (Волунтари, Румъния, 1) - Дунав 2010 (Русе)     3:0 (0:0) 


17 юли 2016, неделя

в София, ст."Раковски", 18:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Платаниас (Платаниас, Гър, 1)   2:1 (0:0) 

в Каратепе, Турция, терен на хотел "Грийн Парк", 18:55 ч:
Локомотив 1926 (Пд) - Ал-Файсали (Харма, С.Арабия, 1)     3:0 (1:0) 


18 юли 2016, понеделник

в Каратепе, Турция, терен на хотел "Грийн Парк", 17:30 ч:
Локомотив 1926 (Пд) - Ал-Раед (Бурайда, С.Арабия, 1)      анулиран * 
* - мачът не започва поради лошо време.

в София, комплекс "Царско село", 18:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Апоел (Йерусалим, Израел, 2)       0:1 (0:0) 


19 юли 2016, вторник

в Банско, ст."Свети Петър", 18:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)         2:3 (1:2) 

в Разград, комплекс "Лудогорец", 18:30 ч:
Лудогорец 1945 /юн.ст./ (Разград) - Локомотив (Русе)      3:1 


20 юли 2016, сряда

в Банско, ст."Свети Петър", 10:30 ч:
Банско (Банско) - Академия Пандев (Струмица, Мак, 2)      2:4 (1:1) 

в Разград, ст."Балканфарма", 18:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)    1:0 (1:0) 

в Каблешково, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:7 (0:3) 

в Гълъбово, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Несебър (Несебър)                      1:1 (0:1) 

в Земен, 18:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         1:2 

в Правец, 18:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Платаниас (Платаниас, Гър, 1)    0:2 (0:0) 

в София, ст."Раковски", 18:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Ксанти (Ксанти, Гърция, 1)      0:1 (0:1) 

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Евроколеж (Пловдив)              анулиран * 
* - в деня на мача гостите обявяват, че няма да пътуват поради проблеми с
    транспорта си.

в София, комплекс "Царско село", 18:00 ч:
Септември (София) - Апоел (Йерусалим, Израел, 2)          1:1 (0:0) 

в Ерден, ст."Кариана", 18:00 ч:
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                           1:0 (0:0) 

в София, комплекс "Царско село", 18:15 ч:
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)         2:0 (2:0) 

в Ловеч, Градски стадион, 18:30 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - ЦСКА II (София)                 1:3 (1:1) 

в Банско, ст."Свети Петър", 18:30 ч:
Оборище (Панагюрище) - Марек 1915 (Дупница)               3:2 (1:1) 

в Созопол, ст."Арена Созопол", 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Борислав 2009 (Първомай)              5:0 (0:0) 


21 юли 2016, четвъртък

в Сандански, ст."Спартак", 18:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             2:1 (0:0) 

в Разлог, ст."Септември", 18:30 ч:
Славия 1913 (София) - Алтън Асир (Ашхабад, Туркмен., 1)   2:2 


22 юли 2016, петък

в Банско, ст."Свети Петър", 10:30 ч:
Банско (Банско) - Пелистер (Битоля, Македония, 1)         0:1 (0:1) 

в Оризари, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                    4:0 (3:0) 

в Стралджа, 18:30 ч:
Ураган (Бояджик) - Созопол (Созопол)                      1:2 (0:0) 


23 юли 2016, събота

в София, комплекс "Царско село", 10:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Септември (София)              3:1 (2:1) 

в Сандански, ст."Спартак", 10:30 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ОФК Пирин /юн.ст./ (Бл)         3:1 (1:1) 

в Оризари, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            4:2 (3:1) 

в Самоков, ст."Искър", 10:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)      0:0 

в Гоце Делчев, Градски стадион, 11:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 0:1 (0:1) 

в София, комплекс "Царско село", 17:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Апоел (Йерусалим, Израел, 2)     4:2 (2:1) 

в Горна Оряховица, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Гълъбово)            2:0 (0:0) 

в Поморие, Градски стадион, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Загорец (Нова Загора)                 3:1 (1:1) 

в Дупница, ст."Бончук", 18:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)               1:1 (0:0) 

в София, ст."Българска армия", 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Удинезе (Удине, Италия, 1)                 0:0  /пряко по Диема спорт 2/ 
  10 514 зрители

във Враца, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                    3:1 (1:1) 

в Каварна, Градски стадион, 18:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черно море /юн.ст./ (Варна)          3:0 (1:0) 

в Правец, 18:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Ксанти (Ксанти, Гърция, 1)       2:1 (0:0) 

в Русе, Градски стадион, 18:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 II (Разград)           2:2 (0:1) 

в Несебър, Градски стадион, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Верея (Стара Загора)                  2:1 (0:1) 

в Свищов, ст."Академик", 18:00 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Русе)                      0:0 

в Казанлък, ст."Севтополис", 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Берое (Стара Загора)           5:1 (4:0) 

във Варна, ст."Тича", 18:30 ч:
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  2:1 (2:1) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 19:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица)               0:1 (0:0) 

в Пловдив, ст."Векта", 19:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)           4:1 (2:0) 

в Бургас, ст."Лазур", 19:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Марица (Пловдив)        6:0 (0:0) * 
* - игран в 3 части по 30'.


24 юли 2016, неделя

в кв.Ветрен, Бургас, 18:30 ч:
Черноморец 1919 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          7:1 (1:0) 


26 юли 2016, вторник

в София, ст."Славия", 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          2:0 (0:0) 


27 юли 2016, сряда

в Равда, 18:00 ч:
Несебър (Несебър) - Черноморец 1919 (Бургас)              2:1 (1:0) 

в Ловеч, Градски стадион, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - ЦСКА II (София)                        2:2 (1:1) 

в Гоце Делчев, Градски стадион, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   2:2 (0:1) 

в София, комплекс "Царско село", 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)         3:0 (1:0) 

в Дебелец, 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Верея II (Стара Загора)        6:1 

в Казанлък, ст."Севтополис", 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Севлиево (Севлиево)            1:0 (1:0) 

в Сандански, ст."Спартак", 18:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Борислав 2009 (Първомай)        5:2 

в Стара Загора, ст."Локомотив" /база "Берое"/, 18:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   2:1 (0:1) 

в Оризари, 18:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:1 

в София, ст."Георги Аспарухов" - помощен терен, 19:00 ч:
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         2:1 (2:1) 

в Русе, ст."Дунав", 19:00 ч:
Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе) - Локомотив (Русе)             0:4 


28 юли 2016, четвъртък

в Ковачевци, обл.Перник, 18:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     1:1 (1:1) 

в Банско, ст."Свети Петър", 18:00 ч:
Банско (Банско) - Струмска слава 1927 (Радомир)           3:0 (1:0) 


29 юли 2016, петък

в Стара Загора, ст."Локомотив" /база "Берое"/, 18:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Спартак Плевен (Плевен)            3:1 (1:1) 


30 юли 2016, събота

в Оризари, 09:45 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 0:0 * 
* - тристранен блиц-турнир, всеки мач се играе в едно полувреме от по 45'.

в Несебър, Градски стадион, 10:00 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 /юн.ст./ (Бс)  7:0 

в София, комплекс "Царско село", 10:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА II (София)                1:2 (0:1) 

в Дупница, ст."Бончук", 10:30 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)            2:1 (0:1) 

в Добрич, ст."Дружба", 10:30 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград)      0:2 (0:0) 

в Герман, 10:30 ч:
Септември (София) - Септември (Симитли)                   5:0 (3:0) 

в Оризари, 10:45 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Оборище (Панагюрище)                1:0 * 
* - тристранен блиц-турнир, всеки мач се играе в едно полувреме от по 45'.

в Оризари, 11:45 ч:
Гигант (Съединение) - Оборище (Панагюрище)                1:0 * 
* - тристранен блиц-турнир, всеки мач се играе в едно полувреме от по 45'.

в Поморие, Градски стадион, 18:00 ч:
Поморие (Поморие) - Черноморец (Балчик)                   2:1 (1:0) 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Академик (Свищов)              2:0 (0:0) 

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                2:3 (2:0) 

в Русе, Градски стадион, 18:00 ч:
Локомотив (Русе) - Литекс (Ловеч)                         1:3 (0:2) 

във Враца, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                         7:2 (4:1) 

в София, комплекс "Царско село", 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Борислав 2009 (Първомай)       1:0 

в Созопол, ст."Арена Созопол", 19:15 ч:
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              5:1 (4:0) 


3 август 2016, сряда

в София, ст."Славия", 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - ФК Миньор (Перник)                  3:1 (0:0) 

в Монтана, ст."Огоста", 17:30 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Вихър 23 (Николово)              4:1 (3:1) 

в Оризари, 18:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                    3:2 (2:0) 


6 август 2016, събота

в Търговище, ст."Димитър Бурков", 18:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе)       4:2 (1:0) 


23 август 2016, вторник

в Оризари, 18:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:3 (0:1) 


31 август 2016, сряда

в София, ст."Летище", 18:00 ч:
Витоша (Бистрица) - България (мл.до 21 г.)                1:4 * 
* - контролата не е официално обявена като част от програмата на младежкия
    национален отбор.


1 септември 2016, четвъртък

в кк Албена, ст."Албена-1", 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Ал-Мархия (Доха, Катар, 2)           2:3 (1:1) 

в Букурещ, ст."Динамо", 18:00 ч (18:00 ч местно EEST):
Динамо (Букурещ, Румъния, 1) - Дунав 2010 (Русе)          3:2 (2:0) 


2 септември 2016, петък

в София, ст."Локомотив", 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)             3:0 (0:0) 

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 17:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)       2:2 (1:0) 

в Плевен, ст."Плевен", 18:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)          2:4 

в София, ст."Славия", 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            2:0 (1:0) 


3 септември 2016, събота

в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора, ст."Трейс арена" - пом.терен, 10:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   1:2 (0:2) 

в Банско, комплекс "Пири", 11:00 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Макаби (Явне, Израел, 3)       10:0 (2:0) 

в Стара Загора, ст."Локомотив" /сп.база "Берое"/, 18:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  5:1 (2:0) 


4 септември 2016, неделя

в кк Албена, ст."Албена-1", 17:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Ал-Мархия (Доха, Катар, 2)          3:1 


6 септември 2016, вторник

в София, ст."Локомотив", 17:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Левски (София)                   1:2 (1:1) 

в Пловдив, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак (Миява, Словакия, 1)   1:0 (1:0) 


5 октомври 2016, сряда

в Попово, 16:00 ч:
Черноломец 04 (Попово) - Дунав 2010 (Русе)                1:4 


6 октомври 2016, четвъртък

в Стралджа, 15:30 ч:
Созопол (Созопол) - Локомотив 1926 (Пловдив)              0:2 (0:1) 


7 октомври 2016, петък

в София, комплекс "Царско село", 16:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)        1:2 (1:1) 

във Варна, ст."Тича", 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Несебър (Несебър)                    5:0 (0:0) 

в Карлово, 16:30 ч:
Левски (Карлово) - Ботев (Пловдив)                        1:3 (0:2) 


8 октомври 2016, събота

в кв.Сарафово, Бургас, 14:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Поморие (Поморие)       1:0 (1:0) 

във Вършец, 14:00 ч:
Вършец 2012 (Вършец) - Локомотив 1929 (София)             1:3 

в Стара Загора, ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/, 15:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)               0:1 * 
* - блиц турнир, всеки мач трае 45'.

в София, ст."Славия", 16:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       1:1 (0:1) 

в Плевен, ст."Белите орли", 16:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)     2:1 (1:1) 

във Волунтари, ст."Ангел Йорданеску", 16:30 ч (16:30 ч местно, EEST):
Волунтари (Волунтари, Румъния, 1) - Дунав 2010 (Русе)     4:1 (3:0) 

в Стара Загора, ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/, 16:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   3:0 * 
* - блиц турнир, всеки мач трае 45'.

в София, ст."Българска армия", 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Пелистер (Битоля, Македония, 1)            4:0 (3:0) 

в Стара Загора, ст."Локомотив" /комплекс "Берое"/, 17:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)                   2:0 * 
* - блиц турнир, всеки мач трае 45'.

в София, ст."Георги Аспарухов", 19:00 ч:
Левски (София) - Галатасарай (Истанбул, Турция, 1)        0:2 (0:1) 


12 октомври 2016, сряда

в Белозем, 16:00 ч:
Левски (Карлово) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:3 (0:2) 

в Павликени, 16:00 ч:
Павликени (Павликени) - Етър ВТ (Велико Търново)          0:4 (0:1) 

в Левски, 16:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)        2:2 (2:1) 


9 ноември 2016, сряда

в София, комплекс "Царско село", 14:30 ч:
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)           3:0 (2:0) 


11 ноември 2016, петък

в Стара Загора, комплекс "Берое" /"Локомотив"/ - терен 2, 13:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  0:0 

в Правец, 13:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Оборище (Панагюрище)             2:0 (1:0) 

в София, ст."Славия", 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    2:3 (2:0) 

в София, ст."Локомотив" - помощен терен, 15:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)          1:3 (1:0) 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 15:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Левски (Карлово)                        6:0 (3:0) 


12 ноември 2016, събота

в Несебър, Градски стадион, 13:00 ч:
Несебър (Несебър) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       1:2 (0:2) 

в Кяжна, ст."Конкордия", 14:00 ч (14:00 ч местно ЕЕТ):
Конкордия (Кяжна, Румъния, 1) - Дунав 2010 (Русе)         1:1 (1:0) 

в София, комплекс "Царско село", 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Хоризонт (Турново, Мак, 2)     0:1 * 
* - блиц турнир, 45' на мач.

в Пловдив, ст."Локомотив", 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пд) - Македония Г.Петров (Скопие, Мак, 1) 7:0 (3:0) 

във Враца, ст."Христо Ботев", 14:00 ч:
Ботев (Враца) - Славия 1913 /юн.ст./ (София)              5:1 (4:0) 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 14:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        5:4 (2:3) 

в София, комплекс "Царско село", 15:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                   0:1 * 
* - блиц турнир, 45' на мач.

в София, ст."Георги Аспарухов", 16:00 ч:
Левски (София) - Септември (София)                        2:0 (1:0) 

в София, комплекс "Царско село", 15:00 ч:
ЦСКА (София) - Хоризонт (Турново, Македония, 2)           2:0 * 
* - блиц турнир, 45' на мач.


нагоре


Летни подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 9 юни, София
                                     първи лагер - 11-18 юни, Смолян
                                     втори лагер - 20 юни-4 юли, Бад Херинг /Bad Häring/, Австрия

 2. Левски (София)                   сбор        - 14 юни
                                     първи лагер - 16 юни-7 юли, Правец

 3. Берое (Стара Загора)             сбор        - 15 юни
                                     първи лагер - 18-26 юни, Старозагорски бани

 4. Славия 1913 (София)              сбор        - 14 юни
                                     първи лагер - 15-25 юни, Банско
                                     втори лагер - 10-22 юли, Банско

 5. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 3-19 юли, Картепе /Kartepe/, Турция

 6. Черно море (Варна)               сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 3-16 юли, Банско

 7. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 13 юни
                                     първи лагер - 20 юни-14 юли, Трявна

 8. ОФК Пирин (Благоевград)          сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 1-13 юли, Банско

 9. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 21 юни
                                     първи лагер - 26 юни-16 юли, Банско

10. Дунав 2010 (Русе)                сбор        - 15 юни
                                     първи лагер - 28 юни-3 юли, Етрополе
                                     втори лагер - 4-13 юли, Тетевен

11. Локомотив (Горна Оряховица)      сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 4-16 юли, Трявна

12. Верея (Стара Загора)             сбор        - 16 юни
                                     първи лагер - 20-30 юни, Банско
                                     втори лагер - 4-10 юли, Смолян

13. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)  сбор        - 14 юни
                                     първи лагер - 4-13 юли, Трявна

14. ЦСКА (София)                     сбор        - 14 юни
                                     първи лагер - 14-27 юни, Тетевен
                                     втори лагер - 1-17 юли, Фюген /Fügen/, Австрия

                           Втора лига

 1. Поморие (Поморие)                сбор        - 22 юни
                                     първи лагер - 28 юни-8 юли, Смолян

 2. Созопол (Созопол)                сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 23 юни-4 юли, Благоевград

 3. Ботев (Гълъбово)                 сбор        - 20 юни

 4. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 19 юни
                                     първи лагер - 20-30 юни, Смолян

 5. Банско (Банско)                  сбор        - 23 юни

 6. Оборище (Панагюрище)             сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 14-23 юли, Банско

 7. Септември (София)                сбор        - 13 юни
                                     първи лагер - 4-15 юли, Разлог

 8. Спартак Плевен (Плевен)          сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 30 юни-8 юли, Тетевен

 9. Етър В.Търново (Велико Търново)  сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 20-30 юни, Дряново

10. Несебър (Несебър)                сбор        - 20 юни
                                     първи лагер - 23 юни-2 юли, Равда

11. ЦСКА II (София)                  сбор        - 14 юни
                                     първи лагер - 14 юни-1 юли, Тетевен
                                     втори лагер - 6-29 юли, Ловеч

12. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) сбор        - 23 юни

13. Ботев (Враца)                    сбор        - 22 юни
                                     първи лагер - 3-13 юли, Банско

14. Локомотив 1929 (София)           сбор        - 27 юни

15. Царско село (София)              сбор        - 1 юли

16. Левски (Карлово)                 сбор        - 11 юли

нагоре