«  3 май 2021, понеделник (32 мача)  »

Първа професионална лига - Втора фаза, Първа група
20:15  ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали)                       1:0 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Първа професионална лига - Втора фаза, Трета група
15:45  Ботев (Враца) - Етър ВТ (Велико Търново)                  2:0 (0:0)  /Диема спорт/ Video
18:00  Славия 1913 (София) - Монтана 1921 (Монтана)              1:1 (1:1)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
15:15  Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София)     1:1 (0:1) 

"А" ОГ Враца
18:00  Монолит (Бяла Слатина) - Ботев 2013 (Попица)               - 
18:00  Дунав 2016 (Селановци) - Септември 98 (Гложене)            - 
18:00  Ботев 2013 (Криводол) - Скала 2015 (Оселна)                - 
18:00  Ботев (Рогозен) - Торпедо 2004 (Борован)                   - 
18:00  Академия Ботев (Враца) - Любимец (Търнава)                 - 
18:00  Искър 1923 (Роман) - Строител (Кунино)                     - 

"А" ОГ Монтана
17:00  Ком (Берковица) - Шурданица (Георги Дамяново)              - 

"Б" ОГ Монтана
16:00  Железна (Железна) - Динамо (Мадан)                         - 

"А" ОГ Пазарджик
17:00  Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                 - 
17:00  Оборище II (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница)         - 
17:00  Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско)               - 
17:00  Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                           - 
17:00  Локомотив (Септември) - Тракия (Мирянци)                   - 
17:00  Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)               - 
17:00  Лозен (Лозен) - Марица (Белово)                            - сл. 
17:00  Вихър (Ветрен) - Левски (Ракитово)                         - 

"А" ОГ Перник - западна подгрупа
18:00  Димитровец 1928 (Ковачевци) - Партизан 1946 (Ярджиловци)   - 
18:00  Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Буря (Кошарево)          - 

"А" ОГ Перник - източна подгрупа
18:00  Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                             - 
18:00  Дивотино 2020 (Дивотино) - Спортист (Драгичево)            - 

Деца: Пазарджик - Областна група
10:30  Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)                - 
10:30  Локомотив (Септември) - Орлета (Пазарджик)                 - 
10:30  Оборище (Панагюрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)              - 

ЮСВ: Пловдив - Зонална група
10:00  Марица 1921 (Пловдив) - Марица (Милево)                    - 

Деца: Пловдив - Областна група
10:30  Реал (Пловдив) - УФК Васил Левски (Пловдив)                - 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Велд (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  - 
10:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Борислав 2009 (Първомай)          - 
12:00  Реал (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                      -