«  24 септември 2022, събота (187 мача)  »

Североизточна Трета лига
16:00  Черноморец (Балчик) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      6:1 (2:0) 
16:00  Септември 98 (Тервел) - Черноломец 1919 (Попово)          1:0 (0:0) Video
16:00  Локомотив 2022 (Русе) - Дунав от Русе II (Русе)           0:0 Video

Северозападна Трета лига
17:00  Дреновец (Дреновец) - Павликени (Павликени)               1:3 (1:1) Video
17:00  Академик (Свищов) - Боруна (Царева ливада)                2:0 (1:0) Video
17:00  Ботев II (Враца) - Ювентус 95 (Малчика)                   2:1 (1:0) 
17:00  Локомотив 1927 (Дряново) - Вихър (Славяново)              0:6 (0:4) 
17:00  Етър ВТ II (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)           1:4 (0:1) 

Югозападна Трета лига - Първа фаза, Група "А"
17:00  Славия 1913 II (София) - Сливнишки герой (Сливница)       отложен 
17:00  Банско тийм (Банско) - Септември II (София)               3:0 
17:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград)        1:4 (0:2) 

Югозападна Трета лига - Първа фаза, Група "Б"
17:00  ЦСКА II (София) - Пирин 1941 (Разлог)                     отложен 
17:00  Рилски спортист 2011 (Сам) - ОФК Костинброд 2012 (Кб)     0:0 Video
17:00  Гранит (Владая) - Надежда (Доброславци)                   2:1 (2:0) 
17:00  Оборище (Панагюрище) - Кюстендил (Кюстендил)              0:0 Video

Югоизточна Трета лига
17:00  Сокол (Марково) - Загорец (Нова Загора)                   0:1 (0:1) Video
17:00  Несебър (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                   5:1 (0:0) 
17:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Верея (Стара Загора)           7:0 (3:0) Video
17:00  Димитровград 1947 (Дмгр) - Локомотив 1926 II (Пловдив)    0:0 
17:00  Берое II (Стара Загора) - Борислав 2009 (Първомай)        0:0 
17:00  Левски (Карлово) - Родопа Смолян (Смолян)                 отложен 
17:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       3:0 (2:0) 

"А" ОГ Варна
16:00  Вихър 2016 (Вълчи дол) - Суворово (Суворово)              0:2 

"А" ОГ Пазарджик - Първа фаза, Първа група
17:00  Брацигово (Брацигово) - Хебър 1918 II (Пазарджик)         2:2 
17:00  Спартак 2021 (Пещера) - Оборище II (Панагюрище)           1:0 
17:00  Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            3:0 

"А" ОГ Пазарджик - Първа фаза, Втора група
17:00  Тракия (Мирянци) - Чепинец (Велинград)                    1:4 
17:00  Балкан 1952 (Варвара) - Величково (Величково)             4:0 

"Б" ОГ Пазарджик
17:00  Барикади (Стрелча) - Кале 09 (Нова махала)                3:0 
17:00  Карабунар 2015 (Карабунар) - Спартак (Щърково)            0:3 

"А" ОГ Пловдив - Първа фаза, Първа група
17:00  Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле)                    0:5 
17:00  Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак 1947 II (Пловдив)      1:0 
17:00  Секирово (кв.Секирово, Рак) - Траките 2007 (Скутаре)      9:1 

"А" ОГ Пловдив - Първа фаза, Втора група
17:00  Труд (Труд) - Тракия (Нови извор)                         отложен 
17:00  Металик 1938 (Сопот) - Марица 2009 (Градина)              5:1 
17:00  Спортист 1948 (Голям чардак) - Пловдив 2015 (Пловдив)     1:0 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
17:00  Хисаря (Хисаря) - Раковски 2018 (Раковски)                4:2 
17:00  Садово (Садово) - Стряма 2001 (Стряма)                    7:0 

"Б" ОГ Пловдив - централна подгрупа
17:00  Светкавица (Манолско Конаре) - Спартак 1971 (Ново село)   0:4 

"А" ОГ Разград - източна подгрупа
17:00  Бенковски (Исперих) - Вихър (Завет)                       анулиран 

"А" ОГ Разград - западна подгрупа
17:00  Мортагоново (Мортагоново) - Локомотив 2019 (Самуил)       2:5 

"А" ОГ София - Първа фаза, Източна подгрупа
17:00  Звездец (Горна Малина) - Левски 1923 (гр.Елин Пелин)      2:0 
17:00  Левски (Долна баня) - Искър 2022 (Злокучене)              3:0 (0:0) Video

"А" ОГ София - Първа фаза, Западна подгрупа
17:00  Правец (Правец) - Петърч (Петърч)                         3:1 (2:1) Video
17:00  Скравена (Скравена) - Зенит (Церово)                      4:3 
17:00  Спортист 2006 (Драговищица) - Спортист 2009 II (Своге)    1:3 (0:1) 

"А" ОГ Стара Загора
16:00  Левски (Сърнево) - Мини "Марица-изток" (Раднево)          0:7 (0:4) 
17:00  Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа (Павел баня)       0:0 
17:00  Локомотив (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)         отложен 

"A" ОГ Търговище
17:00  Сокол (Трескавец) - Овчарово (Овчарово)                   1:6 
17:00  Агроелит 1 (Макариополско) - Боровец 2002 (Търговище)     2:4 

"А" ОГ Хасково
16:00  ФК Свиленград (Свиленград) - Саяна II (Хасково)           5:0 
17:00  Раковски 1923 (Ивайловград) - Любимец 2000 (Любимец)      0:2 
17:00  Любимец 2018 (Любимец) - Топлика (Минерални бани)         5:1 

"А" ОГ Шумен - Първа фаза, Централна група
17:00  Балкан 1965 (Градище) - Енев (Дибич)                      0:6 (0:3) 
17:00  Локомотив 2008 (Каспичан) - Върбица (Върбица)             4:2 (2:1) 
17:00  Ендже (Царев брод) - Шумен 2007 (Шумен)                   3:2 (0:1) 

"А" ОГ Шумен - Първа фаза, Южна група
17:00  Спортист (Троица) - Близнаци 2022 (Близнаци)              2:1 (0:1) 
17:00  Ботев (Каменяк) - Хитрино (Хитрино)                       1:5 (1:1) 
17:00  Заря 1962 (Звегор) - Балкан (Средня)                      2:0 (1:0) 

Приятелски срещи: Лято-есен
14:00  Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)              1:1 (1:1) 
15:00  Локомотив Сф 1929 (София) - Сливнишки герой (Сливница)    6:0 (3:0) 
16:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)           1:0 (1:0) 
16:00  Пирин (Благоевград) - Брегалница (Щип, Македония, 1)      0:1 (0:0) Video
17:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Враца)                      1:1 (0:0) 
17:00  Ботев (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   7:0 (4:0) 

Елитна група (U-17)
10:00  Спартак 1918 (Варна) - Пирин (Благоевград)                1:2 
11:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:2 (0:0) 
12:00  ЦСКА (София) - Левски (София)                             0:1 (0:0) 
14:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)             1:5 (0:1) 
15:00  Национал (София) - Спартак (Плевен)                       2:1 (2:0) 
15:00  Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       3:2 
15:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Хебър 1918 (Пазарджик)         1:2 

Елитна група (U-15)
09:30  Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:3 (0:2) 
10:00  ЦСКА (София) - Левски (София)                             3:2 (0:0) 
10:00  Звезденбург (Бургас) - Локомотив София 1929 (София)       2:3 
10:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе)             1:1 
12:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)             1:5 (1:3) 
13:00  Национал (София) - Спартак (Плевен)                       5:0 (2:0) 
13:00  Септември (София) - Ботев (Пловдив)                       1:2 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група (U17)
10:00  Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)         2:1 
11:00  Звезденбург (Бургас) - Берое (Стара Загора)               1:2 
12:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)         5:0 
12:00  Ботев (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)                7:0 

Деца: Пловдив - Зонална група (U15)
10:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)          4:1 
10:00  Ботев (Пловдив) - Пловдив 2015 II (Пловдив)               5:1 
10:00  Марица 1921 (Пловдив) - Спартак 1947 II (Пловдив)         2:0 
10:30  Орлета (Пазарджик) - Брестник 1948 (Пловдив)              2:2 
11:00  Марица 1921 II (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)           0:2 
14:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (Паталеница)            6:0 
14:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Черноморец 1919 (Бургас)         1:2 
15:00  Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)           0:0 

ДПГ11: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
09:00  Юнайтед (Пловдив) - Реал (Пловдив)                         - 
10:00  Брестник 1948 (Пловдив) - Шипка старс 2015 (Асеновград)    - 
11:00  Траките 2007 (Скутаре) - Пълдин (Пловдив)                  - 
12:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Калояново (Калояново)         - 
13:00  Феникс (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                  - 
14:00  Свобода 2011 (Пещера) - Барс (Пловдив)                    4:2 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група (зона "Б")
10:30  Балкан 1929 (Ботевград) - Ферион (София)                  3:4 
17:00  Локомотив Сф 1929 (София) - ОФК Костенец (гр.Костенец)   12:2 
17:00  УФК Ботев (София) - Барокко (София)                       3:4 
17:00  Витоша (Бистрица) - Сантяго Бернабеу (София)             16:0 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона I
10:00  Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 2:1 
11:00  Развитие МФ (София) - Пирин (Благоевград)                 3:0 
11:00  Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:0 
11:00  Септември (София) - Левски Раковски (София)               0:0 
12:00  Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  1:5 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
11:00  Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              1:2 
11:00  УФК Ботев (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:0 
11:00  Спортист 13 (София) - Витоша 13 (София)                   0:0 

ЮМВ "Б": София (столица) - Областна група
11:00  Победа 1945 (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)          1:6 
13:00  Спартак 2015 (София) - Локомотив София 1929 (София)       0:7 
13:00  Елит София (София) - Левски Раковски (София)              1:5 
15:00  Арес (София) - ФК Септември 57 (София)                    1:1 

Деца: София (столица) - Зонална група
13:00  София спорт (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)              1:5 
13:00  Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград)        1:3 
13:00  Кюстендил (Кюстендил) - Марек 1915 (Дупница)              1:1 
13:00  Академия Металург (Перник) - Миньор (Перник)              0:4 
14:00  Беласица (Петрич) - ФК ЦСКА 1948 (София)                  1:5 
17:00  Септември (София) - Левски Раковски (София)               4:1 

Деца "А": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
10:30  Искър 1945 (Нови Искър) - Чавдар (Етрополе)               0:2 
11:00  Орловец 2015 (Кокаляне) - ОФК София 1992 (София)          1:3 
13:00  УФК Ботев (София) - София спорт (София)                   2:1 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:00  ОФК София 1992 (София) - Ферион (София)                   1:5 
09:00  Левски Раковски (София) - Арес (София)                    2:1 
16:30  ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Локомотив Сф 1929 (София)    1:4 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - трета подгрупа
09:00  Ай ма3кс (София) - Обеля 1945 (кв.Обеля, София)           5:0 
09:00  Витоша 13 (София) - Левски (Чепинци)                      5:0 
09:00  УФК Ботев (София) - Спорт за всички (София)               1:2 
09:00  Спортист 13 (София) - РД Спорт (София)                    2:1 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Витоша 13 (София) - Национал (София)                      0:6 
10:25  Пирин (Благоевград) - Академия Бойко Величков (София)     7:1 
11:50  Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:0 
13:15  Академия Септември (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)   1:3 
14:40  ЦСКА (София) - Елит София (София)                         3:0 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Сантяго Бернабеу (София) - Талант (София)                 3:1 
10:25  Витоша (Бистрица) - ФК Септември 57 (София)               0:4 
11:50  Левски Раковски (София) - Арес (София)                    1:5 
13:15  Чавдар (Етрополе) - Сердика (София)                       0:3 
14:40  Ай ма3кс (София) - Барокко (София)                        0:6 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "А"
09:00  Миньор (Перник) - Септември (София)                       0:8 
10:30  Арес (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)                 1:0 
12:00  Витоша 13 (София) - Олимпия ФК (София)                    1:4 
13:30  Марек 1915 (Дупница) - Национал (София)                   0:2 
15:00  Левски (София) - ЦСКА (София)                             3:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Група "В"
09:30  Академия Бойко Величков (София) - РД Спорт (София)        2:2 
11:00  Надежда (Доброславци) - Академия Металург (Перник)        1:1 
12:30  Локомотив Сф 1929 II (София) - ФК Септември 57 (София)    1:0 
14:00  Левски Раковски II (София) - ОФК София 1992 (София)       3:4 
15:30  Интер Джесика 2010 (София) - Елит София II (София)        1:8 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "А"
09:00  Национал (София) - Славия 1913 (София)                    2:0 
10:10  Локомотив София 1929 (София) - Олимпия ФК (София)         0:12 
11:20  Пирин (Благоевград) - Ултраспорт академия (София)         0:3 
12:30  Шампион (София) - София спорт (София)                     3:0 сл. 
13:40  ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:4 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "В"
09:00  Младост 2015 (София) - УФК Ботев (София)                  1:9 
10:10  Тигрите (София) - Сердика (София)                         2:7 
11:20  Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   1:2 
12:30  Лъвчетата (София) - Олимпия ФК II (София)                 3:1 
13:40  Академия Металург (Перник) - Елит София (София)           2:1 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "А"
09:00  Локомотив София 1929 (София) - Септември (София)          1:1 
10:10  Национал (София) - София спорт (София)                    4:1 
11:20  ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:0 
12:30  Марек 1915 (Дупница) - Славия 1913 (София)                1:6 
13:40  Лъвчетата (София) - Ултраспорт академия (София)           0:8 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Група "В"
09:00  Ултраспорт академия II (София) - Академия Металург (Пк)   0:14 
10:10  Искър 2022 (Злокучене) - Балкан 1929 (Ботевград)          7:0 
11:20  Козаро (Ботевград) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)        1:3 
12:30  Левски Раковски (София) - Академия Септември (София)      5:2 
13:40  Щурче (София) - Олимпия ФК (София)                        1:8 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Група "А"
09:10  София спорт (София) - Славия 1913 (София)                 1:14 
10:05  Левски (София) - ЦСКА (София)                             3:1 
11:05  ДИТ (кв.Драгалевци, София) - Витоша 13 (София)            3:2 
12:00  Лъвчетата (София) - Олимпия ФК (София)                    3:1 
13:00  Академия ВР (София) - Арес (София)                        0:3 сл. 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Група "В"
09:10  Възраждане 2020 (София) - Елит София (София)              6:3 
10:05  Академия Бойко Величков (София) - Сердика (София)         9:1 
11:05  Академия Мургаш (Нови хан) - Спорт за всички (София)      1:11 
12:00  УФК Ботев II (София) - Левски II (София)                  0:3 сл. 
13:00  Железница (Железница) - Локомотив София 1929 (София)       - сл. 

Държавно първенство за жени
16:00  Чардафон 1919 (Габрово) - Пирин (Благоевград)             1:3 
16:00  ЛП Супер спорт (София) - Локомотив (Стара Загора)         0:6 
16:00  София лейдис 2021 (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)    1:3 
16:00  Енко (Пловдив) - Светкавица (Градежница)                  5:0 
16:00  Риал (Ковачевци) - НСА (София)                            0:3 сл. 

Квалификации за Европейско първенство за юноши (до 19 г.) 2023 - Квалификационен кръг, Група 2
13:00  Турция (юн.ст.) - Азербайджан (юн.ст.)                    5:1 (3:1) 
17:00  България (юн.ст.) - Люксембург (юн.ст.)                   0:0  /b1b.box/