Първа професионална лига 2016/17

| Регламент | Публика | Вечна ранглиста |

Първи етап

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

29 юли 2016, петък, 19:00 ч / I кръг:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)  -  /пряко по Диема/ 
29 юли 2016, петък, 21:15 ч / I кръг:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         -  /пряко по Диема спорт 2/ 
30 юли 2016, събота, 19:00 ч / I кръг:
в Бургас, ст."Лазур":
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 -  /пряко по Диема спорт/ 
30 юли 2016, събота, 21:15 ч / I кръг:
в Разград, ст."Лудогорец арена":
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                   -  /пряко по Диема спорт/ 
31 юли 2016, неделя, 19:00 ч / I кръг:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                    -  /пряко по Диема спорт 2/ 
31 юли 2016, неделя, 21:15 ч / I кръг:
ОФК Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)               -  /пряко по Диема спорт 2/ 
ненасрочен / I кръг:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           отложен * 
* - мачът не е насрочен при обявяването на другите срещи от кръга, а в
    последствие е отложен във връзка с участието на Лудогорец 1945 в
    евротурнирите.

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)                0    0   0   0    0:0     0       
  . Ботев (Пловдив)                     0    0   0   0    0:0     0       
  . Верея (Стара Загора)                0    0   0   0    0:0     0 [+][*]
  . Дунав 2010 (Русе)                   0    0   0   0    0:0     0 [+]   
  . Левски (София)                      0    0   0   0    0:0     0       
  . Локомотив (Горна Оряховица)         0    0   0   0    0:0     0 [+][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Локомотив 1926 (Пловдив)            0    0   0   0    0:0     0       
  . Лудогорец 1945 (Разград)            0    0   0   0    0:0     0       
  . Монтана 1921 (Монтана)              0    0   0   0    0:0     0       
  . Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     0    0   0   0    0:0     0 [+][*]
  . ОФК Пирин (Благоевград)             0    0   0   0    0:0     0       
  . Славия 1913 (София)                 0    0   0   0    0:0     0       
  . ЦСКА (София)                        0    0   0   0    0:0     0 [+][*]
  . Черно море (Варна)                  0    0   0   0    0:0     0       

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. Новата Първа лига е в състав от 14 отбора, поради което освен спечелилите в края на миналия сезон място в "А" ФГ 10 отбора, в групата влизат още 4 отбора - Локомотив (Горна Оряховица), Верея (Стара Загора), Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) и ЦСКА (София).
  - На 27 май 2016 г. Чавдар (Етрополе) е преименуван и премества седалището си на ЦСКА 1948 (София). На 2 юни 2016 г. клубът придобива еднолична собственост над Литекс (Ловеч) и от същата дата Литекс е преименуван и премества седалището си на ЦСКА - София (София). От клуба е заявено намерение за предстоящо придобиване на спортните активи, марки и история от намиращия се в процедура по несъстоятелност ЦСКА (София) като двата клуба са с едни и същи собственици.


Голмайстори
-

Сухи мрежи
-

Асистенции
-

Голове от пряк свободен удар
-

                           I кръг

29 юли 2016, петък, 19:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив (Горна Оряховица) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)  -  /пряко по Диема/ 
29 юли 2016, петък, 21:15 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         -  /пряко по Диема спорт 2/ 
30 юли 2016, събота, 19:00 ч:
в Бургас, ст."Лазур":
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 -  /пряко по Диема спорт/ 
30 юли 2016, събота, 21:15 ч:
в Разград, ст."Лудогорец арена":
Дунав 2010 (Русе) - Верея (Стара Загора)                   -  /пряко по Диема спорт/ 
31 юли 2016, неделя, 19:00 ч:
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                    -  /пряко по Диема спорт 2/ 
31 юли 2016, неделя, 21:15 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна)               -  /пряко по Диема спорт 2/ 
ненасрочен:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           отложен * 
* - мачът не е насрочен при обявяването на другите срещи от кръга, а в
    последствие е отложен във връзка с участието на Лудогорец 1945 в
    евротурнирите.

                           II кръг

5 август 2016, петък, 19:00 ч:
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Дунав 2010 (Русе)        -  /пряко по Диема/ 
5 август 2016, петък, 21:15 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица)      -  /пряко по Диема спорт 2/ 
6 август 2016, събота, 19:00 ч:
в Стара Загора, ст."Берое":
Верея (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        -  /пряко по Диема спорт/ 
6 август 2016, събота, 21:15 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 -  /пряко по Диема спорт/ 
7 август 2016, неделя, 19:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  -  /пряко по Диема спорт 2/ 
7 август 2016, неделя, 21:15 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 -  /пряко по Диема спорт 2/ 
8 август 2016, понеделник, 20:30 ч:
в Каварна, Градски стадион:
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)                -  /пряко по Диема спорт/ 

                           III кръг

12 август 2016, петък, 19:00 ч:
в Ловеч, Градски стадион:
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1926 (Пловдив)          -  /пряко по Диема/ 
12 август 2016, петък, 21:15 ч:
в Разград, ст."Лудогорец арена":
Дунав 2010 (Русе) - ОФК Пирин (Благоевград)                -  /пряко по Диема спорт 2/ 
13 август 2016, събота, 19:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Верея (Стара Загора)                -  /пряко по Диема спорт/ 
13 август 2016, събота, 21:15 ч:
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  -  /пряко по Диема спорт/ 
14 август 2016, неделя, 19:00 ч:
в Пловдив, ст."Локомотив":
Локомотив (Горна Оряховица) - Черно море (Варна)           -  /пряко по Диема спорт 2/ 
14 август 2016, неделя, 21:15 ч:
ЦСКА (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)             -  /пряко по Диема спорт 2/ 
15 август 2016, понеделник, 20:30 ч:
в Бургас, ст."Лазур":
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      -  /пряко по Диема спорт/ 

                           IV кръг

Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)          - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Верея (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)     - 
ОФК Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София)                     - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав 2010 (Русе)            - 

                           V кръг

Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
ЦСКА (София) - Локомотив (Горна Оряховица)                 - 
Берое (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)             - 
Ботев (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)          - 
Левски (София) - Верея (Стара Загора)                      - 
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 

                           VI кръг

Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Верея (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Левски (София)           - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                  - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Берое (Стара Загора)         - 
Дунав 2010 (Русе) - ЦСКА (София)                           - 

                           VII кръг

ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                          - 
Берое (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)              - 
Левски (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                   - 
Монтана 1921 (Монтана) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)             - 

                           VIII кръг

Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                   - 
Верея (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Локомотив 1926 (Пд)      - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)           - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски (София)               - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        - 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 

                           IX кръг

Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             - 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - 
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)     - 
Славия 1913 (София) - Верея (Стара Загора)                 - 

                           X кръг

Черно море (Варна) - Верея (Стара Загора)                  - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Славия 1913 (София)      - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)         - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив 1926 (Пловдив)     - 
Дунав 2010 (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)                 - 
ЦСКА (София) - Левски (София)                              - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     - 

                           XI кръг

Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                      - 
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Славия 1913 (София) - ОФК Пирин (Благоевград)              - 
Верея (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     - 

                           XII кръг

Черно море (Варна) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)       - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Верея (Стара Загора)             - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Славия 1913 (София)          - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    - 
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)              - 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           - 

                           XIII кръг

Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Пловдив)                   - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    - 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - ОФК Пирин (Благоевград)      - 

                           XIV кръг

Черно море (Варна) - ОФК Пирин (Благоевград)               - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Локомотив (Горна Оряховица)  - 
Верея (Стара Загора) - Дунав 2010 (Русе)                   - 
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                 - 
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                    - 

                           XV кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)                - 
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
ЦСКА (София) - Верея (Стара Загора)                        - 
Дунав 2010 (Русе) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)        - 
Локомотив (Горна Оряховица) - ОФК Пирин (Благоевград)      - 

                           XVI кръг

Черно море (Варна) - Локомотив (Горна Оряховица)           - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Дунав 2010 (Русе)                - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - ЦСКА (София)             - 
Верея (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)                - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)          - 

                           XVII кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
Монтана 1921 (Монтана) - Лудогорец 1945 (Разград)          - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Ботев (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                     - 
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)     - 
ЦСКА (София) - ОФК Пирин (Благоевград)                     - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив (Горна Оряховица)            - 

                           XVIII кръг

Черно море (Варна) - Дунав 2010 (Русе)                     - 
Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА (София)                 - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора)             - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Ботев (Пловдив)          - 
Верея (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)               - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 

                           XIX кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             - 
Монтана 1921 (Монтана) - Верея (Стара Загора)              - 
Левски (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)           - 
Ботев (Пловдив) - ОФК Пирин (Благоевград)                  - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Горна Оряховица)         - 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           - 

                           XX кръг

Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Пловдив)              - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Левски (София)                   - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бс) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 

                           XXI кръг

Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Верея (Стара Загора)            - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)     - 
Монтана 1921 (Монтана) - ОФК Пирин (Благоевград)           - 
Левски (София) - Локомотив (Горна Оряховица)               - 
Ботев (Пловдив) - Дунав 2010 (Русе)                        - 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 

                           XXII кръг

Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Дунав 2010 (Русе) - Левски (София)                         - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)         - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Лудогорец 1945 (Рз)      - 
Верея (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 

                           XXIII кръг

Верея (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
Славия 1913 (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)      - 
Лудогорец 1945 (Разград) - ОФК Пирин (Благоевград)         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)     - 
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 2010 (Русе)                 - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 

                           XXIV кръг

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                      - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 (Разград)     - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София)              - 
Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Верея (Стара Загора)     - 

                           XXV кръг

Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) - Черно море (Варна)       - 
Верея (Стара Загора) - ОФК Пирин (Благоевград)             - 
Славия 1913 (София) - Локомотив (Горна Оряховица)          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)              - 
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           - 

                           XXVI кръг

1 април 2017, събота:
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
Ботев (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                   - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 
Локомотив (Горна Оряховица) - Верея (Стара Загора)         - 
ОФК Пирин (Благоевград) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бс)      - 

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1. Берое (Стара Загора) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Ботев (Пловдив) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Верея (Стара Загора) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Дунав 2010 (Русе) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Левски (София) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Локомотив (Горна Оряховица) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Лудогорец 1945 (Разград) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Монтана 1921 (Монтана) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 10. Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 11. ОФК Пирин (Благоевград) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 12. Славия 1913 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 13. ЦСКА (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 14. Черно море (Варна) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------------ нагоре

Втори етап, Първа шестица


нагоре


Втори етап, Втора осмица - група А


нагоре


Втори етап, Втора осмица - група Б


нагоре