Югозападна "В" група 2014/15

| Регламент | Отбори | Публика | Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Актуални мачове:

25 април 2015, събота, 16:00 ч / XXIV кръг:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Балкан (Варвара)       5:1 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч / XXIV кръг:
Пирин (Гоце Делчев) - Оборище (Панагюрище)                 - 
Германея (Сапарева баня) - Конелиано (Герман)              - 
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2012 (Своге)      - 
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                   - 

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Оборище (Панагюрище)               23   17   4   2   60:11   55       
-------------------------------------------------------------------
 2. ФК Миньор (Перник)                 23   15   4   4   42:18   49       
 3. Пирин (Гоце Делчев)                23   14   6   3   40:16   48 [-][*]
 4. Сливнишки герой (Сливница)         23   13   7   3   56:22   46        [1 0 0  2:1  3]
 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   24   14   4   6   44:18   46 [-]    [0 0 1  1:2  0]
 6. Беласица (Петрич)                  23   11   3   9   36:29   36       
 7. Велбъжд (Кюстендил)                23   10   4   9   34:32   34       
 8. Вихрен 1925 (Сандански)            23    9   4  10   26:28   31       
 9. Балкан (Варвара)                   24    9   1  14   37:47   28       
10. Струмска слава 1927 (Радомир)      23    7   5  11   25:30   26        [1 0 0  3:0  3]
11. Чепинец (Велинград)                23    7   5  11   25:40   26        [0 0 1  0:3  0]
12. Конелиано (Герман)                 23    7   4  12   27:65   25 [+]   
13. Рилски спортист 2011 (Самоков)     23    6   5  12   20:33   23 [+]   
14. Германея (Сапарева баня)           23    6   2  15   23:45   20       
-------------------------------------------------------------------
15. Спортист 2012 (Своге)              23    3   5  15   13:44   14       
16. Места 2005 (Хаджидимово)           23    4   3  16   15:45   15    [*]

Бележки
  - На 30 юни 2014 Пирин (Гоце Делчев), 13-ти в "А" ФГ през изминалия сезон и изпаднал в "Б" ФГ; не получава лиценз за групата. Отборът има право да се включи в Югозападна "В" АФГ и се възползва от него.
  - На 30 юни 2014 Перун (Кресна), 2-ри през изминалия сезон; е допълнително допуснат до участие в "Б" ФГ, за да попълни едно от освободените от отказалите се и неполучили лиценз отбори места.
  - Велбъжд (Кюстендил) играе домакинските си мачове на ст."Осогово" в Кюстендил.
  - ФК Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в Перник.
  - Конелиано (Герман) играе домакинските си мачове от I до III кръг включително на Градски стадион в Своге заради ремонт на стадиона в Герман. През пролетта отборът играе домакинските си мачове на ст."Драгалевци" в кв.Драгалевци, София.
  - Беласица (Петрич) играе домакинските си мачове през пролетта в Коларово, заради неразбирателство с арендатора на ст."Цар Самуил" в Петрич.
  - На 21 април 2015 г. Места 2005 (Хаджидимово) е изваден от групата заради напускане на терена в мача си от XXIII кръг с Рилски спортист 2011. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

Голмайстори
15 - Николай Иванов         - Сливнишки герой (Сливница)
 9 - Благой Пасков          - Пирин (Гоце Делчев)
 8 - Стоян Георгиев         - Оборище (Панагюрище)
 7 - Красимир Шапкаров      - Беласица (Петрич)
   - Венцислав Стоянов      - Беласица (Петрич)
   - Румен Кереков          - Сливнишки герой (Сливница)
 6 - Денис Стоилов          - Оборище (Панагюрище)
   - Борислав Кралев        - Германея (Сапарева баня)
   - Димитър Воденичаров    - Витоша (Бистрица)
   - Георги Нетов           - Оборище (Панагюрище)
   - Александър Кр.Александров - Велбъжд (Кюстендил)
 5 - Петър Петров           - ФК Миньор (Перник)
   - Даниел Стефанов        - ФК Миньор (Перник)
   - Ангел Стоянов          - Витоша (Бистрица)
   - Атанас Трендафилов     - Балкан (Варвара)
   - Иван Георгиев          - Витоша (Бистрица)

                           I кръг

16 август 2014, събота, 18:00 ч:
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   0:0  /пряко по Канал 3/ 
  1 000 зрители
17 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)            3:1 (1:0) 
  [1:0 Борислав Пвалов 4', 2:0 Милан Проданов 59', 2:1 Георги Калайджиев 69',
   3:1 Борислав Павлов 72'], 250 зрители
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Струмска слава 1927 (Радомир) 1:0 (1:0) 
  [1:0 Йордан Върбанов 41'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - ФК Миньор (Перник)             0:4 (0:2) 
  [0:1 Младен Стоев 24', 0:2 Мирослав Тодоров 38', 0:3 Младен Стоев 56',
   0:4 Антон Киров 87']
  [чк: Цанко Томов (Г) 39', Виктор Софрониев (М) 39'], 350 зрители
Оборище (Панагюрище) - Велбъжд (Кюстендил)                1:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Нетов 35', 1:1 Александър Кр.Александров 87']
  [чк: Максим Стойков (О) 72'], 500 зрители
в Своге, Градски стадион:
Конелиано (Герман) - Спортист 2012 (Своге)                0:1 (0:0) 
  [0:1 Мартин Костов 79'], 205 зрители
Балкан (Варвара) - Сливнишки герой (Сливница)             1:3 (1:0) 
  [1:0 Атанас Иванов 44', 1:1 Мариан Хаджиев 68', 1:2 Николай Иванов 85',
   1:3 Румен Кереков 88'], 600 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Рилски спортист 2011 (Самоков)  1:1 (1:1) 
  [0:1 Доменик Аврамов 18', 1:1 Благой Атанасов 22'], 300 зрители

                           II кръг

24 август 2014, неделя, 16:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Оборище (Панагюрище)                 0:2 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:2 Денис Стоилов 80',90'+2'], 300 зрители
24 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      3:1 (1:0) 
  [1:0 Георги Самокишев 18', 2:0 Мурад Ибраим 58', 2:1 Доменик Аврамов 60',
   3:1 Йордан Шкевов 85'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)      7:1 (3:0) 
  [1:0 Виктор Георгиев 19', 3:0 Ивайло Цветков 24',41'; 3:1 Вангел Стоянов 59',
   5:1 Николай Иванов 64',67'; 6:1 Кристиян Кочилов 75', 7:1 Николай Иванов 78'], 300 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Балкан (Варвара)                  1:2 (0:1) 
  [0:1 Атанас Трендафилов 26', 0:2 Илиян П.Панчев 60', 1:2 Кристиян Здравков 70'], 150 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Конелиано (Герман)                  4:0 (2:0) 
  [1:0 Александър Кр.Александров 13', 2:0 Александър Димитров 33', 3:0 Йордан Йовчев 72',
   4:0 Мирослав Петров 88'], 300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  3:0 (0:0) 
  [2:0 Екундайо Джайеоба 73',84'; 3:0 Ерик Иванов 90'+1'], 250 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)      1:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Керезиев 9'], 300 зрители
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                   3:0 (2:0) 
  [1:0 Никола Мицански 15', 2:0 Владимир Кабранов 45'+1', 3:0 Никола Мицански 90'+1'], 400 зрители

                           III кръг

31 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:1 (0:1) 
  [0:1 Ибрахим Мехремски 11']
  [чк: Благой Пасков (П) 75'], 400 зрители
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Беласица (Петрич)      0:0 
  100 зрители
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       1:1 (1:1) 
  [1:0 Борислав Кралев 36'-д, 1:1 Весислав Иванов 44']
  [чк: Димитър Парасков (М) 35'], 200 зрители
Оборище (Панагюрище) - Струмска слава 1927 (Радомир)      5:0 (3:0) 
  [1:0 Даниел Младенов 11', 2:0 Денис Стоилов 31', 4:0 Даниел Младенов 45',61',
   5:0 Салас Окечукву 76'], 300 зрители
в Своге, Градски стадион:
Конелиано (Герман) - ФК Миньор (Перник)                   2:2 (1:2) 
  [1:0 Виктор Кръстев 11', 1:1 Даниел Стефанов 25', 1:2 Петър Петров 36',
   2:2 Денис Шаранков 69']
  [чк: Ивайло Коев (К) 90'], 50 зрители
Балкан (Варвара) - Велбъжд (Кюстендил)                    2:1 (1:1) 
  [1:0 Ангел Захариев 15', 1:1 Борислав Петров 18'-аг, 2:1 Атанас Трендафилов 77'-д]
  [чк: Кирил Мицов (В) 75'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Спортист 2012 (Своге)           4:0 (2:0) 
  [1:0 Светослав Саватов 41', 3:0 Даниел Пехливанов 44',73'; 4:0 Антонио Ласков 80'], 150 зрители
Рилски спортист 2011 (Сам) - Сливнишки герой (Сливница)   0:2 (0:2) 
  [0:2 Румен Кереков 10',22'], 200 зрители

                           IV кръг

7 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)          1:1 (0:0) 
  [1:0 Благой Пасков 59', 1:1 Николай Иванов 82'], 500 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Рилски спортист 2011 (Самоков)    0:0 
  [чк: Мартин Костов (С) 90'+4', Доменик Аврамов (Рс) 90'+4'], 100 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Вихрен 1925 (Сандански)             1:2 (0:2)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Костадин Анд.Николов 16', 0:2 Даниел Пехливанов 23', 1:2 Иван Иванов 75'], 200 зрители
ФК Миньор (Перник) - Балкан (Варвара)                     4:0 (3:0) 
  [1:0 Виктор Софрониев 15', 2:0 Петър Петров 24', 3:0 Антон Киров 39',
   4:0 Петър Петров 80'], 250 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Конелиано (Герман)        3:0 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Стоянов 28', 2:0 Тодор Зюмбулев 50', 3:0 Екундайо Джайеоба 53'], 100 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Оборище (Панагюрище)           0:4 (0:1) 
  [0:3 Денис Стоилов 20',64',73'; 0:4 Деян Борисов 87'], 200 зрители
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)              2:0 (1:0) 
  [1:0 Любомир Граминов 43', 2:0 Красимир Шапкаров 50'-д], 350 зрители
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    0:1 (0:0) 
  [0:1 Иван Георгиев 61'], 300 зрители

                           V кръг

13 септември 2014, събота, 15:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Пирин (Гоце Делчев)    0:2 (0:1)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Мурад Ибраим 25', 0:2 Христо Кирев 68'], 100 зрители
14 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)            1:2 (1:1) 
  [0:1 Николай Байраков 3', 1:1 Илиян Чавдаров 11', 1:2 Георги Божанов 61'], 100 зрители
Оборище (Панагюрище) - Беласица (Петрич)                  2:0 (1:0) 
  [2:0 Никола Иванов 45'+2',80'], 550 зрители
Конелиано (Герман) - Места 2005 (Хаджидимово)             1:0 (0:0) 
  [1:0 Аспарух Василев 84'], 100 зрители
Балкан (Варвара) - Струмска слава 1927 (Радомир)          1:1 (0:1) 
  [0:1 Тодор Зюмбулев 8', 1:1 Борислав Петров 88']
  [чк: Ивайло Стоянов (Сс) 70'], 161 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - ФК Миньор (Перник)              1:3 (0:0) 
  [0:1 Мирослав Тодоров 51', 1:1 Илия Длагонски 71', 1:3 Йордан Йорданов 78',79'], 300 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Велбъжд (Кюстендил)      0:1 (0:0) 
  [0:1 Иво Велинов 90'+1']
  [чк: Росен Пътников (Рс) 36'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист 2012 (Своге)        4:0 (2:0) 
  [2:0 Николай Иванов 11',19'; 3:0 Игнат Дамянов 88', 4:0 Николай Иванов 90']
  [чк: Неделин Асенов (С) 56'], 300 зрители

                           VI кръг

21 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист 2012 (Своге)               3:1 (0:0) 
  [1:0 Благой Пасков 65', 2:0 Христо Кирев 85', 3:0 Румен Лапантов 87',
   3:1 Владимир Найденов 89'], 400 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          2:2 (2:2) 
  [1:0 Александър Димитров 7', 1:1 Кристиян Кочилов 17', 1:2 Николай Иванов 20',
   2:2 Виктор Анастасов 43']
  [ид: Иван Иванов (В) 22']
  [чк: Боян Стойнев (В) 90'+3', Кирил Мицов (В) 90'+6'], 300 зрители
ФК Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       2:1 (2:0) 
  [1:0 Александър И.Александров 13', 2:0 Младен Стоев 29', 2:1 Георги Груев 52'], 300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Вихрен 1925 (Сандански)   2:0 (0:0) 
  [1:0 Екундайо Джайеоба 80', 2:0 Иван Янчев 90'+3']
  [чк: Димитър Панчев (В) 90'+1'], 300 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Балкан (Варвара)               2:1 (0:1) 
  [0:1 Атанас Иванов 24'-д, 1:1 Стефан Шербетов 73', 2:1 Борислав Петров 87'-аг]
  [ид: Димитър Парасков (М) 60'], 100 зрители
Беласица (Петрич) - Конелиано (Герман)                    6:0 (2:0) 
  [1:0 Ивайло Волев 5'-аг, 2:0 Красимир Шапкаров 14', 3:0 Венцислав Стоянов 58',
   4:0 Кирил Иванов 68', 6:0 Венцислав Стоянов 75',90'], 300 зрители
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)                2:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Нетов 27', 2:1 Мартин Стоичков 88',90'], 150 зрители
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Германея (Сапарева баня)      4:2 (2:1) 
  [1:0 Ангел Стоянов 12', 2:0 Димитър Кръстев 32', 2:1 Борислав Кралев 41',
   3:1 Георги Амзин 48', 3:2 Илиян Чавдаров 52', 4:2 Иван Георгиев 84']
  [чк: Евгени Гроздин (Г) 89'], 50 зрители

                           VII кръг

28 септември 2014, неделя, 17:00 ч:
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)            1:0 (1:0) 
  [1:0 Георги Везенков 23']
  [чк: Зефир Катунчев (П) 41'], 150 зрители
Оборище (Панагюрище) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   1:0 (1:0) 
  [1:0 Серафим Михайлов 30'], 400 зрители
Конелиано (Герман) - Чепинец (Велинград)                  1:1 (0:0) 
  [0:1 Мартин Стоичков 57', 1:1 Денис Шаранков 89'-д]
  [чк: Мартин Кендашки (Ч) 81'], 200 зрители
Балкан (Варвара) - Беласица (Петрич)                      5:2 (5:1) 
  [1:0 Заприн Голачки 10', 2:0 Спас Милушев 20', 3:0 Георги Василев 25',
   3:1 Кирил Иванов 31', 4:1 Еди Достов 34', 5:1 Спас Милушев 39',
   5:2 Венцислав Стоянов 82'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Места 2005 (Хаджидимово)        2:0 (1:0) 
  [1:0 Илиян Л.Панчев 3', 2:0 Илия Длагонски 83'], 400 зрители
Рилски спортист 2011 (Сам) - Струмска слава 1927 (Рад)    1:0 (0:0) 
  [1:0 Никола Бойчев 61'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)           отложен * 
* - отложен заради участие на футболисти и от двата отбора в националия
    отбор (аматьори).
Спортист 2012 (Своге) - Велбъжд (Кюстендил)               0:2 (0:1) 
  [0:1 Атанас Пенков 24', 0:2 Христо Гоговски 47'], 50 зрители
8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)           1:2 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Мариан Хаджиев 52', 1:1 Мирослав Тодоров 66', 1:2 Петър Петров 73'], 500 зрители

                           VIII кръг

2 октомври 2014, четвъртък, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)                 1:0 (1:0) 
  [1:0 Радослав Моллов 43'], 150 зрители
ФК Миньор (Перник) - Спортист 2012 (Своге)                4:0 (3:0) 
  [1:0 Йордан Йорданов 3', 2:0 Веселин Васев 27', 3:0 Даниел Стефанов 44',
   4:0 Александър И.Александров 75'], 79 зрители
Струмска слава 1927 (Рад) - Сливнишки герой (Сливница)    0:3 (0:1) 
  [0:2 Мариан Хаджиев 29',67'; 0:3 Румен Кереков 75'], 100 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 3:1 (1:0) 
  [1:0 Костадин Ряхов 13', 2:0 Весислав Иванов 85', 2:1 Васил Киров 88',
   3:1 Весислав Иванов 89'], 150 зрители
Беласица (Петрич) - Вихрен 1925 (Сандански)               1:0 (1:0) 
  [1:0 Никола Мицански 43']
  [чк: Милчо Макенджиев (В) 36'], 500 зрители
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                    2:1 (0:1) 
  [0:1 Георги Василев 2', 2:1 Лъчезар Младенов 62',90'+2']
  [чк: Милен Петракиев (Б) 15', Христо Спасов (Ч) 73'], 400 зрители
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Конелиано (Герман)     4:1 (2:1) 
  [0:1 Ивайло Коев 18', 1:1 Ангел Стоянов 25', 2:1 Ангел Маджиров 31',
   3:1 Георги Амзин 71', 4:1 Иван Георгиев 72'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - Оборище (Панагюрище)           0:2 (0:1) 
  [0:1 Георги Какалов 33', 0:2 Георги Нетов 90'+2'], 100 зрители

                           VII кръг - отложен мач

8 октомври 2014, сряда, 16:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ФК Миньор (Перник)           1:2 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Мариан Хаджиев 52', 1:1 Мирослав Тодоров 66', 1:2 Петър Петров 73'], 500 зрители

                           IX кръг

12 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Конелиано (Герман) - Германея (Сапарева баня)             2:6 (1:3) 
  [0:1 Борислав Кралев 19', 0:2 Димитър Чечев 22', 0:3 Борислав Кралев 24',
   1:3 Аспарух Василев 37'-д, 1:4 Димитър Чечев 60', 1:5 Георги Дашов 80',
   2:5 Кристиян Кранковски 87', 2:6 Асен Васев 90'], 200 зрители
Балкан (Варвара) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)       0:4 (0:1) 
  [0:1 Димитър Воденичаров 6', 0:3 Ангел Стоянов 55',60'; 0:4 Самет Ашимов 77'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Чепинец (Велинград)             0:0 
  [чк: Борислав Павлов (Ч) 67'], 200 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Беласица (Петрич)        2:1 (1:1) 
  [0:1 Красимир Шапкаров 14', 2:1 Васил Киров 32',54'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)     4:0 (2:0) 
  [1:0 Христо Бангеев 15', 2:0 Красимир Георгиев 38', 3:0 Михаил Петров 60',
   4:0 Христо Габарев 88'], 300 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Струмска слава 1927 (Радомир)     0:0 
  100 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - ФК Миньор (Перник)                  0:0 
  500 зрители
12 октомври 2014, неделя, 16:15 ч:
Оборище (Панагюрище) - Пирин (Гоце Делчев)                0:0 *  /пряко по Канал 3/ 
  [чк: Георги Самокишев (П) 29'], 200 зрители
* - мачът започва с 5' по-рано, в 16:10.

                           X кръг

19 октомври 2014, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - ФК Миньор (Перник)                  2:1 (1:0) 
  [2:0 Благой Пасков 41',80'; 2:1 Петър Петров 83'], 500 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       3:1 (3:1)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Тодор Зюмбулев 11', 1:1 Йордан Йовчев 13', 3:1 Филип Чипчев 21',40'], 200 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Спортист 2012 (Своге)          1:2 (1:1) 
  [1:0 Ахмед Адемов 14', 1:1 Неделин Асенов 37', 1:2 Росен Танев 80'], 200 зрители
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)            2:0 (1:0) 
  [1:0 Любомир Танев 31', 2:0 Христо Петров 53'], 500 зрители
Чепинец (Велинград) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      1:1 (1:0) 
  [1:0 Христо Спасов 21', 1:1 Никола Бойчев 47'], 250 зрители
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Вихрен 1925 (Сандански)       2:0 (1:0) 
  [1:0 Мартин Василев 8', 2:0 Димитър Воденичаров 83'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - Балкан (Варвара)               0:1 (0:1) 
  [0:1 Илиян П.Панчев 7'], 150 зрители
Оборище (Панагюрище) - Конелиано (Герман)                 7:0 (3:0) 
  [1:0 Георги Нетов 7', 2:0 Николай Манчев 14', 3:0 Стоян Георгиев 25',
   4:0 Георги Нетов 50', 5:0 Стоян Георгиев 58', 6:0 Пламен Гигов 69'-аг,
   7:0 Георги Какалов 72']
  [ид: Роберт Петров (К) 23'], 250 зрители

                           XI кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)            5:1 (2:0) 
  [1:0 Иван Иванов 3', 2:0 Костадин Куков 19', 3:0 Атанас Пенков 46',
   4:0 Александър Кр.Александров 56'-д, 4:1 Абип Конедарев 67', 5:1 Анатоли Иванов 85'], 100 зрители
26 октомври 2014, неделя, 14:00 ч:
Конелиано (Герман) - Пирин (Гоце Делчев)                  отложен * 
* - отложен заради заснежен терен.
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   2:4 (2:3) 
  [1:0 Васил Геров 7', 1:1 Мартин Дечев 12', 1:3 Стоян Георгиев 17',30';
   2:3 Илиян П.Панчев 38', 2:4 Мартин Дечев 77'], 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)        1:2 (1:0) 
  [1:0 Даниел Пехливанов 31', 1:1 Борислав Кралев 56', 1:2 Антон Мангурев 89'], 300 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)          1:1 (1:0) 
  [1:0 Ивайло Цветков 32'-д, 1:1 Кристиян Петров 58']
  [ид: Николай Иванов (Сг) 54'], 100 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Беласица (Петрич)                 0:1 (0:0) 
  [0:1 Венцислав Стоянов 85'], 30 зрители
ФК Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        2:1 (1:0) 
  [1:0 Даниел Стефанов 44', 1:1 Ерик Иванов 56', 2:1 Даниел Стефанов 73'], 200 зрители
26 октомври 2014, неделя, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)    отложен * 
* - отложен заради снеговалеж и заснежен терен.
5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Конелиано (Герман) - Пирин (Гоце Делчев)                  1:4 (0:0) 
  [0:1 Христо Кирев 52', 0:2 Зефир Катунчев 58', 1:2 Васил Груев 65',
   1:3 Благой Пасков 72', 1:4 Румен Лапантов 77'], 50 зрители
13 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)    2:2 (0:0) 
  [0:1 Ангел Стоянов 48', 0:2 Димитър Воденичаров 71', 1:2 Иван Гемеджиев 83',
   2:2 Васил Киров 90'+2'], 100 зрители

                           XII кръг

2 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:0 (2:0) 
  [2:0 Благой Пасков 13',41'], 250 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - ФК Миньор (Перник)             0:1 (0:0) 
  [0:1 Младен Стоев 53'], 150 зрители
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                   3:0 (0:0) 
  [1:0 Владимир Кабранов 50', 2:0 Красимир Шапкаров 58'-д, 3:0 Венцислав Стоянов 86'], 250 зрители
Чепинец (Велинград) - Спортист 2012 (Своге)               4:1 (0:0) 
  [2:0 Кристиян Петров 59',62'; 2:1 Владимир Найденов 71', 3:1 Георги Божанов 73',
   4:1 Мартин Стоичков 88'], 150 зрители
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Сливнишки герой (Сливница)    1:2 (0:1) 
  [0:1 Румен Кереков 23', 1:1 Димитър Воденичаров 53', 1:2 Румен Кереков 79'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0 (0:0) 
  [1:0 Борислав Кралев 80'-д], 100 зрители
Оборище (Панагюрище) - Вихрен 1925 (Сандански)            0:1 (0:0) 
  [0:1 Вангел Стоянов 78'-д], 300 зрители
Конелиано (Герман) - Балкан (Варвара)                     2:1 (2:0) 
  [1:0 Стилян Сеферински 22', 2:0 Деян Костадинов 33', 2:1 Атанас Трендафилов 64'], 100 зрители

                           XI кръг - отложен мач

5 ноември 2014, сряда, 14:00 ч:
Конелиано (Герман) - Пирин (Гоце Делчев)                  1:4 (0:0) 
  [0:1 Христо Кирев 52', 0:2 Зефир Катунчев 58', 1:2 Васил Груев 65',
   1:3 Благой Пасков 72', 1:4 Румен Лапантов 77'], 50 зрители

                           XIII кръг

9 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Пирин (Гоце Делчев)                    3:1 (3:1) 
  [1:0 Атанас Иванов 22', 1:1 Благой Пасков 25'-д, 2:1 Атанас Иванов 40',
   3:1 Илиян П.Панчев 45'], ~ 300 зрители
Вихрен 1925 (Сандански) - Конелиано (Герман)              5:0 (3:0) 
  [1:0 Илия Каталски 4', 2:0 Костадин Кафтанов 7', 3:0 Илия Каталски 17',
   4:0 Васил Захариев 48', 5:0 Вангел Стоянов 83'], 236 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Оборище (Панагюрище)     1:3 (0:1) 
  [0:1 Стоян Георгиев 19', 1:1 Георги Митров 54', 1:2 Салас Окечукву 71',
   1:3 Борислав Гюлеметов 90'-аг], 250 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     2:0 (1:0) 
  [1:0 Николай Иванов 16', 2:0 Христо Бангеев 83'], 100 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)  1:4 (0:2) 
  [0:1 Георги Амзин 30', 0:2 Димитър Воденичаров 42', 0:3 Иван Георгиев 49',
   1:3 Владимир Найденов 52', 1:4 Четин Садула 63']
  [чк: Методи Цветанов (С) 60', Ангел Маджиров (В) 88'], 150 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 2:1 (0:0) 
  [1:0 Александър Кр.Александров 46', 1:1 Петьо Атанасов 73', 2:1 Иван Иванов 85'], 70 зрители
ФК Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                    2:2 (1:1) 
  [0:1 Красимир Шапкаров 8'-д, 1:1 Даниел Стефанов 21', 1:2 Владимир Кабранов 64',
   2:2 Виктор Софрониев 90'+2'], 250 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)  3:0 (0:0) 
  [1:0 Ерик Иванов 73', 2:0 Методи Тодоров 86', 3:0 Ерик Иванов 90'], 100 зрители

                           XI кръг - отложен мач

13 ноември 2014, четвъртък, 14:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Сам) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)    2:2 (0:0) 
  [0:1 Ангел Стоянов 48', 0:2 Димитър Воденичаров 71', 1:2 Иван Гемеджиев 83',
   2:2 Васил Киров 90'+2'], 100 зрители

                           XIV кръг

15 ноември 2014, събота, 14:00 ч:
Чепинец (Велинград) - ФК Миньор (Перник)                  1:2 (0:2)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Сидер Томов 6', 0:2 Йордан Йорданов 44', 1:2 Николай Байраков 49'], 300 зрители
16 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:0 (0:0) 
  [1:0 Мурад Ибраим 60', 2:0 Румен Лапантов 87'], 300 зрители
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         3:0 (2:0) 
  [2:0 Красимир Шапкаров 1',33'; 3:0 Венцислав Стоянов 80'], 200 зрители
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Велбъжд (Кюстендил)    5:1 (4:1) 
  [1:0 Николай Божов 7', 1:1 Александър Кр.Александров 16', 2:1 Николай Божов 19',
   3:1 Димитър Воденичаров 24', 4:1 Николай Божов 35', 5:1 Иван Георгиев 76'], 100 зрители
Германея (Сапарева баня) - Спортист 2012 (Своге)          0:1 (0:1) 
  [0:1 Мартин Костов 37']
  [чк: Юли Аргиров (Г) 90'+3'], 102 зрители
Оборище (Панагюрище) - Сливнишки герой (Сливница)         2:2 (1:1)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Ивайло Цветков 10'-д, 1:1 Стоян Георгиев 33', 2:1 Салас Окечукву 78',
   2:2 Христо Бангеев 90'+2']
  [чк: Мартин Дечев (О) 9'], 500 зрители
Конелиано (Герман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       0:0 
  50 зрители
Балкан (Варвара) - Вихрен 1925 (Сандански)                3:0 (3:0) 
  [1:0 Борислав Петров 6', 3:0 Атанас Трендафилов 11',19'], 200 зрители

                           XV кръг

23 ноември 2014, неделя, 14:00 ч:
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)             1:1 (0:1) 
  [0:1 Благой Пасков 22', 1:1 Илия Длагонски 78'], 150 зрители
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Балкан (Варвара)         3:2 (2:0) 
  [2:0 Никола Бойчев 25',40'; 2:1 Спас Милушев 57'-д, 3:1 Доменик Аврамов 76',
   3:2 Спас Милушев 84']
  [чк: Йордан Линков (Б) 43', Илиян П.Панчев (Б) 75'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Конелиано (Герман)           7:1 (5:0) 
  [1:0 Румен Кереков 13', 6:0 Николай Иванов 16',24',41',44',58'; 7:0 Михаил Петров 67',
   7:1 Роберт Петров 70'], 100 зрители
Спортист 2012 (Своге) - Оборище (Панагюрище)              0:4 (0:0) 
  [0:1 Стоян Георгиев 55', 0:2 Георги Нетов 63', 0:3 Стоян Георгиев 73',
   0:4 Стефан Чилингиров 81'], 50 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            3:0 (0:0) 
  [1:0 Иван Иванов 52'-д, 2:0 Александър Кр.Александров 64', 3:0 Жорж Георгиев 86'], 200 зрители
ФК Миньор (Перник) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     0:1 (0:0) 
  [0:1 Николай Божов 90'+2']
  [ид: Младен Стоев (М) 73'], 300 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)       3:0 (3:0) 
  [1:0 Евгени Зюмбулев 2', 3:0 Иван Янчев 25',34'], 130 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)              3:0 (1:0) 
  [1:0 Ангел Полимеров 32', 2:0 Веселин Стойков 66', 3:0 Атанас Керенчев 90']
  [чк: Ивайло Иванов (Б) 83'], 250 зрители

                           XVI кръг

1 март 2015, неделя, 13:30 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   2:1 (1:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Румен Лапантов 22', 1:1 Венцислав Стоянов 51', 2:1 Живко Грозданов 82']
1 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)            0:0 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица, обл.Сф) 0:0 
ФК Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)             4:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Оборище (Панагюрище)                0:4 
Спортист 2012 (Своге) - Конелиано (Герман)                2:2 
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Варвара)             3:2 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Вихрен 1925 (Сандански)  0:1 

                           XVII кръг

7 март 2015, събота, 13:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - ФК Миньор (Перник)                 отложен *  /пряко по Канал 3/ 
8 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      отложен * 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      отложен * 
Балкан (Варвара) - Спортист 2012 (Своге)                  отложен * 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Велбъжд (Кюстендил)                  отложен * 
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  отложен * 
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Места 2005 (Хаджидимово)      отложен * 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   отложен * 
* - всички мачове от кръга са отложени заради силен снеговалеж.
11 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      отложен * 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      отложен * 
Балкан (Варвара) - Спортист 2012 (Своге)                  отложен * 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Велбъжд (Кюстендил)                  отложен * 
Оборище (Панагюрище) - ФК Миньор (Перник)                 отложен * 
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  отложен * 
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Места 2005 (Хаджидимово)      отложен * 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   отложен * 
* - всички мачове от кръга са потворно отложени заради продължаващ
    снеговалеж и лошо време.
18 март 2015, сряда, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - ФК Миньор (Перник)                 2:1 (1:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Георги Иванов 5', 1:1 Даниел Стефанов 66', 2:1 Ели Маркеш 74']
18 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      0:1 
Балкан (Варвара) - Спортист 2012 (Своге)                  1:0 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Велбъжд (Кюстендил)                  2:1 
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  4:0 
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Места 2005 (Хаджидимово)      2:0 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   отложен 
25 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      0:2 
8 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   1:2 

                           XVIII кръг

15 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Чепинец (Велинград)                 отложен * 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      отложен * 
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       отложен * 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      отложен * 
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                   отложен * 
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Варвара)                    отложен * 
Спортист 2012 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)           отложен * 
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   отложен * 
* - всички насрочени мачове от кръга са отложени заради продължаващо лошо
    време и наводнени терени.
1 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Чепинец (Велинград)                 4:1 * 
* - мачът започва с 30' закъснение, в 16:30 ч, тъй като гостите се забавят
    заради временно затваряне на пътя заради инцидент.
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      0:2 
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       1:1 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      1:1 
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                   4:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Варвара)                    2:1 
Спортист 2012 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)           отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   4:0 
22 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)           1:1 

                           XVII кръг - отложени мачове

18 март 2015, сряда, 14:00 ч:
Оборище (Панагюрище) - ФК Миньор (Перник)                 2:1 (1:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [1:0 Георги Иванов 5', 1:1 Даниел Стефанов 66', 2:1 Ели Маркеш 74']
18 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Сливнишки герой (Сливница)      0:1 
Балкан (Варвара) - Спортист 2012 (Своге)                  1:0 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Велбъжд (Кюстендил)                  2:1 
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  4:0 
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Места 2005 (Хаджидимово)      2:0 
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   отложен 

                           XIX кръг

22 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин (Гоце Делчев)          0:1 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2012 (Своге)    отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Велбъжд (Кюстендил)             1:0 
Балкан (Варвара) - ФК Миньор (Перник)                     отложен 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Струмска слава 1927 (Радомир)        2:0 
Оборище (Панагюрище) - Места 2005 (Хаджидимово)           3:0 
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)              1:0 
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Чепинец (Велинград)    3:0 
25 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - ФК Миньор (Перник)                     0:1 
8 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2012 (Своге)    1:0 

                           XVII кръг - отложен мач

25 март 2015, сряда, 15:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)      0:2 

                           XX кръг

29 март 2015, неделя, 15:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    1:1 
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)            2:1 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Оборище (Панагюрище)                  0:3 
Места 2005 (Хаджидимово) - Конелиано (Герман)             1:2 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Балкан (Варвара)          3:0 
ФК Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)              1:0 
Велбъжд (Кюстендил) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      3:1 
Спортист 2012 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        отложен * 
* - отложен заради наводнен терен.
15 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        1:3 

                           XVIII кръг - отложени мачове

1 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Чепинец (Велинград)                 4:1 * 
* - мачът започва с 30' закъснение, в 16:30 ч, тъй като гостите се забавят
    заради временно затваряне на пътя заради инцидент.
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      0:2 
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       1:1 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Оборище (Панагюрище)      1:1 
ФК Миньор (Перник) - Конелиано (Герман)                   4:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Балкан (Варвара)                    2:1 
Спортист 2012 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)           отложен 
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)   4:0 

                           XXI кръг

5 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Пирин (Гоце Делчев)               1:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          2:2 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)       отложен 
Вихрен 1925 (Сандански) - Струмска слава 1927 (Радомир)   1:0 
Балкан (Варвара) - Места 2005 (Хаджидимово)               2:0 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Беласица (Петрич)                    3:2 
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                5:0 
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)      0:1 
15 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)       0:1 

                           XVII кръг - отложен мач

8 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   1:2 

                           XIX кръг - отложен мач

8 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спортист 2012 (Своге)    1:0 

                           XXII кръг

10 април 2015, петък, 15:30 ч:
ФК Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)           0:0  /пряко по Канал 3/ 
11 април 2015, събота, 15:00 ч:
в София, ст."Летище":
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Оборище (Панагюрище)   0:1 (0:0)  /пряко по Канал 3/ 
  [0:1 Георги Нетов 47']
11 април 2015, събота, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Германея (Сапарева баня)            6:1 
Чепинец (Велинград) - Конелиано (Герман)                  3:2 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Балкан (Варвара)                      3:2 
Места 2005 (Хаджидимово) - Вихрен 1925 (Сандански)        0:2 
Струмска слава 1927 (Рад) - Рилски спортист 2011 (Сам)    0:1 
Велбъжд (Кюстендил) - Спортист 2012 (Своге)               1:0 

                           XX кръг - отложен мач

15 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)        1:3 

                           XXI кръг - отложен мач

15 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - ФК Миньор (Перник)       0:1 

                           XXIII кръг

19 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:0 
Спортист 2012 (Своге) - ФК Миньор (Перник)                0:1 
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад)    2:2 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Места 2005 (Хаджидимово) 3:0 сл. * 
* - прекратен в 37' при 0:0, когато при отсъдена за домакините дузпа гостите
    атакуват съдията, а след това напускат терена.
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)               1:2 
Балкан (Варвара) - Чепинец (Велинград)                    3:0 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     2:1 
Оборище (Панагюрище) - Германея (Сапарева баня)           3:0 сл. * 
* - гостите не могат да пътуват заради натравяне на футболисти.

* - На 21 април 2015 г. Места 2005 (Хаджидимово) е изваден от групата заради
    напускане на терена в мача си от XXIII кръг с Рилски спортист 2011.
    Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края
    на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVIII кръг - отложен мач

22 април 2015, сряда, 16:00 ч:
Спортист 2012 (Своге) - Вихрен 1925 (Сандански)           1:1 

                           XXIV кръг

25 април 2015, събота, 16:00 ч:
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Балкан (Варвара)       5:1 
26 април 2015, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Оборище (Панагюрище)                 - 
Германея (Сапарева баня) - Конелиано (Герман)              - 
Чепинец (Велинград) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         - 
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)      - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2012 (Своге)      - 
ФК Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                   - 

                           XXV кръг

3 май 2015, неделя, 17:00 ч:
ФК Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                   - 
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
Спортист 2012 (Своге) - Места 2005 (Хаджидимово)           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)             - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чепинец (Велинград)       - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)        - 
Балкан (Варвара) - Германея (Сапарева баня)                - 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Оборище (Панагюрище)                  - 

                           XXVI кръг

10 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Конелиано (Герман)                   - 
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                    - 
Германея (Сапарева баня) - Вихрен 1925 (Сандански)         - 
Витоша (Бистрица, обл.Сф) - Рилски спортист 2011 (Сам)     - 
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)           - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Спортист 2012 (Своге)                  - 
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК Миньор (Перник)         - 

                           XXVII кръг

13 май 2015, сряда, 17:00 ч:
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Гоце Делчев)        - 
ФК Миньор (Перник) - Места 2005 (Хаджидимово)              - 
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                    - 
Спортист 2012 (Своге) - Чепинец (Велинград)                - 
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица, обл.Сф)     - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Германея (Сапарева баня)  - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Оборище (Панагюрище)             - 
Балкан (Варвара) - Конелиано (Герман)                      - 

                           XXVIII кръг

17 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан (Варвара)                     - 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Вихрен 1925 (Сандански)               - 
Оборище (Панагюрище) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      - 
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)      - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Спортист 2012 (Своге)   - 
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                  - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - ФК Миньор (Перник)                     - 
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)   - 

                           XXIX кръг

24 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин (Гоце Делчев)             - 
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)          - 
ФК Миньор (Перник) - Чепинец (Велинград)                   - 
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)     - 
Спортист 2012 (Своге) - Германея (Сапарева баня)           - 
Сливнишки герой (Сливница) - Оборище (Панагюрище)          - 
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Конелиано (Герман)        - 
Вихрен 1925 (Сандански) - Балкан (Варвара)                 - 

                           XXX кръг

31 май 2015, неделя, 17:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен 1925 (Сандански)              - 
Балкан (Варвара) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          - 
в кв.Драгалевци, София, ст."Драгалевци":
Конелиано (Герман) - Сливнишки герой (Сливница)            - 
Оборище (Панагюрище) - Спортист 2012 (Своге)               - 
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК Миньор (Перник)      - 
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        - 
в Коларово:
Беласица (Петрич) - Места 2005 (Хаджидимово)               - 

нагоре


Югозападна "В" група 2014/15 - Таблица с резултати

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                        1.   2.   3.   4.   5.   6.   7.   8.   9.  10.  11.  12.  13.  14.  15.  16. 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Оборище (Панагюрище)               XXX  2:1  0:0  2:2  1:0  2:0  1:1  0:1  -:-  5:0  5:0  7:0  -:-  3:0* -:-  3:0 
 2. ФК Миньор (Перник)                 0:2  XXX  -:-  0:0  0:1  2:2  -:-  1:0  4:0  2:1  -:-  4:1  2:1  4:1  4:0  -:- 
 3. Пирин (Гоце Делчев)                -:-  2:1  XXX  1:1  1:1  2:1  1:0  -:-  -:-  2:0  4:1  -:-  3:1  6:1  3:1  2:0 
 4. Сливнишки герой (Сливница)         -:-  1:2  0:1  XXX  -:-  -:-  2:2  7:1  3:2  2:2  1:1  7:1  4:0  2:0  4:0  4:0 
 5. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   0:1  -:-  0:2  1:2  XXX  0:0  5:1  2:0  5:1  1:0  3:0  4:1  -:-  4:2  -:-  2:0 
 6. Беласица (Петрич)                  0:3  -:-  0:0  2:0  0:2  XXX  3:0  1:0  3:2  3:0  3:0  6:0  -:-  2:0  -:-  -:- 
 7. Велбъжд (Кюстендил)                0:4  0:0  1:0  2:2  -:-  -:-  XXX  1:2  2:1  -:-  2:1  4:0  3:1  3:0  1:0  5:1 
 8. Вихрен 1925 (Сандански)            -:-  1:3  1:1  0:1  -:-  1:2  1:0  XXX  -:-  1:0  0:0  5:0  1:1  1:2  4:0  2:0 
 9. Балкан (Варвара)                   2:4  0:1  3:1  1:3  0:4  5:2  2:1  3:0  XXX  1:1  3:0  -:-  -:-  -:-  1:0  2:0 
10. Струмска слава 1927 (Радомир)      1:1  -:-  -:-  0:3  0:0  -:-  3:1  2:0  3:0  XXX  3:0  3:0  0:1  3:0  -:-  3:0 
11. Чепинец (Велинград)                2:1  1:2  0:1  -:-  0:1  1:2  -:-  -:-  2:1  -:-  XXX  3:2  1:1  2:1  4:1  3:1 
12. Конелиано (Герман)                 -:-  2:2  1:4  -:-  2:1  3:2  2:1  -:-  2:1  2:0  1:1  XXX  0:0  2:6  0:1  1:0 
13. Рилски спортист 2011 (Самоков)     1:3  0:1  0:2  0:2  2:2  2:1  0:1  0:1  3:2  1:0  -:-  -:-  XXX  -:-  1:0  3:0*
14. Германея (Сапарева баня)           0:2  0:4  1:0  -:-  0:1  1:0  -:-  -:-  0:1  4:0  1:2  -:-  1:0  XXX  0:1  1:1 
15. Спортист 2012 (Своге)              0:4  0:1  1:1  1:3  1:4  0:1  0:2  1:1  1:2  0:0  -:-  2:2  0:0  -:-  XXX  -:- 
16. Места 2005 (Хаджидимово)           0:4  0:1  -:-  -:-  1:0  3:0  -:-  0:2  2:1  -:-  0:0  1:2  3:1  1:1  1:2  XXX 
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

нагоре