Девойки до 16 г. (род.2002):
Държавно първенство 2017/18


Първа фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пълдин (Пловдив)                    5    5   0   0   24:5    15
 2. Спортика (Благоевград)              5    4   0   1   33:3    12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. ЛП Супер спорт (София)              5    3   0   2   15:8     9
 4. Риал (Ковачевци)                    5    2   0   3   14:13    6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Енко (Пловдив)                      5    1   0   4   10:12    3
 6. Златоград (Златоград)               5    0   0   5    3:58    0

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Енко (Пловдив) - комплекс "Ботев 1912", кв.Коматево, Пловдив;
    - Златоград (Златоград) - в Труд;
    - ЛП Супер спорт (София) - ст."Георги Бенковски", кв.Маслово, Костинброд;
    - Пълдин (Пловдив) - в Труд;
    - Риал (Ковачевци) - ст."Димитровец", Ковачевци;
    - Спортика (Благоевград) - в Рилци.

                           I кръг

3 април 2018, вторник, 15:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Златоград (Златоград)            9:0 
Пълдин (Пловдив) - Спортика (Благоевград)                 2:1 
22 април 2018, неделя, 13:00 ч:
Енко (Пловдив) - Риал (Ковачевци)                         0:1 

                           II кръг

1 май 2018, вторник, 16:00 ч:
Златоград (Златоград) - Спортика (Благоевград)            0:18 
Риал (Ковачевци) - Пълдин (Пловдив)                       2:3 
ЛП Супер спорт (София) - Енко (Пловдив)                   2:1 

                           III кръг

7 май 2018, понеделник, 16:00 ч:
Енко (Пловдив) - Златоград (Златоград)                    9:2 
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 отложен 
Спортика (Благоевград) - Риал (Ковачевци)                 8:0 
30 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 4:1 

                           IV кръг

27 май 2018, неделя, 16:30 ч:
Златоград (Златоград) - Риал (Ковачевци)                  0:11 
Енко (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                         0:4 
27 май 2018, неделя, 17:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Спортика (Благоевград)           1:3 

                           III кръг - отложен мач

30 май 2018, сряда, 16:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЛП Супер спорт (София)                 4:1 

                           V кръг

6 юни 2018, сряда, 17:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - Златоград (Златоград)                 11:1 
10 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Спортика (Благоевград) - Енко (Пловдив)                   3:0 сл. 
Риал (Ковачевци) - ЛП Супер спорт (София)                 0:2 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. Пълдин (Пловдив) XXX 2:1 4:1 --- --- 11:1 2. Спортика (Благоевград) --- XXX --- 8:0 3:0* --- 3. ЛП Супер спорт (София) --- 1:3 XXX --- 2:1 9:0 4. Риал (Ковачевци) 2:3 --- 0:2 XXX --- --- 5. Енко (Пловдив) 0:4 --- --- 0:1 XXX 9:2 6. Златоград (Златоград) --- 0:18 --- 0:11 --- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Първа фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. НСА (София)                         5    4   1   0   23:5    13
 2. ЖФК Берое (Стара Загора)            5    4   0   1   22:4    12
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Етър ВТ (Велико Търново)            5    3   1   1   20:9    10
 4. Гунди (Плевен)                      5    2   0   3    8:14    6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Светкавица (Градежница)             5    0   1   4    5:25    1 [0 1 0  2:2  1, -20 обща ГР]
 6. Севлиево лейдис (Севлиево)          5    0   1   4    3:24    1 [0 1 0  2:2  1, -21 обща ГР]

Бележки
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните терени:
    - Гунди (Плевен) - ст."Плевен", Плевен;
    - ЖФК Берое (Стара Загора) - ст."Берое" - изкуствен терен, Стара Загора;
    - Етър ВТ (Велико Търново) - в Ресен;
    - НСА (София) - ст."НСА", София;
    - Светкавица (Градежница) - ст."Георги Бенковски", Тетевен;
    - Севлиево лейдис (Севлиево) - комплекс "Черничките", Севлиево.

                           I кръг

3 април 2018, вторник, 15:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София)                    3:3 
Светкавица (Градежница) - Гунди (Плевен)                  2:3 
4 април 2018, сряда, 12:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Севлиево лейдис (Севлиево)     7:0 
  [Наска Бончева (3), Мария Дикелова (2), Силвия Кефалова, Кристиана Караиванова]

                           II кръг

1 май 2018, вторник, 16:00 ч:
НСА (София) - Гунди (Плевен)                              2:1 
Севлиево лейдис (Севлиево) - Светкавица (Градежница)      2:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - ЖФК Берое (Стара Загора)       2:4 
  [_ - Силвия Кефалова (2), Йоана Георгиева (2)]

                           III кръг

7 май 2018, понеделник, 16:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - НСА (София)                    1:2 (1:0) 
  [1:0 Яница Петкова 15', 1:1 _ 59', 1:2 _ 64']
Светкавица (Градежница) - Етър ВТ (Велико Търново)        1:5 
Гунди (Плевен) - Севлиево лейдис (Севлиево)               3:1 

                           IV кръг

27 май 2018, неделя, 16:30 ч:
НСА (София) - Севлиево лейдис (Севлиево)                  9:0 
Етър ВТ (Велико Търново) - Гунди (Плевен)                 7:1 
ЖФК Берое (Стара Загора) - Светкавица (Градежница)        8:0 (5:0) 
  [1:0 Наска Бончева 2', 2:0 Мария Дикелова 20', 3:0 Габриела Найденова 22',
   4:0 Кристиана Караиванова 24', 5:0 Наска Бончева 30', 6:0 Силвия Кефалова 50',
   7:0 Каролина Кирилова 54', 8:0 Яна Динева 73']

                           V кръг

10 юни 2018, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Градежница) - НСА (София)                     0:7 
10 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Гунди (Плевен) - ЖФК Берое (Стара Загора)                 0:2 
  [0:1 Наска Бончева 79', 0:2 Силвия Кефалова 80'+1']
Севлиево лейдис (Севлиево) - Етър ВТ (Велико Търново)     0:3 

Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. НСА (София) XXX --- --- 2:1 --- 9:0 2. ЖФК Берое (Стара Загора) 1:2 XXX --- --- 8:0 7:0 3. Етър ВТ (Велико Търново) 3:3 2:4 XXX 7:1 --- --- 4. Гунди (Плевен) --- 0:2 --- XXX --- 3:1 5. Светкавица (Градежница) 0:7 --- 1:5 2:3 XXX --- 6. Севлиево лейдис (Севлиево) --- --- 0:3 --- 2:2 XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Група "А"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пълдин (Пловдив)                    3    2   0   1    8:8     6
-------------------------------------------------------------------
 2. ЖФК Берое (Стара Загора)            3    1   1   1    5:4     4 [0 1 0  1:1  1, +1 обща ГР, 5 отбелязани гола]
 3. НСА (София)                         3    1   1   1    4:3     4 [0 1 0  1:1  1, +1 обща ГР, 4 отбелязани гола]
 4. Спортика (Благоевград)              3    1   0   2    6:8     3

                           I кръг

17 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Пълдин (Пловдив) - ЖФК Берое (Стара Загора)               3:2 (0:0) 
  [1:0 _ 50', 1:2 Силвия Кефалова 55',65', 2:2 _ 75', 3:2 _ 78']
НСА (София) - Спортика (Благоевград)                      3:0 

                           II кръг

24 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
ЖФК Берое (Стара Загора) - Спортика (Благоевград)         2:0 (0:0) 
  [1:0 Силвия Кефалова 43', 2:0 Наска Бончева 60']
Пълдин (Пловдив) - НСА (София)                            2:0 

                           III кръг

1 юли 2018, неделя, 17:00 ч:
НСА (София) - ЖФК Берое (Стара Загора)                    1:1 (0:0) 
  [1:0 _ 50', 1:1 Кристиана Караиванова 65']
Спортика (Благоевград) - Пълдин (Пловдив)                 6:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Пълдин (Пловдив) XXX 3:2 2:0 --- 2. ЖФК Берое (Стара Загора) --- XXX --- 2:0 3. НСА (София) --- 1:1 XXX 3:0 4. Спортика (Благоевград) 6:3 --- --- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "Б"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 5. Етър ВТ (Велико Търново)            3    3   0   0    9:1     9
 6. ЛП Супер спорт (София)              3    2   0   1   10:5     6
 7. Гунди (Плевен)                      3    1   0   2    7:12    3
 8. Риал (Ковачевци)                    3    0   0   3    2:10    0

                           I кръг

17 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Етър ВТ (Велико Търново) - Гунди (Плевен)                 3:1 
ЛП Супер спорт (София) - Риал (Ковачевци)                 3:0 

                           II кръг

24 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Гунди (Плевен) - Риал (Ковачевци)                         4:2 
Етър ВТ (Велико Търново) - ЛП Супер спорт (София)         3:0 сл. 

                           III кръг

1 юли 2018, неделя, 17:00 ч:
ЛП Супер спорт (София) - Гунди (Плевен)                   7:2 
Риал (Ковачевци) - Етър ВТ (Велико Търново)               0:3 сл. 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Етър ВТ (Велико Търново) XXX 3:0* 3:1 --- 2. ЛП Супер спорт (София) --- XXX 7:2 3:0 3. Гунди (Плевен) --- --- XXX 4:2 4. Риал (Ковачевци) 0:3* --- --- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Група "В"

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 9. Севлиево лейдис (Севлиево)          3    3   0   0   11:2     9
10. Енко (Пловдив)                      3    2   0   1    6:3     6
11. Златоград (Златоград)               3    1   0   2    4:8     3
12. Светкавица (Градежница)             3    0   0   3    0:8     0

                           I кръг

17 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Енко (Пловдив) - Златоград (Златоград)                    3:0 
Светкавица (Градежница) - Севлиево лейдис (Севлиево)      0:3 

                           II кръг

24 юни 2018, неделя, 17:00 ч:
Златоград (Златоград) - Севлиево лейдис (Севлиево)        2:5 
Енко (Пловдив) - Светкавица (Градежница)                  3:0 сл. 

                           III кръг

27 юни 2018, сряда, 10:30 ч:
Светкавица (Градежница) - Златоград (Златоград)           0:2 
30 юни 2018, събота, 16:00 ч:
Севлиево лейдис (Севлиево) - Енко (Пловдив)               3:0 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. Севлиево лейдис (Севлиево) XXX 3:0 --- --- 2. Енко (Пловдив) --- XXX 3:0 3:0* 3. Златоград (Златоград) 2:5 --- XXX --- 4. Светкавица (Градежница) 0:3 --- 0:2 XXX ---------------------------------------------------------- нагоре