Югоизточна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

26 май 2017, петък, 18:00 ч / XXXIV кръг:
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                    2:2 
27 май 2017, събота, 18:00 ч / XXXIV кръг:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       3:0 сл. 
Гигант (Съединение) - Елхово (Елхово)                     2:1 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               2:3 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Ураган (Бояджик)                        7:1 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)      3:0 сл. 
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)          4:0 
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)             5:3 
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               1:4 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Загорец (Нова Загора)              34   26   6   2   77:13   84        Влиза 
-------------------------------------------------------------------
 2. Марица (Пловдив)                   34   26   0   8   95:25   78              
 3. Карнобат (Карнобат)                34   23   4   7   79:35   73              
 4. Розова долина (Казанлък)           34   20   4  10   69:38   64              
 5. Атлетик (Куклен)                   34   15   8  11   58:44   53 [+]          
 6. Борислав 2009 (Първомай)           34   14   8  12   60:48   50              
 7. Евроколеж (Пловдив)                34   14   4  16   64:65   46              
 8. Ураган (Бояджик)                   34   13   6  15   55:66   45              
 9. Асеновец 2005 (Асеновград)         34   13   5  16   50:56   44              
10. Димитровград 1947 (Димитровград)   34   12   7  15   35:39   43              
11. Верея II (Стара Загора)            34   12   5  17   66:76   41 [+]           [2 2 0  9:6  8]
12. Гигант (Съединение)                34   12   5  17   51:71   41               [1 2 1  7:8  5]
13. Свиленград 1921 (Свиленград)       34   11   8  15   41:52   41               [0 2 2  6:8  2]
14. Раковски 2011 (Раковски)           34   11   7  16   52:81   40              
15. Миньор (Раднево)                   34   11   6  17   39:58   39               [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
16. Арда (Кърджали)                    34   11   6  17   49:69   39 [+]           [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
17. Любимец (Любимец)                  34    9   6  19   38:79   33 [+][*] Изпада
18. Елхово (Елхово)                    34    4   3  27   27:90   15 [+]    Изпада

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Югоизточна Трета лига подават заявки 17 от 18-те отбора, осигурили си място в Югоизточна "В" АФГ в края на миналия сезон, а Левски (Карлово) е приет във Втора лига. За попълване на така освободеното място са организирани баражи между трите отбора, отпаднали в квалификациите за попълване на групата през юни месец.
  - На 11 август 2016 г. Спартак-С 94 (Пловдив) се отказва от участие. За попълване на освободеното място в групата е насочен още един бараж, този път между двата победени на допълнителния бараж през юли отбори. Победителят от този бараж влиза в групата с програмата на Спартак-С 94.
  - Верея II (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Кольо Ганчев, Стара Загора.
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Димитровград.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Раковски 2011 (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Франц Коков" в кв.Генерал Николаево, Раковски.
  - Розова долина (Казанлък) играе домакинските си мачове на ст."Севтополис" в Казанлък.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Ураган (Бояджик) играе домакинските си мачове в Кабиле.
  - Арда (Кърджали) играе домакинските си мачове в Перперек.

Голмайстори
-

                           I кръг

13 август 2016, събота, 18:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:0 
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               1:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Раковски 2011 (Раковски)       1:2 
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       отложен * 
* - отложен във връзка с отказването на Спартак-С 94 (Пловдив) от участие.
Розова долина (Казанлък) - Ураган (Бояджик)               2:0 
Атлетик (Куклен) - Елхово (Елхово)                        2:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Карнобат (Карнобат)        0:2 
13 август 2016, събота, 19:00 ч:
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    1:2 
14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Марица (Пловдив)                3:2 
24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       2:1 

                           II кръг

19 август 2016, петък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Карнобат (Карнобат)          1:2 
20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Елхово (Елхово) - Свиленград 1921 (Свиленград)            0:2 
Миньор (Раднево) - Атлетик (Куклен)                       0:0 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Гигант (Съединение)                    5:3 
Раковски 2011 (Раковски) - Арда (Кърджали)                3:0 
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
Марица (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)                  1:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Верея II (Стара Загора)        4:4 
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Любимец (Любимец) - Розова долина (Казанлък)              0:4 

                           I кръг - отложен мач

24 август 2016, сряда, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Любимец (Любимец)                       2:1 

                           III кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:0 
Загорец (Нова Загора) - Борислав 2009 (Първомай)          3:2 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 
Розова долина (Казанлък) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 
Гигант (Съединение) - Любимец (Любимец)                   6:1 
Атлетик (Куклен) - Ураган (Бояджик)                       0:1 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:0 
Карнобат (Карнобат) - Елхово (Елхово)                     4:1 (2:1) 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Марица (Пловдив)       0:3 

                           IV кръг

31 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Елхово (Елхово)              3:2 
Миньор (Раднево) - Карнобат (Карнобат)                    0:3 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:2 
Любимец (Любимец) - Атлетик (Куклен)                      2:6 
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            отложен * 
* - отложен заради участието на Гигант в турнира за Купата на България.
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            отложен * 
* - отложен заради участието на Розова долина в турнира за Купата на
    България.
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        отложен * 
* - отложен заради участието на Арда в турнира за Купата на България.
Борислав 2009 (Първомай) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:0 
Верея II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)           0:1 
14 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        7:1 
21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            1:2 
12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:1 (0:1) 

                           V кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        1:1 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Борислав 2009 (Първомай)                2:2 
Розова долина (Казанлък) - Марица (Пловдив)               1:0 
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 3:1 
Атлетик (Куклен) - Раковски 2011 (Раковски)               3:4 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец (Любимец)          2:1 
Карнобат (Карнобат) - Ураган (Бояджик)                    3:1 (2:0) 
Елхово (Елхово) - Миньор (Раднево)                        4:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Верея II (Стара Загора)        1:1 

                           VI кръг

9 септември 2016, петък, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Розова долина (Казанлък)       4:2 (1:2) 
10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             4:1 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        2:2 
Любимец (Любимец) - Карнобат (Карнобат)                   1:1 
Раковски 2011 (Раковски) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:1 
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                    3:3 (2:3) 
Марица (Пловдив) - Гигант (Съединение)                    2:0 
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)          1:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Арда (Кърджали)                 4:1 

                           IV кръг - отложен мач

14 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Марица (Пловдив) - Арда (Кърджали)                        7:1 

                           VII кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Дмгр) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:1 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Загорец (Нова Загора)                   0:1 
Розова долина (Казанлък) - Верея II (Стара Загора)        3:2 
Гигант (Съединение) - Борислав 2009 (Първомай)            1:5 
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                       1:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)        2:6 
Карнобат (Карнобат) - Раковски 2011 (Раковски)            7:2 (4:0) 
Елхово (Елхово) - Любимец (Любимец)                       0:2 
Миньор (Раднево) - Ураган (Бояджик)                       2:0 

                           VIII кръг - изтеглен мач

20 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:0 

                           IV кръг - отложен мач

21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Гигант (Съединение)            1:2 

                           VIII кръг

20 септември 2016, вторник, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               0:0 
21 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Борислав 2009 (Първомай) - Атлетик (Куклен)               изтеглен 
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ураган (Бояджик)             2:0 
Любимец (Любимец) - Миньор (Раднево)                      1:1 
Раковски 2011 (Раковски) - Елхово (Елхово)                4:2 
Евроколеж (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                 2:1 
Марица (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)           4:1 
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          1:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Арда (Кърджали)        3:2 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Гигант (Съединение)             3:1 

                           IX кръг

30 септември 2016, петък, 16:00 ч:
Елхово (Елхово) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1 
1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:0 
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       3:0 (1:0) 
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               1:3 
Атлетик (Куклен) - Верея II (Стара Загора)                3:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Борислав 2009 (Първомай)   2:0 
Карнобат (Карнобат) - Марица (Пловдив)                    2:1 (1:1) 
Миньор (Раднево) - Раковски 2011 (Раковски)               0:3 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Любимец (Любимец)                      1:1 

                           X кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Любимец (Любимец)            1:1 
Марица (Пловдив) - Елхово (Елхово)                        7:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Карнобат (Карнобат)            2:1 
Загорец (Нова Загора) - Атлетик (Куклен)                  5:1 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    4:2 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Розова долина (Казанлък)                2:2 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ураган (Бояджик)               4:1 
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                    1:0 
Верея II (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)    3:2 

                           IV кръг - отложен мач

12 октомври 2016, сряда, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            2:1 (0:1) 

                           XI кръг

14 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Арда (Кърджали)                     2:1 
15 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Верея II (Стара Загора)             3:1 (2:1) 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Евроколеж (Пловдив)                    4:3 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     2:0 
Атлетик (Куклен) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      0:1 
Елхово (Елхово) - Борислав 2009 (Първомай)                2:1 
Миньор (Раднево) - Марица (Пловдив)                       0:6 
Любимец (Любимец) - Раковски 2011 (Раковски)              1:4 

                           XII кръг

21 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                       4:0 (3:0) 
22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Раковски 2011 (Раковски)     2:4 
Евроколеж (Пловдив) - Любимец (Любимец)                   4:2 
Борислав 2009 (Първомай) - Миньор (Раднево)               3:0 
Загорец (Нова Загора) - Карнобат (Карнобат)               2:0 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:2 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Атлетик (Куклен)                        1:1 
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            2:1 
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Елхово (Елхово)                 2:3 

                           XIII кръг

29 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:1 
Атлетик (Куклен) - Розова долина (Казанлък)               1:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Арда (Кърджали)            1:1 
Карнобат (Карнобат) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:0 (1:0) 
Елхово (Елхово) - Загорец (Нова Загора)                   0:2 
Миньор (Раднево) - Верея II (Стара Загора)                0:2 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 
Любимец (Любимец) - Марица (Пловдив)                      0:4 
Раковски 2011 (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)            1:1 

                           XIV кръг

4 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          1:3 
Марица (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)               5:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Любимец (Любимец)              2:0 (1:0) 
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  4:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Елхово (Елхово)        2:1 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Карнобат (Карнобат)                     1:2 
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:2 (3:0) 
Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    1:1 
9 ноември 2016, сряда, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Ураган (Бояджик)                7:0 

                           XV кръг

11 ноември 2016, петък, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:0 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        3:3 
Карнобат (Карнобат) - Розова долина (Казанлък)            1:2 (1:2) 
Елхово (Елхово) - Арда (Кърджали)                         1:2 
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       0:1 
Раковски 2011 (Раковски) - Борислав 2009 (Първомай)       0:1 
12 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Загорец (Нова Загора)                  1:1 
Любимец (Любимец) - Верея II (Стара Загора)               3:1 
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                    0:2 

                           XVI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица (Пловдив)             0:2 
Борислав 2009 (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)            1:2 
Загорец (Нова Загора) - Любимец (Любимец)                 2:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Ураган (Бояджик)       1:0 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Миньор (Раднево)                        3:1 
Розова долина (Казанлък) - Елхово (Елхово)                4:0 (4:0) 
Гигант (Съединение) - Карнобат (Карнобат)                 1:2 
Атлетик (Куклен) - Свиленград 1921 (Свиленград)           2:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:30 ч:
Верея II (Стара Загора) - Раковски 2011 (Раковски)        3:0 

                           XVII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свил) - Асеновец 2005 (Асеновград)       0:1 
Карнобат (Карнобат) - Атлетик (Куклен)                    4:0 
Елхово (Елхово) - Гигант (Съединение)                     1:2 
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               1:3 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Арда (Кърджали)                        1:0 * 
* - мачът започва с 25' закъснение, в 14:55, заради закъснение на охраната.
Любимец (Любимец) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:0 
Раковски 2011 (Раковски) - Загорец (Нова Загора)          1:1 
Евроколеж (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)             4:2 
Марица (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)               2:1 

                           XVIII кръг

25 февруари 2017, събота, 14:30 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав 2009 (Първомай)     3:2 
Марица (Пловдив) - Верея II (Стара Загора)                8:0 
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)               0:1 
Раковски 2011 (Раковски) - Димитровград 1947 (Дмгр)       1:1 
в Свиленград, ст."Колодрума": *
Любимец (Любимец) - Арда (Кърджали)                       2:0 
* - в Свиленград заради ремонт на стадиона в Любимец.
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Розова долина (Казанлък)               2:0 (1:0) 
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                    1:0 
Елхово (Елхово) - Атлетик (Куклен)                        0:3 
Карнобат (Карнобат) - Свиленград 1921 (Свиленград)        3:0 (2:0) 

                           XIX кръг

4 март 2017, събота, 15:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Асеновец 2005 (Асеновград)          5:1 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Елхово (Елхово)            1:0 
Атлетик (Куклен) - Миньор (Раднево)                       0:1 
Гигант (Съединение) - Ураган (Бояджик)                    1:0 
Розова долина (Казанлък) - Любимец (Любимец)              2:1 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Раковски 2011 (Раковски)                3:1 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    2:0 
Загорец (Нова Загора) - Марица (Пловдив)                  1:0 
5 март 2017, неделя, 15:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)        1:4 

                           XX кръг

11 март 2017, събота, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея II (Стара Загора)      6:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Загорец (Нова Загора)          1:1 
Евроколеж (Пловдив) - Арда (Кърджали)                     4:0 (2:0) 
Раковски 2011 (Раковски) - Розова долина (Казанлък)       1:6 
в Свиленград, ст."Колодрума": *
Любимец (Любимец) - Гигант (Съединение)                   4:4 
* - в Свиленград заради ремонт на стадиона в Любимец.
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Атлетик (Куклен)                       1:0 
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           1:1 
Елхово (Елхово) - Карнобат (Карнобат)                     2:4 
11 март 2017, събота, 16:00 ч:
в кв.Коматево, Пловдив:
Марица (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 (2:0) 

                           XXI кръг

18 март 2017, събота, 15:00 ч:
Елхово (Елхово) - Асеновец 2005 (Асеновград)              0:2 
Карнобат (Карнобат) - Миньор (Раднево)                    2:2 (1:0) 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Ураган (Бояджик)           1:1 
Атлетик (Куклен) - Любимец (Любимец)                      4:1 
Гигант (Съединение) - Раковски 2011 (Раковски)            5:1 
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)            4:0 (1:0) 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Марица (Пловдив)                        2:3 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Борислав 2009 (Първомай)       1:1 (0:1) 
Загорец (Нова Загора) - Верея II (Стара Загора)           1:0 

                           XXII кръг

24 март 2017, петък, 15:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        0:3 (0:2) 
Верея II (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Дмгр)        1:1 (1:1) 
Борислав 2009 (Първомай) - Арда (Кърджали)                5:0 
Марица (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (2:0) 
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 1:2 
Раковски 2011 (Раковски) - Атлетик (Куклен)               1:3 
Любимец (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)          0:3 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Карнобат (Карнобат)                    2:1 (1:0) 
Миньор (Раднево) - Елхово (Елхово)                        2:0 

                           XXIII кръг

1 април 2017, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             4:1 
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                        0:0 
Карнобат (Карнобат) - Любимец (Любимец)                   2:1 (1:0) 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Раковски 2011 (Раковски)   1:0 
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                    2:1 (1:1) 
Гигант (Съединение) - Марица (Пловдив)                    1:0 (1:0) 
Розова долина (Казанлък) - Борислав 2009 (Първомай)       2:0 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Верея II (Стара Загора)                 3:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Загорец (Нова Загора)          0:2 

                           XXIV кръг

5 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     2:0 
Загорец (Нова Загора) - Арда (Кърджали)                   3:0 
Верея II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)        0:1 
Борислав 2009 (Първомай) - Гигант (Съединение)            1:0 
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       3:1 (1:0) 
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)        3:1 
Раковски 2011 (Раковски) - Карнобат (Карнобат)            2:1 
Любимец (Любимец) - Елхово (Елхово)                       1:0 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Миньор (Раднево)                       2:1 

                           XXV кръг

8 април 2017, събота, 17:00 ч:
Елхово (Елхово) - Раковски 2011 (Раковски)                2:2 
Карнобат (Карнобат) - Евроколеж (Пловдив)                 6:0 (5:0) 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица (Пловдив)           1:0 
Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               0:1 (0:1) 
Гигант (Съединение) - Верея II (Стара Загора)             2:2 
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          0:3 (0:0) 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Димитровград 1947 (Димитровград)        2:0 
9 април 2017, неделя, 17:00 ч:
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Асеновец 2005 (Асеновград)             6:0 
Миньор (Раднево) - Любимец (Любимец)                      1:2 

                           XXVI кръг

14 април 2017, петък, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              1:1 
Димитровград 1947 (Дмгр) - Розова долина (Казанлък)       4:0 (1:0) 
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               6:0 
Верея II (Стара Загора) - Атлетик (Куклен)                0:2 
Борислав 2009 (Първомай) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:3 
Марица (Пловдив) - Карнобат (Карнобат)                    1:0 (1:0) 
Евроколеж (Пловдив) - Елхово (Елхово)                     3:0 (0:0) 
Раковски 2011 (Раковски) - Миньор (Раднево)               2:2 
Любимец (Любимец) - Ураган (Бояджик)                      2:1 

                           XXVII кръг

22 април 2017, събота, 16:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Борислав 2009 (Първомай)            1:0 (0:0) 
22 април 2017, събота, 17:00 ч:
Любимец (Любимец) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:1 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Раковски 2011 (Раковски)              11:1 
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                    4:1 (2:0) 
Елхово (Елхово) - Марица (Пловдив)                        0:4 (0:3) 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея II (Стара Загора)    1:1 
Атлетик (Куклен) - Загорец (Нова Загора)                  1:3 
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:0 
Розова долина (Казанлък) - Арда (Кърджали)                5:0 

                           XXVIII кръг

25 април 2017, вторник, 17:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Карнобат (Карнобат)             1:3 
26 април 2017, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     0:1 (0:0) 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Гигант (Съединение)                     3:0 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Атлетик (Куклен)       2:0 (0:0) 
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Елхово (Елхово)                6:1 
Марица (Пловдив) - Миньор (Раднево)                       1:0 (1:0) 
Евроколеж (Пловдив) - Ураган (Бояджик)                    0:1 (0:0) 
Раковски 2011 (Раковски) - Любимец (Любимец)              3:1 

                           XXIX кръг

29 април 2017, събота, 17:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)     0:0 
Любимец (Любимец) - Евроколеж (Пловдив)                   3:1 (2:1) 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Марица (Пловдив)                       1:2 (1:1) 
Миньор (Раднево) - Борислав 2009 (Първомай)               1:1 (1:1) 
Елхово (Елхово) - Верея II (Стара Загора)                 0:5 сл. 
Карнобат (Карнобат) - Загорец (Нова Загора)               1:0 (1:0) 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   1:2 
Атлетик (Куклен) - Арда (Кърджали)                        4:1 * 
* - мачът започва с 15' закъснение, в 17:15 ч, заради забавяне на гостите заради
    повреда в автобуса им.
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            2:1 

                           XXX кръг

5 май 2017, петък, 18:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Карнобат (Карнобат)    1:2 (0:0) 
Загорец (Нова Загора) - Елхово (Елхово)                   3:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Ураган (Бояджик)               2:2 (0:0) 
6 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          4:0 
Розова долина (Казанлък) - Атлетик (Куклен)               1:1 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:0 
Марица (Пловдив) - Любимец (Любимец)                      2:0 
Евроколеж (Пловдив) - Раковски 2011 (Раковски)            1:0 
7 май 2017, неделя, 18:00 ч:
Верея II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                0:5 сл. 

                           XXXI кръг

10 май 2017, сряда, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:3 (0:2) 
Раковски 2011 (Раковски) - Марица (Пловдив)               0:4 (0:1) 
Любимец (Любимец) - Борислав 2009 (Първомай)              0:0 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Верея II (Стара Загора)                2:5 (1:1) 
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  0:2 
в Тополовград:
Елхово (Елхово) - Димитровград 1947 (Димитровград)        0:1 
Карнобат (Карнобат) - Арда (Кърджали)                     4:0 (2:0) 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   1:1 
Атлетик (Куклен) - Гигант (Съединение)                    6:0 

                           XXXII кръг

13 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)             3:1 
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:0 
Розова долина (Казанлък) - Карнобат (Карнобат)            1:1 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       0:1 
Загорец (Нова Загора) - Ураган (Бояджик)                  5:0 
Верея II (Стара Загора) - Любимец (Любимец)               4:0 
Борислав 2009 (Първомай) - Раковски 2011 (Раковски)       2:0 
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                    2:4 
15 май 2017, понеделник, 18:00 ч:
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Елхово (Елхово)                         5:0 (1:0) 

                           XXXIII кръг

19 май 2017, петък, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Арда (Кърджали)                        2:0 (1:0) 
20 май 2017, събота, 18:00 ч:
Марица (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             5:2 
Евроколеж (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)            5:1 
Раковски 2011 (Раковски) - Верея II (Стара Загора)        3:1 
Любимец (Любимец) - Загорец (Нова Загора)                 0:7 
в Кабиле:
Ураган (Бояджик) - Димитровград 1947 (Димитровград)       2:0 
в Тополовград:
Елхово (Елхово) - Розова долина (Казанлък)                0:4 сл. * 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Елхово.
Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                 2:1 
Свиленград 1921 (Свиленград) - Атлетик (Куклен)           1:1 

                           XXXIV кръг

26 май 2017, петък, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Карнобат (Карнобат)                    2:2 
27 май 2017, събота, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свил)       3:0 сл. 
Гигант (Съединение) - Елхово (Елхово)                     2:1 
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               2:3 
в Перперек:
Арда (Кърджали) - Ураган (Бояджик)                        7:1 
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец (Любимец)      3:0 сл. 
Загорец (Нова Загора) - Раковски 2011 (Раковски)          4:0 
Верея II (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)             5:3 
Борислав 2009 (Първомай) - Марица (Пловдив)               1:4 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Загорец (Нова Загора) XXX 1:0 2:0 1:0 5:1 3:2 1:1 5:0 1:1 1:1 1:0 6:0 2:0 4:0 4:0 3:0 2:0 3:0 2. Марица (Пловдив) 1:0 XXX 1:0 2:1 3:1 2:1 2:4 4:0 5:2 2:0 8:0 2:0 4:1 5:0 1:0 7:1 2:0 7:0 3. Карнобат (Карнобат) 1:0 2:1 XXX 1:2 4:0 1:0 6:0 3:1 5:1 1:0 3:1 2:1 3:0 7:2 2:2 4:0 2:1 4:1 4. Розова долина (Казанлък) 0:3 1:0 1:1 XXX 1:1 2:0 4:0 2:0 2:0 3:0 3:2 2:1 4:2 2:0 2:3 5:0 2:1 4:0 5. Атлетик (Куклен) 1:3 1:0 2:2 1:0 XXX 0:1 2:1 0:1 2:0 1:0 3:0 6:0 2:1 3:4 0:1 4:1 4:1 2:0 6. Борислав 2009 (Първомай) 1:1 1:4 2:1 4:2 0:0 XXX 1:2 2:2 1:0 1:0 4:4 1:0 1:3 2:0 3:0 5:0 2:0 6:1 7. Евроколеж (Пловдив) 0:1 0:2 2:1 2:1 3:3 5:1 XXX 0:1 2:3 0:0 4:2 1:2 3:1 1:0 1:0 4:0 4:2 3:0 8. Ураган (Бояджик) 1:1 1:2 2:1 2:0 1:0 2:1 4:3 XXX 6:0 2:0 2:5 5:3 1:2 11:1 2:1 1:0 1:1 2:2 9. Асеновец 2005 (Асеновград) 0:3 0:2 1:2 0:1 3:1 3:2 1:3 2:0 XXX 2:0 6:0 4:0 3:0* 2:4 4:1 1:1 1:1 3:2 10. Димитровград 1947 (Димитровград) 0:2 0:3 1:2 4:0 2:0 1:1 2:0 1:0 2:1 XXX 1:1 4:2 1:2 1:2 0:1 3:2 3:0* 2:1 11. Верея II (Стара Загора) 0:1 3:2 1:3 0:1 0:2 1:4 5:3 7:0 1:0 1:1 XXX 3:1 3:2 3:0 0:5* 4:1 4:0 2:3 12. Гигант (Съединение) 1:3 1:0 1:2 2:1 1:1 1:5 3:1 1:0 0:1 0:0 2:2 XXX 1:0 5:1 1:2 2:1 6:1 2:1 13. Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1 1:0 0:2 1:1 1:1 2:0 2:6 1:1 0:1 1:2 1:1 3:3 XXX 1:0 2:0 1:1 2:1 1:0 14. Раковски 2011 (Раковски) 1:1 0:4 2:1 1:6 1:3 0:1 1:1 4:1 0:0 1:1 3:1 1:2 1:1 XXX 2:2 3:0 3:1 4:2 15. Миньор (Раднево) 0:2 0:6 0:3 1:3 0:0 1:1 4:1 2:0 4:1 0:1 0:2 1:0 1:1 0:3 XXX 2:0 1:2 2:0 16. Арда (Кърджали) 0:1 2:3 1:2 2:2 1:1 2:2 2:1 7:1 0:0 2:0 3:1 3:0 1:0 3:1 3:1 XXX 2:1 5:0 17. Любимец (Любимец) 0:7 0:4 1:1 0:4 2:6 0:0 3:1 2:1 2:1 1:0 3:1 4:4 0:3 1:4 1:1 2:0 XXX 1:0 18. Елхово (Елхово) 0:2 0:4 2:4 0:4* 0:3 2:1 2:1 0:0 0:2 0:1 0:5* 1:2 0:2 2:2 4:0 1:2 0:2 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре