Югозападна "В" група 2015/16

| Регламент | Отбори | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
         | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 |

                           Актуални мачове:

9 август 2015, неделя, 18:00 ч / I кръг:
Чико (Бяга) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)             - 
София 2010 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                    - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)                - 
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)               - 
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)           - 
Локомотив (София) - Балкан (Варвара)                       - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Варвара)                    0    0   0   0    0:0     0       
-------------------------------------------------------------------
  . Беласица (Петрич)                   0    0   0   0    0:0     0       
  . Ботев 1937 (Ихтиман)                0    0   0   0    0:0     0 [+]   
  . Велбъжд (Кюстендил)                 0    0   0   0    0:0     0       
  . Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0    0   0   0    0:0     0       
  . Вихрен 1925 (Сандански)             0    0   0   0    0:0     0       
  . Германея (Сапарева баня)            0    0   0   0    0:0     0       
  . Локомотив (София)                   0    0   0   0    0:0     0 [-][*]
  . Пирин (Гоце Делчев)                 0    0   0   0    0:0     0       
  . Рилски спортист 2011 (Самоков)      0    0   0   0    0:0     0       
  . Септември (София)                   0    0   0   0    0:0     0    [*]
  . Сливнишки герой (Сливница)          0    0   0   0    0:0     0       
  . София 2010 (София)                  0    0   0   0    0:0     0 [+]   
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Струмска слава 1927 (Радомир)       0    0   0   0    0:0     0       
  . ФК Миньор (Перник)                  0    0   0   0    0:0     0       
  . ЦСКА (София)                        0    0   0   0    0:0     0 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
  . Чепинец (Велинград)                 0    0   0   0    0:0     0       
  . Чико (Бяга)                         0    0   0   0    0:0     0 [+]   

Бележки
  - Преди началото на сезона Конелиано (Герман), 10-ти през изминалия сезон; се обединява с ДИТ Спорт (София), развиващ само ДЮШ футбол през изминалия сезон; и Септември (София), 4-ти в южна подгрупа на ОФГ София (столица) през изминалия сезон. Преди това, през зимната пауза на сезон 2014/15, собствениците на ДИТ Спорт - "ДИТ Груп" АД -  поемат управлението на Конелиано, а на 8 май 2015 г. придобиват акциите и влизат и поемат управлението и на Септември.
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове в Коларово.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - Локомотив (София) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в София.
  - Септември (София) играе домакинските си мачове на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София.
  - София 2010 (София) играе домакинските си мачове на комплекс "Царско село" в София.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове на ст."Българска армия" в София.


                           I кръг

9 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Чико (Бяга) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)             - 
София 2010 (София) - Велбъжд (Кюстендил)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                    - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Септември (София)                - 
ЦСКА (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)               - 
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)              - 
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)           - 
Локомотив (София) - Балкан (Варвара)                       - 

                           II кръг

16 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Балкан (Варвара)        - 
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)                    - 
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)   - 
Септември (София) - ЦСКА (София)                           - 
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                   - 
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Чико (Бяга) - София 2010 (София)                           - 

                           III кръг

23 август 2015, неделя, 18:00 ч:
София 2010 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чико (Бяга)               - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Ботев 1937 (Ихтиман)             - 
ЦСКА (София) - Чепинец (Велинград)                         - 
Германея (Сапарева баня) - Септември (София)               - 
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)     - 
Локомотив (София) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Балкан (Варвара) - Пирин (Гоце Делчев)                     - 

                           IV кръг

30 август 2015, неделя, 18:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Гоце Делчев)     - 
ФК Миньор (Перник) - Балкан (Варвара)                      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Локомотив (София)          - 
Септември (София) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)             - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ЦСКА (София)                        - 
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Чико (Бяга) - Беласица (Петрич)                            - 
София 2010 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        - 

                           V кръг

6 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)     - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - София 2010 (София)                     - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чико (Бяга)                      - 
ЦСКА (София) - Велбъжд (Кюстендил)                         - 
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)            - 
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)           - 
Локомотив (София) - Септември (София)                      - 
Балкан (Варвара) - Струмска слава 1927 (Радомир)           - 
Пирин (Гоце Делчев) - ФК Миньор (Перник)                   - 

                           VI кръг

13 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК Миньор (Перник)      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Гоце Делчев)        - 
Септември (София) - Балкан (Варвара)                       - 
Чепинец (Велинград) - Локомотив (София)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)          - 
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)             - 
Чико (Бяга) - ЦСКА (София)                                 - 
София 2010 (София) - Вихрен 1925 (Сандански)               - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)         - 

                           VII кръг

20 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   - 
ЦСКА (София) - София 2010 (София)                          - 
Германея (Сапарева баня) - Чико (Бяга)                     - 
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)           - 
Локомотив (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                     - 
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (София)                    - 
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)         - 

                           VIII кръг

27 септември 2015, неделя, 17:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Струмска слава 1927 (Радомир)  - 
Септември (София) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Чепинец (Велинград) - Пирин (Гоце Делчев)                  - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан (Варвара)                    - 
Велбъжд (Кюстендил) - Локомотив (София)                    - 
Чико (Бяга) - Сливнишки герой (Сливница)                   - 
София 2010 (София) - Германея (Сапарева баня)              - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ЦСКА (София)              - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 

                           IX кръг

4 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)        - 
ЦСКА (София) - Беласица (Петрич)                           - 
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков)  - 
Сливнишки герой (Сливница) - София 2010 (София)            - 
Локомотив (София) - Чико (Бяга)                            - 
Балкан (Варвара) - Велбъжд (Кюстендил)                     - 
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)          - 

                           X кръг

11 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Септември (София)       - 
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - ФК Миньор (Перник)                  - 
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)                  - 
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара)                             - 
София 2010 (София) - Локомотив (София)                     - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)    - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)               - 
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА (София)                     - 

                           XI кръг

18 октомври 2015, неделя, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            - 
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)         - 
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)             - 
Локомотив (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Балкан (Варвара) - София 2010 (София)                      - 
Пирин (Гоце Делчев) - Чико (Бяга)                          - 
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)       - 
Септември (София) - Чепинец (Велинград)                    - 

                           XII кръг

21 октомври 2015, сряда, 16:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чепинец (Велинград)     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Септември (София)                   - 
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Чико (Бяга) - ФК Миньор (Перник)                           - 
София 2010 (София) - Пирин (Гоце Делчев)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Балкан (Варвара)          - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Локомотив (София)                      - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)       - 
ЦСКА (София) - Германея (Сапарева баня)                    - 

                           XIII кръг

1 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)       - 
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА (София)                  - 
Локомотив (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Балкан (Варвара) - Беласица (Петрич)                       - 
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
ФК Миньор (Перник) - София 2010 (София)                    - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чико (Бяга)                - 
Септември (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 

                           XIV кръг

8 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев 1937 (Ихтиман)    - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                  - 
Чико (Бяга) - Септември (София)                            - 
София 2010 (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)         - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)        - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан (Варвара)                 - 
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                           - 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)      - 

                           XV кръг

15 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)     - 
Локомотив (София) - Германея (Сапарева баня)               - 
Балкан (Варвара) - ЦСКА (София)                            - 
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                     - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)     - 
Септември (София) - София 2010 (София)                     - 
Чепинец (Велинград) - Чико (Бяга)                          - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                 - 

                           XVI кръг

22 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)     - 
Чико (Бяга) - Ботев 1937 (Ихтиман)                         - 
София 2010 (София) - Чепинец (Велинград)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Септември (София)         - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)               - 
ЦСКА (София) - Пирин (Гоце Делчев)                         - 
Германея (Сапарева баня) - Балкан (Варвара)                - 
Сливнишки герой (Сливница) - Локомотив (София)             - 

                           XVII кръг

29 ноември 2015, неделя, 14:00 ч:
Локомотив (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Балкан (Варвара) - Сливнишки герой (Сливница)              - 
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)             - 
ФК Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                          - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)    - 
Септември (София) - Беласица (Петрич)                      - 
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - София 2010 (София)                  - 
Велбъжд (Кюстендил) - Чико (Бяга)                          - 

                           XVIII кръг

пролет 2016:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чико (Бяга)             - 
Велбъжд (Кюстендил) - София 2010 (София)                   - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                    - 
Септември (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА (София)               - 
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)              - 
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Балкан (Варвара) - Локомотив (София)                       - 

                           XIX кръг

Балкан (Варвара) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)        - 
Локомотив (София) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)            - 
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)   - 
ЦСКА (София) - Септември (София)                           - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Чепинец (Велинград)              - 
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)       - 
София 2010 (София) - Чико (Бяга)                           - 

                           XX кръг

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - София 2010 (София)      - 
Чико (Бяга) - Рилски спортист 2011 (Самоков)               - 
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             - 
Чепинец (Велинград) - ЦСКА (София)                         - 
Септември (София) - Германея (Сапарева баня)               - 
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)     - 
ФК Миньор (Перник) - Локомотив (София)                     - 
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан (Варвара)                     - 

                           XXI кръг

Пирин (Гоце Делчев) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Балкан (Варвара) - ФК Миньор (Перник)                      - 
Локомотив (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (София)             - 
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)             - 
ЦСКА (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                        - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)              - 
Беласица (Петрич) - Чико (Бяга)                            - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - София 2010 (София)        - 

                           XXII кръг

Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Рилски спортист 2011 (Сам)     - 
София 2010 (София) - Беласица (Петрич)                     - 
Чико (Бяга) - Вихрен 1925 (Сандански)                      - 
Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                         - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)            - 
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Септември (София) - Локомотив (София)                      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан (Варвара)           - 
ФК Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                   - 

                           XXIII кръг

ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
Пирин (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Балкан (Варвара) - Септември (София)                       - 
Локомотив (София) - Чепинец (Велинград)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          - 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
ЦСКА (София) - Чико (Бяга)                                 - 
Вихрен 1925 (Сандански) - София 2010 (София)               - 
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 

                           XXIV кръг

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич)       - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен 1925 (Сандански)   - 
София 2010 (София) - ЦСКА (София)                          - 
Чико (Бяга) - Германея (Сапарева баня)                     - 
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Локомотив (София)                   - 
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                     - 
Септември (София) - Пирин (Гоце Делчев)                    - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)         - 

                           XXV кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)  - 
ФК Миньор (Перник) - Септември (София)                     - 
Пирин (Гоце Делчев) - Чепинец (Велинград)                  - 
Балкан (Варвара) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    - 
Локомотив (София) - Велбъжд (Кюстендил)                    - 
Сливнишки герой (Сливница) - Чико (Бяга)                   - 
Германея (Сапарева баня) - София 2010 (София)              - 
ЦСКА (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)              - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                - 

                           XXVI кръг

Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Вихрен 1925 (Сандански)        - 
Беласица (Петрич) - ЦСКА (София)                           - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Германея (Сапарева баня)  - 
София 2010 (София) - Сливнишки герой (Сливница)            - 
Чико (Бяга) - Локомотив (София)                            - 
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Варвара)                     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин (Гоце Делчев)                 - 
Чепинец (Велинград) - ФК Миньор (Перник)                   - 
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          - 

                           XXVII кръг

Септември (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)        - 
ФК Миньор (Перник) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  - 
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Балкан (Варвара) - Чико (Бяга)                             - 
Локомотив (София) - София 2010 (София)                     - 
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)    - 
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)               - 
ЦСКА (София) - Вихрен 1925 (Сандански)                     - 

                           XXVIII кръг

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)         - 
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)             - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Локомотив (София)         - 
София 2010 (София) - Балкан (Варвара)                      - 
Чико (Бяга) - Пирин (Гоце Делчев)                          - 
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                   - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)       - 
Чепинец (Велинград) - Септември (София)                    - 

                           XXIX кръг

Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Септември (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)        - 
ФК Миньор (Перник) - Чико (Бяга)                           - 
Пирин (Гоце Делчев) - София 2010 (София)                   - 
Балкан (Варвара) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          - 
Локомотив (София) - Беласица (Петрич)                      - 
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)       - 
Германея (Сапарева баня) - ЦСКА (София)                    - 

                           XXX кръг

Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Германея (Сапарева баня)       - 
ЦСКА (София) - Сливнишки герой (Сливница)                  - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Локомотив (София)                - 
Беласица (Петрич) - Балкан (Варвара)                       - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)       - 
София 2010 (София) - ФК Миньор (Перник)                    - 
Чико (Бяга) - Струмска слава 1927 (Радомир)                - 
Велбъжд (Кюстендил) - Септември (София)                    - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)                 - 

                           XXXI кръг

Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
Септември (София) - Чико (Бяга)                            - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - София 2010 (София)         - 
ФК Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        - 
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                    - 
Балкан (Варвара) - Вихрен 1925 (Сандански)                 - 
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)      - 

                           XXXII кръг

Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Сливнишки герой (Сливница)     - 
Германея (Сапарева баня) - Локомотив (София)               - 
ЦСКА (София) - Балкан (Варвара)                            - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)              - 
Беласица (Петрич) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)     - 
София 2010 (София) - Септември (София)                     - 
Чико (Бяга) - Чепинец (Велинград)                          - 
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 - 

                           XXXIII кръг

Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чико (Бяга)                         - 
Чепинец (Велинград) - София 2010 (София)                   - 
Септември (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)          - 
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)               - 
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА (София)                         - 
Балкан (Варвара) - Германея (Сапарева баня)                - 
Локомотив (София) - Сливнишки герой (Сливница)             - 

                           XXXIV кръг

Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Локомотив (София)       - 
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Варвара)              - 
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)             - 
ЦСКА (София) - ФК Миньор (Перник)                          - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)    - 
Беласица (Петрич) - Септември (София)                      - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чепинец (Велинград)       - 
София 2010 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  - 
Чико (Бяга) - Велбъжд (Кюстендил)                          - 

нагоре


Югозападна "В" група 2015/16 - Таблица с резултати

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16.  17.  18. 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Балкан (Варвара)                   XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 2. Беласица (Петрич)                  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 3. Ботев 1937 (Ихтиман)               -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 4. Велбъжд (Кюстендил)                -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 6. Вихрен 1925 (Сандански)            -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 7. Германея (Сапарева баня)           -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 8. Локомотив (София)                  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
 9. Пирин (Гоце Делчев)                -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
10. Рилски спортист 2011 (Самоков)     -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
11. Септември (София)                  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
12. Сливнишки герой (Сливница)         -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
13. София 2010 (София)                 -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:-  -:- 
14. Струмска слава 1927 (Радомир)      -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:-  -:- 
15. ФК Миньор (Перник)                 -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:-  -:- 
16. ЦСКА (София)                       -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:-  -:- 
17. Чепинец (Велинград)                -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX  -:- 
18. Чико (Бяга)                        -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  -:-  XXX 
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре