Северозападна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

пролет 2017 / XVI кръг:
Първа атомна (Козлодуй) - Литекс (Ловеч)                   - 
Ювентус (Малчика) - Академик (Свищов)                      - 
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)             - 
Ком (Берковица) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Кариана (Ерден)                       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кариана (Ерден)                    14   11   3   0   40:5    36       
-------------------------------------------------------------------
 2. Литекс (Ловеч)                     14   11   2   1   56:5    35 [-][*] [0 1 0  0:0  1, +51 обща ГР]
 3. Левски 2007 (Левски)               14   11   2   1   27:10   35        [0 1 0  0:0  1, +17 обща ГР]
 4. Севлиево (Севлиево)                14    9   1   4   33:20   28       
 5. Бдин 1923 (Видин)                  14    8   2   4   40:12   26       
 6. Павликени (Павликени)              14    7   2   5   19:14   23       
 7. Вихър (Славяново)                  14    6   3   5   36:17   21       
 8. Академик (Свищов)                  14    5   4   5   15:17   19       
 9. Първа атомна (Козлодуй)            14    4   4   6   21:34   16    [*]
10. Трявна (Трявна)                    14    4   3   7   17:22   15        [0 1 0  2:2  1, 2 гола на чужд терен]
11. Янтра Габрово (Габрово)            14    4   3   7   14:23   15        [0 1 0  2:2  1, 0 гола на чужд терен]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12. Мизия 2005 (Кнежа)                 14    3   5   6   22:36   14 [+]   
13. Ком (Берковица)                    14    2   1  11   12:51    7 [+]   
-------------------------------------------------------------------
14. Партизан (Червен бряг)             14    1   2  11    6:41    5       
15. Ювентус (Малчика)                  14    0   1  13    4:55    1       

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Северозападна Трета лига подават заявки 13 от 14-те отбора, осигурили си място в Северозападна "В" АФГ в края на миналия сезон, а Ботев (Враца) е приет във Втора лига. Заявки подават и 3 отбора от ОФГ - Дунав 98 (Селановци), Ком (Берковица) и Мизия 2005 (Кнежа). 15 от заявилите участие в групата 16 отбора са одобрени, а Локомотив 2012 (Мездра) не е допуснат до участие заради неизплатени задължения към БФС.
  - Дунав 98 (Селановци) се обединява с Ботев 2008 (Козлодуй) в Първа атомна (Козлодуй).
  - Ботев (Луковит) се обединява с възстановения Литекс (Ловеч) в Литекс (Ловеч).

Голмайстори
-

                           I кръг

14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  отложен * 
* - мачът е отложен, заради довършителни процедури около обединенията и в
    двата клуба.
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика)                     3:0 
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)                     1:1 (0:0) 
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)            0:1 
Левски 2007 (Левски) - Ком (Берковица)                    5:1 (4:1) 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     4:1 
Кариана (Ерден) - Мизия 2005 (Кнежа)                      9:0 (5:0) 
24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  5:1 (1:0) 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           II кръг

21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Трявна (Трявна) - Кариана (Ерден)                         2:2 
Ком (Берковица) - Севлиево (Севлиево)                     0:4 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              0:1 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                5:0 
Ювентус (Малчика) - Бдин 1923 (Видин)                     0:6 
Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов)               2:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  0:6 (0:1) 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           I кръг - отложен мач

24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  5:1 (1:0) 

                           III кръг

28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)               0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)               6:1 
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)                1:1 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                  1:0 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)               2:1 
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                         2:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                      1:1 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           IV кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - Мизия 2005 (Кнежа)                      2:2 
Павликени (Павликени) - Кариана (Ерден)                   0:2 
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)                   2:4 
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски)                  1:3 
в Червен бряг: *
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)          2:0 
* - в Червен бряг по молба на гостите заради ежегодния панаир в града.
    Ответният мач от XIX кръг се играе в Козлодуй.
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)               2:1 
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                        4:0 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           V кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                        1:1 
Партизан (Червен бряг) - Янтра Габрово (Габрово)          0:1 
Левски 2007 (Левски) - Първа атомна (Козлодуй)            2:0 
Севлиево (Севлиево) - Ювентус (Малчика)                   5:0 
Кариана (Ерден) - Вихър (Славяново)                       3:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Павликени (Павликени)                1:1 
Трявна (Трявна) - Ком (Берковица)                         2:0 
Академик (Свищов)                                         почива

                           VI кръг

17 септември 2016, събота, 19:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Партизан (Червен бряг)                   9:0 (5:0) 
18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   1:0 
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                    5:1 
Ювентус (Малчика) - Кариана (Ерден)                       0:6 
Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)             2:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)            1:2 
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)                     2:1 
Ком (Берковица)                                           почива

                           VII кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                0:1 
Левски 2007 (Левски) - Литекс (Ловеч)                     0:0 
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)             1:0 
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                 6:1 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    5:0 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                       2:1 
Ком (Берковица) - Павликени (Павликени)                   1:2 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VIII кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Ком (Берковица)                       8:1 
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                       1:2 
Първа атомна (Козлодуй) - Мизия 2005 (Кнежа)              3:3 
Янтра Габрово (Габрово) - Кариана (Ерден)                 0:2 
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                      6:1 
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)                7:0 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           IX кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                  2:1 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                   2:1 
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)                          1:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Янтра Габрово (Габрово)              3:1 
Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй)                 4:0 
Ком (Берковица) - Ювентус (Малчика)                       2:0 
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                 1:1 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           X кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                 1:4 
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                 5:0 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                 2:2 
Литекс (Ловеч) - Мизия 2005 (Кнежа)                       2:0 
Академик (Свищов) - Кариана (Ерден)                       0:0 
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)                   3:0 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)             1:2 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XI кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)              7:1 
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                       1:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Академик (Свищов)                    3:0 
Трявна (Трявна) - Литекс (Ловеч)                          0:4 сл. * 
* - прекратен в 65' при 1:1 след като при отсъдена дузпа за гостите публиката
    на домакините нахлува на терена. Трявна е наказан с лишаване от
    домакинство за 2 мачa.
Ком (Берковица) - Янтра Габрово (Габрово)                 2:3 
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)           3:0 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                     6:0 
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XII кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)               1:1 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)           0:1 
Литекс (Ловеч) - Ком (Берковица)                          8:0 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       1:0 
Бдин 1923 (Видин) - Мизия 2005 (Кнежа)                    4:1 
Партизан (Червен бряг) - Кариана (Ерден)                  0:2 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                2:0 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XIII кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Левски 2007 (Левски)                    4:0 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               1:1 
в Севлиево: *
Трявна (Трявна) - Бдин 1923 (Видин)                       0:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Трявна.
Ком (Берковица) - Академик (Свищов)                       0:4 (0:2) 
Павликени (Павликени) - Литекс (Ловеч)                    1:3 
Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)               2:0 
Ювентус (Малчика) - Първа атомна (Козлодуй)               0:2 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XIV кръг

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Ювентус (Малчика)               3:0 (0:0) * 
* - мачът започва с 15' закъснение.
Литекс (Ловеч) - Вихър (Славяново)                        1:0 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 0:2 
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица)                       5:0 
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                  1:0 
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                 5:0 
Севлиево (Севлиево) - Кариана (Ерден)                     0:0 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XV кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Ловеч, Градски стадион: *
Ювентус (Малчика) - Литекс (Ловеч)                        0:7 
* - в Ловеч по взаимна договорка.
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Севлиево (Севлиево)                  1:2 
в Севлиево: *
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Трявна.
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг)                  2:1 
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин)                 1:2 
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)                     3:1 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра Габрово (Габрово)         1:1 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XVI кръг

пролет 2017:
Първа атомна (Козлодуй) - Литекс (Ловеч)                   - 
Ювентус (Малчика) - Академик (Свищов)                      - 
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)             - 
Ком (Берковица) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Кариана (Ерден)                       - 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XVII кръг

Кариана (Ерден) - Трявна (Трявна)                          - 
Севлиево (Севлиево) - Ком (Берковица)                      - 
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)               - 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                 - 
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус (Малчика)                      - 
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                   - 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XVIII кръг

Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)                - 
Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)                - 
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                          - 
Трявна (Трявна) - Мизия 2005 (Кнежа)                       - 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XIX кръг

Мизия 2005 (Кнежа) - Ком (Берковица)                       - 
Кариана (Ерден) - Павликени (Павликени)                    - 
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)                   - 
в Козлодуй: *
Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
* - в Козлодуй по взаимна договорка от IV кръг.
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                         - 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XX кръг

Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                         - 
Янтра Габрово (Габрово) - Партизан (Червен бряг)           - 
Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)             - 
Ювентус (Малчика) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Вихър (Славяново) - Кариана (Ерден)                        - 
Павликени (Павликени) - Мизия 2005 (Кнежа)                 - 
Ком (Берковица) - Трявна (Трявна)                          - 
Академик (Свищов)                                         почива

                           XXI кръг

Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                    - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                     - 
Кариана (Ерден) - Ювентус (Малчика)                        - 
Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй)              - 
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)             - 
Партизан (Червен бряг) - Литекс (Ловеч)                    - 
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)                      - 
Ком (Берковица)                                           почива

                           XXII кръг

Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Литекс (Ловеч) - Левски 2007 (Левски)                      - 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)              - 
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                  - 
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                        - 
Павликени (Павликени) - Ком (Берковица)                    - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XXIII кръг

Ком (Берковица) - Вихър (Славяново)                        - 
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Първа атомна (Козлодуй)               - 
Кариана (Ерден) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                       - 
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                   - 
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XXIV кръг

Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                           - 
Янтра Габрово (Габрово) - Мизия 2005 (Кнежа)               - 
Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                  - 
Ювентус (Малчика) - Ком (Берковица)                        - 
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                  - 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           XXV кръг

Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                  - 
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Литекс (Ловеч)                        - 
Кариана (Ерден) - Академик (Свищов)                        - 
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)              - 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XXVI кръг

Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)               - 
Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                        - 
Академик (Свищов) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Литекс (Ловеч) - Трявна (Трявна)                           - 
Янтра Габрово (Габрово) - Ком (Берковица)                  - 
Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени)            - 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                      - 
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XXVII кръг

Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)            - 
Ком (Берковица) - Литекс (Ловеч)                           - 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Бдин 1923 (Видин)                     - 
Кариана (Ерден) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                 - 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XXVIII кръг

Левски 2007 (Левски) - Кариана (Ерден)                     - 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)                - 
Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна)                        - 
Академик (Свищов) - Ком (Берковица)                        - 
Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени)                     - 
Янтра Габрово (Габрово) - Вихър (Славяново)                - 
Първа атомна (Козлодуй) - Ювентус (Малчика)                - 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XXIX кръг

Ювентус (Малчика) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Вихър (Славяново) - Литекс (Ловеч)                         - 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                  - 
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                  - 
Кариана (Ерден) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XXX кръг

Севлиево (Севлиево) - Мизия 2005 (Кнежа)                   - 
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                     - 
Партизан (Червен бряг) - Ком (Берковица)                   - 
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)                  - 
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)                      - 
Литекс (Ловеч) - Ювентус (Малчика)                         - 
Янтра Габрово (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)          - 
Кариана (Ерден)                                           почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Кариана (Ерден) XXX 1:0 4:0 -:- 1:0 -:- 3:1 -:- 6:1 -:- -:- 9:0 2:1 -:- -:- 2. Литекс (Ловеч) -:- XXX -:- 6:1 -:- -:- 1:0 4:0 5:1 -:- -:- 2:0 8:0 9:0 -:- 3. Левски 2007 (Левски) -:- 0:0 XXX 2:0 2:1 -:- 1:0 -:- 2:0 -:- -:- 5:0 5:1 -:- -:- 4. Севлиево (Севлиево) 0:0 -:- -:- XXX -:- 2:1 -:- 2:1 -:- 4:1 1:0 -:- -:- 7:1 5:0 5. Бдин 1923 (Видин) -:- 1:1 -:- 3:0 XXX -:- 1:1 -:- 6:1 -:- -:- 4:1 5:0 7:0 -:- 6. Павликени (Павликени) 0:2 1:3 0:1 -:- 1:2 XXX 1:1 -:- 3:0 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- 7. Вихър (Славяново) -:- -:- -:- 2:4 -:- -:- XXX 3:1 -:- -:- 2:0 5:1 8:1 5:0 6:0 8. Академик (Свищов) 0:0 -:- 0:0 -:- 2:1 0:2 -:- XXX -:- 1:0 0:0 -:- -:- -:- 3:0 9. Първа атомна (Козлодуй) -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- 1:1 2:2 XXX -:- 1:1 3:3 5:0 2:0 -:- 10. Трявна (Трявна) 2:2 0:4* 1:2 -:- 0:2 -:- 2:1 -:- 4:0 XXX -:- -:- 2:0 -:- -:- 11. Янтра Габрово (Габрово) 0:2 0:6 1:2 -:- 2:1 0:1 -:- -:- -:- 2:2 XXX -:- -:- -:- 3:0 12. Мизия 2005 (Кнежа) -:- -:- -:- 1:2 -:- 1:1 -:- 3:0 -:- 1:1 3:1 XXX -:- 1:1 5:0 13. Ком (Берковица) -:- -:- -:- 0:4 -:- 1:2 -:- 0:4 -:- -:- 2:3 2:2 XXX 2:1 2:0 14. Партизан (Червен бряг) 0:2 -:- 1:2 -:- -:- 0:1 -:- 0:1 -:- 1:0 0:1 -:- -:- XXX 1:1 15. Ювентус (Малчика) 0:6 0:7 1:3 -:- 0:6 1:4 -:- -:- 0:2 1:2 -:- -:- -:- -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре