«  16 септември 2020, сряда (33 мача)  »

Северозападна Трета лига
17:00  Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)        0:0 

Купа на България (квалификации) - Северозападна България, Финали
17:00  Чавдар (Троян) - Павликени (Павликени)                    3:0 сл. 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Варна, Финал
17:00  Моряк 16 (Старо Оряхово) - Спартак 1918 (Варна)           1:12 (1:6) 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Добрич, Финал
17:00  Черноморец (Балчик) - Спортист 2011 (Генерал Тошево)      6:0 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Русе, Финал
19:00  Младост 2010 (Екзарх Йосиф) - Дунав (Русе)                2:5 (0:0) 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Видин, 1/2 финали
17:00  Балкан (Белоградчик) - Бдин 1923 (Видин)                  0:7 (0:0) Video
17:00  Партизани (Макреш) - Дреновец (Дреновец)                  0:3 сл. 

Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации) - Област Бургас, Първи кръг
17:00  Звезденбург (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                0:3 сл. 
17:00  Свети Никола (Бургас) - Несебър (Несебър)                 0:2 (0:1) 

Приятелски срещи: Лято-есен
18:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (Горна Оряховица)    2:1 (1:1) 
18:00  Арда 1924 (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)              6:0 (3:0) 

Елитна група (U-19)
17:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Берое (Стара Загора)           1:0 (1:0) 
17:00  Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:0 (1:0)  /Б1Б Спорт/ 
17:00  Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                     1:2 (0:1) 
17:00  Национал (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               0:3 (0:3) 
17:00  Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)              1:1 (0:0) 
17:00  Сокол (Марково) - Левски (София)                          1:6 (0:2) 
17:00  Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)              2:0 (1:0) 

ЮСВ: Купа на БФС (квалификации) - Област Пловдив, Финали
17:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак 1947 (Пловдив)       0:9 

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации) - Североизточна България, Финали
16:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         9:0 

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации) - Област Пловдив, Финал
09:30  Ботев (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)                 8:1 

Деца: Купа на БФС (квалификации) - Североизточна България, Финали
15:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           6:0 

Деца: Купа на БФС (квалификации) - Област Пловдив, Финали
16:30  Ботев (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)              9:0 

ЮСВ: Варна - Зонална група
17:00  Устрем Д (Дончево) - Тополи 2010 (Тополи)                 1:0 
17:00  Бенковски (Бяла, обл.Русе) - Суворово 1 (Суворово)        1:4 
17:00  Светкавица Търговище (Търговище) - Спартак 1918 (Варна)   1:0 
17:00  Доростол-Светкавица (Сс) - Велики Преслав (В.Преслав)     7:0 
17:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Септември 98 (Тервел)            4:1 
17:00  Калиакра 1923 (Каварна) - Волов (Шумен)                   0:0 

ЮСВ: София (столица) - Зонална група
14:00  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 57 СОУ (София)   1:0 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
16:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 57 СОУ (София)     отложен 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - зона II
09:30  Витоша 13 (София) - Левски (София)                        2:4 

Деца "А": София (столица) - Областна група
17:00  София спорт (София) - Надежда (Доброславци)               1:1