«  13 юни 2018, сряда (28 мача)  »

Приятелски срещи: Лято-есен
18:00  Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       2:4 (1:3) 

ДПГ12: Републиканско първенство (Футбол 9) - Групова фаза, Група "А"
09:30  Национал (София) - Ботев (Пловдив)                        1:2 
09:30  Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Враца)                    0:2 
16:00  Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                           1:3 
16:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Национал (София)                 1:1 

ДПГ12: Републиканско първенство (Футбол 9) - Групова фаза, Група "Б"
11:00  Витоша 13 (София) - Респект (Хасково)                     3:2 
11:00  Дунав 2010 (Русе) - Севлиево (Севлиево)                   3:2 
17:30  Севлиево (Севлиево) - Респект (Хасково)                   1:2 
17:30  Дунав 2010 (Русе) - Витоша 13 (София)                     0:4 

ДПГ11: Републиканско първенство (Футбол 7) - Групова фаза, Група "А"
09:30  Левски (София) - МФК Тича (Варна)                         3:0 
09:30  Берое (Стара Загора) - Фортуна (Плевен)                   5:2 
16:00  Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     1:0 
16:00  Фортуна (Плевен) - МФК Тича (Варна)                       0:1 

ДПГ11: Републиканско първенство (Футбол 7) - Групова фаза, Група "Б"
10:45  Н спорт (София) - Олимпик (Варна)                         0:0 
10:45  Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)       1:2 
17:15  Локомотив 1926 (Пловдив) - Н спорт (София)                1:6 
17:15  Етър ВТ (Велико Търново) - Олимпик (Варна)                4:0 

ДПГ13: Варна - Зонална група (Футбол 11)
10:30  Атлетик (кв.Макак, Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)        0:4 
17:00  Черноморец (Балчик) - Аксаково 1948 (Аксаково)            1:2 
17:00  Спартак 1918 (Варна) - Черно море II (Варна)              2:0 
17:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)              3:1 
17:00  Калиакра (Каварна) - Светкавица 2014 (Търговище)          3:0 сл. 
17:00  Черно море (Варна) - Локомотив (Русе)                     3:0 сл. 

Деца: София - Областна група
17:00  Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (гр.Костенец)      4:2 
17:00  Ком 98 (Годеч) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           2:0 

Купа на България за жени - 1/4 финали
17:30  Енко (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)                 2:1 (0:1) 
17:30  Риал (Ковачевци) - Севлиево лейдис (Севлиево)             1:2 
17:30  Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София)                    0:4