Югозападна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

26 февруари 2017, неделя / XVIII кръг:
Пирин (Гоце Делчев) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
ФК Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                   - 
Пирин (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Чепинец (Велинград)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сливнишки герой (Сливница)         17   13   0   4   39:9    39       
-------------------------------------------------------------------
 2. Струмска слава 1927 (Радомир)      17   11   5   1   41:10   38       
 3. Беласица (Петрич)                  17   10   5   2   26:12   35       
 4. ФК Миньор (Перник)                 17   10   4   3   27:17   34       
 5. Пирин (Гоце Делчев)                17   10   3   4   31:13   33        [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 6. Септември (Симитли)                17    9   6   2   28:16   33 [-]    [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 7. Рилски спортист 2011 (Самоков)     17    8   4   5   29:27   28       
 8. Чавдар (Етрополе)                  17    8   2   7   34:20   26 [+][*] [1 0 0  4:0  3]
 9. Марек 1915 (Дупница)               17    8   2   7   23:27   26 [+]    [0 0 1  0:4  0]
10. Ботев 1937 (Ихтиман)               17    8   1   8   29:28   25       
11. Хебър 1918 (Пазарджик)             17    6   3   8   26:26   21 [+][*]
12. Германея (Сапарева баня)           17    5   3   9   30:29   18       
13. Балкан 1929 (Ботевград)            17    4   5   8   27:33   17 [+]    [1 0 0  3:1  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Велбъжд (Кюстендил)                17    5   2  10   25:30   17        [0 0 1  1:3  0]
15. Пирин (Разлог)                     17    4   3  10   11:28   15 [-][*] [0 1 0  0:0  1, -17 обща ГР]
16. Свобода 2011 (Пещера)              17    4   3  10   14:36   15 [+]    [0 1 0  0:0  1, -22 обща ГР]
-------------------------------------------------------------------
17. Вихрен 1925 (Сандански)            17    4   1  12   13:28   13       
18. Чепинец (Велинград)                17    0   0  17   14:78    0       

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Югозападна Трета лига подават заявки 14 от 18-те отбора, осигурили си място в Югозападна "В" АФГ в края на миналия сезон; Витоша (Бистрица), Царско село 2015 (София) и Локомотив 1929 (София) са приети във Втора лига; а Септември (София) се обединява с Пирин 2002 (Разлог) във Втора лига. За попълване на освободените места в групата са поканени трите отбора, отпаднали на квалификациите за попълване през юни - Брацигово (Брацигово), Малеш 1940 (Микрево) и ОФК Костинброд 2012 (Костинброд). От тях участие заявява само Малеш 1940. В последствие са поканени и допуснати до участие и още три отбора - Балкан 1929 (Ботевград), Свобода 2011 (Пещера) и Правец (Правец).
  - Чико (Бяга) се обединява с Хебър 1918 (Пазарджик) в Хебър 1918 (Пазарджик).
  - Малеш 1940 (Микрево) се обединява с възстановен клуб от Разлог. Предстои да бъде окончателно потвърдено името на новия клуб, който е базиран в Разлог.
  - Правец (Правец) се обединява с възстановен клуб от Етрополе. Предстои да бъде окончателно потвърдено името на новия клуб, който е базиран в Етрополе.
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове в Коларово.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.

Голмайстори
17 - Цветелин Цаковски      - Балкан 1929 (Ботевград)
11 - Томи Костадинов        - Пирин (Гоце Делчев)
   - Стоян Георгиев         - Струмска слава 1927 (Радомир)
10 - Андон Гущеров          - Септември (Симитли)
   - Петър Петров           - Ботев 1937 (Ихтиман)
 9 - Александър Александров - Сливнишки герой (Сливница)
   - Николай Ботев          - Чавдар (Етрополе)
   - Ивайло Стоянов         - Струмска слава 1927 (Радомир)
   - Мариан Хаджиев         - Сливнишки герой (Сливница)
   - Алек Манолов           - Германея (Сапарева баня)
   - Петко Петков           - Рилски спортист 2011 (Самоков)
 8 - Смаил Креболиев        - Септември (Симитли)

                           I кръг

14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Гоце Делчев)              1:2 (1:1) 
  [1:0 Здравко Лазаров 10', 1:1 Георги Самокишев 14', 1:2 Мариян Ловков 61'], 1 500 зрители
Септември (Симитли) - ФК Миньор (Перник)                  2:3 (0:0) 
  [0:1 Даниел Стефанов 46'-д, 1:1 Андон Гущеров 53', 2:1 Смаил Креболиев 74',
   2:2 Владимир Гогов 81', 2:3 Денислав Балев 90'+3'], 300 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Разлог)           0:0 
  150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)            0:2 (0:2) 
  [0:2 Николай Стоянов 18',21'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            2:0 (1:0) 
  [1:0 Мариан Хаджиев 30', 2:0 Стефан Аличков 49'], 101 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)               2:2 (1:2) 
  [1:0 Цветелин Цаковски 22', 1:1 Владимир Кабранов 37', 1:2 Валентин Костов 40',
   2:2 Цветелин Цаковски 90'+3'], 300 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:2 (0:2) 
  [0:1 Алек Манолов 20', 0:2 Йордан Йовчев 24', 1:2 Иво Велинов 70']
  [ид: Михаел Кисьов (В) 63'], 100 зрители
Чепинец (Велинград) - Марек 1915 (Дупница)                1:4 (0:1) 
  [0:1 Радостин Джогански 24', 0:3 Росен Йорданов 53',58'; 1:3 Никола Билярски 72',
   1:4 Еньо Кръстовчев 90'+1'], 300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Свобода 2011 (Пещера)     4:0 (2:0) 
  [1:0 Стоян Георгиев 18', 3:0 Ивайло Стоянов 41'-д,72'-д; 4:0 Кристиян Тасев 81'], 200 зрители

                           II кръг

21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Свобода 2011 (Пещера)               3:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Самокишев 30', 2:0 Борислав Хазуров 56', 3:0 Георги Самокишев 89']
  [чк: Венцислав Димитров (С) 83'], 500 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)      0:3 (0:1) 
  [0:1 Стоян Георгиев 18', 0:3 Тодор Зюмбулев 57',83'], 400 зрители
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)           11:1 (7:0) 
  [1:0 Антонио Арсов 4', 2:0 Радостин Димкин 8', 4:0 Алек Манолов 11',27'-д;
   5:0 Денис Шаранков 32', 6:0 Борис Томов 37'-аг, 8:0 Илиян Генов 39',50';
   8:1 Николай Байраков 71'-д, 9:1 Стефан Александров 77', 10:1 Денис Шаранков 81',
   11:1 Христо Костов 87'], 100 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:1 (1:1) 
  [1:0 Владимир Кабранов 21', 1:1 Адриян Бачовски 45', 2:1 Красимир Шапкаров 50',
   3:1 Мартин Таушанов 52'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград)               1:1 (0:0) 
  [1:0 Николай Иванов 65'-д, 1:1 Цветелин Цаковски 69'], 600 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         0:1 (0:0) 
  [0:1 Мариан Хаджиев 69']
  [чк: Мирослав Кацаров (Б) 81'], 200 зрители
Пирин (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)                  0:1 (0:0) 
  [0:1 Валери Георгиев 90'+1'], 200 зрители
ФК Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       3:1 (2:1) 
  [2:0 Георги Ризов 4',26'; 2:1 Жак Пехливанов 33', 3:1 Христо Петров 84'], 500 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли)              1:1 (1:1) 
  [0:1 Андон Гущеров 10', 1:1 Тодор Колев 25']
  [чк: Красимир Здравков (Х) 83'], 1 250 зрители

                           III кръг

28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)   2:2 (0:1) 
  [0:1 Тодор Колев 12', 1:1 Ангел Максимов 65', 2:1 Петко Петков 83',
   2:2 Николай Николаев 90'+1'], 500 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Христо Петров 67'], 250 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Разлог)               5:0 (2:0) 
  [1:0 Мариан Хаджиев 7', 2:0 Стефан Аличков 19', 3:0 Красимир Георгиев 58',
   4:0 Николай Маринов 64', 5:0 Александър Александров 76'], 50 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            1:1 (0:1) 
  [0:1 Васил Велев 7', 1:1 Ивайло Златев 81'], 250 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   1:0 (0:0) 
  [1:0 Атанас Курдов 90'+1'], 100 зрители
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   1:5 (1:3) 
  [0:1 Божидар Яков 6', 0:3 Красимир Шапкаров 11',30'; 1:3 Краси Кючуков 44',
   1:4 Красимир Шапкаров 47', 1:5 Мартин Таушанов 54'], 150 зрители
Струмска слава 1927 (Рад) - Германея (Сапарева баня)      4:0 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Стоянов 12', 2:0 Тодор Зюмбулев 47', 3:0 Ивайло Стоянов 65'-д,
   4:0 Калоян Евгениев 67'], 300 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Марек 1915 (Дупница)              1:0 (0:0) 
  [1:0 Димитър Зайков 69'], 200 зрители
28 август 2016, неделя, 19:30 ч:
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:1 (1:1) 
  [0:1 Георги Самокишев 38', 1:1 Божидар Станчев 43'], 550 зрители

                           IV кръг

31 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)                3:0 (1:0) 
  [1:0 Иван Спахиев 37', 2:0 Борислав Шабанов 55', 3:0 Радослав Анев 66']
  [чк: Иван Спахиев (П) 41'], 300 зрители
Германея (Сапарева баня) - Свобода 2011 (Пещера)          1:2 (1:1) 
  [0:1 Димитър Стоянов 13', 1:1 Антонио Арсов 25', 1:2 Атанас Велев 90'+2'-д]
  [чк: Венцислав Димитров (С) 82'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:1 (1:1) 
  [1:0 Владимир Кабранов 14', 1:1 Стоян Георгиев 32'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Чепинец (Велинград)                   6:2 (2:0) 
  [1:0 Михаил Михайлов 1', 2:0 Николай Ботев 9', 3:0 Симеон Вешев 54',
   4:0 Огнян Младенов 66'-аг, 5:0 Николай Ботев 67', 5:1 Красимир Даржанлиев 71',
   6:1 Виктор Пенчев 82', 6:2 Кристиян Ковачев 90'], 500 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                отложен * 
* - отложен заради проливен дъжд.
Пирин (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Раданов 55'], 150 зрители
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)           1:0 (0:0) 
  [1:0 Томислав Павлов 88'-д], 400 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)          2:0 (1:0) 
  [1:0 Здравко Лазаров 7'-д, 2:0 Александър Ал.Димитров 87'], 200 зрители
31 август 2016, сряда, 19:30 ч:
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      3:2 (1:1) 
  [1:0 Смаил Креболиев 13', 1:1 Калоян Янков 27', 1:2 Васил Киров 67',
   2:2 Кирил Георгиев 75', 3:2 Асен Топузов 90'+1'], 300 зрители
7 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                3:1 (2:1) 
  [0:1 Михаел Кисьов 9', 1:1 Петър Петров 13', 3:1 Стоян Кадифчин 20',69']
  [ид: Васил Велев (Б) 90'+1']
  [чк: Кристиян Георгиев (В) 90'+1'], 300 зрители

                           V кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      1:0 (0:0) 
  [1:0 Петко Петков 58'], 500 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)             1:3 (1:1) 
  [1:0 Александър Русков 9', 1:1 Смаил Креболиев 40', 1:2 Андон Гущеров 60'-д,
   1:3 Смаил Креболиев 82'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)       1:0 (0:0) 
  [1:0 Мариан Хаджиев 70'], 320 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Миньор (Перник)              3:3 (2:2) 
  [1:0 Цветелин Цаковски 13', 1:1 Томислав Павлов 17', 2:1 Борис Райчев 32',
   2:2 Томислав Павлов 45'+6', 2:3 Христо Петров 52', 3:3 Ивайло Бояджиев 57'], 500 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Разлог)                      2:1 (1:1) 
  [0:1 Атанас Георгиев 27', 1:1 Атанас Пенков 44', 2:1 Николай Петков 79']
  [чк: Петър Алгерин (П) 90'+3'], 106 зрители
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман)                1:3 (0:2) 
  [0:1 Стоян Кадифчин 23', 0:2 Ангел Лачов 39', 0:3 Стоян Кадифчин 57',
   1:3 Кристиян Ковачев 72']
  [чк: Николай Христов (Ч) 90'], 100 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)         3:2 (0:1) 
  [0:1 Михаил Михайлов 15', 1:1 Тодор Зюмбулев 50', 1:2 Михаил Михайлов 60',
   2:2 Николай Николов 72', 3:2 Ивайло Стоянов 85'], 200 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Беласица (Петрич)                 1:1 (0:0) 
  [0:1 Мартин Таушанов 73', 1:1 Атанас Велев 90'+3'-д], 500 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)           1:0 (0:0) 
  [1:0 Робертин Атанасов 48'], 800 зрители

                           IV кръг - отложен мач

7 септември 2016, сряда, 17:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                3:1 (2:1) 
  [0:1 Михаел Кисьов 9', 1:1 Петър Петров 13', 3:1 Стоян Кадифчин 20',69']
  [ид: Васил Велев (Б) 90'+1']
  [чк: Кристиян Георгиев (В) 90'+1'], 300 зрители

                           VI кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)            1:1 (1:0) 
  [1:0 Томи Костадинов 23', 1:1 Алек Манолов 76'-д], 400 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                  2:1 (0:0) 
  [0:1 Еньо Кръстовчев 65', 1:1 Любомир Граминов 71', 2:1 Владимир Кабранов 86']
  [чк: Асен Нешев (М) 86'], 150 зрители
Чавдар (Етрополе) - Свобода 2011 (Пещера)                 3:1 (2:0) 
  [1:0 Симеон Вешев 10', 3:0 Виктор Пенчев 21',49'; 3:1 Стефан Стоичков 90'], 202 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:5 (0:1) 
  [0:1 Ивайло Стоянов 25'-д, 0:2 Димитър Петков 54', 0:3 Стоян Георгиев 57',
   0:4 Кристиян Тасев 64', 0:5 Николай Николов 67', 1:5 Ангел Лачов 86'], 100 зрители
Пирин (Разлог) - Чепинец (Велинград)                      2:1 (1:0) 
  [1:0 Костадин Кацимерски 38', 2:0 Тодор Пандев 48'-д, 2:1 Николай Байраков 90'+2'], 30 зрители
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                  2:0 (1:0) 
  [1:0 Томислав Павлов 36', 2:0 Христо Петров 65'], 300 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград)          3:2 (0:1) 
  [0:1 Цветелин Цаковски 45', 0:2 Ивайло Златев 59', 1:2 Димитър Дечев 74',
   2:2 Николай Николаев 79', 3:2 Георги П.Георгиев 83']
  [ид: Здравко Лазаров (Х) 34']
  [чк: Денис Мартинов (Б) 90'+2', Никола Димитров (Х) 90'+3'], 300 зрители
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)          1:0 (0:0) 
  [1:0 Емил Драчев 56'], 350 зрители
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)      2:0 (1:0) 
  [1:0 Васил Киров 35', 2:0 Жак Пехливанов 77'], 200 зрители

                           VII кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             0:3 (0:2) 
  [0:1 Томи Костадинов 31', 0:2 Борислав Хазуров 45'+1', 0:3 Томи Костадинов 88'], 400 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   3:0 (0:0) 
  [1:0 Красимир Георгиев 58', 2:0 Божидар Атанасов 87', 3:0 Александър Александров 90'+2'], 150 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли)             1:4 (0:0) 
  [0:1 Смаил Креболиев 50', 0:2 Антон Мангурев 55', 1:2 Ивайло Златев 61',
   1:3 Андон Гущеров 79', 1:4 Кирил Георгиев 89']
  [чк: Здравко Атанасов (Б) 74'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)              3:1 (1:1) 
  [0:1 Никола Димитров 24', 1:1 Александър Евг.Димитров 45'+2'-д, 2:1 Иво Велинов 67',
   3:1 Адриян Бачовски 77']
  [чк: Красимир Здравков (Х) 36'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - ФК Миньор (Перник)                  1:4 (1:1) 
  [1:0 Кристиян Ковачев 16', 1:1 Даниел Гогов 28', 1:2 Георги Ризов 49',
   1:3 Христо Петров 53', 1:4 Адриан Олегов 71'-д], 200 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Разлог)            4:0 (1:0) 
  [1:0 Тодор Зюмбулев 43', 2:0 Стоян Георгиев 56', 3:0 Георги Иванов 72',
   4:0 Екундайо Джайеоба 82'], 300 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев 1937 (Ихтиман)              1:3 (0:2) 
  [0:1 Мирослав Кацаров 41', 0:2 Петър Петров 44', 1:2 Атанас Велев 56'-д,
   1:3 Петър Петров 81'], 300 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                  0:4 (0:1) 
  [0:2 Николай Ботев 19',58'; 0:3 Николай Иванов 65', 0:4 Николай Ботев 73'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Владимир Кабранов 63'-д]
  [чк: Йордан Йовчев (Г) 62'], 200 зрители

                           VIII кръг

22 септември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Пирин (Разлог) - Свобода 2011 (Пещера)                    0:0 
  [ид: Тодор Пандев (П) 20'], 100 зрители
24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      0:2 (0:1) 
  [0:1 Николай Маринов 21'-д, 0:2 Мариан Хаджиев 90'+1'], 200 зрители
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   1:0 (0:0) 
  [1:0 Радослав Анев 66'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Германея (Сапарева баня)              1:1 (0:1) 
  [0:1 Даниел Димитров 18', 1:1 Виктор Пенчев 87'], 100 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница)               4:1 (1:0) 
  [1:0 Стоян Кадифчин 33', 4:0 Петър Петров 67',73',85'; 4:1 Росен Йорданов 90'], 200 зрители
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        0:0 
  1 200 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)              3:0 (1:0) 
  [1:0 Михаел Пърчев 30'-аг, 2:0 Иван Андреев 75', 3:0 Здравко Лазаров 85'], 350 зрители
Септември (Симитли) - Велбъжд (Кюстендил)                 1:1 (1:0) 
  [1:0 Кирил Георгиев 26', 1:1 Атанас Пенков 83'], 300 зрители
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)      4:1 (2:1) 
  [1:0 Виктор Колев 2', 2:0 Виктор Младенов 7', 2:1 Цветелин Цаковски 21',
   3:1 Виктор Младенов 60', 4:1 Доменик Аврамов 88'], 200 зрители

                           IX кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)          1:0 (1:0) 
  [1:0 Весислав Иванов 25']
  [чк: Радослав Анев (П) 38'], 200 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)         1:0 (1:0) 
  [1:0 Цветелин Цаковски 26'], 300 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      3:4 (1:3) 
  [0:1 Петко Петков 19', 0:2 Виктор Младенов 34', 1:2 Михаел Кисьов 41',
   1:3 Петко Петков 44', 1:4 Жак Пехливанов 54', 2:4 Михаел Кисьов 70',
   3:4 Атанас Пенков 90'+1'], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Септември (Симитли)                 1:3 (0:1) 
  [0:1 Ибрахим Алим 38', 0:2 Андон Гущеров  47'-д, 1:2 Николай Байраков 85',
   1:3 Андон Гущеров 89'], 100 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)    1:0 (0:0) 
  [1:0 Стоян Георгиев 63'], 250 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - ФК Миньор (Перник)                0:1 (0:0) 
  [0:1 Веско Весков 90'+3'], 500 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Разлог)                     2:0 (0:0) 
  [1:0 Робертин Атанасов 46', 2:0 Илиян Чавдаров 85'], 101 зрители
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           1:3 (1:2) 
  [0:1 Пол Александров 2', 1:1 Даниел Димитров 15', 1:2 Стоян Кадифчин 35',
   1:3 Петър Петров 90'+3'], 200 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)                     1:0 (1:0) 
  [1:0 Любомир Танев 33']
  [ид: Владимир Кабранов (Б) 26'], 200 зрители

                           X кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)                   2:1 (1:1) 
  [1:0 Антонио Цанков 9', 1:1 Николай Ботев 36', 2:1 Георги Калайджиев 47']
  [ид: Борислав Хазуров (П) 41']
  [чк: Радослав Моллов (П) 56', Виктор Пенчев (Ч) 71'], 600 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                  0:2 (0:0) 
  [0:1 Атанас Димитров 68', 0:2 Мартин Таушанов 73'], 89 зрители
Пирин (Разлог) - Германея (Сапарева баня)                 2:3 (0:1) 
  [0:1 Алек Манолов 9', 1:1 Борис Кондев 58'-д, 1:2 Димитър Димитров 87',
   2:2 Цветелин Якимов 88', 2:3 Димитър Димитров 90'+2'], 200 зрители
ФК Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                 1:1 (1:1) 
  [1:0 Веско Весков 15', 1:1 Джордж Николов 33']
  [чк: Росен Йорданов (Мар) 55', Христо Петров (Мин) 62', Александър Близнаков (Мар) 90',
       Радостин Джогански (Мар) 90'], 400 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)            2:0 (1:0) 
  [1:0 Спас Милушев 45', 2:0 Кристиян Джамов 82'], 500 зрители
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)       0:0 
  250 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чепинец (Велинград)      2:1 (1:0) 
  [1:0 Иван Гемеджиев 20', 1:1 Васил Содев 88', 2:1 Виктор Младенов 90'], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             2:1 (2:0) 
  [1:0 Александър Русков 16', 2:0 Илия Каталски 45', 2:1 Михаел Кисьов 70']
  [чк: Никола Георгиев (Вих) 90'+2'], 100 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)      1:0 (0:0) 
  [1:0 Ивайло Цветков 86'-д], 200 зрители

                           XI кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин (Гоце Делчев)             3:0 (0:0) 
  [1:0 Цветелин Цаковски 53', 2:0 Иван Мишев 56'-д, 3:0 Цветелин Цаковски 90'+3'], 160 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          1:3 (0:0) 
  [0:1 Мариан Хаджиев 56', 0:2 Александър Александров 70', 1:2 Костадин Куков 83',
   1:3 Мариан Хаджиев 89']
  [ид: Атанас Курдов (В) 36'], 50 зрители
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Валери Георгиев 76'-д], 100 зрители
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    2:1 (0:0) 
  [1:0 Стоян Георгиев 57', 2:0 Димитър Петков 61', 2:1 Ангел Максимов 81'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Септември (Симитли)               1:1 (1:0) 
  [1:0 Димитър Стоянов 28', 1:1 Смаил Креболиев 75'], 150 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)             2:1 (1:0) 
  [1:0 Димитър Владимиров 25', 1:1 Кристиян Джамов 84', 2:1 Еньо Кръстовчев 90'+4'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)             1:1 (1:1) 
  [1:0 Георги Дончев 12', 1:1 Томислав Павлов 32']
  [ид: Томислав Павлов (М) 32'], 300 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин (Разлог)                        2:1 (2:0) 
  [1:0 Владимир Кабранов 20', 2:0 Красимир Шапкаров 39', 2:1 Сибил Карагьозов 90'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  4:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Иванов 29', 2:0 Симеон Вешев 49', 3:0 Николай Иванов 56',
   4:0 Николай Ботев 74'], 350 зрители

                           XII кръг

22 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)          9:0 (5:0) 
  [2:0 Красимир Георгиев 3',16'; 3:0 Ангел Маджиров 24', 5:0 Александър Александров 42',44';
   6:0 Костадин Кафтанов 51', 7:0 Александър Александров 58', 8:0 Ангел Маджиров 82',
   9:0 Александър Александров 83'], 100 зрители
23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)                2:0 (2:0) 
  [1:0 Томи Костадинов 3'-д, 2:0 Борислав Хазуров 30'], 200 зрители
Пирин (Разлог) - Чавдар (Етрополе)                        0:2 (0:2) 
  [0:1 Симеон Вешев 8', 0:2 Николай Ботев 20']
  [чк: Атанас Георгиев (П) 89'], 100 зрители
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                    отложен 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)         2:1 (1:1) 
  [1:0 Александър Ал.Димитров 29', 1:1 Алек Манолов 36'-д, 2:1 Тодор Колев 61'], 400 зрители
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                отложен 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Свобода 2011 (Пещера)    2:1 (2:0) 
  [1:0 Ивайло Захариев 25', 2:0 Петко Петков 26', 2:1 Атанас Трендафилов 47'], 250 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)   0:0 
  300 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Велбъжд (Кюстендил)             3:1 (1:1) 
  [0:1 Атанас Пенков 5', 1:1 Ивайло Златев 26', 3:1 Цветелин Цаковски 55',89'], 300 зрители
16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                    0:1 (0:1) 
  [0:1 Димитър Стоев 9']
  [ид: Томислав Павлов (М) 28'], 200 зрители
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                3:1 (2:0) 
  [2:0 Андон Гущеров 31',43'; 3:0 Росен Йорданов 73'-аг, 3:1 Илиян Чавдаров 90'+2'], 100 зрители

                           XIII кръг

28 октомври 2016, петък, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:1 (0:0) 
  [0:1 Томи Костадинов 78', 1:1 Жорж Георгиев 88']
  [чк: Атанас Пенков (В) 51'], 60 зрители
30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Балкан 1929 (Ботевград)             2:3 (2:1) 
  [1:0 Краси Кючуков 1', 2:0 Крситиян Ковачев 29', 2:3 Цветелин Цаковски 33',88',90'+4']
  [чк: Николай Байраков (Ч) 16', Цветослав Ботев (Б) 16', Денис Мартинов (Б) 70'], 150 зрители
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)    отложен 
Свобода 2011 (Пещера) - Вихрен 1925 (Сандански)           1:6 (0:3) 
  [0:1 Георги Владимиров 5', 0:2 Васил Захариев 16', 0:3 Никола Георгиев 30',
   0:5 Петър Мицев 52',71'; 1:5 Димитър Стоянов 74', 1:6 Георги Владимиров 88'], 150 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:1 (0:0) 
  [1:0 Димитър Чечев 70', 1:1 Васил Киров 87']
  [чк: Янко Ангелов (Рс) 63'], 200 зрители
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)            отложен 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                отложен 
Чавдар (Етрополе) - ФК Миньор (Перник)                    отложен 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Разлог)                     0:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Раданов 59'], 100 зрители
16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)    1:2 (0:1) 
  [0:1 Мариан Хаджиев 44', 1:1 Валентин Иванов 69', 1:2 Ангел Маджиров 81']
  [чк: Николай Николов (Сс) 79'], 100 зрители
23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)            0:2 (0:1) 
  [0:1 Андон Гущеров 19', 0:2 Ибрахим Алим 82'], 100 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:1 (1:1) 
  [1:0 Красимир Шапкаров 16', 1:1 Тодор Колев 28'], 150 зрители
Чавдар (Етрополе) - ФК Миньор (Перник)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Сидер Томов 79'], 200 зрители

                           XIV кръг

2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин (Разлог)                      3:0 (2:0) 
  [1:0 Георги Калайджиев 8', 3:0 Томи Костадинов 41',69']
  [чк: Тихомир Добрев (ПР) 67'], 300 зрители
ФК Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 3:2 (1:1) 
  [1:0 Даниел Йорданов 29', 1:1 Стефан Лачов 40', 2:1 Даниел Стефанов 61',
   3:1 Томислав Павлов 71'-д, 3:2 Петър Петров 90'+1'], 121 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                1:3 (0:2) 
  [0:1 Николай Иванов 4', 0:2 Михаил Михайлов 13', 0:3 Николай Иванов 80',
   1:3 Здравко Лазаров 83'], 150 зрители
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)     3:2 (1:1) 
  [1:0 Петко Петков 2', 1:1 Даниел Димитров 42', 1:2 Алек Манолов 74',
   2:2 Виктор Младенов 90', 3:2 Антонио Арсов 90'+3'-аг], 150 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)            0:2 (0:1) 
  [0:1 Даниел Георгиев 36', 0:2 Иван Янчев 90'+1'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Свобода 2011 (Пещера)        5:0 (3:0) 
  [2:0 Александър Александров 24',36'; 3:0 Ивайло Цветков 39'-д, 4:0 Божидар Атанасов 53',
   5:0 Красимир Георгиев 60'], 60 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)   1:1 (1:0) 
  [1:0 Цветелин Цаковски 18', 1:1 Валентин Иванов 62']
  [чк: Иван Редовски (Б) 90'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 5:1 (3:0) 
  [1:0 Михаел Кисьов 16', 2:0 Захари Янков 19', 3:0 Николай Петков 41',
   3:1 Георги Атанасов 50', 4:1 Кирил Мицов 55', 5:1 Жорж Георгиев 85']
  [чк: Радостин Борисов (Ч) 88'], 50 зрители
3 ноември 2016, четвъртък, 17:00 ч:
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   1:0 (0:0) 
  [1:0 Андон Гущеров 87']
  [чк: Мартин Таушанов (Б) 83'], 200 зрители

                           XV кръг

9 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:8 (0:3) 
  [0:1 Георги Калайджиев 21', 0:2 Томи Костадинов 44', 0:3 Борислав Хазуров 45',
   0:4 Атанас Спириев 47', 0:7 Томи Костадинов 54',59',84'; 0:8 Борислав Хазуров 90'], 100 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       2:1 (0:1) 
  [0:1 Николай Николов 13'-аг, 1:1 Ивайло Стоянов 69'-д, 2:1 Стоян Георгиев 75'], 100 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан 1929 (Ботевград)           3:2 (3:0) 
  [1:0 Димитър Стоянов 17', 2:0 Младен Манов 40', 3:0 Атанас Велев 43',
   3:1 Цветелин Цаковски 74', 3:2 Иван Мишев 90'], 100 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)        2:0 (2:0) 
  [1:0 Илиян Генов 35', 2:0 Алек Манолов 44'], 50 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                   2:0 (0:0) 
  [1:0 Михаил Михайлов 59', 2:0 Николай Ботев 89']
  [чк: Николай Стоилков (С) 42', Николай Иванов (Ч) 42'], 200 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик)             4:2 (1:1) 
  [0:1 Александър Ал.Димитров 27', 1:1 Петър Петров 36', 1:2 Здравко Лазаров 47'-д,
   2:2 Стефан Лачов 66', 3:2 Николай Стоянов 68', 4:2 Ангел Лачов 78'-д], 50 зрители
Пирин (Разлог) - ФК Миньор (Перник)                       2:0 (0:0) 
  [1:0 Матиас Ерера 46', Самсон Жегеде 86']
  [чк: Антон Киров (М) 73'], 50 зрители
23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         4:2 (2:1) 
  [0:1 Красимир Георгиев 18', 2:1 Илиян Чавдаров 38',44'; 3:1 Джордж Николов 61',
   4:1 Илиян Чавдаров 73', 4:2 Мариан Хаджиев 87'], 200 зрители
30 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:1 (1:0) 
  [1:0 Мартин Таушанов 14', 1:1 Петко Петков 78'], 200 зрители

                           XII кръг - отложени мачове

16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                    0:1 (0:1) 
  [0:1 Димитър Стоев 9']
  [ид: Томислав Павлов (М) 28'], 200 зрители
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                3:1 (2:0) 
  [2:0 Андон Гущеров 31',43'; 3:0 Росен Йорданов 73'-аг, 3:1 Илиян Чавдаров 90'+2'], 100 зрители

                           XIII кръг - отложен мач

16 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)    1:2 (0:1) 
  [0:1 Мариан Хаджиев 44', 1:1 Валентин Иванов 69', 1:2 Ангел Маджиров 81']
  [чк: Николай Николов (Сс) 79'], 100 зрители

                           XVI кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - ФК Миньор (Перник)                  1:0 (0:0) 
  [1:0 Леон Илиев 81'], 500 зрители
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Разлог)                   2:0 (1:0) 
  [1:0 Тодор Колев 19', 2:0 Николай Манчев 88'], ~ 200 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)        2:1 (1:1) 
  [1:0 Ангел Максимов 37', 1:1 Михаил Михайлов 43', 2:1 Петко Петков 73']
  [ид: Васил Киров (Рс) 50'], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               0:2 (0:1) 
  [0:1 Мартин Таушанов 18', 0:2 Владимир Кабранов 67'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     2:0 (1:0) 
  [1:0 Ангел Маджиров 38', 2:0 Красимир Георгиев 79'], 200 зрители
Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)            1:2 (1:0) 
  [1:0 Иван Редовски 18', 1:1 Димитър Чечев 52', 1:2 Илиян Чавдаров 61'], 300 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Свобода 2011 (Пещера)               2:0 (0:0) 
  [1:0 Николай Петков 73', 2:0 Жорж Георгиев 84'], 100 зрители
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:7 (1:3) 
  [0:1 Ивайло Стоянов 14', 0:2 Георги Иванов 17', 1:2 Кристиян Ковачев 27',
   1:3 Валентин Иванов 39', 1:4 Ивайло Стоянов 61', 1:5 Стоян Георгиев 66'-д,
   1:6 Калоян Евгениев 72', 1:7 Георги Иванов 79'], 50 зрители
20 ноември 2016, неделя, 17:00 ч:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                1:0 (1:0) 
  [1:0 Смаил Креболиев 2'], 200 зрители

                           XIII кръг - отложени мачове

23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)            0:2 (0:1) 
  [0:1 Андон Гущеров 19', 0:2 Ибрахим Алим 82'], 100 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:1 (1:1) 
  [1:0 Красимир Шапкаров 16', 1:1 Тодор Колев 28'], 150 зрители
Чавдар (Етрополе) - ФК Миньор (Перник)                    0:1 (0:0) 
  [0:1 Сидер Томов 79'], 200 зрители

                           XV кръг - отложен мач

23 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)         4:2 (2:1) 
  [0:1 Красимир Георгиев 18', 2:1 Илиян Чавдаров 38',44'; 3:1 Джордж Николов 61',
   4:1 Илиян Чавдаров 73', 4:2 Мариан Хаджиев 87'], 200 зрители

                           XVII кръг

27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Гоце Делчев)       3:0 (1:0) 
  [2:0 Стоян Георгиев 17',76'; 3:0 Тодор Зюмбулев 78'], 300 зрители
Свобода 2011 (Пещера) - Чепинец (Велинград)               2:0 (0:0) 
  [2:0 Станислав Чочков 71',86'-д]
  [ид: Атанас Трендафилов (С) 21'], 150 зрители
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                1:0 (1:0) 
  [1:0 Еньо Кръстовчев 26']
  [чк: Кирил Мицов (В) 66'], 1 000 зрители
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)        4:2 (1:0) 
  [1:0 Йордан Йовчев 40', 2:0 Алек Манолов 50'-д, 2:1 Цветелин Цаковски 59'-д,
   3:1 Радостин Димкин 63', 3:2 Борис Райчев 72', 4:2 Илиян Генов 90']
  [чк: Виктор Вълчев (Б) 49'], 69 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)            1:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Митушев 49']
  [чк: Весислав Иванов (Сг) 67'], 200 зрители
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)               4:2 (2:0) 
  [1:0 Марио Василев 6'-аг, 2:0 Николай Иванов 39', 3:0 Михаил Михайлов 51',
   4:0 Симеон Вешев 63', 4:1 Димитър Иванов 75', 4:2 Илия Каталски 90'+3'], 250 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     3:1 (1:0) 
  [1:0 Стоян Кадифчин 12', 2:0 Петър Петров 57', 2:1 Петко Петков 63',
   3:1 Стефан Лачов 77']
  [чк: Тихомир Крумов (Рс) 55'], 53 зрители
Пирин (Разлог) - Септември (Симитли)                      1:1 (0:0) 
  [0:1 Смаил Креболиев 47', 1:1 Борис Кондев 90'+1'], 200 зрители
ФК Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)               3:2 (2:0) 
  [1:0 Томислав Павлов 28', 3:0 Даниел Гогов 43',56'; 3:2 Тодор Колев 77',79'], 150 зрители

                           XV кръг - отложен мач

30 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:1 (1:0) 
  [1:0 Мартин Таушанов 14', 1:1 Петко Петков 78'], 200 зрители

                           XVIII кръг

26 февруари 2017, неделя:
Пирин (Гоце Делчев) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
ФК Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                   - 
Пирин (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Чепинец (Велинград)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 

                           XIX кръг

Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Гоце Делчев)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)       - 
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                    - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)                - 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Разлог)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)        - 
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 

                           XX кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    - 
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)               - 
Пирин (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)                - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                    - 
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Марек 1915 (Дупница) - Свобода 2011 (Пещера)               - 

                           XXI кръг

Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Германея (Сапарева баня)           - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)          - 
Чепинец (Велинград) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин (Разлог)                   - 
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)            - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли)       - 

                           XXII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)        - 
ФК Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)               - 
Пирин (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Беласица (Петрич) - Свобода 2011 (Пещера)                  - 
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)            - 

                           XXIII кръг

Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   - 
Свобода 2011 (Пещера) - Чавдар (Етрополе)                  - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)       - 
Чепинец (Велинград) - Пирин (Разлог)                       - 
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                   - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 

                           XXIV кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)    - 
Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)               - 
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)                   - 
Пирин (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)             - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Свобода 2011 (Пещера)               - 
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)               - 

                           XXV кръг

Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Германея (Сапарева баня) - Чавдар (Етрополе)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)                - 
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Разлог)                     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)         - 
Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (Симитли)                  - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 

                           XXVI кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград)          - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)       - 
Септември (Симитли) - Чепинец (Велинград)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
ФК Миньор (Перник) - Свобода 2011 (Пещера)                 - 
Пирин (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                      - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)            - 
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                      - 

                           XXVII кръг

Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Разлог)                  - 
Марек 1915 (Дупница) - ФК Миньор (Перник)                  - 
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)             - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)        - 
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       - 

                           XXVIII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чепинец (Велинград)              - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)     - 
Септември (Симитли) - Свобода 2011 (Пещера)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)              - 
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)              - 
Пирин (Разлог) - Беласица (Петрич)                         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                   - 

                           XXIX кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Гоце Делчев)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Разлог)                         - 
Беласица (Петрич) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Германея (Сапарева баня) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)    - 
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 

                           XXX кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Чепинец (Велинград)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Свобода 2011 (Пещера)            - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)      - 
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                 - 
ФК Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                     - 
Пирин (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                      - 

                           XXXI кръг

Пирин (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник)                  - 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                    - 
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)      - 
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Свобода 2011 (Пещера) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан 1929 (Ботевград)    - 
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 

                           XXXII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Чепинец (Велинград)                  - 
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера)            - 
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)         - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)         - 
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)              - 
ФК Миньор (Перник) - Пирин (Разлог)                        - 

                           XXXIII кръг

ФК Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                   - 
Пирин (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)      - 
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Свобода 2011 (Пещера) - Велбъжд (Кюстендил)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)        - 

                           XXXIV кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Чепинец (Велинград) - Свобода 2011 (Пещера)                - 
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)         - 
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)             - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)                - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
Септември (Симитли) - Пирин (Разлог)                       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Миньор (Перник)                - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Сливнишки герой (Сливница) XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- 3:0 2:0 -:- -:- 1:0 2:0 1:0 -:- 5:0 5:0 -:- 9:0 2. Струмска слава 1927 (Радомир) 1:2 XXX -:- -:- 3:0 -:- 2:1 3:2 -:- -:- 1:0 4:0 -:- 2:1 4:0 4:0 -:- -:- 3. Беласица (Петрич) 1:0 1:1 XXX -:- -:- -:- 1:1 1:0 2:1 -:- 1:1 -:- -:- 3:1 2:1 -:- -:- -:- 4. ФК Миньор (Перник) 1:0 0:0 0:1 XXX -:- -:- 3:1 -:- 1:1 3:2 3:2 -:- -:- 2:0 -:- -:- -:- -:- 5. Пирин (Гоце Делчев) -:- -:- 1:0 1:0 XXX -:- -:- 2:1 3:0 2:0 -:- 1:1 -:- -:- 3:0 3:0 -:- -:- 6. Септември (Симитли) 1:0 0:0 1:0 2:3 1:1 XXX 3:2 -:- 3:1 1:0 -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- 7. Рилски спортист 2011 (Самоков) -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- XXX 2:1 -:- -:- 2:2 3:2 4:1 -:- 0:0 2:1 2:0 2:1 8. Чавдар (Етрополе) -:- -:- -:- 0:1 -:- 2:0 -:- XXX -:- 4:0 -:- 1:1 1:1 -:- -:- 3:1 4:2 6:2 9. Марек 1915 (Дупница) 4:2 0:3 -:- -:- -:- -:- 1:1 0:4 XXX -:- 2:1 1:0 -:- 1:0 2:0 -:- -:- -:- 10. Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1 1:5 0:2 -:- -:- -:- 3:1 -:- 4:1 XXX 4:2 -:- -:- 3:1 0:1 -:- -:- -:- 11. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- -:- -:- 1:2 1:1 -:- 1:3 -:- -:- XXX 2:1 3:2 -:- 2:0 2:0 2:0 3:0 12. Германея (Сапарева баня) -:- -:- 0:1 1:1 -:- 0:2 -:- -:- -:- 1:3 -:- XXX 4:2 -:- -:- 1:2 2:0 11:1 13. Балкан 1929 (Ботевград) -:- 1:1 2:2 3:3 3:0 1:4 -:- -:- 1:2 1:1 -:- -:- XXX 3:1 -:- -:- 1:0 -:- 14. Велбъжд (Кюстендил) 1:3 -:- -:- -:- 1:1 -:- 3:4 1:0 -:- -:- 3:1 1:2 -:- XXX 2:1 2:0 -:- 5:1 15. Пирин (Разлог) -:- -:- -:- 2:0 -:- 1:1 -:- 0:2 -:- -:- -:- 2:3 1:0 -:- XXX 0:0 0:1 2:1 16. Свобода 2011 (Пещера) -:- -:- 1:1 0:1 -:- 1:1 -:- -:- 1:0 1:3 -:- -:- 3:2 -:- -:- XXX 1:6 2:0 17. Вихрен 1925 (Сандански) 0:2 0:0 0:2 0:1 0:3 1:3 -:- -:- 0:2 0:2 -:- -:- -:- 2:1 -:- -:- XXX -:- 18. Чепинец (Велинград) -:- 1:7 1:5 1:4 0:8 1:3 -:- -:- 1:4 1:3 -:- -:- 2:3 -:- -:- -:- 0:1 XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре