«  9 април 2021, петък (42 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
19:30  Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                1:3 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
17:00  Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 II (Разград)      1:3 (1:2) 
17:00  Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София)        5:1 (3:1)  /Диема спорт/ Video

Елитна група (U-17) - Първа фаза, Източна група
10:00  Арда 1924 (Кърджали) - Добруджа 1919 (Добрич)             4:1 
10:30  Дунав (Русе) - Спартак 1947 (Пловдив)                     1:2 (1:0) 
12:00  Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:2 
12:00  Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:1 
14:00  Сокол (Марково) - Черноморец 1919 (Бургас)                3:3 
16:00  Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 0:1 

Елитна група (U-17) - Първа фаза, Западна група
11:00  Левски Раковски (София) - Левски (София)                  1:2 
11:00  Локомотив София 1929 (София) - Витоша (Бистрица)          3:0 
12:00  ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        2:2 (0:2) 
15:00  Национал (София) - Монтана 1921 (Монтана)                 8:0 
16:00  Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              2:1 

Елитна група (U-15) - Първа фаза, Източна група
10:00  Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                3:3 
10:00  Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:2 
11:00  Хасково (Хасково) - Черноморец 1919 (Бургас)              1:0 
13:00  Дунав (Русе) - Сините камъни 2013 (Сливен)                1:0 (1:0) 
14:00  Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 0:0 
15:30  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич)         0:1 

Елитна група (U-15) - Първа фаза, Западна група
10:00  ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:1 (1:1) 
13:00  Национал (София) - Монтана 1921 (Монтана)                 3:2 
14:00  Борислав 2009 (Първомай) - Левски (София)                 0:3 сл. 
14:00  Септември (София) - Етър ВТ (Велико Търново)              4:2 
14:00  Ботев (Враца) - Витоша 13 (София)                         1:0 

ДПГ13: Велико Търново - Зонална група (Футбол 11)
14:00  Ботев (Враца) - Янтра 2013 (Габрово)                      4:0 
14:00  Спартак (Плевен) - Янтра 2019 (Габрово)                   3:0 
14:00  Ботев (Дебелец) - Етър ВТ (Велико Търново)                0:1 
14:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           3:0 

ЮСВ: Видин - Областна група
17:00  Славия (Ново село) - Балкан (Белоградчик)                 3:6 

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
16:00  Вихър (Славяново) - Вихър (Гулянци)                        - 
16:00  Ювентус 95 (Малчика) - Пещера (Галата)                     - 
16:00  Литекс (Ловеч) - Левски 2007 (Левски)                      - 
16:00  Партизан (Червен бряг) - Чавдар (Троян)                    - 
16:00  Вежен (Тетевен) - Спартак (Плевен)                         - 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
11:00  Чавдар (Пловдив) - Сокол (Марково)                        3:3 
17:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             отложен 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
15:00  Родопа Смолян (Смолян) - Юнайтед (Пловдив)                8:2 

Деца: Пловдив - Областна група
09:30  УФК Васил Левски (Пловдив) - Гигант (Съединение)          2:9 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
12:00  Велд (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                          2:1 
14:00  ФК Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора)            0:9 
15:00  Хасково (Хасково) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:3