bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Дублираща група 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     30   24   2   4   83:22   74     Шампион
 2. Сливен 2000 (Сливен)               30   20   3   7   74:36   63
 3. Левски (София)                     30   19   5   6   85:22   62
 4. Черно море (Варна)                 30   19   4   7   60:32   61
 5. Пирин Благоевград (Благоевград)    30   17   5   8   65:46   56
 6. Берое (Стара Загора)               30   16   6   8   61:31   54 [+]
 7. Славия 1913 (София)                30   14   7   9   52:37   49
 8. ЦСКА (София)                       30   14   6  10   62:36   48
 9. Черноморец Бургас (Бургас)         30   13   4  13   51:42   43
10. Спортист 1924 (Своге)              30    8   6  16   39:68   30 [+]
11. Локомотив (Мездра)                 30    8   5  17   46:87   29     [4 0 0 15:3 12]
12. Монтана 1921 (Монтана)             30    9   2  19   43:69   29 [+] [1 0 3  7:10 3]
13. Миньор (Перник)                    30    9   2  19   55:86   29     [1 0 3  6:15 3]
14. Локомотив 1936 (Пловдив)           30    7   7  16   48:68   28
15. Локомотив (София)                  30    8   3  19   47:98   27
16. Ботев 1912 (Пловдив)               30    1   1  28   13:104   4 [*]

Бележки
  - След края на сезона Дублиращата група се закрива.
  - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове в Панчарево.
  - Литекс (Ловеч) играе домакинските си мачове на ст."Салито" в Ловеч.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в Перник.
  - Черно море (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител"
в кв.Аспарухово, Варна.
  - Берое (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в
Стара Загора.
  - Спортист 1924 (Своге) играе домакинските си мачове в Искрец.
  - Пирин Благоевград (Благоевград) играе домакинските си мачове в Рилци.
  - Ботев 1912 (Пловдив) спира участие в групата преди началото на пролетния
полусезон във връзка с изваждането на мъжкия отбор от "А" ФГ. Активът на
отбора до този момент до този момент се запазва, а на противниците му през
пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

9 август 2009, неделя, 18:00 ч
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)                  4:3 (0:2)
10 август 2009, понеделник, 11:00 ч
Миньор (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград)         9:1
10 август 2009, понеделник, 18:00 ч
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Мездра)                       4:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Левски (София)                     0:4
Сливен 2000 (Сливен) - Монтана 1921 (Монтана)             1:0
11 август 2009, вторник, 10:30 ч
Славия 1913 (София) - Спортист 1924 (Своге)               2:0 (0:0)
11 август 2009, вторник, 18:00 ч
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           1:0 (1:0)
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)                   2:2 (2:1)

                           II кръг

16 август 2009, неделя, 18:00 ч
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Локомотив (София)                 3:2
17 август 2009, понеделник, 18:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев 1912 (Пловдив)             4:1
Левски (София) - Миньор (Перник)                          4:1 (2:0)
Локомотив (Мездра) - Славия 1913 (София)                  1:1 (1:1)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       отложен
18 август 2009, вторник, 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 3:1
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч)          4:0 (4:0)
19 август 2009, сряда, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     2:0 (0:0)
5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       отложен *
* - отложен заради претърпяна от един от футболистите на гостите катастрофа.
14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       2:1 (1:0)

                           III кръг

23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         2:0 (1:0)
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           0:1 (0:0)
24 август 2009, понеделник, 18:00 ч
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)     прекратен *
* - прекратен в 22' при 0:0 заради проливен дъжд.
Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана)                  4:0 (2:0)
Ботев 1912 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)               2:8 (1:3)
25 август 2009, вторник, 18:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Спортист 1924 (Своге)                      2:1 (1:1)
Локомотив (София) - Локомотив (Мездра)                    2:2 (2:0)
26 август 2009, сряда, 18:00 ч
Черно море (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)             2:2 (1:1)
4 септември 2009, петък, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)     4:0 *
* - преиграване на прекратения на 24 август мач.

                           IV кръг

30 август 2009, неделя, 11:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)       7:1 (3:0)
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1936 (Пловдив)           0:2 (0:1)
31 август 2009, понеделник, 11:00 ч
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Черноморец Бургас (Бургас)        4:0 (2:0)
31 август 2009, понеделник, 16:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Перник)                    8:0 (6:0)
31 август 2009, понеделник, 18:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   1:2 (1:1)
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      1:0 (1:0)
1 септември 2009, вторник, 10:30 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Черно море (Варна)                 1:4 (1:2)
1 септември 2009, вторник, 17:00 ч
Локомотив (Мездра) - ЦСКА (София)                         1:3 (1:1)

                           III кръг - преиграване

4 септември 2009, петък, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)     4:0 *
* - преиграване на прекратения на 24 август мач.

                           II кръг - отложен мач

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       отложен *
* - отложен заради претърпяна от един от футболистите на гостите катастрофа.

                           V кръг

13 септември 2009, неделя, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              2:0 (2:0)
14 септември 2009, понеделник, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Мездра)           4:0 (0:0)
14 септември 2009, понеделник, 17:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Спортист 1924 (Своге)          4:0
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)            3:3 (2:2)
Локомотив (София) - Левски (София)                        2:0 (1:0)
15 септември 2009, вторник, 17:00 ч
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 0:3 (0:3)
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)                     0:0
16 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Миньор (Перник) - Ботев 1912 (Пловдив)                    8:1

                           VI кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                1:0
21 септември 2009, понеделник, 11:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бс)  4:0 (3:0)
21 септември 2009, понеделник, 17:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (София)                3:3
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Берое (Стара Загора)              1:1 (1:1)
22 септември 2009, вторник, 11:00 ч
Миньор (Перник) - Черно море (Варна)                      1:4 (1:2)
22 септември 2009, вторник, 17:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     1:4 (1:1)
Левски (София) - ЦСКА (София)                             3:2 (1:2)
23 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Локомотив (Мездра) - Локомотив 1936 (Пловдив)             3:0 (1:0)

                           VII кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Локомотив (София) - Сливен 2000 (Сливен)                  2:3 (2:1)
28 септември 2009, понеделник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Спортист 1924 (Своге)                2:0 (1:0)
28 септември 2009, понеделник, 16:00 ч
Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)                          6:0 (3:0)
28 септември 2009, понеделник, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Мездра)                 3:1 (1:0)
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Монтана 1921 (Монтана)                     1:1 (0:1)
Славия 1913 (София) - Ботев 1912 (Пловдив)                2:1 (1:0)
29 септември 2009, вторник, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               отложен *
* - отложен заради участие на 5 футболиста на Левски в юношески национален отбор.
30 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Бл)         0:3 (0:0)
20 ноември 2009, петък, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               0:5

                           VIII кръг

3 октомври 2009, събота, 11:00 ч
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                     5:3 (2:2)
5 октомври 2009, понеделник, 11:00 ч
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       2:1 (2:0)
Монтана 1921 (Монтана) - Черноморец Бургас (Бургас)       0:3 (0:0)
5 октомври 2009, понеделник, 16:00 ч
Левски (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)                 4:0 (1:0)
Локомотив (Мездра) - Спортист 1924 (Своге)                1:4 (0:0)
6 октомври 2009, вторник, 16:00 ч
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив (София)                  0:3 (0:0)
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                       2:3 (1:1)
7 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Берое (Стара Загора)    0:0

                           II кръг - отложен мач

14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       2:1 (1:0)

                           IX кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)         5:0 (3:0)
19 октомври 2009, понеделник, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      1:0 (0:0)
19 октомври 2009, понеделник, 16:00 ч
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Пирин Благоевград (Благоевград)   0:2 (0:1)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)         5:0 (2:0)
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Ботев 1912 (Пловдив)                       9:0 (3:0)
20 октомври 2009, вторник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Локомотив (Мездра)                   5:1 (2:1)
20 октомври 2009, вторник, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     0:0
Локомотив (София) - Миньор (Перник)                       0:4 (0:1)

                           X кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1936 (Пловдив)           1:0 (0:0)
26 октомври 2009, понеделник, 14:30 ч
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)                        5:1
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            0:3 (0:2)
в Граф Игнатиево:
Ботев 1912 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:1
Монтана 1921 (Монтана) - Берое (Стара Загора)             0:1
Левски (София) - Спортист 1924 (Своге)                    1:1 (0:1)
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (Мездра)      1:1 (1:0)
28 октомври 2009, сряда, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  3:2 (0:1)

                           XI кръг

1 ноември 2009, неделя, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)      1:1 (0:0)
2 ноември 2009, понеделник, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Перник)              4:0 (2:0)
2 ноември 2009, понеделник, 14:30 ч
Локомотив (Мездра) - Левски (София)                       1:6 (1:3)
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана)            3:0 (1:0)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)           3:2 (2:2)
3 ноември 2009, вторник, 14:30 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             0:2 (0:1)
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)                   0:3 (0:2)
4 ноември 2009, сряда, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               4:1 (3:0)

                           XII кръг

8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Мездра)               0:3 (0:2)
9 ноември 2009, понеделник, 11:00 ч
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)               2:1 (0:0)
9 ноември 2009, понеделник, 14:30 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)               0:1 (0:0)
Сливен 2000 (Сливен) - Спортист 1924 (Своге)              0:0
Левски (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)          2:0 (0:0)
10 ноември 2009, вторник, 11:00 ч
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                    1:3 (0:1)
10 ноември 2009, вторник, 14:30 ч
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        1:1 (0:0)
Миньор (Перник) - Локомотив 1936 (Пловдив)                5:2 (0:2)

                           VII кръг - отложен мач

20 ноември 2009, петък, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               0:5

                           XIII кръг

22 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)  3:0
23 ноември 2009, понеделник, 14:30 ч
Локомотив (Мездра) - Сливен 2000 (Сливен)                 1:2 (1:1)
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Ботев 1912 (Пловдив)              1:1
Локомотив 1936 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 0:2 (0:0)
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          2:0 (1:0)
24 ноември 2009, вторник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Левски (София)                       2:1 (0:0) *
* - Отборът на Черно море е наказан с лишаване от домакинство
    за 1 мач, заради нахлуване на привърженици на домакините на
    терена по време на мача.
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          2:2 (0:1)
25 ноември 2009, сряда, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Миньор (Перник)                    6:0

                           XIV кръг

29 ноември 2009, неделя, 11:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин Благоевград (Благоевград)    2:0 (0:0)
30 ноември 2009, понеделник, 11:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         0:1 (0:0)
30 ноември 2009, понеделник, 14:00 ч
Миньор (Перник) - Спортист 1924 (Своге)                   0:2
в Граф Игнатиево:
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив (Мездра)                 1:2
Монтана 1921 (Монтана) - Левски (София)                   1:0 (0:0)
1 декември 2009, вторник, 11:00 ч
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            3:3
1 декември 2009, вторник, 14:00 ч
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     1:0
2 декември 2009, сряда, 14:00 ч
Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)            4:0 (3:0)

                           XV кръг

6 декември 2009, неделя, 14:00 ч
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:0
7 декември 2009, понеделник, 14:00 ч
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                     0:1 (0:0)
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Ботев 1912 (Пловдив)    5:0
Локомотив (Мездра) - Миньор (Перник)                      6:0 (3:0)
8 декември 2009, вторник, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 3:1 (0:0)
8 декември 2009, вторник, 14:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (София)              3:4 (1:2)
9 декември 2009, сряда, 11:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1": *
Черно море (Варна) - Монтана 1921 (Монтана)               1:0 (0:0)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Черно море.
9 декември 2009, сряда, 14:00 ч
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Литекс (Ловеч)                    1:6

                           XVI кръг

28 февруари 2010, неделя, 15:00 ч
Локомотив (Мездра) - Литекс (Ловеч)                       2:3 (2:2)
1 март 2010, понеделник, 15:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   2:2 (0:1)
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Славия 1913 (София)               0:2
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник)         2:0 (1:0)
Левски (София) - Ботев 1912 (Пловдив)                     3:0 сл.
Монтана 1921 (Монтана) - Сливен 2000 (Сливен)             6:0
2 март 2010, вторник, 15:00 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)                  5:1 (3:0)
3 март 2010, сряда, 15:00 ч
в Поморие, Градски стадион:
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           0:0

                           XVII кръг

6 март 2010, събота, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Локомотив (Мездра)                  3:0 (1:0)
8 март 2010, понеделник, 15:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       отложен *
* - отложен заради заснежен терен
в Поморие, Градски стадион:
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив)     1:0 (1:0)
9 март 2010, вторник, 15:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)             0:3 сл.
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:3
Литекс (Ловеч) - Пирин Благоевград (Благоевград)          5:0 (2:0)
Локомотив (София) - Спортист 1924 (Своге)                 отложен *
* - отложен заради заснежен терен
10 март 2010, сряда, 15:00 ч
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                 отложен *
* - отложен заради заснежен терен
30 април 2010, петък, 16:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       3:1 (2:0)
13 май 2010, четвъртък, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                 0:2 (0:0)
14 май 2010, петък, 18:00 ч
Локомотив (София) - Спортист 1924 (Своге)                 0:6

                           XVIII кръг

15 март 2010, понеделник, 15:00 ч
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Спортист 1924 (Своге) - ЦСКА (София)                      0:3 (0:2)
Локомотив (Мездра) - Локомотив (София)                    0:6 (0:2)
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София)     3:1 (2:1)
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев 1912 (Пловдив)               3:0 сл.
16 март 2010, вторник, 11:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна)             2:3 (0:2)
16 март 2010, вторник, 13:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Миньор (Перник)                  6:0 (2:0)
16 март 2010, вторник, 15:00 ч
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           2:2 (2:0)
17 март 2010, сряда, 15:00 ч
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:1 (0:1)

                           XIX кръг

21 март 2010, неделя, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:1 (0:1)
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Черно море (Варна) - Ботев 1912 (Пловдив)                 3:0 сл.
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   4:1 (3:1)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           1:1 (1:1)
22 март 2010, понеделник, 11:00 ч
в Поморие, Градски стадион:
Черноморец Бургас (Бургас) - Спортист 1924 (Своге)        3:0 (2:0)
22 март 2010, понеделник, 13:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Локомотив (Мездра)                         1:0 (0:0)
22 март 2010, понеделник, 15:00 ч
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)       0:3 (0:1)
23 март 2010, вторник, 15:00 ч
Миньор (Перник) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:3 (0:1)

                           XX кръг

25 март 2010, четвъртък, 11:00 ч
Локомотив (Мездра) - Черноморец Бургас (Бургас)           3:2 (0:1)
25 март 2010, четвъртък, 15:00 ч
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Локомотив 1936 (Пловдив)          3:2 (2:1)
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)            1:0 (1:0)
Левски (София) - Локомотив (София)                       10:0 (5:0)
Монтана 1921 (Монтана) - Славия 1913 (София)              5:0
26 март 2010, петък, 13:00 ч
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 1:0 (0:0)
Ботев 1912 (Пловдив) - Миньор (Перник)                    0:3 сл.
26 март 2010, петък, 15:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч)                     3:4 (2:0)

                           XXI кръг

29 март 2010, понеделник, 15:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:2 (0:0)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (Мездра)             5:1 (3:0)
30 март 2010, вторник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Миньор (Перник)                      6:1 (1:0)
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)                1:2 (1:2)
30 март 2010, вторник, 15:00 ч
Литекс (Ловеч) - Ботев 1912 (Пловдив)                     3:0 сл.
Локомотив (София) - Монтана 1921 (Монтана)                5:0 (3:0)
Берое (Стара Загора) - Спортист 1924 (Своге)              4:0 (3:0)
31 март 2010, сряда, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Бл. (Благоевград)      5:0 (5:0)

                           XXII кръг

5 април 2010, понеделник, 11:00 ч
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)               4:0 (2:0)
5 април 2010, понеделник, 13:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пд)     5:0 (2:0)
5 април 2010, понеделник, 17:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София)                  8:0 (4:0)
6 април 2010, вторник, 11:00 ч
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Черно море (Варна)                0:4 (0:1)
6 април 2010, вторник, 17:00 ч
Локомотив (Мездра) - Берое (Стара Загора)                 2:4 (0:2)
Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА (София)                     0:5 (0:2)
Ботев 1912 (Пловдив) - Славия 1913 (София)                0:3 сл.
7 април 2010, сряда, 17:00 ч
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)                          0:1 (0:1)

                           XXIII кръг

11 април 2010, неделя, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     2:1 (1:0)
11 април 2010, неделя, 12:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)                       2:3
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Монтана 1921 (Монтана)       1:2 (0:0)
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София)                 0:0
Берое (Стара Загора) - Пирин Благоевград (Благоевград)    3:0 (0:0)
12 април 2010, понеделник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       1:0 (0:0)
12 април 2010, понеделник, 17:00 ч
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Локомотив (Мездра)                1:1 (0:0)
13 април 2010, вторник, 17:00 ч
Локомотив (София) - Ботев 1912 (Пловдив)                  3:0 сл.

                           XXIV кръг

15 април 2010, четвъртък, 11:00 ч
Локомотив (Мездра) - Черно море (Варна)                   2:2
15 април 2010, четвъртък, 13:00 ч
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      1:0 (1:0)
15 април 2010, четвъртък, 17:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Спортист 1924 (Своге)   2:2 (1:0)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     4:2 (3:1)
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)         1:0
Миньор (Перник) - Локомотив (София)                       3:0
16 април 2010, петък, 13:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив 1936 (Пловдив)         3:1 (0:0)
Ботев 1912 (Пловдив) - ЦСКА (София)                       0:3 сл.

                           XXV кръг

19 април 2010, понеделник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  1:0 (0:0)
19 април 2010, понеделник, 14:00 ч
Локомотив (Мездра) - Пирин Благоевград (Благоевград)      1:4 (1:1)
19 април 2010, понеделник, 17:00 ч
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        0:6
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            3:1 (1:1)
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев 1912 (Пловдив)         3:0 сл.
Берое (Стара Загора) - Монтана 1921 (Монтана)             6:0 (3:0)
в София, ст."Георги Аспарухов", изкуствен терен: *
Спортист 1924 (Своге) - Левски (София)                    1:3 (0:1)
* - на ст."Георги Аспарухов" по предложение на Спортист.
20 април 2010, вторник, 17:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           0:0

                           XXVI кръг

22 април 2010, четвъртък, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)                   4:1 (2:1)
22 април 2010, четвъртък, 17:00 ч
Левски (София) - Локомотив (Мездра)                      12:1 (5:0)
Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 1924 (Своге)            4:0 (0:0)
23 април 2010, петък, 11:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна)      1:3 (1:2)
Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас)              1:1 (0:0)
23 април 2010, петък, 13:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               1:2 (1:1)
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           0:3 сл.
23 април 2010, петък, 16:00 ч
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             3:0 (2:0)

                           XXVII кръг

26 април 2010, понеделник, 11:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        0:0
26 април 2010, понеделник, 17:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)          2:1 (1:0)
27 април 2010, вторник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                    2:0 (1:0)
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               0:1 (0:1)
27 април 2010, вторник, 13:00 ч
в гара Бов:
Спортист 1924 (Своге) - Сливен 2000 (Сливен)              0:8 (0:4)
27 април 2010, вторник, 17:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Миньор (Перник)                3:3 (3:0)
Берое (Стара Загора) - Ботев 1912 (Пловдив)               3:0 сл.
Локомотив (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)               3:1 (0:1)

                           XVII кръг - отложен мач

30 април 2010, петък, 16:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       3:1 (2:0)

                           XXVIII кръг

4 май 2010, вторник, 11:00 ч
Левски (София) - Черно море (Варна)                       3:0 (0:0)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)          0:2 (0:1)
4 май 2010, вторник, 16:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Пирин Благоевград (Благоевград)  1:2 (0:1)
4 май 2010, вторник, 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (Мездра)                 5:0 (1:0)
Ботев 1912 (Пловдив) - Спортист 1924 (Своге)              0:3 сл.
Миньор (Перник) - Берое (Стара Загора)                    0:1 (0:0)
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив)                 7:0 (2:0)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                          0:2 (0:0)

                           XXIX кръг

10 май 2010, понеделник, 11:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)    3:1 (1:1)
10 май 2010, понеделник, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            3:4 (0:0)
в Искрец:
Спортист 1924 (Своге) - Миньор (Перник)                   2:3
Локомотив (Мездра) - Ботев 1912 (Пловдив)                 3:0 сл.
Левски (София) - Монтана 1921 (Монтана)                   5:0 (1:0)
11 май 2010, вторник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         1:0 (0:0)
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            4:0 (2:0)
11 май 2010, вторник, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     1:2

                           XVII кръг - отложен мачове

13 май 2010, четвъртък, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                 0:2 (0:0)
14 май 2010, петък, 18:00 ч
Локомотив (София) - Спортист 1924 (Своге)                 0:6

                           XXX кръг

18 май 2010, вторник, 11:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Черно море (Варна)               1:4 (1:3)
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)                     1:0 (1:0)
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 4:0 (1:0)
18 май 2010, вторник, 18:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)    0:3 сл.
Миньор (Перник) - Локомотив (Мездра)                      2:3
Литекс (Ловеч) - Спортист 1924 (Своге)                    5:0 (0:0)
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                3:3
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)              3:1 (0:0)

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com