Югозападна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Таблица с резултати | Квалификации |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

28 август 2016, неделя, 18:00 ч / III кръг:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)   2:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)              0:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Разлог)               5:0 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   1:0 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   1:5 
Струмска слава 1927 (Рад) - Германея (Сапарева баня)      4:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Марек 1915 (Дупница)              1:0 (0:0) 
28 август 2016, неделя, 19:30 ч / III кръг:
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:1 (1:1) 
31 август 2016, сряда, 18:00 ч / IV кръг:
Пирин (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Германея (Сапарева баня) - Свобода 2011 (Пещера)           - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Чавдар (Етрополе) - Чепинец (Велинград)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
Пирин (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)                   - 
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)            - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)           - 
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Струмска слава 1927 (Радомир)       3    3   0   0   11:0     9       
-------------------------------------------------------------------
 2. Сливнишки герой (Сливница)          3    3   0   0    8:0     9       
 3. ФК Миньор (Перник)                  3    3   0   0    7:3     9       
 4. Беласица (Петрич)                   3    2   1   0   10:4     7       
 5. Пирин (Гоце Делчев)                 3    2   1   0    6:2     7       
 6. Германея (Сапарева баня)            3    2   0   1   13:6     6       
 7. Ботев 1937 (Ихтиман)                3    1   1   1    3:2     4       
 8. Свобода 2011 (Пещера)               3    1   0   2    1:7     3 [+]    [1 0 0  1:0  3]
 9. Балкан 1929 (Ботевград)             3    0   3   0    4:4     3 [+]    [0 0 0  0:0  0, 0 обща ГР]
10. Велбъжд (Кюстендил)                 3    1   0   2    3:5     3        [0 0 0  0:0  0, -2 обща ГР, 3 отбелязани гола]
11. Вихрен 1925 (Сандански)             3    1   0   2    1:3     3        [0 0 0  0:0  0, -2 обща ГР, 1 отбелязан гол]
12. Марек 1915 (Дупница)                3    1   0   2    4:5     3 [+]    [0 0 1  0:1  0]
13. Хебър 1918 (Пазарджик)              3    0   2   1    4:5     2 [+][*] [0 2 0  3:3  2]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Рилски спортист 2011 (Самоков)      3    0   2   1    3:5     2        [0 1 0  2:2  1]
15. Септември (Симитли)                 3    0   2   1    4:5     2 [-]    [0 1 0  1:1  1]
16. Чавдар (Етрополе)                   3    0   1   2    1:4     1 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
17. Пирин (Разлог)                      3    0   1   2    0:6     1 [-][*]
18. Чепинец (Велинград)                 3    0   0   3    3:20    0       

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Югозападна Трета лига подават заявки 14 от 18-те отбора, осигурили си място в Югозападна "В" АФГ в края на миналия сезон; Витоша (Бистрица), Царско село 2015 (София) и Локомотив 1929 (София) са приети във Втора лига; а Септември (София) се обединява с Пирин 2002 (Разлог) във Втора лига. За попълване на освободените места в групата са поканени трите отбора, отпаднали на квалификациите за попълване през юни - Брацигово (Брацигово), Малеш 1940 (Микрево) и ОФК Костинброд 2012 (Костинброд). От тях участие заявява само Малеш 1940. В последствие са поканени и допуснати до участие и още три отбора - Балкан 1929 (Ботевград), Свобода 2011 (Пещера) и Правец (Правец).
  - Чико (Бяга) се обединява с Хебър 1918 (Пазарджик) в Хебър 1918 (Пазарджик).
  - Малеш 1940 (Микрево) се обединява с възстановен клуб от Разлог. Предстои да бъде окончателно потвърдено името на новия клуб, който е базиран в Разлог.
  - Правец (Правец) се обединява с възстановен клуб от Етрополе. Предстои да бъде окончателно потвърдено името на новия клуб, който е базиран в Етрополе.
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове в Коларово.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - Хебър 1918 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.

Голмайстори
-

                           I кръг

14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Гоце Делчев)              1:2 (1:1) 
Септември (Симитли) - ФК Миньор (Перник)                  2:3 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Разлог)           0:0 
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)            0:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            2:0 
Балкан 1929 (Ботевград) - Беласица (Петрич)               2:2 
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:2 (0:2) 
Чепинец (Велинград) - Марек 1915 (Дупница)                1:4 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Свобода 2011 (Пещера)     4:0 

                           II кръг

21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Свобода 2011 (Пещера)               3:0 (1:0) 
Марек 1915 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)      0:3 (0:1) 
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)           11:1 (7:0) 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:1 
Чавдар (Етрополе) - Балкан 1929 (Ботевград)               1:1 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         0:1 
Пирин (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)                  0:1 
ФК Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       3:1 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (Симитли)              1:1 (1:1) 

                           III кръг

28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)   2:2 
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)              0:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Разлог)               5:0 
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)            1:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                   1:0 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   1:5 
Струмска слава 1927 (Рад) - Германея (Сапарева баня)      4:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Марек 1915 (Дупница)              1:0 (0:0) 
28 август 2016, неделя, 19:30 ч:
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:1 (1:1) 

                           IV кръг

31 август 2016, сряда, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Германея (Сапарева баня) - Свобода 2011 (Пещера)           - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Чавдар (Етрополе) - Чепинец (Велинград)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
Пирин (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)                   - 
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)            - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Вихрен 1925 (Сандански)           - 
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 

                           V кръг

4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)       - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (Симитли)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)        - 
Балкан 1929 (Ботевград) - ФК Миньор (Перник)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Разлог)                       - 
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чавдар (Етрополе)          - 
Свобода 2011 (Пещера) - Беласица (Петрич)                  - 
Марек 1915 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)            - 

                           VI кръг

11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)             - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Чавдар (Етрополе) - Свобода 2011 (Пещера)                  - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Пирин (Разлог) - Чепинец (Велинград)                       - 
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                   - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Балкан 1929 (Ботевград)           - 
Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 

                           VII кръг

18 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)    - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли)              - 
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Чепинец (Велинград) - ФК Миньор (Перник)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Разлог)             - 
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев 1937 (Ихтиман)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Чавдар (Етрополе)                   - 
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)               - 

                           VIII кръг

25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                    - 
Чавдар (Етрополе) - Германея (Сапарева баня)               - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Марек 1915 (Дупница)                - 
Пирин (Разлог) - Свобода 2011 (Пещера)                     - 
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)         - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)               - 
Септември (Симитли) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)       - 

                           IX кръг

2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)           - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)          - 
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Чепинец (Велинград) - Септември (Симитли)                  - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър 1918 (Пазарджик)     - 
Свобода 2011 (Пещера) - ФК Миньор (Перник)                 - 
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Разлог)                      - 
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)            - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Чавдар (Етрополе)                      - 

                           X кръг

9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                   - 
Пирин (Разлог) - Германея (Сапарева баня)                  - 
ФК Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)             - 
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чепинец (Велинград)       - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан 1929 (Ботевград)       - 

                           XI кръг

16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин (Гоце Делчев)              - 
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)     - 
Свобода 2011 (Пещера) - Септември (Симитли)                - 
Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)              - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин (Разлог)                         - 
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 

                           XII кръг

23 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Пирин (Разлог) - Чавдар (Етрополе)                         - 
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                     - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)          - 
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Свобода 2011 (Пещера)     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)    - 
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)           - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Велбъжд (Кюстендил)              - 

                           XIII кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)                  - 
Чепинец (Велинград) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)     - 
Свобода 2011 (Пещера) - Вихрен 1925 (Сандански)            - 
Марек 1915 (Дупница) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Германея (Сапарева баня) - Септември (Симитли)             - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Чавдар (Етрополе) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Разлог)                      - 

                           XIV кръг

2 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин (Разлог)                       - 
ФК Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Чавдар (Етрополе)                 - 
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                    - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)      - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Сливнишки герой (Сливница) - Свобода 2011 (Пещера)         - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)    - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                  - 

                           XV кръг

9 ноември 2016, сряда, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Пирин (Гоце Делчев)                  - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)        - 
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан 1929 (Ботевград)            - 
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)         - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 
Пирин (Разлог) - ФК Миньор (Перник)                        - 

                           XVI кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - ФК Миньор (Перник)                   - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Разлог)                    - 
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)         - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                - 
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)      - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Марек 1915 (Дупница)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - Свобода 2011 (Пещера)                - 
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 

                           XVII кръг

27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Гоце Делчев)        - 
Свобода 2011 (Пещера) - Чепинец (Велинград)                - 
Марек 1915 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 
Германея (Сапарева баня) - Балкан 1929 (Ботевград)         - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Чавдар (Етрополе) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Пирин (Разлог) - Септември (Симитли)                       - 
ФК Миньор (Перник) - Хебър 1918 (Пазарджик)                - 

                           XVIII кръг

пролет 2017:
Пирин (Гоце Делчев) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
ФК Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                   - 
Пирин (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)            - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)                - 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Чепинец (Велинград)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Струмска слава 1927 (Радомир)      - 

                           XIX кръг

Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Гоце Делчев)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)       - 
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                    - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)                - 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Разлог)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)        - 
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 

                           XX кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    - 
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)               - 
Пирин (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)                - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                    - 
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Рад)       - 
Марек 1915 (Дупница) - Свобода 2011 (Пещера)               - 

                           XXI кръг

Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Германея (Сапарева баня)           - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)          - 
Чепинец (Велинград) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Пирин (Разлог)                   - 
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)            - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (Симитли)       - 

                           XXII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)        - 
ФК Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)               - 
Пирин (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Беласица (Петрич) - Свобода 2011 (Пещера)                  - 
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)            - 

                           XXIII кръг

Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)             - 
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   - 
Свобода 2011 (Пещера) - Чавдар (Етрополе)                  - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)       - 
Чепинец (Велинград) - Пирин (Разлог)                       - 
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                   - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 

                           XXIV кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)    - 
Септември (Симитли) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)               - 
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)                   - 
Пирин (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)             - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Свобода 2011 (Пещера)               - 
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                   - 
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)               - 

                           XXV кръг

Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Германея (Сапарева баня) - Чавдар (Етрополе)               - 
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)                - 
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Разлог)                     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)         - 
Чепинец (Велинград) - Хебър 1918 (Пазарджик)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (Симитли)                  - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       - 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 

                           XXVI кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан 1929 (Ботевград)          - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)       - 
Септември (Симитли) - Чепинец (Велинград)                  - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)     - 
ФК Миньор (Перник) - Свобода 2011 (Пещера)                 - 
Пирин (Разлог) - Марек 1915 (Дупница)                      - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)            - 
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                      - 

                           XXVII кръг

Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Разлог)                  - 
Марек 1915 (Дупница) - ФК Миньор (Перник)                  - 
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)             - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)        - 
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       - 

                           XXVIII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чепинец (Велинград)              - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)     - 
Септември (Симитли) - Свобода 2011 (Пещера)                - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)              - 
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)              - 
Пирин (Разлог) - Беласица (Петрич)                         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                   - 

                           XXIX кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Гоце Делчев)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Разлог)                         - 
Беласица (Петрич) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Германея (Сапарева баня) - Хебър 1918 (Пазарджик)          - 
Марек 1915 (Дупница) - Септември (Симитли)                 - 
Свобода 2011 (Пещера) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)    - 
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан 1929 (Ботевград)              - 

                           XXX кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Чепинец (Велинград)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Свобода 2011 (Пещера)            - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)      - 
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)             - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                 - 
ФК Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                     - 
Пирин (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                      - 

                           XXXI кръг

Пирин (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник)                  - 
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 - 
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                    - 
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Сам)      - 
Марек 1915 (Дупница) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Свобода 2011 (Пещера) - Сливнишки герой (Сливница)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан 1929 (Ботевград)    - 
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 

                           XXXII кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Чепинец (Велинград)                  - 
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера)            - 
Сливнишки герой (Сливница) - Марек 1915 (Дупница)          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)         - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)         - 
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                    - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)              - 
ФК Миньор (Перник) - Пирин (Разлог)                        - 

                           XXXIII кръг

ФК Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                   - 
Пирин (Разлог) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (Симитли)                 - 
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)      - 
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)             - 
Свобода 2011 (Пещера) - Велбъжд (Кюстендил)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)        - 

                           XXXIV кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Чепинец (Велинград) - Свобода 2011 (Пещера)                - 
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)                 - 
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)         - 
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)             - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)                - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
Септември (Симитли) - Пирин (Разлог)                       - 
Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК Миньор (Перник)                - 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Струмска слава 1927 (Радомир) XXX -:- -:- -:- -:- 4:0 -:- 4:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Сливнишки герой (Сливница) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:0 5:0 -:- 3. ФК Миньор (Перник) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- 4. Беласица (Петрич) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 3:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Пирин (Гоце Делчев) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 3:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Германея (Сапарева баня) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11:1 7. Ботев 1937 (Ихтиман) -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Свобода 2011 (Пещера) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Балкан 1929 (Ботевград) -:- -:- -:- 2:2 -:- -:- 1:1 -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Велбъжд (Кюстендил) -:- -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 1:0 -:- -:- 11. Вихрен 1925 (Сандански) -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- 0:2 -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 12. Марек 1915 (Дупница) 0:3 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 13. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- -:- -:- 1:2 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 1:1 -:- -:- -:- 14. Рилски спортист 2011 (Самоков) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2:2 XXX -:- -:- 0:0 -:- 15. Септември (Симитли) -:- -:- 2:3 -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 16. Чавдар (Етрополе) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:1 -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 17. Пирин (Разлог) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 0:1 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 18. Чепинец (Велинград) -:- -:- -:- 1:5 -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 1:4 -:- -:- -:- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре