Зимна подготовка и приятелски срещи 2016/17


Приятелски срещи - зима-пролет

13 януари 2017, петък

в Ерден - изкуствен терен, 13:00 ч:
Кариана (Ерден) - Монтана 1921 (Монтана)                  1:4 (0:2) 
  [0:1 Атанас Илиев 15', 0:2 Петър Атанасов 40', 1:2 Ангел Русев 49',
   1:4 Небойша Иванчевич 62',86']


17 януари 2017, вторник

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас)    1:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Божилов 12']


18 януари 2017, сряда

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Витоша (Бистрица)               1:4 (1:0) 
  [1:0 Божидар Божилов 1п, 1:1 Емил Колев 2п, 1:2 Христов 2п,
   1:3 Румен Гьонов 2п, 1:4 Иван Георгиев 2п]

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Славия 1913 /юн.ст./ (София) - Ботев (Враца)              2:6 (1:4) 
  [0:1 Милен Василев 5', 0:2 Тодор Чаворски 15', 0:3 Милен Василев 30',
   1:3 Христо Тодоров 32', 1:4 Милен Василев 35', 1:5 Христо Спасов 65',
   2:5 Йордан Попов 75', 2:6 Христо Спасов 80']


19 януари 2017, четвъртък

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Корнелия", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Арсенал (Тула, Русия, 1)       1:1 (0:0) 
  [0:1 Игор Пластун 64'-аг, 1:1 Жоао Пауло 74']


20 януари 2017, петък

в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Поморие (Поморие)                  1:1 (1:1) 
  [1:0 Жуниор Мапуку 9', 1:1 Христо Лемперов 24'-д]

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Белис", 15:30 ч (16:30 ч местно TRT):
Славия 1913 (София) - Иртиш (Павлодар, Казахстан, 1)      3:1 (2:0) 
  [1:0 Руслан Есимов 15'-аг, 2:0 Калоян Кръстев 45'-д, 2:1 Арман Смаилов 50',
   3:1 Иван Минчев 81']

в Серик /Serik/, Турция, комплекс "Сусеси", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Окжетпес (Кокшетау, Каз, 1)      0:1 (0:0) 
  [0:1 Лукас Хорват 61']

в Деринея /Deryneia/, Кипър, 18:30 ч (18:30 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Виторул (Констанца, Румъния, 1)          1:2 (0:2) 
  [0:1 Алекс Нимели 7', 0:2 Флорин Пурече 17', 1:2 Александър Ем.Александров 86']


21 януари 2017, събота

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, 13:00 ч:
Левски /юн.ст./ (София) - Кариана (Ерден)                 1:5 (0:3) 
  [0:1 Йордан Тодоров 10', 0:2 Георги Георгиев 22', 0:3 Ангел Русев 32',
   0:4 Евгени Игнатов 55', 1:4 _ 62', 1:5 _ 85'-аг]

в София, ст."Славия" - изкуствен терен, 13:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев (Враца)                0:3 (0:1) 
  [0:1 Тодор Чаворски 28', 0:2 Ивайло Михайлов 50', 0:3 Тодор Чаворски 54']
  [ид: Милен Василев (Б) 80']

в София, ст."Локомотив" - изкуствен терен, 14:00 ч:
Локомотив 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)           3:2 (1:0) 
  [1:0 Димитър Георгиев 33', 1:1 Георги Георгиев 75', 1:2 Цветелин Тонев 76',
   2:2 Александър Александров 88'-д, 3:2 Даниел Илиев 90']

в Лебница, 14:00 ч:
Беласица (Петрич) - Огражден 1955 (Първомай)              5:1 
  [Красимир Шапкаров (2), Костадин Шамкалов, Любомир Граминов,
   Тодор Кръстев - Георги Николов]

в Анталия /Antalya/, Турция, 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Верея (Стара Загора) - КСМ Политехника (Яш, Румъния, 1)   0:2 (0:0) 
  [0:1 Андрей Кристя 72'-д, 0:2 Александру Бойчюк 76']

в Съботско /Aridaia/, Гърция, 15:00 ч (15:00 ч местно ЕЕТ):
Алмопос (Съботско/Аридеа, Гърция, 3) - Черно море (Варна) 0:3 (0:1) 
  [0:1 Стефан Станчев 36', 0:2 Иван Коконов 88', 0:3 Бакари 90']

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Корнелия", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Ягелония (Бялисток, Полша, 1)       1:1 (0:0) 
  [1:0 Клаудиу Кешерю 65', 1:1 Фьодор Черних 86']


22 януари 2017, неделя

в Сотогранде /Sotogrande/, Испания, комплекс "Аяла Поло Клуб", 17:00 ч (16:00 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Локомотив (Москва, Русия, 1)               2:1 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/ 
  [0:1 Делвин Н'Динга 51', 1:1 Руи Педро 53', 2:1 Тонислав Йорданов 85']


23 януари 2017, понеделник

в Белек /Belek/, Турция, комплекс "Аркадия", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Пакш (Пакш, Унгария, 1)          1:3 (0:1) 
  [0:1 Тaмаш Колтай 21'-д, 0:2 Рихард Йелена 46', 1:2 Небойша Иванчевич 70',
   1:3 Жолт Гевай 75']


24 януари 2017, вторник

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 13:00 ч:
Черно море /юн.ст./ (Варна) - Черноморец (Балчик)         0:6 (0:2) 


25 януари 2017, сряда

в София, стар ст."Академик" /при "4-ти километър"/, 13:30 ч:
Витоша (Бистрица) - Хебър 1918 (Пазарджик)                1:2 (1:1) 

в Суроти /Souroti/, Гърция, комплекс "Лолас Мултиекшън Център", 15:30 ч (15:30 ч местно ЕЕТ):
Кардия (Кардия, Гърция, 3) - Черно море (Варна)           0:6 (0:3) 
  [1:0 Александър Цветков 26', 2:0 Иван Коконов 31', 3:0 Георги Илиев 42',
   4:0 Мартин Минчев 77', 5:0 Марек Кузма 81', 6:0 Стефан Станчев 86']


26 януари 2017, четвъртък

в Алания /Alanya/, Турция:
Локомотив 1926 (Пд) - Кайсар (Къзълорда, Казахстан, 1)     - 

в Марбеля /Marbella/, Испания, Естадио Мунисипал, 13:00 ч (12:00 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Рубин (Казан, Русия, 1)                    2:4 (2:2)  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Станислав Манолев 24', 2:0 Руи Педро 32', 2:1 Жонатас 34',
   2:2 Магомед Оздоев 41', 2:3 Илзат Ахметов 71', 2:4 Мийо Цакташ 88']

в Сиде /Side/, Турция, комплекс "Емирхан", 14:30 ч (15:30 ч местно TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Търгу Муреш (Т.Муреш, Рум, 1)    1:1 (0:0) 
  [0:1 Кристиан Балджю 76', 1:1 Сергей Георгиев 90'+1']


27 януари 2017, петък

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Тренчин (Тренчин, Словакия, 1)      1:0 (1:0)  /пряко по Диема спорт 2/ 
  [1:0 Жоао Пауло 39']


28 януари 2017, събота

в Алания /Alanya/, Турция:
Локомотив 1926 (Пд) - Словачко (Ухерске Храдище, Чех, 1)   - 

в Ловеч, ст."Салито", 14:00 ч:
Спартак (Плевен) - ЦСКА II (София)                        0:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Търтов 8']

в Хисаря, ст."Крепост", 14:00 ч:
Левски (Карлово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 2:1 (0:0) 


29 януари 2017, неделя

в Хисаря, ст."Крепост", 12:00 ч:
Вихър (Строево) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  1:3 (0:1) 

в Паралимни /Paralimni/, Кипър, 15:00 ч (15:00 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Уйпещ (Будапеща, Унгария, 1)             2:1 (1:0) 
  [2:0 Бабатунде Адениджи 43',51'; 2:1 Килиан Азар 58']

в Суроти /Souroti/, Гърция, комплекс "Лолас Мултиекшън Център", 15:15 ч (15:15 ч местно ЕЕТ):
Агротикос Астерас II (Солун, Гър) - Черно море (Варна)    0:10 (0:6) 
  [0:2 Иван Коконов 20',22'; 0:3 Марек Кузма 24', 0:5 Борислав Балджийски 27',34';
   0:6 Марек Кузма 36', 0:7 Георги Илиев 60', 0:9 Марек Кузма 64',84';
   0:10 Валентин Йосков 86']

в Махмутлар /Mahmutlar/, Турция, комплекс "Голдсити", 16:00 ч (17:00 ч TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Пелистер (Битоля, Македония, 1)  0:0 

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Заря (Луганск, Украйна, 1)     2:0 (1:0)  /пряко по Диема спорт 2/ 
  [1:0 Светослав Дяков 31', 2:0 Жуниньо Кишада 78']


30 януари 2017, понеделник

Сан Педро Алкантара /San Pedro Alcántara/, Испания, "Марбеля Футбол Сентър", 13:00 ч (12:00 ч местно:
ЦСКА (София) - Динамо (Киев, Украйна, 1)                  2:2 (1:2)  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Александър Дюлгеров 3', 1:1 Виталий Буялски 36', 1:2 Дерлис Гонзалес 38',
   2:2 Кирил Десподов 90'+3'-д]


31 януари 2017, вторник

в Алания /Alanya/, Турция:
Локомотив 1926 (Пд) - Слован (Братислава, Словакия, 1)     - 


1 февруари 2017, сряда

в Махмутлар /Mahmutlar/, Турция, комплекс "Голдсити", 14:30 ч (15:30 ч TRT):
Монтана 1921 (Монтана) - Фероникели (Глоговац, Косово, 1) 2:0 (1:0) 
  [1:0 Стивън Петков 36', 2:0 Атанас Илиев 51']

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Термалика (Нечеца, Полша, 1)   0:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ 
  [0:1 Артьом Путивцев 16']

в Ла Линея де Консепсион, Испания, Естадио Мунисипал, 17:40 ч (16:40 ч местно СЕТ):
ЦСКА (София) - Сувон Блууингс (Сувон, Кор, 1)             0:4 (0:1)  /пряко по Диема спорт 2/ 
  [0:1 Жонатан 9', 0:2 Сантос Жуниор 54'-д, 0:3 Ки-Хун Йеом 80',
   0:4 Ги-Донг Парк 86']


2 февруари 2017, четвъртък

в Ларнака, Кипър, комплекс "Алфа Център", 14:45 ч (14:45 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Уфа (Уфа, Русия, 1)                      1:0 (0:0) 
  [1:0 Божидар Краев 51']


3 февруари 2017, петък

в Алания /Alanya/, Турция:
Локомотив 1926 (Пд) - Ростов (Ростов на Дон, Русия, 1)     - 

в Ла Линея де Консепсион, Испания, Естадио Мунисипал, 17:00 ч (16:00 ч местно СЕТ):
Сьондерюске (Хадерслев, Дания, 1) - ЦСКА (София)          1:0 (0:0)  /пряко по Диема спорт 2/ 
  [1:0 Христиан Якобсен 69']


4 февруари 2017, събота

в Свищов, ст. на Стопанската академия "Димитър А.Ценов", 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Русе)                      2:1 (2:1) 

в Ловеч, Градски стадион, 14:30 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА II (София)                2:1 (1:0) 
  [1:0 Илко Трифонов 3', 2:0 Чавдар Ивайлов 46', 2:1 Петър Витанов 80']

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 16:00 ч (17:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - Фастав (Злин, Чехия, 1)        2:1 (0:1)  /пряко по Диема спорт/ 
  [0:1 Даме Диоп 30', 1:1 Клаудиу Кешерю 47', 2:1 Жуниньо Кишада 90']


5 февруари 2017, неделя

в Пловдив, ст."Локомотив" - помощен терен, 11:00 ч:
Бенковски (Куртово Конаре) - Хебър 1918 (Пазарджик)       0:5 (0:2) 

в Паралимни /Paralimni/, Кипър, 15:00 ч (15:00 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Теплице (Теплице, Чехия, 1)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Щепан Вахушек 90'+2']


6 февруари 2017, понеделник

в Алания /Alanya/, Турция:
Локомотив 1926 (Пд) - Олександрия (Олександрия, Укр, 1)    - 


7 февруари 2017, вторник

в кк Албена, ст."Албена-2", 13:00 ч:
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 II (Разград)           1:1 * 
* - при дузпите: 6:7
турнир "Балчик къп 2017", група Б.

в кк Албена, ст."Албена-1", 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Петрокуб (Хинчещи, Мол, 1)     3:0 (1:0) * 
* - турнир "Балчик къп 2017", група А.

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 16:30 ч (17:30 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Разград) - БАТЕ (Борисов, Беларус, 1)     2:1 (1:1)  /пряко по Диема спорт/ 
  [1:0 Жуниньо Кишада 20', 1:1 Алексей Риос 42', 2:1 Жуниньо Кишада 69']


8 февруари 2017, сряда

в Алания /Alanya/, Турция:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Милсами (Орхей, Молдова, 1)     - 

в Несебър, Градски стадион, 13:15 ч:
Несебър (Несебър) - Черно море (Варна)                    4:1 (2:1) 
  [0:1 Бакари 16', 1:1 Симеон Баев 18', 2:1 Нуретин Пюскюлю 39',
   3:1 Ерай Карадайъ 74', 4:1 Иван Стоянов 83']

в София, комплекс "Царско село" - терен 1, 14:00 ч:
Царско село 2015 (София) - ЦСКА II (София)                2:1 (1:1) 

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  3:0 * 
* - турнир "Балчик къп 2017", група Б.

в Калугерово, 14:30 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица (Пловдив)                 4:2 (3:1) 

в Лара /Lara/, Турция, комплекс "Титаник", 15:00 ч (16:00 ч местно TRT):
Лудогорец 1945 (Рз) - Марибор (Марибор, Словения, 1)      2:2 (0:2)  /пряко по Диема спорт/ 
  [0:2 Лука Захович 5',31-д; 1:2 Клаудиу Кешерю 63', 2:2 Джоди Лукоки 84']

в кк Албена, ст."Албена-3", 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                0:2 (0:1) * 
* - турнир "Балчик къп 2017", група А.

в Лимасол, Кипър, 16:00 ч (16:00 ч местно ЕЕТ):
Левски (София) - Партизан (Белград, Сърбия, 1)            1:1 (0:0) 
  [1:0 Роман Прохазка 58', 1:1 Джордже Йованович 69']


10 февруари 2017, петък

в кк Албена, ст."Албена-3", 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)              1:3 (0:1) * 
* - турнир "Балчик къп 2017", група А.


11 февруари 2017, събота

в Панагюрище, ст."Орчо войвода" - помощен терен, 11:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:1 (1:1) 

в София, комплекс "Царско село" - терен 2, 11:00 ч:
ЦСКА II (София) - Своге (Своге)                           7:1 

в София, ст."Българска армия", 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Шкендия (Тетово, Македония, 1)             8:1 (6:1) 

в Свищов, ст. на Стопанската академия "Димитър А.Ценов", 14:00 ч:
Академик (Свищов) - Локомотив (Русе)                      2:1 

в кк Албена, ст."Албена-1", 15:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Нови пазар)     7:0 * 
* - турнир "Балчик къп 2017", група Б.


12 февруари 2017, неделя

в Калугерово, 12:00 ч:
Хебър 1918 (Пазарджик) - Палас (Рудозем)                  9:2 (7:1) 

в Балчик, Градски стадион, 13:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черноморец (Балчик)         1:3 * 
* - турнир "Балчик къп 2017", група Б.

в кк Чайка, НСБ "Спортпалас", 15:30 ч:
Петрокуб (Хинчещи, Молдова, 1) - Добруджа 1919 (Добрич)   3:1 (3:0) * 
* - турнир "Балчик къп 2017", група А.


14 февруари 2017, вторник

в Балчик, Градски стадион, 13:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черноморец (Балчик)    1:0 * 
* - турнир "Балчик къп 2017", група Б.

в кк Албена, ст."Албена-2", 13:00 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Черно море /юн.ст./ (Варна) 2:0 */** 
  Крайно класиране, група Б:
  1. Витоша (Б)       3  2 1 0  9:1  7
  2. Черноморец (Бч)  3  2 0 1  6:2  6
  3. Лудогорец II     3  1 1 1  4:4  4
  4. Ботев (Нп)       3  0 0 3  0:12 0
* - турнир "Балчик къп 2017", група Б.
** - Ботев (Нови пазар) отказва да изиграе последния си мач и вместо него
     играе Черно море /юн.ст./

в кк Албена, ст."Албена-3", 15:00 ч::
Петрокуб (Хинчещи, Мол, 1) - Дунав 2010 /юн.ст./ (Русе)   4:0 */** 
* - турнир "Балчик къп 2017", група А.
** - Дунав 2010 се явява с отбора си юноши старша.

в кк Албена, ст."Албена-1", 15:00 ч::
Етър ВТ (Велико Търново) - Калиакра (Каварна)             3:0 */** 
  Крайно класиране, група Б:
  1. Етър ВТ        3  2 0 1  7:3  6
  2. Петрокуб       3  2 0 1  7:4  6
  3. Дунав 2010     3  2 0 1  5:5  6
  4. Добруджа 1919  3  0 0 3  1:8  0
* - турнир "Балчик къп 2017", група А.
** - Добруджа 1919 се отказва от последния си мач в турнира, вместо тях в
     срещата участва Калиакра.


16 февруари 2017, четвъртък

в кк Албена, ст."Албена-2", 15:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1945 II (Разград)      0:2 (0:0) */** 
* - турнир "Балчик къп 2017", за 5-6 място.
** - Мачът за 7-8 място е отменен.


17 февруари 2017, петък

в Балчик, Градски стадион, 11:00 ч:
Петрокуб (Хинчещи, Молдова, 1) - Черноморец (Балчик)      4:2 * 
* - турнир "Балчик къп 2017", за 3-4 място.

в кк Албена, ст."Албена-1", 12:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)              0:0 */** 
* - турнир "Балчик къп 2017", Финал.
** - при дузпите: 4:2.


18 февруари 2017, събота

в София, ст."57-мо училище", 13:00 ч:
Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                4:1 (3:0) 
  [2:0 Радослав Василев 16',23'; 3:0 Борис Галчев 30', 3:1 Здравко Лазаров 47',
   4:1 Николай Цветков 90'-д]

в Панчарево, 14:00 ч:
ЦСКА II (София) - Оборище (Панагюрище)                    2:1 (1:0) 


19 февруари 2017, неделя

в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен, 10:00 ч:
Локомотив (Русе) - Дунав (Сливо поле)                    10:0 (5:0) 

в София, комплекс "Царско село", 14:00 ч:
ЦСКА /юн.ст./ (София) - Вихрен 1925 (Сандански)           прекратен * 
* - прекратен на полувремето при 1:1 заради обилен снеговалеж.


21 февруари 2017, вторник

във Варна, ст."Младост", 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                   3:0 (1:0) 


25 февруари 2017, събота

в Русе, ст."Дунав", 13:00 ч:
Локомотив (Русе) - Дунаря (Гюргево, Румъния, 4)           4:1 


26 февруари 2017, неделя

в Разград, комплекс "Гнездо на орли", 14:30 ч:
Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Русе)            3:0 (0:0) 


24 март 2017, петък

в Каблешково, 11:30 ч:
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     1:1 (0:0) 

във Враца, ст."Христо Ботев", 13:00 ч:
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          1:2 (0:1) 

в Панчарево, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                     2:0 (1:0) 

в Стара Загора, ст."Локомотив", 15:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Оборище (Панагюрище)               1:0 (1:0) 

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 15:00 ч:
Пирин (Благоевград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:0 (1:0) 

във Велико Търново, ст."Ивайло", 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)              0:0 

в кв.Коматево, Пловдив, комплекс "Ботев 1912", 16:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                        2:1 (2:0) 


25 март 2017, събота

в Стара Загора, ст."Трейс арена", 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Септември (София)                  0:3 (0:3) 

в София, ст."Славия", 14:00 ч:
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            3:1 (2:1) 


22 април 2017, събота

в Попово, 13:45 ч:
Павликени (Павликени) - Добруджа 1919 (Добрич)            1:2 (0:1) 


29 април 2017, събота

в Суворово, 14:30 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Спартак 1918 (Варна)              3:4 (2:2) 


нагоре


Зимни подготвителни лагери


                           Първа лига

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 6 яну, София
                                     първи лагер - 8 яну-9 фев, Белек /Belek/, Турция

 2. Левски (София)                   сбор        - 6 яну
                                     първи лагер - 10-22 яну, Агия Напа /Agia Napa/, Кипър
                                     втори лагер - 24 яну-9 фев, Агия Напа /Agia Napa/, Кипър

 3. ЦСКА (София)                     сбор        - 9 яну
                                     първи лагер - 13 яну-4 фев, Сан Роке /San Roque/, Испания

 4. Черно море (Варна)               сбор        - 9 яну
                                     първи лагер - 20 яну-1 фев, Суроти /Souroti/, Гърция

 5. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 9 яну
                                     първи лагер - 16 яну-9 фев, Алания /Alanya/, Турция

14. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 4 яну
                                     първи лагер - 17 яну-2 фев, Алания /Alanya/, Турция

                           Втора лига

 8. ЦСКА II (София)                  сбор        - 16 яну
                                     първи лагер - 16-28 яну, Тетевен

13. Лудогорец 1945 II (Разград)      сбор        - 16 яну

нагоре