Втора професионална лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

26 август 2016, петък, 18:00 ч / IV кръг:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие)           4:0 (0:0) 
  [1:0 Цветелин Чунчуков 51', 2:0 Денислав Александров 77', 3:0 Цветелин Чунчуков 81',
   4:0 Славчо Шоколаров 90'+3']
27 август 2016, събота, 18:00 ч / IV кръг:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                2:3 (1:1) 
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                      2:1 (1:0) 
Ботев (Гълъбово) - Левски (Карлово)                       2:0 (2:0) 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Несебър (Несебър)      0:1 
28 август 2016, неделя, 17:00 ч / IV кръг:
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)              2:2 (1:0)  /пряко по Диема/  stats 
  [1:0 Деян Христов 28', 1:1 Радой Божилов 54', 2:1 Кристиян Тафраджийски 73',
   2:2 Любомир Гуцев 87']
  [чк: Кристиян Тафраджийски (С) 84']
28 август 2016, неделя, 18:00 ч / IV кръг:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        3:0 (2:0) 
ЦСКА II (София) - Банско (Банско)                         3:2 (2:1) 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Септември (София)                   4    4   0   0   11:3    12 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Етър ВТ (Велико Търново)            4    3   1   0    7:2    10 [+][*]
 3. Ботев (Враца)                       4    3   0   1    9:4     9 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Ботев (Гълъбово)                    4    2   2   0    4:1     8       
 5. ЦСКА II (София)                     4    2   1   1    6:4     7 [+]    [0 1 0  0:0  1, +2 обща ГР, 6 отбелязани гола]
 6. Несебър (Несебър)                   4    2   1   1    3:1     7 [+]    [0 1 0  0:0  1, +2 обща ГР, 3 отбелязани гола]
 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    4    1   2   1    1:1     5 [+]    [1 1 0  1:0  4]
 8. Созопол (Созопол)                   4    1   2   1    4:4     5        [0 2 0  2:2  2]
 9. Царско село 2015 (София)            4    1   2   1    5:5     5 [+][*] [0 1 1  2:3  1]
10. Спартак Плевен (Плевен)             4    1   1   2    4:9     4        [1 0 0  2:0  3]
11. Лудогорец 1945 II (Разград)         4    1   1   2    5:5     4        [0 0 0  0:0  0]
12. Локомотив 1929 (София)              4    1   1   2    7:9     4 [+]    [0 0 1  0:2  0]
-------------------------------------------------------------------
13. Оборище (Панагюрище)                4    0   2   2    5:7     2        [0 1 0  1:1  1, -2 обща ГР]
14. Поморие (Поморие)                   4    0   2   2    3:8     2        [0 1 0  1:1  1, -5 обща ГР]
15. Банско (Банско)                     4    0   2   2    2:7     2        [0 0 0  0:0  0]
16. Левски (Карлово)                    4    0   0   4    4:10    0 [+]   

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. Новата Втора лига е в състав от 16 отбора. За участие в нея подават заявки 16 отбора и всички те са одобрени.
  - На 19 юни 2016 г. Етър Велико Търново (Велико Търново) е преименуван на Етър ВТ.
  - Левски (Карлово) и Царско село 2015 (София) не могат да играят домакинските си мачове на своите стадиони, тъй като те нямат лиценз за Втора лига.
  - След като в началото на февруари 2016 г. собственикът на Септември (София) придобива и Пирин 2002 (Разлог), в началото на юни 2016 г. двата клуба се обединяват, с което на практика Пирин 2002 е закрит.
  - В края на декември 2015 г. Царско село (София) придобива София 2010 (София) и двата клуба на практика се обединяват в Царско село 2015 (София). Промяната в името на клуба влиза в сила с началото на този сезон.

Голмайстори
 4 - Димитър Георгиев       - Локомотив 1929 (София)
 3 - Костадин Аджов         - Септември (София)
 2 - Георги Стефанов        - Левски (Карлово)
   - Симеон Ганчев          - Царско село 2015 (София)

                           I кръг

6 август 2016, събота, 18:00 ч:
в София, комплекс "Царско село" - терен 3:
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)               1:1 (1:0)  stats 
  [1:0 Симеон Ганчев 7', 1:1 Пламен Коларов 64'], ~ 300 зрители
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                         2:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Владислав Мирчев 70', 2:0 Цветомир Цонков 90'+2']
  [чк: Димитър Петков (Б) 90'], ~ 470 зрители
Банско (Банско) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:0  stats 
  ~ 220 зрители
Оборище (Панагюрище) - Поморие (Поморие)                  1:1 (1:0)  stats 
  [1:0 Владимир Айтов 40', 1:1 Христо Лемперов 88'-д], ~ 510 зрители
Спартак Плевен (Плевен) - Септември (София)               0:4 (0:1)  stats 
  [0:1 Иван Тилев 20', 0:2 Даниел Пехливанов 53', 0:4 Костадин Аджов 67',80'], ~ 430 зрители
7 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 II (Разград)           0:0  stats 
  ~ 250 зрители
7 август 2016, неделя, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - ЦСКА II (София)                       0:2 (0:1)  stats 
  [0:1 Милчо Ангелов 31', 0:2 Георги Минчев 69'], 790 зрители
8 август 2016, понеделник, 18:00 ч:
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Локомотив 1929 (София)                 2:3 (2:1)  /пряко по Диема спорт 2/  stats 
  [1:0 Цветан Павлов 22', 1:1 Димитър Георгиев 25', 2:1 Георги Стефанов 42'-д,
   2:3 Димитър Георгиев 63',66'], ~ 680 зрители

                           II кръг

13 август 2016, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)             2:2 (1:1)  stats 
  [0:1 Тейлър Салибур 44', 1:1 Даниел Пеев 45'+1', 1:2 Васил Тачев 57',
   2:2 Димитър Георгиев 82'], ~ 400 зрители
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (Карлово)               2:1 (1:1)  stats 
  [1:0 Иван Скерлев 37', 1:1 Георги Стефанов 42', 2:1 Джихат Кямил 61'], ~ 500 зрители
Ботев (Гълъбово) - Несебър (Несебър)                      1:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Реджеб Халил 84']
  [чк: Владислав Мирчев (Н) 90'+3'], ~ 400 зрители
13 август 2016, събота, 19:00 ч:
Поморие (Поморие) - Спартак Плевен (Плевен)               2:2 (1:1)  stats 
  [1:0 Ахмед Ахмедов 3', 1:1 Владимир Каптиев 43', 1:2 Григор Долапчиев 65',
   2:2 Стефан Стаматов 70'], ~ 600 зрители
14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Созопол (Созопол)      0:0  stats 
  ~ 230 зрители
14 август 2016, неделя, 19:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София)           1:3 (0:3)  stats 
  [0:1 Петър Тончев 14', 0:2 Стоян Предев 27', 0:3 Костадин Аджов 40'-д,
   1:3 Цветелин Чунчуков 90'+2'], ~ 50 зрители
15 август 2016, понеделник, 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Банско (Банско)                           4:0 (3:0)  /пряко по Диема спорт 2/  stats 
  [1:0 Павел Петков 15', 2:0 Венцеслав Иванов 18'-д, 3:0 Денис Цолев 40',
   4:0 Ивайло Цветанов 90']
  [чк: Павел Петков (Бот) 35'], ~ 560 зрители
в София, комплекс "Царско село" - терен 3: *
ЦСКА II (София) - Царско село 2015 (София)                1:2 (1:1)  stats 
  [0:1 Симеон Ганчев 41', 1:1 Добромир Бонев 45'+1', 1:2 Радой Божилов 73']
  [нбс: Васил Попов (ЦСКА) 70'], ~ 450 зрители
* - на комплекс "Царско село" заради предвидена профилактика и промяна на
    трасе от ЧЕЗ на ст. "Българска армия"

                           III кръг

20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Банско (Банско) - Ботев (Гълъбово)                        0:0  stats 
  ~ 180 зрители
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Ботев (Враца)                          1:3 (1:0)  stats 
  [1:0 Мартин Димов 7'-аг, 1:1 Венцеслав Иванов 54'-д, 1:3 Тодор Чаворски 55',81'], ~ 700 зрители
Оборище (Панагюрище) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:2 (0:1)  stats 
  [0:1 Джихат Кямил 22', 1:1 Никола Иванов 48', 1:2 Станислав Генчев 74']
  [чк: Христо Кирев (О) 27', Христо Стамов (О) 90'], ~ 500 зрители
Септември (София) - Поморие (Поморие)                     1:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Даниел Пехливанов 50']
  [ид: Янко Ангелов (С) 1'], ~ 50 зрители
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
в София, ст."Локомотив":
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              0:1 
Несебър (Несебър) - ЦСКА II (София)                       0:0 
21 август 2016, неделя, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)           2:0 (1:0) 
  [1:0 Мустафа Мустафа 25', 2:0 Даниел Наумов (вр) 63'-аг]
22 август 2016, понеделник, 18:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив 1929 (София)          2:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/  stats 
  [1:0 Стефан Христов 83', 2:0 Спас Спасов 90'+1']
  [ид: Иво Кр.Иванов (С) 39']
  [чк: Александър Горанов (Л) 36']

                           IV кръг

26 август 2016, петък, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие)           4:0 (0:0) 
  [1:0 Цветелин Чунчуков 51', 2:0 Денислав Александров 77', 3:0 Цветелин Чунчуков 81',
   4:0 Славчо Шоколаров 90'+3']
27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                2:3 (1:1) 
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                      2:1 (1:0) 
Ботев (Гълъбово) - Левски (Карлово)                       2:0 (2:0) 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Несебър (Несебър)      0:1 
28 август 2016, неделя, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)              2:2 (1:0)  /пряко по Диема/  stats 
  [1:0 Деян Христов 28', 1:1 Радой Божилов 54', 2:1 Кристиян Тафраджийски 73',
   2:2 Любомир Гуцев 87']
  [чк: Кристиян Тафраджийски (С) 84']
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        3:0 (2:0) 
ЦСКА II (София) - Банско (Банско)                         3:2 (2:1) 

                           V кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                      - 
Банско (Банско) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                    - 
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Враца)                    - 
11 септември 2016, неделя, 19:00 ч:
Поморие (Поморие) - Локомотив 1929 (София)                 - 
12 септември 2016, понеделник, 17:00 ч:
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - ЦСКА II (София)                         - 
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)               -  /пряко по Диема спорт 2/ 

                           VI кръг

17 септември 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив 1929 (София)       - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Поморие (Поморие)               - 
Ботев (Враца) - Септември (София)                          - 
Ботев (Гълъбово) - Спартак Плевен (Плевен)                 - 
ЦСКА II (София) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (Карлово)        - 
Созопол (Созопол) - Банско (Банско)                        - 
Царско село 2015 (София) - Несебър (Несебър)               - 

                           VII кръг

24 септември 2016, събота:
Несебър (Несебър) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Банско (Банско) - Царско село 2015 (София)                 - 
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                       - 
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
Спартак Плевен (Плевен) - ЦСКА II (София)                  - 
Септември (София) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Поморие (Поморие) - Ботев (Враца)                          - 
Локомотив 1929 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)          - 

                           VIII кръг

1 октомври 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)     - 
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
ЦСКА II (София) - Септември (София)                        - 
Витоша (Бистрица) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Царско село 2015 (София) - Левски (Карлово)                - 
Несебър (Несебър) - Банско (Банско)                        - 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота:
Банско (Банско) - Лудогорец 1945 II (Разград)              - 
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Спартак Плевен (Плевен) - Созопол (Созопол)                - 
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Поморие (Поморие) - ЦСКА II (София)                        - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                  - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   - 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)                - 
Ботев (Гълъбово) - Етър ВТ (Велико Търново)                - 
ЦСКА II (София) - Локомотив 1929 (София)                   - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Поморие (Поморие)       - 
Созопол (Созопол) - Септември (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Спартак Плевен (Плевен)         - 
Несебър (Несебър) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Банско (Банско) - Левски (Карлово)                         - 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота:
Левски (Карлово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 
Оборище (Панагюрище) - Банско (Банско)                     - 
Спартак Плевен (Плевен) - Несебър (Несебър)                - 
Септември (София) - Царско село 2015 (София)               - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                 - 
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА II (София)                 - 
Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)                           - 

                           XII кръг

5 ноември 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 
ЦСКА II (София) - Ботев (Враца)                            - 
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Созопол (Созопол) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Несебър (Несебър) - Септември (София)                      - 
Банско (Банско) - Спартак Плевен (Плевен)                  - 
Левски (Карлово) - Оборище (Панагюрище)                    - 

                           XIII кръг

19 ноември 2016, събота:
Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Спартак Плевен (Плевен) - Левски (Карлово)                 - 
Септември (София) - Банско (Банско)                        - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Созопол (Созопол)               - 
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           - 
Ботев (Гълъбово) - ЦСКА II (София)                         - 

                           XIV кръг

26 ноември 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - ЦСКА II (София)              - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Гълъбово)        - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Враца)                          - 
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Банско (Банско) - Поморие (Поморие)                        - 
Левски (Карлово) - Септември (София)                       - 
Оборище (Панагюрище) - Спартак Плевен (Плевен)             - 

                           XV кръг

30 ноември 2016, сряда:
Спартак Плевен (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград)      - 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Поморие (Поморие) - Левски (Карлово)                       - 
Локомотив 1929 (София) - Банско (Банско)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Несебър (Несебър)               - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 
ЦСКА II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 

                           XVI кръг

3 декември 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Витоша (Бистрица)            - 
ЦСКА II (София) - Созопол (Созопол)                        - 
Ботев (Гълъбово) - Царско село 2015 (София)                - 
Ботев (Враца) - Несебър (Несебър)                          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Банско (Банско)                 - 
Локомотив 1929 (София) - Левски (Карлово)                  - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Септември (София) - Спартак Плевен (Плевен)                - 

                           XVII кръг

10 декември 2016, събота:
Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Спартак Плевен (Плевен) - Поморие (Поморие)                - 
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 1929 (София)              - 
Левски (Карлово) - Етър ВТ (Велико Търново)                - 
Банско (Банско) - Ботев (Враца)                            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА II (София)                 - 
Созопол (Созопол) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 

                           XVIII кръг

25 февруари 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол)            - 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)               - 
ЦСКА II (София) - Несебър (Несебър)                        - 
Ботев (Гълъбово) - Банско (Банско)                         - 
Ботев (Враца) - Левски (Карлово)                           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Оборище (Панагюрище)            - 
Локомотив 1929 (София) - Спартак Плевен (Плевен)           - 
Поморие (Поморие) - Септември (София)                      - 

                           XIX кръг

4 март 2017, събота:
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Спартак Плевен (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)                       - 
Левски (Карлово) - Ботев (Гълъбово)                        - 
Банско (Банско) - ЦСКА II (София)                          - 
Несебър (Несебър) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Царско село 2015 (София) - Созопол (Созопол)               - 

                           XX кръг

11 март 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Банско (Банско)         - 
ЦСКА II (София) - Левски (Карлово)                         - 
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище)                    - 
Ботев (Враца) - Спартак Плевен (Плевен)                    - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 

                           XXI кръг

18 март 2017, събота:
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Поморие (Поморие) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Септември (София) - Ботев (Враца)                          - 
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Гълъбово)                 - 
Оборище (Панагюрище) - ЦСКА II (София)                     - 
Левски (Карлово) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        - 
Банско (Банско) - Созопол (Созопол)                        - 
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

1 април 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Царско село 2015 (София) - Банско (Банско)                 - 
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                       - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)    - 
ЦСКА II (София) - Спартак Плевен (Плевен)                  - 
Ботев (Гълъбово) - Септември (София)                       - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

8 април 2017, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Враца)                     - 
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Септември (София) - ЦСКА II (София)                        - 
Спартак Плевен (Плевен) - Витоша (Бистрица)                - 
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол)                   - 
Левски (Карлово) - Царско село 2015 (София)                - 
Банско (Банско) - Несебър (Несебър)                        - 

                           XXIV кръг

15 април 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Банско (Банско)              - 
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                       - 
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)            - 
Созопол (Созопол) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 
ЦСКА II (София) - Поморие (Поморие)                        - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   - 

                           XXV кръг

22 април 2017, събота:
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА II (София)                   - 
Поморие (Поморие) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Септември (София) - Созопол (Созопол)                      - 
Спартак Плевен (Плевен) - Царско село 2015 (София)         - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Левски (Карлово) - Банско (Банско)                         - 

                           XXVI кръг

29 април 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Левски (Карлово)             - 
Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Несебър (Несебър) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Царско село 2015 (София) - Септември (София)               - 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                 - 
ЦСКА II (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 

                           XXVII кръг

6 май 2017, събота:
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 
Ботев (Враца) - ЦСКА II (София)                            - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               - 
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 
Поморие (Поморие) - Царско село 2015 (София)               - 
Септември (София) - Несебър (Несебър)                      - 
Спартак Плевен (Плевен) - Банско (Банско)                  - 
Оборище (Панагюрище) - Левски (Карлово)                    - 

                           XXVIII кръг

13 май 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Левски (Карлово) - Спартак Плевен (Плевен)                 - 
Банско (Банско) - Септември (София)                        - 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Созопол (Созопол) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)           - 
ЦСКА II (София) - Ботев (Гълъбово)                         - 

                           XXIX кръг

20 май 2017, събота:
ЦСКА II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)              - 
Ботев (Гълъбово) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив 1929 (София) - Несебър (Несебър)                 - 
Поморие (Поморие) - Банско (Банско)                        - 
Септември (София) - Левски (Карлово)                       - 
Спартак Плевен (Плевен) - Оборище (Панагюрище)             - 

                           XXX кръг

27 май 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак Плевен (Плевен)      - 
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                   - 
Левски (Карлово) - Поморие (Поморие)                       - 
Банско (Банско) - Локомотив 1929 (София)                   - 
Несебър (Несебър) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА II (София)         - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Септември (София) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 2. Етър ВТ (Велико Търново) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 3. Ботев (Враца) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- 4:0 -:- 4. Ботев (Гълъбово) -:- -:- -:- XXX -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 5. ЦСКА II (София) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- 3:2 -:- 6. Несебър (Несебър) -:- -:- 2:0 -:- 0:0 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 XXX 0:0 -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- 8. Созопол (Созопол) -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- XXX 2:2 -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- 9. Царско село 2015 (София) -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- 0:1 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Спартак Плевен (Плевен) 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- 11. Лудогорец 1945 II (Разград) 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 4:0 -:- -:- 12. Локомотив 1929 (София) 2:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 2:2 -:- -:- -:- 13. Оборище (Панагюрище) -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 1:1 -:- -:- 14. Поморие (Поморие) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- 15. Банско (Банско) -:- 0:0 -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Левски (Карлово) -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре