Югоизточна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

27 август 2016, събота, 18:00 ч / III кръг:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:0 
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          3:2 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 
Гигант (Съединение) - Любимец (Любимец)                   6:1 
Атлетик (Куклен) - Ураган (Бояджик)                       0:1 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:0 
Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                     4:1 (2:1) 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч / III кръг:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       0:3 
31 август 2016, сряда, 18:00 ч / IV кръг:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Елхово (Елхово)               - 
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                     - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Любимец (Любимец) - Атлетик (Куклен)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            отложен * 
* - отложен заради участието на Гигант в турнира за Купата на България.
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            отложен * 
* - отложен заради участието на Розова долина в турнира за Купата на
    България.
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        отложен * 
* - отложен заради участието на Арда в турнира за Купата на България.
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)            - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Розова долина (Казанлък)            3    3   0   0    8:0     9    
-------------------------------------------------------------------
 2. Карнобат (Карнобат)                 3    3   0   0    8:2     9    
 3. Верея II (Стара Загора)             3    2   1   0    8:6     7 [+]
 4. Раковски 2011 (Раковски)            3    2   0   1    5:3     6     [1 0 0  3:0  3]
 5. Марица (Пловдив)                    3    2   0   1    6:3     6     [0 0 0  0:0  0, +3 обща ГР]
 6. Свиленград 1921 (Свиленград)        3    2   0   1    4:2     6     [0 0 0  0:0  0, +2 обща ГР]
 7. Ураган (Бояджик)                    3    2   0   1    6:5     6     [0 0 0  0:0  0, +1 обща ГР]
 8. Арда (Кърджали)                     3    2   0   1    4:5     6 [+] [0 0 1  0:3  0]
 9. Загорец (Нова Загора)               3    1   1   1    4:4     4     [1 0 0  3:2  3]
10. Атлетик (Куклен)                    3    1   1   1    2:1     4 [+] [0 1 0  0:0  1, +1 обща ГР]
11. Миньор (Раднево)                    3    1   1   1    2:3     4     [0 1 0  0:0  1, -1 обща ГР]
12. Борислав 2009 (Първомай)            3    1   1   1    7:7     4     [0 0 1  2:3  0]
13. Гигант (Съединение)                 3    1   0   2   10:8     3    
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Евроколеж (Пловдив)                 3    0   2   1    2:3     2    
15. Димитровград 1947 (Димитровград)    3    0   1   2    1:5     1    
16. Асеновец 2005 (Асеновград)          3    0   0   3    1:4     0    
-------------------------------------------------------------------
17. Елхово (Елхово)                     3    0   0   3    1:8     0 [+]
18. Любимец (Любимец)                   3    0   0   3    2:12    0    

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Югоизточна Трета лига подават заявки 17 от 18-те отбора, осигурили си място в Югоизточна "В" АФГ в края на миналия сезон, а Левски (Карлово) е приет във Втора лига. За попълване на така освободеното място са организирани баражи между трите отбора, отпаднали в квалификациите за попълване на групата през юни месец.
  - На 11 август 2016 г. Спартак-С 94 (Пловдив) се отказва от участие. За попълване на освободеното място в групата е насочен още един бараж, този път между двата победени на допълнителния бараж през юли отбори. Победителят от този бараж влиза в групата с програмата на Спартак-С 94.
  - Верея II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Раковски 2011 (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Франц Коков" в кв.Генерал Николаево, Раковски.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Ураган (Бояджик) играе домакинските си мачове в Кабиле.
  - Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове в Черноочене.

Голмайстори
-

                           I кръг

13 август 2016, събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               1:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       1:2 
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       отложен * 
* - отложен във връзка с отказването на Спартак-С 94 (Пловдив) от участие.
Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик)               2:0 
Атлетик (Куклен) - Елхово (Елхово)                        2:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        0:2 
13 август 2016, събота, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    1:2 
14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Марица (Пловдив)                3:2 
24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       2:1 

                           II кръг

19 август 2016, петък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          1:2 
20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Елхово (Елхово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            0:2 
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       0:0 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                    5:3 
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                3:0 
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
Марица (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                  1:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Верея II (Стара Загора)        4:4 
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Любимец) - Розова долина (Казанлък)              0:4 

                           I кръг - отложен мач

24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       2:1 

                           III кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:0 
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          3:2 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 
Гигант (Съединение) - Любимец (Любимец)                   6:1 
Атлетик (Куклен) - Ураган (Бояджик)                       0:1 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:0 
Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                     4:1 (2:1) 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       0:3 

                           IV кръг

31 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Елхово (Елхово)               - 
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                     - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Любимец (Любимец) - Атлетик (Куклен)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            отложен * 
* - отложен заради участието на Гигант в турнира за Купата на България.
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            отложен * 
* - отложен заради участието на Розова долина в турнира за Купата на
    България.
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        отложен * 
* - отложен заради участието на Арда в турнира за Купата на България.
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)            - 

                           V кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)         - 
в Черноочене:
Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив)                - 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)           - 
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                     - 
Елхово (Елхово) - Миньор (Раднево)                         - 

                           VI кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)              - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                         - 
Любимец (Любимец) - Карнобат (Карнобат)                    - 
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                     - 
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                     - 
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)        - 
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)           - 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                  - 

                           VII кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
в Черноочене:
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                    - 
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)         - 
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                        - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)         - 
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Елхово (Елхово) - Любимец (Любимец)                        - 
Миньор (Раднево) - Ураган (Бояджик)                        - 

                           VIII кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ураган (Бояджик)              - 
Любимец (Любимец) - Миньор (Раднево)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Елхово (Елхово)                 - 
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)                - 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)           - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)         - 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)              - 

                           IX кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Черноочене:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)                - 
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)    - 
Карнобат (Карнобат) - Марица (Пловдив)                     - 
Елхово (Елхово) - Евроколеж (Пловдив)                      - 
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Любимец (Любимец)                       - 

                           X кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Любимец (Любимец)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Ураган (Бояджик)                - 
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                     - 
Марица (Пловдив) - Елхово (Елхово)                         - 
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)             - 
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                   - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)     - 
в Черноочене:
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                 - 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)     - 

                           XI кръг

15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                      - 
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)       - 
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)              - 
Елхово (Елхово) - Борислав 2009 (Първомай)                 - 
Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)                        - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Любимец (Любимец) - Раковски 2011 (Раковски)               - 

                           XII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)      - 
Евроколеж (Пловдив) - Любимец (Любимец)                    - 
Марица (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                        - 
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)                - 
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)                - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
в Черноочене:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                         - 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)             - 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Елхово (Елхово)                  - 

                           XIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)                - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)             - 
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Елхово (Елхово) - Загорец (Нова Загора)                    - 
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                 - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Любимец (Любимец) - Марица (Пловдив)                       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)             - 

                           XIV кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)           - 
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Борислав 2009 (Първомай) - Любимец (Любимец)               - 
Верея II (Стара Загора) - Ураган (Бояджик)                 - 
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                   - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Елхово (Елхово)         - 
в Черноочене:
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                      - 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                     - 

                           XV кръг

12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)         - 
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)             - 
Елхово (Елхово) - Арда (Кърджали)                          - 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Любимец (Любимец) - Верея II (Стара Загора)                - 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                     - 

                           XVI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Загорец (Нова Загора) - Любимец (Любимец)                  - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ураган (Бояджик)        - 
в Черноочене:
Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                         - 
Розова долина (Казанлък) - Елхово (Елхово)                 - 
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                  - 
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)         - 

                           XVII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)        - 
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                     - 
Елхово (Елхово) - Гигант (Съединение)                      - 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)                - 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Арда (Кърджали)                         - 
Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)       - 
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)           - 
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)              - 
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)                - 

                           XVIII кръг

пролет 2017:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)      - 
Марица (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                - 
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)        - 
Любимец (Любимец) - Арда (Кърджали)                        - 
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)                - 
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                     - 
Елхово (Елхово) - Атлетик (Куклен)                         - 
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 

                           XIX кръг

Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Елхово (Елхово)             - 
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                        - 
Гигант (Съединение) - Ураган (Бояджик)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Любимец (Любимец)               - 
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)     - 
Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)                   - 
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)         - 

                           XX кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)       - 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)           - 
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)        - 
Любимец (Любимец) - Гигант (Съединение)                    - 
Ураган (Бояджик) - Атлетик (Куклен)                        - 
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)            - 
Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                      - 

                           XXI кръг

Елхово (Елхово) - Асеновец 2005 (Асеновград)               - 
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                     - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ураган (Бояджик)            - 
Атлетик (Куклен) - Любимец (Любимец)                       - 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)             - 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)             - 
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                         - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)            - 

                           XXII кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)         - 
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)         - 
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                 - 
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                - 
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                  - 
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)                - 
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)           - 
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Миньор (Раднево) - Елхово (Елхово)                         - 

                           XXIII кръг

Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                         - 
Карнобат (Карнобат) - Любимец (Любимец)                    - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)    - 
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                     - 
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)        - 
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                  - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)           - 

                           XXIV кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)      - 
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                    - 
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)         - 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)             - 
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                        - 
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)             - 
Любимец (Любимец) - Елхово (Елхово)                        - 
Ураган (Бояджик) - Миньор (Раднево)                        - 

                           XXV кръг

Ураган (Бояджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Миньор (Раднево) - Любимец (Любимец)                       - 
Елхово (Елхово) - Раковски 2011 (Раковски)                 - 
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                  - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)            - 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)              - 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)           - 
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 

                           XXVI кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)               - 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)        - 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)                - 
Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                 - 
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)    - 
Марица (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Евроколеж (Пловдив) - Елхово (Елхово)                      - 
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)                - 
Любимец (Любимец) - Ураган (Бояджик)                       - 

                           XXVII кръг

Любимец (Любимец) - Асеновец 2005 (Асеновград)             - 
Ураган (Бояджик) - Раковски 2011 (Раковски)                - 
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                     - 
Елхово (Елхово) - Марица (Пловдив)                         - 
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)     - 
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)     - 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                 - 

                           XXVIII кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)      - 
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                      - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)        - 
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       - 
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Елхово (Елхово)                 - 
Марица (Пловдив) - Миньор (Раднево)                        - 
Евроколеж (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                     - 
Раковски 2011 (Раковски) - Любимец (Любимец)               - 

                           XXIX кръг

Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)      - 
Любимец (Любимец) - Евроколеж (Пловдив)                    - 
Ураган (Бояджик) - Марица (Пловдив)                        - 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)                - 
Елхово (Елхово) - Верея II (Стара Загора)                  - 
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)                - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)    - 
Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали)                         - 
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)             - 

                           XXX кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)           - 
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)                - 
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)             - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)     - 
Загорец (Нова Загора) - Елхово (Елхово)                    - 
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                 - 
Борислав 2009 (Първомай) - Ураган (Бояджик)                - 
Марица (Пловдив) - Любимец (Любимец)                       - 
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)             - 

                           XXXI кръг

Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)           - 
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)                - 
Любимец (Любимец) - Борислав 2009 (Първомай)               - 
Ураган (Бояджик) - Верея II (Стара Загора)                 - 
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                   - 
Елхово (Елхово) - Димитровград 1947 (Димитровград)         - 
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                      - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)    - 
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                     - 

                           XXXII кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)              - 
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)         - 
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)             - 
Арда (Кърджали) - Елхово (Елхово)                          - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)        - 
Загорец (Нова Загора) - Ураган (Бояджик)                   - 
Верея II (Стара Загора) - Любимец (Любимец)                - 
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)        - 
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                     - 

                           XXXIII кръг

Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              - 
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)             - 
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)         - 
Любимец (Любимец) - Загорец (Нова Загора)                  - 
Ураган (Бояджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)        - 
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                         - 
Елхово (Елхово) - Розова долина (Казанлък)                 - 
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                  - 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)            - 

                           XXXIV кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)        - 
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                     - 
Гигант (Съединение) - Елхово (Елхово)                      - 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)                - 
Арда (Кърджали) - Ураган (Бояджик)                         - 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)       - 
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)           - 
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)              - 
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)                - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Розова долина (Казанлък) XXX -:- -:- 2:0 -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Карнобат (Карнобат) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4:1 -:- 3. Верея II (Стара Загора) -:- -:- XXX -:- 3:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 4. Раковски 2011 (Раковски) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Марица (Пловдив) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Свиленград 1921 (Свиленград) -:- 0:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Ураган (Бояджик) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 5:3 -:- -:- -:- -:- -:- 8. Арда (Кърджали) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- -:- 2:1 9. Загорец (Нова Загора) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:2 -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- 10. Атлетик (Куклен) -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 -:- 11. Миньор (Раднево) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:0 XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 12. Борислав 2009 (Първомай) -:- -:- 4:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 13. Гигант (Съединение) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- XXX -:- -:- -:- -:- 6:1 14. Евроколеж (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX 0:0 -:- -:- -:- 15. Димитровград 1947 (Димитровград) -:- -:- -:- 1:2 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 16. Асеновец 2005 (Асеновград) -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 17. Елхово (Елхово) -:- -:- -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 18. Любимец (Любимец) 0:4 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре