«  9 ноември 2019, събота (300 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
15:00  Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)             1:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video
17:30  ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:0 (0:0)  /Диема спорт/ Video

Втора професионална лига
12:15  Монтана 1921 (Монтана) - Септември (София)                0:2 (0:0)  /Диема спорт/ Video
14:30  Лудогорец 1945 II (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик)      0:3 (0:0) 
14:30  Спартак (Плевен) - Черноморец (Балчик)                    0:1 (0:0) 
14:30  Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Рад)   3:2 (0:0) 
16:30  Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик 1962 (Бургас)               3:2 (1:0) 

Североизточна Трета лига
14:00  Хитрино (Хитрино) - Бенковски (Бяла, обл.Русе)            3:0 (0:0) 
14:00  Ботев (Нови пазар) - Устрем Д (Дончево)                   0:3 (0:2) 
14:00  Шумен 2007 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:4 (0:2) 
14:00  Калиакра 1923 (Каварна) - Тополи 2010 (Тополи)            0:0 
14:00  Светкавица Търговище (Тщ) - Черноломец 1919 (Попово)      0:0 
14:00  Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2016 (Кубрат)              5:0 (2:0) 
14:00  Суворово 1 (Суворово) - Локомотив (Русе)                  анулиран 

Югозападна Трета лига
14:00  Оборище (Панагюрище) - Миньор (Перник)                    0:0 Video
14:00  Септември (Симитли) - Сливнишки герой (Сливница)          2:1 (0:1) Video
14:00  Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  5:1 (2:0) Video
14:00  Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)      1:0 (0:0) Video
14:00  Надежда (Доброславци) - Марек 1915 (Дупница)              4:1 (3:0) Video
14:00  Спортист 2009 (Своге) - Банско (Банско)                   0:1 (0:0) Video
14:00  Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)             0:3 (0:0) 
14:00  Перун 1978 (Кресна) - Чавдар (Етрополе)                   1:3 (0:2) Video

Югоизточна Трета лига
14:30  Карнобат (Карнобат) - Гигант (Съединение)                 0:1 (0:1) 
14:30  Сокол (Марково) - Свиленград 1921 (Свиленград)            2:1 (1:1) 
14:30  Черноморец 1919 (Бургас) - Несебър (Несебър)              2:1 (1:0) Video
14:30  Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       4:0 (2:0) 
14:30  Марица 1921 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)             1:0 (1:0) Video
14:30  Борислав 2009 (Първомай) - ФК Ямбол 1915 (Ямбол)          3:0 (3:0) 
14:30  Розова долина (Казанлък) - ФК Хасково 1957 (Хасково)      3:1 (2:0) 
15:30  Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                      2:0 (1:0) 

"Б" ОГ Благоевград - подгрупа "Струма" 2
15:00  Стрела (Петрич) - Локомотив (Генерал Тодоров)             0:3 
15:00  Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    1:6 
15:00  Огражден 1955 (Първомай) - Беласица 08 (Беласица)         отложен 
15:00  Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 7:1 
15:00  Струма (Марикостиново) - Граничар (Кулата)                8:0 

"Б" ОГ Благоевград - подгр. "Места" изток
15:00  Плетена (Плетена) - Лисец (Осиково)                       3:0 
15:00  Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      9:1 
15:00  Дебрен (Дебрен) - Канина (Гърмен)                         4:0 
15:00  Родопа (Рибново) - Граничар (Туховища)                    1:3 

"А" ОГ Бургас
14:30  Липа (Череша) - Балкан 1980 (Планиница)                   2:2 

"Б" ОГ Бургас - източна подгрупа
14:30  Устрем (Тънково) - Равнец 2011 (Равнец)                   6:1 

"А" ОГ Варна
14:00  Ботев (Брестак) - Вихър 2016 (Вълчи дол)                  5:0 

"А" ОГ Велико Търново
14:30  Лато (Алеково) - Янтра (Полски Тръмбеш)                   2:0 

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
14:30  Пробив 2015 (Овча могила) - Спортист (Върбовка)           3:0 
14:30  Устрем (Масларево) - Атлетик (Свищов)                     2:0 
14:30  Вихър (Раданово) - Морава (Морава)                        3:0 
14:30  Бъдеще 2010 (Бутово) - Светкавица (Михалци)               3:2 
14:30  Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             0:5 

"Б" ОГ Велико Търново - южна подгрупа
14:30  Спортист (Козаревец) - Рудановски 1922 (Константин)       1:1 
14:30  Олимпиакос 2018 (Никюп) - Янтра (Драганово)               3:1 
14:30  Победа (Кесарево) - Росица (Поликраище)                   0:5 

"А" ОГ Видин
14:30  Рациария (Арчар) - Дуло (Видин)                           4:0 
14:30  Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    5:0 
14:30  Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      1:1 

"А" ОГ Враца - подгрупа "А-1"
14:30  Ботев (Рогозен) - Ураган 33 (Софрониево)                  анулиран 
14:30  Манастирище (Манастирище) - Околчица (Моравица)           1:5 
14:30  Ботевъ (Брусен) - Искър 1923 (Роман)                      4:0 

"А" ОГ Враца - подгрупа "А-2"
14:30  Атлетик (Козлодуй) - Ботев 2013 (Криводол)                3:2 
14:30  Академия Ботев (Враца) - Монолит (Манастирище)            2:1 

"А" ОГ Добрич - източна подгрупа
14:30  Царичино (Царичино) - Партизан (Василево)                 1:3 
14:30  Албена 97 (Оброчище) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           1:1 
14:30  Спортист 2011 (Генерал Тошево) - Дружба (Люляково)       12:0 

"А" ОГ Добрич - западна подгрупа
14:30  Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     3:2 
14:30  Заря 2006 (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                10:0 
14:30  Сокол 2012 (Соколово) - Спартак (Зърнево)                 0:6 

"А" ОГ Кюстендил - подгрупа "Рила"
15:00  Германея (Сапарева баня) - Рилец 1948 (Ресилово)          2:1 

"А" ОГ Ловеч
14:30  Изгрев (Ябланица) - Балкан (Български извор)              3:0 сл. 
14:30  Ботев (Луковит) - Априлци 2001 (Априлци)                  4:3 

"А" ОГ Монтана
14:00  Миньор Кипровец (Чипровци) - Пъстрина 2012 (Николово)     1:1 (0:0) 
14:00  Пъстренец (Долно Белотинци) - Селяк (Стубел)              4:2 (1:1) 
14:00  Син стрел (Крапчене) - Бойчиновци (Бойчиновци)            1:6 (0:1) 
14:00  Шурданица (Георги Дамяново) - Расово (Расово)             3:3 (1:2) 

"А" ОГ Пазарджик
14:00  Величково (Величково) - Марица (Белово)                   0:2 
14:00  Тракия (Мирянци) - Светкавица (Синитово)                  7:2 
14:00  Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      0:11 
14:00  Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  3:1 
14:00  Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  5:2 

"Б" ОГ Пазарджик - северна подгрупа
14:00  Карабунар (Карабунар) - Юнак (Ивайло)                     1:3 

"Б" ОГ Пазарджик - южна подгрупа
14:00  Свобода 2011 (Пещера) - Коба (Радилово)                   4:0 
14:00  Бенковски 2006 (Црънча) - Левски (Ракитово)               0:8 

"Б" ОГ Плевен - източна подгрупа
11:00  Космос (Гривица) - Ботев (Вълчитрън)                      3:0 сл. 

"Б" ОГ Плевен - западна подгрупа
14:00  Чавдар (Садовец) - Крали Марко (Еница)                    4:0 
14:00  Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник)                 3:0 

"А" ОГ Пловдив
14:30  Марица (Цалапица) - Вихър (Белозем)                       1:7 
14:30  Марица (Милево) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:2 
14:30  Металик 1938 (Сопот) - Марица 2003 (Маноле)               2:2 

"Б" ОГ Пловдив - източна подгрупа
14:30  Марица 2006 (Градина) - Вихър (Войводиново)               3:0 сл. 

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
14:30  Труд (Труд) - Раковски 2018 (Раковски)                    1:0 

"Б" ОГ Пловдив - западна подгрупа
14:30  Радиново 2006 (Радиново) - Брестовица (Брестовица)        0:3 сл.  /анулиран/ 

"А" ОГ Разград - източна подгрупа
14:00  Барса 2011 (Сушево) - Стрела (Тодорово)                   7:1 
14:00  Левски (Подайва) - Светкавица (Медовене)                  3:0 
14:00  Златен лист (Точилари) - Вълци (Владимировци)             2:4 
14:00  Локомотив 2019 (Самуил) - Челси (Брестовене)              0:1 

"А" ОГ Разград - западна подгрупа
14:00  Чудомир (Чудомир) - Спортист (Пороище)                    3:0 

"А" ОГ Русе - източна подгрупа
14:00  Приста 2000 (Средна кула) - Сокол (Червена вода)          0:1 (0:1) 

"А" ОГ Русе - западна подгрупа
13:00  Партизан (Босилковци) - Янтра (Ценово)                    4:1 (1:0) 

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
14:30  Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        0:3 
14:30  Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            1:3 

"А" ОГ Силистра - западна подгрупа
14:30  Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      4:1 
14:30  Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   0:3 
14:30  Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр)     3:0 

"А" ОГ Сливен
16:00  Кортен 2012 (Кортен) - Ботев (Кермен)                     5:2 
16:00  Тунджа 2009 (Мечкарево) - Левски 2018 (Младово)           3:0 

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
14:00  Железница (Железница) - ФК ЦСКА 1948 II (София)           2:7 Video

"А" ОГ София - източна подгрупа
11:00  Спортист (Нови хан) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         0:5 
15:00  Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (гр.Костенец)               1:4 

"А" ОГ София - западна подгрупа
15:00  Ком 98 (Годеч) - Правец (Правец)                          3:1 (1:1) 

"А" ОГ Стара Загора
14:30  Елтемир (Крън) - Реал (Мъдрец)                            3:0 

"А" ОГ Хасково
14:30  Меричлери 2017 (Меричлери) - Свиленград 1921 II (Свил)    анулиран 
14:30  Любимец 2000 (Любимец) - Хеброс 1921 (Харманли)           2:3 
14:30  Марица (Симеоновград) - АФК Хасково (Хасково)             0:2 

"А" ОГ Шумен - северна подгрупа
14:00  Лудогорец 1948 (Хърсово) - Мълния (Климент)               0:6 (0:3) 
14:00  Победа 2016 (Пристое) - Зенит (Черноглавци)               2:3 (1:1) 
14:00  Борци (Борци) - Ясен 2007 (Ясенково)                      2:3 (2:3) 
14:00  Лудогорец 2017 (Каолиново) - Вихър 1969 (Боян)            0:3 (0:1) 
14:00  Габър 2015 (Габрица) - Капитана (Капитан Петко)           6:1 (2:0) 

"А" ОГ Ямбол
14:30  Межда (Межда) - Стралджа (Стралджа)                       0:2 
14:30  Елхово (Елхово) - Искра (Симеоново)                       3:1 
14:30  Червена звезда (Каменец) - Ботев (Болярово)               1:0 

"Б" ОГ Ямбол
14:30  Бенковски (Зимница) - Воденичане 2017 (Воденичане)        1:5 

Деца: Благоевград - Областна група
11:00  Неврокоп (Гоце Делчев) - Мечетата (Петрич)                1:2 
11:00  Пирин (Благоевград) - Перун 1978 (Кресна)                12:0 
11:00  Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин 1912 (Гоце Делчев)        4:2 
11:00  Пирин 1941 (Разлог) - Места (Хаджидимово)                 3:0 
11:00  Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       1:0 
11:00  Стрела 2003 (Вълкосел) - Пирин 2001 (Благоевград)         6:1 

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
09:30  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Свети Никола (Бургас)          анулиран 
09:30  Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     анулиран 
10:00  ФК Ямбол 1915 (Ямбол) - Вихър (Айтос)                     1:10 
10:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Ропотамо (Приморско)           3:0 

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
10:00  Звездичка (Бургас) - Странджанец (Царево)                 2:3 
11:00  Нефтохимик 1962 (Бургас) - Звезденбург (Бургас)           5:0 
11:00  Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     1:3 

ЮМВ: Варна - Зонална група
10:00  Доростол Силистра (Силистра) - Дунав (Русе)               3:0 
10:00  Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           3:0 

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
09:30  Калиакра 1923 (Каварна) - Суворово 1 (Суворово)           2:5 
09:30  Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   1:11 
10:00  Черноморец II (Балчик) - Волов (Шумен)                    2:2 
10:00  Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)      4:3 
10:00  Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                1:2 

Деца: Варна - Зонална група
11:30  Доростол Силистра (Силистра) - Дунав (Русе)               1:3 
11:30  Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна)           4:2 

Деца: Варна - Междуобластна група
11:00  Хитрино (Хитрино) - Черноморец (Балчик)                   1:6 
11:30  Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)      2:0 
11:30  Атлетик (Провадия) - Септември 98 (Тервел)                6:1 
14:30  Провадия (Провадия) - Устрем Д (Дончево)                  1:2 

ДПГ13: Варна - Зонална група - първа подгрупа (Футбол 11)
10:00  МФК Тича (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                     1:0 
11:00  Аристон (Русе) - Варна 2017 (Варна)                       3:0 
11:00  Черно море (Варна) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             9:0 
11:00  Дунав (Русе) - Дунав II (Русе)                            2:0 
11:00  Добруджа 1919 (Добрич) - Черно море II (Варна)            0:3 
11:00  Олимпик (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:2 
13:00  ФК Тича (Варна) - Спартак 1918 (Варна)                    0:3 

ЮМВ: Велико Търново - Зонална група
09:45  Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)               1:2 
09:45  Белица 2017 (Килифарево) - Спартак 1919 (Плевен)          0:3 
10:30  Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 7:2 
10:30  Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)        3:4 

Деца: Велико Търново - Междуобластна група
10:30  Янтра 2019 (Габрово) - Трявна (Трявна)                    7:0 
10:30  Локомотив 1927 (Дряново) - Севлиево (Севлиево)            2:11 
10:30  Изгрев 93 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              1:2 
11:30  Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 4:2 
11:30  Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)        0:9 

Деца: Враца - Междуобластна група
10:30  Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          4:1 
10:30  ОФК Локомотив (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)           0:3 
10:30  Ком (Берковица) - Торпедо 2004 (Борован)                  1:2 

ДПГ13: Враца - Междуобластна група (Футбол 11)
10:30  Първа атомна (Козлодуй) - Дунав 2016 (Селановци)          3:0 
10:30  Искър 1923 (Роман) - Чавдар 1957 (Бяла Слатина)           анулиран 

Деца: Кърджали - Междуобластна група
11:00  Родопи 1935 (Момчилград) - Граничар (Кирково)             2:0 
11:00  Златоград (Златоград) - Левски 2005 (Крумовград)          0:8 
11:00  Върбица 2006 (Бенковски) - Мадан (Мадан)                  6:1 

ЮСВ: Пазарджик - Областна група
10:30  Локомотив (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница)          1:0 
10:30  Оборище (Панагюрище) - Левски (Ракитово)                 11:0 

Деца: Пазарджик - Областна група
10:30  Хебър 1918 (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)             2:1 

Деца: Плевен - Междуобластна група
11:00  Мизия 2005 (Кнежа) - Партизан (Червен бряг)               1:3 
11:00  Искър (Чомаковци) - Вихър (Славяново)                     отложен 
11:00  Пещера (Галата) - Ботев (Луковит)                         отложен 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
10:00  Спартак 1947 II (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)              1:0 
11:00  Лидер Пловдив (Ягодово) - Берое (Стара Загора)            3:2 
11:00  Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           2:2 
11:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Арена (Ямбол)                  6:1 
11:00  Сливен 2000 (Сливен) - Сокол (Марково)                    1:1 

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група
10:00  Арда 1924 (Кърджали) - Сокол (Марково)                    4:0 
10:30  Атлетик (Куклен) - Борислав 2009 (Първомай)               9:2 
10:30  Левски (Карлово) - Металик 1938 (Сопот)                   5:0 
11:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - АФК Хасково (Хасково)        3:0 
12:00  Брестник 1948 (Брестник) - Родопа Смолян (Смолян)         0:4 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:00  Ботев II (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                      0:1 
11:00  Ботев 2002 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)               3:1 
13:00  Верея (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:5 
13:00  Черноморец 1919 (Бургас) - Олимпия спорт (Стара Загора)   1:1 
13:00  Сливен 2000 (Сливен) - Лидер Пловдив (Ягодово)            3:3 

Деца: Пловдив - Междуобластна група
12:00  Извор (Горски извор) - Родопа Смолян (Смолян)             4:0 

Деца: Пловдив - Областна група
10:00  Осанна (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               3:5 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "А"
15:15  Девин (Девин) - Чавдар (Пловдив)                          1:4 
16:30  Шипка 2018 (Асеновград) - ФК Хасково 1957 (Хасково)       3:1 

ДПГ13: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
15:00  УФК Васил Левски (Пловдив) - Палас (Рудозем)              0:4 
16:15  ФА Пловдив II (Пловдив) - Пълдин (Пловдив)                3:0 
17:30  ФА Пловдив (Пловдив) - Юнайтед (Пловдив)                  3:1 

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "Б"
09:00  Велд (Пловдив) - Брестник 1948 (Брестник)                 4:0 
10:15  ФК Хасково 1924 (Хасково) - Беломорец (Асеновград)        2:1 
11:30  Левски (Карлово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 0:6 
12:45  Лион (Пловдив) - Родопа Смолян (Смолян)                   0:4 
14:00  Чико Бунара (Бяга) - Родопа 1927 (Смолян)                 анулиран 
14:00  ФК Хасково 1957 (Хасково) - Левски (Карлово)              6:2 

ДПГ12: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 9) - група "В"
09:00  ФА Пловдив (Пловдив) - Академик (Пловдив)                 8:2 
10:15  Шипка 2015 (Асеновград) - Феникс (Пловдив)                1:4 
11:30  Свобода 2011 (Пещера) - Брестник 1948 (Брестник)          1:0 
12:45  Тракия 06 (Стамболийски) - Юнайтед (Пловдив)              5:3 
14:00  Марица (Цалапица) - Улпия (Пловдив)                       7:0 

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
13:00  Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        5:1 
13:00  Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            7:0 

ЮМВ: Силистра - Областна група - западна подгрупа
13:00  Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      5:1 
13:00  Заря 2006 (Цар Самуил) - Ботев 1936 (Професор Иширково)   0:3 
13:00  Добруджанец 2005 (Алфатар) - Трансмариска 2013 (Тутр)     3:0 

ЮСВ: София (столица) - зона "Б"
10:00  Спортист 2009 (Своге) - Локомотив София 1929 (София)      0:3 
14:00  Царско село 2015 (София) - Конкордия (София)             11:3 
14:00  Елит София (София) - Чавдар (Етрополе)                    4:2 
15:00  Пирин (Благоевград) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         6:0 сл. 

ЮМВ: София (столица) - Зонална група - първа подгрупа
10:30  Национал (София) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 1:1 
14:00  ЦСКА (София) - Септември (София)                          1:1 

ЮМВ: София (столица) - Междуобластна група
11:30  Левски (Чепинци) - Царско село 2015 (София)               2:10 
16:00  Мрамор (Мрамор) - Барокко (София)                         4:2 

Деца: София (столица) - Зонална група
09:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ФК ЦСКА 1948 (София)   2:2 
09:30  Ботев 57 СОУ (София) - Левски Раковски (София)            5:2 
11:30  Елит София (София) - Метал 2002 (Перник)                  2:0 
11:30  Олимпиец (София) - Марек 1915 (Дупница)                   2:0 
11:30  Царско село 2015 (София) - Пирин (Благоевград)            1:1 
11:30  Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)                   0:0 
15:30  Септември (София) - РД Спорт (София)                      2:1 

Деца "А": София (столица) - Областна група
14:00  Ботев 57 СОУ (София) - София спорт (София)                2:4 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - първа подгрупа
12:00  ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София)               4:0 

Деца "Б": София (столица) - Областна група - втора подгрупа
09:30  Сердика (София) - Спортист 13 (София)                     5:1 
09:30  Орловец 2015 (Кокаляне) - София спорт (София)             3:1 
11:30  Спартак 2015 (София) - Олимпия ФК (София)                 1:1 
15:00  Интернационал (София) - Надежда (Доброславци)             1:4 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             1:5 
10:30  Развитие МФ (София) - Левски Раковски (София)             1:2 
12:00  Витоша 13 (София) - Национал (София)                      1:7 
13:30  Велбъжд (Кюстендил) - ЦСКА (София)                        0:7 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Победа 2013 (София) - Сливнишки герой (Сливница)          1:4 
10:30  Олимпиец (София) - Локомотив София 1929 (София)           0:6 
12:00  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Миньор (Перник)        0:5 
13:30  Спортист 13 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София)                0:6 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Левски Раковски (София) - Арес (София)                    2:1 
10:30  ФА Пловдив (Пловдив) - Ком 98 (Годеч)                     1:4 
12:00  Барокко (София) - Септември (София)                       2:5 
13:30  Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:6 
15:00  София спорт (София) - Н спорт (София)                     1:2 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Царско село 2015 (София) - Спортист 13 (София)           19:0 
10:30  Сердика (София) - Спортист 2006 (Драговищица)            13:0 
12:00  Лъвчетата (София) - Локомотив София 1929 (София)          1:2 
13:30  Спартак 2015 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   3:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "Д"
09:00  Банкя 2009 (Банкя) - Мрамор (Мрамор)                      6:0 
10:30  Балкан 1929 (Ботевград) - Миньор (Перник)                 0:1 
12:00  ОФК София (София) - Младост 2015 (София)                  4:2 
13:30  ДАФ (София) - София 2010 (София)                          2:0 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Септември (София) - Ферион (София)                        5:0 
10:10  Металург 1957 (Перник) - Барокко (София)                  8:1 
11:20  Кремиковци (кв.Ботунец, София) - Спортист 13 (София)      6:1 
12:30  ЦСКА (София) - Н спорт (София)                            2:1 
13:40  Витоша (Бистрица) - Ултраспорт академия (София)          12:0 
14:50  Развитие МФ (София) - Левски II (София)                   0:7 
16:00  ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) - Славия 1913 (София)    2:1 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Царско село 2015 (София) - Арес (София)                   3:0 
10:10  Метал 2002 (Перник) - Талант (София)                      0:6 
11:20  Барокко (София) - Национал (София)                        1:0 
12:30  Ком 98 (Годеч) - Щурче (София)                            0:1 
13:40  Олимпия ФК (София) - Славия 1913 (София)                  4:2 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "В"
09:00  Витоша 13 (София) - Железница (Железница)                 1:1 
10:10  Елит София (София) - Младост 2015 (София)                 6:1 
11:20  ФК ЦСКА 1948 (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   3:0 
12:30  Академик 1947 (София) - Металург 1957 (Перник)            7:2 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "А"
09:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - ОФК София (София)                  2:2 
10:00  Арес (София) - Шампион (София)                            4:1 
11:00  София спорт (София) - Спорт за всички (София)             2:1 
12:00  Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                   1:0 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "Б"
09:00  ЦСКА (София) - Барокко (София)                            2:0 
10:00  Олимпия ФК (София) - Царско село 2015 (София)             3:3 
11:00  Атлетико Артен (София) - Витоша 13 (София)                4:0 

Деца: София - Областна група - първа подгрупа
11:00  Сливнишки герой (Сливница) - Рилец (Говедарци)            отложен 
11:00  Спортист 2009 (Своге) - Балкан 1929 (Ботевград)           отложен 
11:00  ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)        отложен 
11:00  ФК Рилски спортист (Сам) - Рилски спортист 2011 (Сам)     отложен 

Деца: София - Областна група - втора подгрупа
11:00  Драгоман (Драгоман) - Пирдоп (Пирдоп)                     2:6 
11:00  Средногорец 2016 (Златица) - Ракитин (Трудовец)           8:0 

Деца: Стара Загора - Междуобластна група
12:00  Ника (Сливен) - Арсенал (Казанлък)                        2:3 
12:00  Респект (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен)           отложен 
12:00  Загорец (Нова Загора) - Мъглиж (Мъглиж)                   5:0 
12:00  Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               6:1 
12:00  Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           6:0 
12:00  Арена (Ямбол) - Локомотив (Стара Загора)                  отложен 

ДПГ13: Стара Загора - Междуобластна група (Футбол 11)
10:00  Ника (Сливен) - Верея (Стара Загора)                      1:4 
10:00  Респект (Хасково) - Сините камъни 2013 (Сливен)           0:5 
10:00  Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               7:0 
10:00  Чирпан (Чирпан) - Миньор (Раднево)                        7:1 
10:00  Арена (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)          2:3 

Държавно първенство за жени
13:00  Локомотив (Стара Загора) - Пълдин (Пловдив)               0:2 (0:1) 
13:00  Етър ВТ (Велико Търново) - НСА (София)                    1:3 (1:1) 
13:00  Дунав (Русе) - Риал (Ковачевци)                           анулиран 
14:30  Левски (Чепинци) - ЛП Супер спорт (София)                 0:0