Северозападна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

24 август 2016, сряда, 18:00 ч / I кръг:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  5:1 (1:0) 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч / III кръг:
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)                 - 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                          - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                      2    2   0   0   11:1     6 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Севлиево (Севлиево)                 2    2   0   0    8:1     6       
 3. Левски 2007 (Левски)                2    2   0   0    6:1     6       
 4. Бдин 1923 (Видин)                   2    1   1   0    7:1     4        [0 1 0  1:1  1, +6 обща ГР]
 5. Вихър (Славяново)                   2    1   1   0    6:1     4        [0 1 0  1:1  1, +5 обща ГР]
 6. Кариана (Ерден)                     2    1   1   0   11:2     4        [0 0 0  0:0  0, +9 обща ГР]
 7. Академик (Свищов)                   2    1   1   0    5:2     4        [0 0 0  0:0  0, +3 обща ГР]
 8. Павликени (Павликени)               2    1   0   1    1:1     3       
 9. Трявна (Трявна)                     2    0   1   1    3:6     1       
10. Първа атомна (Козлодуй)             2    0   1   1    3:7     1    [*]
11. Партизан (Червен бряг)              2    0   0   2    0:6     0       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Янтра Габрово (Габрово)             1    0   0   1    0:6     0       
13. Ком (Берковица)                     2    0   0   2    1:9     0 [+]   
-------------------------------------------------------------------
14. Мизия 2005 (Кнежа)                  1    0   0   1    0:9     0 [+]   
  . Ювентус (Малчика)                   2    0   0   2    0:9     0       

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Северозападна Трета лига подават заявки 13 от 14-те отбора, осигурили си място в Северозападна "В" АФГ в края на миналия сезон, а Ботев (Враца) е приет във Втора лига. Заявки подават и 3 отбора от ОФГ - Дунав 98 (Селановци), Ком (Берковица) и Мизия 2005 (Кнежа). 15 от заявилите участие в групата 16 отбора са одобрени, а Локомотив 2012 (Мездра) не е допуснат до участие заради неизплатени задължения към БФС.
  - Дунав 98 (Селановци) се обединява с Ботев 2008 (Козлодуй) в Първа атомна (Козлодуй).
  - Ботев (Луковит) се обединява с възстановения Литекс (Ловеч) в Литекс (Ловеч).

Голмайстори
-

                           I кръг

14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  отложен * 
* - мачът е отложен, заради довършителни процедури около обединенията и в
    двата клуба.
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика)                     3:0 
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)                     1:1 (0:0) 
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)            0:1 
Левски 2007 (Левски) - Ком (Берковица)                    5:1 (4:1) 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                     4:1 
Кариана (Ерден) - Мизия 2005 (Кнежа)                      9:0 (5:0) 
24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  5:1 (1:0) 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           II кръг

21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Трявна (Трявна) - Кариана (Ерден)                         2:2 
Ком (Берковица) - Севлиево (Севлиево)                     0:4 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              0:1 
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                5:0 
Ювентус (Малчика) - Бдин 1923 (Видин)                     0:6 
Първа атомна (Козлодуй) - Академик (Свищов)               2:2 
Янтра Габрово (Габрово) - Литекс (Ловеч)                  0:6 (0:1) 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           I кръг - отложен мач

24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Първа атомна (Козлодуй)                  5:1 (1:0) 

                           III кръг

28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Бдин 1923 (Видин) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)                 - 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 
Кариана (Ерден) - Ком (Берковица)                          - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Трявна (Трявна)                       - 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           IV кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Ком (Берковица) - Мизия 2005 (Кнежа)                       - 
Павликени (Павликени) - Кариана (Ерден)                    - 
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Първа атомна (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)           - 
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                - 
Литекс (Ловеч) - Академик (Свищов)                         - 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           V кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Литекс (Ловеч)                         - 
Партизан (Червен бряг) - Янтра Габрово (Габрово)           - 
Левски 2007 (Левски) - Първа атомна (Козлодуй)             - 
Севлиево (Севлиево) - Ювентус (Малчика)                    - 
Кариана (Ерден) - Вихър (Славяново)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Павликени (Павликени)                 - 
Трявна (Трявна) - Ком (Берковица)                          - 
Академик (Свищов)                                         почива

                           VI кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                    - 
Вихър (Славяново) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Ювентус (Малчика) - Кариана (Ерден)                        - 
Първа атомна (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)              - 
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)             - 
Литекс (Ловеч) - Партизан (Червен бряг)                    - 
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Ком (Берковица)                                           почива

                           VII кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                 - 
Левски 2007 (Левски) - Литекс (Ловеч)                      - 
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)              - 
Кариана (Ерден) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                     - 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                        - 
Ком (Берковица) - Павликени (Павликени)                    - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           VIII кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Славяново) - Ком (Берковица)                        - 
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                        - 
Първа атомна (Козлодуй) - Мизия 2005 (Кнежа)               - 
Янтра Габрово (Габрово) - Кариана (Ерден)                  - 
Литекс (Ловеч) - Севлиево (Севлиево)                       - 
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           IX кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                    - 
Кариана (Ерден) - Литекс (Ловеч)                           - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Янтра Габрово (Габрово)               - 
Трявна (Трявна) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 
Ком (Берковица) - Ювентус (Малчика)                        - 
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                  - 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           X кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                  - 
Първа атомна (Козлодуй) - Ком (Берковица)                  - 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                  - 
Литекс (Ловеч) - Мизия 2005 (Кнежа)                        - 
Академик (Свищов) - Кариана (Ерден)                        - 
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)              - 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XI кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)               - 
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Академик (Свищов)                     - 
Трявна (Трявна) - Литекс (Ловеч)                           - 
Ком (Берковица) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Павликени (Павликени) - Първа атомна (Козлодуй)            - 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                      - 
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XII кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:30 ч:
Първа атомна (Козлодуй) - Вихър (Славяново)                - 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)            - 
Литекс (Ловеч) - Ком (Берковица)                           - 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                        - 
Бдин 1923 (Видин) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Партизан (Червен бряг) - Кариана (Ерден)                   - 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                 - 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XIII кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Кариана (Ерден) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)                - 
Трявна (Трявна) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Ком (Берковица) - Академик (Свищов)                        - 
Павликени (Павликени) - Литекс (Ловеч)                     - 
Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Ювентус (Малчика) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XIV кръг

13 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Ювентус (Малчика)                - 
Литекс (Ловеч) - Вихър (Славяново)                         - 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                  - 
Бдин 1923 (Видин) - Ком (Берковица)                        - 
Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                   - 
Левски 2007 (Левски) - Мизия 2005 (Кнежа)                  - 
Севлиево (Севлиево) - Кариана (Ерден)                      - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XV кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Севлиево (Севлиево)                   - 
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Ком (Берковица) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин)                  - 
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)                      - 
Ювентус (Малчика) - Литекс (Ловеч)                         - 
Първа атомна (Козлодуй) - Янтра Габрово (Габрово)          - 
Кариана (Ерден)                                           почива

                           XVI кръг

пролет 2017:
Първа атомна (Козлодуй) - Литекс (Ловеч)                   - 
Ювентус (Малчика) - Академик (Свищов)                      - 
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)             - 
Ком (Берковица) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Кариана (Ерден)                       - 
Янтра Габрово (Габрово)                                   почива

                           XVII кръг

Кариана (Ерден) - Трявна (Трявна)                          - 
Севлиево (Севлиево) - Ком (Берковица)                      - 
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)               - 
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                 - 
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус (Малчика)                      - 
Академик (Свищов) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Литекс (Ловеч) - Янтра Габрово (Габрово)                   - 
Мизия 2005 (Кнежа)                                        почива

                           XVIII кръг

Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
Първа атомна (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)                - 
Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)                - 
Ком (Берковица) - Кариана (Ерден)                          - 
Трявна (Трявна) - Мизия 2005 (Кнежа)                       - 
Литекс (Ловеч)                                            почива

                           XIX кръг

Мизия 2005 (Кнежа) - Ком (Берковица)                       - 
Кариана (Ерден) - Павликени (Павликени)                    - 
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)                   - 
Партизан (Червен бряг) - Първа атомна (Козлодуй)           - 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                         - 
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XX кръг

Литекс (Ловеч) - Бдин 1923 (Видин)                         - 
Янтра Габрово (Габрово) - Партизан (Червен бряг)           - 
Първа атомна (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)             - 
Ювентус (Малчика) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Вихър (Славяново) - Кариана (Ерден)                        - 
Павликени (Павликени) - Мизия 2005 (Кнежа)                 - 
Ком (Берковица) - Трявна (Трявна)                          - 
Академик (Свищов)                                         почива

                           XXI кръг

Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                    - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Славяново)                     - 
Кариана (Ерден) - Ювентус (Малчика)                        - 
Севлиево (Севлиево) - Първа атомна (Козлодуй)              - 
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)             - 
Партизан (Червен бряг) - Литекс (Ловеч)                    - 
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)                      - 
Ком (Берковица)                                           почива

                           XXII кръг

Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Литекс (Ловеч) - Левски 2007 (Левски)                      - 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)              - 
Първа атомна (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                  - 
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                        - 
Павликени (Павликени) - Ком (Берковица)                    - 
Бдин 1923 (Видин)                                         почива

                           XXIII кръг

Ком (Берковица) - Вихър (Славяново)                        - 
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Първа атомна (Козлодуй)               - 
Кариана (Ерден) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Севлиево (Севлиево) - Литекс (Ловеч)                       - 
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                   - 
Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XXIV кръг

Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Литекс (Ловеч) - Кариана (Ерден)                           - 
Янтра Габрово (Габрово) - Мизия 2005 (Кнежа)               - 
Първа атомна (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                  - 
Ювентус (Малчика) - Ком (Берковица)                        - 
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                  - 
Партизан (Червен бряг)                                    почива

                           XXV кръг

Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                  - 
Ком (Берковица) - Първа атомна (Козлодуй)                  - 
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Литекс (Ловеч)                        - 
Кариана (Ерден) - Академик (Свищов)                        - 
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)              - 
Вихър (Славяново)                                         почива

                           XXVI кръг

Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)               - 
Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                        - 
Академик (Свищов) - Мизия 2005 (Кнежа)                     - 
Литекс (Ловеч) - Трявна (Трявна)                           - 
Янтра Габрово (Габрово) - Ком (Берковица)                  - 
Първа атомна (Козлодуй) - Павликени (Павликени)            - 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                      - 
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XXVII кръг

Вихър (Славяново) - Първа атомна (Козлодуй)                - 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)            - 
Ком (Берковица) - Литекс (Ловеч)                           - 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                        - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Бдин 1923 (Видин)                     - 
Кариана (Ерден) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                 - 
Ювентус (Малчика)                                         почива

                           XXVIII кръг

Левски 2007 (Левски) - Кариана (Ерден)                     - 
Партизан (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)                - 
Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна)                        - 
Академик (Свищов) - Ком (Берковица)                        - 
Литекс (Ловеч) - Павликени (Павликени)                     - 
Янтра Габрово (Габрово) - Вихър (Славяново)                - 
Първа атомна (Козлодуй) - Ювентус (Малчика)                - 
Севлиево (Севлиево)                                       почива

                           XXIX кръг

Ювентус (Малчика) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Вихър (Славяново) - Литекс (Ловеч)                         - 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                  - 
Ком (Берковица) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски 2007 (Левски)                  - 
Кариана (Ерден) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Първа атомна (Козлодуй)                                   почива

                           XXX кръг

Севлиево (Севлиево) - Мизия 2005 (Кнежа)                   - 
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                     - 
Партизан (Червен бряг) - Ком (Берковица)                   - 
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)                  - 
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)                      - 
Литекс (Ловеч) - Ювентус (Малчика)                         - 
Янтра Габрово (Габрово) - Първа атомна (Козлодуй)          - 
Кариана (Ерден)                                           почива

Таблица с резултати
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Литекс (Ловеч) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- -:- -:- -:- 2. Севлиево (Севлиево) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Левски 2007 (Левски) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5:1 -:- -:- 4. Бдин 1923 (Видин) -:- -:- -:- XXX 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Вихър (Славяново) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 5:0 -:- -:- -:- -:- 6. Кариана (Ерден) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9:0 -:- 7. Академик (Свищов) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:0 8. Павликени (Павликени) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Трявна (Трявна) -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Първа атомна (Козлодуй) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 11. Партизан (Червен бряг) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 12. Янтра Габрово (Габрово) 0:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 13. Ком (Берковица) -:- 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 14. Мизия 2005 (Кнежа) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 15. Ювентус (Малчика) -:- -:- -:- 0:6 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре