Държавно първенство и Купа на България - жени 2014/15


Държавно първенство - жени 2014/15

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. НСА (София)                        16   16   0   0   66:6    48        Шампион
-------------------------------------------------------------------
 2. ЛП Суперспорт (София)              16   14   0   2   65:12   42               
 3. Спортика (Благоевград)             16   12   0   4   51:12   36               
 4. Екомет 90 (Пловдив)                16    6   3   7   24:31   21               
 5. ЖФК Берое (Стара Загора)           16    5   2   9   26:30   17               
 6. Академик - Гео Милев (София)       16    3   4   9   14:29   13               
 7. Олимпия (София)                    15    5   2   8   18:29   17    [*]        
 8. Спартак 1918 (Варна)               14    3   1  10   18:35   10    [*]        
 9. ЖФК Оборище (Панагюрище)           15    0   0  15    1:99    0 [+][*]        

Бележки
  - Оборище (Панагюрище) се включва в групата.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Академик - Гео Милев (София) - нов ст."Академик" /при з."Фестивална"/, София;
    - Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора;
    - Екомет 90 (Пловдив) - ст."Пловдив", Пловдив;
    - ЛП Суперспорт (София) - стар ст."Академик" /при 4-ти километър/, София;
    - НСА (София) - ст."НСА", София;
    - Оборище (Панагюрище) - ст."Орчо войвода", Панагюрище;
    - Олимпия (София) - комплекс "Царско село", София;
    - Спартак 1918 (Варна) - ст."Спартак", Варна;
    - Спортика (Благоевград) - ст."Христо Ботев", Благоевград.
  - Оборище (Панагюрище) се отказва от участие след XIII кръг. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Спартак 1918 (Варна) и Олимпия (София) се отказват от участие след XIV кръг. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по програма се присъждат служебни победи с 3:0.


                           I кръг

7 септември 2014, неделя, 10:30 ч:
ЖФК Оборище (Панагюрище) - Спартак 1918 (Варна)           0:11 
  [Моника Чернева (4), Мариела Нелкова (3), Тея Пенкова (2),
   Ани Тодорова, Моника Михалева]
7 септември 2014, неделя, 17:30 ч:
Спортика (Благоевград) - ЛП Суперспорт (София)            0:2 (0:1) 
  [0:2 Лора Димитрова 6',50']
Олимпия (София) - Академик - Гео Милев (София)            1:1 (1:1) 
  [1:0 Велизара Владимирова 8', 1:1 _ 45']
ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София)                    0:4 
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива

                           II кръг

20 септември 2014, събота, 17:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЛП Суперспорт (София) - Олимпия (София)                   4:1 
21 септември 2014, неделя, 14:30 ч:
във Варна, ст."Локомотив":
Спартак 1918 (Варна) - Спортика (Благоевград)             0:3 (0:1) 
  [0:1 Даяна Иванова 25', 0:3 Евдокия Попадийнова 2п,2п]
21 септември 2014, неделя, 17:30 ч:
Академик - Гео Милев (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)   1:1 
  [??? - Петя Дикова]
Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Оборище (Панагюрище)            9:0 
НСА (София)                                               почива

                           III кръг

27 септември 2014, събота, 16:00 ч:
НСА (София) - Академик - Гео Милев (София)                7:0 
28 септември 2014, неделя, 14:30 ч:
Олимпия (София) - Спартак 1918 (Варна)                    3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явяат по финансови
    причини.
28 септември 2014, неделя, 16:00 ч:
в Симитли, ст."Струма":
Спортика (Благоевград) - Екомет 90 (Пловдив)              2:1 (1:0) 
  [1:0 Вероника Гоцева 1п-д, 1:1 Анелия Кукунова 2п, 2:1 Стефка Петкова 2п]
в Стара Загора, ст."Локомотив":
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЛП Суперспорт (София)          0:3 (0:1) 
ЖФК Оборище (Панагюрище)                                  почива

                           IV кръг

4 октомври 2014, събота, 14:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Олимпия (София)                     0:1 (0:0) 
  [0:1 Велизара Владимирова 71'], ~ 100 зрители
4 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - НСА (София)                       0:4 
Спартак 1918 (Варна) - ЖФК Берое (Стара Загора)           1:4 (0:2) 
  [0:3 Нина Георгиева 1п,1п,2п; 1:3 _ 2п-д, 1:4 Нина Георгиева 2п]
ЖФК Оборище (Панагюрище) - Спортика (Благоевград)         0:20 
Академик - Гео Милев (София)                              почива

                           V кръг

11 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - ЛП Суперспорт (София)      0:2 (0:0) 
  [0:1 Вили Карадакова 2п, 0:2 Ася Асенова 2п]
12 октомври 2014, неделя, 13:00 ч:
НСА (София) - Спартак 1918 (Варна)                        3:0 сл. * 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
12 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Олимпия (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище)                отложен 
в Стара Загора, ст."Локомотив":
ЖФК Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив)            1:1 (0:1) 
  [0:1 Инна Димова 1п, 1:1 Звезделина Георгиева 2п]
25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Олимпия (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище)                3:0 сл. * 
* - Оборище предварително уведомяват, че няма да се явят.
Спортика (Благоевград)                                    почива

                           VI кръг

18 октомври 2014, събота, 14:30 ч:
ЖФК Оборище (Панагюрище) - ЖФК Берое (Стара Загора)       0:11 (0:6) 
  [Звезделина Георгиева (4), Нина Георгиева (4), Петя Дикова (2),
   Михаела Славчева]
19 октомври 2014, неделя, 13:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Академик - Гео Милев (София)       1:0 
19 октомври 2014, неделя, 14:30 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София)                         0:7 
Спортика (Благоевград) - Олимпия (София)                  5:0 (2:0) 
  [2:0 Евдокия Попадийнова 1п,1п; 4:0 Вероника Гоцева 2п,2п; 5:0 Стефка Петкова 2п]
ЛП Суперспорт (София)                                     почива

                           V кръг - отложен мач

25 октомври 2014, събота, 15:00 ч:
Олимпия (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище)                3:0 сл. * 
* - Оборище предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           VII кръг

1 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Екомет 90 (Пловдив)        0:0 
2 ноември 2014, неделя, 12:30 ч:
ЛП Суперспорт (София) - Спартак 1918 (Варна)              отложен 
2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград)         0:1 (0:1) 
  [0:1 Евдокия Попадийнова 20']
2 ноември 2014, неделя, 15:00 ч:
НСА (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив": *
ЛП Суперспорт (София) - Спартак 1918 (Варна)              3:1 (2:0) 
  [1:0 Полина Георгиева 29', 2:0 Ивет Василева 39', 2:1 Мария Георгиева 81',
   3:1 Десислава Прахльова 85']
* - във Варна по взаимна договорка заради финансовите трудности на
    гостите да пътуват до София.
Олимпия (София)                                           почива

                           VIII кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - ЛП Суперспорт (София)               0:3 
ЖФК Оборище (Панагюрище) - Академик - Гео Милев (София)   0:5 (0:3) 
  [0:1 Виктория Тодорова 35', 0:2 Анна Попова 42', 0:3 Виктория Тодорова 44',
   0:4 Ивета Косева 75', 0:5 Виктория Тодорова 79']
Спортика (Благоевград) - НСА (София)                      2:3 (0:1) 
  [0:1 Валя Асенова 1п, 1:1 Стефка Петкова 54', 1:2 Симона Петкова 59',
   2:2 Даяна Иванова 61', 2:3 Валя Господинова 67']
в кв.Драгалевци, София:
Олимпия (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)                3:0 (0:0) 
  [1:0 Велизара Владимирова 50', 2:0 Гергана Петкова 54', 3:0 Биляна Пенчева 64'-д]
  [ид: Лора Петрова (О) 60']
  [чк: _ (вр) (Б) 61']
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           IX кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Спортика (Благоевград)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Милослава Григорова 61']
16 ноември 2014, неделя, 13:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Екомет 90 (Пловдив)                0:0 
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
НСА (София) - Олимпия (София)                             3:1 
16 ноември 2014, неделя, 16:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище)         17:0 
ЖФК Берое (Стара Загора)                                  почива

                           VII кръг - отложен мач

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
във Варна, ст."Локомотив": *
ЛП Суперспорт (София) - Спартак 1918 (Варна)              3:1 (2:0) 
  [1:0 Полина Георгиева 29', 2:0 Ивет Василева 39', 2:1 Мария Георгиева 81',
   3:1 Десислава Прахльова 85']
* - във Варна по взаимна договорка заради финансовите трудности на
    гостите да пътуват до София.

                           X кръг

22 март 2015, неделя, 13:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ЖФК Оборище (Панагюрище)           отложен 
НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)                    3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват заради провеждането на турнир за девойки в Стара
    Загора.
22 март 2015, неделя, 13:30 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Олимпия (София)            1:1 
  [Албена Тончева - Ивета Иванова], ~ 100 зрители
22 март 2015, неделя, 16:00 ч:
в София, комплекс "Царско село":
ЛП Суперспорт (София) - Спортика (Благоевград)            2:1 (1:0) 
  [1:0 _ 38', 1:1 Евдокия Попадийнова 61', 2:1 _ 85']
  [ид: Вероника Гоцев (Спортика) 76']
24 май 2015, неделя, 13:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ЖФК Оборище (Панагюрище)           анулиран * 
* - първоначално отложен, след отказването на Оборище, а в последствие и на
    Спартак 1918 - анулиран.
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива

                           XI кръг

28 март 2015, събота, 11:30 ч:
Спортика (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна)             3:0 (1:0) 
  [1:0 Веселина Махлелиева 40'-д, 3:0 Евдокия Попадийнова 83',88']
28 март 2015, събота, 14:00 ч:
в Стара Загора, ст."Локомотив":
ЖФК Берое (Стара Загора) - Академик - Гео Милев (София)   2:0 (1:0) 
  [1:0 Кристина Александрова 10'-аг, 2:0 Нина Георгиева 59'-д]
в Костинброд, ст."Белица":
Олимпия (София) - ЛП Суперспорт (София)                   1:3 
29 март 2015, неделя, 14:00 ч:
ЖФК Оборище (Панагюрище) - Екомет 90 (Пловдив)            1:2 
НСА (София)                                               почива

                           XII кръг

4 април 2015, събота, 15:00 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - Спортика (Благоевград)              0:1 (0:0) 
  [0:1 Евдокия Попадийнова 65']
ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)          отложен * 
* - отложен заради участие на ЛП Суперспорт в приятелски турнир във
    Франция.
5 април 2015, неделя, 13:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - Олимпия (София)                    отложен 
5 април 2015, неделя, 14:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - НСА (София)                0:4 
ненасрочен:
Спартак 1918 (Варна) - Олимпия (София)                    анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след оттеглянето и на
    двата отбора.
30 май 2015, събота, 16:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)          5:0 (1:0) 
ЖФК Оборище (Панагюрище)                                  почива

                           XIII кръг

18 април 2015, събота, 14:30 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна)           1:4 
18 април 2015, събота, 15:00 ч:
НСА (София) - ЛП Суперспорт (София)                       4:2 (2:0) 
  [1:0 Кристин Кръстева 1п, 2:0 Симона Петкова 1п, 2:1 _ 2п,
   2:2 _ 2п, 3:2 Мартина Станкова 2п, 4:2 Симона Петкова 2п]
19 април 2015, неделя, 15:00 ч:
Олимпия (София) - Екомет 90 (Пловдив)                     0:3 
Спортика (Благоевград) - ЖФК Оборище (Панагюрище)         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Академик - Гео Милев (София)                              почива

* - Оборище (Панагюрище) се отказва от участие след XIII кръг. Резултатите на
    отбора до този момент се зачитат, а на противниците му по програма до
    края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

25 април 2015, събота, 15:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - Академик - Гео Милев (София)      3:0 
26 април 2015, неделя, 12:00 ч:
в кк Чайка, НСБ "Спортпалас":
Спартак 1918 (Варна) - НСА (София)                        0:6 
26 април 2015, неделя, 15:00 ч:
ЖФК Оборище (Панагюрище) - Олимпия (София)                0:3 сл. 
Екомет 90 (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)            1:0 
Спортика (Благоевград)                                    почива

* - Спартак 1918 (Варна) и Олимпия (София) се отказват от участие след XIV кръг.
    Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им по
    програма се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг - отложен мач

ненасрочен:
Спартак 1918 (Варна) - Олимпия (София)                    анулиран * 
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след оттеглянето и на
    двата отбора.

                           XV кръг

2 май 2015, събота, 14:00 ч:
Академик - Гео Милев (София) - Спартак 1918 (Варна)       3:0 сл. 
2 май 2015, събота, 16:00 ч:
НСА (София) - Екомет 90 (Пловдив)                         5:1 
Олимпия (София) - Спортика (Благоевград)                  0:3 сл. 
3 май 2015, неделя, 16:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - ЖФК Оборище (Панагюрище)       3:0 сл. 
ЛП Суперспорт (София)                                     почива

                           XVI кръг

10 май 2015, неделя, 13:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ЛП Суперспорт (София)              0:3 сл. 
10 май 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортика (Благоевград) - ЖФК Берое (Стара Загора)         3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
ЖФК Оборище (Панагюрище) - НСА (София)                    0:3 сл. 
Екомет 90 (Пловдив) - Академик - Гео Милев (София)        3:0 
Олимпия (София)                                           почива

                           XVII кръг

17 май 2015, неделя, 16:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - Екомет 90 (Пловдив)              10:0 
Академик - Гео Милев (София) - ЖФК Оборище (Панагюрище)   3:0 сл. 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Олимпия (София)                3:0 сл. 
17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      4:0 
Спартак 1918 (Варна)                                      почива

                           X кръг - отложен мач

24 май 2015, неделя, 13:00 ч:
Спартак 1918 (Варна) - ЖФК Оборище (Панагюрище)           анулиран * 
* - първоначално отложен, след отказването на Оборище, а в последствие и на
    Спартак 1918 - анулиран.

                           XII кръг - отложен мач

30 май 2015, събота, 16:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)          5:0 (1:0) 

                           XVIII кръг

31 май 2015, неделя, 16:30 ч:
Олимпия (София) - НСА (София)                             0:3 сл. 
Спортика (Благоевград) - Академик - Гео Милев (София)     3:0 сл. 
ЖФК Оборище (Панагюрище) - ЛП Суперспорт (София)          0:3 сл. 
Екомет 90 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна)                3:0 сл. 
ЖФК Берое (Стара Загора)                                  почива

нагоре


Държавно първенство - жени 2014/15 - Таблица с резултати

-----------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9. 
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. НСА (София)                        XXX  4:2  4:0  5:1  3:0* 7:0  3:1  3:0* 3:0*
 2. ЛП Суперспорт (София)              0:4  XXX  2:1 10:0  5:0  3:0  4:1  3:1 17:0 
 3. Спортика (Благоевград)             2:3  0:2  XXX  2:1  3:0* 3:0* 5:0  3:0  3:0*
 4. Екомет 90 (Пловдив)                0:7  0:3  0:1  XXX  1:0  3:0  0:1  3:0* 9:0 
 5. ЖФК Берое (Стара Загора)           0:4  0:3  0:1  1:1  XXX  2:0  3:0* 1:4  3:0*
 6. Академик - Гео Милев (София)       0:4  0:2  0:1  0:0  1:1  XXX  1:1  3:0* 3:0*
 7. Олимпия (София)                    0:3* 1:3  0:3* 0:3  3:0  1:1  XXX  3:0* 3:0*
 8. Спартак 1918 (Варна)               0:6  0:3* 0:3  0:0  1:4  1:0  ---  XXX  --- 
 9. ЖФК Оборище (Панагюрище)           0:3* 0:3* 0:20 1:2  0:11 0:5  0:3* 0:11 XXX 
-----------------------------------------------------------------------------------

нагоре


Купа на България - жени 2014/15

Бележки
  - 6 отбора подават заявки за участие.
  - Всички мачове от турнира първоначално са предвидени да се играят на помощния терен на
ст."Локомотив" в Стара Загора. В последствие от Берое (Стара Загора) - клубът концесионер на
стадиона - заявяват, че основният терен на стадиона ще е зает заради срещи от Републиканско
първенство на юношеския отбор на клуба. В резултат турнирът е преместен на комплекс "Царско
село" в София.

                           Първи кръг

5 юни 2015, петък, 15:45 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Академик - Гео Милев (София)   4:0 (1:0)
  [1:0 Денислава Вълчинова 1п, 2:0 Петя Дикова 2п, 3:0 Тея Пенкова 2п,
   4:0 Петя Дикова 2п]
5 юни 2015, петък, 18:30 ч:
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      2:1 (0:1) *
  [0:1 Евдокия Попадийнова 30', 1:1 _ 2п, 2:1 _ 2п]
* - второто полувреме на мача се забавя, тъй като се оказва че футболистките на Спортика
    са заключени в съблекалнята им.
Екомет 90 (Пловдив)                                       почива
ЛП Суперспорт (София)                                     почива

                           1/2 финали

6 юни 2015, събота, 15:45 ч:
ЛП Суперспорт (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)          4:0 (1:0)
6 юни 2015, събота, 18:30 ч:
Екомет 90 (Пловдив) - НСА (София)                         0:5

                           За 5-6 място

7 юни 2015, неделя, 10:00 ч:
в София, комплекс "Царско село" - изкуствен терен:
Академик - Гео Милев (София) - Спортика (Благоевград)     1:4
  [Албена Тончева - ???]

                           За 3-4 място

7 юни 2015, неделя, 10:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Екомет 90 (Пловдив)            1:3 (0:3)
  [Тея Пенкова - _]

                           Финал

7 юни 2015, неделя, 15:00 ч:
ЛП Суперспорт (София) - НСА (София)                       1:1 (0:0); при дузпите: 3:4  /пряко по Канал 3/
  [0:1 Велина Кошулева 76', 1:1 Лидия Начева 79']

нагоре


Държавно първенство и Купа на България - жени 2014/15 - страници на отбори

ЖФК Берое (Стара Загора)
ЛП Суперспорт (София)
НСА (София)
Олимпия (София)
Спортика (Благоевград)

нагоре