bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югоизточна "В" АФГ 2014/15

| Таблица с резултати |

Жребий: 29 юли 2014, вторник, 12:00 ч, хотел "Интелкооп", Пловдив
Начало: 9 август 2014, събота

                           XII кръг

25 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Стара Загора (Ст.Загора)   4:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                 отложен *
* - отложен заради влошени метеорологични условия и наводнен терен.
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     2:0
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 отложен *
* - отложен заради влошени метеорологични условия и наводнен терен.
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                    1:2
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       0:0
Загорец (Нова Загора) - Елхово (Елхово)                   анулиран
26 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)              -
Сливен 2000 (Сливен) - Родопа Смолян (Смолян)             анулиран
29 октомври 2014, сряда, 14:30 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                  -
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  -
Бележки
  - На 30 юни 2014 Нефтохимик 1962 (Бургас), 12-ти; и Любимец 2007 (Любимец),
14-ти в "А" ФГ през изминалия сезон и изпаднали в "Б" ФГ; не получават лиценз
за групата. Отборите имат право да се включат в Югоизточна "В" АФГ.
  - На 30 юни 2014 Мастер (Бургас), 2-ри; и Верея (Стара Загора), 3-ти през
изминалия сезон; са допълнително допуснати до участие в "Б" ФГ, за да попълнят
две от освободените от отказалите се и неполучили лиценз отбори места.
  - Нефтохимик 1962 (Бургас) и Любимец 2007 (Любимец) не подават заявка за
участие в Югоизточна "В" АФГ в предвидения срок (до 25 юли 2014). В резултат
ЗС на БФС - Пловдив отправя запитване към четирите отбора, отпаднали в
квалификациите за попълване на групата през юни месец - Бенковски (Симеоновград),
Левски 2005 (Крумовград), Стара Загора (Стара Загора) и Елхово (Елхово).
Отборите на Стара Загора и Елхово заявяват желание за участие във "В" АФГ и
на 28 юли 2014 са утвърдени за нови членове на групата.
  - На 28 юли 2014 Странджа Агрокорн (Средец), 1-ви в "А" ОФГ Бургас през
изминалия сезон и влязъл в групата; се обединява с Поморие (Поморие), 2-ри в
"А" ОФГ Бургас през изминалия сезон. Новият отбор е Поморие (Поморие).
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на
Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в
Димитровград.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Стара Загора (Стара Загора) играе домакинските си мачове на изкуствения терен на
ст."Берое" в Стара Загора.
  - На 5 август 2014 Елхово (Елхово) съобщава, че се отказва от участие в Югоизточна
"В" АФГ.
  - На 7 август 2014 Родопа Смолян (Смолян) също съобщава, че по организационни и
финансови причини се отказва от участие в първенството.

                           I кръг

9 август 2014, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:0
Миньор (Раднево) - Поморие (Поморие)                      1:2
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)            1:2 (0:1)  /пряко по Канал 3/
  [0:1 Станимир Димитров 4', 0:2 Николай Вълев 56', 1:2 Атанас Апостолов 63']
Загорец (Нова Загора) - Стара Загора (Стара Загора)       отложен *
* - отложен заради късното включване на Стара Загора в групата.
Родопа Смолян (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)           анулиран *
* - анулиран заради отказването от участие на Родопа Смолян.
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                    3:2
Елхово (Елхово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        отложен *
* - отложен заради късното включване на Елхово в групата.
10 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          2:2 (1:1)  /пряко по Канал 3/
  [1:0 Никола Праматаров 25', 1:1 Иван Влашев 45'+5', 1:2 Кирил Георгиев 56',
   2:2 Йордан Жаров 76']
  [чк: Борислав Никифоров (Г) 84']
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                  1:2
27 август 2014, сряда, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Стара Загора (Стара Загора)       3:1  /пряко по Канал 3/
Елхово (Елхово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        анулиран *
* - анулиран, заради отказването от участие на Елхово.

                           II кръг

16 август 2014, събота, 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   2:1
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Елхово (Елхово)                     отложен *
* - отложен заради късното включване на Елхово в групата.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица (Пловдив)                 0:2
Несебър (Несебър) - Родопа Смолян (Смолян)                анулиран
в Сливен, ст."Хаджи Димитър": *
Гигант (Съединение) - Сливен 2000 (Сливен)                6:0
* - в Сливен по взаимна договорка заради ремонт на стадиона в Съединение. Ответният мач
    през пролетта се играе в Съединение.
Стара Загора (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)  отложен *
* - отложен заради късното включване на Стара Загора в групата.
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)               1:0
Поморие (Поморие) - Розова долина (Казанлък)              4:0
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                       1:1
3 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Елхово (Елхово)                     анулиран
Стара Загора (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)  отложен *
* - мачът е допълнително отложен за 10 септември.
10 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)  отложен *
* - мачът отново е отложен заради ангажименти на футболисти на Асеновец 2005
    с аматьорския национален отбор.
16 септември 2014, вторник, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)  5:2

                           III кръг

23 август 2014, събота, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Несебър (Несебър)                      2:1 (0:0)  /пряко по Канал 3/
  [1:0 Виделен Сердарски 53', 2:0 Даниел Спасов 61', 2:1 Георги Георгиев 84']
23 август 2014, събота, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               1:2
Загорец (Нова Загора) - Поморие (Поморие)                 3:0
Родопа Смолян (Смолян) - Гигант (Съединение)              анулиран
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    1:1
24 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 1915 (Ямбол)          1:0
Сливен 2000 (Сливен) - Стара Загора (Стара Загора)        4:3
Елхово (Елхово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  анулиран

                           I кръг - отложен мач

27 август 2014, сряда, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Стара Загора (Стара Загора)       3:1  /пряко по Канал 3/

                           IV кръг

29 август 2014, петък, 19:00 ч:
Поморие (Поморие) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:1
30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)        0:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:1
Несебър (Несебър) - Елхово (Елхово)                       анулиран
в Оризари: *
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    0:3 сл.*
* - в Оризари, заради ремонт на стадиона в Съединение. Мачът не започва заради липса
    на осигурена от домакините охрана.
Тунджа 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                3:0
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  3:1
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               2:0
31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Родопа Смолян (Смолян)      анулиран

                           II кръг - отложен мач

3 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)  отложен *
* - мачът е допълнително отложен за 10 септември.

                           V кръг

5 септември 2014, петък, 16:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)              прекратен *  /пряко по Канал 3/
* - прекратен на полувремето при 0:1 заради наводнен терен, в следствие на проливен дъжд.
    Второто полувреме се доиграва на 6 септември 2014, събота от 16:00 ч.
6 септември 2014, събота, 16:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)              2:1 (0:1) *  /пряко по Канал 3/
* - доиграване на второто полувреме.
6 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   2:1
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  2:4
Родопа Смолян (Смолян) - Тунджа 1915 (Ямбол)              анулиран
Марица (Пловдив) - Стара Загора (Стара Загора)            1:0
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)      отложен *
* - отложен с 24 часа заради наводнен терен на ст."Миньор" в Димитровград.
7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             0:0
Сливен 2000 (Сливен) - Поморие (Поморие)                  0:2
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)      2:0
Елхово (Елхово) - Гигант (Съединение)                     анулиран

                           II кръг - отложен мач

10 септември 2014, сряда, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)  отложен *
* - мачът отново е отложен заради ангажименти на футболисти на Асеновец 2005
    с аматьорския национален отбор.

                           VI кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)     3:0
Несебър (Несебър) - Евроколеж (Пловдив)                   2:0
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    2:1
Тунджа 1915 (Ямбол) - Марица (Пловдив)                    0:0
Поморие (Поморие) - Родопа Смолян (Смолян)                анулиран
Левски (Карлово) - Сливен 2000 (Сливен)                   0:0
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:1
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          2:1
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Елхово (Елхово)             анулиран

                           II кръг - отложен мач

16 септември 2014, вторник, 17:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)  5:2

                           VII кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:2
Родопа Смолян (Смолян) - Левски (Карлово)                 анулиран
Марица (Пловдив) - Поморие (Поморие)                      1:0
Димитровград 1947 (Димитровград) - Стара Загора (СЗ)      2:0
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 3:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                2:1
21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     4:0
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   1:5 (1:3)  /пряко по Канал 3/
  [0:1 Живко Димов 13', 0:2 Янко Енчев 15'-д, 1:2 Гюнай Христемов 30',
   1:3 Иво Гюров 36', 1:5 Ради Стайков 65',69']
Елхово (Елхово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     анулиран

                           VIII кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)          3:1
Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)              3:1
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0
Поморие (Поморие) - Елхово (Елхово)                       анулиран
Левски (Карлово) - Марица (Пловдив)                       1:0
Миньор (Раднево) - Родопа Смолян (Смолян)                 анулиран
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           6:1
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        отложен *
* - отложен заради участие на футболисти на гостите в аматьорския национален отбор.
28 септември 2014, неделя, 15:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)         0:4
8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:1

                           IX кръг

3 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свиленград) 4:0
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              1:3
Родопа Смолян (Смолян) - Розова долина (Казанлък)         анулиран
Елхово (Елхово) - Левски (Карлово)                        анулиран
Димитровград 1947 (Димитровград) - Поморие (Поморие)      0:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Стара Загора (Стара Загора)      1:0
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)                   1:1
3 октомври 2014, петък, 18:30 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 3:1
4 октомври 2014, събота, 13:30 ч:
Марица (Пловдив) - Миньор (Раднево)                       1:0 (1:0)  /пряко по Канал 3/
  [1:0 Кристиян Павлов 27']

                           VIII кръг - отложен мач

8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:1

                           X кръг

11 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        0:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Спартак-С 94 (Пловдив)              4:0
Поморие (Поморие) - Евроколеж (Пловдив)                   2:0
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:2
Миньор (Раднево) - Елхово (Елхово)                        анулиран
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив)               1:0
Загорец (Нова Загора) - Родопа Смолян (Смолян)            анулиран
12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Стара Загора (Стара Загора) - Несебър (Несебър)           0:3
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сливен 2000 (Сливен)         4:1

                           XI кръг

17 октомври 2014, петък, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   1:0
18 октомври 2014, събота, 13:00 ч:
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                    1:0 (1:0)  /пряко по Канал 3/
  [1:0 Георги Куртев 37'-д]
18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)       анулиран
Марица (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                  3:0
Елхово (Елхово) - Розова долина (Казанлък)                анулиран
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       1:2
Спартак-С 94 (Пловдив) - Поморие (Поморие)                0:0
Гигант (Съединение) - Стара Загора (Стара Загора)         2:1
19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Свиленград 1921 (Свиленград)       1:1

                           XIII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Родопа Смолян (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)     анулиран
Марица (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                    -
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)   -
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)             -
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                  -
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                       -
Гигант (Съединение) - Поморие (Поморие)                    -
2 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              анулиран
Стара Загора (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)          -

                           XIV кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Поморие (Поморие) - Стара Загора (Стара Загора)
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)
Родопа Смолян (Смолян) - Марица (Пловдив)
9 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Сливен 2000 (Сливен) - Елхово (Елхово)

                           XV кръг

15 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сливен 2000 (Сливен)
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)
16 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Родопа Смолян (Смолян)
Стара Загора (Стара Загора) - Левски (Карлово)

                           XVI кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Поморие (Поморие)
Левски (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Миньор (Раднево) - Стара Загора (Стара Загора)
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)
Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Родопа Смолян (Смолян) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Марица (Пловдив) - Елхово (Елхово)
23 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Евроколеж (Пловдив)

                           XVII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)
в Оризари:
Евроколеж (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)
Поморие (Поморие) - Левски (Карлово)
30 ноември 2014, неделя, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Стара Загора (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)

                           XVIII кръг

пролет 2015:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)
Поморие (Поморие) - Миньор (Раднево)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)
Стара Загора (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Несебър (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен)
Спартак-С 94 (Пловдив) - почива
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)
Димитровград 1947 (Димитровград) - почива

                           XIX кръг

Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свиленград)
почива - Евроколеж (Пловдив)
Марица (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)
почива - Несебър (Несебър)
в Съединение: *
Сливен 2000 (Сливен) - Гигант (Съединение)
* - в Съединение по взаимна договорка от II кръг.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Стара Загора (Стара Загора)
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Розова долина (Казанлък) - Поморие (Поморие)
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)

                           XX кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)
Поморие (Поморие) - Загорец (Нова Загора)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Стара Загора (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)
Гигант (Съединение) - почива
Несебър (Несебър) - Марица (Пловдив)
Спартак-С 94 (Пловдив) - почива
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)

                           XXI кръг

Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спартак-С 94 (Пловдив)
почива - Несебър (Несебър)
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)
почива - Стара Загора (Стара Загора)
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Поморие (Поморие)
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)

                           XXII кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Поморие (Поморие) - Сливен 2000 (Сливен)
Тунджа 1915 (Ямбол) - почива
Стара Загора (Стара Загора) - Марица (Пловдив)
Гигант (Съединение) - почива
Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)

                           XXIII кръг

Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Евроколеж (Пловдив) - Несебър (Несебър)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)
почива - Стара Загора (Стара Загора)
Марица (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)
почива - Поморие (Поморие)
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (Карлово)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)

                           XXIV кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)
Левски (Карлово) - почива
Поморие (Поморие) - Марица (Пловдив)
Тунджа 1915 (Ямбол) - почива
Стара Загора (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)

                           XXV кръг

Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Гигант (Съединение)
Евроколеж (Пловдив) - Стара Загора (Стара Загора)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол)
почива - Поморие (Поморие)
Марица (Пловдив) - Левски (Карлово)
почива - Миньор (Раднево)
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)

                           XXVI кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)
Розова долина (Казанлък) - почива
Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)
Левски (Карлово) - почива
Поморие (Поморие) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив)
Стара Загора (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър)

                           XXVII кръг

Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Несебър (Несебър) - Стара Загора (Стара Загора)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Евроколеж (Пловдив) - Поморие (Поморие)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)
почива - Миньор (Раднево)
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)
почива - Загорец (Нова Загора)
Сливен 2000 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград)

                           XXVIII кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Сливен 2000 (Сливен)
Асеновец 2005 (Асеновград) - почива
Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)
Розова долина (Казанлък) - почива
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)
Поморие (Поморие) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)
Стара Загора (Стара Загора) - Гигант (Съединение)

                           XXIX кръг

Стара Загора (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Казанлък)
почива - Загорец (Нова Загора)
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)
почива - Сливен 2000 (Сливен)

                           XXX кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - почива
Сливен 2000 (Сливен) - Марица (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград) - почива
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)
Поморие (Поморие) - Гигант (Съединение)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стара Загора (Стара Загора)

                           XXXI кръг

Тунджа 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Стара Загора (Стара Загора) - Поморие (Поморие)
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асеновец 2005 (Асеновград)
почива - Сливен 2000 (Сливен)
Марица (Пловдив) - почива

                           XXXII кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)
почива - почива
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)
Загорец (Нова Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)
Левски (Карлово) - Стара Загора (Стара Загора)
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол)

                           XXXIII кръг

Поморие (Поморие) - Свиленград 1921 (Свиленград)
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)
Стара Загора (Стара Загора) - Миньор (Раднево)
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Евроколеж (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)
Димитровград 1947 (Димитровград) - почива
почива - Марица (Пловдив)

                           XXXIV кръг

Свиленград 1921 (Свиленград) - почива
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)
почива - Евроколеж (Пловдив)
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)
Розова долина (Казанлък) - Стара Загора (Стара Загора)
Миньор (Раднево) - Тунджа 1915 (Ямбол)
Левски (Карлово) - Поморие (Поморие)

нагоре


Югоизточна "В" АФГ 2014/15 - Таблица с резултати

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com