«  4 април 2024, четвъртък (44 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
14:30  ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Враца)                      0:0  /Диема спорт/ Video
17:00  Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    0:3 (0:2)  /Диема спорт/ Video
19:30  Черно море (Варна) - Локомотив София 1929 (София)         3:0 (3:0)  /Диема спорт/ Video

Елитна група (U-16)
12:00  Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:1 (0:1) 
13:00  Пловдив 2015 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик)           2:2 (0:1) 
13:00  Пирин (Благоевград) - Левски (София)                      0:2 (0:1) 
13:00  Славия 1913 (София) - Септември (София)                   0:2 (0:2) 
15:00  Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               1:2 (1:1) 
15:00  ЦСКА (София) - Спартак 1947 (Пловдив)                     1:0 (1:0) 

Елитна група (U-15)
10:00  Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                0:2 (0:1) 
11:00  Славия 1913 (София) - Септември (София)                   1:3 (0:2) 
13:00  Национал (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               0:1 (0:1) 

Деца: Купа на БФС - 1/2 финали
11:00  Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 2:1 (0:0) Video
15:00  Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       3:0 

ЮСВ: Бургас - Междуобластна група
11:00  Бургас спорт (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               3:1 
17:00  Тунджа 2009 (Мечкарево) - Черноморец 1919 (Бургас)        1:3 
17:00  Звезденбург (Бургас) - ОФК Поморие (Поморие)              8:2 
17:00  Кортен 2012 (Кортен) - Арена (Ямбол)                      отложен 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:30  Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Черно море (Варна)       3:0 сл. 

ЮМВ: Враца - Междуобластна група
16:00  Озрен (Голям извор) - Ком (Берковица)                     3:0 (3:0) 
16:00  Чавдар 2020 (Бяла Слатина) - П.атомна 1974 (Козлодуй)     4:2 
16:00  ОФК Локомотив (Мездра) - Бдин 1923 (Видин)                4:1 
16:00  Пъстренец (Долно Белотинци) - Дунав (Лом)                 1:0 

ЮМВ: Кюстендил - Зонална група - зона II
16:00  Орлетата (Благоевград) - Септември (Симитли)              3:6 

ЮСВ: Плевен - Междуобластна група
16:00  Ювентус 95 (Малчика) - Гигант 1947 (Белене)               2:1 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
16:00  Априлец 2017 (Бояджик) - Спартак 1947 (Пловдив)           3:0 сл. 
16:00  ФК Хасково 2022 (Хасково) - Арда 1924 (Кърджали)          1:1 
16:00  Арсенал 2000 (Казанлък) - Ботев (Пловдив)                 отложен 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
09:30  Асеновец 2005 (Асеновград) - Пловдив 2015 (Пловдив)       4:0 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Септември (Симитли) - Спортист 13 (София)                 4:0 
14:00  РД Спорт (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          3:2 
14:00  Пирин (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)                  10:0 
14:00  Национал (София) - Беласица (Петрич)                      отложен 
14:00  Миньор (Перник) - Академия за футболно развитие (София)   2:7 
14:00  Марек 1915 (Дупница) - УФК Ботев (София)                  3:1 
14:00  Локомотив София 1929 (София) - Кюстендил (Кюстендил)      отложен 

ЮМВ: София - Междуобластна група
17:00  Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                   4:1 

ЮМВ: Стара Загора - Междуобластна група
11:00  Саяна (Хасково) - Розова долина (Казанлък)                1:2 
15:00  Овощник (Овощник) - ОФК Хасково (Хасково)                 4:3 
15:00  Загорец (Нова Загора) - Бригада 2010 (Димитровград)       отложен 
15:00  Верея (Стара Загора) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)              0:3 сл. 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група - Втора фаза, Група "Б"
13:00  ФК Харманли (Харманли) - Шампион (Ямбол)                  6:1 

Международни приятелски срещи за девойки (до 16 г.) 2024 - Турнир за развитие на УЕФА (април)
11:00  Андора (дев.мл."Б") - Черна гора (дев.мл."Б")             4:1 (2:0) 
14:00  Малта (дев.мл."Б") - България (дев.мл."Б")                1:2 (0:2)