Северозападна "В" група 2015/16

| Регламент | Отбори | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

28 август 2015, петък, 18:00 ч / III кръг:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово) 4:0 (2:0) 
30 август 2015, неделя, 18:00 ч / III кръг:
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)               - 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                        - 
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                     - 
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                            - 
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус (Малчика)                      - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Луковит)                    - 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                  - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Етър В.Търново (Велико Търново)     3    3   0   0    8:0     9       
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Враца)                       2    2   0   0    9:0     6 [-]   
 3. Академик (Свищов)                   2    2   0   0    5:3     6       
 4. Бдин 1923 (Видин)                   2    2   0   0    2:0     6       
 5. Гигант (Белене)                     2    1   1   0    4:0     4 [+]    [0 1 0  0:0  1, +4 обща ГР]
 6. Трявна (Трявна)                     2    1   1   0    3:0     4 [+]    [0 1 0  0:0  1, +3 обща ГР]
 7. Левски 2007 (Левски)                2    1   1   0    2:0     4        [0 0 0  0:0  0]
 8. Партизан (Червен бряг)              2    1   0   1    1:1     3        [1 0 0  1:0  3]
 9. Павликени (Павликени)               2    1   0   1    1:1     3        [0 0 0  0:0  0]
10. Вихър (Славяново)                   2    1   0   1    2:1     3 [+]    [0 0 1  0:1  0]
11. Янтра Габрово (Габрово)             3    0   1   2    0:7     1       
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
12. Ботев 2008 (Козлодуй)               2    0   0   2    3:5     0       
13. Кариана (Ерден)                     2    0   0   2    0:4     0 [+]   
14. Ботев (Луковит)                     2    0   0   2    0:6     0       
-------------------------------------------------------------------
  . Севлиево (Севлиево)                 2    0   0   2    0:6     0 [+][*]
  . Ювентус (Малчика)                   2    0   0   2    0:6     0       

Бележки
  - Ера I (Севлиево), 2-ри в ОФГ Габрово през изминалия сезон и влязъл в групата; се преименува на Севлиево (Севлиево).
  - Етър Велико Търново (Велико Търново) играе домакинските си мачове на ст."Ивайло" във Велико Търново.
  - Янтра Габрово (Габрово) играе домакинските си мачове на ст."Христо Ботев" в Габрово.


                           I кръг

15 август 2015, събота, 18:00 ч:
в Дебелец: *
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ювентус (Малчика)       2:0 (2:0) 
  [1:0 Илко Трифонов 5', 2:0 Джихат Кямил 36']
* - в Дебелец, заради довършителни работи по пистата на ст."Ивайло" във
    Велико Търново.
16 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Вихър (Славяново) - Партизан (Червен бряг)                0:1 
Севлиево (Севлиево) - Гигант (Белене)                     0:4 
Трявна (Трявна) - Янтра Габрово (Габрово)                 3:0 
Левски 2007 (Левски) - Кариана (Ерден)                    2:0 
Ботев (Враца) - Ботев (Луковит)                           5:0 
Бдин 1923 (Видин) - Павликени (Павликени)                 1:0 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Академик (Свищов)                 3:4 

                           II кръг

21 август 2015, петък, 18:00 ч:
Кариана (Ерден) - Етър В.Търново (Велико Търново)         0:2 (0:1)  /пряко по Канал 3/ 
23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Академик (Свищов)                0:1 
Павликени (Павликени) - Ботев 2008 (Козлодуй)             1:0 
Ботев (Луковит) - Бдин 1923 (Видин)                       0:1 
Ювентус (Малчика) - Ботев (Враца)                         0:4 
Янтра Габрово (Габрово) - Левски 2007 (Левски)            0:0 
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         0:0 
Вихър (Славяново) - Севлиево (Севлиево)                   2:0 

                           III кръг

28 август 2015, петък, 18:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Янтра Габрово (Габрово) 4:0 (2:0) 
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Севлиево (Севлиево) - Партизан (Червен бряг)               - 
Трявна (Трявна) - Вихър (Славяново)                        - 
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                     - 
Ботев (Враца) - Кариана (Ерден)                            - 
Бдин 1923 (Видин) - Ювентус (Малчика)                      - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Луковит)                    - 
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                  - 

                           IV кръг

5 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Враца)                    -  /пряко по Канал 3/ 
6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Павликени (Павликени)             - 
Ботев (Луковит) - Академик (Свищов)                        - 
Ювентус (Малчика) - Ботев 2008 (Козлодуй)                  - 
Кариана (Ерден) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Гигант (Белене) - Етър В.Търново (Велико Търново)          - 
Вихър (Славяново) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Трявна (Трявна)                      - 

                           V кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Трявна (Трявна) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Левски 2007 (Левски) - Севлиево (Севлиево)                 - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Вихър (Славяново)        - 
Ботев (Враца) - Гигант (Белене)                            - 
Бдин 1923 (Видин) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Кариана (Ерден)                    - 
Академик (Свищов) - Ювентус (Малчика)                      - 
Павликени (Павликени) - Ботев (Луковит)                    - 

                           VI кръг

16 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Луковит)                   - 
Ювентус (Малчика) - Павликени (Павликени)                  - 
Кариана (Ерден) - Академик (Свищов)                        - 
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев 2008 (Козлодуй)            - 
Гигант (Белене) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Вихър (Славяново) - Ботев (Враца)                          - 
Севлиево (Севлиево) - Етър В.Търново (Велико Търново)      - 
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                     - 

                           VII кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Левски 2007 (Левски) - Партизан (Червен бряг)              - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Трявна (Трявна)          - 
Ботев (Враца) - Севлиево (Севлиево)                        - 
Бдин 1923 (Видин) - Вихър (Славяново)                      - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Гигант (Белене)                    - 
Академик (Свищов) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Павликени (Павликени) - Кариана (Ерден)                    - 
Ботев (Луковит) - Ювентус (Малчика)                        - 

                           VIII кръг

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)                 - 
Кариана (Ерден) - Ботев (Луковит)                          - 
Янтра Габрово (Габрово) - Павликени (Павликени)            - 
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                        - 
Вихър (Славяново) - Ботев 2008 (Козлодуй)                  - 
Севлиево (Севлиево) - Бдин 1923 (Видин)                    - 
Трявна (Трявна) - Ботев (Враца)                            - 
Левски 2007 (Левски) - Етър В.Търново (Велико Търново)     - 

                           IX кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Етър В.Търново (Велико Търново) - Партизан (Червен бряг)   - 
Ботев (Враца) - Левски 2007 (Левски)                       - 
Бдин 1923 (Видин) - Трявна (Трявна)                        - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Севлиево (Севлиево)                - 
Академик (Свищов) - Вихър (Славяново)                      - 
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                    - 
Ботев (Луковит) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 
Ювентус (Малчика) - Кариана (Ерден)                        - 

                           X кръг

11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Кариана (Ерден)                   - 
Янтра Габрово (Габрово) - Ювентус (Малчика)                - 
Гигант (Белене) - Ботев (Луковит)                          - 
Вихър (Славяново) - Павликени (Павликени)                  - 
Севлиево (Севлиево) - Академик (Свищов)                    - 
Трявна (Трявна) - Ботев 2008 (Козлодуй)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Бдин 1923 (Видин)                   - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев (Враца)            - 

                           XI кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Враца) - Партизан (Червен бряг)                     - 
Бдин 1923 (Видин) - Етър В.Търново (Велико Търново)        - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Левски 2007 (Левски)               - 
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                        - 
Павликени (Павликени) - Севлиево (Севлиево)                - 
Ботев (Луковит) - Вихър (Славяново)                        - 
Ювентус (Малчика) - Гигант (Белене)                        - 
Кариана (Ерден) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 

                           XII кръг

23 октомври 2015, петък, 16:00 ч:
Партизан (Червен бряг) - Янтра Габрово (Габрово)           - 
Гигант (Белене) - Кариана (Ерден)                          - 
Вихър (Славяново) - Ювентус (Малчика)                      - 
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Луковит)                      - 
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                    - 
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                   - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев 2008 (Козлодуй)    - 
Ботев (Враца) - Бдин 1923 (Видин)                          - 

                           XIII кръг

30 октомври 2015, петък, 14:30 ч:
Бдин 1923 (Видин) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ботев (Враца)                      - 
Академик (Свищов) - Етър В.Търново (Велико Търново)        - 
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)               - 
Ботев (Луковит) - Трявна (Трявна)                          - 
Ювентус (Малчика) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Кариана (Ерден) - Вихър (Славяново)                        - 
Янтра Габрово (Габрово) - Гигант (Белене)                  - 

                           XIV кръг

8 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Гигант (Белене)                   - 
Вихър (Славяново) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Севлиево (Севлиево) - Кариана (Ерден)                      - 
Трявна (Трявна) - Ювентус (Малчика)                        - 
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Луковит)                     - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Павликени (Павликени)    - 
Ботев (Враца) - Академик (Свищов)                          - 
Бдин 1923 (Видин) - Ботев 2008 (Козлодуй)                  - 

                           XV кръг

15 ноември 2015, неделя, 14:30 ч:
Ботев 2008 (Козлодуй) - Партизан (Червен бряг)             - 
Академик (Свищов) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Павликени (Павликени) - Ботев (Враца)                      - 
Ботев (Луковит) - Етър В.Търново (Велико Търново)          - 
Ювентус (Малчика) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Кариана (Ерден) - Трявна (Трявна)                          - 
Янтра Габрово (Габрово) - Севлиево (Севлиево)              - 
Гигант (Белене) - Вихър (Славяново)                        - 

                           XVI кръг

пролет 2016:
Партизан (Червен бряг) - Вихър (Славяново)                 - 
Гигант (Белене) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Янтра Габрово (Габрово) - Трявна (Трявна)                  - 
Кариана (Ерден) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Ювентус (Малчика) - Етър В.Търново (Велико Търново)        - 
Ботев (Луковит) - Ботев (Враца)                            - 
Павликени (Павликени) - Бдин 1923 (Видин)                  - 
Академик (Свищов) - Ботев 2008 (Козлодуй)                  - 

                           XVII кръг

Академик (Свищов) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Павликени (Павликени)              - 
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Луковит)                        - 
Ботев (Враца) - Ювентус (Малчика)                          - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Кариана (Ерден)          - 
Левски 2007 (Левски) - Янтра Габрово (Габрово)             - 
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                          - 
Севлиево (Севлиево) - Вихър (Славяново)                    - 

                           XVIII кръг

Партизан (Червен бряг) - Севлиево (Севлиево)               - 
Вихър (Славяново) - Трявна (Трявна)                        - 
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Янтра Габрово (Габрово) - Етър В.Търново (Велико Търново)  - 
Кариана (Ерден) - Ботев (Враца)                            - 
Ювентус (Малчика) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Ботев (Луковит) - Ботев 2008 (Козлодуй)                    - 
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                  - 

                           XIX кръг

Павликени (Павликени) - Партизан (Червен бряг)             - 
Академик (Свищов) - Ботев (Луковит)                        - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Ювентус (Малчика)                  - 
Бдин 1923 (Видин) - Кариана (Ерден)                        - 
Ботев (Враца) - Янтра Габрово (Габрово)                    - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Гигант (Белене)          - 
Левски 2007 (Левски) - Вихър (Славяново)                   - 
Трявна (Трявна) - Севлиево (Севлиево)                      - 

                           XX кръг

Партизан (Червен бряг) - Трявна (Трявна)                   - 
Севлиево (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)                 - 
Вихър (Славяново) - Етър В.Търново (Велико Търново)        - 
Гигант (Белене) - Ботев (Враца)                            - 
Янтра Габрово (Габрово) - Бдин 1923 (Видин)                - 
Кариана (Ерден) - Ботев 2008 (Козлодуй)                    - 
Ювентус (Малчика) - Академик (Свищов)                      - 
Ботев (Луковит) - Павликени (Павликени)                    - 

                           XXI кръг

Ботев (Луковит) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Павликени (Павликени) - Ювентус (Малчика)                  - 
Академик (Свищов) - Кариана (Ерден)                        - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Янтра Габрово (Габрово)            - 
Бдин 1923 (Видин) - Гигант (Белене)                        - 
Ботев (Враца) - Вихър (Славяново)                          - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Севлиево (Севлиево)      - 
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                     - 

                           XXII кръг

Партизан (Червен бряг) - Левски 2007 (Левски)              - 
Трявна (Трявна) - Етър В.Търново (Велико Търново)          - 
Севлиево (Севлиево) - Ботев (Враца)                        - 
Вихър (Славяново) - Бдин 1923 (Видин)                      - 
Гигант (Белене) - Ботев 2008 (Козлодуй)                    - 
Янтра Габрово (Габрово) - Академик (Свищов)                - 
Кариана (Ерден) - Павликени (Павликени)                    - 
Ювентус (Малчика) - Ботев (Луковит)                        - 

                           XXIII кръг

Ювентус (Малчика) - Партизан (Червен бряг)                 - 
Ботев (Луковит) - Кариана (Ерден)                          - 
Павликени (Павликени) - Янтра Габрово (Габрово)            - 
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                        - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Вихър (Славяново)                  - 
Бдин 1923 (Видин) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Ботев (Враца) - Трявна (Трявна)                            - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)     - 

                           XXIV кръг

Партизан (Червен бряг) - Етър В.Търново (Велико Търново)   - 
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Враца)                       - 
Трявна (Трявна) - Бдин 1923 (Видин)                        - 
Севлиево (Севлиево) - Ботев 2008 (Козлодуй)                - 
Вихър (Славяново) - Академик (Свищов)                      - 
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                    - 
Янтра Габрово (Габрово) - Ботев (Луковит)                  - 
Кариана (Ерден) - Ювентус (Малчика)                        - 

                           XXV кръг

Кариана (Ерден) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Ювентус (Малчика) - Янтра Габрово (Габрово)                - 
Ботев (Луковит) - Гигант (Белене)                          - 
Павликени (Павликени) - Вихър (Славяново)                  - 
Академик (Свищов) - Севлиево (Севлиево)                    - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Трявна (Трявна)                    - 
Бдин 1923 (Видин) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Ботев (Враца) - Етър В.Търново (Велико Търново)            - 

                           XXVI кръг

Партизан (Червен бряг) - Ботев (Враца)                     - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Бдин 1923 (Видин)        - 
Левски 2007 (Левски) - Ботев 2008 (Козлодуй)               - 
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                        - 
Севлиево (Севлиево) - Павликени (Павликени)                - 
Вихър (Славяново) - Ботев (Луковит)                        - 
Гигант (Белене) - Ювентус (Малчика)                        - 
Янтра Габрово (Габрово) - Кариана (Ерден)                  - 

                           XXVII кръг

Янтра Габрово (Габрово) - Партизан (Червен бряг)           - 
Кариана (Ерден) - Гигант (Белене)                          - 
Ювентус (Малчика) - Вихър (Славяново)                      - 
Ботев (Луковит) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                    - 
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                   - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Етър В.Търново (Велико Търново)    - 
Бдин 1923 (Видин) - Ботев (Враца)                          - 

                           XXVIII кръг

Партизан (Червен бряг) - Бдин 1923 (Видин)                 - 
Ботев (Враца) - Ботев 2008 (Козлодуй)                      - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Академик (Свищов)        - 
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)               - 
Трявна (Трявна) - Ботев (Луковит)                          - 
Севлиево (Севлиево) - Ювентус (Малчика)                    - 
Вихър (Славяново) - Кариана (Ерден)                        - 
Гигант (Белене) - Янтра Габрово (Габрово)                  - 

                           XXIX кръг

Гигант (Белене) - Партизан (Червен бряг)                   - 
Янтра Габрово (Габрово) - Вихър (Славяново)                - 
Кариана (Ерден) - Севлиево (Севлиево)                      - 
Ювентус (Малчика) - Трявна (Трявна)                        - 
Ботев (Луковит) - Левски 2007 (Левски)                     - 
Павликени (Павликени) - Етър В.Търново (Велико Търново)    - 
Академик (Свищов) - Ботев (Враца)                          - 
Ботев 2008 (Козлодуй) - Бдин 1923 (Видин)                  - 

                           XXX кръг

Партизан (Червен бряг) - Ботев 2008 (Козлодуй)             - 
Бдин 1923 (Видин) - Академик (Свищов)                      - 
Ботев (Враца) - Павликени (Павликени)                      - 
Етър В.Търново (Велико Търново) - Ботев (Луковит)          - 
Левски 2007 (Левски) - Ювентус (Малчика)                   - 
Трявна (Трявна) - Кариана (Ерден)                          - 
Севлиево (Севлиево) - Янтра Габрово (Габрово)              - 
Вихър (Славяново) - Гигант (Белене)                        - 

нагоре


Северозападна "В" група 2015/16 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Етър В.Търново (Велико Търново)    XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  4:0  -:-  -:-  -:-  -:-  2:0 
 2. Ботев (Враца)                      -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  5:0  -:-  -:- 
 3. Академик (Свищов)                  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 4. Бдин 1923 (Видин)                  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  1:0  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 5. Гигант (Белене)                    -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  0:0  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 6. Трявна (Трявна)                    -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  3:0  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 7. Левски 2007 (Левски)               -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  2:0  -:-  -:-  -:- 
 8. Партизан (Червен бряг)             -:-  -:-  0:1  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 9. Павликени (Павликени)              -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  1:0  -:-  -:-  -:-  -:- 
10. Вихър (Славяново)                  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  0:1  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  2:0  -:- 
11. Янтра Габрово (Габрово)            -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  0:0  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
12. Ботев 2008 (Козлодуй)              -:-  -:-  3:4  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:- 
13. Кариана (Ерден)                    0:2  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:- 
14. Ботев (Луковит)                    -:-  -:-  -:-  0:1  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:- 
15. Севлиево (Севлиево)                -:-  -:-  -:-  -:-  0:4  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:- 
16. Ювентус (Малчика)                  -:-  0:4  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре