Североизточна Трета лига 2016/17

| Регламент | Публика | Квалификации | Ранглиста |

Първa фаза

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 |
         | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |

                           Актуални мачове:

3 декември 2016, събота, 14:00 ч / XVIII кръг:
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                    0:1 (0:0) 
Доростол 2013 (Силистра) - Кубрат 2007 (Кубрат)           1:2 (0:0) 
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)            0:4 (0:2) 
Черноморец (Балчик) - ФК Спартак (Варна)                  отложен 
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         6:0 (3:0) 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч / XVIII кръг:
в Русе, ст."Дунав":
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)                     3:2 (1:0) 
7 декември 2016, сряда, 14:00 ч / XVIII кръг:
Черноморец (Балчик) - ФК Спартак (Варна)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Балчик)                15   12   3   0   33:7    39       
 2. Добруджа 1919 (Добрич)             15   10   4   1   38:8    34 [-]   
 3. Калиакра (Каварна)                 15    9   2   4   25:16   29       
 4. Суворово 1 (Суворово)              15    8   2   5   32:17   26       
 5. Ботев (Нови пазар)                 15    7   1   7   12:25   22       
 6. Септември 98 (Тервел)              16    5   5   6   15:19   20        [0 1 0  0:0  1, -4 обща ГР]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Светкавица Търговище (Търговище)   15    5   5   5   14:20   20        [0 1 0  0:0  1, -6 обща ГР]
 8. Локомотив (Русе)                   16    4   7   5   19:18   19 [+][*]
 9. ФК Спартак (Варна)                 14    4   1   9   21:27   13 [+]   
10. Кубрат 2007 (Кубрат)               14    3   2   9   13:29   11        [3 0 0  6:3  9]
11. Хитрино (Хитрино)                  16    3   2  11   11:27   11 [+]    [1 0 2  6:7  3]
12. Доростол 2013 (Силистра)           16    3   2  11   12:32   11 [+]    [1 0 3  7:9  3]
--. Интер (Добрич)                      8    2   1   5    3:16    -    [*]

Бележки
  - На 5 юли 2016 г. ИК на БФС утвърждава разформироването на "А" ФГ, "Б" ФГ и "В" АФГ. На тяхно място се създават Първа професионална лига, Втора професионална лига и Трета лига. За участие в Североизточна Трета лига подават заявки 9 от 12-те отбора, осигурили си място в Североизточна "В" АФГ в края на миналия сезон, както и Черноморец (Балчик), който си е осигурил място за "Б" ФГ в края на миналия сезон, но не подава заявка за Втора лига. Бенковски (Бяла, обл.Русе), Химик (Девня) и Шумен 1929 (Шумен) не подават заявки за участие в Трета лига. Заявки подават 3 отбора от ОФГ - Спартак (Варна), Хитрино (Хитрино) и Доростол 2013 (Силистра). Всички 13 подадени заявки за участие в групата са одобрени.
  - На 23 юни 2016 г. Марисан (Русе) се обединява с Русе (Русе) в Локомотив (Русе).
  - На 17 юни 2016 г. Интер (Плачидол) премества седалището си в Добрич. Отборът играе домакинските си мачове на изкуствения терен на ст."Дружба" в Добрич.
  - Светкавица Търговище (Търговище) играе домакинските си мачове на ст."Димитър Бурков" в Търговище.
  - Добруджа 1919 (Добрич) играе домакинските си мачове на ст."Дружба" в Добрич.
  - ФК Спартак (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" във Варна.
  - Доростол 2013 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Луи Айер" в Силистра.
  - Локомотив (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион и ст."Дунав" в Русе.
  - На 10 октомври 2016 г. Интер (Добрич) се отказва от участие, според клуба в знак на протест срещу несправедливо наказание на техен играч.

Голмайстори
-

                           I кръг

13 август 2016, събота, 18:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Хитрино (Хитрино)                 1:0 
Доростол 2013 (Силистра) - Локомотив (Русе)               1:0 (0:0) 
Ботев (Нови пазар) - Интер (Добрич)                       0:1 (0:0)  /анулиран/ 
  [0:1 Момчил Милков 68'], 200 зрители
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)            4:0 (2:0) 
Калиакра (Каварна) - Светкавица Търговище (Търговище)     0:1 
14 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец (Балчик)                0:2 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           II кръг

20 август 2016, събота, 18:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - ФК Спартак (Варна)                    2:1 (1:0) 
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              2:2 (1:2) 
Интер (Добрич) - Кубрат 2007 (Кубрат)                     1:0  /анулиран/ 
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2013 (Силистра)          1:0 (0:0) 
21 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Калиакра (Каварна)                1:1 
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Ботев (Нови пазар)                     3:1 (1:0) 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           III кръг

27 август 2016, събота, 18:00 ч:
Доростол 2013 (Силистра) - Хитрино (Хитрино)              5:2 (4:1) 
Ботев (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)                2:0 (0:0) 
Добруджа 1919 (Добрич) - Интер (Добрич)                   7:1 (2:0)  /анулиран/ 
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  1:2 
28 август 2016, неделя, 18:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Локомотив (Русе)                   0:0 
ФК Спартак (Варна) - Светкавица Търговище (Търговище)     1:2 (0:2) 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           IV кръг

3 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Светкавица Търговище (Търговище)      1:0 (0:0) 
Интер (Добрич) - Калиакра (Каварна)                       0:2 (0:0)  /анулиран/ 
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат)              2:1 
Доростол 2013 (Силистра) - Ботев (Нови пазар)             2:0 
4 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - ФК Спартак (Варна)                1:2 
в Русе, ст."Дунав":
Локомотив (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                 1:1 (0:0) 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           V кръг

10 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Ботев (Нови пазар) - Хитрино (Хитрино)                    1:0 (1:0) 
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември 98 (Тервел)            4:0 (1:0) 
ФК Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                  0:3 (0:1) 
Светкавица Търговище (Тщ) - Суворово 1 (Суворово)         1:1 
11 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Доростол 2013 (Силистра)           2:1 
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Русе)                     2:0 (0:0) 
Интер (Добрич)                                            почива

                           VI кръг

17 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Суворово 1 (Суворово)                 0:1 (0:0) 
Черноморец (Балчик) - Светкавица Търговище (Търговище)    2:1 
Интер (Добрич) - ФК Спартак (Варна)                       0:0  /анулиран/ 
Септември 98 (Тервел) - Калиакра (Каварна)                1:3 
Доростол 2013 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         0:2 (0:2) 
Ботев (Нови пазар) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 2:1 (1:1) 
Локомотив (Русе)                                          почива

                           VII кръг

24 септември 2016, събота, 17:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Ботев (Нови пазар)               4:0 
в Силистра, ст."Луи Айер":
Калиакра (Каварна) - Доростол 2013 (Силистра)             2:1 
ФК Спартак (Варна) - Локомотив (Русе)                     3:1 (3:0) 
Светкавица Търговище (Търговище) - Интер (Добрич)         3:0 (0:0)  /анулиран/ 
25 септември 2016, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Хитрино (Хитрино)                  2:1 (1:1) 
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               0:2 
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           VIII кръг

1 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   0:1 (0:1) 
Интер (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)                    0:1  /анулиран/ 
Септември 98 (Тервел) - ФК Спартак (Варна)                1:1 (1:1) 
Ботев (Нови пазар) - Калиакра (Каварна)                   0:1 (0:0) 
2 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Русе, Градски стадион:
Локомотив (Русе) - Светкавица Търговище (Търговище)       0:0 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:2 (0:1) 
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           IX кръг

8 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Хитрино (Хитрино)                3:0 (2:0) 
Калиакра (Каварна) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 3:1 (1:1) 
ФК Спартак (Варна) - Доростол 2013 (Силистра)             7:0 (3:0) 
Светкавица Търговище (Тщ) - Септември 98 (Тервел)         0:0 
Черноморец (Балчик) - Интер (Добрич)                      3:0  /анулиран/ 
9 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)                  1:3 (1:1) 
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           X кръг

15 октомври 2016, събота, 13:30 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             0:1 (0:1) 
Доростол 2013 (Силистра) - Светкавица Търговище (Тщ)      1:1 
15 октомври 2016, събота, 16:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Интер (Добрич)                        анулиран 
Ботев (Нови пазар) - ФК Спартак (Варна)                   2:0 (0:0) 
Добруджа 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)               1:1 (0:1) 
16 октомври 2016, неделя, 16:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Локомотив (Русе) - Черноморец (Балчик)                    2:2 (0:2) 
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XI кръг

22 октомври 2016, събота, 15:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Хитрино (Хитрино)                    2:1 (1:0) 
ФК Спартак (Варна) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 отложен 
Светкавица Търговище (Търговище) - Ботев (Нови пазар)     0:0 
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               1:0 
Интер (Добрич) - Локомотив (Русе)                         анулиран 
23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Доростол 2013 (Силистра)          3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
пролет 2017:
ФК Спартак (Варна) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  - 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XII кръг

26 октомври 2016, сряда, 15:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Локомотив (Русе)                      0:0 
Септември 98 (Тервел) - Интер (Добрич)                    анулиран 
Доростол 2013 (Силистра) - Черноморец (Балчик)            0:4 (0:2) 
Ботев (Нови пазар) - Суворово 1 (Суворово)                0:5 (0:1) 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Светкавица Търговище (Търговище)   0:1 (0:1) 
Добруджа 1919 (Добрич) - ФК Спартак (Варна)               4:0 (4:0) 
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XIII кръг

30 октомври 2016, неделя, 14:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Калиакра (Каварна)                   1:2 
Светкавица Търговище (Тщ) - Добруджа 1919 (Добрич)        0:4 
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2007 (Кубрат)              5:0 
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  3:0 
Интер (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)                 анулиран 
в Русе, ст."Дунав":
Локомотив (Русе) - Септември 98 (Тервел)                  1:1 (1:0) 
Хитрино (Хитрино)                                         почива

                           XIV кръг

4 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Септември 98 (Тервел)                 0:0 
в Русе, ст."Дунав":
Локомотив (Русе) - Доростол 2013 (Силистра)               0:0 
Интер (Добрич) - Ботев (Нови пазар)                       анулиран 
Черноморец (Балчик) - Кубрат 2007 (Кубрат)                3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич)            2:1 
Светкавица Търговище (Търговище) - Калиакра (Каварна)     0:2 
ФК Спартак (Варна)                                        почива

                           XV кръг

11 ноември 2016, петък, 14:00 ч:
ФК Спартак (Варна) - Хитрино (Хитрино)                    4:0 (2:0) 
Калиакра (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)                3:1 (2:0) 
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              1:1 (0:1) 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Интер (Добрич)                     анулиран 
Ботев (Нови пазар) - Локомотив (Русе)                     1:0 (0:0) 
Доростол 2013 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)          0:1 
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XVI кръг

19 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Доростол 2013 (Силистра)              3:0 (2:0) 
Септември 98 (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                6:0 
Интер (Добрич) - Добруджа 1919 (Добрич)                   анулиран 
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  2:0 
Светкавица Търговище (Търговище) - ФК Спартак (Варна)     2:1 
20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Русе, ст."Дунав" - изкуствен терен:
Локомотив (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   5:2 (2:0) 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

                           XVII кръг

26 ноември 2016, събота, 14:00 ч:
Светкавица Търговище (Търговище) - Хитрино (Хитрино)      5:1 (4:1) 
ФК Спартак (Варна) - Суворово 1 (Суворово)                0:4 (0:1) 
Калиакра (Каварна) - Интер (Добрич)                       анулиран 
Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Русе)                 1:0 (1:0) 
Ботев (Нови пазар) - Доростол 2013 (Силистра)             2:0 (1:0) 
27 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              1:1 (1:1) 
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XVIII кръг

3 декември 2016, събота, 14:00 ч:
Хитрино (Хитрино) - Ботев (Нови пазар)                    0:1 (0:0) 
Доростол 2013 (Силистра) - Кубрат 2007 (Кубрат)           1:2 (0:0) 
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)            0:4 (0:2) 
Черноморец (Балчик) - ФК Спартак (Варна)                  отложен 
Суворово 1 (Суворово) - Светкавица Търговище (Тщ)         6:0 (3:0) 
4 декември 2016, неделя, 14:00 ч:
в Русе, ст."Дунав":
Локомотив (Русе) - Калиакра (Каварна)                     3:2 (1:0) 
7 декември 2016, сряда, 14:00 ч:
Черноморец (Балчик) - ФК Спартак (Варна)                  3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Интер (Добрич)                                            почива

                           XI кръг - отложен мач

пролет 2017:
ФК Спартак (Варна) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  - 

                           XIX кръг

пролет 2017:
Суворово 1 (Суворово) - Хитрино (Хитрино)                  - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Черноморец (Балчик)     - 
Калиакра (Каварна) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2013 (Силистра)          - 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Ботев (Нови пазар)                  - 
ФК Спартак (Варна)                                        почива
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XX кръг

Хитрино (Хитрино) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   - 
Ботев (Нови пазар) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Доростол 2013 (Силистра) - Калиакра (Каварна)              - 
Локомотив (Русе) - ФК Спартак (Варна)                      - 
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)                - 
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Светкавица Търговище (Търговище)                          почива

                           XXI кръг

Черноморец (Балчик) - Хитрино (Хитрино)                    - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Локомотив (Русе)        - 
ФК Спартак (Варна) - Септември 98 (Тервел)                 - 
Калиакра (Каварна) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2007 (Кубрат)              - 
Суворово 1 (Суворово)                                     почива
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

                           XXII кръг

Хитрино (Хитрино) - Добруджа 1919 (Добрич)                 - 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Калиакра (Каварна)                  - 
Доростол 2013 (Силистра) - ФК Спартак (Варна)              - 
Септември 98 (Тервел) - Светкавица Търговище (Тщ)          - 
Локомотив (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                   - 
Ботев (Нови пазар)                                        почива
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XXIII кръг

Черноморец (Балчик) - Локомотив (Русе)                     - 
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)              - 
Светкавица Търговище (Тщ) - Доростол 2013 (Силистра)       - 
ФК Спартак (Варна) - Ботев (Нови пазар)                    - 
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Хитрино (Хитрино)                                         почива
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XXIV кръг

Хитрино (Хитрино) - Калиакра (Каварна)                     - 
Кубрат 2007 (Кубрат) - ФК Спартак (Варна)                  - 
Ботев (Нови пазар) - Светкавица Търговище (Търговище)      - 
Доростол 2013 (Силистра) - Суворово 1 (Суворово)           - 
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)                - 
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива
Локомотив (Русе)                                          почива

                           XXV кръг

Локомотив (Русе) - Хитрино (Хитрино)                       - 
Черноморец (Балчик) - Доростол 2013 (Силистра)             - 
Суворово 1 (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                 - 
Светкавица Търговище (Търговище) - Кубрат 2007 (Кубрат)    - 
ФК Спартак (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)                - 
Септември 98 (Тервел)                                     почива
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XXVI кръг

Калиакра (Каварна) - ФК Спартак (Варна)                    - 
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица Търговище (Тщ)         - 
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)               - 
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                   - 
Септември 98 (Тервел) - Локомотив (Русе)                   - 
Хитрино (Хитрино)                                         почива
Доростол 2013 (Силистра)                                  почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Черноморец (Балчик) XXX 2:2 2:0 -:- 3:0 1:0 2:1 -:- 3:0* 3:0* -:- -:- (3:0) 2. Добруджа 1919 (Добрич) 1:1 XXX 1:1 4:0 4:0 4:0 -:- 1:0 4:0 -:- 3:0 -:- (7:1) 3. Калиакра (Каварна) 1:2 -:- XXX 3:1 -:- -:- 0:1 2:0 -:- 3:1 2:1 2:1 --- 4. Суворово 1 (Суворово) 0:2 2:1 1:1 XXX -:- -:- 6:0 1:3 1:2 5:0 -:- 3:0* --- 5. Ботев (Нови пазар) -:- -:- 0:1 0:5 XXX 2:0 -:- 1:0 2:0 2:1 1:0 2:0 (0:1) 6. Септември 98 (Тервел) -:- 0:4 1:3 0:1 6:0 XXX -:- -:- 1:1 2:1 1:0 1:0 --- 7. Светкавица Търговище (Търговище) -:- 0:4 0:2 1:1 0:0 0:0 XXX -:- 2:1 -:- 5:1 -:- (3:0) 8. Локомотив (Русе) 2:2 1:1 3:2 -:- 3:1 1:1 0:0 XXX -:- 5:2 -:- 0:0 --- 9. ФК Спартак (Варна) 0:3 -:- 1:2 0:4 -:- -:- 1:2 3:1 XXX -:- 4:0 7:0 --- 10. Кубрат 2007 (Кубрат) 0:2 1:2 -:- -:- -:- 1:1 0:1 0:0 -:- XXX 2:1 2:1 --- 11. Хитрино (Хитрино) 0:1 -:- -:- 0:1 0:1 0:0 1:0 0:0 2:1 -:- XXX 3:0 --- 12. Доростол 2013 (Силистра) 0:4 0:2 -:- -:- 2:0 0:1 1:1 1:0 -:- 1:2 5:2 XXX --- 13. Интер (Добрич) --- --- (0:2)(0:1) --- --- --- --- (0:0)(1:0) --- --- XXX ------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре