«  4 декември 2021, събота (87 мача)  »

Първа професионална лига - Първа фаза
12:30  Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                      1:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video
15:00  Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          2:0 (1:0)  /Диема спорт/ Video

Северозападна Трета лига
14:00  Етър ВТ II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)        2:2 (1:1) 

"Б" ОГ Велико Търново - северна подгрупа
14:00  Светкавица (Михалци) - Пробив 2015 (Овча могила)          3:0 сл. 
14:00  Бенковски БС (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)       0:3 сл. 
14:00  Комита (Алеково) - Осъм 1946 (Деляновци)                  2:0 
14:00  Удар (Бяла черква) - Бъдеще 2010 (Бутово)                 0:0 
14:00  Стрела (Ореш) - Челси (Вързулица)                         8:0 

"Б" ОГ Враца
14:30  Искър 1923 II (Роман) - Ботевъ (Брусен)                   отложен 
14:30  Строител (Кунино) - Дунав 2016 (Селановци)                отложен 
14:30  Любимец (Търнава) - Ботев 2013 (Попица)                   отложен 
14:30  Далекс Бикоборец Мега (Костелево) - Скът (Алтимир)        отложен 
14:30  Милин камък (Баница) - Първа атомна (Козлодуй)            отложен 

"А" ОГ Разград
14:00  Вълци (Владимировци) - Левски (Подайва)                   1:1 
14:00  Златен лист (Точилари) - Челси (Брестовене)               2:2 
14:00  Стрела (Тодорово) - Ураган (Гецово)                       0:4 
14:00  Спортист (Пороище) - Миньор 2012 (Сеново)                 2:1 

"А" ОГ София - Първа фаза, Източна подгрупа
14:00  Левски (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман)                   8:4 
14:00  Левски 1923 (Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)         3:1 

"А" ОГ София - Първа фаза, Западна подгрупа
14:00  Сините орли (Своге) - Козаро (Ботевград)                  1:4 (0:3) 
14:00  Скравена (Скравена) - Спортист 2009 II (Своге)            4:2 (1:1) Video
14:00  Зенит (Церово) - Правец (Правец)                          4:2 (2:1) 

Елитна група (U-19) - Първа фаза
11:00  ЦСКА (София) - Септември (София)                          3:0 (1:0) 

ЮМВ: Пловдив - Зонална група
10:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)            - 
11:00  Асеновец 2005 (Асеновград) - Олимпия спорт (Ст.Загора)     - 
11:00  Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                     - 
11:00  Марица 1921 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)        - 
11:00  Берое (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив)              - 
11:00  Сокол (Марково) - ОФК Хасково (Хасково)                    - 
12:00  Родопа Смолян (Смолян) - Бургас спорт (Бургас)             - 

Деца: Пловдив - Зонална група
10:00  Спартак 1947 (Пловдив) - Лидер Пловдив (Ягодово)           - 
11:00  Велд (Пловдив) - ОФК Хасково (Хасково)                     - 
12:00  Пловдив 2015 II (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           - 
12:00  Локомотив 1926 (Пловдив) - Академик (Пловдив)              - 
12:00  ФК Арда 999 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик)            - 
13:00  Ботев (Пловдив) - ФК Арда 1924 (Кърджали)                  - 
13:00  Марица 1921 (Пловдив) - Сините камъни 2013 (Сливен)        - 
13:00  Берое (Стара Загора) - Пловдив 2015 (Пловдив)              - 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "А"
10:25  Ферион (София) - Славия 1913 (София)                      0:6 
11:50  Академия Септември (София) - Левски Раковски (София)      3:1 
13:15  ЦСКА (София) - Елит София (София)                         5:1 
13:15  София спорт (София) - Левски (София)                      анулиран 
14:40  Национал (София) - ДИТ (кв.Драгалевци, София)             1:0 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "В"
09:00  ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) - Септември II (София)   4:1 
10:30  Металург 1957 (Перник) - Ботев 57 СУ (София)              2:0 
12:00  Възраждане 2020 (София) - ФК Рилски спортист (Самоков)    4:1 
13:30  РД Спорт (София) - Спортист 13 (София)                    1:1 
15:00  Обеля (кв.Обеля, София) - ДИТ II (кв.Драгалевци, София)   0:4 

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11) - Първа фаза, Група "Г"
08:50  Витоша 13 (София) - ОФК София (София)                    11:0 
11:40  Спорт за всички (София) - Барокко (София)                 7:0 
13:05  Победа 2013 (София) - Септември (София)                   0:4 
14:30  Локомотив София 1929 (София) - Сердика II (София)         0:1 
14:30  ОФК Костенец (гр.Костенец) - Левски Раковски II (София)   отложен 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "А"
09:00  ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София)                       0:1 
10:30  Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ДИТ (София)            0:1 
12:00  Олимпия ФК (София) - Локомотив София 1929 (София)         3:1 
13:30  Лъвчетата (София) - Спартак София (София)                 2:3 
15:00  Елит София (София) - Славия 1913 (София)                  0:0 

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9) - Първа фаза, Група "В"
09:30  Левски Раковски (София) - Сердика (София)                 1:7 
11:00  Барокко (София) - Бенковски (София)                       3:0 
12:30  Ай ма3кс (София) - Ботев 57 СУ II (София)                 4:3 
14:00  Шампион (София) - Щурче (София)                           0:4 
15:30  ДАФ (София) - Младост 2015 (София)                        3:0 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  ЦСКА (София) - Витоша 13 (София)                           - 
10:10  Локомотив София 1929 (София) - Левски II (София)           - 
11:20  Септември (София) - Талант (София)                         - 
12:30  Лъвчетата (София) - Славия 1913 (София)                    - 
13:40  Национал (София) - Олимпия ФК (София)                      - 

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "В"
09:30  Софияспорт 2020 (София) - Атлетико Артен (София)           - 
10:40  Металург 1957 (Перник) - ОФК София (София)                 - 
11:50  Н спорт (София) - Левски Раковски (София)                  - 
13:00  ОФК Костинброд 2012 (Кб) - Царско село 2015 (София)        - 

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7) - Първа фаза, Група "А"
09:00  Локомотив София 1929 (София) - Щурче (София)               - 
10:10  София спорт (София) - Септември (София)                    - 
11:20  Национал (София) - Славия 1913 (София)                     - 
12:30  Витоша 13 (София) - ЦСКА (София)                           - 
13:40  Ботев 57 СУ (София) - Олимпия ФК (София)                   - 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "А"
09:10  Възраждане 2020 (София) - Славия 1913 (София)             0:16 
10:05  Левски (София) - Лъвчетата (София)                        1:1 
11:05  Спорт за всички (София) - Марек 1915 (Дупница)            2:5 
12:00  ОФК София (София) - София спорт (София)                   0:3 
13:00  Национал (София) - Олимпия ФК (София)                    14:0 

ДПГ9: София (столица) - Зонална група (Футбол 5) - Първа фаза, Група "Б"
09:10  Спортист 13 (София) - Витоша 13 (София)                   отложен 
10:05  Люлин (кв.Люлин, София) - Развитие МФ (София)             0:4 
11:05  Атлетико Артен (София) - Арес (София)                     6:3 
12:00  ЦСКА (София) - Урвич (Панчарево)                          3:2 
13:00  Барокко (София) - Софияспорт 2020 (София)                 6:0