«  25 септември 2022, неделя (376 мача)  »

Североизточна Трета лига
16:00  Лудогорец 1945 III (Разград) - Волов (Шумен)              3:0 (1:0) 
16:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     1:0 (1:0) 
16:00  Устрем Д (Дончево) - Доростол Силистра (Силистра)         1:3 (0:1) 
17:15  Черно море II (Варна) - Спартак 1918 II (Варна)           2:1 (1:0) 

Северозападна Трета лига
17:00  ОФК Локомотив (Мездра) - Янтра (Полски Тръмбеш)           3:0 (1:0) 
17:00  Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)             0:1 (0:0) 
17:00  Локомотив (Горна Оряховица) - Севлиево (Севлиево)         2:0 (0:0) Video

Югозападна Трета лига - Първа фаза, Група "А"
17:00  Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)               3:1 (0:1) Video
17:00  Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               2:1 (1:1) 

Югозападна Трета лига - Първа фаза, Група "Б"
17:00  Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)                  2:2 (1:2) 

Югоизточна Трета лига
17:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - ФК Сливен (Сливен)                1:3 (1:0) Video
17:00  Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък)                отложен 
17:00  Гигант (Съединение) - Атлетик (Куклен)                    1:0 (1:0) 

"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма"
17:00  Ветрен (Полена) - Спартак (Склаве)                        0:1 
17:00  Огражден 1955 (Първомай) - Спортист (Падеш)               2:4 
17:00  Орел (Лебница) - Перун 1978 (Кресна)                      5:2 
17:00  Рилци 2006 (Рилци) - Локомотив (Дамяница)                 1:3 
17:00  СФК Малеш Микрево (Микрево) - Левски 2008 (Крупник)       2:1 

"А" ОГ Благоевград - подгрупа "Места"
17:00  Пирин 1941 II (Разлог) - Копривлен (Копривлен)            3:1 
17:00  Ураган 1970 (Горно Драглище) - Червено знаме (Кочан)      0:3 сл. 
17:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен)                  3:3 
17:00  Пирин 1912 II (Гоце Делчев) - Пирин (Брезница)            2:2 
17:00  Планинец (Годлево) - Белица 2015 (Белица)                 6:0 
17:00  Места 1929 (Хаджидимово) - Банско тийм II (Банско)        3:0 сл. 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
11:00  Плетена (Плетена) - Балкан (Крушево)                      5:2 
11:00  Слащен 2007 (Слащен) - ФК Туховища (Туховища)             6:2 
11:00  Върбица 2008 (Ореше) - Горно Дряново 2022 (Г.Др.)         6:0 
11:00  Бистрица 2008 (Абланица) - Кочан (Кочан)                  0:1 

"А" ОГ Бургас
17:00  ОФК Поморие (Поморие) - Манолич (Манолич)                 анулиран 
17:00  Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               1:2 
17:00  Бургас спорт (Бургас) - Вихър (Айтос)                     4:1 
17:00  Балкан 1980 (Планиница) - Аполония Понтика (Созопол)      1:0 
17:00  Долно Езерово (Бургас) - Българово 1948 (Българово)       1:4 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
17:00  Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Каблешково 07 (Каблешково)   1:1 
17:00  Звезденбург (Бургас) - Свети Влас (Свети Влас)            5:3 
17:00  Черноморец (Несебър) - Черном. спортист (Обзор)           4:2 
17:00  Равда (Равда) - Равнец 2011 (Равнец)                      1:1 

"Б" ОГ Бургас - централна подгрупа
17:00  Русокастро Зк (Русокастро) - Просеник 2019 (Просеник)     4:0 
17:00  ФК Руен юнайтед 2022 (Руен) - Бяла река (Тополица)        2:1 
17:00  Лозарево (Лозарево) - Алтай (Карагеоргиево)               2:2 

"А" ОГ Варна
16:00  Фратрия (Бенковски) - Устрем (Караманите)                 4:0 
16:00  Белослав 1918 (Белослав) - Черноморец 2003 (Бяла)         2:1 
16:00  Атлетик (Провадия) - Черноморец 1946 (Чернево)            4:0 
16:00  Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково)                  4:0 

"Б" ОГ Варна
16:00  Възраждане (Варна) - Спортист (Михалич)                   3:1 
16:00  Олимпик (Варна) - Провадия (Провадия)                     9:1 
16:00  Сини вир 2022 (Цонево) - Бабушки орли (Момчилово)         3:0 сл. 
16:00  Камчиец (Дългопол) - Игнатиево (Игнатиево)                4:0 

"А" ОГ Велико Търново
17:00  Изгрев 93 (Царевец) - Локомотив II (Горна Оряховица)      отложен 
17:00  Лозен 1924 (Сухиндол) - Левски (Лясковец)                 5:0 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
17:00  Първомайци 2020 (Първомайци) - Спортист (Козаревец)       0:0 
17:00  Янтра (Драганово) - Белица 2017 (Килифарево)              1:1 

"А" ОГ Видин
17:00  Ружинци (Ружинци) - Партизани (Макреш)                    1:3 
17:00  Рациария (Арчар) - Дуло (Видин)                           5:0 

"А" ОГ Враца
17:00  Манастирище 2020 (Манастирище) - Ботев III (Враца)        4:2 
17:00  Монолит (Бяла Слатина) - Искър 1923 (Роман)               0:7 
17:00  Огоста (Хайредин) - Академия Ботев (Враца)                3:0 

"Б" ОГ Враца
17:00  Скът (Алтимир) - Дунав 2016 (Селановци)                   0:4 сл. 
17:00  Милин камък (Баница) - Ботев 2013 (Попица)                1:1 

"А" ОГ Габрово
17:00  Трявна 1922 (Трявна) - Стрела 2006 (Шумата)               9:0 
17:00  Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)                      0:6 
17:00  Спортист (Петко Славейков) - Чардафон 1919 (Габрово)      0:0 
17:00  Планинец (Кръвеник) - Ангел Кънчев (Трявна)               4:1 
17:00  Балкан (Плачковци) - Юнак 2006 (Кормянско)                4:1 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
17:00  Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)            0:5 
17:00  Интер (Добрич) - Добруджа 1919 II (Добрич)                1:6 
17:00  Партизан (Василево) - Заря 2006 (Крушари)                 0:6 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
17:00  Спартак (Зърнево) - Дружба (Безмер)                       2:1 
17:00  Сокол 2012 (Соколово) - Вихър (Жегларци)                  6:0 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
10:30  Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      1:3 
10:30  Струмска слава (Търновлаг) - Сибир (Кюстендил)            2:2 
10:30  Копие (Копиловци) - Осоговец (Пиперков чифлик)            3:2 
17:00  Сините извори (Горна Гращица) - Ботев (Лозно)             2:5 
17:00  Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 5:0 
17:00  Спортист (Слокощица) - Армейци (Кюстендил)                3:0 сл.  /анулиран/ 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
10:30  Рилец 1948 (Ресилово) - Ботев 2009 (Джерман)              6:2 
10:30  Червена звезда 2021 (Червен брег) - Ботев (Пороминово)    2:1 
17:00  Миньор 2019 (Бобов дол) - Славия 2000 (Яхиново)           2:1 
17:00  Мусала 2010 (Рила) - Сокол 2015 (Самораново)              2:5 

"А" ОГ Ловеч
16:00  Озрен (Голям извор) - Чавдар (Троян)                      3:0 сл. 
16:00  Балкан (Орешак) - Изгрев 2013 (Ябланица)                  5:2 

"А" ОГ Монтана
17:00  Ком (Берковица) - Липен (Липен)                           8:0 
17:00  ФК Ботев (Кобиляк) - Вихър 23 (Николово)                  0:6 сл. 

"А" ОГ Пазарджик - Първа фаза, Първа група
17:00  Спартак (Калугерово) - Марица (Белово)                    2:1 
17:00  Юнак (Ивайло) - Локомотив (Септември)                     3:4 

"А" ОГ Пазарджик - Първа фаза, Втора група
17:00  Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая)                            1:5 
17:00  Лозен (Лозен) - Ботев 2020 (Черногорово)                  2:0  /анулиран/ 
17:00  Чико Бунара (Бяга) - Звезда (Семчиново)                   7:1 

"Б" ОГ Пазарджик
17:00  Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          5:2 
17:00  Родопи (Дебръщица) - Зенит 1945 (Ветрен дол)              анулиран 
17:00  Бенковски 2006 (Црънча) - Левски (Ракитово)               1:5 

"А" ОГ Перник
16:00  Спортист (Драгичево) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    2:1 
17:00  Енергетик (Перник) - Чорни (Брезник)                      2:2 
17:00  Дивотино 2020 (Дивотино) - Ботев (Друган)                 2:0 
17:00  Дружба (Мещица) - Металург 1957 (Перник)                  0:2 
17:00  Вихър (Еловдол) - Димитровец (Ковачевци)                  0:1 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
11:00  Виная (Згалево) - Славия (Новачене)                       0:4 
17:00  Спартак 22 (Муселиево) - Ботев 22 (Вълчитрън)             3:0 
17:00  Обнова 2022 (Обнова) - Ботев 1419 (Българене)             2:0 

"Б" ОГ Плевен - централна подгрупа
11:00  Свобода (Милковица) - Спартак (Божурица)                  3:0 
11:00  Бенковски 2021 (Петърница) - Борба 10 (Шияково)           анулиран 
11:00  Динамо (Бохот) - Устрем 2010 (Крета)                      1:1 
11:00  Вихър (Крушовене) - Искър (Ореховица)                     0:2 
11:00  Ясен 2011 (Ясен) - Ботев 2022 (Комарево)                  1:1 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
17:00  Спартак 1924 (Койнаре) - Ботев 2020 (Рупци)               3:1 
17:00  Искър 2012 (Долни Луковит) - Червена звезда 1945 (Глава)  2:2 
17:00  Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 0:3 
17:00  Мизия 1924 (Кнежа) - Венци 2022 (Искър)                   4:0 

"А" ОГ Пловдив - Първа фаза, Първа група
17:00  Спартак (Болярци) - Дъбене (Дъбене)                       0:2 
17:00  Раковски (Раковски) - Кричим (Кричим)                     3:0 

"А" ОГ Пловдив - Първа фаза, Втора група
17:00  Дълго поле (Дълго поле) - Житница (Житница)               4:1 
17:00  Вихър (Войсил) - Чернозем (Черноземен)                    1:4 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
17:00  Сокол 2020 (кв.Д.Воден, Ас) - Марица 1951 (Първомай)      отложен 
17:00  Тополово (Тополово) - Родопи 2012 (Червен)                2:0 
17:00  Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Гоце Делчев (Г.Воден, Ас)    отложен 
17:00  Младост (Златовръх) - Сокол (Буково)                      3:0 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
17:00  Тракия 94 (Царимир) - Белащица (Белащица)                 5:7 
17:00  Лидер (Ягодово) - Чавдар (Пловдив)                        4:5 
17:00  Домлян (Домлян) - Сокол (Пъдарско)                        3:5 
17:00  Урожай (Стрелци) - Ведраре (Ведраре)                      3:0 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
17:00  Труд II (Труд) - Траките 2007 II (Скутаре)                8:3 
17:00  Вихър (Войводиново) - Царацово 2020 (Царацово)            2:3 
17:00  Марица (Ясно поле) - Вихър (Строево)                      0:3 сл. 
17:00  Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ботев (Рогош)               8:3 
17:00  Тракиец 2001 (Калековец) - Костиево (Костиево)            0:3 
17:00  Брестовица (Брестовица) - Бенковски 1959 (К.Конаре)       2:1 

"А" ОГ Разград - източна подгрупа
17:00  Кубрат 2016 (Кубрат) - Челси (Брестовене)                 3:2 
17:00  Дянково сити (Дянково) - Златен лист (Точилари)           1:1 
17:00  Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово)                    9:0 

"А" ОГ Разград - западна подгрупа
16:00  Ураган (Гецово) - Вълци (Владимировци)                    9:2 
17:00  Бели Лом 2015 (Дряновец) - Миньор 2012 (Сеново)           2:1 
17:00  Вихър (Лозница) - Спортист (Пороище)                      3:1 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
16:00  Мартен (Мартен) - Дунав 2009 (Сливо поле)                 1:0 (1:0) 
16:00  Смирненски (Смирненски) - Юделник (Юделник)               1:0 (0:0) 
16:00  Дунарит (Николово) - Спартак 2000 (Бъзън)                 3:0 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
16:00  Атлетик (Тръстеник) - Янтра (Долна Студена)               3:0 
16:00  Ботев 2010 (Копривец) - Янтра (Ценово)                    3:2 (1:2) 
16:00  Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Филип Тотю (Две могили)     2:1 
16:00  Бенковски (Бяла) - Партизан (Босилковци)                  3:0 (2:0) 
16:00  Левски (Караманово) - Дунав (Батин)                       0:10 (0:6) 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
17:00  Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово)                 0:0 
17:00  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари)          3:0 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
17:00  Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      2:3 
17:00  Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        3:2 

"А" ОГ Сливен
17:00  Самуил 2006 (Самуилово) - Аполон (кв.Речица, Сливен)      0:1 
17:00  Балкан (Твърдица) - Ботев (Кермен)                        0:3 

"А" ОГ София (столица) - Първа фаза, Първа група
15:00  Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник 26 (Войнеговци)       0:3 
17:00  Мрамор (Мрамор) - Враждебна (кв.Враждебна, София)         9:0 
17:00  Житен (Житен) - Сантяго Бернабеу (София)                  1:1 
17:00  Спартак 1933 (Подгумер) - Искър 1945 (Нови Искър)         4:2 
17:00  Кремиковци (кв.Кремиковци) - Зенит (кв.Филиповци, София)  3:5 
17:00  Сокол (Негован) - Ферион (София)                          3:0 
17:00  Левски (Чепинци) - Банкя 2009 (Банкя)                     1:0 

"А" ОГ София (столица) - Първа фаза, Втора група
17:00  Обеля сити (кв.Обеля, София) - Железница (Железница)      1:0 
17:00  Урвич (Панчарево) - Витоша II (Бистрица)                  2:2 (2:1)  /анулиран/ Video
17:00  УФК Ботев (София) - Орловец 2015 (Кокаляне)               8:0  /анулиран/ 
17:00  Левски Раковски II (София) - Академик 1947 (София)        8:0 
17:00  София спорт (София) - Люлин (кв.Люлин, София)             3:1 
17:00  Спартак 2015 (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София)       3:0 
17:00  Казичене 1929 (Казичене) - ОФК София 1992 (София)         0:9 сл. 

"А" ОГ София - Първа фаза, Източна подгрупа
17:00  ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ракитин (Трудовец)           3:2 (2:1) 
17:00  Рилец (Говедарци) - Пирдоп (Пирдоп)                      10:0 
17:00  Ботев 1937 II (Ихтиман) - Спортист (Нови хан)             1:0 (0:0) 

"А" ОГ София - Първа фаза, Западна подгрупа
17:30  Ком 98 (Годеч) - Козаро (Ботевград)                       5:0 (2:0) 

"А" ОГ Стара Загора
17:00  Миньор 2022 (Раднево) - Средец Опан (Стара Загора)        6:0 (4:0) 
17:00  Чирпан 1929 (Чирпан) - Ботев (Гълъбово)                   5:1 (2:1) 
17:00  Верея II (Стара Загора) - Овощник (Овощник)               1:2 (0:1) Video

"A" ОГ Търговище
15:00  Балкан (Разбойна) - Въбел 1925 (кв.Въбел, Търговище)      1:7 
17:00  Светкавица Тщ II (Търг) - Тузлушка слава (Антоново)       отложен 
17:00  Черноломец 1919 II (Попово) - Герлово 2016 (Обител)       2:3 

"А" ОГ Хасково
16:00  Арда 1924 II (Кърджали) - Свиленград 1921 (Свиленград)    5:0 
17:00  Герганин извор (Бисер) - ОФК Хасково (Хасково)            0:5 
17:00  Сакарски спортист 04 (Топ) - ФК Хасково 1922 (Хасково)    1:0 
17:00  Марица (Симеоновград) - Хеброс 1921 (Харманли)            0:2 

"А" ОГ Шумен - Първа фаза, Северна група
13:30  Лудогорец 2017 (Каолиново) - Борци (Борци)                3:4 (2:2) 
13:30  Устрем 2020 (Пет могили) - Дъбрава (Осеновец)             0:2 (0:1) 
17:00  Ясен 2007 (Ясенково) - Космос (Браничево)                 4:2 (4:0) 
17:00  Победа 2016 (Пристое) - Зенит (Черноглавци)               4:2 (3:1) 
17:00  Заря 2022 (Тодор Икономово) - Динамо 2015 (Вълнари)       1:3 (1:1) 
17:00  Вихър 1969 (Боян) - Мълния (Климент)                      0:4 (0:3) 

"А" ОГ Шумен - Първа фаза, Централна група
13:30  Устрем (Трем) - Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен)         0:6 (0:2) 
13:30  Смядово (Смядово) - Герой (Зайчино ореше)                 5:0 (2:0) 

"А" ОГ Шумен - Първа фаза, Южна група
14:00  Златен век 2020 (В.Преслав) - Ч. звезда 2022 (Дренци)     2:0 (1:0) 
17:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Тошев (Правенци)        1:0 (0:0) 

"А" ОГ Ямбол
17:00  Априлец 2017 (Бояджик) - Спортист (Роза)                  3:2 

"Б" ОГ Ямбол
17:00  Стефан Караджа (Окоп) - Воденичане 2017 (Воденичане)      2:1 
17:00  Христо Ботев (Генерал Инзово) - Бакаджик (Чарган)         2:0 

Приятелски срещи: Лято-есен
16:00  Левски (Карлово) - Левски (София)                         0:4 (0:3) Video
16:00  ЦСКА (София) - Септември (София)                          2:0 (1:0) 

Елитна група (U-17)
15:00  Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                6:0 (2:0) Video

Елитна група (U-15)
13:00  Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                1:1 (1:0) 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)            2:1 
11:00  Хлапетата (Благоевград) - Банско тийм (Банско)            2:0 

ДПГ13: Благоевград - Областна група
11:00  Беласица (Петрич) - Неврокоп 1 (Гоце Делчев)              0:0 
11:00  Малеш (Микрево) - Беласица II (Петрич)                    9:1 
11:00  Места 1929 (Хаджидимово) - Септември (Симитли)            2:3 

Деца: Бургас - Областна група "А"
10:00  Звезденбург (Бургас) - Звездичка (Бургас)                 1:0 

Деца: Бургас - Областна група "Б"
10:00  Звезденбург (Бургас) - Несебър (Несебър)                  0:2 
10:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              5:1 
10:00  Бургас спорт (Бургас) - Черноморец 1919 (Бургас)          3:0 

Деца: Бургас - Областна група "В"
10:00  Вихър (Айтос) - Камчийска долина (Трънак)                 1:2 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе)                 0:0 
10:00  Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                    3:1 
10:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)     13:0 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
10:00  Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Волов (Шумен)            6:2 
10:00  Суворово (Суворово) - ФК Тича (Варна)                     5:1 
11:00  Черноморец (Балчик) - Доростол Силистра (Силистра)        2:2 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Черно море (Варна) - Дунав от Русе (Русе)                 1:2 
11:30  Олимпик (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                    1:2 
11:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица Търговище (Тщ)      6:0 

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "А")
12:00  Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Марев старс (Варна)      2:3 

Деца: Варна - Междуобластна група (Деца III "Б")
10:00  Волов (Шумен) - Приказките (Добрич)                       1:3 

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
14:30  Юнак (Варна) - Олимпик (Варна)                            1:3 

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11) - Група "А"
11:00  Варна 2017 (Варна) - Калиакра 1923 (Каварна)              6:0 
11:00  Възраждане (Варна) - Устрем Д (Дончево)                   3:0 сл. 
11:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Моряк 16 (Старо Оряхово)         5:0 

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11) - Група "Б"
11:00  Златен век 2020 (Велики Преслав) - Шумен 2007 (Шумен)     0:1 
11:00  Доростол Силистра (Сс) - Велики Преслав (В.Преслав)       6:0 
11:00  Атлетик (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                      6:1 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
14:00  Левски 2007 (Левски) - Етър ВТ (Велико Търново)           1:6 
14:00  Янтра 2019 (Габрово) - Боруна (Царева ливада)             8:1 
14:00  Чавдар (Троян) - Монтана 1921 (Монтана)                   1:2 
14:00  Локомотив 1927 (Дряново) - Спартак (Плевен)               2:3 
14:00  Севлиево (Севлиево) - Чумерна (Елена)                     5:0 
14:00  Изгрев 93 (Царевец) - Литекс (Ловеч)                      1:1 
14:00  Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           3:1 

Деца: Кюстендил - Междуобластна група
10:30  Миньор 2019 (Бобов дол) - Кюстендил (Кюстендил)           0:11 
10:30  Струмска слава 1927 (Радомир) - Чорни (Брезник)           9:2 
10:30  Академия Металург (Перник) - Марек 1915 (Дупница)         3:2 
10:30  Велбъжд (Кюстендил) - Димитровец (Ковачевци)             15:0 

Деца: Монтана - Междуобластна група
10:30  Монтана 1921 (Монтана) - Монолит (Бяла Слатина)           9:1 
10:30  Ком (Берковица) - ОФК Локомотив (Мездра)                  3:1 
10:30  Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                         1:13 
10:30  Ленчо (Якимово) - Пъстренец (Долно Белотинци)             5:1 

Деца: Пазарджик - Областна група
10:30  Чепинец (Велинград) - ФК Локомотив 1925 (Септември)       3:0 сл. 
10:30  Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)              1:4 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
12:00  ФК Вихър 1965 (Златоград) - Металик 1938 (Сопот)          3:0 сл. 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
14:00  Пловдив сити (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)             1:3 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Сокол (Марково) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:5 
10:30  Спартак 1947 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 2:0 
10:30  Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          отложен 
12:00  Родопа Смолян (Смолян) - Юнайтед (Пловдив)               11:0 

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
12:00  ФК Сливен (Сливен) - Кронос 2016 (Пловдив)                3:2 

Деца: Пловдив - Междуобластна група "А"
10:30  Орлета (Пазарджик) - Чавдар (Пловдив)                     0:4 
10:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица 1921 (Пловдив)            2:4 

Деца: Пловдив - Междуобластна група "Б"
10:30  Първомай 2020 (Първомай) - Вихър (Белозем)                отложен 
12:00  Родопа Смолян (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)            3:0 сл. 
14:00  Спортист 1948 (Гол.чардак) - Академия Спартак (Пловдив)   3:2 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Център)
11:00  Ботев (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали)                 4:0 
11:30  ФК Арда 999 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:7 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 11)
11:00  Марица (Белово) - Чавдар (Пловдив)                        0:5 
13:00  Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник)          9:0 
15:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив)           0:3 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9)
09:00  Сокол (Марково) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:2 
10:15  Беломорец (Асеновград) - Пълдин (Пловдив)                 1:0 
11:30  Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Левски (Карлово)             2:2 
12:45  Лион 2017 (Пловдив) - Устина (Устина)                     2:2 
14:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                1:7 

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
09:00  Ботев (Пловдив) - Спартак 1947 (Пловдив)                  3:1 
10:15  Ботев II (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград)        0:4 
11:30  ФК Кърджали (Кърджали) - Тракия 2004 (Пловдив)            4:2 
12:45  Пловдив 2015 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)          6:0 
14:00  Кронос 2016 (Пловдив) - Чавдар (Пловдив)                  3:1 
15:15  Юнайтед (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)                0:4 
16:30  ФК Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив)        0:9 

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
09:00  Чавдар (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив)                    1:2 
10:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Пловдив 2015 (Пловдив)         3:2 
11:00  Лидер Пловдив (Ягодово) - Марица 1921 (Пловдив)           1:2 
12:00  Бригада 2010 (Димитровград) - Борислав 2009 (Първомай)    6:0 
13:00  Тракия 2004 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово)              2:5 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "А"
09:00  Кронос 2016 (Пловдив) - Лион 2017 (Пловдив)               3:0 
10:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             1:9 
11:00  Орлета (Пазарджик) - Хебър 1918 (Пазарджик)               2:8 
12:00  ФК Арда 1924 (Кърджали) - Академик (Пловдив)              3:4 
13:00  Шипка старс 2015 (Асеновград) - Пловдив сити (Пловдив)    3:2 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "Б"
09:00  Ботев (Пловдив) - Велд (Пловдив)                          3:3 
10:00  ФК Хасково 2022 (Хасково) - Академик (Пловдив)            4:12 
11:00  ФК Кърджали (Кърджали) - Академия Спартак (Пловдив)       7:0 
12:00  Марица 1921 (Пловдив) - ФА Карлово (Карлово)              4:9 
13:00  Беломорец (Асеновград) - Бригада 2010 (Димитровград)      4:0 

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
14:00  Траките 2007 II (Скутаре) - Бригада 2010 (Димитровград)   3:2 
14:00  Шипка старс 2015 II (Асеновград) - Гигант (Съединение)    3:0 
15:00  Брестник 1948 (Брестник) - Спартак 1947 (Пловдив)         1:4 
15:00  Шипка старс 2015 (Асеновград) - Траките 2007 (Скутаре)    1:9 
16:00  Секирово (Раковски) - Асеновец 2005 (Асеновград)         10:4 
16:00  Реал (Пловдив) - Тракия 2004 (Пловдив)                    0:7 
17:00  Тракия 06 (Стамболийски) - УФК Васил Левски (Пловдив)     3:1 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
15:30  Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово)                 0:4 
15:30  Лудогорец 2011 (Паисиево) - Караджата (Брадвари)          0:4 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
15:30  Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      0:5 
15:30  Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        5:3 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
13:00  Марек 1915 (Дупница) - Хебър 1918 (Пазарджик)             3:4 
14:00  Беласица (Петрич) - Септември (София)                     1:4 
14:00  Кюстендил (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                 7:0 
14:00  Витоша (Бистрица) - Локомотив София 1929 (София)          1:2 
14:00  Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     0:3 
14:00  Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (Симитли)       4:1 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
11:00  Надежда (Доброславци) - РД Спорт (София)                  0:3 
17:00  Конкордия (София) - Победа 1945 (София)                   0:6 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
11:00  Левски (София) - Миньор (Перник)                          4:1 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
12:00  Вихрен (Сандански) - Барокко (София)                      3:2 
14:30  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - ФК Септември 57 (София)        1:1 

ЮМВ "А": София (столица) - Областна група
11:00  Локомотив София 1929 (София) - РД Спорт (София)           1:4 
11:00  София спорт (София) - УФК Ботев (София)                   1:0 
11:00  Орловец 2015 (Кокаляне) - Ферион (София)                  6:1 
11:00  Гранит (Владая) - ОФК София 1992 (София)                  2:1 
11:00  Развитие МФ (София) - Чавдар (Етрополе)                   отложен 

Деца "А": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
11:00  Барокко (София) - Левски Раковски (София)                 5:3 
13:00  Национал (София) - Витоша 13 (София)                      4:0 
13:00  Сердика (София) - Локомотив София 1929 (София)            1:0 
16:30  Левски Спартак 1962 (София) - Септември (София)           6:1 

Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00  Развитие МФ (София) - Надежда (Доброславци)               5:5 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
09:00  Септември (София) - Национал (София)                      1:1 
09:00  ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:3 
09:00  Левски (София) - Сердика (София)                          4:0 
09:00  Елит София (София) - Академия Септември (София)           0:3 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
14:30  Конкордия (София) - Възраждане 2020 (София)               1:16 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
10:00  Ултраспорт академия (София) - Барокко (София)             5:0 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  Национал II (София) - Лъвчетата (София)                   3:1 
10:25  Марек 1915 (Дупница) - УФК Ботев (София)                  0:3 
11:50  ДИТ II (кв.Драгалевци, София) - Миньор (Перник)           0:5 
13:15  Кюстендил (Кюстендил) - Локомотив София 1929 (София)      4:0 
14:40  Олимпия ФК (София) - Септември (София)                    0:0 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Г"
09:00  Спартак 2015 (София) - Спорт за всички (София)            2:3 
10:25  София спорт (София) - Академия Мургаш (Нови хан)          3:2 
11:50  Развитие МФ (София) - Балкан 1929 (Ботевград)             5:0 
13:15  Възраждане 2020 (София) - Интер Джесика 2010 (София)      2:2 
14:40  Лъвчетата II (София) - Младост 2015 (София)               6:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "Б"
09:00  Левски II (София) - ЦСКА II (София)                       1:0 
10:30  Лъвчетата II (София) - Национал II (София)                1:0 
12:00  Левски Раковски (София) - Елит София (София)              3:0 
13:30  Кюстендил (Кюстендил) - Славия 1913 (София)               2:3 
15:00  София спорт (София) - Локомотив София 1929 (София)        1:9 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "Г"
09:30  Академия Септември (София) - Барокко (София)              3:0 
11:00  Спортист 13 (София) - Сердика (София)                     2:4 
12:30  Козаро (Ботевград) - БАМФ (София)                         2:6 
14:00  Победа 1945 (София) - Щурче (София)                       2:5 
15:30  ДАФ 2018 (София) - Звезда (София)                         1:4 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Б"
09:00  Левски II (София) - Славия 1913 II (София)                1:0 
10:10  ФК Септември 57 (София) - Национал II (София)             3:7 
11:20  Витоша 13 (София) - Софияспорт 2020 (София)               2:0 
12:30  Кюстендил (Кюстендил) - Левски Раковски (София)           3:0 
13:40  Барокко (София) - Септември (София)                       5:4 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Г"
09:00  ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Развитие МФ (София)          7:1 
10:10  Миньор (Перник) - ЦСКА II (София)                         3:2 
11:20  ОФК София 1992 (София) - Метал 2002 (Перник)              2:3 
12:30  Люлин (кв.Люлин, София) - Талант (София)                  0:8 
13:40  Искър 2022 (Злокучене) - Академия Мургаш (Нови хан)       7:2 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Д"
09:00  Орловец 2015 (Кокаляне) - Железница (Железница)           8:1 
10:10  Гранит (Владая) - Враждебна (кв.Враждебна, София)         1:6 
11:20  Левски Раковски II (София) - Левски Спартак 1962 (София)  2:5 
12:30  Чавдар (Етрополе) - Академика (София)                     1:6 
13:40  Комета (София) - Искър 1945 (Нови Искър)                  1:1 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Б"
09:00  Арес (София) - Витоша 13 (София)                          2:0 
10:10  Барокко (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)              0:8 
11:20  Академия Бойко Величков (София) - ЦСКА II (София)         0:6 
12:30  Национал II (София) - Левски II (София)                   4:1 
13:40  Септември II (София) - Славия 1913 II (София)             0:12 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "Г"
09:00  Победа 1945 (София) - Спорт за всички (София)             3:2 
10:10  Локомотив София 1929 II (София) - Развитие МФ (София)     6:3 
11:20  Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Шампион (София)       0:14 
12:30  ОФК Костинброд 2012 (Кб) - ФК Септември 57 (София)        7:2 
13:40  Софияспорт 2020 (София) - Академия ВР (София)             3:0 сл. 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Група "Б"
09:10  Вива (София) - Олимпия ФК II (София)                      0:3 сл. 
10:05  Марек 1915 (Дупница) - Метал 2002 (Перник)                1:0 
11:05  ЦСКА II (София) - Барокко (София)                         4:6 
12:00  Развитие МФ (София) - Софияспорт 2020 (София)             3:3 
13:00  Славия 1913 II (София) - УФК Ботев (София)                0:9 

Деца: София - Областна група
11:00  Академия Мургаш (Нови хан) - Левски (Долна баня)          1:0 
11:00  ОФК Костенец (гр.Костенец) - Ботев 1937 (Ихтиман)         6:0 
11:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)      5:1 
11:00  Пирдоп (Пирдоп) - Спортист 2009 (Своге)                   0:4 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
10:00  Сините камъни 2022 (Сливен) - Верея II (Стара Загора)     4:1 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
11:30  Сините камъни 2022 (Сливен) - Шампион (Ямбол)             3:2 

Държавно първенство за жени
15:00  Етър ВТ (Велико Търново) - ЖФК Варна (Варна)              2:0 (2:0) 
16:00  Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив)                 6:1