Югозападна "В" група 2015/16

| Регламент | Отбори | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

21 февруари 2016, неделя, 14:00 ч / XVIII кръг:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чико (Бяга)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - София 2010 (София)                   - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                    - 
на неутрален терен: *
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Септември.
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА (София)               - 
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)              - 
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)           - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦСКА (София)                       16   16   0   0   65:1    48 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   16   13   1   2   40:10   40       
 3. Сливнишки герой (Сливница)         16   12   1   3   36:17   37       
 4. Септември (София)                  16   10   2   4   36:17   32    [*]
 5. Вихрен 1925 (Сандански)            16   10   1   5   28:18   31       
 6. ФК Миньор (Перник)                 16    9   3   4   29:20   30       
 7. Чико (Бяга)                        16    7   3   6   31:29   24 [+]   
 8. Струмска слава 1927 (Радомир)      16    6   5   5   27:24   23       
 9. Рилски спортист 2011 (Самоков)     16    6   2   8   15:17   20       
10. Чепинец (Велинград)                16    5   4   7   22:38   19       
11. Беласица (Петрич)                  16    5   1  10   17:36   16       
12. Велбъжд (Кюстендил)                16    4   3   9   17:35   15        [1 0 0  3:1  3]
13. Пирин (Гоце Делчев)                16    4   3   9   21:26   15        [0 0 1  1:3  0]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
14. Ботев 1937 (Ихтиман)               16    4   2  10   19:30   14 [+]   
15. Германея (Сапарева баня)           16    3   3  10   15:40   12       
16. Балкан (Варвара)                   16    1   4  11   15:38    7       
-------------------------------------------------------------------
17. София 2010 (София)                 16    2   0  14   13:50    6 [+]   
--. Локомотив (София)                   3    1   0   2    1:6     - [-][*]

Бележки
  - Преди началото на сезона Конелиано (Герман), 10-ти през изминалия сезон; се обединява с ДИТ Спорт (София), развиващ само ДЮШ футбол през изминалия сезон; и Септември (София), 4-ти в южна подгрупа на ОФГ София (столица) през изминалия сезон. Преди това, през зимната пауза на сезон 2014/15, собствениците на ДИТ Спорт - "ДИТ Груп" АД -  поемат управлението на Конелиано, а на 8 май 2015 г. придобиват акциите и влизат и поемат управлението и на Септември.
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове през есента в Коларово и през пролетта в Първомай.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - Витоша (Бистрица) играе домакинските си мачове на ст."Летище" в София.
  - Локомотив (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София.
  - София 2010 (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на ст."Българска армия" в София.
  - На 19 август 2015 от актива на Локомотив (София) са отнети 3 точки заради неявяване без уважителни причини за мача им от II кръг срещу Пирин (Гоце Делчев).
  - На 24 август 2015 Локомотив (София) е изваден от групата за второ неявяване без уважителни причини. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.


Голмайстори (към 20 дек 2015)
13 - Христо Спасов          - Септември (София)
   - Костадин Хазуров       - ЦСКА (София)
12 - Мариан Хаджиев         - Сливнишки герой (Сливница)
   - Симеон Ганчев          - ФК Миньор (Перник)
11 - Преслав Йорданов       - ЦСКА (София)
 9 - Владимир Кабранов      - Беласица (Петрич)
 8 - Костадин Аджов         - Рилски спортист 2011 (Самоков)
   - Борис Галчев           - ЦСКА (София)
 7 - Димитър Стоянов        - Чико (Бяга)
   - Даниел Пехливанов      - Вихрен 1925 (Сандански)
   - Томи Костадинов        - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)

                           I кръг

9 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Чико (Бяга) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            0:1 (0:1)  stats 
  [0:1 Четин Садула 10']
  [чк: Митко Димитров (Ч) 86'], 500 зрители
София 2010 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                  1:2 (0:1)  stats 
  [0:1 Александър Евг.Димитров 45'+1'-д, 1:1 Валентин Добревски 64', 1:2 Иво Велинов 68']
  [чк: Весислав Иванов (С) 35', Йордан Йовчев (В) 35', Денис Шаранков (В) 53',
   Венелин Иванов (С) 79', Иван Стоев (С) 89'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     1:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Йоаким Ръсовски 48'], 300 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                   1:2 (1:1)  stats 
  [1:0 Владимир Кабранов 5', 1:1 Дейвид Пенчев 12', 1:2 Иван Каракостов 59'-аг], 100 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)               1:1 (0:1)  stats 
  [0:1 Петър Тончев 31', 1:1 Даниел Пехливанов 79'], 400 зрители
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)              3:0 (1:0) *  stats 
  [1:0 Преслав Йорданов 22', 2:0 Йордан Йорданов 86', 3:0 Александър Бранеков 89']
  [чк: Димитър Петков (Сс) 90'], 7 000 зрители
* - първоначално отложен на 7 август вечерта, заради проблеми при
    картотекирането на футболистите на ЦСКА. След ново картотекиране на 8
    август следобяд, мачът отново е насрочен по програма.
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)             0:3 (0:0)  stats 
  [0:2 Даниел Стефанов 64',73'; 0:3 Мартин Найденов 88']
  [чк: Георги Везенков (Г) 45'], 500 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)          2:1 (1:1)  stats 
  [1:0 Ивайло Цветков 17'-д, 1:1 Радослав Моллов 18', 2:1 Николай Маринов 50'], 100 зрители
Локомотив (София) - Балкан (Варвара)                      1:0 (1:0)  /анулиран/  stats 
  [1:0 Александър Манолов 19']
  [ид: Петър Петров (Л) 76'], 600 зрители

                           II кръг

15 август 2015, събота, 18:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)           0:1 (0:0)  /пряко по Канал 3/  stats 
  [0:1 Красимир Георгиев 88'], 300 зрители
16 август 2015, неделя, 18:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Балкан (Варвара)       2:0 (1:0)  stats 
  [1:0 Томи Костадинов 6'-д, 2:0 Стоян Георгиев 65']
  [ид: Четин Садула (В) 87']
  [чк: Ангел Захариев (Б) 35'], 300 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)                   3:0 сл. *  /анулиран/  stats 
* - гостите не се явяват.
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  1:1 (0:1)  stats 
  [0:1 Неделин Асенов 32', 1:1 Валери Кулинов 59']
  [чк: Антон Мангурев (Г) 78'], 500 зрители
в София, ст."Локомотив":
Септември (София) - ЦСКА (София)                          0:3 (0:2)  stats 
  [0:2 Костадин Хазуров 15',42'-д; 0:3 Борис Галчев 77'], 5 500 зрители
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Аспарух Василев 80']
  [чк: Благой Атанасов (В) 54'], 400 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                  2:3 (1:2)  stats 
  [1:0 Стефан Лачов 10', 1:2 Димитър Наков 29',41'; 1:3 Мартин Таушанов 83',
   2:3 Спас Спасов 88']
  [чк: Любомир Граминов (Бел) 74', Стефан Лачов (Бот) 74'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:0 (0:0)  stats 
  [1:0 Николай Йорданов 84'], 300 зрители
Чико (Бяга) - София 2010 (София)                          4:1 (1:0)  stats 
  [1:0 Николай Манчев 34', 2:0 Георги Михайлов 52', 3:0 Димитър Стоянов 71',
   3:1 Ермес Кандела 84', 4:1 Димитър Стоянов 89'], 200 зрители

                           III кръг

23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     0:2 (0:1)  stats 
  [0:1 Стоян Георгиев 11', 0:2 Томи Костадинов 64'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чико (Бяга)              отложен * 
* - отложен заради автомобилна катастрофа отнела живота на президента на
    Чико Георги Михайлов
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:1 (1:0)  stats 
  [3:0 Владимир Кабранов 22',50',69'; 3:1 Атанас Пенков 72'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)            2:1 (2:1)  stats 
  [0:1 Борислав Кошев 4', 1:1 Венцислав Стоянов 15', 2:1 Антонио Ласков 45'+1'], 250 зрители
ЦСКА (София) - Чепинец (Велинград)                        7:0 (5:0)  stats 
  [2:0 Костадин Хазуров 7'-д,9'; 3:0 Йордан Йорданов 13', 4:0 Павел Головодов 33',
   5:0 Борис Галчев 40', 6:0 Павел Головодов 50', 7:0 Самир Аясс 85'], 5 000 зрители
Германея (Сапарева баня) - Септември (София)              0:4 (0:1)  stats 
  [0:1 Роналд Донев 23', 0:3 Христо Спасов 78',80'; 0:4 Димитър Воденичаров 90'+3'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)    4:1 (2:0)  stats 
  [1:0 Светослав Диков 11', 4:0 Красимир Георгиев 45'+1',50',52'; 4:1 Александър Аспарухов 75'], 300 зрители
Локомотив (София) - ФК Миньор (Перник)                    0:3 сл. *  /анулиран/  stats 
* - домакините не се явяват.
Балкан (Варвара) - Пирин (Гоце Делчев)                    1:3 (0:0)  stats 
  [0:1 Марио Близнаков 56', 0:2 Смаил Креболиев 70', 0:3 Стойко Иванов 76',
   1:3 Темелко Зайков 81'], 300 зрители
30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чико (Бяга)              3:1 (2:0)  stats 
  [1:0 Виктор Младенов 26', 2:0 Костадин Аджов 39', 2:1 Александър Ал.Димитров 66',
   3:1 Костадин Аджов 76']
  [чк: Евгени Гроздин (Рс) 88'], 200 зрители

                           IV кръг

30 август 2015, неделя, 15:30 ч:
в София, ст."Локомотив":
Ботев 1937 (Ихтиман) - ЦСКА (София)                       0:3 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Борис Галчев 62', 0:2 Преслав Йорданов 85', 0:3 Борис Галчев 90'+3']
  [чк: Георги Барбов (Б) 71'], 3 000 зрители
30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Гоце Делчев)    3:1 (3:1) 
  [1:0 Илия Тафров 1'-аг, 1:1 Серафим Михайлов 29', 2:1 Ангел Стоянов 43',
   3:1 Георги Амзин 45'+1'], 200 зрители
ФК Миньор (Перник) - Балкан (Варвара)                     1:1 (0:1) 
  [0:1 Темелко Зайков 22', 1:1 Томислав Павлов 66'], 500 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив (София)         анулиран 
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)            2:1 (0:0) 
  [1:0 Асен Чандъров 63', 1:1 Светослав Диков 65', 2:1 Христо Спасов 89'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)            4:1 (3:1) 
  [1:0 Божидар Петелов 19', 2:0 Николай Байраков 38', 3:0 Милен Иванов 41',
   3:1 Радостин Джогански 43', 4:1 Аспарух Василев 47'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Венцислав Стоянов 46'], 200 зрители
Чико (Бяга) - Беласица (Петрич)                           1:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Манчев 25'], 250 зрители
София 2010 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       1:2 (0:0) 
  [0:1 Тихомир Крумов 64', 1:1 Ермес Кандела 68', 1:2 Костадин Аджов 75'-д]
  [чк: Атанас Богданов (С) 77'], 100 зрители

                           V кръг

6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)    0:1 (0:0) 
  [0:1 Ангел Стоянов 54'], 300 зрители
в Първомай:
Беласица (Петрич) - София 2010 (София)                    3:1 (0:1) 
  [0:1 Ермес Кандела 26', 1:1 Десислав Токов 59', 3:1 Владимир Кабранов 71',74'], 400 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Чико (Бяга)                     2:0 (1:0) 
  [1:0 Антонио Ласков 42'-д, 2:0 Венцислав Стоянов 55'], 200 зрители
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                        6:0 (3:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Павел Головодов 7', 4:0 Преслав Йорданов 16',37',52'; 5:0 Борис Галчев 59',
   6:0 Владислав Узунов 86'], 5 000 зрители
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           1:2 (1:0) 
  [1:0 Димитър Мавродиев 45', 1:1 Ангел Лачов 61', 1:2 Янчо Андреев 90'+1'], 120 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)          4:0 (2:0) 
  [1:0 Светослав Диков 7', 2:0 Димитър Маймунков 43', 4:0 Мариан Хаджиев 54',60'], 200 зрители
Локомотив (София) - Септември (София)                     анулиран 
Балкан (Варвара) - Струмска слава 1927 (Радомир)          2:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Василев 30'-д, 1:1 Борислав Николов 88', 2:1 Ангел Захариев 90'+2'], 200 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - ФК Миньор (Перник)                  0:1 (0:1) 
  [0:1 Адриан Олегов 26'], 250 зрители

                           VI кръг

13 септември 2015, неделя, 14:15 ч:
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Чико (Бяга) - ЦСКА (София)                                0:2 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:2 Костадин Хазуров 59'-д,89'], 3 000 зрители
13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК Миньор (Перник)     2:0 (0:0) 
  [1:0 Томи Костадинов 51'-д, 2:0 Ангел Стоянов 70']
  [чк: Виктор Софрониев (М) 49'], 200 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Гоце Делчев)       0:0 
  [чк: Марио Близнаков (П) 54'], 300 зрители
Септември (София) - Балкан (Варвара)                      3:0 (1:0) 
  [1:0 Анатоли Тодоров 13', 3:0 Христо Спасов 85'-д,88'], 100 зрители
Чепинец (Велинград) - Локомотив (София)                   анулиран 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         0:3 (0:1) 
  [0:2 Мариан Хаджиев 4',74'; 0:3 Светослав Диков 90'+3'], 300 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            2:1 (0:0) 
  [1:0 Кирил Вълов 52', 2:0 Атанас Пенков 69', 2:1 Радостин Джогански 86']
  [чк: Димитър Мавродиев (Г) 67'], 200 зрители
София 2010 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)              0:2 (0:1) 
  [0:1 Даниел Пехливанов 32', 0:2 Костадин Кафтанов 47']
  [ид: Весислав Иванов (С) 43']
  [чк: Ермес Кандела (С) 60'], 100 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)        2:0 (1:0) 
  [1:0 Костадин Аджов 37', 2:0 Борислав Кралев 73'], 100 зрители

                           VII кръг

19 септември 2015, събота, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Чико (Бяга)                    2:2 (0:1) 
  [0:1 Деян Бекяров 32', 1:1 Асен Васев 64', 2:1 Георги Мирчев 87',
   2:2 Петър Стоичков (вр) 90'+3']
  [чк: Цанко Томов (Г) 90'+3'], 150 зрители
20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      0:4 (0:3) 
  [0:1 Георги Амзин 6', 0:2 Томи Костадинов 22'-д, 0:3 Георги Амзин 45',
   0:4 Мирослав Тодоров 85'-д], 200 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Самоков)  1:0 (1:0) 
  [1:0 Даниел Пехливанов 45'], 250 зрители
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                         8:0 (6:0) 
  [1:0 Самир Аясс 9', 3:0 Йордан Йорданов 14',31'; 4:0 Иво Иванов 37',
   5:0 Костадин Хазуров 43', 6:0 Йордан Йорданов 45', 8:0 Костадин Хазуров 67',73'], 2 000 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          3:1 (1:1) 
  [0:1 Иво Велинов 21', 1:1 Ивайло Цветков 42'-д, 2:1 Николай Маринов 57',
   3:1 Христо Бангеев 90'+2'], 300 зрители
Локомотив (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  анулиран 
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    2:2 (0:0) 
  [0:1 Христо Сталев 57', 1:1 Илиян Панчев 64', 1:2 Христо Сталев 66',
   2:2 Васко Цоклинов 79'], 200 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (София)                   3:0 (2:0) 
  [1:0 Смаил Креболиев 14', 2:0 Даниел Гогов 45'+1', 3:0 Марио Близнаков 90'+2'], 200 зрители
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        1:1 (1:0) 
  [1:0 Томислав Павлов 45'+3'-д, 1:1 Ивайло Стоянов 62']
  [чк: Даниел Леонтиев (вр) (М) 23'], 300 зрители

                           VIII кръг

27 септември 2015, неделя, 14:30 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ЦСКА (София)             0:3 (0:2)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Владислав Узунов 21', 0:2 Самир Аясс 45'+1', 0:3 Преслав Йорданов 72'-д]
  [ид: Костадин Хазуров (ЦСКА) 21'], 2 000 зрители
27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Струмска слава 1927 (Радомир) 0:0 
  100 зрители
Септември (София) - ФК Миньор (Перник)                    1:2 (0:1) 
  [0:1 Симеон Ганчев 22', 1:1 Александър Манолов 79', 1:2 Симеон Ганчев 89'], 150 зрители
Чепинец (Велинград) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:0 (1:0) 
  [1:0 Кристиян Манковски 28']
  [ид: Аспарух Василев (Ч) 74'], _ зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан (Варвара)                   2:0 (1:0) 
  [1:0 Ангел Лачов 25', 2:0 Янчо Андреев 75'], _ зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив (София)                   анулиран 
Чико (Бяга) - Сливнишки герой (Сливница)                  2:2 (2:2) 
  [0:2 Мариан Хаджиев 17',29'; 1:2 Атанас Велев 39', 2:2 Димитър Стоянов 44'], 100 зрители
София 2010 (София) - Германея (Сапарева баня)             0:2 (0:1) 
  [0:2 Георги Мирчев 45',73'], 50 зрители
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:2 (0:1) 
  [0:1 Александър Русков 31', 1:1 Владимир Кабранов 48', 1:2 Даниел Пехливанов 79'], 400 зрители

                           III кръг - отложен мач

30 септември 2015, сряда, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чико (Бяга)              3:1 (2:0)  stats 
  [1:0 Виктор Младенов 26', 2:0 Костадин Аджов 39', 2:1 Александър Ал.Димитров 66',
   3:1 Костадин Аджов 76']
  [чк: Евгени Гроздин (Рс) 88'], 200 зрители

                           IX кръг

4 октомври 2015, неделя, 14:15 ч:
ЦСКА (София) - Беласица (Петрич)                          8:0 (2:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Борис Галчев 7', 3:0 Преслав Йорданов 44',49'; 4:0 Иван Танчев 52'-аг,
   5:0 Николай Цветков 56', 6:0 Преслав Йорданов 60', 7:0 Николай Цветков 71',
   8:0 Борис Галчев 89'], 7 000 зрители
4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)       2:3 (2:3) 
  [1:0 Велизар Андонов 5'-аг, 1:1 Четин Садула 11', 1:2 Стоян Георгиев 18',
   2:2 Антонио Ласков 29', 2:3 Илиян Митрев 40'-аг], 500 зрители
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 0:0 
  [чк: Тихомир Крумов (Рс) 79'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - София 2010 (София)           6:0 (3:0) 
  [1:0 Мариан Хаджиев 36', 2:0 Денис Николов 39', 4:0 Мариан Хаджиев 45',59';
   5:0 Любомир Деспотов 62', 6:0 Денис Николов 90']
  [чк: Майк Кръстев (Соф) 58'], _ зрители
Локомотив (София) - Чико (Бяга)                           анулиран 
Балкан (Варвара) - Велбъжд (Кюстендил)                    3:3 (2:2) 
  [0:1 Кирил Вълов 21', 1:1 Атанас Трендафилов 27', 2:1 Найден Стефанов 30',
   2:3 Александър Евг.Димитров 45',48'; 3:3 Георги Василев 81'], 300 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)                3:3 (1:1) 
  [1:0 Даниел Гогов 30'-д, 1:1 Димитър Ялъмов 43', 3:1 Ибрахим Алим 47',54';
   3:2 Младен Стоев 56', 3:3 Стоян Кадифчин 60'], 500 зрители
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)                  2:0 (1:0) 
  [1:0 Симеон Ганчев 13', 2:0 Христо Габаров 81'], _ зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)         1:5 (1:2) 
  [0:1 Христо Спасов 14', 1:1 Борислав Николов 18', 1:2 Асен Чандъров 36',
   1:3 Христо Спасов 54', 1:4 Димитър Воденичаров 80', 1:5 Христо Спасов 81'], 200 зрители

                           X кръг

11 октомври 2015, неделя, 15:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София)                    1:5 (0:5)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Йордан Йорданов 8', 0:3 Николай Цветков 11',31'; 0:5 Костадин Хазуров 33',44';
   1:5 Александър Русков 81'], 2 000 зрители
11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)      1:0 (0:0) 
  [1:0 Александър Кр.Александров 90'+2'], 200 зрители
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:4 (1:2) 
  [0:1 Кристиян Тасев 8', 1:1 Николай Байраков 16', 1:4 Ивайло Стоянов 38',63',68';
   2:4 Николай Байраков 78'], 250 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник)                 1:2 (1:1) 
  [1:0 Димитър Ялъмов 5', 1:2 Симеон Ганчев 40',62'], 250 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)                 3:1 (1:0) 
  [1:0 Адриян Бачовски 39', 2:0 Виктор Анастасов 79', 3:0 Александър Евг.Димитров 82'-д,
   3:1 Борислав Шабанов 88'], 104 зрители
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара)                            4:2 (0:1) 
  [0:1 Георги Василев 6', 1:1 Йордан Михайлов 46', 2:1 Димитър Стоянов 63',
   3:1 Станислав Чочков 70', 3:2 Илиян Панчев 80', 4:2 Йордан Михайлов 90'+1'-д], _ зрители
София 2010 (София) - Локомотив (София)                    анулиран 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)   0:1 (0:0) 
  [0:1 Мариан Хаджиев 81'], 300 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)              3:1 (2:0) 
  [1:0 Мартин Таушанов 4', 2:0 Владимир Кабранов 13'-д, 3:0 Красимир Шапкаров 82',
   3:1 Георги Мирчев 87']
  [чк: Жорж Георгиев (Г) 12'], ~ _250 зрители

                           XI кръг

18 октомври 2015, неделя, 14:15 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           3:0 сл. *  /пряко по Канал 3/ 
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)        0:4 (0:0) 
  [0:1 Светослав Саватов 53', 0:3 Даниел Пехливанов 69',72'; 0:4 Венцислав Стоянов 90']
  [ид: Георги Мирчев (Г) 32']
  [чк: Цанко Томов (Г) 45'+1'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)            2:1 (1:0) 
  [1:0 Мариан Хаджиев 6', 1:1 Владимир Кабранов 57', 2:1 Ивайло Цветков 90'+3'-д]
  [чк: Александър Митушев (Б) 90'+2'], 100 зрители
Локомотив (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        анулиран 
Балкан (Варвара) - София 2010 (София)                     0:2 (0:1) 
  [0:1 Росен Янев 43', 0:2 Весислав Иванов 86'], 260 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Чико (Бяга)                         0:3 (0:1) 
  [0:2 Митко Димитров 37',60'; 0:3 Николай Манчев 63'], 100 зрители
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                  2:2 (0:0) * 
  [0:1 Виктор Анастасов 77', 0:2 Александър Ханджийски 90'+6', 2:2 Томислав Павлов 90'+10'-д,90'+14']
  [чк: Антон Киров (М) 63'], 300 зрители
* - заради инциденти по време на мача Миньор е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)      2:0 (1:0) 
  [1:0 Екундайо Джайеоба 44', 2:0 Александър Аспарухов 79']
  [чк: Кристиян Николаев (Б) 31', Евгени Зюмбулев (Сс) 74'], 200 зрители
Септември (София) - Чепинец (Велинград)                   2:2 (1:2) 
  [1:0 Христо Спасов 6', 1:1 Аспарух Василев 21', 1:2 Алек Манолов 43',
   2:2 Антонио Павлов 71']
  [чк: Антонио Павлов (С) 90'], 150 зрители

                           XII кръг

21 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чепинец (Велинград)    6:1 (3:0) 
  [1:0 Кристиян Узунов 24', 2:0 Томи Костадинов 27'-д, 3:0 Михаил Петров 39',
   4:0 Кристиян Узунов 56', 4:1 Милен Иванов 60', 5:1 Георги Амзин 69',
   6:1 Михаил Петров 73'], 100 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (София)                  1:3 (1:0) 
  [1:0 Янчо Андреев 27', 1:1 Христо Спасов 62'-д, 1:2 Петър Тончев 66',
   1:3 Димитър Воденичаров 86'], 100 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       1:1 (0:0) 
  [0:1 Екундайо Джайеоба 48', 1:1 Виктор Анастасов 63'], 100 зрители
Чико (Бяга) - ФК Миньор (Перник)                          5:3 (4:2) 
  [0:1 Даниел Стефанов 17', 1:1 Деян Бекяров 27', 3:1 Димитър Стоянов 28',34';
   4:1 Деян Бекяров 41', 4:2 Симеон Ганчев 44', 5:2 Димитър Стоянов 81',
   5:3 Георги Милчов 90'+2'], 250 зрители
София 2010 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                  1:2 (1:1) 
  [0:1 Даниел Гогов 7', 1:1 Любомир Ценов 43', 1:2 Смаил Креболиев 77'], 50 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Балкан (Варвара)         4:1 (2:0) 
  [1:0 Йоаким Ръсовски 12', 3:0 Костадин Аджов 26',54'; 3:1 Темелко Зайков 89',
   4:1 Костадин Аджов 90'+2'], 100 зрители
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Локомотив (София)                     анулиран 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      1:2 (0:1) 
  [0:1 Захари Димитров (вр) 1'-аг, 1:1 Александър Русков 73', 1:2 Ивайло Цветков 88'], 200 зрители
ЦСКА (София) - Германея (Сапарева баня)                   3:0 (2:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [2:0 Момчил Цветанов 2',17'; 3:0 Костадин Хазуров 90'+1'], 2 000 зрители

                           XIII кръг

4 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)      0:5 (0:1) 
  [0:1 Томи Костадинов 14', 0:2 Ангел Стоянов 60', 0:3 Четин Садула 61',
   0:4 Георги Амзин 70', 0:5 Емил Стоянов 88'], 80 зрители
Локомотив (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               анулиран 
Балкан (Варвара) - Беласица (Петрич)                      0:0 
  [чк: Илиян Панчев (Блк) 90'+2'], 100 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:1 (1:0) 
  [1:0 Даниел Гогов 2'-д, 1:1 Костадин Аджов 54'], 100 зрители
в Ковачевци, обл.Перник: *
ФК Миньор (Перник) - София 2010 (София)                   3:1 (2:0) 
  [1:0 Томислав Павлов 5', 2:0 Симеон Ганчев 31', 3:0 Денислав Балев 59',
   3:1 Весислав Иванов 90'], 150 зрители
* - в Ковачевци заради наказание с лишаване от домакинство на Миньор.
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чико (Бяга)               5:1 (2:1) 
  [1:0 Ивайло Стоянов 8', 2:0 Георги Иванов 15', 2:1 Николай Манчев 38'-д,
   3:1 Александър Аспарухов 54', 4:1 Борислав Николов 62', 5:1 Александър Аспарухов 72'], 200 зрители
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:1 (2:0) 
  [1:0 Александър Манолов 7', 2:0 Христо Спасов 17', 2:1 Денис Шаранков 61',
   3:1 Христо Спасов 64'-д], 50 зрители
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман)                2:2 (0:2) 
  [0:1 Петър Петров 42', 0:2 Ангел Лачов 43', 1:2 Деян Костадинов 66',
   2:2 Дейвид Пенчев 68'], 60 зрители
4 ноември 2015, сряда, 18:00 ч:
в София, ст."Българска армия":
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА (София)                 0:2 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Преслав Йорданов 72', 0:2 Петър Витанов 88']
  [чк: Светослав Диков (Сг) 90'+4'], 3 000 зрители

                           XIV кръг

8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 1937 (Ихтиман)   3:0 сл. * 
  [0:1 Янчо Андреев 20'], 100 зрители
* - първоначално 0:1, в последствие на Ботев е присъдена служебна загуба
    заради нередовен играч. Заради нахлуване на публика и ударен играч на
    гостите след края на мача Витоша е наказан с лишаване от домакинство за
    1 мач.
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 0:1 (0:0) 
  [0:1 Милен Иванов 64']
  [чк: Адриян Бачовски (В) 90', Атанас Пенков (В) 90'], 200 зрители
Чико (Бяга) - Септември (София)                           1:3 (0:3) 
  [0:1 Николай Дюлгеров 15', 0:2 Анатоли Тодоров 21', 0:3 Христо Спасов 29'-д,
   1:3 Александър Ал.Димитров 90'+2'], 180 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)       0:3 (0:2) 
  [0:2 Симеон Ганчев 17',39'; 0:3 Христо Габаров 87']
  [чк: Томислав Павлов (М) 80', Виктор Младенов (Рс) 80'], 100 зрители
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   1:0 (1:0) 
  [1:0 Мартин Таушанов 45'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан (Варвара)                4:1 (2:0) 
  [1:0 Венцислав Стоянов 29', 2:0 Антонио Ласков 36'-д, 2:1 Васил Геров 51',
   3:1 Васил Захариев 66', 4:1 Даниел Пехливанов 79'], 200 зрители
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          анулиран 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     3:0 (2:0) 
  [1:0 Радостин Джогански 2', 2:0 Георги Мирчев 7', 3:0 Радослав Виячки 89'], 50 зрители
8 ноември 2015, неделя, 16:30 ч:
София 2010 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)        2:5 (1:1) 
  [1:0 Иван Ценов 19', 1:1 Екундайо Джайеоба 21', 2:1 Николай Петков 74',
   2:4 Тодор Зюмбулев 77',80',82'; 2:5 Борислав Николов 86'], 50 зрители

                           XV кръг

14 ноември 2015, събота, 14:00 ч:
Септември (София) - София 2010 (София)                    5:0 (2:0) 
  [1:0 Анатоли Тодоров 22', 2:0 Стоян Предев 43', 3:0 Николай Дюлгеров 62',
   4:0 Петър Тончев 68', 5:0 Анджело Джиаламас 90'-аг], 100 зрители
15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)    3:2 (2:1) 
  [1:0 Даниел Шмедин 21', 1:1 Томи Костадинов 25'-д, 2:1 Димитър Маймунков 31',
   2:2 Кристиян Кочилов 76', 3:2 Мариан Хаджиев 83'], 500 зрители
Локомотив (София) - Германея (Сапарева баня)              анулиран 
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Балкан (Варвара) - ЦСКА (София)                           0:2 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Костадин Хазуров 52', 0:2 Самир Аясс 87'], 2 500 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:2 (0:1) 
  [0:2 Васил Захариев 28',66'], 150 зрители
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                    3:0 (0:0) 
  [1:0 Димитър Панталеев 49', 3:0 Симеон Ганчев 51',70'], 200 зрители
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    1:0 (1:0) 
  [1:0 Александър Аспарухов 35'-д], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Чико (Бяга)                         2:2 (2:1) 
  [2:0 Алек Манолов 9',28'; 2:1 Атанас Велев 31', 2:2 Заприн Голачки 90'+1'], 500 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                1:0 (0:0) 
  [1:0 Стоян Кадифчин 62'], 100 зрители

                           XVI кръг

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
в Сливница: *
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)    5:0 (1:0) 
  [1:0 Михаил Петров 37', 2:0 Ангел Стоянов 57', 3:0 Стоян Георгиев 68',
   5:0 Четин Садула 81',90'], 30 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Витоша.
Чико (Бяга) - Ботев 1937 (Ихтиман)                        2:1 (1:0) 
  [1:0 Деян Бекяров 4', 2:0 Заприн Голачки 47', 2:1 Димитър Ялъмов 85'], 350 зрители
София 2010 (София) - Чепинец (Велинград)                  отложен * 
* - отложен заради ураганен вятър.
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (София)        0:1 (0:1) 
  [0:1 Александър Манолов 21']
  [чк: Николай Дюлгеров (С) 63'], 50 зрители
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:4 (1:3) 
  [1:0 Христо Петров 1', 1:1 Александър Аспарухов 20', 1:2 Борислав Николов 38',
   1:3 Ивайло Стоянов 42', 1:4 Николай Николов 63'], 100 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)              2:3 (1:3) 
  [0:1 Симеон Ганчев 2', 1:1 Костадин Кафтанов 6', 1:2 Даниел Стефанов 28',
   1:3 Томислав Павлов 42', 2:3 Кристиян Петков 90'+5'-аг]
  [чк: Сидер Томов (М) 90'], 500 зрители
ЦСКА (София) - Пирин (Гоце Делчев)                        4:0 (2:0) 
  [1:0 Самир Аясс 6', 2:0 Момчил Цветанов 21', 3:0 Николай Цветков 73',
   4:0 Борис Галчев 76'], 1 500 зрители
Германея (Сапарева баня) - Балкан (Варвара)               3:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Везенков 9', 2:0 Радостин Джогански 61', 2:1 Георги Василев 76',
   3:1 Димитър Зайков 84'-аг], 60 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив (София)            анулиран 
25 ноември 2015, сряда, 14:00 ч:
София 2010 (София) - Чепинец (Велинград)                  3:1 (1:0) 
  [2:0 Иван Стоев 13',49'; 2:1 Дейвид Пенчев 58', 3:1 Весислав Иванов 79'], 100 зрители

                           XVII кръг

29 ноември 2015, неделя, 12:15 ч:
ФК Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                         0:3 (0:1)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Николай Цветков 26', 0:2 Преслав Йорданов 49', 0:3 Момчил Цветанов 69']
  [чк: Виктор Софрониев (М) 51'], 2 500 зрители
29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Локомотив (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      анулиран 
Балкан (Варвара) - Сливнишки герой (Сливница)             1:2 (1:1) 
  [0:1 Светослав Диков 24', 1:1 Георги Василев 42', 1:2 Виктор Георгиев 81'], 100 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)            6:0 (3:0) 
  [2:0 Смаил Креболиев 4',25'; 3:0 Даниел Гогов 35', 4:0 Стефан Терзиев 64',
   5:0 Радослав Моллов 75', 6:0 Ибрахим Алим 90'+1'], 100 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)   0:1 (0:1) 
  [0:1 Антонио Ласков 29'], 150 зрители
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:2 (0:0) 
  [0:1 Борислав Гюлеметов 74', 1:1 Алек Манолов 77'-д, 1:2 Янко Ангелов 87'], 50 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - София 2010 (София)                 3:0 (1:0) 
  [2:0 Стоян Кадифчин 14'-д,47'; 3:0 Петър Петров 81'], 50 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Чико (Бяга)                         0:3 (0:2) 
  [0:2 Димитър Дечев 42',45'; 0:3 Красимир Здравков 61'], 80 зрители
29 ноември 2015, неделя, 16:30 ч:
в София, комплекс "Царско село":
Септември (София) - Беласица (Петрич)                     3:0 сл. * 
  30 зрители
* - Прекратен при резултат 0:0, след като отборът на гостите отказва да
    излезе за второто полувреме след сблъсъци между футболисти на
    домакините и публика на гостите на полувремето. И двата отбора са
    наказани с лишаване от домакинство за 1 мач.

                           XVIII кръг

21 февруари 2016, неделя, 14:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чико (Бяга)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - София 2010 (София)                   - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                    - 
на неутрален терен: *
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Септември.
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА (София)               - 
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)              - 
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Балкан (Варвара)                                          почива

                           XIX кръг

28 февруари 2016, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        - 
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)            - 
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)   - 
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чепинец (Велинград)              - 
на неутрален терен: *
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Беласица.
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)       - 
София 2010 (София) - Чико (Бяга)                           - 
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           XX кръг

6 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)      - 
Чико (Бяга) - Рилски спортист 2011 (Самоков)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Чепинец (Велинград) - ЦСКА (София)                         - 
Септември (София) - Германея (Сапарева баня)               - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)     - 
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан (Варвара)                     - 
ФК Миньор (Перник)                                        почива

                           XXI кръг

13 март 2016, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Балкан (Варвара) - ФК Миньор (Перник)                      - 
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)             - 
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)             - 
ЦСКА (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                        - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Чико (Бяга)                            - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - София 2010 (София)        - 
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XXII кръг

20 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Рилски спортист 2011 (Сам)     - 
София 2010 (София) - Беласица (Петрич)                     - 
Чико (Бяга) - Вихрен 1925 (Сандански)                      - 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)            - 
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан (Варвара)           - 
ФК Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                   - 
Септември (София)                                         почива

                           XXIII кръг

23 март 2016, сряда, 15:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
Пирин (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Балкан (Варвара) - Септември (София)                       - 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          - 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
ЦСКА (София) - Чико (Бяга)                                 - 
Вихрен 1925 (Сандански) - София 2010 (София)               - 
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Чепинец (Велинград)                                       почива

                           XXIV кръг

27 март 2016, неделя, 15:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич)       - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен 1925 (Сандански)   - 
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                          - 
Чико (Бяга) - Германея (Сапарева баня)                     - 
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                     - 
Септември (София) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)         - 
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           XXV кръг

3 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)  - 
ФК Миньор (Перник) - Септември (София)                     - 
Пирин (Гоце Делчев) - Чепинец (Велинград)                  - 
Балкан (Варвара) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - Чико (Бяга)                   - 
Германея (Сапарева баня) - София 2010 (София)              - 
ЦСКА (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)              - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                - 
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXVI кръг

10 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Вихрен 1925 (Сандански)        - 
в Първомай:
Беласица (Петрич) - ЦСКА (София)                           - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Германея (Сапарева баня)  - 
София 2010 (София) - Сливнишки герой (Сливница)            - 
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Варвара)                     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Гоце Делчев)                 - 
Чепинец (Велинград) - ФК Миньор (Перник)                   - 
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Чико (Бяга)                                               почива

                           XXVII кръг

13 април 2016, сряда, 17:00 ч:
Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)        - 
ФК Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  - 
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Балкан (Варвара) - Чико (Бяга)                             - 
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)    - 
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)               - 
ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                     - 
София 2010 (София)                                        почива

                           XXVIII кръг

17 април 2016, неделя, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)         - 
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
София 2010 (София) - Балкан (Варвара)                      - 
Чико (Бяга) - Пирин (Гоце Делчев)                          - 
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                   - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Чепинец (Велинград) - Септември (София)                    - 
Рилски спортист 2011 (Самоков)                            почива

                           XXIX кръг

24 април 2016, неделя, 17:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Септември (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)        - 
ФК Миньор (Перник) - Чико (Бяга)                           - 
Пирин (Гоце Делчев) - София 2010 (София)                   - 
Балкан (Варвара) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          - 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 
Германея (Сапарева баня) - ЦСКА (София)                    - 
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XXX кръг

27 април 2016, сряда, 17:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Германея (Сапарева баня)       - 
ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница)                  - 
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Балкан (Варвара)                       - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)       - 
София 2010 (София) - ФК Миньор (Перник)                    - 
Чико (Бяга) - Струмска слава 1927 (Радомир)                - 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)                 - 
Вихрен 1925 (Сандански)                                   почива

                           XXXI кръг

8 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Септември (София) - Чико (Бяга)                            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - София 2010 (София)         - 
ФК Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        - 
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                    - 
Балкан (Варвара) - Вихрен 1925 (Сандански)                 - 
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)      - 
ЦСКА (София)                                              почива

                           XXXII кръг

15 май 2016, неделя, 18:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Сливнишки герой (Сливница)     - 
ЦСКА (София) - Балкан (Варвара)                            - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)              - 
в Първомай:
Беласица (Петрич) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)     - 
София 2010 (София) - Септември (София)                     - 
Чико (Бяга) - Чепинец (Велинград)                          - 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XXXIII кръг

22 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чико (Бяга)                         - 
Чепинец (Велинград) - София 2010 (София)                   - 
Септември (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)          - 
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)               - 
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА (София)                         - 
Балкан (Варвара) - Германея (Сапарева баня)                - 
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XXXIV кръг

29 май 2016, неделя, 18:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Варвара)              - 
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)             - 
ЦСКА (София) - ФК Миньор (Перник)                          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)    - 
в Първомай:
Беласица (Петрич) - Септември (София)                      - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чепинец (Велинград)       - 
София 2010 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  - 
Чико (Бяга) - Велбъжд (Кюстендил)                          - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.)                          почива

нагоре


Югозападна "В" група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. ЦСКА (София)                       XXX  3:0* -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  3:0  -:-  7:0  8:0  6:0  4:0  -:-  3:0  -:-  8:0  --- 
 2. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   -:-  XXX  -:-  1:0  -:-  2:0  -:-  0:0  -:-  6:1  -:-  5:0  3:1  3:0* -:-  2:0  -:-  --- 
 3. Сливнишки герой (Сливница)         0:2  3:2  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  4:1  -:-  4:0  2:1  3:1  2:1  -:-  -:-  -:-  6:0  --- 
 4. Септември (София)                  0:3  -:-  2:1  XXX  -:-  1:2  -:-  -:-  -:-  2:2  3:0* 3:1  -:-  -:-  -:-  3:0  5:0  --- 
 5. Вихрен 1925 (Сандански)            1:5  2:3  1:2  1:1  XXX  2:3  2:0  -:-  1:0  -:-  -:-  -:-  -:-  2:1  -:-  4:1  -:-  --- 
 6. ФК Миньор (Перник)                 0:3  -:-  0:1  -:-  -:-  XXX  -:-  1:1  -:-  2:0  3:0  2:2  -:-  -:-  -:-  1:1  3:1  --- 
 7. Чико (Бяга)                        0:2  0:1  2:2  1:3  -:-  5:3  XXX  -:-  -:-  -:-  1:0  -:-  -:-  2:1  -:-  4:2  4:1  --- 
 8. Струмска слава 1927 (Радомир)      -:-  -:-  -:-  1:5  0:1  -:-  5:1  XXX  1:0  -:-  -:-  -:-  0:0  2:0  1:1  -:-  -:-  --- 
 9. Рилски спортист 2011 (Самоков)     0:3  0:1  0:1  0:1  -:-  0:3  3:1  -:-  XXX  -:-  2:0  -:-  -:-  1:0  -:-  4:1  -:-  --- 
10. Чепинец (Велинград)                -:-  -:-  -:-  -:-  1:0  -:-  2:2  2:4  1:2  XXX  -:-  -:-  1:0  2:2  4:1  -:-  -:-  --- 
11. Беласица (Петрич)                  -:-  0:4  -:-  -:-  1:2  -:-  -:-  1:4  -:-  1:2  XXX  3:1  1:0  -:-  3:1  -:-  3:1  --- 
12. Велбъжд (Кюстендил)                -:-  -:-  -:-  -:-  0:1  -:-  0:3  1:1  1:0  0:1  -:-  XXX  3:1  -:-  2:1  -:-  -:-  --- 
13. Пирин (Гоце Делчев)                -:-  -:-  -:-  3:0  0:2  0:1  0:3  -:-  1:1  -:-  -:-  -:-  XXX  3:3  6:0  -:-  -:- (3:0)
14. Ботев 1937 (Ихтиман)               0:3  -:-  0:3  1:3  -:-  1:2  -:-  -:-  -:-  -:-  2:3  1:0  -:-  XXX  -:-  2:0  3:0  --- 
15. Германея (Сапарева баня)           -:-  0:5  3:0  0:4  0:4  0:3  2:2  -:-  0:0  -:-  -:-  -:-  -:-  1:2  XXX  3:1  -:-  --- 
16. Балкан (Варвара)                   0:2  -:-  1:2  -:-  -:-  -:-  -:-  2:1  -:-  2:2  0:0  3:3  1:3  -:-  -:-  XXX  0:2  --- 
17. София 2010 (София)                 -:-  0:2  -:-  -:-  0:2  -:-  -:-  2:5  1:2  3:1  -:-  1:2  1:2  -:-  0:2  -:-  XXX  --- 
18. Локомотив (София)                  ---  ---  ---  ---  --- (0:3) ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  ---  --- (1:0) ---  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре