«  28 ноември 2020, събота (91 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
13:00  Арда 1924 (Кърджали) - Монтана 1921 (Монтана)             3:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video
14:15  Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     отложен  /Диема спорт/ 
18:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                6:0 (4:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
14:30  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Созопол (Созопол)              0:1 (0:1) 
14:30  Миньор (Перник) - Янтра 2019 (Габрово)                    2:0 (1:0) 
14:30  Кариана (Ерден) - Струмска слава 1927 (Радомир)           2:1 (1:0) 

Югозападна Трета лига
14:00  Вихрен (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)                 1:1 (0:0) Video
14:00  Надежда (Доброславци) - Балкан 1929 (Ботевград)           отложен 
14:00  Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          0:0 
14:00  Перун 1978 (Кресна) - Пирин 1941 (Разлог)                 0:2 (0:0) 
14:00  Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)     0:1 (0:0) 
14:00  Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                     0:1 (0:1) Video
14:00  Пирин 1912 (Гоце Делчев) - Оборище (Панагюрище)           0:1 (0:0) 
14:00  Банско (Банско) - Кюстендил (Кюстендил)                   0:1 (0:0) 
14:00  Гранит (Владая) - Левски (Чепинци)                        0:1 

Югоизточна Трета лига
14:30  Верея (Стара Загора) - Левски (Карлово)                   отложен 
14:30  Борислав 2009 (Първомай) - Марица 1921 (Пловдив)          2:4 (0:4) Video
14:30  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                 2:0 (1:0) 
14:30  Хасково (Хасково) - Розова долина (Казанлък)              отложен 
14:30  Атлетик (Куклен) - Спартак 1947 (Пловдив)                 отложен 
14:30  Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               отложен 
14:30  Извор (Горски извор) - Димитровград 1947 (Димитровград)   1:1 (0:0) Video
14:30  Сокол (Марково) - Родопа Смолян (Смолян)                  отложен 
14:30  Черноморец 1919 (Бургас) - Карнобат (Карнобат)            3:0 (0:0) Video

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 1
15:00  Долно Осеново (Долно Осеново) - Ветрен (Полена)           1:2 
15:00  Спортист (Падеш) - Спартак (Склаве)                       1:0 
15:00  Изтребител (Ново Делчево) - Левуново 2014 (Левуново)      отложен 
15:00  Градешница (Долна Градешница) - Орел (Лебница)            отложен 
15:00  Спортист (Струма) - Локомотив (Дамяница)                  отложен 
15:00  Еделвайс Цветанов (Поленица) - Рилци 2006 (Рилци)         анулиран 

"А" ОГ Бургас
14:30  Устрем (Тънково) - Странджанец (Царево)                   0:5 
14:30  Звезденбург (Бургас) - Балкан 1980 (Планиница)            1:4 

"А" ОГ Варна
14:00  Ботев (Брестак) - Камчиец 1945 (Дългопол)                 2:3 

"А" ОГ Враца
14:30  Ботев 2013 (Попица) - Манастирище 2020 (Манастирище)      1:7 
14:30  Скала 2015 (Оселна) - Монолит (Бяла Слатина)              2:4 
14:30  Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 2016 (Селановци)           0:6 
14:30  Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Криводол)                 1:4 
14:30  Строител (Кунино) - Ботев (Рогозен)                       2:1 
14:30  Атлетик (Козлодуй) - Бутан (Бутан)                        анулиран 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
15:00  Рилец 1948 (Ресилово) - Сокол 2015 (Самораново)           1:6 

"А" ОГ Монтана
14:30  Ботев 1930 (Кобиляк) - Пъстренец (Долно Белотинци)        0:0 

"А" ОГ Пазарджик
14:00  Брацигово (Брацигово) - Лозен (Лозен)                     3:0 сл. 
14:00  Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        1:0 
14:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         2:2 

"А" ОГ Пловдив
14:30  Кричим (Кричим) - Дълго поле (Дълго поле)                 2:1 
14:30  Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2003 (Маноле)   2:6 
14:30  Марица (Милево) - Пловдив 2015 (Пловдив)                  3:0 сл. 
14:30  Асеновец 2005 (Асеновград) - Садово (Садово)              3:0 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
14:30  Труд (Труд) - Левски II (Карлово)                         отложен 
14:30  Домлян (Домлян) - Вихър (Строево)                         1:5 

"А" ОГ Разград
14:00  Вълци (Владимировци) - Локомотив 2019 (Самуил)            4:2 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
14:00  Приста 2000 (Средна кула) - Дунав 2009 (Сливо поле)       1:1 (1:1) 

"А" ОГ Стара Загора
14:30  Чирпан (Чирпан) - Минерал (Овощник)                       5:1 

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
14:00  Балкан (Средня) - Заря 1962 (Звегор)                      отложен 
14:00  Чавдар 1926 (кв.Дивдядово, Шумен) - Волов (Шумен)         отложен 
14:00  Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан)                  отложен 
14:00  Върбица (Върбица) - Велики Преслав (Велики Преслав)       отложен 
14:00  Герой (Зайчино ореше) - Ендже (Царев брод)                отложен 

"А" ОГ Ямбол
14:30  Ботев (Болярово) - Червена звезда (Каменец)               1:4 

"Б" ОГ Ямбол
14:30  Безмер (Безмер) - Тунджа 2006 (Тенево)                    3:0 

Деца: Враца - Междуобластна група
10:30  Бдин 1923 (Видин) - Монолит (Бяла Слатина)                отложен 
10:30  ОФК Локомотив (Мездра) - Кариана (Ерден)                  отложен 
10:30  Любимец (Търнава) - Левски 2020 (Лом)                     отложен 
10:30  Дунав 2016 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)           отложен 
10:30  Ком (Берковица) - Прециз (Монтана)                        отложен 
10:30  Ботев (Враца) - Първа атомна (Козлодуй)                   отложен 

ЮСВ: София (столица) - Междуобластна група
14:00  Ботев 57 СУ (София) - Спортист 2009 (Своге)               отложен 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:30  Арес (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           отложен 
09:30  Ферион (София) - Спортист 13 (София)                      отложен 
09:30  София спорт (София) - Банкя 2009 (Банкя)                  отложен 
09:30  ОФК София (София) - Сердика (София)                       анулиран 
09:30  Елит София (София) - Победа 2013 (София)                  отложен 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Левски (София) - Ботев 2017 (Батановци)                   отложен 
10:30  Национал (София) - Балкан 1929 (Ботевград)                отложен 
12:00  Славия 1913 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      отложен 
13:30  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортист 13 (София)    отложен 
15:00  Левски Раковски (София) - Септември (София)               отложен 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Спортион (София)       отложен 
10:10  Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)            отложен 
11:20  ЦСКА (София) - Барокко (София)                            отложен 
12:30  Миньор (Перник) - Левски Спартак 1962 (София)             отложен 
13:40  Олимпия ФК (София) - Интер Джесика 2010 (София)           отложен 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Шампион (София) - Лъвчетата (София)                       отложен 
10:10  Витоша (Бистрица) - Академик 1947 (София)                 отложен 
11:20  Победа 2013 (София) - Спорт за всички (София)             отложен 
12:30  ФК ЦСКА 1948 (София) - Урвич (Панчарево)                  анулиран 
12:30  БАМФ (София) - ОФК Костинброд 2012 (Костинброд)           отложен 

Държавно първенство за жени
13:00  Риал (Ковачевци) - Янтра 2013 (Габрово)                   9:0 (6:0) 
13:00  Енко (Пловдив) - Пирин лейдис (Благоевград)               2:4 (1:3) 
14:00  Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София)                    0:6 (0:0) 
15:00  Локомотив (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)       0:1 (0:0)