Втора професионална лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

30 септември 2016, петък, 17:00 ч / VIII кръг:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)     - 
1 октомври 2016, събота, 17:00 ч / VIII кръг:
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Витоша (Бистрица) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Несебър (Несебър) - Банско (Банско)                        - 
1 октомври 2016, събота, 18:00 ч / VIII кръг:
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
2 октомври 2016, неделя, 14:30 ч / VIII кръг:
ЦСКА II (София) - Септември (София)                        -  /пряко по Диема спорт 2/ 
2 октомври 2016, неделя, 17:00 ч / VIII кръг:
Царско село 2015 (София) - Левски (Карлово)                - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Етър ВТ (Велико Търново)            7    5   2   0   11:4    17 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. ЦСКА II (София)                     7    5   1   1   14:7    16 [+]   
 3. Септември (София)                   7    4   2   1   12:5    14 [+][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Ботев (Враца)                       7    3   3   1   10:5    12 [+]   
 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    7    3   3   1    8:3    12 [+]   
 6. Несебър (Несебър)                   7    3   2   2    6:5    11 [+]   
 7. Созопол (Созопол)                   7    2   4   1    6:4    10       
 8. Ботев (Гълъбово)                    7    2   3   2    6:5     9        [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 9. Царско село 2015 (София)            7    2   3   2    7:8     9 [+][*] [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
10. Лудогорец 1945 II (Разград)         7    2   2   3    9:7     8       
11. Спартак Плевен (Плевен)             7    2   2   3    9:14    8       
12. Поморие (Поморие)                   7    1   3   3    6:10    6        [1 1 0  3:1  4]
-------------------------------------------------------------------
13. Оборище (Панагюрище)                7    1   3   3    8:10    6        [0 2 0  3:3  2]
14. Локомотив 1929 (София)              7    1   3   3    7:11    6 [+]    [0 1 1  2:4  1]
15. Банско (Банско)                     7    0   4   3    4:11    4       
16. Левски (Карлово)                    7    0   0   7    5:19    0 [+]   

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. Новата Втора лига е в състав от 16 отбора. За участие в нея подават заявки 16 отбора и всички те са одобрени.
  - На 19 юни 2016 г. Етър Велико Търново (Велико Търново) е преименуван на Етър ВТ.
  - Левски (Карлово) и Царско село 2015 (София) не могат да играят домакинските си мачове на своите стадиони, тъй като те нямат лиценз за Втора лига.
  - След като в началото на февруари 2016 г. собственикът на Септември (София) придобива и Пирин 2002 (Разлог), в началото на юни 2016 г. двата клуба се обединяват, с което на практика Пирин 2002 е закрит.
  - В края на декември 2015 г. Царско село (София) придобива София 2010 (София) и двата клуба на практика се обединяват в Царско село 2015 (София). Промяната в името на клуба влиза в сила с началото на този сезон.

Голмайстори
 4 - Димитър Георгиев       - Локомотив 1929 (София)
   - Костадин Аджов         - Септември (София)
   - Милчо Ангелов          - ЦСКА II (София)
 3 - Цветелин Чунчуков      - Лудогорец 1945 II (Разград)
   - Венцеслав Иванов       - Ботев (Враца)
   - Даниел Пеев            - Локомотив 1929 (София)
   - Джихат Кямил           - Етър ВТ (Велико Търново)
   - Георги Кирилов         - Ботев (Гълъбово)
   - Даниел Пехливанов      - Септември (София)

Сухи мрежи
 3 - Християн Василев       - Витоша (Бистрица)
   - Мирослав Радев         - Ботев (Гълъбово)
   - Росен Андонов          - Несебър (Несебър)
   - Мартин Теменлиев       - Созопол (Созопол)

Асистенции
 3 - Даниел Пеев            - Локомотив 1929 (София)

Голове от пряк свободен удар
 2 - Даниел Пеев            - Локомотив 1929 (София)
 1 - Никола Иванов          - Оборище (Панагюрище)
   - Славчо Шоколаров       - Лудогорец 1945 II (Разград)
   - Николай Костов         - Несебър (Несебър)
   - Евгени Зюмбулев        - Царско село 2015 (София)
   - Милчо Ангелов          - ЦСКА II (София)

                           I кръг

6 август 2016, събота, 18:00 ч:
в София, комплекс "Царско село" - терен 3:
Царско село 2015 (София) - Ботев (Гълъбово)               1:1 (1:0)  stats 
  [1:0 Симеон Ганчев 7', 1:1 Пламен Коларов 64'], ~ 300 зрители
Несебър (Несебър) - Ботев (Враца)                         2:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Владислав Мирчев 70', 2:0 Цветомир Цонков 90'+2']
  [чк: Димитър Петков (Б) 90'], ~ 470 зрители
Банско (Банско) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:0  stats 
  ~ 220 зрители
Оборище (Панагюрище) - Поморие (Поморие)                  1:1 (1:0)  stats 
  [1:0 Владимир Айтов 40', 1:1 Христо Лемперов 88'-д], ~ 510 зрители
Спартак Плевен (Плевен) - Септември (София)               0:4 (0:1)  stats 
  [0:1 Иван Тилев 20', 0:2 Даниел Пехливанов 53', 0:4 Костадин Аджов 67',80'], ~ 430 зрители
7 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 II (Разград)           0:0  stats 
  ~ 250 зрители
7 август 2016, неделя, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - ЦСКА II (София)                       0:2 (0:1)  stats 
  [0:1 Милчо Ангелов 31', 0:2 Георги Минчев 69'], 790 зрители
8 август 2016, понеделник, 18:00 ч:
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Локомотив 1929 (София)                 2:3 (2:1)  /пряко по Диема спорт 2/  stats 
  [1:0 Цветан Павлов 22', 1:1 Димитър Георгиев 25', 2:1 Георги Стефанов 42'-д,
   2:3 Димитър Георгиев 63',66'], ~ 680 зрители

                           II кръг

13 август 2016, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Оборище (Панагюрище)             2:2 (1:1)  stats 
  [0:1 Тейлър Салибур 44', 1:1 Даниел Пеев 45'+1', 1:2 Васил Тачев 57',
   2:2 Димитър Георгиев 82'], ~ 400 зрители
Етър ВТ (Велико Търново) - Левски (Карлово)               2:1 (1:1)  stats 
  [1:0 Иван Скерлев 37', 1:1 Георги Стефанов 42', 2:1 Джихат Кямил 61'], ~ 500 зрители
Ботев (Гълъбово) - Несебър (Несебър)                      1:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Реджеб Халил 84']
  [чк: Владислав Мирчев (Н) 90'+3'], ~ 400 зрители
13 август 2016, събота, 19:00 ч:
Поморие (Поморие) - Спартак Плевен (Плевен)               2:2 (1:1)  stats 
  [1:0 Ахмед Ахмедов 3', 1:1 Владимир Каптиев 43', 1:2 Григор Долапчиев 65',
   2:2 Стефан Стаматов 70'], ~ 600 зрители
14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Созопол (Созопол)      0:0  stats 
  ~ 230 зрители
14 август 2016, неделя, 19:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Септември (София)           1:3 (0:3)  stats 
  [0:1 Петър Тончев 14', 0:2 Стоян Предев 27', 0:3 Костадин Аджов 40'-д,
   1:3 Цветелин Чунчуков 90'+2'], ~ 50 зрители
15 август 2016, понеделник, 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Банско (Банско)                           4:0 (3:0)  /пряко по Диема спорт 2/  stats 
  [1:0 Павел Петков 15', 2:0 Венцеслав Иванов 18'-д, 3:0 Денис Цолев 40',
   4:0 Ивайло Цветанов 90']
  [чк: Павел Петков (Бот) 35'], ~ 560 зрители
в София, комплекс "Царско село" - терен 3: *
ЦСКА II (София) - Царско село 2015 (София)                1:2 (1:1)  stats 
  [0:1 Симеон Ганчев 41', 1:1 Добромир Бонев 45'+1', 1:2 Радой Божилов 73']
  [нбс: Васил Попов (ЦСКА) 70'], ~ 450 зрители
* - на комплекс "Царско село" заради предвидена профилактика и промяна на
    трасе от ЧЕЗ на ст. "Българска армия"

                           III кръг

20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Банско (Банско) - Ботев (Гълъбово)                        0:0  stats 
  ~ 180 зрители
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Ботев (Враца)                          1:3 (1:0)  stats 
  [1:0 Мартин Димов 7'-аг, 1:1 Венцеслав Иванов 54'-д, 1:3 Тодор Чаворски 55',81'], ~ 700 зрители
Оборище (Панагюрище) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:2 (0:1)  stats 
  [0:1 Джихат Кямил 22', 1:1 Никола Иванов 48', 1:2 Станислав Генчев 74']
  [чк: Христо Кирев (О) 27', Христо Стамов (О) 90'], ~ 500 зрители
Септември (София) - Поморие (Поморие)                     1:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Даниел Пехливанов 50']
  [ид: Янко Ангелов (С) 1'], ~ 50 зрители
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)              0:1 (0:0)  stats 
  [0:1 Кристиян Кочилов 65'], ~ 300 зрители
Несебър (Несебър) - ЦСКА II (София)                       0:0  stats 
  ~ 280 зрители
21 август 2016, неделя, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Лудогорец 1945 II (Разград)           2:0 (1:0)  stats 
  [1:0 Мустафа Мустафа 25', 2:0 Даниел Наумов (вр) 63'-аг], ~ 550 зрители
22 август 2016, понеделник, 18:00 ч:
Спартак Плевен (Плевен) - Локомотив 1929 (София)          2:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/  stats 
  [1:0 Стефан Вес.Христов 83', 2:0 Спас Спасов 90'+1']
  [ид: Иво Кр.Иванов (С) 39']
  [чк: Александър Горанов (Л) 36'], ~ 480 зрители

                           IV кръг

26 август 2016, петък, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Поморие (Поморие)           4:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Цветелин Чунчуков 51', 2:0 Денислав Александров 77', 3:0 Цветелин Чунчуков 81',
   4:0 Славчо Шоколаров 90'+3']
  [ид: Христо Лемперов (П) 21']
  [чк: Христо Лемперов (П) 90'+4'], ~ 100 зрители
27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Септември (София)                2:3 (1:1)  stats 
  [0:1 Георги Стоичков 12', 2:1 Даниел Пеев 32',47'; 2:2 Костадин Аджов 52',
   2:3 Петър Генчев 72']
  [чк: Петър Василев (С) 45'], ~ 490 зрители
Ботев (Враца) - Оборище (Панагюрище)                      2:1 (1:0)  stats 
  [1:0 Венцеслав Иванов 4', 2:0 Милен Василев 68', 2:1 Владимир Айтов 72'-д], ~ 530 зрители
Ботев (Гълъбово) - Левски (Карлово)                       2:0 (2:0)  stats 
  [1:0 Георги Кирилов 15'-д, 2:0 Исус Ангелов 18'], ~ 320 зрители
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Несебър (Несебър)      0:1 (0:1)  stats 
  [0:1 Николай Костов 43'], ~ 200 зрители
28 август 2016, неделя, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Царско село 2015 (София)              2:2 (1:0)  /пряко по Диема/  stats 
  [1:0 Деян Христов 28', 1:1 Радой Божилов 54', 2:1 Кристиян Тафраджийски 73',
   2:2 Любомир Гуцев 87']
  [чк: Кристиян Тафраджийски (С) 84'], ~ 580 зрители
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Спартак Плевен (Плевен)        3:0 (2:0)  stats 
  [1:0 Николай Цветков 24', 2:0 Джихат Кямил 33', 3:0 Цветомир Тодоров 90'+5'], ~ 580 зрители
ЦСКА II (София) - Банско (Банско)                         3:2 (2:1)  stats 
  [0:1 Ангел Димитров 7', 1:1 Милчо Ангелов 26', 2:1 Пламен Гълъбов 45',
   3:1 Милчо Ангелов 47', 3:2 Георги Фикийн 83'], ~ 200 зрители

                           V кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)    1:0 (1:0)  stats 
  [1:0 Евгени Зюмбулев 37']
  [чк: Христо Попадийн (Л) 30'], ~ 330 зрители
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     0:0  stats 
  [чк: Стоян Мантаров (С) 75'], ~ 220 зрители
Банско (Банско) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        1:3 (0:1)  stats 
  [0:1 Кристиян Кочилов 30', 1:1 Виктор Шишков 47', 1:3 Китан Василев 81',89'], 200 зрители
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Гълъбово)                   3:2 (2:0)  stats 
  [1:0 Тейлър Салибур 13', 2:0 Емил Камберов 40', 2:1 Георги Кирилов 58'-д,
   3:1 Анатоли Тодоров 70', 3:2 Георги Кирилов 88']
  [чк: Стоян Георгиев (О) 87', Дончо Атанасов (Б) 87', Георги Кирилов (Б) 90'+2'], ~ 400 зрители
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Враца)                   1:1 (0:1)  stats 
  [0:1 Павел Петков 3', 1:1 Кристиян Димитров 83'], ~ 330 зрители
11 септември 2016, неделя, 19:00 ч:
Поморие (Поморие) - Локомотив 1929 (София)                2:0 (1:0)  stats 
  [1:0 Християн Казаков 29', 2:0 Илиян Шерденов 80']
  [ид: Ахмед Ахмедов (П) 71'], ~ 800 зрители
12 септември 2016, понеделник, 17:00 ч:
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - ЦСКА II (София)                        0:3 (0:0)  stats 
  [0:1 Павел Головодов 49', 0:2 Красимир Станоев 89', 0:3 Милчо Ангелов 90'+1'], ~ 450 зрители
Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              1:2 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/  stats 
  [0:1 Николай Цветков 65', 1:1 Даниел Пехливанов 89', 1:2 Иван Петков 90'], ~ 170 зрители

                           VI кръг

15 септември 2016, четвъртък, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив 1929 (София)      0:0  stats 
  ~ 100 зрители
16 септември 2016, петък, 17:00 ч:
ЦСКА II (София) - Оборище (Панагюрище)                    1:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Петрус Бумал 90'], ~ 170 зрители
17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Поморие (Поморие)              2:1 (1:1)  stats 
  [1:0 Николай Цветков 32', 1:1 Мартин Василев 37', 2:1 Стефан Неделчев 53']
  [чк: Иван Колев (П) 84'], ~ 400 зрители
Ботев (Враца) - Септември (София)                         0:0 
Ботев (Гълъбово) - Спартак Плевен (Плевен)                0:1 (0:0) 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Левски (Карлово)       4:1 
Царско село 2015 (София) - Несебър (Несебър)              0:2 
17 септември 2016, събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Банско (Банско)                       0:0 

                           VII кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Лудогорец 1945 II (Разград)           1:4 (1:3) 
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                      0:2 (0:1) 
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   0:0 
Септември (София) - Ботев (Гълъбово)                      0:0 
Поморие (Поморие) - Ботев (Враца)                         0:0 
26 септември 2016, понеделник, 17:00 ч:
Банско (Банско) - Царско село 2015 (София)                1:1 (1:0) 
Спартак Плевен (Плевен) - ЦСКА II (София)                 3:4 (0:2) 
Локомотив 1929 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)         0:0  /пряко по Диема спорт 2/  stats 

                           VIII кръг

30 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)     - 
1 октомври 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Локомотив 1929 (София)                     - 
Ботев (Гълъбово) - Поморие (Поморие)                       - 
Витоша (Бистрица) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Несебър (Несебър) - Банско (Банско)                        - 
1 октомври 2016, събота, 18:00 ч:
Созопол (Созопол) - Оборище (Панагюрище)                   - 
2 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
ЦСКА II (София) - Септември (София)                        -  /пряко по Диема спорт 2/ 
2 октомври 2016, неделя, 17:00 ч:
Царско село 2015 (София) - Левски (Карлово)                - 

                           IX кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Банско (Банско) - Лудогорец 1945 II (Разград)              - 
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                       - 
Оборище (Панагюрище) - Царско село 2015 (София)            - 
Спартак Плевен (Плевен) - Созопол (Созопол)                - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Гълъбово)                  - 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Поморие (Поморие) - ЦСКА II (София)                        - 
17 октомври 2016, понеделник, 16:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   -  /пряко по Диема спорт 2/ 

                           X кръг

22 октомври 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Враца)                - 
Ботев (Гълъбово) - Етър ВТ (Велико Търново)                - 
ЦСКА II (София) - Локомотив 1929 (София)                   - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Поморие (Поморие)       - 
Созопол (Созопол) - Септември (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Спартак Плевен (Плевен)         - 
Несебър (Несебър) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Банско (Банско) - Левски (Карлово)                         - 

                           XI кръг

29 октомври 2016, събота:
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 
Оборище (Панагюрище) - Банско (Банско)                     - 
Спартак Плевен (Плевен) - Несебър (Несебър)                - 
Септември (София) - Царско село 2015 (София)               - 
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Витоша (Бистрица)                 - 
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА II (София)                 - 
Ботев (Враца) - Ботев (Гълъбово)                           - 

                           XII кръг

5 ноември 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Ботев (Гълъбово)             - 
ЦСКА II (София) - Ботев (Враца)                            - 
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Созопол (Созопол) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Царско село 2015 (София) - Поморие (Поморие)               - 
Несебър (Несебър) - Септември (София)                      - 
Банско (Банско) - Спартак Плевен (Плевен)                  - 
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Оборище (Панагюрище)                    - 

                           XIII кръг

19 ноември 2016, събота:
Оборище (Панагюрище) - Лудогорец 1945 II (Разград)         - 
Спартак Плевен (Плевен) - Левски (Карлово)                 - 
Септември (София) - Банско (Банско)                        - 
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                      - 
Локомотив 1929 (София) - Царско село 2015 (София)          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Созопол (Созопол)               - 
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           - 
Ботев (Гълъбово) - ЦСКА II (София)                         - 

                           XIV кръг

26 ноември 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - ЦСКА II (София)              - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Гълъбово)        - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Враца)                          - 
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Несебър (Несебър) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Банско (Банско) - Поморие (Поморие)                        - 
в Хисаря, ст."Крепост":
Левски (Карлово) - Септември (София)                       - 
Оборище (Панагюрище) - Спартак Плевен (Плевен)             - 

                           XV кръг

30 ноември 2016, сряда:
Спартак Плевен (Плевен) - Лудогорец 1945 II (Разград)      - 
Септември (София) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Поморие (Поморие) - Левски (Карлово)                       - 
Локомотив 1929 (София) - Банско (Банско)                   - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Несебър (Несебър)               - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Ботев (Гълъбово) - Созопол (Созопол)                       - 
ЦСКА II (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)         - 

                           XVI кръг

3 декември 2016, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Витоша (Бистрица)            - 
ЦСКА II (София) - Созопол (Созопол)                        - 
Ботев (Гълъбово) - Царско село 2015 (София)                - 
Ботев (Враца) - Несебър (Несебър)                          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Банско (Банско)                 - 
Локомотив 1929 (София) - Левски (Карлово)                  - 
Поморие (Поморие) - Оборище (Панагюрище)                   - 
Септември (София) - Спартак Плевен (Плевен)                - 

                           XVII кръг

10 декември 2016, събота:
Септември (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Спартак Плевен (Плевен) - Поморие (Поморие)                - 
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 1929 (София)              - 
Левски (Карлово) - Етър ВТ (Велико Търново)                - 
Банско (Банско) - Ботев (Враца)                            - 
Несебър (Несебър) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА II (София)                 - 
Созопол (Созопол) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 

                           XVIII кръг

25 февруари 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Созопол (Созопол)            - 
Витоша (Бистрица) - Царско село 2015 (София)               - 
ЦСКА II (София) - Несебър (Несебър)                        - 
Ботев (Гълъбово) - Банско (Банско)                         - 
Ботев (Враца) - Левски (Карлово)                           - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Оборище (Панагюрище)            - 
Локомотив 1929 (София) - Спартак Плевен (Плевен)           - 
Поморие (Поморие) - Септември (София)                      - 

                           XIX кръг

4 март 2017, събота:
Поморие (Поморие) - Лудогорец 1945 II (Разград)            - 
Септември (София) - Локомотив 1929 (София)                 - 
Спартак Плевен (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)         - 
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Враца)                       - 
Левски (Карлово) - Ботев (Гълъбово)                        - 
Банско (Банско) - ЦСКА II (София)                          - 
Несебър (Несебър) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Царско село 2015 (София) - Созопол (Созопол)               - 

                           XX кръг

11 март 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Царско село 2015 (София)     - 
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                      - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Банско (Банско)         - 
ЦСКА II (София) - Левски (Карлово)                         - 
Ботев (Гълъбово) - Оборище (Панагюрище)                    - 
Ботев (Враца) - Спартак Плевен (Плевен)                    - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Септември (София)               - 
Локомотив 1929 (София) - Поморие (Поморие)                 - 

                           XXI кръг

18 март 2017, събота:
Локомотив 1929 (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)       - 
Поморие (Поморие) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Септември (София) - Ботев (Враца)                          - 
Спартак Плевен (Плевен) - Ботев (Гълъбово)                 - 
Оборище (Панагюрище) - ЦСКА II (София)                     - 
Левски (Карлово) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        - 
Банско (Банско) - Созопол (Созопол)                        - 
Несебър (Несебър) - Царско село 2015 (София)               - 

                           XXII кръг

1 април 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Несебър (Несебър)            - 
Царско село 2015 (София) - Банско (Банско)                 - 
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                       - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)    - 
ЦСКА II (София) - Спартак Плевен (Плевен)                  - 
Ботев (Гълъбово) - Септември (София)                       - 
Ботев (Враца) - Поморие (Поморие)                          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1929 (София)          - 

                           XXIII кръг

8 април 2017, събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 II (Разград)     - 
Локомотив 1929 (София) - Ботев (Враца)                     - 
Поморие (Поморие) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Септември (София) - ЦСКА II (София)                        - 
Спартак Плевен (Плевен) - Витоша (Бистрица)                - 
Оборище (Панагюрище) - Созопол (Созопол)                   - 
Левски (Карлово) - Царско село 2015 (София)                - 
Банско (Банско) - Несебър (Несебър)                        - 

                           XXIV кръг

15 април 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Банско (Банско)              - 
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                       - 
Царско село 2015 (София) - Оборище (Панагюрище)            - 
Созопол (Созопол) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 
ЦСКА II (София) - Поморие (Поморие)                        - 
Ботев (Гълъбово) - Локомотив 1929 (София)                  - 
Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                   - 

                           XXV кръг

22 април 2017, събота:
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 II (Разград)                - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Гълъбово)                - 
Локомотив 1929 (София) - ЦСКА II (София)                   - 
Поморие (Поморие) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Септември (София) - Созопол (Созопол)                      - 
Спартак Плевен (Плевен) - Царско село 2015 (София)         - 
Оборище (Панагюрище) - Несебър (Несебър)                   - 
Левски (Карлово) - Банско (Банско)                         - 

                           XXVI кръг

29 април 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Левски (Карлово)             - 
Банско (Банско) - Оборище (Панагюрище)                     - 
Несебър (Несебър) - Спартак Плевен (Плевен)                - 
Царско село 2015 (София) - Септември (София)               - 
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                      - 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1929 (София)                 - 
ЦСКА II (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                 - 
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                           - 

                           XXVII кръг

6 май 2017, събота:
Ботев (Гълъбово) - Лудогорец 1945 II (Разград)             - 
Ботев (Враца) - ЦСКА II (София)                            - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               - 
Локомотив 1929 (София) - Созопол (Созопол)                 - 
Поморие (Поморие) - Царско село 2015 (София)               - 
Септември (София) - Несебър (Несебър)                      - 
Спартак Плевен (Плевен) - Банско (Банско)                  - 
Оборище (Панагюрище) - Левски (Карлово)                    - 

                           XXVIII кръг

13 май 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Оборище (Панагюрище)         - 
Левски (Карлово) - Спартак Плевен (Плевен)                 - 
Банско (Банско) - Септември (София)                        - 
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                      - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1929 (София)          - 
Созопол (Созопол) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Враца)           - 
ЦСКА II (София) - Ботев (Гълъбово)                         - 

                           XXIX кръг

20 май 2017, събота:
ЦСКА II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)              - 
Ботев (Гълъбово) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        - 
Ботев (Враца) - Созопол (Созопол)                          - 
Етър ВТ (Велико Търново) - Царско село 2015 (София)        - 
Локомотив 1929 (София) - Несебър (Несебър)                 - 
Поморие (Поморие) - Банско (Банско)                        - 
Септември (София) - Левски (Карлово)                       - 
Спартак Плевен (Плевен) - Оборище (Панагюрище)             - 

                           XXX кръг

27 май 2017, събота:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак Плевен (Плевен)      - 
Оборище (Панагюрище) - Септември (София)                   - 
Левски (Карлово) - Поморие (Поморие)                       - 
Банско (Банско) - Локомотив 1929 (София)                   - 
Несебър (Несебър) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                       - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА II (София)         - 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Етър ВТ (Велико Търново) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 2:1 -:- -:- -:- 2:1 2. ЦСКА II (София) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- 1:0 -:- 3:2 -:- 3. Септември (София) 1:2 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- 4. Ботев (Враца) -:- -:- 0:0 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- 4:0 -:- 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:- -:- -:- -:- XXX 0:1 0:0 -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 6. Несебър (Несебър) -:- 0:0 -:- 2:0 -:- XXX 0:0 -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Созопол (Созопол) -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- XXX -:- 2:2 2:0 -:- -:- -:- -:- 0:0 -:- 8. Ботев (Гълъбово) -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- 2:0 9. Царско село 2015 (София) -:- -:- -:- -:- 0:1 0:2 -:- 1:1 XXX 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Лудогорец 1945 II (Разград) -:- -:- 1:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 4:0 -:- 0:0 -:- -:- 11. Спартак Плевен (Плевен) -:- 3:4 0:4 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 2:0 -:- -:- 12. Поморие (Поморие) -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 XXX -:- 2:0 -:- -:- 13. Оборище (Панагюрище) 1:2 -:- -:- -:- 0:0 -:- -:- 3:2 -:- -:- -:- 1:1 XXX -:- -:- -:- 14. Локомотив 1929 (София) 0:0 -:- 2:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 XXX -:- -:- 15. Банско (Банско) 0:0 -:- -:- -:- 1:3 -:- -:- 0:0 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Левски (Карлово) -:- 0:3 -:- 1:3 -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:3 -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре